shotwell-0.15 - en to he translation catalogue (997 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
he[0]: 
    
    ואחד נוסף
he[1]: 
    
    ו־%d נוספים.

en: 
    
    The file "%s" may not be supported by or may be too large for this instance of Gallery3.
he: 
    
    
    הקובץ „%s” עשוי שלא להיתמך או להיות גדול מדי עבור שלב זה של Gallery3.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
he: 
    
    האם ברצונך להמשיך ביצוא?

en: 
    Note that Gallery3 only supports the video types that Flowplayer does.
he: 
    יש לשים לב כי Gallery3 תומך בסוגי וידאו אשר Flowplayer תומך.

en:  Site Not Found
he: האתר לא נמצא

en: %.1f seconds
he: %.1f שניות

en: %a %b %d, %Y
he: %a ה־%b ב%d, %Y

en: %d Event | %d Events
he[0]: אירוע אחד
he[1]: %d אירועים

en: %d Photo | %d Photos
he[0]: תמונה אחת
he[1]: %d תמונות

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
he[0]: %d תמונות/קטעי וידאו
he[1]: תמונה/וידאו %d

en: %d Video | %d Videos
he[0]: קטע וידאו אחד
he[1]: %d קטעי וידאו

en: %d hour | %d hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: %d שעות

en: %d minute | %d minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: %d דקות

en: %d second | %d seconds
he[0]: שנייה אחת
he[1]: %d שניות

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
he: %d/%m/%Y, %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
he: %d/%m/%Y, %I:%M:%S %p

en: %s Database
he: מסד נתונים %s

en: %s does not exist.
he: %s אינו קיים.

en: %s does not support the file format of
    %s.
he: ל־%s אין תמיכה במבנה הקובץ
    %s.

en: %s is not a file.
he: %s אינו סוג קובץ.

en: %s or Better
he: %s ומעלה

en: '%s' isn't a valid response to an OAuth authentication request
he: '%s' אינו פלט תקין לבקשת אימות מסוג OAuth

en: (Help)
he: (עזרה)

en: (None)
he: (אין)

en: (and %d more)
he: (ועוד %d)

en: 1 day
he: יום אחד

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
he[0]: תמונה משוכפלת אחת לא יובאה:
he[1]: %d תמונות משוכפלות לא יובאו:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
he[0]: תמונה משוכפלת או קטע וידאו משוכפל לא יובאו:
he[1]: %d תמונות/קטעי וידאו משוכפלים לא יובאו:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
he[0]: קטע וידאו משוכפל אחד לא יובא:
he[1]: %d קטעי וידאו משוכפלים לא יובאו:

en: 1 file failed to import because it was corrupt:
     | %d files failed to import because it was corrupt:
he[0]: ייבוא קובץ אחד נכשל עקב היותו מושחת:
he[1]: ייבוא %d קבצים נכשל עקב היותם מושחתים:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
he[0]: יבוא אחד הקבצים נכשל כיוון שתיקיית ספריית התמונות סגורה בפני כתיבה:
he[1]: יבוא %d מהקבצים נכשל כיוון שתיקיית ספריית התמונות סגורה בפני כתיבה:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
he[0]: יבוא אחד הקבצים נכשל עקב שגיאת מצלמה:
he[1]: יבוא %d מהקבצים נכשל עקב שגיאת מצלמה:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
he[0]: יבוא של אחד הקבצים כשל עקב שגיאה בקובץ או בחומרה:
he[1]: יבוא של %d מהקבצים נכשל עקב שגיאה בקובץ או בחומרה:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
he[0]: קובץ אחד נפסח עקב ביטול המשתמש:
he[1]: %d קבצים נפסחו עקב ביטול המשתמש:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
he[0]: בוצע דילוג על קובץ אחד שאינו תמונה.
he[1]: בוצע דילוג על %d קבצים שאינם תמונה.

en: 1 photo failed to import because it was corrupt:
     | %d photos failed to import because they were corrupt:
he[0]: ייבוא תמונה אחת נכשל היות והיא מושחתת:
he[1]: ייבוא %d קבצים נכשל עקב היותם מושחתים:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
he[0]: היבוא של אחת מהתמונות נכשל כיוון שהתיקייה בה נמצאת ספריית התמונות אינה ניתנת לכתיבה:
he[1]: היבוא של %d התמונות נכשל כיוון שהתיקייה בה נמצאת ספריית התמונות אינה ניתנת לכתיבה:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
he[0]: אירע כשל ביבוא אחת מהתמונות עקב שגיאה במצלמה:
he[1]: אירע כשל ביבוא %d מהתמונות עקב שגיאה במצלמה:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
he[0]: אירע כשל ביבוא אחת התמונות עקב שגיאת חומרה או קובץ:
he[1]: אירע כשל ביבוא %d מהתמונות עקב שגיאת חומרה או קובץ:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
he[0]: בוצע דילוג על תמונה אחת עקב ביטול המשתמש:
he[1]: בוצע דילוג על %d תמונות עקב ביטול המשתמש:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
he[0]: תמונה אחת יובאה בהצלחה.
he[1]: %d תמונות יובאו בהצלחה.

en: 1 photo/video failed to import because it was corrupt:
     | %d photos/videos failed to import because they were corrupt:
he[0]: ייבוא תמונה/סרט וידאו נכשל עקב היותו מושחת:
he[1]: ייבוא %d תמונות/סרטי וידאו נכשל עקב היותם מושחתים:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
he[0]: היבוא של 1 מהתמונות/מקטעי הווידאו נכשל כיוון שהתיקייה בה נמצאת ספריית התמונות אינה ניתנת לכתיבה:
he[1]: היבוא של %d מהתמונות/מקטעי הווידאו נכשל כיוון שהתיקייה בה נמצאת ספריית התמונות אינה ניתנת לכתיבה:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
he[0]: אירע כשל ביבוא אחת מהתמונות/אחד מקטעי הווידאו עקב שגיאה במצלמה:
he[1]: אירע כשל ביבוא %d מהתמונות/קטעי הווידאו עקב שגיאה במצלמה:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
he[0]: אירע כשל ביבוא אחת התמונות/אחד מקטעי הווידאו עקב שגיאת חומרה או קובץ:
he[1]: אירע כשל ביבוא %d מהתמונות/קטעי הווידאו עקב שגיאת חומרה או קובץ:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
he[0]: בוצע דילוג על תמונה אחת/וידאו אחד עקב ביטול המשתמש:
he[1]: בוצע דילוג על %d תמונות/קטעי וידאו עקב ביטול המשתמש:

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
he[0]: תמונה אחת/וידאו אחד יובאו בהצלחה.
he[1]: %d תמונות/קטעי וידאו יובאו בהצלחה.

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
he[0]: בוצע דילוג על תמונה אחת שאינה נתמכת:
he[1]: בוצע דילוג על %d תמונות שאינן נתמכות:

en: 1 video failed to import because it was corrupt:
     | %d videos failed to import because they were corrupt:
he[0]: ייבוא סרט וידאו אחד נכשל היות והיה מושחת:
he[1]: ייבוא %d סרטי וידאו נכשל עקב היותם מושחתים:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
he[0]: היבוא של אחד מקטעי הווידאו נכשל כיוון שהתיקייה בה נמצאת ספריית התמונות אינה ניתנת לכתיבה:
he[1]: היבוא של %d קטעי הווידאו נכשל כיוון שהתיקייה בה נמצאת ספריית התמונות אינה ניתנת לכתיבה:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
he[0]: אירע כשל ביבוא אחד מקטעי הווידאו עקב שגיאה במצלמה:
he[1]: אירע כשל ביבוא %d מקטעי הווידאו עקב שגיאה במצלמה:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
he[0]: אירע כשל ביבוא אחד מקטעי הווידאו עקב שגיאת חומרה או קובץ:
he[1]: אירע כשל ביבוא %d מהתמונות או מקטעי הווידאו עקב שגיאת חומרה או קובץ:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
he[0]: בוצע דילוג על וידאו אחד עקב ביטול המשתמש:
he[1]: בוצע דילוג על %d קטעי וידאו עקב ביטול המשתמש:

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
he[0]: קטע וידאו אחד יובא בהצלחה.
he[1]: %d קטעי וידאו יובאו בהצלחה.

en: 1024 x 768 pixels
he: 1024‎ × 768 פיקסלים

en: 11 x 14 in.
he: 11 x‏ 14 אינטש

en: 1280 x 853 pixels
he: 1280‎ × 853 פיקסלים

en: 13 x 18 cm
he: 13 x‏ 18 ס״מ

en: 16 images per page
he: 16 תמונות בעמוד

en: 16 x 20 in.
he: ‏16 x‏ 20 אינטש

en: 18 x 24 cm
he: 18 x‏ 24 ס״מ

en: 2 images per page
he: 2 תמונות בעמוד

en: 20 x 30 cm
he: 20 x‏ 30 ס״מ

en: 2048 x 1536 pixels
he: 2048 x‏ 1536 פיקסלים

en: 24 Hr
he: 24 שעות

en: 24 x 40 cm
he: 24 x‏ 40 ס״מ

en: 30 x 40 cm
he: 30 x‏ 40 ס״מ

en: 32 images per page
he: 32 תמונות בעמוד

en: 4 images per page
he: 4 תמונות בעמוד

en: 4 x 6 in.
he: 4 x‏ 6 אינטש

en: 4096 x 3072 pixels
he: 4096 x‏ 3072 פיקסלים

en: 5 x 7 in.
he: 5 x‏ 7 אינטש

en: 500 x 375 pixels
he: 500‎ × 375 פיקסלים

en: 6 images per page
he: 6 תמונות בעמוד

en: 8 images per page
he: 8 תמונות בעמוד

en: 8 x 10 in.
he: 8 x‏ 10 אינטש

en: <b>Pixel Resolution</b>
he: <b>רזולוציית הפיקסלים</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
he: <b>גודל התמונה המודפסת</b>

en: <b>Titles</b>
he: <b>כותרות</b>

en: A _new album
he: אלבום _חדש

en: A _new album named:
he: _אלבום חדש בשם:

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell's library.  Shotwell cannot continue.
    
