shotwell-0.15 - en to cs translation catalogue (1261 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
cs[0]: 
    
    A %d další.
cs[1]: 
    
    A %d další.
cs[2]: 
    
    A %d dalších.

en: 
    
    The file “%s” may not be supported by or may be too large for this instance of Gallery3.
cs: 
    
    Soubor „%s“ možná není podporován nebo je možná příliš velký pro tuto instanci Gallery3.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
cs: 
    
    Chcete v exportu pokračovat?

en: 
    Note that Gallery3 only supports the video types that Flowplayer does.
cs: 
    Upozorňujeme, že Gallery3 podporuje jen typy videí, která umí Flowplayer.

en:  Site Not Found
cs:  Server nenalezen

en: %.1f seconds
cs: %.1f vteřin

en: %a %b %d, %Y
cs: %a, %e. %B %Y

en: %d Event | %d Events
cs[0]: %d událost
cs[1]: %d události
cs[2]: %d událostí

en: %d Photo | %d Photos
cs[0]: %d fotografie
cs[1]: %d fotografie
cs[2]: %d fotografií

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
cs[0]: %d fotka/video
cs[1]: %d fotky/videa
cs[2]: %d fotek/videí

en: %d Video | %d Videos
cs[0]: %d video
cs[1]: %d videa
cs[2]: %d videí

en: %d hour | %d hours
cs[0]: %d hodina
cs[1]: %d hodiny
cs[2]: %d hodin

en: %d minute | %d minutes
cs[0]: %d minuta
cs[1]: %d minuty
cs[2]: %d minut

en: %d second | %d seconds
cs[0]: %d vteřina
cs[1]: %d vteřiny
cs[2]: %d vteřin

en: %d%%
cs: %d %%

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
cs: %d.%m.%Y, %k∶%M∶%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
cs: %d.%m.%Y, %l∶%M∶%S %p

en: %s (%d%%)
cs: %s (%d %%)

en: %s Database
cs: Databáze %s

en: %s does not exist.
cs: %s neexistuje.

en: %s does not support the file format of
    %s.
cs: %s nepodporuje formát %s.

en: %s is not a file.
cs: %s není soubor.

en: %s or Better
cs: %s nebo lepší

en: (Help)
cs: (nápověda)

en: (None)
cs: (žádný)

en: (and %d more)
cs: (a %d dalších)

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
cs[0]: Jedna duplicitní fotografie nebyla naimportována:
cs[1]: %d duplicitní fotografie nebyly naimportovány:
cs[2]: %d duplicitních fotografií nebylo naimportováno:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
cs[0]: Jedna duplicitní fotografie/video nebylo naimportováno:
cs[1]: %d duplicitní fotografie/videa nebyly naimportovány:
cs[2]: %d duplicitní fotografií/videí nebylo naimportováno:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
cs[0]: Jedno duplicitní video nebylo naimportováno:
cs[1]: %d duplicitní videa nebyla naimportováno:
cs[2]: %d duplicitních videí nebylo naimportováno:

en: 1 file failed to import because it was corrupt:
     | %d files failed to import because it was corrupt:
cs[0]: U jednoho souboru selhal import protože byl poškozený:
cs[1]: U %d souborů selhal import protože byly poškozené:
cs[2]: U %d souborů selhal import protože byly poškozené:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
cs[0]: U jednoho souboru selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:
cs[1]: U %d souborů selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:
cs[2]: U %d souborů selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
cs[0]: U jednoho souboru selhal import kvůli chybě fotoaparátu:
cs[1]: U %d souborů selhal import kvůli chybě fotoaparátu:
cs[2]: U %d souborů selhal import kvůli chybě fotoaparátu:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
cs[0]: U jednoho souboru selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:
cs[1]: U %d souborů selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:
cs[2]: U %d souborů selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
cs[0]: Jeden soubor byl vynechán kvůli zrušení ze strany uživatele:
cs[1]: %d soubory byly vynechány kvůli zrušení ze strany uživatele:
cs[2]: %d souborů bylo vynecháno kvůli zrušení ze strany uživatele:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
cs[0]: Jeden neobrázkový soubor byl vynechán.
cs[1]: %d neobrázkové soubory byly vynechány.
cs[2]: %d neobrázkových souborů bylo vynecháno.

en: 1 photo failed to import because it was corrupt:
     | %d photos failed to import because they were corrupt:
cs[0]: U jedné fotografie selhal import protože byla poškozená:
cs[1]: U %d fotografií selhal import protože byly poškozené:
cs[2]: U %d fotografií selhal import protože byly poškozené:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
cs[0]: U jedné fotografie selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:
cs[1]: U %d fotografií selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:
cs[2]: U %d fotografií selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
cs[0]: U jedné fotografie selhal import kvůli chybě fotoaparátu:
cs[1]: U %d fotografií selhal import kvůli chybě fotoaparátu:
cs[2]: U %d fotografií selhal import kvůli chybě fotoaparátu:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
cs[0]: U jedné fotografie selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:
cs[1]: U %d fotografií selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:
cs[2]: U %d fotografií selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
cs[0]: Jedna fotografie byla vynechána kvůli zrušení ze strany uživatele:
cs[1]: %d fotografie byly vynechány kvůli zrušení ze strany uživatele:
cs[2]: %d fotografií bylo vynecháno kvůli zrušení ze strany uživatele:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
cs[0]: Jedna fotografie byla úspěšně naimportována.
cs[1]: %d fotografie byly úspěšně naimportovány.
cs[2]: %d fotografií bylo úspěšně naimportováno.

en: 1 photo/video failed to import because it was corrupt:
     | %d photos/videos failed to import because they were corrupt:
cs[0]: U jedné fotografie/videa selhal import protože bylo poškozené:
cs[1]: U %d fotografií/videí selhal import protože byly poškozené:
cs[2]: U %d fotografií/videí selhal import protože byly poškozené:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
cs[0]: U jedné fotografie/videa selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:
cs[1]: U %d fotografií/videí selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:
cs[2]: U %d fotografií/videí selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
cs[0]: U jedné fotografie/videa selhal import kvůli chybě fotoaparátu:
cs[1]: U %d fotografií/videí selhal import kvůli chybě fotoaparátu:
cs[2]: U %d fotografií/videí selhal import kvůli chybě fotoaparátu:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
cs[0]: U jedné fotografie/videa selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:
cs[1]: U %d fotografií/videí selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:
cs[2]: U %d fotografií/videí selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
cs[0]: Jedna fotografie/video bylo vynecháno kvůli zrušení ze strany uživatele:
cs[1]: %d fotografie/videa byly vynechány kvůli zrušení ze strany uživatele:
cs[2]: %d fotografií/videí bylo vynecháno kvůli zrušení ze strany uživatele:

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
cs[0]: Jedna fotografie/video bylo úspěšně naimportováno.
cs[1]: %d fotografie/videa byly úspěšně naimportovány.
cs[2]: %d fotografií/videí bylo úspěšně naimportováno.

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
cs[0]: Jedna nepodporovaná fotografie byla vynechána:
cs[1]: %d nepodporované fotografie byly vynechány:
cs[2]: %d nepodporovaných fotografií bylo vynecháno:

en: 1 video failed to import because it was corrupt:
     | %d videos failed to import because they were corrupt:
cs[0]: U jednoho videa selhal import protože bylo poškozené:
cs[1]: U %d videí selhal import protože byly poškozená:
cs[2]: U %d videí selhal import protože byly poškozená:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
cs[0]: U jednoho videa selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:
cs[1]: U %d videí selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:
cs[2]: U %d videí selhal import, protože složka knihovny neumožňila zápis:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
cs[0]: U jednoho videa selhal import kvůli chybě fotoaparátu:
cs[1]: U %d videí selhal import kvůli chybě fotoaparátu:
cs[2]: U %d videí selhal import kvůli chybě fotoaparátu:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
cs[0]: U jednoho videa selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:
cs[1]: U %d videí selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:
cs[2]: U %d videí selhal import kvůli chybě souboru nebo hardwaru:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
cs[0]: Jedno video bylo vynecháno kvůli zrušení ze strany uživatele:
cs[1]: %d videa byla vynechána kvůli zrušení ze strany uživatele:
cs[2]: %d videí bylo vynecháno kvůli zrušení ze strany uživatele:

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
cs[0]: Jedno video bylo úspěšně naimportováno.
cs[1]: %d videa byla úspěšně naimportována.
cs[2]: %d videí bylo úspěšně naimportováno.

en: 1024 × 768 pixels
cs: 1024 × 768 pixelů

en: 11 × 14 in.
cs: 11 × 14 palců

en: 1280 × 853 pixels
cs: 1280 × 853 pixelů

en: 13 × 18 cm
cs: 13 × 18 cm

en: 16 images per page
cs: 16 obrázků na stránku

en: 16 × 20 in.
cs: 16 × 20 palců

en: 18 × 24 cm
cs: 18 × 24 cm

en: 2 images per page
cs: 2 obrázky na stránku

en: 20 × 30 cm
cs: 20 × 30 cm

en: 2048 × 1536 pixels
cs: 2048 × 1536 pixelů

en: 24 Hr
cs: 24hod

en: 24 × 40 cm
cs: 24 × 40 cm

en: 30 × 40 cm
cs: 30 × 40 cm

en: 32 images per page
cs: 32 obrázků na stránku

en: 4 images per page
cs: 4 obrázky na stránku

en: 4 × 6 in.
cs: 4 × 6 palců

en: 4096 × 3072 pixels
cs: 4096 × 3072 pixelů

en: 5 × 7 in.
cs: 5 × 7 palců

en: 500 × 375 pixels
cs: 500 × 375 pixelů

en: 6 images per page
cs: 6 obrázků na stránku

en: 8 images per page
cs: 8 obrázků na stránku

en: 8 × 10 in.
cs: 8 × 10 palců

en: <b>Pixel Resolution</b>
cs: <b>Rozlišení</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
cs: <b>Velikost tištěného obrázku</b>

en: <b>Titles</b>
cs: <b>Názvy</b>

en: A _new album
cs: _Nové album

en: A _new album named:
cs: _Nové album s názvem:

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell’s library. Shotwell cannot continue.
    
    %s
cs: Při přístupu ke knihovně aplikace došlo ke kritické chybě. Shotwell nemůže pokračovat.
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to %s can’t continue.
cs: Soubor potřebný pro zveřejnění není k dispozici. Zveřejnění na %s nemůže pokračovat.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can’t continue.
cs: Soubor potřebný pro zveřejnění není k dispozici. Zveřejnění na Facebook nemůže pokračovat.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can’t continue.
cs: Soubor potřebný pro zveřejnění není k dispozici. Zveřejnění na Flickr nemůže pokračovat.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can’t continue.
cs: Soubor potřebný pro zveřejnění není k dispozici. Zveřejnění na Picasa nemůže pokračovat.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to YouTube can’t continue.
cs: Soubor potřebný pro zveřejnění není k dispozici. Zveřejnění na Youtube nemůže pokračovat.

en: A grayscale color for use as the background color.
cs: Odstín šedé, který se má použít jako barva pozadí.

en: A nonzero, positive integer representing the height part of the last custom crop ratio the user entered.
cs: Nenulové celé kladné číslo představující výšku ve vlastní poměru stran zadaném uživatelem pro ořez.

en: A nonzero, positive integer representing the width part of the last custom crop ratio the user entered.
cs: Nenulové celé kladné číslo představující šířku ve vlastní poměru stran zadaném uživatelem pro ořez.

en: A numeric code representing the currently selected images per page mode used when printing
cs: Číselná hodnota představující vybraný režim počtu obrázků na stránku při tisku.

en: A numeric code representing the default size for photos published to Facebook
cs: Číselná hodnota představující výchozí velikost pro fotografie nahrávané na Facebook.

en: A numeric code representing the default size for photos published to Flickr
cs: Číselná hodnota představující výchozí velikost pro fotografie nahrávané na Flickr.

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Picasa Web Albums
cs: Číselná hodnota představující výchozí velikost fotografií nahrávaných na Picasa Web Album.

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Tumblr
cs: Číselná hodnota představující výchozí velikost pro fotografie nahrávané na Tumblr.

en: A numeric code representing the default visibility for photos published to Flickr
cs: Číselná hodnota představující výchozí viditelnost pro fotografie nahrávané na Flickr.

en: A numeric code representing the last crop menu choice the user made.
cs: Číselná hodnota představující poslední volbu provedenou uživatelem v nabídce pro ořez.

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Piwigo.
cs: Číselná hodnota představující poslední přednastavenou velikost fotografie použitou při nahrávání na Piwigo.

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Rajce.
cs: Číselná hodnota představující poslední použitou velikost pro fotografie nahrávané na Rajče.

en: A numeric code representing the last service from which photos were imported
cs: Číselná hodnota představující poslední použitou službu, ze které byly importovány fotografie.

en: A numeric code representing the last service to which photos were published
cs: Číselná hodnota představující službu použitou jako poslední pro zveřejnění fotografií.

en: A numeric code representing unit of measure (inches or centimeters) used when printing
cs: Číselná hodnota představující měrné jednotky (palce nebo centimetry) použité při tisku.

en: A numeric code that captures the state of the GStreamer plug-in environment
cs: Číselná hodnota, která zachycuje stav prostředí zásuvného modulu GStreamer.

en: A numeric code that describes how photos are laid out on the page during printing
cs: Číselná hodnota, která popisuje, jak jsou fotografie při tisku rozvržené na papíře.

en: A numeric code that specifies the sort criteria for photos in library views.
cs: Číselná hodnota určující kritéria řazení pro fotografie v zobrazení knihovny.

en: A string encoding a custom naming pattern that will be used to name photo directories on import.
cs: Řetězce, ve kterém je ukryt vzor pro vlastní pojmenování složek s fotografiemi při jejich importu.

en: A string encoding a naming pattern that will be used to name photo directories on import.
cs: Řetězce, ve kterém je ukryt vzor pro pojmenování složek s fotografiemi při jejich importu.