    %s
he: אירעה שגיאה קריטית בעת הגישה לספרייה של Shotwell. ‏Shotwell לא תוכל להמשיך.
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to %s can't continue.
he: קובץ הנדרש לפרסום אינו זמין. הפרסום ל־%s לא יכול להמשך.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can't continue.
he: קובץ הנדרש להעלאת התוכן אינו זמין. העלאת התוכן ל-Facebook לא תוכל להתבצע.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can't continue.
he: קובץ הנדרש להעלאת התוכן אינו זמין. העלאת התוכן ל-Flickr לא תוכל להתבצע.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can't continue.
he: קובץ הנדרש להעלאת התוכן אינו זמין. העלאת התוכן ל-Picasa לא תוכל להתבצע.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Youtube can't continue.
he: קובץ הנדרש להעלאת התוכן אינו זמין. העלאת התוכן ל-Youtube לא תוכל להתבצע.

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
he: קובץ זמני הנדרש להפקה אינו זמין

en: A3 (297 x 420 mm)
he: A3 (297 x 420 מ"מ)

en: A4 (210 x 297 mm)
he: A4 (210 x 297 מ"מ)

en: API _Key:
he: _מפתח API:

en: Access _type:
he: _סוג הגישה

en: Add Tag "%s"
he: הוספת התגית "%s"

en: Add Tags "%s" and "%s"
he: הוספת התגיות "%s" ו "%s"

en: Add _Tags...
he: הוספת _תגיות...

en: Adjust
he: התאמה

en: Adjust Date and Time
he: כיוון תאריך ושעה

en: Adjust the photo's color and tone
he: התאמת גוון וצבע התמונה

en: Adjust the size of the thumbnails
he: התאמת גודל התמונות הממוזערות

en: Adjusting Date and Time
he: התאריך והשעה מכוונים

en: Admins
he: מנהלי מערכת

en: Admins, Family
he: מנהלי מערכת, משפחה

en: Admins, Family, Friends
he: מנהלי מערכת, משפחה, חברים

en: Admins, Family, Friends, Contacts
he: מנהלי מערכת, משפחה, חברים, אנשי קשר

en: Album comment:
he: הערת אלבום:

en: All + _Rejected
he: הכול + _דחויות

en: All Events
he: כל האירועים

en: All photo source files are missing.
he: כל קובצי המקור של התמונות חסרים.

en: An _existing album
he: אלבום _קיים

en: An _existing album:
he: אלבום _קיים:

en: An _existing category:
he: _קטגוריה קיימת:

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
he: אירעה שגיאה בעת הפרסום לפיוויגו. נא לנסות שוב.

en: An error message occurred when publishing to Rajce. Please try again.
he: אירעה שגיאה בעת הפרסום ל־Rajce. נא לנסות שוב.

en: Angle:
he: זווית:

en: Any text
he:  כלשהו

en: Apply copied color adjustments to the selected photos
he: החלת העתקת התאמות הצבעים לתמונות הנבחרות

en: Applying Color Transformations
he: החלת שינויי צבע

en: Artist:
he: אמן:

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
he[0]: התבצע ניסיון לייבוא של קובץ אחד (%d).
he[1]: התבצע ניסיון לייבוא של %d קבצים

en: Authorization _Number:
he: מספר ה_אימות:

en: Auto-importing photos...
he: התמונות מיובאות אוטומטית...

en: Automatically improve the photo's appearance
he: שיפור חזות התמונה אוטומטית

en: Back
he: הקודמת

en: Best _Fit
he: התאמה הטובה _ביותר

en: Blinds
he: תריסים

en: Blogs:
he: בלוגים:

[ctx: Button Label]
en: Edit Title
he: עריכת הכותרת

en: By Exposure _Date
he: לפי תאריך _חשיפה

en: By _Filename
he: לפי _שם קובץ

en: By _Rating
he: לפי _דירוג

en: By _Title
he: לפי _כותרת

en: Camera
he: מצלמה

en: Camera error
he: שגיאת מצלמה

en: Camera make:
he: יצרן המצלמה:

en: Camera model:
he: דגם המצלמה:

en: Cameras
he: מצלמות

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
he: אין אפשרות לפתוח את קובץ מסד הנתונים של F-Spot: הקובץ לא קיים או שאינו קובץ מסד נתונים

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
he: אין אפשרות לפתוח את קובץ מסד הנתונים של F-Spot: גרסת הקובץ אינה נתמכת ע"י Shotwell

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
he: אין אפשרות לפתוח את קובץ מסד הנתונים של F-Spot: חלה שגיאה בעת טעינת טבלת התמונות.

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
he: אין אפשרות לפתוח את קובץ מסד הנתונים של F-Spot: חלה שגיאה בעת טעינת טבלת התגיות

en: Change slideshow settings
he: שינוי הגדרות המצגת

en: Change the rating of your photo
he: שינוי הדירוג לתמונה שלך

en: Chess
he: שח מט

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
he: יש לבחור ב<span weight="bold">קובץ %s יבוא מתיקייה</span>

en: Circle
he: עיגול

en: Circles
he: עיגולים

en: Clock
he: שעון

en: Close
he: סגירה

en: Close _without Saving
he: סגירה _ללא שמירה

en: Close the red-eye tool
he: סגירת הכלי לעיניים אדומות

en: Co_py Photos
he: ה_עתקת תמונות

en: Combine events into a single event
he: חבר ארועים לארוע בודד

en: Comment
he: הערה

en: Comment:
he: הערה:

en: Con_tinue
he: המ_שך

en: Connect a camera to your computer and import
he: לחבר מצלמה למחשב שלך ולייבא ממנה

en: Continue the slideshow
he: המשך בהצגת המצגת

en: Contrast Expansion
he: הרחבת הניגודיות

en: Copy Color Adjustments
he: העתקת התאמות צבעים

en: Copy the color adjustments applied to the photo
he: העתקת התאמות הצבעים החלים על התמונה

en: Copyright (C) 2013 rajce.net
he: כל הזכויות שמורות (C) 2013 rajce.

en: Copyright 2010 Maxim Kartashev, Copyright 2016 Software Freedom Conservancy Inc.
he: כל הזכויות שמורות 2010 למקסים קרטשב, כל הזכויות שמורות 2016 למוסד חופש התכנה בע״מ.

en: Copyright 2010+ Evgeniy Polyakov <zbr@ioremap.net>
he: כל הזכויות שמורות 2010+ ל־Evgeniy Polyakov‏ <zbr@ioremap.net>

en: Copyright 2012 BJA Electronics
he: כל הזכויות שמורות 2012 ל־BJA Electronics

en: Copyright 2016 Software Freedom Conservancy Inc.
he: כל הזכויות שמורות 2016 מוסד חופש התכנה בע״מ.

en: Copyright:
he: זכויות יוצרים:

en: Core Data Import Services
he: שרותי ייבוא מידע בסיסי

en: Core Publishing Services
he: שירותי פרסום של הליבה

en: Core Slideshow Transitions
he: מעברי ליבה של מצגות

en: Corrupt image file
he: קובץ תמונה מושחת

en: Could not load UI: %s
he: טעינת המנשק נכשלה: %s

en: Could not make directory %s writable
he: לא ניתן להפוך את התיקייה %s לניתנת לכתיבה

en: Could not make directory %s writable: %s
he: לא ניתן להפוך את התיקייה %s לניתנת לכתיבה: ‏%s

en: Create Tag
he: יצירת תגית

en: Create a _new album named:
he: יצירת אלבום _חדש בשם:

en: Creating New Event
he: יצירת אירוע חדש

en: Creating album %s...
he: מייצר אלבום %s…

en: Creating album...
he: אלבום נוצר...

en: Crop
he: חיתוך

en: Crop the photo's size
he: חיתוך גודל התמונה

en: Crumble
he: התפוררות

en: Current
he: נוכחי

en: Current Development:
he: פיתוח נוכחי:

en: Custom
he: התאמה אישית

en: D_escending
he: _יורד

en: Data Imports
he: יבוא נתונים

en: Database error
he: שגיאת מסד נתונים

en: Database file:
he: קובץ מסד נתונים:

en: Date
he: תאריך

en: Date:
he: תאריך:

en: De_fault:
he: _ברירת מחדל

en: Decrease Rating
he: הפחתת הדירוג

en: Decrease the magnification of the photo
he: התרחקות מהתמונה

en: Decrease the magnification of the thumbnails
he: הקטנת רמת התקריב בתמונות הממוזערות

en: Decreasing ratings
he: הדירוגים יורדים

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete Search
he: מחיקת החיפוש

en: Delete Search "%s"
he: מחיקת החיפוש "%s"

en: Delete Tag
he: מחיקת תגית

en: Delete Tag "%s"
he: מחיקת התגית "%s"

en: Delete all photos in the trash
he: מחיקת כל התמונות באשפה

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
he[0]: האם למחוק קובץ זה מהמצלמה?
he[1]: האם למחוק %d קבצים אלה מהמצלמה?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
he[0]: האם למחוק תמונה זו מהמצלמה?
he[1]: האם למחוק %d תמונות אלה מהמצלמה?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
he[0]: האם למחוק תמונה/וידאו אלו  מהמצלמה?
he[1]: האם למחוק %d תמונות/קטעי וידאו אלו מהמצלמה?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
he[0]: האם למחוק קטע וידאו זה מהמצלמה?
he[1]: האם למחוק %d קטעי וידאו אלה?

en: Deleting Photos
he: התמונות נמחקות

en: Deleting...
he: מחיקה...

en: Developer:
he: מתכנת:

[ctx: Dialog Title]
en: Add Tags
he: הוספת תגיות

[ctx: Dialog Title]
en: Edit Title
he: עריכת כותרת

en: Disable _comments
he: נטרול הה_ערות

en: Disk failure
he: שגיאה בכונן

en: Disk full
he: הכונן מלא

en: Display
he: תצוגה

en: Display %s
he: הצגת %s

en: Display %s or Better
he: הצגת %s ומעלה

en: Display basic information for the selection
he: הצגת פרטים בסיסיים עבור הבחירה

en: Display each photo's rating
he: הצגת הדירוג של כל תמונה

en: Display each photo's tags
he: הצגת התגיות עבור כל תמונה

en: Display extended information for the selection
he: הצגת פרטים מורחבים עבור הבחירה

en: Display the comment of each event
he: הצגת הערה לכל אירוע

en: Display the comment of each photo
he: יש להציג הערה זו עבור כל תמונה

en: Display the search bar
he: הצגת סרגל החיפוש

en: Display the sidebar
he: הצגת סרגל הצד

en: Display the title of each photo
he: הצגת הכותרת של כל תמונה

en: Display the tool bar
he: הצגת סרגל הכלים

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
he: אין לבדוק מה השינויים בתיקיות בזמן פעולת התכנית

en: Don't display startup progress meter
he: אין להציג מד התקדמות בזמן ההפעלה

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
he: לגרור ולהשליך תמונות לחלון של Shotwell

en: Duplicate
he: שכפול

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
he: קובצי וידאו/תמונות כפולים לא יובאו:

en: Duplicating photos
he: התמונות משוכפלות

en: Duration:
he: משך:

en: E_xtended Information
he: _פרטים מורחבים

en: E_xternal photo editor:
he: עורך תמונות _חיצוני:

en: Edit Comment
he: עריכת ההערה

en: Edit Event Comment
he: עריכת הערות האירוע

en: Edit Event _Comment...
he: עריכת ה_ערת אירוע…

en: Edit Photo/Video Comment
he: עריכת הערות תמונה/וידאו

en: Edit _Comment...
he: ע_ריכת ההערה...

en: Edit _Title...
he: _עריכת הכותרת...

en: Empty T_rash
he: פינוי ה_אשפה

en: Empty Trash
he: פינוי האשפה

en: Emptying Trash...
he: האשפה מתרוקנת...

en: Enhance
he: שיפור

en: Enhancing
he: שיפור

en: Enter email and password associated with your Rajce account.
he: נא להזין את כתובת הדוא״ל והססמה של חשבון ה־Rajce שלך.

en: Enter the URL for your Gallery3 site and the username and password (or API key) for your Gallery3 account.
he: יש להזין את הכתובת עבור אתר ה־Gallery3 שלך ואת שם המשתמש והססמה (או מפתח API) עבור חשבון ה־Gallery3 שלך.

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
he: הזן את כתובת האתר של ספריית התמונות Piwigo שלך וכן את שם המשתמש והסיסמה לגישה לחשבון -Piwigo שלך עבור ספריה זו.

en: Enter the confirmation number which appears after you log into Flickr in your Web browser.
he: נא להזין את מספר האימות שמופיע לאחר הכניסה ל־Flickr בדפדפן שלך.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
he: נא להזין את שם המשתמש והססמה של חשבון ה־Tumblr שלך

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
he: אירעה שגיאה במהלך הגישה לקובץ מסד הנתונים:
     %s
    
    השגיאה הייתה: 
    %s

en: Error loading UI file %s: %s
he: שגיאה בטעינת קובץ מנשק המשתמש %s: %s

en: Error while saving to %s: %s
he: שגיאה בעת השמירה אל %s: ‏%s

en: Even_ts
he: _אירועים

en: Event %s
he: האירוע %s

en: Event name
he: שם האירוע

en: Events
he: אירועים

en: Everyone
he: כולם

en: Example:
he: דוגמה:

en: Export
he: יצוא

en: Export Photo
he: יצוא תמונות

en: Export Photo/Video
he: יצוא תמונות/קטעי וידאו

en: Export Photos
he: יצוא תמונות

en: Export Photos/Videos
he: יצוא תמונות/קטעי וידאו

en: Export Video
he: יצוא וידאו

en: Export Videos
he: יצוא קטעי וידאו

en: Export metadata
he: יצוא נתוני העל

en: Exporting
he: יצוא

en: Exposure
he: חשיפה

en: Exposure bias:
he: הטיית חשיפה:

en: Exposure date:
he: תאריך החשיפה:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
he: זמן החשיפה יוקדם ב־
    %d %s, %d %s, %d %sו־ %d %s.

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
he: זמן החשיפה יוארך ב־
    %d %s, %d %s, %d %sו־ %d %s.

en: Exposure time:
he: זמן החשיפה:

en: Exposure:
he: חשיפה:

en: Extended Information
he: פרטים מורחבים

en: External Editors
he: עורכים חיצוניים

en: External _RAW editor:
he: עורך RAW _חיצוני:

en: F-Spot library: %s
he: ספריית F-Spot: %s

en: Fade
he: עמעום

en: Family only
he: רק משפחה

en: Fetching account information...
he: פרטי החשבון מתקבלים...

en: Fetching photo information
he: פרטי התמונה מתקבלים

en: Fetching preview for %s
he: התצוגה המקדימה עבור %s מתקבלת

en: File %s already exists.  Replace?
he: הקובץ %s כבר קיים.  להחליף?

en: File already exists in database
he: הקובץ כבר קיים במסד הנתונים

en: File error
he: שגיאת קובץ

en: File name
he: שם הקובץ

en: File size:
he: גודל הקובץ:

en: File write error
he: שגיאת כתיבה לקובץ

en: Files Not Imported Because They Weren't Recognized as Photos or Videos:
he: הקבצים לא יובאו כיוון שלא זוהו כתמונות או כסרטי וידאו:

en: Fill the entire page
he: מילוי העמוד כולו

en: Filter Photos
he: סינון תמונות

en: Find
he: חיפוש

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
he: חיפוש תמונה על ידי הקלדת הטקסט המופיע בשמה או בתגיות שלה

en: Find photos and videos by search criteria
he: חיפוש תמונות וקטעי וידאו לפי קריטריונים של חיפוש

en: Fit to _Page
he: ה_תאמה לעמוד

en: Flag
he: סימון בדגל

en: Flag selected photos
he: סימון התמונה הנבחרת בדגל

en: Flag state
he: מצב הדגלון

en: Flagged
he: סימון בדגל

en: Flagging selected photos
he: סימון תמונות נבחרות

en: Flash:
he: מבזק:

en: Flip Hori_zontally
he: היפוך או_פקית

en: Flip Horizontally
he: היפוך אופקי

en: Flip Verti_cally
he: היפוך א_נכי

en: Flip Vertically
he: היפוך אנכי

en: Flipping Horizontally
he: היפוך אופקי

en: Flipping Vertically
he: היפוך אנכי

en: Focal length:
he: אורך מוקדי:

en: Folders
he: תיקיות

en: Friends
he: חברים

en: Friends & family only
he: חברים ומשפחה בלבד

en: Friends only
he: רק חברים

en: From:
he: מ־:

en: Fulls_creen
he: מ_סך מלא

en: GPS latitude:
he: קו רוחב GPS:

en: GPS longitude:
he: קו אורך GPS:

en: Gallery3 publishing module
he: ‏Gallery3 מודול פרסום

en: Generate desktop background slideshow
he: יצירת מצגת לרקע שולחן העבודה

en: Go _Back
he: _חזרה

en: Go to the next photo
he: מעבר לתמונה הבאה

en: Go to the previous photo
he: מעבר לתמונה הקודמת

en: Google+ (2048 x 1536 pixels)
he: Google+ (2048 x 1536 פיקסלים)

en: HD Video (16 : 9)
he: וידאו HD‏ (16 : 9)

en: Height
he: גובה

en: Hide photos already imported
he: הסתרת תמונות שכבר יובאו

en: High (%d%%)
he: גבוהה (%d%%)

en: Highlights
he: הדגשות

en: Highlights:
he: הדגשה:

en: How long each photo is shown on the desktop background
he: כמה זמן תופיע כל תמונה ברקע שולחן העבודה

en: Image Settings
he: הגדרות התמונה

en: Import Complete
he: היבוא הושלם

en: Import From Application
he: יבוא מיישום

en: Import From Folder
he: יבוא מתיקייה

en: Import From _Application...
he: ייבוא מ_יישום...

en: Import Results Report
he: יבוא דוח התוצאות

en: Import _All
he: יבוא ה_כול

en: Import _Selected
he: יבוא ה_נבחרות

en: Import all the photos into your library
he: יבוא כל התמונות לספרייה שלך

en: Import media _from:
he: יבוא מדיה מהמי_קום:

en: Import photos from disk to library
he: יבוא תמונות מהכונן לספרייה

en: Import photos from your %s library
he: יבוא תמונות מספריית ה־%s שלך

en: Import the selected photos into your library
he: יבוא התמונות הנבחרות לספרייה שלך

en: Import to Library
he: יבוא לספרייה

en: Imported %s
he: יובאו %s

en: Imported failed (%d)
he: המיובאות כשלו (%d)

en: Importing
he: בהליכי יבוא

en: Importing from %s can't continue because an error occurred:
he: הייבוא מהמיקום %s לא יכול להימשך עקב השגיאה שאירעה:

en: Importing...
he: מתבצע יבוא...

en: Increase Rating
he: הגדלת הדירוג

en: Increase the magnification of the photo
he: התקרבות לתמונה

en: Increase the magnification of the thumbnails
he: הגדלת רמת התקריב בתמונות הממוזערות

en: Increasing ratings
he: הדירוגים עולים

en: Invalid URL
he: כתובת אתר לא תקינה

en: Invalid User Email or Password
he: שם משתמש דוא״ל או ססמה שגויים

en: Invalid User Name or Password
he: שם משתמש או ססמה שגויים

en: Invalid email and/or password. Please try again
he: כתובת דוא״ל ו/או ססמה שגויים. נא לנסות שנית

en: Invalid pattern
he: התבנית שגויה

en: Items:
he: פריטים:

en: Just me
he: רק לי

en: L_ist album in public gallery
he: ה_צגת האלבום בגלריה ציבורית

en: Large (2048 pixels)
he: גדול (2048 פיקסלים)

en: Last Import
he: היבוא האחרון

en: Leave _Fullscreen
he: יציאה ממסך מ_לא

en: Leave fullscreen
he: יציאה ממסך מלא

en: Letter (8.5 x 11 in.)
he: Letter (8.5 x 11 אינץ')

en: Library
he: ספרייה

en: Library Location
he: מיקום הספרייה

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
he: הגבלת מספר התמונות המוצגות בהתאם למסנן

en: Location:
he: מיקום:

en: Logging in...
he: בהליכי כניסה...