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
cs: Dočasný soubor potřebný pro zveřejnění není k dispozici

en: A3 (297 × 420 mm)
cs: A3 (297 × 420 mm)

en: A4 (210 × 297 mm)
cs: A4 (210 × 297 mm)

en: AM
cs: dop.

en: API _Key:
cs: _Klíč k API:

en: API key
cs: Klíč k API

en: Access _type:
cs: _Typ přístupu:

en: Add Tag “%s”
cs: Přidat štítek „%s“

en: Add Tags “%s” and “%s”
cs: Přidat štítky „%s“ a „%s“

en: Add _Tags…
cs: Přidat š_títky…

en: Adjust
cs: Upravit

en: Adjust Date and Time
cs: Nastavení data a času

en: Adjust the photo’s color and tone
cs: Upravit barvy a tón fotografie

en: Adjust the size of the thumbnails
cs: Nastavit velikost náhledů

en: Adjusting Date and Time
cs: Nastavuje se datum a čas

en: Admins
cs: Administrátoři

en: Admins, Family
cs: Administrátoři, rodina

en: Admins, Family, Friends
cs: Administrátoři, rodina, přátelé

en: Admins, Family, Friends, Contacts
cs: Administrátoři, rodina, přátelé, kontakty

en: Album comment:
cs: Komentář k albu:

en: All + _Rejected
cs: Všechny + _zamítnuté

en: All Events
cs: Všechny události

en: All photo source files are missing.
cs: Chybí všechny zdrojové soubory s fotografiemi.

en: An _existing album
cs: _Stávající album

en: An _existing album:
cs: _Stávající album:

en: An _existing category:
cs: Stávající kategori_e:

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
cs: Při zveřejňování na Piwigo došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu.

en: An error message occurred when publishing to Rajce. Please try again.
cs: Při zveřejňování na Rajčeti došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu.

en: Angle:
cs: Úhel:

en: Any text
cs: Kterýkoliv text

en: Apply copied color adjustments to the selected photos
cs: Použít u vybraných fotografií zkopírované parametry úpravy barev

en: Applying Color Transformations
cs: Transformují se barvy

en: Artist:
cs: Umělec:

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
cs[0]: Pokus o import %d souboru.
cs[1]: Pokus o import %d souborů.
cs[2]: Pokus o import %d souborů

en: Authorization _Number:
cs: Ověřovací _kód:

en: Auto-importing photos…
cs: Provádí se automatický import fotografií…

en: Automatically improve the photo’s appearance
cs: Automaticky vylepšit vzhled fotografie

en: Back
cs: Předchozí

en: Best _Fit
cs: Přizpůso_bit

en: Blinds
cs: Žaluzie

en: Blogs:
cs: Blogy:

[ctx: Button Label]
en: Edit Title
cs: Upravit název

en: By Exposure _Date
cs: Podle _data pořízení

en: By _Filename
cs: Podle názvu _souboru

en: By _Rating
cs: Podle _hodnocení

en: By _Title
cs: Podle _názvu

en: Camera
cs: Fotoaparát

en: Camera error
cs: Chyba fotoaparátu

en: Camera make:
cs: Výrobce fotoaparátu:

en: Camera model:
cs: Model fotoaparátu:

en: Cameras
cs: Fotoaparáty

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
cs: Nelze otevřít vybraný soubor s databází F-Spot: soubor neexistuje nebo se nejedná o databázi F-Spot

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
cs: Nelze otevřít vybraný soubor s databází F-Spot: tato verze databáze F-Spot není v aplikaci Shotwell podporována

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
cs: Nelze číst vybraný soubor s databází F-Spot: chyba při čtení tabulky s fotografiemi

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
cs: Nelze číst vybraný soubor s databází F-Spot: chyba při čtení tabulky se štítky

en: Change slideshow settings
cs: Změnit nastavení prezentace

en: Change the rating of your photo
cs: Změnit hodnocení své fotografie

en: Chess
cs: Šachovnice

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
cs: výběrem z nabídky <span weight="bold">Soubor %s Importovat ze složky</span>

en: Circle
cs: Kruh

en: Circles
cs: Kruhy

en: Clock
cs: Hodiny

en: Close
cs: Zavřít

en: Close _without Saving
cs: Zavřít _bez uložení

en: Close the red-eye tool
cs: Zavřít nástroj pro odstranění červených očí

en: Co_py Photos
cs: Ko_pírovat fotky

en: Combine events into a single event
cs: Sloučit události do jedné

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment:
cs: Komentář:

en: Con_tinue
cs: Pokračova_t

en: Connect a camera to your computer and import
cs: připojením fotoaparátu k počítači a importem z něj

en: Continue the slideshow
cs: Pokračovat v promítání

en: Contrast
cs: Kontrast

en: Contrast Expansion
cs: Zvýšení kontrastu

en: Contrast:
cs: Kontrast:

en: Copy Color Adjustments
cs: Kopírovat úpravu barev

en: Copy the color adjustments applied to the photo
cs: Kopírovat parametry úpravy barev použité u fotografie

en: Core Data Import Services
cs: Hlavní služby importu dat

en: Core Publishing Services
cs: Základní zveřejňovací služby

en: Core Slideshow Transitions
cs: Základní přechody prezentace

en: Corrupt image file
cs: Soubor s obrázkem je poškozený

en: Could not load UI: %s
cs: Nelze načíst uživatelské rozhraní: %s

en: Could not make directory %s writable
cs: Nelze nastavit složku %s jako zapisovatelnou

en: Could not make directory %s writable: %s
cs: Nelze nastavit složku %s jako zapisovatelnou: %s

en: Create Tag
cs: Vytvořit štítek

en: Create a _new album named:
cs: Vytvořit _nové album s názvem:

en: Creating New Event
cs: Vytváří se nová událost

en: Creating album %s…
cs: Vytváří se album %s…

en: Creating album…
cs: Vytváří se album…

en: Crop
cs: Oříznout

en: Crop the photo’s size
cs: Oříznout rozměry fotografie

en: Crumble
cs: Rozpadání

en: Current
cs: Stávající

en: Current Development:
cs: Aktuální vývojka:

en: Custom
cs: Vlastní

en: DIRECTORY
cs: SLOŽKA

en: D_escending
cs: _Sestupně

en: Data Imports
cs: Import dat

en: Database error
cs: Chyba databáze

en: Database file:
cs: Databázový soubor:

en: Date
cs: Datum

en: Date:
cs: Datum:

en: De_fault:
cs: _Výchozí:

en: Decrease Rating
cs: Snížení hodnocení

en: Decrease the magnification of the photo
cs: Snížit přiblížení fotografie

en: Decrease the magnification of the thumbnails
cs: Zmenšit velikost náhledů

en: Decreasing ratings
cs: Snižuje se hodnocení

en: Default option for which RAW developer Shotwell will use.
cs: Výchozí volba určující, kterou vývojku RAW má Shotwell používat.

en: Delay (in seconds) between photos in the slideshow.
cs: Prodleva (v sekundách) mezi jednotlivými fotografiemi při prezentaci.

en: Delete
cs: Smazání

en: Delete Search
cs: Smazat hledání

en: Delete Search “%s”
cs: Smazat hledání „%s“

en: Delete Tag
cs: Smazat štítek

en: Delete Tag “%s”
cs: Smazat štítek „%s“

en: Delete all photos in the trash
cs: Vymazat všechny fotografie v koši

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
cs[0]: Smazat tento soubor z fotoaparátu?
cs[1]: Smazat tyto %d soubory z fotoaparátu?
cs[2]: Smazat těchto %d souborů z fotoaparátu?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
cs[0]: Smazat tuto fotografii z fotoaparátu?
cs[1]: Smazat tyto %d fotografie z fotoaparátu?
cs[2]: Smazat těchto %d fotografií z fotoaparátu?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
cs[0]: Smazat tuto fotografii/video z fotoaparátu?
cs[1]: Smazat tyto %d fotografie/videa z fotoaparátu?
cs[2]: Smazat těchto %d fotografií/videí z fotoaparátu?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
cs[0]: Smazat toto video z fotoaparátu?
cs[1]: Smazat tato %d videa z fotoaparátu?
cs[2]: Smazat těchto %d videí z fotoaparátu?

en: Deleting Photos
cs: Mažou se fotografie

en: Deleting…
cs: Maže se…

en: Determines how to filter photos based on their ratings. 1: Rejected or better, 2: Unrated or better, 3: One or better, 4: Two or better, 5: Three or better, 6: Four or better, 7: Five or better.
cs: Určuje, jak se mají filtrovat fotografie podle jejich hodnocení. 1: Zamítnuté nebo lepší, 2: Bez hodnocení nebo lepší, 3: Jedna nebo lepší, 4: Dva nebo lepší, 5: Tři nebo lepší, 6: Čtyři nebo lepší, 7: Pět nebo lepší.

en: Determines whether custom print sizes must match the aspect ratio of the original photo
cs: Určuje, zda vlastní velikosti tisku musí vyhovovat poměru stran originální fotografie.

en: Developer:
cs: Vývojka:

[ctx: Dialog Title]
en: Add Tags
cs: Přidání štítků

[ctx: Dialog Title]
en: Edit Title
cs: Úprava názvu

en: Directory in which imported photo files are placed.
cs: Složka, do které jsou umístěny naimportované soubory s fotografiemi.

en: Disable _comments
cs: Zakázat _komentáře

en: Disk failure
cs: Selhání disku

en: Disk full
cs: Disk je plný

en: Display
cs: Zobrazení

en: Display %s
cs: Zobrazit %s

en: Display %s or Better
cs: Zobrazit %s nebo lepší

en: Display basic information for the selection
cs: Zobrazovat základní informace o vybrané fotografii

en: Display each photo’s rating
cs: U každé fotografie zobrazit hodnocení

en: Display each photo’s tags
cs: U každé fotografie zobrazit štítky

en: Display extended information for the selection
cs: Zobrazovat více informací o vybrané fotografii

en: Display the comment of each event
cs: U každé události zobrazit komentář

en: Display the comment of each photo
cs: U každé fotografie zobrazit komentář

en: Display the search bar
cs: Zobrazovat vyhledávací lištu

en: Display the sidebar
cs: Zobrazovat postranní panel

en: Display the title of each photo
cs: U každé fotografie zobrazit název

en: Display the tool bar
cs: Zobrazovat nástrojovou lištu

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
cs: Nesledovat průběžné změny ve složce s knihovnou

en: Don’t display startup progress meter
cs: Při spuštění nezobrazovat ukazatel průběhu

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
cs: přetažením a upuštěním souborů nad oknem aplikace

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
cs: Duplicitní fotografie/videa nejsou importovány:

en: Duplicating photos
cs: Zdvojují se fotografie

en: Duration:
cs: Délka:

en: E_xtended Information
cs: _Rozšiřující informace

en: E_xternal photo editor:
cs: E_xterní editor fotografií:

en: Edit Comment
cs: Upravit komentář

en: Edit Event Comment
cs: Úprava komentáře k události

en: Edit Event _Comment…
cs: Úpravit _komentář k události…

en: Edit Photo/Video Comment
cs: Úprava komentáře k fotografii/videu

en: Edit _Comment…
cs: Upravit _komentář…

en: Edit _Title…
cs: Úpravi_t název…

en: Empty T_rash
cs: Vyp_rázdnit koš

en: Empty Trash
cs: Vyprázdnění koše

en: Emptying Trash…
cs: Vyprazdňuje se koš…

en: Enhance
cs: Vylepšit

en: Enhancing
cs: Vylepšuje se

en: Enter email and password associated with your Rajce account.
cs: Zadejte e-mailovou adresu a heslo patřící k vašemu účtu na Rajčeti.

en: Enter the URL for your Gallery3 site and the username and password (or API key) for your Gallery3 account.
cs: Zadejte adresu URL ke svým stránkám Gallery3 a k tomu uživatelské jméno a heslo (nebo klíč k API) pro účet Gallery3.

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
cs: Zadejte adresu URL fotoknihovny Piwigo a k tomu uživatelské jméno a heslo spojené s vaším účtem Piwigo pro danou knihovnu.

en: Enter the confirmation number which appears after you log into Flickr in your Web browser.
cs: Vložte ověřovací kód, který se vám zobrazí po přihlášení ke službě Flickr.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
cs: Zadejte uživatelské jméno a heslo ke svému účtu Tumblr.

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
cs: Chyba při přístupu k databázovému souboru:
    %s
    
    Chyba:
    %s

en: Error loading UI file %s: %s
cs: Chyba při čtení souboru %s s uživatelským rozhraním: %s

en: Error while saving to %s: %s
cs: Chyba při ukládání %s: %s

en: Even_ts
cs: Událos_ti

en: Event %s
cs: Událost %s

en: Event name
cs: Název události

en: Events
cs: Události

en: Everyone
cs: všem

en: Example:
cs: Příklad:

en: Export Photo
cs: Export fotografie

en: Export Photo/Video
cs: Export fotografie/videa

en: Export Photos
cs: Export fotografií

en: Export Photos/Videos
cs: Export fotografií/videí

en: Export Video
cs: Export videa

en: Export Videos
cs: Export videí

en: Export _metadata:
cs: Exportovat _metadata:

en: Exporting
cs: Exportuje se

en: Exposure
cs: Expozice

en: Exposure bias:
cs: Expoziční korekce:

en: Exposure date:
cs: Datum expozice:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
cs: Čas expozice bude posunut dozadu
    o %d %s, %d %s, %d %s a %d %s.