en: Login
he: כניסה

en: Logout
he: התנתקות

en: Lose changes to %s?
he: האם לאבד את השינויים לקובץ %s?

en: Low (%d%%)
he: נמוכה (%d%%)

en: Make Key Photo for Event
he: הגדרה לתמונה המייצגת לאירוע

en: Make _Key Photo for Event
he: הגדרה לתמונה המיי_צגת לאירוע

en: Make a duplicate of the photo
he: שכפול התמונה

en: Manually select an F-Spot database file to import:
he: בחר באופן ידני קובץ מסד נתונים של F-Spot לטעינה:

en: Maximum (%d%%)
he: מרבית (%d%%)

en: Media type
he: סוג המדיה

en: Medium (%d%%)
he: בינונית (%d%%)

en: Medium (1024 x 768 pixels)
he: בינונית (1024 x‏ 768 פיקסלים)

en: Merge
he: מיזוג

en: Merging
he: מיזוג

en: Metadata
he: נתוני על

en: Metric Wallet (9 x 13 cm)
he: 9 x‏ 13 ס״מ

en: Missing Files
he: קבצים חסרים

en: Modif_y Tags...
he: ה_חלפת תגיות...

en: Modify Tags
he: החלפת התגיות

en: Move Photos
he: העברת תמונות

en: Move Photos to Trash
he: העברת תמונות לאשפה

en: Move Tag "%s"
he: העברת התגית „%s“

en: Move photos to an event
he: העברת תמונות לאירוע

en: Move the photos to the Shotwell trash
he: העברת התמונות לאשפה של Shotwell

en: Move the selected photos back into the library
he: העברת התמונות הנבחרות בחזרה לספרייה

en: Moving Photos to New Event
he: העברת תמונות לאירוע חדש

en: Moving Photos to Trash
he: תמונות מועברות לאשפה

[ctx: MultidayFormat]
en: %a %b %d
he: %a ה־%d ב%b

[ctx: MultidayFormat]
en: %d, %Y
he: %d, ‏%Y

[ctx: MultimonthFormat]
en: %a %b %d
he: %a ה־%d ב%b

[ctx: MultimonthFormat]
en: %a %b %d, %Y
he: %a ה־%b ב%d, %Y

en: Name:
he: שם:

en: Ne_w Saved Search...
he: חיפוש _שמור חדש...

en: New Event
he: אירוע חדש

en: New _Tag...
he: תגית _חדשה...

en: Next
he: הבאה

en: Next Photo
he: התמונה הבאה

en: Next photo
he: התמונה הבאה

en: No Event
he: אין אירועים

en: No events
he: אין אירועים

en: No events found
he: לא נמצאו אירועים

en: No photos or videos imported.
he: לא יובאו כלל תמונות או קטעי וידאו.

en: No photos/videos
he: אין תמונות/קטעי וידאו

en: No photos/videos found which match the current filter
he: לא נמצאו תמונות/סרטוני וידאו המתאימים לסינון הנוכחי

en: None
he: אין

en: Not a file
he: לא קובץ

en: Not an image file
he: לא קובץ תמונה

en: Notecard (3 x 5 in.)
he: כרטיסייה (3 x‏ 5 אינטש)

en: OK
he: אישור

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
he[0]: מתוכם, קובץ אחד (%d) יובא בהצלחה.
he[1]: מתוכם, %d קבצים יובאו בהצלחה.

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
he[0]: לא ניתן להתאים תמונה מקורית אחת.
he[1]: לא ניתן להתאים את התמונות המקוריות שלהלן.

en: Only display photos that have not been imported
he: יש להציג תמונות שלא יובאו בלבד

en: Only show photos with a rating of %s
he: יש להציג תמונות בדירוג %s בלבד

en: Only show photos with a rating of %s or better
he: רק תמונות בעלות דירוג של %s ומעלה

en: Open With E_xternal Editor
he: פתיחה בעורך _חיצוני

en: Open With RA_W Editor
he: פתיחה באמצעות _עורך RAW

en: Open target _album in browser
he: פתיחת ידע ה_אלבום בדפדפן

en: Open the selected photo's directory in the file manager
he: פתיחת תיקיית התמונה הנבחרת במנהל הקבצים

en: Open the selected videos in the system video player
he: פתיחת קטעי הווידאו הנבחרים בנגן הווידאו של המערכת

en: Organize your photos
he: ארגון התמונות שלך

en: Original Size
he: הגודל המקורי

en: Original dimensions:
he: הממדים המקוריים:

en: Original photo could not be adjusted.
he: לא ניתן להתאים את התמונה המקורית.

en: Original size
he: הגודל המקורי

en: Original:
he: מקור:

en: Paste Color Adjustments
he: הדבקת התאמות צבעים

en: Path to Shotwell's private data
he: הנתיב לנתונים הפרטיים של Shotwell

en: Pause
he: השהייה

en: Pause the slideshow
he: השהיית המצגת

en: Photo Manager
he: מנהל תמונות

en: Photo Viewer
he: מציג תמונות

en: Photo _size preset:
he: ערכת _גודל התמונה:

en: Photo _size:
he: _גודל תמונה:

en: Photo size:
he: גודל התמונה:

en: Photo source file missing: %s
he: קובץ המקור לתמונה חסר: %s

en: Photo state
he: מצב תמונה

en: Photos
he: תמונות

en: Photos _visible to:
he: התמונות _גלויות לעיני:

en: Photos and videos _visible to:
he: הת_מונות וקטעי הווידאו גלויים לעיני:

en: Photos cannot be exported to this directory.
he: לא ניתן לייצא תמונות לתיקייה זו.

en: Photos cannot be imported from this directory.
he: לא ניתן לייבא תמונות לתיקייה זו.

en: Photos will appear in:
he: התמונות יופיעו תחת:

en: Photos will be _visible by:
he: התמונות יהיו זמינות _עד:

en: Photos/Videos Not Imported Because Files Are Corrupt:
he: תמונות/סרטי וידאו שלא יובאו עקב היותם מושחתים:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn't Copy Them into its Library:
he: התמונות/סרטי הווידאו לא יובאו כיוון ש־Shotwell נכשל בהעתקתם לספרייה הפנימית שלו:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren't in a Format Shotwell Understands:
he: התמונות/סרטי הווידאו לא יובאו כיוון שהן במבנה שאין ל־Shotwell אפשרות להבין:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
he: תמונות/סרטי וידאו לא יובאו עקב שגיאות מצלמה:

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
he: התמונות/סרטי הווידאו לא יובאו עקב סיבות שונות:

en: Pictures
he: תמונות

en: Pin Toolbar
he: הצמדת סרגל הכלים

en: Pin the toolbar open
he: הצמדת סרגל הכלים שיישאר פתוח

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
he: הטיית ריבוע החיתוך בין הגדרת כיווניות לאורך לבין הגדרת כיוונית לרוחב

en: Play
he: הצגה

en: Play a slideshow
he: הפעלת מצגת

en: Please close any other application using the camera.
he: נא לסגור כל יישום אחר המשתמש במצלמה.

en: Please unmount the camera.
he: נא לנתק את מערכת הקבצים של המצלמה.

en: Plugins
he: תוספים

en: Popular photo manager
he: מנהל תמונות פופולרי

en: Postcard (10 x 15 cm)
he: גלויה (10 x‏ 15 ס״מ)

en: Preparing for login...
he: בהכנות לכניסה...

en: Preparing for upload
he: בהכנה להעלאה

en: Preparing to auto-import photos...
he: בהכנות ליבוא תמונות באופן אוטומטי....

en: Preparing to import
he: מתכונן לייבוא

en: Preparing to import...
he: בהכנות ליבוא...

en: Previous Photo
he: התמונה הקודמת

en: Previous photo
he: התמונה הקודמת

en: Print image _title
he: הדפסת _כותרת התמונה

en: Print the photo to a printer connected to your computer
he: הדפסת התמונה במדפסת המחוברת למחשב שלך

en: Printing...
he: הדפסה...

en: Private
he: פרטי

en: Pu_blish...
he: פ_רסום...

en: Public
he: ציבורי

en: Public listed
he: הצגה ציבורית

en: Public unlisted
he: לא מוצג לכלל הציבור

en: Publish
he: פרסום

en: Publish Photos
he: פרסום תמונות

en: Publish Photos and Videos
he: פרסום תמונות וקטעי וידאו

en: Publish Videos
he: פרסום קטעי וידאו

en: Publish photos _to:
he: פרסום תמונות _אל:

en: Publish photos and videos _to
he: פרסום תמונות וקטעי וידאו _אל:

en: Publish to an e_xisting album:
he: פרסום לאלבום _קיים:

en: Publish to various websites
he: פרסום למגוון של אתרים

en: Publish videos _to
he: פרסום קטעי וידאו _אל:

en: Publishing
he: פרסום

en: Publishing to %s as %s.
he: פרסום ל־%s כ־%s.

en: Publishing to %s can't continue because an error occurred:
he: לא ניתן להמשיך בפרסום אל %s כיוון שאירעה שגיאה:

en: RAW Developer
he: מתכנת ה־RAW

en: RAW Photos
he: תמונות גולמיות (RAW)

en: RAW photos
he: תמונות גולמיות (RAW)

en: R_emove From Library
he: ה_סרה מהספרייה

en: R_ename imported files to lowercase
he: שי_נוי שמות כל הקבצים המיובאים לאותיות קטנות

en: Random
he: אקראי

en: Rate %s
he: דירוג %s

en: Rate Rejected
he: דירוג דחויה

en: Rate Unrated
he: ביטול הדירוג

en: Rating
he: דירוג

en: Re_name Event...
he: החלפת _שם האירוע...

en: Re_name Tag "%s"...
he: _שינוי שם התגית "%s"...

en: Re_name...
he: _שינוי שם...

en: Re_vert External Edit
he: _ביטול העריכות החיצונית

en: Re_vert External Edits
he: בי_טול העריכות החיצוניות

en: Re_vert to Original
he: _שחזור למקור

en: Recommended (1600 x 1200 pixels)
he: מומלצת (1600 x‏ 1200 פיקסלים)

en: Red-eye
he: עיניים אדומות

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
he: הפחתת או העלמת אפקטים של עיניים אדומות בתמונה

en: Rejected
he: נדחה

en: Rejected Only
he: הנדחות בלבד

en: Rejected _Only
he: נדחות _בלבד

en: Remove From Library
he: הסרה מהספרייה

en: Remove Photo From Library
he: הסרת תמונות מהספרייה

en: Remove Photos From Library
he: הסרת תמונות מהספרייה

en: Remove Tag "%s" From Photo
he: הסרת התגית "%s" מתמונות

en: Remove Tag "%s" From Photos
he: הסרת התגית "%s" מהתמונות

en: Remove Tag "%s" From _Photo
he: הסרת התגית "%s" מתמו_נות

en: Remove Tag "%s" From _Photos
he: הסרת התגית "%s" מה_תמונות

en: Remove and _Trash File | Remove and _Trash Files
he[0]: הסרת קובץ והשלכתו לא_שפה
he[1]: הסרת קבצים והשלכתם לא_שפה

en: Remove any ratings
he: הסרת כל הדירוגים

en: Remove any red-eye effects in the selected region
he: הסרת אפקטים של עין אדומה באזור הנבחר

en: Remove the selected photos from the library
he: הסרת התמונות הנבחרות מהספרייה.

en: Remove the selected photos from the trash
he: הסרת התמונות הנבחרות מהאשפה

en: Removing Event
he: הסרת האירוע

en: Removing Photo From Library
he: הסרת תמונות מהספרייה

en: Removing Photos From Library
he: התמונות מוסרות מהתיקייה

en: Removing duplicated photos
he: הסרת תמונות משוכפלות

en: Removing photos/videos from camera
he: התמונות/קטעי הווידאו מוסרים מהמצלמה

en: Rename Event
he: שינוי שם האירוע

en: Rename Search "%s" to "%s"
he: שינוי שם החיפוש "%s" לשם "%s"

en: Rename Tag "%s" to "%s"
he: שינוי שם התגית "%s" ל־"%s"

en: Replace _All
he: החלפת ה_כול

en: Reset Colors
he: איפוס הצבעים

en: Reset all color adjustments to original
he: איפוס כל ההתאמות לצבע המקורי

en: Restore Photos from Trash
he: שחזור תמונות מהאשפה

en: Restore the photos back to the Shotwell library
he: שחזור תמונות מהאשפה של Shotwell

en: Restoring Photos From Trash
he: תמונות משוחזרות מהאשפה

en: Restoring previous RAW developer
he: מתכנת ה־RAW הקודם משוחזר

en: Restoring previous rating
he: הדירוג הקודם משוחזר

en: Return to current photo dimensions
he: חזרה לממדי התמונה המקוריים

en: Revert External E_dits
he: ביטול עריכות _חיצוניות

en: Revert External Edit?
he: האם לשחזר עריכות חיצוניות?

en: Revert External Edits?
he: האם לבטל את העריכות החיצוניות?

en: Revert to Original
he: שחזור למקור

en: Revert to the master photo
he: שחזור לתמונה הראשית

en: Reverting
he: שחזור

en: Rotate
he: סיבוב

en: Rotate Left
he: סיבוב שמאלה

en: Rotate Right
he: סיבוב ימינה

en: Rotate _Left
he: סיבוב _שמאלה

en: Rotate _Right
he: סיבוב _ימינה

en: Rotate the photos left
he: סיבוב התמונה שמאלה

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
he: סיבוב התמונות ימינה (לחיצה על Ctrl כדי לסובב שמאלה)

en: Rotating
he: סיבוב

en: SD Video (4 : 3)
he: וידאו SD‏ (4 : 3)

en: S_idebar
he: סרגל _צד

en: S_lideshow
he: מ_צגת

en: Saturation
he: רוויה

en: Saturation:
he: רוויה:

en: Save As
he: שמירה בשם

en: Save Details
he: שמירת הפרטים

en: Save Details...
he: שמירת הפרטים…

en: Save _As
he: שמירה _בשם

en: Save _As...
he: שמירה _בשם...

en: Save photo
he: שמירת התמונה

en: Save photo with a different name
he: שמירת תמונה בשם אחר

en: Saved Search
he: חיפוש שנשמר

en: Saved Searches
he: החיפושים השמורים

en: Scaling constraint:
he: אילוץ שמירת יחס:

en: Screen
he: מסך

en: Search
he: חיפוש

en: Select _All
he: בחירת ה_כול

en: Select all items
he: בחירת כל הפריטים

en: Send T_o...
he: _שלח ל...

en: Send To
he: שליחה אל

en: Send _To...
he: שליחה _אל...

en: Set Developer
he: הגדרת מתכנת

en: Set Rating
he: הגדרת דירוג

en: Set _all photos/videos to this time
he: ה_גדרת כל התמונות/קטעי הווידאו למועד זה

en: Set as Desktop Background
he: הגדרה כרקע שולחן העבודה

en: Set as Desktop Slideshow
he: הגדרה כמצגת שולחן העבודה

en: Set as _Desktop Background
he: הגדרה כ_רקע שולחן העבודה

en: Set as _Desktop Slideshow...
he: הגדרה כ_מצגת שולחן העבודה...

en: Set rating to %s
he: הגדרת הדירוג ל־%s

en: Set rating to rejected
he: הגדרת הדירוג לדחויה

en: Set selected image to be the new desktop background
he: הגדרת התמונה הנבחרת כרקע החדש לשולחן העבודה

en: Set the crop for this photo
he: הגדרת החיתוך לתמונה זו

en: Setting Photos to Previous Event
he: הגדרת התמונות לאירוע הקודם

en: Setting RAW developer
he: הגדרת מתכנת RAW

en: Setting as rejected
he: דרג כדחויה

en: Setting as unrated
he: הגדרה כלא מדורגת

en: Setting rating to %s
he: הדירוג מוגדר ל־%s

en: Settings
he: הגדרות

en: Shadows
he: צללים

en: Shadows:
he: צללים:

en: Shotwell Extra Publishing Services
he: שירותי פרסום נוספים של Shotwell

en: Shotwell Preferences
he: Shotwell העדפות

en: Shotwell Viewer
he: מציג התמונות Shotwell

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
he: באפשרות Shotwell להעתיק את התמונות לספרייה שלך או לייבא את התמונות מבלי להעתיק אותן.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
he: Shotwell אינו יכול להתחבר לספריית התמונות Piwigo. אנא בדוק את כתובת האתר שהזנת

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
he: Shotwell אינו יכול להעלות את התכנים המבוקשים מאחר ואין תוסף טעינה מתאים לשרות הנדרש. על מנת לתקן זאת, בחר באפשרות <b>ערוך העדפות %s</b> והפעל את אחד או יותר מתוספי ההעלאה בלשונית <b>תוספים</b>.

en: Shotwell couldn't create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
he: אין באפשרות Shotwell ליצור קובץ לעריכת תמונה זו כיוון שאין לך הרשאות לכתוב אל %s.

en: Shotwell default directory
he: תיקיית בררת מחדל עבור Shotwell

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
he: Shotwell מצא %d תמונות בספריית F-Spot והן מיובאות כרגע.תמונות כפולות יזוהו ויוסרו באופן אוטומטי.
    
    באפשרותך לסגור חלונית זו ולהתחיל להשתמש ב-Shotwell בזמן שהייבוא מתבצע ברקע.

en: Shotwell is an easy-to-use, fast photo organizer designed for the GNOME desktop. It allows you to import photos from your camera or disk, organize them by date and subject matter, even ratings. It also offers basic photo editing, like crop, red-eye correction, color adjustments, and straighten. Shotwell's non-destructive photo editor does not alter your master photos, making it easy to experiment and correct errors.
he: ‏Shotwell הוא מנהל תמונות מהיר וקל לשימוש שעוצב עבור שולחן העבודה GNOME. הוא מאפשר לך לייבא תמונות מהמצלמה שלך לכונן הקשיח, לארגן אתם לפי תאריך, נושא ואפילו לפי דירוג. הוא גם מציע עריכת תמונות בסיסית, כמו חיתוך, תיקון עיניים אדומות, התאמת צבעים ויישור. עורך התמונות של Shotwell אינו הורס תמונות, הוא אינו משנה את התמונות המקוריות, מה שמקל על ביצוע ניסיונות ותיקון טעויות.

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
    We recommend changing this in <span weight="bold">Edit %s Preferences</span>.
    Do you want to continue importing photos?
he: ‏Shotwell מוגדר לייבא תמונות לתיקיית הבית שלך.
    אנו ממליצים לשנות זאת ב<span weight="bold">עריכה %s העדפות</span>.
    האם ברצונך להמשיך בייבוא התמונות?

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it.  Continue?
he: על Shotwell לנתק את המצלמה ממערכת הקבצים כדי לגשת אליה.  האם להמשיך?

en: Shotwell supports JPEG, PNG, TIFF, and a variety of RAW file formats.
he: ‏Shotwell תומך ב־JPEG, PNG, TIFF ובתבניות קובץ RAW אחרות .