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
cs: Čas expozice bude posunut dopředu
    o %d %s, %d %s, %d %s a %d %s.

en: Exposure time:
cs: Čas expozice:

en: Exposure:
cs: Expozice:

en: Extended Information
cs: Doplňující informace

en: External Editors
cs: Externí editory

en: External _RAW editor:
cs: Externí editor _RAW:

en: External application used to edit RAW photos.
cs: Externí aplikace používaná pro úpravy fotografií v surovém formátu.

en: External application used to edit photos.
cs: Externí aplikace používaná pro úpravy fotografií.

en: F-Spot library: %s
cs: Knihovna F-Spot: %s

en: Facebook OAuth token for the currently logged in session, if any
cs: Tiket OAuth pro aktuálně přihlášené sezení na Facebooku, pokud existuje.

en: Facebook user i.d. for the currently logged in user, if any
cs: ID uživatele Facebooku pro právě přihlášeného uživatele, pokud existuje.

en: Fade
cs: Slábnutí

en: Family only
cs: rodinu výhradně

en: Fetching account information…
cs: Získávají se informace o účtu…

en: Fetching photo information
cs: Získávají se informace o fotografii

en: Fetching preview for %s
cs: Získává se náhled pro %s

en: File %s already exists. Replace?
cs: Soubor %s již existuje. Přepsat?

en: File already exists in database
cs: Soubor je již v databázi

en: File error
cs: Chyba souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: File size:
cs: Velikost souboru:

en: File write error
cs: Chyba při zápisu souboru

en: Files Not Imported Because They Weren’t Recognized as Photos or Videos:
cs: Soubory nebyly importovány, protože nejde o fotografie nebo videa:

en: Fill the entire page
cs: vyplnit celou stránku

en: Filter Photos
cs: Filtrovat fotografie

en: Find
cs: Najít

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
cs: Najít obrázky, jejichž název nebo štítek obsahují napsaný text

en: Find photos and videos by search criteria
cs: Najít fotografie nebo videa podle zadaných kritérií

en: Fit to _Page
cs: Přizpůsobit _stránce

en: Flag
cs: Označit

en: Flag selected photos
cs: Označit vybrané fotky

en: Flag state
cs: Stav označení

en: Flagged
cs: Označeno

en: Flagging selected photos
cs: Označují se vybrané fotky

en: Flash:
cs: Blesk:

en: Flip Hori_zontally
cs: Překlopit vo_dorovně

en: Flip Horizontally
cs: Překlopit vodorovně

en: Flip Verti_cally
cs: Překlopit s_visle

en: Flip Vertically
cs: Překlopit svisle

en: Flipping Horizontally
cs: Překlápí se vodorovně

en: Flipping Vertically
cs: Překlápí se svisle

en: Focal length:
cs: Ohnisko:

en: Folders
cs: Složky

en: Friends
cs: Přátelé

en: Friends & family only
cs: přátele a rodinu výhradně

en: Friends only
cs: přátele výhradně

en: From:
cs: Od:

en: Fulls_creen
cs: _Celá obrazovka

en: GPS latitude:
cs: Zeměpisná šířka:

en: GPS longitude:
cs: Zeměpisná délka:

en: Gallery3 API key
cs: Klíč k API služby Gallery3

en: Gallery3 publishing module
cs: Modul pro zveřejňování v Gallery3

en: Gallery3 site URL
cs: Adresa URL webu Gallery3

en: Gallery3 username
cs: Uživatelské jméno pro Gallery3

en: Generate desktop background slideshow
cs: Vytvořit promítání snímků na pozadí plochy

en: Go _Back
cs: Jít _zpět

en: Go to the next photo
cs: Přejít na následující fotografii

en: Go to the previous photo
cs: Přejít na předchozí fotografii

en: Google+ (2048 × 1536 pixels)
cs: Google+ (2048 × 1536 pixelů)

en: HD Video (16 ∶ 9)
cs: HD video (16:9)

en: Height
cs: Výška

en: Hide photos already imported
cs: Skrýt již naimportované fotky

en: High (%d%%)
cs: vysoká (%d %%)

en: Highlights
cs: Světlé tóny

en: Highlights:
cs: Světlé tóny:

en: How long each photo is shown on the desktop background
cs: Na jak dlouho se má zobrazit jedna fotografie

en: I understand, please _proceed.
cs: Rozumím, přesto prosím _pokračovat.

en: If true, Shotwell will convert all filenames to lowercase when importing photo files
cs: Když je zapnuto, převede Shotwell při importu fotografií všechny názvy souborů na malá písmena.

en: If true, changes to metadata (tags, titles, etc.) are written to the master photo file.
cs: Kdy jsou zapnuto, jsou změněná metadata (štítky, názvy apod.) zapisována do hlavního souboru s fotografií.

en: If true, files added to the library directory are automatically imported.
cs: Když je zapnuto, jsou soubory přidané do složky knihovny automaticky importovány.

en: If true, hide the newly created Rajce album.
cs: Když je zapnuto, skrýt nově vytvořené album na Rajčeti.

en: If true, open target album in the web browser just after uploading photos
cs: Když je zapnuto, otevřít cílové album hned po nahrání fotografií ve webovém prohlížeči.

en: If true, remember last login.
cs: Když je zapnuto, pamatovat si poslední přihlášení.

en: If true, remember the Piwigo password.
cs: Když je zapnuto, bude se pamatovat heslo pro Piwigo.

en: Image Settings
cs: Nastavení obrázku

en: Import Complete
cs: Import dokončen

en: Import From Application
cs: Import z aplikace

en: Import From Folder
cs: Import ze složky

en: Import From _Application…
cs: Import z _aplikace…

en: Import Results Report
cs: Zpráva o výsledcích importu

en: Import _All
cs: Importovat _vše

en: Import _Selected
cs: Importovat vy_brané

en: Import all the photos into your library
cs: Importovat všechny fotografie do knihovny

en: Import media _from:
cs: Importovat _multimédia z:

en: Import photos from disk to library
cs: Importovat fotografie z disku do knihovny

en: Import photos from your %s library
cs: Importovat fotky z knihovny %s

en: Import the selected photos into your library
cs: Importovat vybrané fotografie do knihovny

en: Import to Library
cs: Import do knihovny

en: Imported %s
cs: Naimportováno %s

en: Imported failed (%d)
cs: Import selhal (%d)

en: Importing
cs: Import

en: Importing from %s can’t continue because an error occurred:
cs: Import z %s nemůže pokračovat kvůli chybě:

en: Importing…
cs: Import…

en: Increase Rating
cs: Zvýšení hodnocení

en: Increase the magnification of the photo
cs: Zvýšit přiblížení fotografie

en: Increase the magnification of the thumbnails
cs: Zvětšit velikost náhledů

en: Increasing ratings
cs: Zvyšuje se hodnocení

en: Indicates whether images being uploaded to Gallery3 should have their metadata removed first
cs: Udává, zda se mají u obrázků nahrávaných na Gallery3 nejdříve odstranit jejich metadata.

en: Invalid URL
cs: Neplatná adresa URL

en: Invalid User Email or Password
cs: Neplatná e-mailová adresa nebo heslo

en: Invalid User Name or Password
cs: Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

en: Invalid email and/or password. Please try again
cs: Neplatná e-mailová adresa a/nebo heslo. Zkuste to prosím znovu

en: Invalid pattern
cs: Neplatný vzor

en: Items:
cs: Položky:

en: JPEG quality option
cs: Volba kvality JPEG

en: Just me
cs: mě výhradně

en: L_ist album in public gallery
cs: _Uvést album ve veřejném seznamu

en: Large (2048 pixels)
cs: Velké (2048 pixelů)

en: Last Import
cs: Poslední import

en: Last used selection state of the “hide photos already imported” option in the import page.
cs: Poslední použitý stav volby „Skrýt již naimportované fotky“ na stránce importu.

en: Leave _Fullscreen
cs: Opustit _celou obrazovku

en: Leave fullscreen
cs: Opustit režim celé obrazovky

en: Letter (8.5 × 11 in.)
cs: Letter (8,5 x 11 palců)

en: Library
cs: Knihovna

en: Library Location
cs: Umístění knihovny

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
cs: Omezit počet zobrazených fotografií pomocí filtru

en: Loading Shotwell
cs: Načítá se Shotwell

en: Location:
cs: Místo:

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Logging in…
cs: Přihlašuje se…

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Lose changes to %s?
cs: Zahodit změny v %s?

en: Low (%d%%)
cs: nízká (%d %%)

en: Make Key Photo for Event
cs: Nastavit jako klíčovou fotografii pro událost

en: Make _Key Photo for Event
cs: Použít jako _klíčovou fotku pro událost

en: Make a duplicate of the photo
cs: Vytvořit kopii této fotografie

en: Manually select an F-Spot database file to import:
cs: Ručně vybrat soubor s databází F-Spot k importu:

en: Maximum (%d%%)
cs: maximální (%d %%)

en: Media type
cs: Typ média

en: Medium (%d%%)
cs: střední (%d %%)

en: Medium (1024 × 768 pixels)
cs: střední (1024 × 768 pixelů)

en: Merge
cs: Spojit

en: Merging
cs: Spojuje se

en: Metric Wallet (9 × 13 cm)
cs: Do peněženky (9 × 13 cm)

en: Missing Files
cs: Chybějící soubory

en: Modif_y Tags…
cs: Změn_it štítky…

en: Modify Tags
cs: Změnit štítky

en: Most-recently-used crop aspect ratio menu choice.
cs: Poslední použitá volba z nabídky pro poměr stran pro ořez

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio’s denominator.
cs: Jmenovatel z posledního použitého vlastního poměru stran pro ořez

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio’s numerator.
cs: Čitatel z posledního použitého vlastního poměru stran pro ořez

en: Move Photos
cs: Přesunout fotky

en: Move Photos to Trash
cs: Přesunout fotky do koše

en: Move Tag “%s”
cs: Přesunout štítek „%s“

en: Move photos to an event
cs: Přiřadit fotografie k události

en: Move the photos to the Shotwell trash
cs: Přesunout fotky do koše aplikace Shotwell

en: Move the selected photos back into the library
cs: Přesunout vybrané fotografie zpět do knihovny

en: Moving Photos to New Event
cs: Přesouvá se fotografie do nové události

en: Moving Photos to Trash
cs: Přesouvají se fotky do koše

[ctx: MultidayFormat]
en: %a %b %d
cs: %a, %e.

[ctx: MultidayFormat]
en: %d, %Y
cs: %e. %B %Y

[ctx: MultimonthFormat]
en: %a %b %d
cs: %a, %e. %B

[ctx: MultimonthFormat]
en: %a %b %d, %Y
cs: %a, %e. %B %Y

en: Name:
cs: Název:

en: Ne_w Saved Search…
cs: No_vé uložené vyhledávání…

en: New Event
cs: Nová událost

en: New _Tag…
cs: Nový š_títek…

en: Next
cs: Následující

en: Next Photo
cs: Následující fotografie

en: Next photo
cs: Následující fotografie

en: No Event
cs: Žádná událost

en: No events
cs: Žádné události

en: No events found
cs: Nebyly nalezeny žádné události

en: No new photos/videos found on camera
cs: Ve fotoaparátu nejsou žádné nové fotografie/videa

en: No photos or videos imported.
cs: Žádné fotografie ani videa nebyly naimportovány.

en: No photos/videos
cs: Žádné fotografie/videa

en: No photos/videos found which match the current filter
cs: Nebyly nalezeny žádné fotografie/videa, které by vyhovovaly aktuálnímu filtru

en: None
cs: Žádný

en: Not a file
cs: Nejedná se o soubor

en: Not an image file
cs: Nejedná se o soubor s obrázkem

en: Notecard (3 × 5 in.)
cs: Poznámková karta (3 × 5 palců)

en: OAuth Access Phase Token
cs: Tiket pro přístupovou fázi OAuth

en: OAuth Access Phase Token Secret
cs: Tajemství tiketu pro přístupovou fázi OAuth

en: OK
cs: Budiž

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
cs[0]: Z toho byl %d soubor úspěšně importován.
cs[1]: Z toho byly %d soubory úspěšně importovány.
cs[2]: Z toho bylo %d souborů úspěšně importováno.