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
he: לא הייתה באפשרות Shotwell לנגן את הווידאו הבא:
    %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d).  For more information please check the Shotwell Wiki at %s
he: לא עלה בידי Shotwell לשדרג את ספריית התמונות שלך מגרסה %s (סכמה%d) לגרסה %s (סכמה %d).  למידע נוסף ניתן לבקר באתר הוויקי של Shotwell בכתובת %s

en: Show all photos
he: הצגת כל התמונות

en: Show each photo for
he: הצגת כל תמונה למשך

en: Show in File Mana_ger
he: הצ_גה במנהל הקבצים

en: Show only rejected photos
he: הצגות התמונות שנדחו בלבד

en: Show t_itle
he: הצג _כותרת

en: Show the application's version
he: הצגת גרסת היישום

en: Size:
he: גודל:

en: Slide
he: שקופית

en: Slideshow
he: מצגת

en: Slideshow Transitions
he: מעברים במצגת

en: Small (640 x 480 pixels)
he: קטנה (640 x‏ 480 פיקסלים)

en: Software:
he: תכנה:

en: Sort _Ascending
he: מיון בסדר _עולה

en: Sort _Descending
he: מיון בסדר יו_רד

en: Sort _Events
he: מיון _אירועים

en: Sort _Photos
he: _סידור תמונות

en: Sort photos by exposure date
he: דירוג התמונות לפי תאריך החשיפה

en: Sort photos by filename
he: מיון תמונות לפי שמות קבצים

en: Sort photos by rating
he: סידור התמונות לפי דירוג

en: Sort photos by title
he: סידור התמונות לפי כותרת

en: Sort photos in a descending order
he: סידור התמונות בסדר יורד

en: Sort photos in an ascending order
he: סידור התמונות בסדר עולה

en: Square
he: ריבוע

en: Squares
he: ריבועים

en: Standard (720 pixels)
he: רגיל (720 פיקסלים)

en: Starting import, please wait...
he: הייבוא מתחיל, נא להמתין...

en: Stop importing photos
he: עצירת יבוא התמונות

en: Straighten
he: יישור

en: Straighten the photo
he: יישור התמונה

en: Stripes
he: פסים

en: Success
he: הצלחה

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
he[0]: החלפת מפתחים תבטל את כל השינויים שביצעת בתמונה זו ב-Shotwell.
he[1]: החלפת מפתחים תבטל את כל השינויים שביצעת בתמונות אלו ב-Shotwell.

en: T_oolbar
he: _סרגל כלים

en: T_ools
he: _כלים

en: Ta_gs
he: ת_גיות

en: Tabloid (11 x 17 in.)
he: Tabloid (11 x 17 אינץ')

en: Tag
he: תגית

en: Tag Photo as "%s"
he: תיוג התמונות בתור "%s"

en: Tag Photos as "%s"
he: תיוג תמונות בתור "%s"

en: Tag the selected photo as "%s"
he: תיוג התמונות הנבחרות בתור "%s"

en: Tag the selected photos as "%s"
he: תיוג התמונות הנבחרות בתור "%s"

en: Tags
he: תגיות

en: Tags (separated by commas):
he: תגיות (מופרדות בפסיקים):

en: Temperature
he: טמפרטורה

en: Temperature:
he: טמפרטורה:

en: Testing connection to Facebook...
he: החיבור ל־Facebook נבדק...

en: The URL entered does not appear to be the main directory of a Gallery3 instance. Please make sure you typed it correctly and it does not have any trailing components (e.g., index.php).
he: הכתובת שהוזנה אינה מופיעה בתיקייה הראשית של מופע Gallery3. יש לוודא כי הזנת אותה כראוי והיא אינה מכילה רכיבים נגררים (כמו index.php).

en: The camera is locked by another application.  Shotwell can only access the camera when it's unlocked.  Please close any other application using the camera and try again.
he: המצלמה נעולה על ידי יישום אחר.  Shotwell יכולה לגשת למצלמה רק כאשר אינה נעולה.  נא לסגור כל יישום אחר המשתמש במצלמה ולנסות שוב.

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
he[0]: לא ניתן למחוק את התמונה או את הווידאו.
he[1]: לא ניתן למחוק %d תמונות/קטעי וידאו.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash.  Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash.  Delete these files?
he[0]: לא ניתן להעביר את התמונה/וידאו לאשפה של שולחן העבודה שלך.  האם למחוק קובץ זה?
he[1]: לא ניתן להעביר %d תמונות/קטעי וידאו לאשפה של שולחן העבודה שלך.  האם למחוק קבצים אלו?

en: The selected photo was successfully published.
he: התמונה הנבחרת פורסמה בהצלחה.

en: The selected photos were successfully published.
he: התמונות הנבחרות פורסמו בהצלחה.

en: The selected photos/videos were successfully published.
he: התמונה/וידאו הנבחרים פורסמו בהצלחה.

en: The selected video was successfully published.
he: קטע הווידאו הנבחר פורסם בהצלחה.

en: The selected videos were successfully published.
he: קטעי הווידאו פורסמו בהצלחה.

en: The username and password or API key were incorrect. To try again, re-enter your username and password below.
he: שם המשתמש והססמה או מפתח ה־API שגויים. יש לנסות שוב, להזין מחדש את שם המשתמש והססמה שלך להלן.

en: This will destroy all changes made to the external file.  Continue? | This will destroy all changes made to %d external files.  Continue?
he[0]: פעולה זו תשמיד את כל השינויים שבוצעו בקובץ החיצוני. להמשיך?
he[1]: פעולה זו תשמיד את כל השינויים שבוצעו ב־%d קבצים חיצוניים. להמשיך?

en: This will remove the photo from the library.  Continue? | This will remove %d photos from the library.  Continue?
he[0]: פעולה זו תסיר את התמונה מהספרייה.  להמשיך?
he[1]: פעולה זו תסיר %d תמונות מהספרייה.  להמשיך?

en: This will remove the photo from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
he[0]: פעולה זו תסיר את התמונה מספריית ה־Shotwell שלך.
    האם ברצונך להעביר את הקובץ לסל האשפה שלך?
    
    לא ניתן לבטל פעולה זו.
he[1]: פעולה זו תסיר %d תמונות מספריית ה־Shotwell שלך.
    האם ברצונך להעביר את הקובץ לסל האשפה שלך?
    
    לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
he[0]: פעולה זו תסיר את התמונה/סרטון הווידאו מספריית ה־Shotwell שלך.  האם ברצונך להעביר את הקבצים לאשפה של שולחן העבודה שלך?
    
    לא ניתן לבטל פעולה זו. %d
he[1]: פעולה זו תסיר %d תמונות/סרטוני וידאו מספריית ה־Shotwell שלך.  האם ברצונך להעביר את הקבצים לאשפה של שולחן העבודה שלך?
    
    לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: This will remove the saved search "%s".  Continue?
he: פעולה זו תסיר את החיפוש השמור "%s".  להמשיך?

en: This will remove the tag "%s" from one photo.  Continue? | This will remove the tag "%s" from %d photos.  Continue?
he[0]: פעולה זו תסיר את התגית "%s" מתמונה %d. להמשיך?
he[1]: פעולה זו תסיר את התגית "%s" מ־%d תמונות. להמשיך?

en: This will remove the video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
he[0]: פעולה זו תסיר את סרטון הווידאו מספריית ה־Shotwell שלך.  האם בנוסף על כך ברצונך להעביר את הקובץ לאשפה?
    
    לא ניתן לבטל פעולה זו. %d
he[1]: פעולה זו תסיר את %d סרטוני הווידאו מספריית ה־Shotwell שלך.  האם בנוסף על כך ברצונך להעביר את הקובץ לאשפה?
    
    לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Time Adjustment Error
he: שגיאה בכיוון הזמן

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
he[0]: לא ניתן לבטל את כיוון הזמן לקובץ התמונה הבא.
he[1]: לא ניתן לבטל את כיוון הזמן לקובצי התמונה הבאים.

en: Time:
he: שעה:

en: Tint
he: גוון

en: Tint:
he: גוון:

en: Title
he: כותרת

en: Title:
he: כותרת:

en: To get started, import photos in any of these ways:
he: כדי להתחיל יש לייבא תמונות באחת מהדרכים הבאות:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
he: כדי לנסות לייבוא משירות אחר, נא לבחור באחר מהתפריט שלהלן.

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
he: כדי לנסות לפרסם לשירות אחד, יש לבחור באחד מהתפריט שלהלן.

en: To:
he: עד:

en: Today
he: היום

[ctx: Tooltip]
en: Show all photos, including rejected
he: הצגת כל התמונות, לרבות אלו שנדחו

en: Transition d_elay:
he: ה_שהיית המעבר:

en: Trash
he: סל האשפה

en: Trash is empty
he: סל האשפה ריק

en: TumblrPublisher: start( ): can't start; this publisher is not restartable.
he: TumblrPublisher: start( )‎: אינו ניתן לאתחול, כיוון שמנשק זה אינו ניתן לאתחול מחדש.

en: Type
he: סוג

en: Un_flag
he: _ביטול הדגל

en: Unable open photo %s. Sorry.
he: לא נתן לפתוח את התמונה %s. מצטערים.

en: Unable to create cache directory %s: %s
he: אין אפשרות לייצר את ספריית המטמון %s: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
he: לא ניתן ליצור את תיקייה הנתונים %s:‏ %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
he: לא ניתן ליצור את תת־תיקיית הנתונים %s: ‏%s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
he: לא ניתן ליצור את התיקייה הזמנית %s:‏ %s

en: Unable to decode file
he: לא ניתן לפענח את הקובץ

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
he[0]: לא ניתן למחוק תמונה אחת/וידאו אחד מהמצלמה עקב שגיאות.
he[1]: לא ניתן למחוק %d תמונות/קטעי וידאו מהמצלמה עקב שגיאות.

en: Unable to display FAQ: %s
he: לא ניתן להציג את השאלות הנפוצות: %s

en: Unable to display help: %s
he: לא ניתן להציג את העזרה: %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
he[0]: לא ניתן לשכפל תמונה אחת עקב שגיאת קובץ
he[1]: לא ניתן לשכפל %d תמונות עקב שגיאות בקבצים

en: Unable to export %s: %s
he: לא ניתן לייצא את %s:‏ %s

en: Unable to export background to %s: %s
he: לא נתן לייצא את הרקע אל %s:‏ %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
he: לא ניתן לייצא את התמונה הבאה עקב שגיאת קובץ.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
he: לא ניתן לקבל את התצוגות המקדימות מהמצלמה:
    %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
he: לא ניתן ליצור את הקובץ הזמני עבור %s:‏ %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
he: לא נתן לטעון את Nautilus Send-To: ‏%s

en: Unable to launch editor: %s
he: לא ניתן להפעיל את העורך: %s

en: Unable to lock camera: %s
he: לא ניתן לנעול את המצלמה: %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
he: לא ניתן לעקוב אחר %s: לא תיקייה (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
he: אין אפשרות לגלוש למסד נתוני התקלות: %s

en: Unable to open in file manager: %s
he: לא ניתן לפתוח במנהל הקבצים: %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
he: לא ניתן לפתוח/ליצור מסד נתוני תמונות %s: קוד השגיאה %d

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
he: לא נתן להכין את מצגת שולחן העבודה: %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
he: לא ניתן להדפיס את התמונה:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
he: לא ניתן לעבד את עדכוני המעקב: %s

en: Unable to publish
he: לא ניתן לפרסם

en: Unable to rename search to "%s" because the search already exists.
he: לא ניתן לשנות את שם החיפוש ל־"%s" כיוון שהחיפוש כבר קיים.

en: Unable to rename tag to "%s" because the tag already exists.
he: לא ניתן לשנות את שם התגית ל־"%s" כיוון שהתגית כבר קיימת.

en: Unable to restore photo database %s
he: לא נתן לשחזר את מסד נתוני התמונות %s

en: Unable to unmount camera.  Try unmounting the camera from the file manager.
he: לא ניתן לנתק את המצלמה.  יש לנסות לנתק את המצלמה ממנהל הקבצים.

en: Unable to write to photo database file:
     %s
he: לא ניתן לכתוב אל קובץ מסד נתוני התמונות:
     %s

en: Unconstrained
he: ללא קיבוע

en: Undated
he: ללא תאריך

en: Undo
he: ביטול

[ctx: UndoRedo menu entry]
en: Add Tags
he: הוספת תגיות

en: Undoing Color Transformations
he: ביטול שינויי צבע

en: Undoing Date and Time Adjustment
he: כיוון התאריך והשעה מבוטלים

en: Undoing Enhance
he: ביטול השיפור

en: Undoing Flip Horizontally
he: ביטול היפוך אופקי

en: Undoing Flip Vertically
he: ביטול היפוך אנכי

en: Undoing Revert
he: ביטול השחזור

en: Undoing Rotate
he: ביטול הסיבוב

en: Unflag
he: ביטול הדגל

en: Unflag selected photos
he: ביטול הדגל לתמונה הנבחרת

en: Unflagging selected photos
he: ביטול סימון תמונות נבחרות

en: Unknown error attempting to verify Shotwell's database: %s
he: אירעה שגיאה בלתי ידועה בעת הניסיון לאימות מסד הנתונים של Shotwell: %s

en: Unmerging
he: ביטול המיזוג

en: Unmodified
he: ללא שינוי

en: Unmounting...
he: מתבצע ניתוק...

en: Unrated
he: אין דירוג

en: Unrecognized User
he: משתמש לא מוכר

en: Unsupported file format
he: מבנה הקובץ אינו נתמך

en: Updating library...
he: הספרייה מתעדכנת...

en: Upload _size:
he: גודל הה_עלאה:

en: Uploading %d of %d
he: %d נשלחו מתוך %d

en: Use a _standard size:
he: שימוש בגודל _רגיל:

en: Use a c_ustom size:
he: שימוש בגודל _מותאם אישית:

en: Use a saved search to filter items in the current view
he: שימוש בחיפושים שמורים לסינון פריטים בתצוגה הנוכחית

en: Use for Desktop
he: שימוש עבור שולחן העבודה

en: Use for Lock Screen
he: שימוש עבור מסך הנעילה

en: User _name
he: _שם משתמש

en: User aborted import
he: המשתמש ביטל את היבוא

en: Username and/or password invalid. Please try again
he: שם המשתמש ו/או הססמה אינם נכונים. נא לנסות שנית

en: Verifying authorization...
he: האימות בווידוא...

en: Video privacy _setting:
he: הגדרות ה_פרטיות של הווידאו:

en: Videos
he: קטעי וידאו

en: Videos _visible to:
he: קטעי הווי_דאו גלוים לעיני:

en: Videos and new photo albums _visible to:
he: קטעי הווידאו והתמונות החדשים _גלויים לעיני:

en: Videos will appear in '%s'
he: קטעי הווידאו יופיעו בתוך '%s'

en: Videos will appear in:
he: קטעי הווידאו יופיעו בתוך:

en: View Eve_nt for Photo
he: צפייה ב_אירוע עבור תמונה

en: Visit the Shotwell home page
he: ביקור באתר של Shotwell

en: Visit the Shotwell web site
he: ביקור באתר Shotwell

en: Visit the Yandex.Fotki web site
he: ביקור באתר Yandex.Fotki

en: Wallet (2 x 3 in.)
he: ארנק (2 x‏ 3 אינטש)

en: Welcome to Shotwell!
he: ברוך בואך ל־Shotwell!

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
he: ברוך בואך לשרות ייבוא הספריה של F-Spot.
    
    אנא בחר ספריה לייבוא, או ע"י בחירת אחת הספריות שאותרו ע"י Shotwell או ע"י בחירת קובץ מסד נתונים של F-Spot.

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
he: ברוך בואך לשרות ייבוא הספריה של F-Spot.
    
    אנא בחר קובץ מסד נתונים של F-Spot.

en: Welcome!
he: ברוך בואך!

en: When ready, Shotwell can upload your photos to various web sites, such as Facebook, Flickr, Picasa (Google Plus), and more.
he: בעת צפייה, Shotwell יכול להעלות את התמונות שלך למגוון של אתרי אינטרנט, כמו Facebook, Flickr, ‏Picasa ‏(Google Plus) ועוד.

en: Where would you like to publish the selected photos?
he: להיכן ברצונך לפרסם את התמונות הנבחרות?

en: Width
he: רוחב

en: Width or height
he: רוחב או גובה

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
he: ניתן לכתוב תגיות, כותרות ונתוני _על נוספים לקובצי תמונה

en: Writing metadata to files...
he: נתוני העל נכתבים לקבצים...

en: Year%sMonth
he: שנה%sחודש

en: Year%sMonth%sDay
he: שנה%sחודש%sיום

en: Year%sMonth-Day
he: שנה%sחודש-יום

en: Year-Month-Day
he: שנה-חודש-יום

en: Yesterday
he: אתמול

en: You are logged into Facebook as %s.
he: נכנסת ל־Facebook בשם %s.

en: You are logged into Flickr as %s.
he: נכנסת ל־Flickr בשם %s.

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
he: נכנסת ל־Picasa Web Albums בשם %s.

en: You are logged into Rajce as %s.
he: נכנסת ל־Rajce בשם %s.

en: You are logged into Tumblr as %s.
he: נכנסת לחשבונך ב־Tumblr בשם %s.

en: You are logged into YouTube as %s.
he: נכנסת ל־YouTube בשם %s.

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don't yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
he: נכון לעכשיו לא ביצעת כניסה לחשבון ה־Facebook שלך.
    
    אם עדיין אין לך חשבון Facebook, באפשרותך ליצור אחד במהלך הכניסה. במשך תהליך הכניסה, Shotwell Connect עלול לבקש את רשותך להעלות תמונות ולפרסם אותן בהזנה שלך. הרשאות אלו נחוצות כדי ש־Shotwell Connect יוכל לתפקד.

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Login to log into Flickr in your Web browser.  You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
he: לא נכנסת ל־Flickr.
    
    יש ללחוץ על כניסה כדי להיכנס ל־Flickr בדפדפן שלך.  יהיה עליך לאמת את Shotwell Connect כדי לקשר אל חשבון ה־Flickr שלך.

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Login to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
he: אינך מחובר לאתר Picasa Web Albums.
    
    הקלק על התחבר בכדי להכנס לחשבונך ב-Picasa Web Albums בדפדפן שלך. תצטרך לאשר ל-Shotwell להתחבר על מנת לקשר לחשבון Picasa Web Albums שלך.

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
he: לא נכנסת לשירות Yandex.Fotki.

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
he: נכון לעכשיו לא נכנסת לשירות YouTube.
    
    כדי להמשיך אמור להיות ברשותך חשבון Google המוגדר לשימוש בשילוב YouTube. ניתן להגדיר את רוב החשבונות על ידי שימוש בדפדפן האינטרנט שלך כדי להיכנס ל־YouTube לפחות פעם אחת.

en: You are not currently logged into your Gallery.
    
    You must have already signed up for a Gallery3 account to complete the login process.
he: נכון לעכשיו לא נכנסת לשירות Gallery.
    
    כדי להמשיך אמור להיות ברשותך חשבון Gallery3.

en: You can also import photos in any of these ways:
he: ניתן לייבא תמונות בכל אחת מהדרכים הבאות:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
he: אין לך שום תוספי יבוא נתונים פעילים.
    
    על מנת להשתמש בתכונת הייבוא מתוך יישום צריך שיהיה לך לפחות תוסף אחד של יבוא נתונים פעיל. ניתן להפעיל תוספים בדו־שיח ההעדפות.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
he: כבר יצאת מ־Facebook במהלך הפעלה זו של Shotwell.
    כדי להמשיך לפרסם ל־Facebook, עליך לצאת ולהפעיל מחדש את Shotwell ואז לנסות לפרסם שוב.

en: You have already logged in and out of Flickr during this Shotwell session.
    To continue publishing to Flickr, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
he: כבר נכנסת ויצאת מ־Flick במהלך הפעלה זו של Shotwell.
    כדי להמשיך לפרסם ל־Flickr, עליך לצאת ולהפעיל מחדש את Shotwell ואז לנסות לפרסם שוב.

en: You have already logged in and out of a Google service during this Shotwell session.
    
    To continue publishing to Google services, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
he: כבר התחברת ומחוץ לשרתי Google תחת הפעלת Shotwell.
    