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
cs[0]: Jednu originální fotografii nebylo možné upravit.
cs[1]: Následující originální fotografie nebylo možné upravit.
cs[2]: Následující originální fotografie nebylo možné upravit.

en: Only display photos that have not been imported
cs: Zobrazit jen fotografie, které ještě nebyly naimportovány

en: Only show photos with a rating of %s
cs: Zobrazit jen fotografie s ohodnocením %s

en: Only show photos with a rating of %s or better
cs: Zobrazit jen fotografie s hodnocením %s nebo lepším

en: Open With E_xternal Editor
cs: Otevřít v e_xterním editoru

en: Open With RA_W Editor
cs: Otevřít v editoru RA_W

en: Open target _album in browser
cs: Otevřít cílové _album v prohlížeči

en: Open the selected photo’s directory in the file manager
cs: Otevřít vybranou složku s fotografiemi ve správci souborů

en: Open the selected videos in the system video player
cs: Otevřít vybraná videa v systémovém přehrávači videí

en: Organize your photos
cs: Roztřiďte si své fotografie

en: Original Size
cs: Původní velikost

en: Original dimensions:
cs: Původní velikost:

en: Original photo could not be adjusted.
cs: Originální fotka nemůže být upravována.

en: Original size
cs: Původní velikost

en: Original:
cs: Originál:

en: PM
cs: odp.

en: Paste Color Adjustments
cs: Vložit úpravu barev

en: Path to Shotwell’s private data
cs: Cesta k soukromým datům aplikace Shotwell

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Pause the slideshow
cs: Pozastavit promítání

en: Photo Manager
cs: Správce fotografií

en: Photo Viewer
cs: Prohlížeč fotografií

en: Photo _size preset:
cs: Předvolená veliko_st fotek:

en: Photo _size:
cs: Veliko_st fotografie:

en: Photo size:
cs: Velikost fotky:

en: Photo source file missing: %s
cs: Chybí zdrojový soubor s fotografií: %s

en: Photo state
cs: Stav fotky

en: Photos
cs: Fotografie

en: Photos _visible to:
cs: Fotky _viditelné pro:

en: Photos and videos _visible to:
cs: Fotky a videa _viditelná pro:

en: Photos cannot be exported to this directory.
cs: Fotografie nelze exportovat do této složky.

en: Photos cannot be imported from this directory.
cs: Z této složky nemohou být fotografie importovány.

en: Photos will appear in:
cs: Fotky se objeví:

en: Photos will be _visible by:
cs: Fotky budou _viditelné:

en: Photos/Videos Not Imported Because Files Are Corrupt:
cs: Fotografie/videa nelze importovat, protože soubory jsou poškozené:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn’t Copy Them into its Library:
cs: Fotografie/videa nelze importovat, protože Shotwell je nemůže zkopírovat do své knihovny:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren’t in a Format Shotwell Understands:
cs: Fotografie/videa nelze importovat, protože nejde o formát, který Shotwell podporuje:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
cs: Fotografie/videa nelze importovat kvůli chybě fotoaparátu:

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
cs: Fotografie/videa nelze importovat z jiných důvodů:

en: Pictures
cs: Obrázky

en: Pin Toolbar
cs: Připíchnout lištu

en: Pin the toolbar open
cs: Připíchnout otevřenou nástrojovou lištu

en: Pin toolbar in fullscreen, or not.
cs: Zda v režimu celé obrazovky připíchout nástrojovou lištu či nikoliv.

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
cs: Přetočit ořezový rám mezi orientací na výšku a na šířku

en: Piwigo URL
cs: Adresa URL na Piwigo

en: Piwigo password, if logged in.
cs: Heslo na Piwigo, pokud je uživatel přihlášen.

en: Piwigo username, if logged in.
cs: Uživatelské jméno na Piwigo, pokud je uživatel přihlášen.

en: Play
cs: Přehrát

en: Play a slideshow
cs: Spustit promítání snímků

en: Please close any other application using the camera.
cs: Ukončete prosím ostatní aplikace používající fotoaparát.

en: Please unmount the camera.
cs: Odpojte prosím fotoaparát.

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Popular photo manager
cs: Oblíbený správce fotografií

en: Postcard (10 × 15 cm)
cs: Pohlednice (10 × 15 cm)

en: Preparing for login…
cs: Připravuje se přihlášení…

en: Preparing for upload
cs: Připravuje se k nahrání

en: Preparing to auto-import photos…
cs: Připravuje se automatický import fotografií…

en: Preparing to import
cs: Připravuje se k importu

en: Preparing to import…
cs: Připravuje se k importu…

en: Previous Photo
cs: Předchozí fotografie

en: Previous photo
cs: Předchozí fotografie

en: Print image _title
cs: Tisknout _název obrázku

en: Print the photo to a printer connected to your computer
cs: Vytisknout fotografii na tiskárně připojené k počítači

en: Printing…
cs: Tiskne se…

en: Private
cs: Soukromé

en: Pu_blish…
cs: Z_veřejnit…

en: Public
cs: Veřejné

en: Public listed
cs: Veřejné

en: Public unlisted
cs: Neveřejné

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Publish Photos
cs: Zveřejnit fotografie

en: Publish Photos and Videos
cs: Zveřejnit fotografie a videa

en: Publish Videos
cs: Zveřejnit videa

en: Publish photos _to:
cs: Zveřejni_t fotografie na

en: Publish photos and videos _to
cs: Zveřejni_t fotografie a videa na

en: Publish to an e_xisting album:
cs: Zveřejnit ve stáva_jícím albu:

en: Publish to various websites
cs: Zveřejnit na různých webových stránkách

en: Publish videos _to
cs: Zveřejni_t videa na

en: Publishing
cs: Zveřejňování

en: Publishing to %s as %s.
cs: Zveřejnění na %s jako %s.

en: Publishing to %s can’t continue because an error occurred:
cs: Zveřejnění na %s nemůže pokračovat kvůli chybě:

en: RAW Developer
cs: Vývojka RAW

en: RAW Photos
cs: Fotografie RAW

en: RAW developer default
cs: Výchozí vývojka RAW

en: RAW photos
cs: Fotografie RAW

en: RAW+JPEG
cs: RAW + JPEG

en: R_emove From Library
cs: O_dstranit z knihovny

en: R_ename imported files to lowercase
cs: Př_evádět názvy importovaných souborů na malá písmena

en: Rajce URL
cs: Adresa URL na Rajče

en: Rajce username, if logged in.
cs: Uživatelské jméno na Rajče při přihlášení.

en: Random
cs: Náhodně

en: Rate %s
cs: Hodnocení %s

en: Rate Rejected
cs: Zamítavé hodnocení

en: Rate Unrated
cs: Bez ohodnocení

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Re_name Event…
cs: Přejme_novat událost…

en: Re_name Tag “%s”…
cs: Přejme_novat štítek „%s“…

en: Re_name…
cs: Přejme_novat…

en: Re_vert External Edit
cs: _Vrátit zpět externí úpravu

en: Re_vert External Edits
cs: _Vrátit zpět externí úpravy

en: Re_vert to Original
cs: _Vrátit zpět na původní

en: Recommended (1600 × 1200 pixels)
cs: doporučená (1600 × 1200 pixelů)

en: Red-eye
cs: Červené oči

en: Redo
cs: Znovu

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
cs: Odstranit nebo potlačit efekt červených očí ve fotografii

en: Rejected
cs: Zamítnuto

en: Rejected Only
cs: Jen zamítnuté

en: Rejected _Only
cs: Jen _zamítnuté

en: Remove From Library
cs: Odstranění z knihovny

en: Remove Photo From Library
cs: Odstranit fotografii z knihovny

en: Remove Photos From Library
cs: Odstranit fotografie z knihovny

en: Remove Tag “%s” From Photo
cs: Odstranit z fotky šítek „%s“

en: Remove Tag “%s” From Photos
cs: Odstranit z fotek štítek „%s“

en: Remove Tag “%s” From _Photo
cs: Odstranit z _fotky štítek „%s“

en: Remove Tag “%s” From _Photos
cs: Odstranit z _fotek štítek „%s“

en: Remove and _Trash File | Remove and _Trash Files
cs[0]: Soubor odstranit a přesunou_t do koše
cs[1]: Soubory odstranit a přesunou_t do koše
cs[2]: Soubory odstranit a přesunou_t do koše

en: Remove any ratings
cs: Odebrat hodnocení

en: Remove any red-eye effects in the selected region
cs: Odstranit efekt červených očí ve vybrané oblasti

en: Remove the selected photos from the library
cs: Odstraní vybrané fotografie z knihovny

en: Remove the selected photos from the trash
cs: Odstranit vybrané fotografie z koše

en: Removing Event
cs: Odstraňuje se událost

en: Removing Photo From Library
cs: Odstraňuje se fotografie z knihovny

en: Removing Photos From Library
cs: Odstraňují se fotografie z knihovny

en: Removing duplicated photos
cs: Odstraňují se zdvojené fotografie

en: Removing photos/videos from camera
cs: Odstraňují se fotografie/videa z fotoaparátu

en: Rename Event
cs: Přejmenovat událost

en: Rename Search “%s” to “%s”
cs: Přejmenovat hledání „%s“ na „%s“

en: Rename Tag “%s” to “%s”
cs: Přejmenovat štítek „%s“ na „%s“

en: Replace _All
cs: Přepsat _vše

en: Reset Colors
cs: Původní barvy

en: Reset all color adjustments to original
cs: Obnovit nastavení barev na původní

en: Restore Photos from Trash
cs: Obnovit fotky z koše

en: Restore the photos back to the Shotwell library
cs: Obnovit fotky zpět do knihovny Shotwell

en: Restoring Photos From Trash
cs: Obnovují se fotky z koše

en: Restoring previous RAW developer
cs: Obnovuje se předchozí vývojka RAW

en: Restoring previous rating
cs: Obnovuje se předchozí hodnocení

en: Return to current photo dimensions
cs: Vrátit se k původním rozměrům fotky

en: Revert External E_dits
cs: Vrátit zpět e_xterní úpravy

en: Revert External Edit?
cs: Vrátit zpět externí úpravu?

en: Revert External Edits?
cs: Vrátit zpět externí úpravy?

en: Revert to Original
cs: Vrátit zpět na původní

en: Revert to the master photo
cs: Zrušit změny a vrátit se zpět k původní fotografii

en: Reverting
cs: Vrací se původní

en: Rotate
cs: Otočit

en: Rotate Left
cs: Otočit doleva

en: Rotate Right
cs: Otočit doprava

en: Rotate _Left
cs: Otočit do_leva

en: Rotate _Right
cs: Otočit dop_rava

en: Rotate the photos left
cs: Otočí fotografii doleva

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
cs: Otočit fotografii doprava (pro otočení doleva zmáčkněte Ctrl)

en: Rotating
cs: Otáčí se

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
cs: Spuštěním „%s --help“ si zobrazíte všechny přepínače příkazového řádku.

en: SD Video (4 ∶ 3)
cs: SD video (4:3)

en: S_idebar
cs: P_ostranní panel

en: S_lideshow
cs: P_romítat

en: Saturation
cs: Sytost

en: Saturation:
cs: Sytost:

en: Save As
cs: Uložení jako

en: Save Details
cs: Uložit podrobnosti

en: Save Details…
cs: Uložit podrobnosti…

en: Save _As
cs: Uložit j_ako

en: Save _As…
cs: Uložit j_ako

en: Save photo
cs: Uložit fotografii

en: Save photo with a different name
cs: Uložit fotografii pod jiným názvem

en: Saved Search
cs: Uložené hledání

en: Saved Searches
cs: Uložená hledání

en: Scaling constraint:
cs: Přeškálovat:

en: Screen
cs: Obrazovka

en: Search
cs: Hledání

en: Secret token
cs: Tajný tiket

en: Select _All
cs: Vybrat _vše

en: Select all items
cs: Vybrat všechny položky

en: Selection state of “hide photos” option
cs: Stav volby „Skrýt fotky“

en: Send T_o…
cs: _Odeslat…

en: Send To
cs: Odeslání

en: Send _To…
cs: Odesla_t…

en: Set Developer
cs: Nastavit vývojku

en: Set Rating
cs: Nastavit hodnocení

en: Set _all photos/videos to this time
cs: Nastavit tento čas _všem fotkám/videím

en: Set as Desktop Background
cs: Nastavit jako pozadí plochy

en: Set as Desktop Slideshow
cs: Nastavit jako prezentaci na ploše

en: Set as _Desktop Background
cs: Nastavit jako poza_dí plochy

en: Set as _Desktop Slideshow…
cs: Nastavit jako prezentaci na p_loše…

en: Set rating to %s
cs: Nastavit ohodnocení na %s

en: Set rating to rejected
cs: Nastavit hodnocení na zamítnuté

en: Set selected image to be the new desktop background
cs: Nastavit vybranou fotografii jako obrázek na pozadí pracovní plochy

en: Set the crop for this photo
cs: Nastaví oříznutí fotografie

en: Setting Photos to Previous Event
cs: Nastavuje se fotografie na předchozí událost

en: Setting RAW developer
cs: Nastavuje se vývojka RAW

en: Setting as rejected
cs: Nastavuje se na zamítnuté

en: Setting as unrated
cs: Nastavuje se jako nehodnocené

en: Setting in export dialog: format setting, special value
cs: Nastavení v dialogovém okně pro export:  nastavení formátu, speciální hodnota

en: Setting in export dialog: format setting, type value
cs: Nastavení v dialogovém okně pro export: nastavení formátu, typ hodnoty

en: Setting in export dialog: how to trim images
cs: Nastavení v dialogovém okně pro export: jak ořezávat obrázky

en: Setting in export dialog: jpeg quality option
cs: Nastavení v dialogovém okně pro export: volba kvality jpeg

en: Setting in export dialog: maximal size of image
cs: Nastavení v dialogovém okně pro export: maximální velikost obrázku

en: Setting in export dialog: option to export metadata
cs: Nastavení v dialogovém okně pro export: volba exportu metadat

en: Setting rating to %s
cs: Nastavuje se ohodnocení na %s

en: Settings
cs: Nastavení

en: Shadows
cs: Tmavé tóny

en: Shadows:
cs: Tmavé tóny:

en: Shotwell Connect
cs: Připojení Shotwell

en: Shotwell Extra Publishing Services
cs: Doplňkové zveřejňovací služby Shotwell

en: Shotwell Preferences
cs: Předvolby Shotwell

en: Shotwell Viewer
cs: Prohlížeč Shotwell

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
cs: Shotwell může zkopírovat fotky do knihovny nebo je může importovat bez kopírování.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
cs: Shotwell se nemůže připojit k vaší fotoknihovně Piwigo. Ověřte prosím adresu URL, kterou jste zadali

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
cs: Shotwell nemůže zveřejnit vybrané položky, protože nemáte povolen kompatibilní zásuvný modul pro zveřejňování. Chcete-li tento problém vyřešit, zvolte <b>Upravit %s Předvolby</b> a pak kartu <b>Zásuvné moduly</b> pro výběr jednoho či více zásuvných modulů pro zveřejňování.

en: Shotwell couldn’t create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
cs: Shotwell nemůže vytvořit soubor pro úpravy této fotografie, protože nemá oprávnění zapisovat do %s.

en: Shotwell default directory
cs: Výchozí složka Shotwell

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
cs: Shotwell našel %d fotek v knihovně F-Spot a momentálne je importuje. Duplikáty budou automaticky zjištěny a vynechány.
    
    Můžete zavřít toto okno a začít používat aplikaci Shotwell, zatím co import bude probíhat na pozadí.

en: Shotwell is an easy-to-use, fast photo organizer designed for the GNOME desktop. It allows you to import photos from your camera or disk, organize them by date and subject matter, even ratings. It also offers basic photo editing, like crop, red-eye correction, color adjustments, and straighten. Shotwell’s non-destructive photo editor does not alter your master photos, making it easy to experiment and correct errors.
cs: Shotwell je rychlá a na obsluhu jednoduchá aplikace pro správu fotografií v uživatelském prostředí GNOME. Umožňuje import fotografií z fotoaparátu nebo disku, jejich roztřídění podle data a obsahu, a také hodnocení. Rovněž nabízí základní úpravy fotografií, jako je ořezání, oprava červených očí, vyladění barev a vyrovnání. Jedná se o nedestruktivní úpravy, což znamená, že editor nemění přímo hlavní fotografii, takže můžete snadno experimentovat a napravovat chyby.

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
    We recommend changing this in <span weight="bold">Edit %s Preferences</span>.
    Do you want to continue importing photos?
cs: Shotwell je nastaven, aby importovat fotografie do vaší domovské složky.
    Doporučujeme to v <span weight="bold">Upravit %s Předvolby</span> změnit.
    Chcete pokračovat v importu fotografií?

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it. Continue?
cs: Shotwell potřebuje kvůli přístupu odpojit fotoaparát ze souborového systému. Pokračovat?

en: Shotwell supports JPEG, PNG, TIFF, and a variety of RAW file formats.
cs: Shotwell podporuje souborové formáty JPEG, PNG, TIFF a různé varianty RAW.

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
cs: Nelze přehrát vybrané video:
    %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d). For more information please check the Shotwell Wiki at %s
cs: Aplikaci Shotwell se nepodařilo aktualizovat knihovnu fotografií z verze %s (schéma %d) na verzi %s (schéma %d). Více informací naleznete na wikistránkách %s (anglicky)

en: Show all photos
cs: Zobrazovat všechny fotografie

en: Show each photo for
cs: Každou fotku zobrazit na

en: Show in File Mana_ger
cs: Otevřít ve _správci souborů

en: Show only rejected photos
cs: Zobrazovat je zamítnuté fotografie

en: Show t_itle
cs: Zobrazovat n_ázev

en: Show the application’s version
cs: Zobrazit verzi aplikace

en: Show the certificate…
cs: Zobrazit certifikát…

en: Show title
cs: Zobrazovat název

en: Size:
cs: Velikost:

en: Slide
cs: Postrčení

en: Slideshow
cs: Prezentace

en: Slideshow Transitions
cs: Přechody mezi snímky

en: Small (640 × 480 pixels)
cs: malá (640 × 480 pixelů)

en: Sort _Ascending
cs: Ř_adit vzestupně

en: Sort _Descending
cs: Řa_dit sestupně

en: Sort _Events
cs: S_eřadit události

en: Sort _Photos
cs: Seřadit _fotky

en: Sort photos by exposure date
cs: Seřadit fotografie podle data pořízení

en: Sort photos by filename
cs: Seřadit fotografie podle názvu souboru

en: Sort photos by rating
cs: Seřadit fotografie podle hodnocení

en: Sort photos by title
cs: Seřadit fotografie podle názvu

en: Sort photos in a descending order
cs: Seřadit fotografie v sestupném pořadí

en: Sort photos in an ascending order
cs: Seřadit fotografie ve vzestupném pořadí

en: Specifies the sort criteria for event photos.
cs: Určuje kritéria řazení pro fotografie v událostech.

en: Square
cs: Čtverec

en: Squares
cs: Čtverce

en: Standard (720 pixels)
cs: Standardní (720 pixelů)

en: Starting import, please wait…
cs: Začíná import, čekejte prosím…

en: Stop importing photos
cs: Zastavit import fotografií

en: Straighten
cs: Vyrovnat

en: Straighten the photo
cs: Vyrovnat fotografii

en: Stripes
cs: Pruhy

en: Success
cs: Podařilo se

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
cs[0]: Přepínání vývoje vrátí zpět všechny změny, které jste provedli na této fotografii v Shotwellu
cs[1]: Přepínání vývoje vrátí zpět všechny změny, které jste provedli na těchto fotografiích v Shotwellu
cs[2]: Přepínání vývoje vrátí zpět všechny změny, které jste provedli na těchto fotografiích v Shotwellu

en: T_oolbar
cs: Nástroj_ová lišta

en: T_ools
cs: Nástr_oje

en: Ta_gs
cs: Štít_ky

en: Tabloid (11 × 17 in.)
cs: Tabloid (11 × 17 palců)

en: Tag
cs: Štítek

en: Tag Photo as “%s”
cs: Oštítkovat fotku jak „%s“

en: Tag Photos as “%s”
cs: Oštítkovat fotku jak „%s“

en: Tag the selected photo as “%s”
cs: Oštítkovat vybranou fotku jako „%s“

en: Tag the selected photos as “%s”
cs: Oštítkovat vybrané fotky jako „%s“

en: Tags
cs: Štítky

en: Tags (separated by commas):
cs: Štítky (oddělené čárkou):

en: Temperature
cs: Teplota

en: Temperature:
cs: Teplota:

en: Testing connection to Facebook…
cs: Testuje se připojení k Facebooku…

en: The OAuth token used to refresh the Picasa Web Albums session for the currently logged in user, if any.
cs: Tiket protokolu OAuth používaný pro občerstvení sezení služby Picasa Web Albums pro právě přihlášeného uživatele, pokud existuje.

en: The OAuth token used to refresh the YouTube session for the currently logged in user, if any.
cs: Tiket protokolu OAuth používaný pro občerstvení sezení služby YouTube pro právě přihlášeného uživatele, pokud existuje.

en: The URL entered does not appear to be the main directory of a Gallery3 instance. Please make sure you typed it correctly and it does not have any trailing components (e.g., index.php).
cs: Zadaná adresa URL nevypadá jako hlavní složka instance Gallery3. Ujistěte se, že jste ji zadali správně a že neobsahuje žádné věci navíc (např. index.php).

en: The authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
cs: Ověřovací tiket pro právě přihlášeného uživatele do služby Flickr, pokud existuje.

en: The camera is locked by another application. Shotwell can only access the camera when it’s unlocked. Please close any other application using the camera and try again.
cs: Fotoaparát je používán jinou aplikací. Shotwell může použít jen fotoaparát, který není blokovaný jinou aplikací. Ukončete všechny aplikace, které ho používají, a zkuste to znovu.

en: The camera seems to be empty. No photos/videos found to import
cs: Vypadá to, že fotoaparát je prázdný. Nebyly nalezeny žádné fotografie/vide k naimportování.

en: The cryptographic secret used to sign requests against the authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
cs: Kryptografické tajemství použité pro požadavek na podpis vůči ověřovacímu tiketu pro právě přihlášeného uživatele do služby Flickr, pokud existuje.

en: The height of the printed emulsion on the page when printing
cs: Výška fotografie při tisku stránky.

en: The index of the current print size in a pre-defined list of standard sizes
cs: Index aktuální velikosti tisku odkazující do předdefinovaného seznamu standardních velikostí.

en: The last chosen Piwigo permission level.
cs: Naposledy zvolená úroveň oprávnění na Piwigo.

en: The last recorded height of the direct-edit application window.
cs: Poslední zaznamenaná výška aplikačního okna pro přímé úpravy.

en: The last recorded height of the library application window.
cs: Poslední zaznamenaná výška aplikačního okna knihovny.

en: The last recorded position of the divider between the sidebar and view in library application window.
cs: Poslední zaznamenaná pozice dělicí čáry mezi postranním panelem a zobrazením v aplikačním okně knihovny.

en: The last recorded width of the direct-edit application window.
cs: Poslední zaznamenaná šířka aplikačního okna pro přímé úpravy.

en: The last recorded width of the library application window.
cs: Poslední zaznamenaná šířka aplikačního okna knihovny.

en: The last selected Piwigo category.
cs: Naposledy vybraná kategorie na Piwigo.

en: The last selected Rajce category.
cs: Poslední vybraná kategorie na Rajčeti.

en: The name of the currently logged in Facebook user, if any
cs: Jméno právě přihlášeného uživatele na Facebook, pokud existuje.

en: The name of the default blog of the user, if any
cs: Název výchozího blogu uživatele, pokud nějaký má.

en: The name of the font to use for photo titles when they are printed.
cs: Název fontu požívaného při tisku pro názvy fotografií.

en: The name of the last album the user published photos to, if any
cs: Název posledního alba, pokud existuje, na které uživatel zveřejnil fotografie.

en: The name of the transition effect that will be used between photos when running a slideshow
cs: Název přechodového efektu, který bude použit mezi jednotlivými fotografiemi při promítání.

en: The number of pixels per inch (ppi) sent to the printer during printing
cs: Počet pixelů na palec (PPI) posílaných při tisku do tiskárny.

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
cs[0]: Fotografii či video nelze smazat.
cs[1]: %d fotografie/videa nelze smazat.
cs[2]: %d fotografií/videí nelze smazat.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash. Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash. Delete these files?
cs[0]: Fotografii či video nelze přesunout do koše. Má se soubor smazat?
cs[1]: %d fotografie/videa nelze přesunout do koše. Mají se soubory smazat?
cs[2]: %d fotografií/videí nelze přesunout do koše. Mají se soubory smazat?

en: The pixels of the major axis of the picture to be uploaded; used only if scaling-constraint-id is an appropriate value
cs: Počet pixelů na hlavní ose obrázku, který bude nahrán. Použije se, jen když má klíč scaling-constraint-id příslušnou hodnotu.

en: The scale of photo thumbnails, ranging from 72 to 360.
cs: Na kolik škálovat miniatury fotografií, v rozsahu od 72 do 360.

en: The scaling constraint ID of the picture to be uploaded
cs: ID škálovacího omezení pro nahrávaný obrázek.

en: The secret token to sign oauth requests
cs: Tajný tiket k podepisování požadavků protokolu OAuth.

en: The selected photo was successfully published.
cs: Vybraná fotografie byla úspěšně zveřejněna.

en: The selected photos were successfully published.
cs: Vybrané fotografie byly úspěšně zveřejněny.

en: The selected photos/videos were successfully published.
cs: Vybrané fotografie/videa byla úspěšně zveřejněna.

en: The selected video was successfully published.
cs: Vybrané video bylo úspěšně zveřejněno.

en: The selected videos were successfully published.
cs: Vybraná videa byla úspěšně zveřejněna.

en: The time (in seconds) that a transition runs between photos in a slideshow
cs: Čas (v sekundách), po který běží přechod mezi jednotlivými fotografiemi při promítání.

en: The token to access tumblr
cs: Tiket pro přístup ke službě Tumblr

en: The user name of the currently logged in Flickr user, if any
cs: Uživatelské jméno z aktuálního přihlášení uživatele na Flickr, pokud existuje.

en: The username and password or API key were incorrect. To try again, re-enter your username and password below.
cs: Uživatelské jméno nebo heslo nebo klíč k API jsou nesprávné. Zkuste to znovu zadáním uživatelského jména a hesla níže.

en: The width of the printed emulsion on the page when printing
cs: Šířka fotografie při tisku stránky.

en: The width, in pixels, of the sidebar
cs: Šířka (v pixelech) postranního panelu

en: This connection is not secure
cs: Připojení není bezpečné

en: This does not look like the real <b>%s</b>. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site (for example, private messages, credit card information, or passwords).
cs: Nevypadá to jako skutečný server <b>%s</b>. Možná se nějací útočníci snaží ukrást nebo změnit údaje jdoucí do nebo z tohoto serveru (například soukromé zprávy, údaje z platebních karet nebo hesla).

en: This will destroy all changes made to the external file. Continue? | This will destroy all changes made to %d external files. Continue?
cs[0]: Tím se odstraní všechny změny provedené v externím souboru. Pokračovat?
cs[1]: Tím se odstraní všechny změny provedené v %d externích souborech. Pokračovat?
cs[2]: Tím se odstraní všechny změny provedené v %d externích souborech. Pokračovat?

en: This will remove the photo from the library. Continue? | This will remove %d photos from the library. Continue?
cs[0]: Tím se fotka odebere z knihovny. Pokračovat?
cs[1]: Tím se odeberou %d fotky z knihovny. Pokračovat?
cs[2]: Tím se odebere %d fotek z knihovny. Pokračovat?

en: This will remove the photo from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
cs[0]: Tím odstraníte fotografii z knihovny Shotwell. Chcete také příslušný soubory přesunout do systémového koše?
    
    Tuto operaci nelze vrátit zpět.
cs[1]: Tím odstraníte %d fotografie z knihovny Shotwell. Chcete také příslušné soubory přesunout do systémového koše?
    
    Tuto operaci nelze vrátit zpět.
cs[2]: Tím odstraníte %d fotografií z knihovny Shotwell. Chcete také příslušné soubory přesunout do systémového koše?
    
    Tuto operaci nelze vrátit zpět.

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
cs[0]: Tím odstraníte fotografii/video z knihovny Shotwell. Chcete také příslušný soubor přesunout do systémového koše?
    
    Tuto operaci nelze vrátit zpět.
cs[1]: Tím odstraníte %d fotografie/videa z knihovny Shotwell. Chcete také příslušné soubory přesunout do systémového koše?
    
    Tuto operaci nelze vrátit zpět.
cs[2]: Tím odstraníte %d fotografií/videí z knihovny Shotwell. Chcete také příslušné soubory přesunout do systémového koše?
    
    Tuto operaci nelze vrátit zpět.

en: This will remove the saved search “%s”. Continue?
cs: Tím bude odstraněno uložené hledání „%s“. Pokračovat?

en: This will remove the tag “%s” from one photo. Continue? | This will remove the tag “%s” from %d photos. Continue?
cs[0]: Tím odstraníte štítek „%s“ z jedné fotografie. Pokračovat?
cs[1]: Tím odstraníte štítek „%s“ ze %d fotografií. Pokračovat?
cs[2]: Tím odstraníte štítek „%s“ z %d fotografií. Pokračovat?

en: This will remove the video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
cs[0]: Tím odstraníte video z knihovny Shotwell. Chcete také příslušné soubory přesunout do systémového koše?
    
    Tuto operaci nelze vrátit zpět.
cs[1]: Tím odstraníte %d videa z knihovny Shotwell. Chcete také příslušné soubory přesunout do systémového koše?
    
    Tuto operaci nelze vrátit zpět.
cs[2]: Tím odstraníte %d videí z knihovny Shotwell. Chcete také příslušné soubory přesunout do systémového koše?
    
    Tuto operaci nelze vrátit zpět.

en: Time Adjustment Error
cs: Chyba při nastavování času

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
cs[0]: U následujícího souboru s fotkou nebylo možné vrátit zpět nastavení času.
cs[1]: U následujících souborů s fotkou nebylo možné vrátit zpět nastavení času.
cs[2]: U následujících souborů s fotkou nebylo možné vrátit zpět nastavení času.

en: Time:
cs: Čas:

en: Tint
cs: Odstín

en: Tint:
cs: Odstín:

en: Title
cs: Název

en: Title:
cs: Název:

en: To get started, import photos in any of these ways:
cs: Pro začátek naimportujte fotky libovolným postupem:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
cs: V nabídce výše vyberte jinou službu, ze které se má zkusit import.

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
cs: V nabídce výše vyberte jinou službu, na které se má zkusit zveřejnit.

en: To:
cs: Do:

en: Today
cs: Dnes

en: Token
cs: Tiket

[ctx: Tooltip]
en: Show all photos, including rejected
cs: Zobrazovat všechny fotografie, včetně zamítnutých

en: Transition d_elay:
cs: Trvání př_echodu:

en: Trash
cs: Koš

en: Trash is empty
cs: Koš je prázdný

en: True if a photo’s rating should be displayed as overlaid trinket, false otherwise.
cs: Zapnuto, když se má zobrazovat hodnocení jako překrývající doplněk.

en: True if direct-edit application is maximized, false otherwise.
cs: Zapnuto, když má být aplikační okno pro přímé úpravy maximalizováno.

en: True if event comments are to be displayed beneath thumbnails in event views, false otherwise.
cs: Zapnuto, když se mají v zobrazení událostí pod miniaturami vypisovat komentáře k událostem.

en: True if event photos should be sorted ascending, false if descending.
cs: Zapnuto, když mají být fotografie v událostech řazeny vzestupně, vypnuto, když sestupně.

en: True if events should be sorted ascending, false if descending.
cs: Zapnuto, když mají být události řazeny vzestupně, vypnuto, když sestupně.

en: True if library application is maximized, false otherwise.
cs: Zapnuto, když má být aplikační okno knihovny maximalizováno.

en: True if library photos should be sorted ascending, false if descending.
cs: Zapnuto, když mají být fotografie v knihovně řazeny vzestupně, vypnuto, když sestupně.

en: True if photo comments are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
cs: Zapnuto, když se mají v zobrazení sbírky pod miniaturami vypisovat komentáře k fotografiím.

en: True if photo tags are to be listed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
cs: Zapnuto, když se mají v zobrazení sbírky pod miniaturami vypisovat štítky fotografií.

en: True if photo titles are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
cs: Zapnuto, když se mají v zobrazení sbírky pod miniaturami vypisovat názvy fotografií.

en: True if should display times with a 24 hour clock, false if times should use AM/PM notation.
cs: Zapnuto, když se má čas zobrazovat v 24hodinovém režimu, vypnuto, když se má používat notace dop./odp.

en: True if the Blinds slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul poskytující přechodový efekt Žaluzie pro promítání snímků.

en: True if the Chess-Board slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul poskytující přechodový efekt Šachovnice pro promítání snímků.

en: True if the Circle slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul poskytující přechodový efekt Kruh pro promítání snímků.

en: True if the Circles slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul poskytující přechodový efekt Kruhy pro promítání snímků.

en: True if the Clock slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul poskytující přechodový efekt Hodiny pro promítání snímků.

en: True if the Crumble slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul poskytující přechodový efekt Rozpad pro promítání snímků.

en: True if the F-Spot import plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul pro import z aplikace F-Spot.

en: True if the Facebook publishing plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul pro publikování na službě Facebook.

en: True if the Fade slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul poskytující přechodový efekt Blednutí pro promítání snímků.

en: True if the Flickr publishing plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul pro publikování na službě Flickr.

en: True if the Gallery3 publishing plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul pro publikování na službě Gallery3.

en: True if the Picasa Web Albums publishing plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul pro publikování na službě Picasa Web Albums.

en: True if the Piwigo publishing plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul pro publikování na službě Piwigo.

en: True if the Rajce publishing plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul pro publikování na službě Rajče.

en: True if the Search/Filter Toolbar is to be displayed, false otherwise.
cs: Když je zapnuto, bude se zobrazovat vyhledávací/filtrovací lišta.

en: True if the Slide slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul poskytující přechodový efekt Postrčení pro promítání snímků.

en: True if the Squares slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul poskytující přechodový efekt Čtverce pro promítání snímků.

en: True if the Stripes slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul poskytující přechodový efekt Proužky pro promítání snímků.

en: True if the Tumblr publishing plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul pro publikování na službě Tumblr.

en: True if the Yandex.Fotki publishing plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul pro publikování na službě Yandex.Fotki.

en: True if the YouTube publishing plugin is enabled, false otherwise
cs: Když je zapnuto, je povolen zásuvný modul pro publikování na službě YouTube.

en: True if the basic properties pane is to be displayed, false otherwise.
cs: Zapnuto, kdy je zobrazen panel se základními vlastnostmi.

en: True if the bottom toolbar is to be displayed, false otherwise.
cs: Když je zapnuto, bude se zobrazovat spodní nástrojová lišta.

en: True if the extended properties window is to be displayed, false otherwise.
cs: Zapnuto, kdy je zobrazeno okno s rozšiřujícími vlastnostmi.

en: True if the sidebar is to be displayed, false otherwise.
cs: Když je zapnuto, bude se zobrazovat postranní panel.

en: True if the title of a photo should be printed when the photo is printed, false otherwise.
cs: Zapnuto, když má být při tisku fotografie vytištěn i její název.

en: True if when adjusting time/date of photos, relative time should be maintained. False if all photos should be set to the same time.
cs: Zapnuto, když se má při změně data/času fotografie použít relativní změna fotografií navzájem. Vypnuto, když se má u všech fotografií nastavit to samé datum a čas.

en: True if when adjusting time/date of photos, the original files should be modified as well. False if changes are made only in the database.
cs: Zapnuto, když se má při změně data/času fotografie provést změna v originálních souborech. Vypnuto, když se změna promítne jen do databáze.

en: True if, when on startup, a welcome dialog should be shown. False if it should not be shown.
cs: Zapnuto, když se má po spuštění zobrazit uvítací dialogové okno. V opačném případě vypnuto.

en: TumblrPublisher: start( ): can’t start; this publisher is not restartable.
cs: TumblrPublisher: start (): Nelze spustit a tuto zveřejňovací službu nelze restartovat.

en: Type
cs: Typ

en: URL
cs: Adresa URL

en: URL of the Piwigo server.
cs: Adresa URL vedoucí na server Piwigo.

en: URL of the Rajce server.
cs: Adresa URL vedoucí na server Rajče.

en: Un_flag
cs: Zrušit _označení

en: Unable open photo %s. Sorry.
cs: Nelze otevřít fotografii %s.

en: Unable to create cache directory %s: %s
cs: Nelze vytvořit složku %s pro mezipaměť: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
cs: Nelze vytvořit složku %s pro data: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
cs: Nelze vytvořit podsložku %s pro data: %s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
cs: Nelze vytvořit složku %s pro dočasné soubory: %s

en: Unable to decode file
cs: Nelze dekódovat soubor

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
cs[0]: Kvůli chybě nelze smazat fotografii/video z fotoaparátu.
cs[1]: Kvůli chybě nelze smazat %d fotografie/videa z fotoaparátu.
cs[2]: Kvůli chybě nelze smazat %d fotografií/videí z fotoaparátu.

en: Unable to display FAQ: %s
cs: Nelze zobrazit časté dotazy a odpovědi: %s

en: Unable to display help: %s
cs: Nelze zobrazit nápovědu: %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
cs[0]: Kvůli chybě souboru nelze zdvojit fotografii
cs[1]: Kvůli chybě souboru nelze zdvojit %d fotografie
cs[2]: Kvůli chybě souboru nelze zdvojit %d fotografií

en: Unable to export %s: %s
cs: Nelze exportovat %s: %s

en: Unable to export background to %s: %s
cs: Nelze exportovat pozadí do %s: %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
cs: Nelze exportovat následující fotografii kvůli chybě souboru.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
cs: Nelze načíst náhledy z fotoaparátu:
    %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor pro %s: %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
cs: Nelze spustit Nautilus / Odeslat do: %s

en: Unable to launch editor: %s
cs: Nelze spustit editor: %s

en: Unable to lock camera: %s
cs: Nelze uzamknout fotoaparát: %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
cs: Nelze sledovat %s: nejedná se o složku (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
cs: Nelze se připojit k databázi chyb: %s

en: Unable to open in file manager: %s
cs: Nelze otevřít ve správci souborů: %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
cs: Nepodařilo se otevřít/vytvořit databázi fotografií %s: kód chyby %d

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
cs: Nelze připravit prezentaci na ploše: %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
cs: Nelze vytisknout fotografii:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
cs: Nelze sledovat změny: %s

en: Unable to publish
cs: Nelze zveřejnit

en: Unable to rename search to “%s” because the search already exists.
cs: Nelze přejmenovat hledání na „%s“, protože takové už existuje.

en: Unable to rename tag to “%s” because the tag already exists.
cs: Nelze přejmenovat šítek na „%s“, protože takový už existuje.

en: Unable to restore photo database %s
cs: Nelze obnovit databázi s fotografiemi %s

en: Unable to unmount camera. Try unmounting the camera from the file manager.
cs: Nepodařilo se odpojit fotoaparát. Pokuste se odpojit fotoaparát pomocí správce souborů.

en: Unable to write to photo database file:
     %s
cs: Nelze zapisovat do databázového souboru s fotografiemi:
    %s

en: Unconstrained
cs: Neomezeně

en: Undated
cs: Bez data

en: Undo
cs: Zpět

[ctx: UndoRedo menu entry]
en: Add Tags
cs: Přidat štítky

en: Undoing Color Transformations
cs: Vrací se zpět transformace barev

en: Undoing Date and Time Adjustment
cs: Vrací se zpět nastavení data a času

en: Undoing Enhance
cs: Vrací se zpět vylepšení

en: Undoing Flip Horizontally
cs: Vrací se zpět vodorovné překlopení

en: Undoing Flip Vertically
cs: Vrací se zpět svislé překlopení

en: Undoing Revert
cs: Vrací se zpět vrácení původního

en: Undoing Rotate
cs: Vrací se zpět otočení

en: Unflag
cs: Zrušit označení

en: Unflag selected photos
cs: Zrušit označení vybraných fotek

en: Unflagging selected photos
cs: Ruší se označení vybraných fotek

en: Unknown error attempting to verify Shotwell’s database: %s
cs: Neznámá chyba při přístupu k databázi Shotwell: %s

en: Unmerging
cs: Ruší se spojení

en: Unmodified
cs: Beze změny

en: Unmounting…
cs: Odpojuje se…

en: Unrated
cs: Nehodnoceno

en: Unrecognized User
cs: Nerozpoznaný uživatel

en: Unsupported file format
cs: Nepodporovaný formát souboru

en: Updating library…
cs: Aktualizuje se knihovna…

en: Upload _size:
cs: Nahrávaná veliko_st:

en: Uploading %d of %d
cs: Nahrává se %d z %d

en: Use a _standard size:
cs: Použít _standardní velikost:

en: Use a c_ustom size:
cs: Použít _vlastní velikost:

en: Use a saved search to filter items in the current view
cs: Použít uložené hledání k filtrování položek v aktuálním zobrazení

en: Use for Desktop
cs: Použít pro pracovní plochu

en: Use for Lock Screen
cs: Použít pro zamykací obrazovku

en: User _name
cs: Uživatelské jmé_no

en: User aborted import
cs: Import byl přerušen uživatelem

en: Username and/or password invalid. Please try again
cs: Neplatné uživatelské jméno a/nebo heslo. Zkuste to prosím znovu

en: Verifying authorization…
cs: Ověřuje se autorizace…

en: Video privacy _setting:
cs: Na_stavení soukromí videa:

en: Videos
cs: Videa

en: Videos _visible to:
cs: Videa _viditelná pro:

en: Videos and new photo albums _visible to:
cs: Videa a nová fotoalba jsou viditelná:

en: Videos will appear in “%s”
cs: Videa se objeví v „%s“

en: Videos will appear in:
cs: Videa se objeví:

en: View Eve_nt for Photo
cs: Zobrazit u_dálosti pro fotku

en: Visit the Shotwell home page
cs: Navštívit web aplikace Shotwell

en: Visit the Shotwell web site
cs: Navštívit web aplikace Shotwell

en: Visit the Yandex.Fotki web site
cs: Navštivte webové stránky Yandex.Fotki

en: Wallet (2 × 3 in.)
cs: Do peněženky (2 × 3 palce)

en: Welcome to Shotwell!
cs: Vítejte v aplikaci Shotwell

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
cs: Vítejte ve službě sloužící k importu knihoven z aplikace F-Spot. 
    
    Vyberte prosím knihovnu pro import, a to buď výběrem jedné ze stávajících knihoven nalezených aplikací Shotwell nebo výběrem souboru s alternativní databází F-Spot.

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
cs: Vítejte ve službě pro import knihoven z aplikace F-Spot. 
    
    Vyberte prosím soubor s databází F-Spot.

en: Welcome!
cs: Vítejte!

en: When ready, Shotwell can upload your photos to various web sites, such as Facebook, Flickr, Picasa (Google Plus), and more.
cs: Když máte vše připravené, může Shotwell nahrát vaše fotografie do různých webových služeb, jako je Facebook, Flickr, Picasa (Google Plus), Rajče a další.

en: Where would you like to publish the selected photos?
cs: Kde chcete vybrané fotografie zveřejnit?

en: Whether images being uploaded to Facebook should have their metadata removed first
cs: Zda se mají u obrázků nahrávaných na Facebook nejdříve odstranit jejich metadata.

en: Whether images being uploaded to Flickr should have their metadata removed first
cs: Zda se mají u obrázků nahrávaných na Flickr nejdříve odstranit jejich metadata.

en: Whether images being uploaded to Picasa should have their metadata removed first
cs: Zda se mají u obrázků nahrávaných do služby Picasa nejdříve odstranit metadata.

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their comment set from the title if title is set and comment unset
cs: Zda se má u obrázků nahrávaných na Piwigo, v případě že nemají nastavený komentář, nastavit komentář podle názvu, pokud ten nastavený je.

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their metadata removed first
cs: Zda se mají u obrázků nahrávaných na Piwigo nejdříve odstranit jejich metadata.

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their tags removed on upload, such that these tags will not appear on the remote Piwigo server.
cs: Zda se mají u obrázků nahrávaných na Piwigo nejdříve odstranit jejich štítky, takže se pak tyto štítky neobjeví na vzdáleném serveru Piwigo.

en: Whether images being uploaded to Rajce should have their metadata removed first
cs: Zda se mají z obrázků nahrávaných na Rajče nejdříve odstranit jejich metadata.

en: Whether to show the title of a photo during the slideshow
cs: Zda při promítání prezentace zobrazovat název fotografie.

en: Width
cs: Šířka

en: Width or height
cs: Šířka nebo výška

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
cs: Zapisovat štítky, názvy a další _metadata do souborů s fotografiemi

en: Writing metadata to files…
cs: Zapisují se metadata do souborů…

en: Yandex-Fotki authentication token, if logged in.
cs: Ověřovací tiket pro Yandex-Fotki při přihlášení.

en: Year%sMonth
cs: rok%směsíc

en: Year%sMonth%sDay
cs: rok%směsíc%sden

en: Year%sMonth-Day
cs: rok%směsíc-den

en: Year-Month-Day
cs: rok-měsíc-den

en: Yesterday
cs: Včera

en: You are logged into Facebook as %s.
cs: Jste přihlášeni k Facebooku jako %s.

en: You are logged into Flickr as %s.
cs: Jste přihlášeni ke službě Flickr jako %s.

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
cs: Jste přihlášeni ke službě Picasa Web Albums jako %s.

en: You are logged into Rajce as %s.
cs: Jste přihlášeni k Rajčeti jako %s.

en: You are logged into Tumblr as %s.
cs: Jste přihlášeni k Tumblr jako %s.

en: You are logged into YouTube as %s.
cs: Jste přihlášeni ke službě YouTube jako %s.

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don’t yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
cs: Momentálně nejste k Facebooku přihlášeni.
    
    Jestliže ještě nemáte vytvořen na Facebooku účet, můžete si jej vytvořit během přihlašování. Během přihlašování se může zobrazit žádost o povolení k nahrávání fotografií a jejich zveřejnění v kanále. Povolení je pro připojení aplikace Shotwell nutné.

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Log in to log into Flickr in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
cs: Momentálně nejste ke službě Flickr přihlášeni.
    
    Pro přihlášení ke službě Flickr klikněte na Přihlásit se ve webovém prohlížeči. Pak musíte ve svém účtu Flickr povolit přístup pro Shotwell Connect.

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Log in to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
cs: Nejste přihlášeni ke službě Picasa Web Albums.
    
    Pro přihlášení k webovým albům Picasa klikněte na Přihlásit se ve webovém prohlížeči. Pak musíte ve svém účtu Picasa Web Albums povolit přístup pro Shotwell Connect.

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
cs: Momentálně nejste k Yandex.Fotki přihlášeni.

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
cs: Nejste přihlášeni ke službě YouTube.
    
    Aby bylo možné pokračovat, musíte být přihlášeni k účtu Google a mít jej nastavený pro používání s YouTube. Ve svém webovém prohlížeči můžete nastavit většinu účtů, aby se přihlašovaly ke službě YouTube naráz.

en: You are not currently logged into your Gallery.
    
    You must have already signed up for a Gallery3 account to complete the login process.
cs: Nejste přihlášeni ke své galerii.
    
    Aby bylo možné dokončit proces přihlášení, musíte mít zaregistrován účet Gallery3.

en: You can also import photos in any of these ways:
cs: Můžete také některým z těchto způsobů importovat fotky:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
cs: Nemáte zapnutý žádný zásuvný modul sloužící k importu.
    
    Pokud chcete používat funkci Importovat z aplikace, musíte mít alespoň jeden zásuvný modul zapnutý. Zapínají se v dialogovém okně předvoleb.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
cs: V průběhu práce s aplikací Shotwell jste již byli přihlášeni a odhlášeni od Facebooku.
    Pro pokračování ve zveřejňování na Facebooku ukončete a opět spusťte Shotwell a pak zkuste zveřejnění znovu.

en: You have already logged in and out of Flickr during this Shotwell session.
    To continue publishing to Flickr, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
cs: Již jste se přihlásili a odhlásili během tohoto sezení programu Shotwell.
    Abyste mohli fotky zveřejnit na Flickr, ukončete a znovu spusťte Shotwell a zkuste zveřejnění znovu.

en: You have already logged in and out of a Google service during this Shotwell session.
    
    To continue publishing to Google services, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
cs: V průběhu práce s aplikací Shotwell jste již byli přihlášeni a odhlášeni od služby Google.
    
    Pro pokračování ve zveřejňování na službě Google ukončete a opět spusťte Shotwell a pak zkuste zveřejnění znovu.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
cs: Účet Flickr Pro umožňuje nahrávat neomezeně.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %d megabyte remaining in your upload quota. | Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %d megabytes remaining in your upload quota.
cs[0]: Váš bezplatný účet Flickr má omezení na množství nahraných dat za měsíc.
    Tento měsíc vám z přidělené kvóty zbývá %d megabajt.
cs[1]: Váš bezplatný účet Flickr má omezení na množství nahraných dat za měsíc.
    Tento měsíc vám z přidělené kvóty zbývají %d megabajty.
cs[2]: Váš bezplatný účet Flickr má omezení na množství nahraných dat za měsíc.
    Tento měsíc vám z přidělené kvóty zbývá %d megabajtů.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
cs: Vaše knihovna fotografií není kompatibilní s touto verzí aplikace Shotwell. Knihovna je vytvořena ve verzi %s (schéma %d). Spuštěná verze je %s (schéma %d). Smažte prosím %s a znovu naimportujte své fotografie.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please use the latest version of Shotwell.
cs: Vaše knihovna fotografií není kompatibilní s touto verzí aplikace Shotwell. Knihovna je vytvořena ve verzi %s (schéma %d). Spuštěná verze je %s (schéma %d). Použijte prosím nejnovější verzi programu.

en: Zoom _100%
cs: Přiblížení _100%

en: Zoom _200%
cs: Přiblížení _200%

en: Zoom _In
cs: Přiblíž_it

en: Zoom _Out
cs: _Oddálit

en: Zoom the photo to 100% magnification
cs: Zobrazit fotografii v původní velikosti

en: Zoom the photo to 200% magnification
cs: Zobrazit fotografii v dvojnásobku původní velikosti

en: Zoom the photo to fit on the screen
cs: Přizpůsobit přiblížení fotografie velikosti obrazovky

en: [FILE]
cs: [SOUBOR]

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Add Tags…
cs: Přid_at štítky…

en: _Adjust
cs: _Upravit

en: _Adjust Date and Time…
cs: N_astavit datum a čas…

en: _Albums (or write new):
cs: _Alba (nebo vepište nové):

en: _All Photos
cs: _Všechny fotografie

en: _Apply
cs: _Použít

en: _Ascending
cs: _Vzestupně

en: _Autosize:
cs: _Automatická velikost:

en: _Background:
cs: _Pozadí:

en: _Basic Information
cs: _Základní informace

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Comments
cs: _Komentáře

en: _Contents
cs: _Obsah

en: _Copy Color Adjustments
cs: _Kopírovat úpravu barev

en: _Crop
cs: _Oříznout

en: _Decrease
cs: S_nížit

en: _Delay:
cs: _Doba zobrazení:

en: _Delete
cs: S_mazat

en: _Delete Tag “%s”
cs: S_mazat štítek „%s“

en: _Developer
cs: _Vývojka

en: _Directory structure:
cs: Struktura _složek:

en: _Do no upload tags
cs: _Nenahrávat štítky

en: _Don’t show this message again
cs: Příště _nezobrazovat

en: _Duplicate
cs: _Duplikovat

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _Edit…
cs: _Upravit…

en: _Email address
cs: _E-mailová adresa

en: _Enhance
cs: _Vylepšit

en: _File
cs: _Soubor

en: _Filter Photos
cs: _Filtrovat fotografie

en: _Find
cs: Na_jít

en: _Find…
cs: Na_jít…

en: _Flag
cs: _Označit

en: _Forbid downloading original photo
cs: Ne_dovolit stahovat originální fotografii

en: _Format:
cs: _Formát:

en: _Forward
cs: V_před

en: _Frequently Asked Questions
cs: Ča_sté dotazy a odpovědi

en: _Gallery3 URL:
cs: Adresa URL _Gallery3:

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Hide album
cs: S_krýt album

en: _If a title is set and comment unset, use title as comment
cs: Když je nastaven název a není nastaven komentář, použít název jako komentář

en: _Import From Folder…
cs: _Import ze složky…

en: _Import in Place
cs: _Importovat bez kopírování

en: _Import photos from your %s folder
cs: _Importovat fotografie ze složky %s

en: _Import photos to:
cs: _Importovat fotografie do:

en: _Increase
cs: Z_výšit

en: _Keep
cs: _Zachovat

en: _Log in
cs: _Přihlásit se

en: _Logout
cs: _Odhlásit

en: _Match
cs: _Shoduje se

en: _Match photo aspect ratio
cs: Zachovat po_měr stran

en: _Merge Events
cs: S_pojit události

en: _Modify original file
cs: Z_měnit originální soubor

en: _Modify original files
cs: Z_měnit originální soubory

en: _Modify original photo file
cs: Z_měnit soubor s originální fotkou

en: _Modify original photo files
cs: Z_měnit soubory s originálními fotkami

en: _Move to Trash
cs: Přesu_nout do koše

en: _Name of search:
cs: _Název hledání:

en: _New
cs: _Nový

en: _New Event
cs: _Nová událost

en: _Next
cs: _Následující

en: _Next Photo
cs: _Následující fotka

en: _Normal Size
cs: _Normální velikost

en: _OK
cs: _Budiž

en: _Output photo at:
cs: Vytiskn_out v rozlišení:

en: _Password
cs: _Heslo

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Paste Color Adjustments
cs: Vložit ú_pravu barev

en: _Pattern:
cs: _Vzor:

en: _Photo
cs: _Fotografie

en: _Photos
cs: _Fotografie

en: _Pixels:
cs: _Pixely:

en: _Play
cs: _Přehrát

en: _Play Video
cs: _Přehrát video

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Previous
cs: _Předchozí

en: _Previous Photo
cs: _Předchozí fotka

en: _Print
cs: _Tisk

en: _Print…
cs: _Tisk…

en: _Publish
cs: _Zveřejnit

en: _Quality:
cs: _Kvalita:

en: _Quit
cs: U_končit

en: _Ratings
cs: _Hodnocení

en: _Red-eye
cs: Če_rvené oči

en: _Redo
cs: Zn_ovu

en: _Refresh
cs: _Aktualizovat

en: _Rejected
cs: _Zamítnout

en: _Remember
cs: Za_pamatovat

en: _Remember Password
cs: Zapamatovat si _heslo

en: _Remove
cs: Odeb_rat

en: _Remove From Library
cs: Odst_ranit z knihovny

en: _Remove location, camera, and other identifying information before uploading
cs: Před nahráním odstranit identifikační údaje, jako místo, model fotoaparátu apod.

en: _Remove location, tag and camera-identifying data before uploading
cs: Před nahráním odstranit identifikační údaje, jako místo, štítky nebo model fotoaparátu

en: _Rename…
cs: _Přejmenovat…

en: _Replace
cs: _Přepsat

en: _Report a Problem…
cs: _Nahlásit problém…

en: _Reset
cs: _Původní

en: _Restore
cs: O_bnovit

en: _Revert
cs: V_rátit

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Save a Copy
cs: Uložit _kopii

en: _Scaling constraint:
cs: Přešká_lovat:

en: _Search Bar
cs: Vy_hledávací lišta

en: _Set Rating
cs: _Hodnotit

en: _Shift photos/videos by the same amount
cs: _Posunout fotografie/videa o tu samou hodnotu

en: _Skip
cs: Pře_skočit

en: _Stop
cs: Za_stavit

en: _Stop Import
cs: Za_stavit import

en: _Straighten
cs: _Vyrovnat

en: _Switch Developer
cs: _Přepnout vývojku

en: _Titles
cs: _Názvy

en: _Transition effect:
cs: Efek_t přechodu:

en: _URL of your Piwigo photo library
cs: Adresa _URL vaší fotoknihovny Piwigo

en: _Undelete
cs: Vrátit _smazání

en: _Undo
cs: _Zpět

en: _Unmount
cs: _Odpojit

en: _Unrated
cs: _Bez ohodnocení

en: _User name:
cs: _Uživatelské jméno:

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Watch library directory for new files
cs: S_ledovat, jestli nejsou do knihovny přidány nové soubory

en: a raw photo
cs: fotka RAW

en: a video
cs: video

en: access token
cs: Přístupový tiket

en: album;camera;cameras;crop;edit;enhance;export;gallery;image;images;import;organize;photo;photographs;photos;picture;pictures;photography;print;publish;rotate;share;tags;video;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;
cs: album;fotoaparát;kamera;ořezat;upravit;vylepšit;export;galerie;fotogalerie;obrázek;obrázky;import;roztřídit;uspořádat;foto;fotka;fotky;fotografie;tisk;zveřejnit;vystavit;otočit;sdílet;štítky;video;videa;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;rajče;

en: all
cs: vše

en: and
cs: a

en: and higher
cs: a více

en: and lower
cs: a méně

en: any
cs: cokoliv

en: any photo
cs: libovolná fotka

en: authentication token
cs: Ověřovací tiket

en: background color
cs: Barva pozadí

en: black
cs: černé

en: contains
cs: obsahuje

en: content height
cs: Výška obsahu

en: content layout mode
cs: Režim rozvržení obsahu

en: content ppi
cs: PPI obsahu

en: content units
cs: Jednotky obsahu

en: content width
cs: Šířka obsahu

en: couldn’t copy %s
    	to %s
cs: nelze zkopírovat %s
    	to %s

en: day | days
cs[0]: den
cs[1]: dny
cs[2]: dní

en: default blog
cs: Výchozí blog

en: default publishing service
cs: Výchozí zveřejňovací služba

en: default size
cs: Výchozí velikost

en: default size code
cs: Výchozí velikost

en: default visibility
cs: Výchozí viditelnost

en: delay
cs: Doba zobrazení

en: directory pattern
cs: Vzor složky

en: directory pattern custom
cs: Vlastní vzor složky

en: display basic properties
cs: Zobrazovat základní vlastnosti

en: display event comments
cs: Zobrazovat komentáře k událostem

en: display extended properties
cs: Zobrazovat rozšiřující vlastnosti

en: display photo comments
cs: Zobrazovat komentáře k fotografiím

en: display photo ratings
cs: Zobrazovat hodnocení fotografií

en: display photo tags
cs: Zobrazovat štítky fotografií

en: display photo titles
cs: Zobrazovat názvy fotografií

en: display search bar
cs: Zobrazovat vyhledávací lištu

en: display sidebar
cs: Zobrazovat postranní panel

en: display toolbar
cs: Zobrazovat nástrojovou lištu

en: do not upload tags when uploading to Piwigo
cs: Při nahrávání na Piwigo nenahrávat štítky

en: does not contain
cs: neobsahuje

en: duplicates existing media item
cs: Zduplikuje existující položky

en: enable F-Spot import plugin
cs: Povolit zásuvný modul Import z F-Spot

en: enable facebook publishing plugin
cs: Povolit zásuvný modul Publikování na Facebooku

en: enable flickr publishing plugin
cs: Povolit zásuvný modul Publikování na Flickru

en: enable gallery3 publishing plugin
cs: Povolit zásuvný modul Publikování na Gallery3

en: enable picasa publishing plugin
cs: Povolit zásuvný modul Publikování na Picasa

en: enable piwigo publishing plugin
cs: Povolit zásuvný modul Publikování na Piwigo

en: enable rajce publishing plugin
cs: Povolit zásuvný modul Publikování na Rajčeti

en: enable slideshow chess transition
cs: Povolit šachovnicový přechod prezentace

en: enable slideshow circle transition
cs: Povolit kruhový přechod prezentace

en: enable slideshow clock transition
cs: Povolit hodinový přechod prezentace

en: enable slideshow crumble transition
cs: Povolit rozpadací přechod prezentace

en: enable slideshow fade transition
cs: Povolit blednoucí přechod prezentace

en: enable slideshow slide transition
cs: Povolit postrkávací přechod prezentace

en: enable slideshow squares transition
cs: Povolit čtvercový přechod prezentace

en: enable slideshow stripes transition
cs: Povolit proužkový přechod prezentace

en: enable tumblr publishing plugin
cs: Povolit zásuvný modul Publikování na Tumblr

en: enable yandex publishing plugin
cs: Povolit zásuvný modul Publikování na Yandexu

en: enable youtube publishing plugin
cs: Povolit zásuvný modul Publikování na YouTube

en: ends with
cs: končí

en: error message:
cs: chybová zpráva:

en: export metadata
cs: Exportovat metadata

en: external modifications
cs: externí změny

en: external photo editor
cs: Externí editor fotografií

en: external raw editor
cs: Externí editor RAW

en: flagged
cs: označeno

en: format setting, special value
cs: Nastavení formátu, speciální hodnota

en: format setting, type value
cs: Nastaven formátu, typ hodnoty

en: has
cs: má

en: has no
cs: nemá

en: height of direct-edit window
cs: Výška okna pro přímé úpravy

en: height of library window
cs: Výška okna knihovny

en: hide album
cs: Skrýt album

en: hour | hours
cs[0]: hodinu
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin

en: if title is set and comment unset, use title as comment for uploads to Piwigo
cs: Když je nastaven název a není nastaven komentář použít název jako komentář pro nahrání na Piwigo

en: images per page code
cs: Obrázků na stránku

en: import directory
cs: Složka pro import

en: in.
cs: palců

en: internal modifications
cs: interní změny

en: interpreter state cookie
cs: Cookie stavu interpretru

en: is
cs: je

en: is after
cs: je po

en: is before
cs: je před

en: is between
cs: je mezi

en: is exactly
cs: je přesně

en: is not
cs: není

en: is not set
cs: není nastaveno

en: is set
cs: je nastaveno

en: keep relative time between photos
cs: Zachovávat relativní rozdíl času mezi fotografiemi

en: label
cs: štítek

en: last album
cs: Poslední album

en: last category
cs: Poslední kategorie

en: last permission level
cs: Poslední úroveň oprávnění

en: last photo size
cs: Poslední velikost fotografie

en: last used import service
cs: Poslední použitá služba pro import

en: last used publishing service
cs: Poslední použitá služba pro zveřejňování

en: match aspect ratio
cs: Dodržet poměr stran

en: maximal size of image
cs: Maximální velikost obrázku

en: maximize direct-edit window
cs: Maximalizace okna pro přímé úpravy

en: maximize library window
cs: Maximalizace okna knihovny

en: minute | minutes
cs[0]: minutu
cs[1]: minuty
cs[2]: minut

en: modifications
cs: změny

en: modified
cs: změněno

en: modify original photo files
cs: Měnit soubory s originálními fotografiemi

en: none
cs: nic

en: not flagged
cs: neoznačeno

en: of the following:
cs: z následujícího:

en: only
cs: jen

en: open album in web browser
cs: Otevřít album v prohlížeči WWW

en: or
cs: nebo

en: password
cs: Heslo

en: period of time
cs: násobků času

en: photo thumbnail scale
cs: Měřítko miniatury fotografie

en: pin toolbar state
cs: Stav připíchnutí nástrojové lišty

en: pixels
cs: pixely

en: pixels of the major axis uploaded picture
cs: Pixely na hlavní ose nahrávaného obrázku

en: pixels per inch
cs: bodů na palec

en: print titles
cs: Tisknout názvy

en: rating filter level
cs: Úroveň filtru hodnocení

en: refresh token
cs: Aktualizační tiket

en: remember
cs: Pamatovat si

en: remember password
cs: Pamatovat si heslo

en: remove sensitive info from uploads
cs: Odstranit citlivé informace z nahrávaného obsahu

en: scaling constraint of uploaded picture
cs: Škálovací omezení nahrávaného obrázku

en: second | seconds
cs[0]: vteřinu
cs[1]: vteřiny
cs[2]: vteřin

en: seconds
cs: vteřin

en: show welcome dialog on startup
cs: Při spuštění zobrazit uvítací dialogové okno

en: sidebar divider position
cs: Pozice dělicí čáry postranního panelu

en: sidebar position
cs: Pozice postranního panelu

en: size selection
cs: Vybraná velikost

en: sort event photos ascending
cs: Řadit fotografií v událostech vzestupně

en: sort event photos criteria
cs: Kritérium pro řazení fotografií v událostech

en: sort events ascending
cs: Řadit události vzestupně

en: sort library photos ascending
cs: Řadit fotografií v knihovně vzestupně

en: sort library photos criteria
cs: Kritérium pro řazení fotografií v knihovně

en: starts with
cs: začíná

en: titles font
cs: Font pro názvy

en: token
cs: Tiket

en: transition delay
cs: Trvání přechodu

en: transition effect id
cs: ID přechodového efektu

en: untitled
cs: bez názvu

en: use 24 hour time
cs: Používat 24hodinový čas

en: use lowercase filenames
cs: Používat názvy souborů malými písmeny

en: user i.d.
cs: ID uživatele

en: user name
cs: Uživatelské jméno

en: user token, if remembered.
cs: Uživatelský tiket, pokud je zapamatován.

en: username
cs: Uživatelské jméno

en: watch library directory for new files
cs: Sledovat složku knihovny ohledně nových souborů

en: white
cs: bílé

en: width of direct-edit window
cs: Šířka okna pro přímé úpravy

en: width of library window
cs: Šířka okna knihovny

en: within category:
cs: v rámci kategorie:

en: write metadata to master files
cs: Zapisovat metadata do hlavních souborů

en: “%s” isn’t a valid response to an OAuth authentication request
cs: „%s“ není platná odpověď na požadavek ověření protokolu OAuth

en: ⚫ This website presented identification that belongs to a different website.
cs: ⚫ Tyto webové stránky se prezentují identifikací, která patří jiným webovým stránkám.

en: ⚫ This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
cs: ⚫ Identifikaci těchto webových stránek se nedá důvěřovat, protože používá velmi slabé šifrování.

en: ⚫ This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
cs: ⚫ Identifikaci těchto webových stránek nelze zpracovat. Možná je poškozená.

en: ⚫ This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
cs: ⚫ Identifikace těchto webových stránek byla odvolána důvěryhodnou organizací, která ji původně vydala.

en: ⚫ This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
cs: ⚫ Identifikace těchto webových stránek je platná až v budoucnu. Zkontrolujte si nastavení data na svém počítači.

en: ⚫ This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
cs: ⚫ Identifikace těchto webových stránek je příliš stará na to, aby se jí dalo důvěřovat. Zkontrolujte si nastavení data na svém počítači.

en: ⚫ This website’s identification was not issued by a trusted organization.
cs: ⚫ Identifikace těchto webových stránek nebyla vydána důvěryhodnou organizací.