    בכדי להמשיך לפרסם על שרתי Google, יש לצאת ולהפעיל מחדש את Shotwell, ואחר לנסות לפרסם שוב.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
he: חשבון ה־Flickr Pro שלך מזכה אותך בכמויות העלאה בלתי מוגבלות.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %d megabyte remaining in your upload quota. | Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %d megabytes remaining in your upload quota.
he[0]: חשבונך הפטור מתשלום ב־Flickr מגביל את כמות המידע שניתן להעלות בחודש.
    החודש, נותרו לך %d מגה בתים במכסת ההעלאה שלך.
he[1]: חשבונך הפטור מתשלום ב־Flickr מגביל את כמות המידע שניתן להעלות בחודש.
    החודש, נותרו לך %d מגה בתים במכסת ההעלאה שלך.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
he: ספריית התמונות שלך אינה תואמת לגרסה זו של Shotwell.  נראה כי ספרייה זו נוצרה על ידי Shotwell %s (סכמה%d).  גרסה זו הנה %s (סכמה %d).  נא לפנות את ספריית התמונות שלך על ידי מחיקת %s ויבוא התמונות שלך מחדש.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please use the latest version of Shotwell.
he: ספריית התמונות שלך אינה נתמכת בגרסה זו של Shotwell. נראה כי הספרייה נוצרה באמצעות Shotwell %s (סכמה %d). גרסה זו הנה %s (סכמה %d). נא להשתמש בגרסה העדכנית ביותר של Shotwell.

en: Zoom _100%
he: תקריב _100%

en: Zoom _200%
he: תקריב _200%

en: Zoom _In
he: הת_קרבות

en: Zoom _Out
he: התר_חקות

en: Zoom the photo to 100% magnification
he: הגדרת תקריב התמונה לכדי הגדלה של 100%

en: Zoom the photo to 200% magnification
he: הגדרת תקריב התמונה לכדי הגדלה של 200%

en: Zoom the photo to fit on the screen
he: הגדרת תקריב התמונה כך שתוצג במלואה במסך

en: _About
he: על _אודות

en: _Add Tags...
he: _הוסף תגיות...

en: _Adjust
he: ה_תאמה

en: _Adjust Date and Time...
he: _כיוון התאריך והשעה...

en: _Albums (or write new):
he: _אלבומים (או כתיבת חדש):

en: _All Photos
he: _כל התמונות

en: _Apply
he: ה_חלה

en: _Ascending
he: _עולה

en: _Autosize:
he: _גודל אוטומטי:

en: _Background:
he: _רקע:

en: _Basic Information
he: פרטים _בסיסיים

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Close
he: _סגירה

en: _Comments
he: ה_ערות

en: _Contents
he: _תכנים

en: _Copy Color Adjustments
he: ה_עתקת התאמות צבאים

en: _Crop
he: _חיתוך

en: _Decrease
he: ה_פחתה

en: _Delay:
he: ה_שהיה:

en: _Delete
he: מ_חיקה

en: _Delete Tag "%s"
he: מ_חיקת התגית "%s"

en: _Developer
he: מ_תכנת

en: _Directory structure:
he: מבנה ה_תיקיות:

en: _Do no upload tags
he: _לא להעלות תגים

en: _Don't show this message again
he: _אין להציג הודעה זו שוב

en: _Duplicate
he: _שכפול

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _Edit...
he: ע_ריכה...

en: _Email address
he: כתובת _דוא״ל

en: _Enhance
he: _שיפור

en: _Export...
he: י_צוא...

en: _File
he: _קובץ

en: _Filter Photos
he: _סינון תמונות

en: _Find
he: _חיפוש

en: _Find...
he: _חיפוש…

en: _Flag
he: סימון ב_דגל

en: _Forbid downloading original photo
he: _איסור הורדת התמונה המקורית

en: _Format:
he: מ_בנה:

en: _Forward
he: ה_בא

en: _Frequently Asked Questions
he: שאלות _נפוצות

en: _Gallery3 URL:
he: כתובת _Gallery3:

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Hide album
he: ה_סתרת אלבום

en: _If a title is set and comment unset, use title as comment
he: _אם כותרת נקבעה והערת חסרה, הכותרת תשמש כהערה

en: _Import
he: י_בוא

en: _Import From Folder...
he: י_בוא מתיקייה...

en: _Import in Place
he: יבוא ל_כאן

en: _Import photos from your %s folder
he: י_בוא תמונות מתיקיית ה־%s שלך

en: _Import photos to:
he: י_בוא תמונות אל:

en: _Increase
he: ה_גדלה

en: _Keep
he: _שמירה

en: _Login
he: _התחברות

en: _Logout
he: י_ציאה

en: _Match
he: ה_תאמה

en: _Match photo aspect ratio
he: התאמת _יחס התצוגה של התמונה

en: _Merge Events
he: מי_זוג אירועים

en: _Modify original file
he: _שינוי הקבצים המקוריים

en: _Modify original files
he: _שינוי קובצי המקור

en: _Modify original photo file
he: שנה את קובץ התמונה ה_מקורית

en: _Modify original photo files
he: שנה את קבצי התמונה ה_מקורית

en: _Move to Trash
he: ה_עברה לאשפה

en: _Name of search:
he: _שם החיפוש:

en: _New
he: _חדש

en: _New Event
he: _אירוע חדש

en: _Next
he: ה_בא

en: _Next Photo
he: התמונה ה_באה

en: _Normal Size
he: גודל _רגיל

en: _OK
he: _אישור

en: _Output photo at:
he: _פלט התמונה תחת:

en: _Password
he: _ססמה

en: _Password:
he: _ססמה:

en: _Paste Color Adjustments
he: ה_דבקת התאמות צבעים

en: _Pattern:
he: ת_בנית:

en: _Photo
he: _תמונה

en: _Photos
he: _תמונות

en: _Pixels:
he: _פיקסלים:

en: _Play
he: _ניגון

en: _Play Video
he: נגינת _וידאו

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: _Previous
he: ה_קודם

en: _Previous Photo
he: התמונה ה_קודמת

en: _Print
he: ה_דפסה

en: _Print...
he: ה_דפסה...

en: _Publish
he: _פרסום

en: _Quality:
he: _איכות:

en: _Quit
he: י_ציאה

en: _Ratings
he: _דירוגים

en: _Red-eye
he: _עיניים אדומות

en: _Redo
he: ביצוע _חוזר

en: _Refresh
he: ר_ענון

en: _Rejected
he: ד_חויהה

en: _Remember
he: _זכירת ססמה

en: _Remember Password
he: _זכור ססמה

en: _Remove
he: ה_סרה

en: _Remove From Library
he: ה_סרה מהספרייה

en: _Remove location, camera, and other identifying information before uploading
he: ה_סרת נתונים אודות מיקום, מצלמה ומידע מזהה אחר לפני העלאה

en: _Remove location, tag and camera-identifying data before uploading
he: ה_סרת מידע אודות מיקום, תג או מזהה מצלמה לפני העלאה

en: _Rename...
he: _שינוי שם...

en: _Replace
he: ה_חלפה

en: _Report a Problem...
he: _דווח על בעיה...

en: _Reset
he: _איפוס

en: _Restore
he: _שחזור

en: _Revert
he: ה_יפוך

en: _Save
he: _שמירה

en: _Save a Copy
he: שמירת _עותק

en: _Scaling constraint:
he: _אילוץ שמירת יחס:

en: _Search Bar
he: _סרגל חיפוש

en: _Set Rating
he: ה_גדרת דירוג

en: _Shift photos/videos by the same amount
he: ה_זחת התמונות/קטעי הווידאו באותו האופן

en: _Skip
he: _דילוג

en: _Stop
he: ע_צירה

en: _Stop Import
he: ע_צירת היבוא

en: _Straighten
he: יי_שור

en: _Switch Developer
he: ה_חלף מפתח

en: _Titles
he: _כותרות

en: _Transition effect:
he: _אפקט מעבר:

en: _URL of your Piwigo photo library
he: _כתובת של ספריית התמונות שלך ב־Piwigo

en: _Undelete
he: _ביטול מחיקה

en: _Undo
he: _ביטול

en: _Unmount
he: _ניתוק

en: _Unrated
he: _ללא דירוג

en: _User name:
he: שם _משתמש:

en: _View
he: ת_צוגה

en: _Watch library directory for new files
he: מ_עקב אחר התיקייה של הספרייה לגילוי קבצים חדשים

en: a raw photo
he: תמונה גולמית

en: a video
he: וידאו

en: album;camera;cameras;crop;edit;enhance;export;gallery;image;images;import;organize;photo;photographs;photos;picture;pictures;photography;print;publish;rotate;share;tags;video;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;
he: אלבום;אלבומים;מצלמה;מצלמות;חיתוך;עריכה;שיפור;הגדלה;ייצוא;יצוא;גלריה;תמונה;תמונות;ייבוא;יבוא;ארגון;תצלום;תצלומים;צילום;

en: all
he: הכול

en: and
he: וגם

en: and higher
he: ומעלה

en: and lower
he: ומטה

en: any
he: כלשהו

en: any photo
he: כל תמונה שהיא

en: black
he: שחור

en: cm
he: ס״מ

en: contains
he: מכיל

en: couldn't copy %s
    	to %s
he: לא ניתן להעתיק את %s
    	אל %s

en: day | days
he[0]: יום
he[1]: ימים

en: does not contain
he: אינו מכיל

en: duplicates existing media item
he: משכפל פריט מדיה קיים

en: ends with
he: מסתיים ב־

en: error message:
he: הודעת שגיאה:

en: external modifications
he: שינויים חיצוניים

en: flagged
he: מסומן בדגלון

en: has
he: יש

en: has no
he: אין

en: hour | hours
he[0]: שעה
he[1]: שעות

en: in.
he: אינ׳

en: internal modifications
he: שינויים פנימיים

en: is
he: הוא

en: is after
he: הוא לאחר

en: is before
he: הוא לפני

en: is between
he: הוא בין

en: is exactly
he: הוא בדיוק

en: is not
he: אינו

en: is not set
he: לא מוגדר

en: is set
he: מוגדר

en: label
he: תווית

en: minute | minutes
he[0]: דקה
he[1]: דקות

en: modifications
he: שינויים

en: modified
he: השתנתה

en: none
he: אף אחד מאלה

en: not flagged
he: לא מסומן בדגלון

en: of the following:
he: מהבאים:

en: only
he: בלבד

en: or
he: או

en: period of time
he: משך הזמן

en: pixels
he: פיקסלים

en: pixels per inch
he: פיקסלים לאינטש

en: second | seconds
he[0]: שנייה
he[1]: שניות

en: seconds
he: שניות

en: starts with
he: מתחיל ב־

en: untitled
he: ללא שם

en: white
he: לבן

en: within category:
he: בתוך קטגוריה:
