shotwell-0.15 - en to hr translation catalogue (903 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
hr[0]: 
    
    I %d ostali.
hr[1]: 
    
    I %d ostala.
hr[2]: 
    
    I %d ostalih.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
hr: 
    
    Želite li nastaviti s izvozom?

en:  _pixels
hr:  _piksela

en: %.1f seconds
hr: %.1f sekundi

en: %a %b %d, %Y
hr: %A, %d %b , %Y

en: %d Event | %d Events
hr[0]: %d događaj
hr[1]: %d događaja
hr[2]: %d događaja

en: %d Photo | %d Photos
hr[0]: %d fotografija
hr[1]: %d fotografije
hr[2]: %d fotografija

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
hr[0]: %d fotografija/video snimka
hr[1]: %d fotografije/video snimke
hr[2]: %d fotografija/video snimaka

en: %d Video | %d Videos
hr[0]: %d video snimka
hr[1]: %d video snimke
hr[2]: %d video snimaka

en: %d hour | %d hours
hr[0]: %d sat
hr[1]: %d sata
hr[2]: %d sati

en: %d minute | %d minutes
hr[0]: %d minuta
hr[1]: %d minute
hr[2]: %d minuta

en: %d second | %d seconds
hr[0]: %d sekunda
hr[1]: %d sekunde
hr[2]: %d sekundi

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
hr: %d.%m.%Y., %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
hr: %d.%m.%Y., %I:%M:%S %p

en: %s Database
hr: Baza podataka %s

en: %s does not exist.
hr: %s ne postoji.

en: %s does not support the file format of
    %s.
hr: %s ne podržava vrstu datoteke
    %s.

en: %s is not a file.
hr: %s nije datoteka.

en: %s or Better
hr: %s ili bolje

en: '%s' isn't a valid response to an OAuth authentication request
hr: '%s' nije valjani odgovor na OAuth zahtjev ovjere

en: (Help)
hr: (Pomoć)

en: (None)
hr: (nema)

en: (and %d more)
hr: Još %d.

en: -
hr: .

en: 1 day
hr: jedan dan

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
hr[0]: %d duplikat nije uvezen:
hr[1]: %d duplikata nisu uvezena:
hr[2]: %d duplikata nije uvezeno:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
hr[0]: %d duplikat fotografije/video snimke nije uvezen:
hr[1]: %d duplikata fotografija/video snimaka nisu uvezni:
hr[2]: %d duplikata fotografija/video snimaka nisu uvezni:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
hr[0]: %d duplikat video snimke nije uvezen:
hr[1]: %d duplikata video snimaka nisu uvezni:
hr[2]: %d duplikata video snimaka nisu uvezni:

en: 1 file failed to import because it was corrupt:
     | %d files failed to import because it was corrupt:
hr[0]: %d datoteka se nije uvezla zato jer je oštećena:
hr[1]: %d datoteke se nisu uvezle zato jer su oštećene:
hr[2]: %d datoteka se nije uvezlo zato jer su oštećene:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
hr[0]: %d datoteka nije uvezena zbog toga što mapa fototeke nije zapisiva:
hr[1]: %d datoteke nisu uvezene zbog toga što mapa fototeke nije zapisiva:
hr[2]: %d datoteka nije uvezeno zbog toga što mapa fototeke nije zapisiva:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
hr[0]: %d datoteka nije uvezena zbog greške na kameri:
hr[1]: %d datoteke nisu uvezene zbog greške na kameri:
hr[2]: %d datoteka nije uvezeno zbog greške na kameri:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
hr[0]: %d datoteka nije uvezena zbog greške na datoteci ili hardveru:
hr[1]: %d datoteke nisu uvezene zbog greške na datoteci ili hardveru:
hr[2]: %d datoteka nisu uvezene zbog greške na datoteci ili hardveru:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
hr[0]: %d datoteka preskočena uslijed korisnikova prekida:
hr[1]: %d datoteke preskočene zbog korisnikova prekida:
hr[2]: %d datoteka preskočeno uslijed korisnikova prekida:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
hr[0]: Preskočena %d datoteka koja nije slika.
hr[1]: Preskočene %d datoteke koje nisu slike.
hr[2]: Preskočeno %d datoteka koje nisu slike.

en: 1 photo failed to import because it was corrupt:
     | %d photos failed to import because they were corrupt:
hr[0]: %d fotografija se nije uvezla zato jer je oštećena:
hr[1]: %d fotografije se nisu uvezle zato jer su oštećene:
hr[2]: %d fotografija se nije uvezlo zato jer su oštećene:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
hr[0]: %d fotografija nije uvezena zbog toga što mapa fototeke nije zapisiva:
hr[1]: %d fotografije nisu uvezene zbog toga što mapa fototeke nije zapisiva:
hr[2]: %d fotografija nije uvezeno zbog toga što mapa fototeke nije zapisiva:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
hr[0]: %d fotografija nije uvezena - greška na kameri:
hr[1]: %d fotografije nisu uvezene - greška na kameri:
hr[2]: %d fotografija nije uvezeno - greška na kameri:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
hr[0]: %d fotografija nije uvezena zbog greške na datoteci ili hardveru:
hr[1]: %d fotografije nisu uvezene zbog greške na datoteci ili hardveru:
hr[2]: %d fotografija nije uvezeno zbog greške na datoteci ili hardveru:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
hr[0]: %d preskočena fotografije uslijed korisnikovog prekida.
hr[1]: %d preskočene fotografije uslijed korisnikovog prekida.
hr[2]: %d preskočenih fotografije uslijed korisnikovog prekida.

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
hr[0]: %d fotografija uspješno uvezena.
hr[1]: %d fotografije uspješno uvezeno.
hr[2]: %d fotografija uspješno uvezenih.

en: 1 photo/video failed to import because it was corrupt:
     | %d photos/videos failed to import because they were corrupt:
hr[0]: %d fotografija/video snimka se nije uvezla zato jer je oštećena:
hr[1]: %d  fotografije/video snimke se nisu uvezle zato jer su oštećene:
hr[2]: %d  fotografija/video snimaka se nije uvezlo zato jer su oštećene:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
hr[0]: %d fotografija/video snimka nije uvezena zato jer mapa fototeke nije zapisiva:
hr[1]: %d fotografije/video snimke nisu uvezene zato jer mapa fototeke nije zapisiva:
hr[2]: %d fotografija/video snimaka nije uvezeno zato jer mapa fototeke nije zapisiva:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
hr[0]: %d fotografija/video snimka nije uvezena zbog greške na kameri:
hr[1]: %d fotografije/video snimke nisu uvezene zbog greške na kameri:
hr[2]: %d fotografija/video snimaka nije uvezeno zbog greške na kameri:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
hr[0]: %d fotografija/video snimka nije uvezena zbog greške na datoteci ili hardveru:
hr[1]: %d fotografija/video snimke nisu uvezene zbog greške na datoteci ili hardveru:
hr[2]: %d fotografija/video snimaka nije uvezeno zbog greške na datoteci ili hardveru:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
hr[0]: %d fotografija/video snimka preskočena uslijed korisnikovog prekida.
hr[1]: %d Fotografije/video snimke preskočena uslijed korisnikovog prekida.
hr[2]: %d fotografija/video snimaka preskočeno uslijed korisnikovog prekida.

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
hr[0]: %d fotografija/video snimka uspješno uvezena.
hr[1]: %d fotografije/video snimke uspješno uvezene.
hr[2]: %d fotografija/video snimaka uspješno uvezeno.

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
hr[0]: %d fotografija preskočena, format nije podržan:
hr[1]: %d fotografije preskočene, format nije podržan:
hr[2]: %d fotografija preskočeno, format nije podržan:

en: 1 video failed to import because it was corrupt:
     | %d videos failed to import because they were corrupt:
hr[0]: %d video snimka se nije uvezla zato jer je oštećena:
hr[1]: %d video snimke se nisu uvezle zato jer su oštećene:
hr[2]: %d video snimaka se nije uvezlo zato jer su oštećene:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
hr[0]: %d video snimka nije uvezena zato jer mapa fototeke nije zapisiva:
hr[1]: %d video snimke nisu uvezene zato jer mapa fototeke nije zapisiva:
hr[2]: %d video snimaka nije uvezeno zato jer mapa fototeke nije zapisiva:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
hr[0]: %d video snimka nije uvezena zbog greške na kameri:
hr[1]: %d video snimke nisu uvezene zbog greške na kameri:
hr[2]: %d video snimaka nije uvezeno zbog greške na kameri:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
hr[0]: %d video snimka nije uvezena zbog greške na datoteci ili hardveru:
hr[1]: %d video snimke nisu uvezene zbog greške na datoteci ili hardveru:
hr[2]: %d video snimaka nije uvezeno zbog greške na datoteci ili hardveru:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
hr[0]: %d video snimka preskočena uslijed korisnikovog prekida.
hr[1]: %d video snimke preskočena uslijed korisnikovog prekida.
hr[2]: %d video snimaka preskočeno uslijed korisnikovog prekida.

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
hr[0]: %d video snimka uspješno uvezena.
hr[1]: %d video snimke uspješno uvezene.
hr[2]: %d video snimaka uspješno uvezeno

en: 1024 x 768 pixels
hr: 1024 x 768 piksela

en: 1280 x 853 pixels
hr: 1280 x 853 piksela

en: 16 images per page
hr: 16 slika po stranici

en: 2 images per page
hr: 2 slike po stranici

en: 2048 x 1536 pixels
hr: 2048 x 1536 piksela

en: 24 Hr
hr: 24 sata

en: 32 images per page
hr: 32 slike po stranici

en: 4 images per page
hr: 4 slike po stranici

en: 4096 x 3072 pixels
hr: 4096 x 3072 piksela

en: 500 x 375 pixels
hr: 500 x 375 piksela

en: 6 images per page
hr: 6 slika po stranici

en: 8 images per page
hr: 8 slika po stranici

en: <b>Pixel Resolution</b>
hr: <b>Razlučivost u pikselima</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
hr: <b>Veličina ispisa slike</b>

en: <b>Titles</b>
hr: <b>Naslovi</b>

en: A _new album named:
hr: _Novom albumu nazvan:

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell's library.  Shotwell cannot continue.
    
    %s
hr: Greška kod pristupanja Shotwell fototeke. Shotwell ne može nastaviti s radom.
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can't continue.
hr: Datoteka potrebna za objavljivanje je nedostupna. Objava na Facebooku se ne može nastaviti.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can't continue.
hr: Datoteka potrebna za objavljivanje je nedostupna. Objava na Flickru se ne može nastaviti.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can't continue.
hr: Datoteka potrebna za objavljivanje je nedostupna. Objava na Picasu se ne može nastaviti.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Youtube can't continue.
hr: Datoteka potrebna za objavljivanje je nedostupna. Objava na Youtube se ne može nastaviti.

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
hr: Privremena datoteka, potrebna za objavu, nije dostupna.

en: Access _type:
hr: Način pristu_pa:

en: Add Tag "%s"
hr: Dodaj oznaku "%s"

en: Add Tags
hr: Dodaj oznake

en: Add Tags "%s" and "%s"
hr: Dodaj oznake "%s" i "%s"

en: Add _Tags...
hr: Dodaj _oznake

en: Add more accounts...
hr: Dodaj više računa...

en: Adjust
hr: Podešavanje

en: Adjust Date and Time
hr: Podesi datum i vrijeme

en: Adjust the photo's color and tone
hr: Podešavanje boje i tonaliteta na fotografiji

en: Adjust the size of the thumbnails
hr: Podesi veličinu sličica

en: Adjusting Date and Time
hr: Podešavanje vremena i datuma

en: Admins
hr: Administratori

en: Admins, Family
hr: Administratori, obitelj

en: Admins, Family, Friends
hr: Administratori, prijatelji, obitelj

en: Admins, Family, Friends, Contacts
hr: Administratori, Obitelj, Prijatelji, Kontakti

en: Album comment:
hr: Komentar albuma:

en: All + _Rejected
hr: Sve + _odbijene

en: All photo source files are missing.
hr: Nedostaju sve fotografije.

en: An _existing album:
hr: _Postojeći album:

en: An _existing category:
hr: _Postojećoj kategoriji:

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
hr: Nastala je greška prilikom prijave na Piwigo. Pokušajte ponovno..

en: Angle:
hr: Kut:

en: Any text
hr: Bilo koji tekst

en: Apply copied color adjustments to the selected photos
hr: Kopiraj prilagodbe boje primijenjene na odabranoj fotografiji

en: Applying Color Transformations
hr: Primjenjivanje transformacija boje

en: Artist:
hr: Umjetnik:

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
hr[0]: Pokušaj uvoza %d datoteke.
hr[1]: Pokušaj uvoza %d datoteke.
hr[2]: Pokušaj uvoza %d datoteka.

en: Authorization _Number:
hr: _Broj ovlasti:

en: Auto-importing photos...
hr: Automatski uvoz fotografija...

en: Automatically improve the photo's appearance
hr: Automatski poboljšaj izgled fotografije

en: Back
hr: Natrag

en: Blinds
hr: Zastor

en: Blogs:
hr: Blogovi:

en: By Exposure _Date
hr: Po datumu _ekspozicije

en: By _Rating
hr: Po _ocjeni

en: By _Title
hr: Po _Naslovu

en: Camera
hr: Kamera

en: Camera error
hr: Greška na kameri

en: Camera make:
hr: Proizvođač kamere:

en: Camera model:
hr: Model kamere:

en: Cameras
hr: Kamere

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
hr: Nemoguće otvoriti odabranu datoteku F-Spot baze podataka: datoteka ne postoji ili nije F-Spot baza podataka

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
hr: Nemoguće otvoriti odabranu datoteku F-Spot baze podataka: ovu inačicu F-Spot baze podataka Shotwell ne podržava

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
hr: Nemoguće pročitati odabranu datoteku F-Spot baze podataka: greška pri čitanju tablice fotografija

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
hr: Nemoguće pročitati odabranu datoteku F-Spot baze podataka: greška pri čitanju tablice oznaka

en: Change slideshow settings
hr: Promjeni postavke prezentacije

en: Change the rating of your photo
hr: Promjeni ocjenu fotografije

en: Chess
hr: Šah

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
hr: Odaberite <span weight="bold"> Datoteka %s Uvezi iz direktorija</span>

en: Circle
hr: Krug

en: Circles
hr: Krugovi

en: Clock
hr: Sat

en: Close _without Saving
hr: Zatvori _bez spremanja

en: Close the red-eye tool
hr: Zatvori alat za uklanjanje crvenih očiju

en: Co_py Photos
hr: _Kopiraj fotografije

en: Combine events into a single event
hr: Kombiniraj više događaja u jedan događaj

en: Comment
hr: Komentar

en: Comment:
hr: Komentar:

en: Con_tinue
hr: _Nastavi

en: Connect a camera to your computer and import
hr: Spojite kameru s računalom i pokrenite uvoz.

en: Continue the slideshow
hr: Nastavi prezentaciju

en: Contrast Expansion
hr: Proširenje kontrasta

en: Copy Color Adjustments
hr: Kopiraj prilagodbe boje

en: Copy the color adjustments applied to the photo
hr: Kopiraj prilagodbe boje primjenjene na fotografiju

en: Copyright 2009-2014 Yorba Foundation
hr: Autorko pravo 2009-2014 Yorba Foundation

en: Copyright 2010 Maxim Kartashev, Copyright 2011-2014 Yorba Foundation
hr: Autorsko pravo 2010 Maxim Kartashev, autorsko pravo 2011-2014 Yorba fondacija

en: Copyright 2010+ Evgeniy Polyakov <zbr@ioremap.net>
hr: Sva prava pridržana 2010+ Evgeniy Polyakov <zbr@ioremap.net>

en: Copyright 2012 BJA Electronics
hr: Autorsko pravo 2012 BJA Electronics

en: Copyright:
hr: Prava:

en: Core Data Import Services
hr: Usluge za uvoz ključnih podataka

en: Core Publishing Services
hr: Core servisi za objavu

en: Core Slideshow Transitions
hr: Jezgra prezentacijskog prijelaza

en: Corrupt image file
hr: Oštećena datoteka slika

en: Could not load UI: %s
hr: Neuspješno učitavanje korisničkog sučelja: %s

en: Create Tag
hr: Stvori oznaku

en: Create a _new album named:
hr: Stvori _novi album

en: Creating New Event
hr: Stvaranje novog događaja

en: Creating album %s...
hr: Stvaranje albuma %s...

en: Creating album...
hr: Stvaranje albuma...

en: Crop
hr: Odreži

en: Crop the photo's size
hr: Obreži fotografiju na odabranu veličinu.

en: Crumble
hr: Raspadanje

en: Current
hr: Trenutni

en: Current Development:
hr: Trenutni razvoj:

en: Custom
hr: Prilagođena

en: DIRECTORY
hr: DIREKTORIJ

en: D_escending
hr: _Padajuci

en: Data Imports
hr: Uvoz podataka

en: Database error
hr: Greška na bazi podataka

en: Database file:
hr: Datoteka baze podataka:

en: Date
hr: Datum

en: Date:
hr: Datum:

en: De_fault:
hr: _Uobičajeno:

en: Decrease Rating
hr: Smanji ocjenu

en: Decrease the magnification of the photo
hr: Smanji faktor povećanja fotografije

en: Decrease the magnification of the thumbnails
hr: Smanji veličinu sličica

en: Decreasing ratings
hr: Smanjujem ocijenu

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete Search
hr: Obriši pretragu

en: Delete Search "%s"
hr: Obriši pretragu "%s"

en: Delete Tag
hr: Obriši oznaku

en: Delete Tag "%s"
hr: Obriši oznaku "%s"

en: Delete all photos in the trash
hr: Obriši sve fotografije iz smeća

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
hr[0]: Obriši ovu %d datoteku iz kamere?
hr[1]: Obriši ove %d datoteke iz kamere?
hr[2]: Obriši ovih %d datoteka iz kamere?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
hr[0]: Obriši ovu %d fotografiju iz kamere?
hr[1]: Obriši ove %d fotografije iz kamere?
hr[2]: Obriši ovih %d fotografija iz kamere?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
hr[0]: Obriši ovu %d fotografiju/video snimu iz kamere?
hr[1]: Obriši ove %d fotografije/video snimke iz kamere?
hr[2]: Obriši ovih %d fotografija/video snimaka iz kamere?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
hr[0]: Obriši ovu %d video snimku iz kamere?
hr[1]: Obriši ove %d video snimke iz kamere?
hr[2]: Obriši ovih %d video snimaka iz kamere?

en: Deleting Photos
hr: Brisanje fotografija

en: Deleting...
hr: Brisanje...

en: Developer:
hr: Razvijatelj:

en: Disable _comments
hr: Onemogući komentare

en: Disk failure
hr: Greška na disku

en: Disk full
hr: Disk pun

en: Display
hr: Prikaz

en: Display %s
hr: Prikaži %s

en: Display %s or Better
hr: Prikaži %s ili bolje

en: Display basic information for the selection
hr: Prikaži osnovne informacije odabira

en: Display each photo's rating
hr: Prikaži ocjene svake fotografije

en: Display each photo's tags
hr: Prikaži oznake svake fotografije

en: Display extended information for the selection
hr: Prikaži proširene informacije odabira

en: Display the comment of each event
hr: Prikaži komentar svakog događaja

en: Display the comment of each photo
hr: Prikaži komentar svake fotografije

en: Display the search bar
hr: Prikaži traku za pretraživanje

en: Display the sidebar
hr: Prikaži bočnu traku

en: Display the title of each photo
hr: Prikaži naslov svake fotografije

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
hr: Ne nadziri mapu fototeke u vremenu izvršavanja promjena

en: Don't display startup progress meter
hr: Ne prikazuj pokretanje prikaza napretka

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
hr: Dovucite i ispustite fotografije u Shotwell prozor

en: Duplicate
hr: Duplikat

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
hr: Duplikat fotografija/video snimka nije uvezen:

en: Duplicating photos
hr: Dupliciranje fotografija

en: Duration:
hr: Trajanje:

en: E_xtended Information
hr: _Proširene informacije

en: E_xternal photo editor:
hr: Vanjs_ki uređivač fotografija:

en: Edit Comment
hr: Uredi komentar

en: Edit Event Comment
hr: Uredi komentar događaja

en: Edit Event _Comment...
hr: Uredi događaj _komentara...

en: Edit Photo/Video Comment
hr: Uredi komentar fotografije/video snimke

en: Edit Title
hr: Uredi naslov

en: Edit _Comment...
hr: Uredi _komentar...

en: Edit _Title...
hr: Uredi _naslov...

en: Empty T_rash
hr: Isprazni _smeće

en: Empty Trash
hr: Isprazni smeće

en: Emptying Trash...
hr: Pražnjenje smeća...

en: Enhance
hr: Poboljšaj

en: Enhancing
hr: Poboljšanje

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
hr: Upišite URL vaše Piwigo fototeke kao i korisničko ime i lozinku vašeg Piwigo računa za tu fototeku.

en: Enter the confirmation number which appears after you log into Flickr in your Web browser.
hr: Unesite potvrdni broj koji se javi nakon što se prijavite u Flickr putem vašeg web preglednika.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
hr: Upišite korisničko ime i lozinku povezanu s Tumblr računom.

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
hr: Greška u pristupanju datoteke baze podataka:
     %s
    
    Greška je: 
    %s

en: Error loading UI file %s: %s
hr: Greška kod čitanja UI datoteke %s: %s

en: Error while saving to %s: %s
hr: greška kod spremanja %s: %s

en: Even_ts
hr: Događaji

en: Event %s
hr: Događaj %s

en: Event name
hr: Naziv događaja

en: Events
hr: Događaji

en: Everyone
hr: Svima

en: Example:
hr: Primjer:

en: Export
hr: Izvoz

en: Export Photo
hr: Izvoz fotografija

en: Export Photo/Video
hr: Izvoz fotografije/video snimke

en: Export Photos
hr: Izvoz fotografija

en: Export Photos/Videos
hr: Izvoz slika/video snimke

en: Export Video
hr: Izvoz video snimke

en: Export Videos
hr: Izvoz video snimke

en: Export metadata
hr: Izvezi metapodatke

en: Exporting
hr: Izvoz

en: Exposure
hr: Ekspozicija

en: Exposure bias:
hr: Kompenzacija ekspozicije:

en: Exposure date:
hr: Datum ekspozicije:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
hr: Vrijem ekspozicije će biti pomaknuto unatrag za
    %d %s, %d %s, %d %s, i %d %s.

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
hr: Vrijem ekspozicije će biti pomaknuto unaprijed za
    %d %s, %d %s, %d %s, i %d %s.

en: Exposure time:
hr: Vrijeme ekspozicije:

en: Exposure:
hr: Ekspozicija:

en: Extended Information
hr: Dodatne informacije

en: External Editors
hr: Vanjski uređivači

en: External _RAW editor:
hr: Vanjski uređivač _RAW datoteka:

en: F-Spot library: %s
hr: F-Spot fototeka: %s

en: Fade
hr: Izblijedi

en: Family only
hr: Samo obitelj

en: Fetching account information...
hr: Preuzimam podatke o korisničkom računu...

en: Fetching photo information
hr: Preuzimam informacije o fotografijama

en: Fetching preview for %s
hr: Preuzimam pretpregled za %s

en: File %s already exists.  Replace?
hr: Datoteka %s već postoji. Zamjeniti?

en: File already exists in database
hr: Datoteka već postoji u bazi podataka

en: File error
hr: Greška datoteke

en: File name
hr: Ime datoteke

en: File size:
hr: Veličina datoteke

en: File write error
hr: Greška kod zapisivanja

en: Files Not Imported Because They Weren't Recognized as Photos or Videos:
hr: Datoteke nisu uvezene jer nisu prepoznate kao fotografije ili video snimke:

en: Fill the entire page
hr: Ispuni cijelu stranicu

en: Filter Photos
hr: Filtriraj fotografije

en: Find
hr: Pretraži

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
hr: Potraži sliku pomoću teksta u njezinom nazivu ili oznakama.

en: Find photos and videos by search criteria
hr: Pretraži fotografije i video snimke prema kriterijima pretrage

en: Fit to _Page
hr: Prilagodi _stranici

en: Flag
hr: Označi

en: Flag selected photos
hr: Označi odabrane fotografije

en: Flag state
hr: Stanje zastavice

en: Flagged
hr: Označeno

en: Flagging selected photos
hr: Označavanje odabrane fotografije

en: Flash:
hr: Bljeskalica:

en: Flip Hori_zontally
hr: Okreni _vodoravno

en: Flip Horizontally
hr: Okreni okomito

en: Flip Verti_cally
hr: Okreni _okomito

en: Flip Vertically
hr: Okreni okomito

en: Flipping Horizontally
hr: Okreni horizontalno

en: Flipping Vertically
hr: Okreni vertikalno

en: Focal length:
hr: Žarišna duljina:

en: Folders
hr: Mape

en: Friends
hr: Prijatelji

en: Friends & family only
hr: Samo prijatelji i obitelj.

en: Friends only
hr: Samo prijatelji

en: From:
hr: Od:

en: Fulls_creen
hr: Cjelozaslonski prikaz

en: GPS latitude:
hr: GPS širina:

en: GPS longitude:
hr: GPS dužina:

en: Generate desktop background slideshow
hr: Generiraj prezentaciju za pozadinu radne površine

en: Go to the next photo
hr: Na sljedeću fotografiju

en: Go to the previous photo
hr: Na prijašnju fotografiju

en: Google+ (2048 x 1536 pixels)
hr: Google+ (2048 x 1536 piksela)

en: Height
hr: Visina

en: Hide photos already imported
hr: Sakrij fotografije koje su već uvezene.

en: High (%d%%)
hr: Visoko (%d%%)

en: Highlights
hr: Osvjetljenje

en: Highlights:
hr: Osvjetljenje:

en: How long each photo is shown on the desktop background
hr: Koliko je pojedinačna fotografija prikazana na radnoj površini

en: Image Settings
hr: Postavke slike

en: Import Complete
hr: Uvoz završen

en: Import From Application
hr: Uvezi iz aplikacije

en: Import From Folder
hr: Uvoz iz direktorija

en: Import From _Application...
hr: Uvezi iz _aplikacije...

en: Import Results Report
hr: Uvezi izvještaj rezultata

en: Import _All
hr: Uvezi _sve

en: Import _Selected
hr: Uvezi _odabrane

en: Import all the photos into your library
hr: Uvezi sve fotografije u fototeku

en: Import media _from:
hr: Uvezi medije _iz:

en: Import photos from disk to library
hr: Uvoz fotografija iz datotečnog sustava u fototeku

en: Import photos from your %s library
hr: Uvezite fotografije iz vaše %s fototeke

en: Import the selected photos into your library
hr: Uvezi odabrane fotografije u fototeku

en: Import to Library
hr: Uvezi u fototeku

en: Imported %s
hr: Uvezeno %s

en: Imported failed (%d)
hr: %d neuspijelih uvoza.

en: Importing
hr: Uvoz

en: Importing from %s can't continue because an error occurred:
hr: Uvoz iz %s se ne može nastaviti zbog greške:

en: Importing...
hr: Uvozim...

en: Increase Rating
hr: Povećaj ocjenu

en: Increase the magnification of the photo
hr: Povećanje faktora veličine fotografije

en: Increase the magnification of the thumbnails
hr: Povećaj veličinu sličica

en: Increasing ratings
hr: Povećavanje ocijena

en: Invalid URL
hr: Nevažeći URL

en: Invalid User Name or Password
hr: Neispravno korisničko ime ili lozinka

en: Invalid pattern
hr: Neispravan uzorak

en: Items:
hr: Stavki:

en: Just me
hr: Samo meni

en: L_ist album in public gallery
hr: Prikaži album u _javnoj galeriji

en: Large (2048 pixels)
hr: Veliko ( 2048 piksela )

en: Last Import
hr: Zadnji uvoz

en: Leave _Fullscreen
hr: Napusti _cjelozaslonski prikaz

en: Leave fullscreen
hr: Napusti cjelozaslonski prikaz

en: Letter (8.5 x 11 in.)
hr: Pismo (8.5 x 11 in.)

en: Library
hr: Fototeka

en: Library Location
hr: Lokacija fototeke

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
hr: Ogranići broj fotografija bazirano na filter

en: Loading Shotwell
hr: Učitavanje Shotwell-a

en: Location:
hr: Lokacija:

en: Logging in...
hr: Prijava...

en: Login
hr: Prijava

en: Logout
hr: Odjava

en: Lose changes to %s?
hr: Poništavanje promjena na %s?

en: Low (%d%%)
hr: Nisko (%d%%)

en: Make Key Photo for Event
hr: Napravi glavnu fotografiju za događaj

en: Make _Key Photo for Event
hr: Napravi _glavnu fotografiju za događaj

en: Make a duplicate of the photo
hr: Napravi duplikat fotografije

en: Manually select an F-Spot database file to import:
hr: Ručno odredi uvoz datoteke F-Spot baze podataka:

en: Maximum (%d%%)
hr: Maksimalno (%d%%)

en: Media type
hr: Vrsta medija

en: Medium (%d%%)
hr: Srednje (%d%%)

en: Medium (1024 x 768 pixels)
hr: Srednje (1024 x 768 piksela)

en: Merge
hr: Spoji

en: Merging
hr: Spajanje

en: Metadata
hr: Meta podaci

en: Metric Wallet (9 x 13 cm)
hr: Metrički novčanik (9 x 13 cm)

en: Missing Files
hr: Datoteke koje nedostaju

en: Modif_y Tags...
hr: Promijen_i oznake...

en: Modify Tags
hr: Promijeni oznake

en: Move Photos
hr: Premjesti fotografije

en: Move Photos to Trash
hr: Premjesti fotografije u smeće

en: Move Tag "%s"
hr: Premjesti oznaku "%s"

en: Move photos to an event
hr: Premjesti fotografije u događaj

en: Move the photos to the Shotwell trash
hr: Premjesti fotografije u Shotwell smeće

en: Move the selected photos back into the library
hr: Vrati odabrane fotografije natrag u fototeku

en: Moving Photos to New Event
hr: Premještanje fotografija u novi događaj

en: Moving Photos to Trash
hr: Premještanje fotografija u smeće

en: Name:
hr: Naziv:

en: Ne_w Saved Search...
hr: No_va spremljena pretraga...

en: New Event
hr: Novi događaj

en: New _Tag...
hr: Nova _oznaka...

en: Next
hr: Naprijed

en: Next Photo
hr: Sljedeća fotografija

en: Next photo
hr: Sljedeća fotografija

en: No Event
hr: Nema događaja

en: No events
hr: Nema događaja

en: No events found
hr: Nije pronađen niti jedan događaj.

en: No photos or videos imported.
hr: Niti jedna fotografija nije uvezena.

en: No photos/videos
hr: Nema fotografija/video snimaka

en: No photos/videos found
hr: Nisu pronađene fotografije/video snimke

en: None
hr: Nema

en: Not a file
hr: Nije datoteka

en: Not an image file
hr: Nije fotografija

en: Notecard (3 x 5 in.)
hr: Zabilješka (3 x 5 in.)

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
hr[0]: Od toga, %d datoteka je uspješno uvezena.
hr[1]: Od toga, %d datoteke su uspješno uvezene.
hr[2]: Od toga, %d datoteka je uspješno uvezeno.

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
hr[0]: Orginalna fotografija se ne može podesiti
hr[1]: Orginalne fotografije se ne može podesiti
hr[2]: Orginalne fotografije se ne može podesiti

en: Only _Remove
hr: Samo _ukloni

en: Only display photos that have not been imported
hr: Prikaži samo fotografije koje nisu uvezene.

en: Only show photos with a rating of %s
hr: Prikaz fotografija sa ocijenom %s

en: Only show photos with a rating of %s or better
hr: Prikaži samo fotografije koje imaju bolju ocijenu od %s

en: Open With E_xternal Editor
hr: Otvori s v_anjskim uređivačem

en: Open With RA_W Editor
hr: Otvori sa _RAW uređivačem

en: Open the selected photo's directory in the file manager
hr: Otvori odabrane fotografije u upravitelju datoteka

en: Open the selected videos in the system video player
hr: Otvori odabrane video snimke u video reproduktoru sustava

en: Original Size
hr: Orginalna veličina

en: Original dimensions:
hr: Orginalne dimenzije:

en: Original photo could not be adjusted.
hr: Orginalna fotografija se ne može podesiti

en: Original size
hr: Originalna veličina

en: Original:
hr: Orginal:

en: Paste Color Adjustments
hr: Zalijepi prilagodbe boje

en: Path to Shotwell's private data
hr: Putanja do Shotwellovih privatnih podataka

en: Pause
hr: Pauza

en: Pause the slideshow
hr: Pauziraj prezentaciju

en: Photo Manager
hr: Upravitelj fotografija

en: Photo Viewer
hr: Preglednik fotografija

en: Photo _size preset:
hr: Predodređene veličine fotografija:

en: Photo _size:
hr: _Veličina fotografija:

en: Photo size:
hr: Veličina fotografije:

en: Photo source file missing: %s
hr: Nedostaje izvorišna datoteka: %s

en: Photo state
hr: Stanje fotografije

en: Photos
hr: Fotografije

en: Photos _visible to:
hr: Fotografije _vidljive:

en: Photos and videos _visible to:
hr: Fotografije i video snimke _vidljivi:

en: Photos cannot be exported to this directory.
hr: Fotografije ne mogu biti izvezene u zadani direktorij.

en: Photos cannot be imported from this directory.
hr: Fotografije se ne mogu importirati iz tog direktorija.

en: Photos will appear in:
hr: Fotografije će biti postavljene u:

en: Photos will be _visible by:
hr: Fotografije će biti vidljive:

en: Photos/Videos Not Imported Because Files Are Corrupt:
hr: Fotografije/Video snimke nisu uvezene zato jer su oštećene:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn't Copy Them into its Library:
hr: Fotografije/Video snimke nisu uvezene zato jer ih Shotwell nije mogao kopirati u fototeku:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren't in a Format Shotwell Understands:
hr: Fotografije/Video snimke nisu uvezene jer nisu u formatu koji Shotwell prepoznaje:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
hr: Fotografije/Video snimke nisu uvezeni zbog greške na kameri:

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
hr: Fotografije/Video snimke nisu uvezene zbog drugih razloga:

en: Pictures
hr: Fotografije

en: Pin Toolbar
hr: Prikvaći traku sa alatima

en: Pin the toolbar open
hr: Otkvaći traku s  alatima

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
hr: Zakreni pravokutnik za rezanje fotografije između vodoravnog i horizontalnog.

en: Play
hr: Pokreni

en: Play a slideshow
hr: Pokreni prezentaciju

en: Please close any other application using the camera.
hr: Zatvorite druge aplikacije koje bi mogle koristiti kameru.

en: Please unmount the camera.
hr: Molim domontirajte kameru

en: Plugins
hr: Priključci

en: Postcard (10 x 15 cm)
hr: Razglednica (10 x 15 cm)

en: Preparing for upload
hr: Priprema za slanje

en: Preparing to auto-import photos...
hr: Priprema za automatski uvoz fotografija...

en: Preparing to import
hr: Pripremanje za uvoz

en: Preparing to import...
hr: Priprema za uvoz...

en: Previous Photo
hr: Prijašnja fotografija

en: Previous photo
hr: Prijašnja fotografija

en: Print image _title
hr: Ispiši naslov slike

en: Print the photo to a printer connected to your computer
hr: Ispisivanje fotografije na pisač koji je prikljućen na računalo

en: Printing...
hr: Ispisivanje...

en: Private
hr: Privatno

en: Pu_blish...
hr: O_bjavi...

en: Public
hr: Javno

en: Public listed
hr: Javno izlistan

en: Public unlisted
hr: Javno, ali bez izlista

en: Publish
hr: Objavi

en: Publish Photos
hr: Objavi fotografije

en: Publish Photos and Videos
hr: Objavi fotografije i video snimke

en: Publish Videos
hr: Objavi video snimke

en: Publish photos _to:
hr: Objavi fotografije _na:

en: Publish photos and videos _to
hr: Objavi fotografije i video snimke _na

en: Publish to an e_xisting album:
hr: Objavi u _postojeći album:

en: Publish to various websites
hr: Objavi na internet stranice

en: Publish videos _to
hr: Objavi video snimke _na

en: Publish your pictures to Facebook
hr: Objavite svoje slike na Facebooku

en: Publish your pictures to Flickr
hr: Objavite svoje slike na Flickru

en: Publish your pictures to Picasa
hr: Objavite svoje slike na Picasi

en: Publishing
hr: Objavljivanje

en: Publishing to %s can't continue because an error occurred:
hr: Objavljivanje na %s nije moguće zbog greške:

en: RAW Developer
hr: RAW razvijatelj

en: RAW Photos
hr: RAW fotografija

en: RAW photos
hr: RAW fotografije

en: R_emove From Library
hr: _Ukloni iz fototeke

en: R_ename imported files to lowercase
hr: P_reimenuj uvezene datoteke u mala slova

en: Random
hr: Naizmjenično

en: Rate %s
hr: Ocijeni %s

en: Rate Rejected
hr: Ocjeni odbijeno

en: Rate Unrated
hr: Ocijeni neocjenjeno

en: Rating
hr: Ocjena

en: Re_name Event...
hr: P_reimenuj događaj...

en: Re_name Tag "%s"...
hr: _Preimenuj oznaku "%s"

en: Re_name...
hr: Pre_imenuj

en: Re_vert External Edit
hr: _Poništi vanjske promjene?

en: Re_vert External Edits
hr: _Poništi vanjske promjene?

en: Re_vert to Original
hr: _Vrati na izvorno

en: Recommended (1600 x 1200 pixels)
hr: Preporučeno ( 1600 x 1200 piksela )

en: Red-eye
hr: Crvene oči

en: Redo
hr: Vrati natrag

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
hr: Uklanjanje ili reduciranje efekta crvenih očiju na fotografiji

en: Rejected
hr: Odbijeno

en: Rejected Only
hr: Samo odbijene

en: Rejected _Only
hr: Samo _odbijene

en: Remove From Library
hr: Ukloni iz fototeke

en: Remove Photo From Library
hr: Ukloni fotografiju iz fototeke

en: Remove Photos From Library
hr: Ukloni fotografije iz fototeke

en: Remove Tag "%s" From Photo
hr: Ukloni oznaku "%s" s fotografije

en: Remove Tag "%s" From Photos
hr: Ukloni oznaku "%s" s fotografija

en: Remove Tag "%s" From _Photo
hr: Ukloni oznaku "%s" s _fotografije

en: Remove Tag "%s" From _Photos
hr: Ukloni oznaku "%s" s _fotografija

en: Remove any ratings
hr: Ukloni sve ocjene

en: Remove any red-eye effects in the selected region
hr: Ukloni efekt crvenih očiju iz odabranog područja

en: Remove the selected photos from the library
hr: Ukloni odabrane fotografije iz fototeke

en: Remove the selected photos from the trash
hr: Ukloni odabrane fotografije iz smeća

en: Removing Event
hr: Uklanjanje događaja

en: Removing Photo From Library
hr: Uklanjanje fotografije iz fototeke

en: Removing Photos From Library
hr: Uklanjanje fotografija iz fototeke

en: Removing duplicated photos
hr: Uklanjanje duplikata fotografija

en: Removing photos/videos from camera
hr: Uklanjanje fotografija/video snimaka s kamere

en: Rename Event
hr: Preimenuj događaj

en: Rename Search "%s" to "%s"
hr: Preimenuj pretragu "%s" u "%s"

en: Rename Tag "%s" to "%s"
hr: Preimenuj oznaku "%s" u "%s"

en: Replace _All
hr: Zamjeni _sve

en: Reset Colors
hr: Vrati boje

en: Reset all color adjustments to original
hr: Postavi boje na orginalne

en: Restore Photos from Trash
hr: Vrati fotografije iz smeća

en: Restore the photos back to the Shotwell library
hr: Vrati fotografije natrag u Shotwell fototeku

en: Restoring Photos From Trash
hr: Vraćanje fotografija iz smeća

en: Restoring previous RAW developer
hr: Obnavaljanje prijašnjeg RAW razvijatelja

en: Restoring previous rating
hr: Vraćanje na prijašnje vrijednosti

en: Return to current photo dimensions
hr: Vrati na trenutne dimenzije

en: Revert External E_dits
hr: Poništi _vanjska uređivanja fotografije

en: Revert External Edit?
hr: Poništi vanjske promjene?

en: Revert External Edits?
hr: Poništi vanjske promjene?

en: Revert to Original
hr: Vrati na izvorno

en: Revert to the master photo
hr: Vrati na izvornu fotografiju

en: Reverting
hr: Vraćam promjene

en: Rotate
hr: Zakreni

en: Rotate Left
hr: Zakreni lijevo

en: Rotate Right
hr: Zakreni desno

en: Rotate _Left
hr: Zakreni _lijevo

en: Rotate _Right
hr: Zakreni _desno

en: Rotate the photos left
hr: Zakreni fotografije ulijevo

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
hr: Zakreni fotografije udesno ( pritisni Ctrl za zakretanje ulijevo)

en: Rotating
hr: Zakretanje

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
hr: Pokrenite '%s --help' za popis svih dostupnih opcija.

en: S_idebar
hr: B_očna traka

en: S_lideshow
hr: Prezentacija

en: Saturation
hr: Zasićenje

en: Saturation:
hr: Zasičenje:

en: Save As
hr: Spremi kao

en: Save Details
hr: Spremi pojedinosti

en: Save Details...
hr: Spremi pojedinosti...

en: Save _As...
hr: Spremi _kao...

en: Save photo
hr: Spremi fotografiju

en: Save photo with a different name
hr: Spremi fotografiju pod drugim nazivom

en: Saved Search
hr: Spremljena pretraga

en: Saved Searches
hr: Spremljene pretrage

en: Screen
hr: Ekran

en: Search
hr: Pretraga

en: Select _All
hr: Odaberi _sve

en: Select all items
hr: Odaberi sve stavke

en: Send T_o...
hr: Pošalj_i u...

en: Send To
hr: Pošalji

en: Send _To...
hr: Pošalji _na...

en: Set Developer
hr: Postavi razvijatelja

en: Set Rating
hr: Postavi ocijenu

en: Set _all photos/videos to this time
hr: Postavi _sve fotografije/video snimke na ovo vrijeme

en: Set as Desktop Slideshow
hr: Postavi kao prezentaciju na radnu površinu

en: Set as _Desktop Background
hr: Podesi kao pozadinu _radne površine

en: Set as _Desktop Slideshow...
hr: Postavi kao prezentaciju na _radnu površinu

en: Set rating to %s
hr: Postavi ocjenu na %s

en: Set rating to rejected
hr: Postavi ocjenu kao odbijeno

en: Set selected image to be the new desktop background
hr: Postavi odabranu sliku kao pozadinu radne površine

en: Set the crop for this photo
hr: Postavi okvir za rezanje fotografije

en: Setting Photos to Previous Event
hr: Postavljanje fotografija u prijašnji događaj

en: Setting RAW developer
hr: Postavljanje RAW razvijatelja

en: Setting as rejected
hr: Postavljeno kao odbijeno

en: Setting as unrated
hr: Postavljanje neocjenjeno

en: Setting rating to %s
hr: Postavljanje ocjene na %s

en: Settings
hr: Postavke

en: Shadows
hr: Sjene

en: Shadows:
hr: Sjene:

en: Shotwell Extra Publishing Services
hr: Shotwell dodatne usluge objave

en: Shotwell Preferences
hr: Shotwell osobitosti

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
hr: Shotwell može dodati fotografije u fototeku kopiranjem u mapu ili samo uvozom.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
hr: Shotwell se ne može povezati na Piwigo fototeku. Provjerite URL koji ste upisali

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
hr: Shotwell ne može objaviti odabrane stavke jer nemate omogućen odgovarajući priključak. Kako bi ispravili ovo, odaberite <b>Uredi %s osobitosti</b> i omogućite jedan ili više priključaka za objavljivanje u kartici <b>Priključci</b>.

en: Shotwell couldn't create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
hr: Shotwell nije mogao stvoriti datoteku za uređivanje ove fotografije jer nemate dozvole za pisanje u %s.

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
hr: Shotwell je pronašao %d fotografija u F-Spot fototeci te ih trenutno uvozi. Duplikati će se automatski otkriti i ukloniti.
    
    Možete zatvoriti ovaj okvir i započeti s korištenjem Shotwell dok se uvoz obavlja u pozadini.

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
    We recommend changing this in <span weight="bold">Edit %s Preferences</span>.
    Do you want to continue importing photos?
hr: Shotwell je podešen za uvoz fotografija u vašu osobnu mapu.
    Preporučujemo promjenu ovoga u <span weight="bold">Uredi %s Osobitosti</span>.
    Želite li nastaviti s uvozom fotografija?

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it.  Continue?
hr: Shotwell treba maknuti kameru u datotečnog sistema. Želite li nastaviti?

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
hr: Shotwell nije uspio prikazati video snimku:
     %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d).  For more information please check the Shotwell Wiki at %s
hr: Shotwell nije uspio nadograditi vašu fototeku fotografija s inačice %s ( shema %d) na %s ( shema %d). Za više informacija pogledajte Shotwell Wiki %s

en: Show all photos
hr: Prikaži sve fotografije

en: Show all photos, including rejected
hr: Prikaži sve fotografije, zajedno s odbijenima

en: Show each photo for
hr: Prikaži svaku fotografiju na

en: Show in File Mana_ger
hr: Otvori upraviteljem datotekama

en: Show only rejected photos
hr: Prikaži samo odbijene fotografije

en: Show t_itle
hr: Prikaži n_aslov

en: Show the application's version
hr: Prikaži inačicu aplikacije

en: Size:
hr: Veličina:

en: Slide
hr: Prezentacija

en: Slideshow
hr: Prezentacija

en: Slideshow Transitions
hr: Prijelazi prezentacije

en: Small (640 x 480 pixels)
hr: Mala ( 640 x 480 piksela)

en: Software:
hr: Softver:

en: Sort _Events
hr: Razvrstaj _događaje

en: Sort _Photos
hr: Razvrstaj _fotografije

en: Sort photos by exposure date
hr: Razvrstaj fotografije po datumu prikaza

en: Sort photos by rating
hr: Razvrstaj fotografije po ocjeni

en: Sort photos by title
hr: Razvrstaj fotografije po naslovu

en: Sort photos in a descending order
hr: Razvrstaj fotografije u padajući niz

en: Sort photos in an ascending order
hr: Razvrstaj fotografije u rastući niz

en: Square
hr: Kvadrat

en: Squares
hr: Kvadrati

en: Standard (720 pixels)
hr: Standardno ( 720 piksela )

en: Starting import, please wait...
hr: Uvoženje, pričekajte...

en: Stop importing photos
hr: Prekini uvoz fotografija

en: Straighten
hr: Ispravi

en: Straighten the photo
hr: Izravnaj fotografiju

en: Stripes
hr: Trake

en: Success
hr: Uspješno

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
hr[0]: Zamjena razvijatelja će poništiti sve promjene koje ste učinili na ovoj fotografiji u Shotwellu
hr[1]: Zamjena razvijatelja će poništiti sve promjene koje ste učinili na ovim fotografijama u Shotwellu
hr[2]: Zamjena razvijatelja će poništiti sve promjene koje ste učinili na ovim fotografijama u Shotwellu

en: T_ools
hr: A_lati

en: Ta_gs
hr: O_znake

en: Tag
hr: Oznaka

en: Tag Photo as "%s"
hr: Označi fotografija kao "%s"

en: Tag Photos as "%s"
hr: Označi fotografije kao "%s"

en: Tag the selected photo as "%s"
hr: Označi odabrane fotografije kao "%s"

en: Tag the selected photos as "%s"
hr: Označi odabrane forografije s "%s"

en: Tags
hr: Oznake

en: Tags (separated by commas):
hr: Oznake (odvojene zarezom):

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Temperature:
hr: Temperatura:

en: The camera is locked by another application.  Shotwell can only access the camera when it's unlocked.  Please close any other application using the camera and try again.
hr: Druga aplikacija koristi kameru. Shotwell može koristiti kameru samo kad je ni jedna druga aplikacija ne koristi. Zatvorite druge aplikacije koje bi mogle koristiti kameru, te nakon toga pokušajte ponovno.

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
hr[0]: %d fotografija ili video snimka se ne može obrisati.
hr[1]: %d fotografije ili video snimke se ne mogu obrisati.
hr[2]: %d fotografija ili video snimaka se ne može obrisati.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash.  Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash.  Delete these files?
hr[0]: %d fotografija ili video snimka se ne može premjestiti u smeće. Obriši ovu datoteku?
hr[1]: %d fotografije/video snimke se ne mogu premjestiti u smeće. Obriši ove datoteke?
hr[2]: %d fotografija/video snimaka se ne može premjestiti u smeće. Obriši ove datoteke?

en: The selected photo was successfully published.
hr: IOdabrana fotografija je uspješno objavljena.

en: The selected photos were successfully published.
hr: Odabrane fotografije su uspješno objavljene.

en: The selected photos/videos were successfully published.
hr: Odabrane fotografije/video snimke su uspješno objavljene.

en: The selected video was successfully published.
hr: Odabrana video snimka je uspješno objavljena.

en: The selected videos were successfully published.
hr: Odabrane video snimke su uspješno objavljene.

en: This will destroy all changes made to the external file.  Continue? | This will destroy all changes made to %d external files.  Continue?
hr[0]: Sve promjene na %d vanjskoj datoteci će biti izgubljene. Nastavi?
hr[1]: Sve promjene na %d vanjske datoteke će biti izgubljene. Nastavi?
hr[2]: Sve promjene na %d vanjskih datoteka će biti izgubljene. Nastavi?

en: This will remove the photo from the library.  Continue? | This will remove %d photos from the library.  Continue?
hr[0]: Ovo će ukloniti %d fotografiju iz fototeke. Nastavi?
hr[1]: Ovo će ukloniti %d fotografije iz fototeke. Nastavi?
hr[2]: Ovo će ukloniti %d fotografija iz fototeke. Nastavi?

en: This will remove the photo from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
hr[0]: Uklanjanje %d fotografije iz Shotwell fototeke. Želite li fotografiju premjestiti u smeće?
    
    Ova radnja se ne može vratiti natrag.
hr[1]: Uklanjanje %d fotografije iz Shotwell fototeke. Želite li fotografije premjestiti u smeće?
    
    Ova radnja se ne može vratiti natrag.
hr[2]: Uklanjanje %d fotografija iz Shotwell fototeke. Želite li fotografije premjestiti u smeće?
    
    Ova radnja se ne može vratiti natrag.

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
hr[0]: Ovo će ukloniti %d fotografiju/video snimke iz vaše Shotwell fototeke. Želite li također premjestiti datoteku u smeće?
    
    Ova se radnja ne može poništiti.
hr[1]: Ovo će ukloniti %d fotografije/video snimke iz vaše Shotwell fototeke. Želite li također premjestiti datoteke u smeće?
    
    Ova se radnja ne može poništiti.
hr[2]: Ovo će ukloniti %d fotografija/video snimaka iz vaše Shotwell fototeke. Želite li također premjestiti datoteke u smeće?
    
    Ova se radnja ne može poništiti.

en: This will remove the saved search "%s".  Continue?
hr: Ovo će ukloniti spremljeno pretraživanje %s. Nastavi?

en: This will remove the tag "%s" from one photo.  Continue? | This will remove the tag "%s" from %d photos.  Continue?
hr[0]: Ovo će ukloniti oznaku "%s" s %d fotografije. Nastavi?
hr[1]: Ovo će ukloniti oznaku "%s" s %d fotografije. Nastavi?
hr[2]: Ovo će ukloniti oznaku "%s" s %d fotografija. Nastavi?

en: This will remove the video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
hr[0]: Ovo će ukloniti %d video snimku iz vaše Shotwell fototeke. Želite li također premjestiti datoteku u smeće?
    
    Ova se radnja ne može poništiti.
hr[1]: Ovo će ukloniti %d video snimke iz vaše Shotwell fototeke. Želite li također premjestiti datoteke u smeće?
    
    Ova se radnja ne može poništiti.
hr[2]: Ovo će ukloniti %d video snimaka iz vaše Shotwell fototeke. Želite li također premjestiti datoteke u smeće?
    
    Ova se radnja ne može poništiti.

en: Time Adjustment Error
hr: Greška kod podešavanja vremena

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
hr[0]: Podešavanje vremena se ne može vratiti natrag na sljedećoj fotografiji.
hr[1]: Podešavanje vremena se ne može vratiti natrag na sljedećim fotografijama.
hr[2]: Podešavanje vremena se ne može vratiti natrag na sljedećim fotografijama.

en: Time:
hr: Vrijeme:

en: Tint
hr: Sjenčanje

en: Tint:
hr: Sjenčanje:

en: Title
hr: Naslov

en: Title:
hr: Naslov:

en: To get started, import photos in any of these ways:
hr: Kako bi započeli rad s fotografijama, uvezite fotografije na jedan od sljedećih načina:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
hr: Kako bi pokušali uvesti iz neke druge usluge, odaberite jednu iz gornjeg izbornika.

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
hr: Za objavu na nekoj drugoj usluzi, odaberite ju iz gornjeg izbornika.

en: To:
hr: Do:

en: Today
hr: Danas

en: Transition d_elay:
hr: O_dgoda prijelaza:

en: Trash
hr: Smeće

en: Trash is empty
hr: Smeće je prazno

en: TumblrPublisher: start( ): can't start; this publisher is not restartable.
hr: TumblrPublisher: start(): je nemoguće pokrenuti; ovaj izdavač se ne može ponovno pokrenuti.

en: Type
hr: Vrsta

en: Un_flag
hr: _Odznači

en: Unable to create cache directory %s: %s
hr: Nemoguće čitanje direktorija predmemorije %s: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
hr: Nije moguće stvoriti direktorij podataka %s: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
hr: Nije moguće stvoriti poddirektorij podataka %s: %s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
hr: Nije moguće stvoriti privremeni direktorij %s: %s

en: Unable to decode file
hr: Ne mogu prepoznati datoteku

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
hr[0]: Nemoguće obrisati %d fotografiju/video snimku s kamere zbog grešaka.
hr[1]: Nemoguće obrisati %d fotografije/video snimke s kamere zbog grešaka.
hr[2]: Nemoguće obrisati %d fotografija/video snimaka s kamere zbog grešaka.

en: Unable to display FAQ: %s
hr: Ne mogu prikazati često postavljana pitanja: %s

en: Unable to display help: %s
hr: Ne mogu prikazati pomoć: %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
hr[0]: Nemoguće napraviti duplikat %d fotografije zbog greške u datoteci
hr[1]: Nemoguće napraviti duplikat %d fotografije zbog greške u datoteci
hr[2]: Nemoguće napraviti duplikat %d fotografija zbog greške u datoteci

en: Unable to export %s: %s
hr: Ne mogu izvesti %s: %s

en: Unable to export background to %s: %s
hr: Ne mogu izvesti pozadinu  u %s: %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
hr: Ne mogu izvesti fotografiju zbog greške na datoteci.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
hr: Ne mogu preuzeti pretpregled s kamere: 
     %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
hr: Ne mogu napraviti privremenu datoteku za %s: %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
hr: Ne mogu pokrenuti Nautilus Pošalji: %s

en: Unable to launch editor: %s
hr: Ne mogu pokrenuti uređivač: %s

en: Unable to lock camera: %s
hr: Ne mogu zaključati kameru: %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
hr: Ne mogo pratiti %s: Nije direktorij (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
hr: Nemoguće upravljanje bazom podataka greške: %s

en: Unable to open in file manager: %s
hr: Ne mogu otvoriti u upravitelju datoteka: %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
hr: Nemoguće otvoriti/stvoriti bazu podataka fotografije %s: kôd greške %d

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
hr: Nemoguće pripremanje prezentacije na radnoj površini: %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
hr: Greška kod ispisa fotografije:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
hr: Nemoguće obraditi dopune nadzora: %s

en: Unable to publish
hr: Nije moguće objaviti

en: Unable to rename search to "%s" because the search already exists.
hr: Nemoguće preimenovati pretragu u "%s" jer ta pretraga već postoji.

en: Unable to rename tag to "%s" because the tag already exists.
hr: Nemoguće preimenovati oznaku "%s" jer ta oznaka već postoji.

en: Unable to unmount camera.  Try unmounting the camera from the file manager.
hr: Ne mogu odmontirati kameru. Pokušajte je odmontirati preko upravitelja datoteka.

en: Unable to write to photo database file:
     %s
hr: Nemoguće pisati u datoteku baze podataka slike:
     %s

en: Unconstrained
hr: Bez ograničenja

en: Undated
hr: Nema datuma

en: Undo
hr: Vrati

en: Undoing Color Transformations
hr: Poništavanje transformacija boje

en: Undoing Date and Time Adjustment
hr: Prekid podešavanja datuma i vremena

en: Undoing Enhance
hr: Prekidam poboljšavanje

en: Undoing Flip Horizontally
hr: Prekidam preokretanje

en: Undoing Flip Vertically
hr: Prekidam preokretanje

en: Undoing Revert
hr: Prekidam vraćanje promjena

en: Undoing Rotate
hr: Prekidam zakretanje

en: Unflag
hr: Odznači

en: Unflag selected photos
hr: Odznači odabrane fotografije

en: Unflagging selected photos
hr: Odznačavanje odabrane fotografije

en: Unknown error attempting to verify Shotwell's database: %s
hr: Nepoznata greška kod provjere Shotwell baze podataka: %s

en: Unmerging
hr: Razdvajanje

en: Unmodified
hr: Nepromjenjeno

en: Unmounting...
hr: Odmontiravam....

en: Unrated
hr: Neocjenjeno

en: Unsupported file format
hr: nepodržana vrsta datoteke

en: Updating library...
hr: Nadopunjavanje fototeke...

en: Upload _size:
hr: Veličina uploada:

en: Uploading %d of %d
hr: Šaljem %d od %d

en: Use a _standard size:
hr: Koristi _standardnu veličinu:

en: Use a c_ustom size:
hr: Koristi korisnički definiranu veličinu:

en: User _name
hr: Korisničko _ime

en: User aborted import
hr: Prekinut uvoz od strane korisnika

en: Username and/or password invalid. Please try again
hr: Korisničko ime/lozinka nisu ispravni. Pokušajte ponovno

en: Video privacy _setting:
hr: Postavke _privatnosti video snimki:

en: Videos
hr: Video snimke

en: Videos _visible to:
hr: Video snimke _vidljive:

en: Videos and new photo albums _visible to:
hr: Video snimke i novi albumi s fotografijama su vidljivi:

en: Videos will appear in '%s'
hr: Video snimke će se prikazati u '%s'

en: Videos will appear in:
hr: Video snimke će se vidjeti u:

en: View Eve_nt for Photo
hr: Prikaži dog_ađaj fotografije

en: Visit the Yandex.Fotki web site
hr: Posjeti Yandex.Fotki internet stranicu

en: Visit the Yorba web site
hr: Posjetite web stranice Yorba-e

en: Wallet (2 x 3 in.)
hr: Novčanik (2 x 3 in.)

en: Welcome to Shotwell!
hr: Dobrodošli u Shotwell!

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
hr: Dobrodošli u uslugu za uvoz fototeke iz F-Spota.
    
    Odaberite fototeku za uvoz, odabirući jednu od fototeka koju je već otkrio Shotwell ili odabirući alternativnu datoteku F-Spot baze podataka.

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
hr: Dobrodošli u uslugu za uvoz fototeke iz F-Spota.
    
    Odaberite datoteku F-Spot baze podataka.

en: Welcome!
hr: Dobrodošli!

en: Where would you like to publish the selected photos?
hr: Želite li objaviti odabrane fotografije?

en: Width
hr: Širina

en: Width or height
hr: Širina ili visina

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
hr: Zapiši oznake, naslove i ostale _metapodatke u fotografije

en: Writing metadata to files...
hr: Zapisujem meta podatke u datoteke...

en: Year%sMonth
hr: Godina%sMjesec

en: Year%sMonth%sDay
hr: Godina%sMjesec%sDan

en: Year%sMonth-Day
hr: Godina%sMjesec-Dan

en: Year-Month-Day
hr: Godina-Mjesec-Dan

en: Yesterday
hr: Jučer

en: You are logged into Facebook as %s.
hr: Prijavljeni ste u Facebook kao %s.

en: You are logged into Flickr as %s.
hr: Prijavljeni ste u Flickr kao %s.

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
hr: Prijavljeni ste u Picasa Web album kao %s.

en: You are logged into Tumblr as %s.
hr: Prijavljeni ste na Tumblr kao %s.

en: You are logged into YouTube as %s.
hr: Prijavljeni ste u YouTube kao %s.

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don't yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
hr: Trenutno niste prijavljenu u Facebook.
    
    Ukoliko nemafe Facebook korisnički račun možete ga stvoriti kroz proces prijave. Kod prijave, Shotwell Connect vas može tražiti dopuštenja za slanje fotografija i objavu u vašim Novostima. Ta dopuštenja su nužna za funkcioniranje Shotwell Connecta.

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Login to log into Flickr in your Web browser.  You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
hr: Trenutno niste prijavljeni u Flickr.
    
    Kliknite na "Prijava" kako biste se prijavili u Flickr putem web preglednika. Morati ćete ovlastiti Shotwell Connect kako biste se povezali na vaš Flickr račun.

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Login to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
hr: Trenutno niste prijavljeni u Picasa web album.
    
    Kliknite Prijava kako biste se prijavili u Picasa web albume u vašem web pregledniku. Morati ćete ovjeriti Shotwell povezivanje na poveznicu u vaš račun Picasa web albuma.

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
hr: Trenutno niste prijavljeni u Yandex.Fotki.

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
hr: Trenutno niste prijavljeni u YouTube
    
    Za korištenje YouTube servisa morate imati Google korisnički račun koji je podešen za korištenje istog. Za podešavanje računa, prijavite se barem jednom na YouTube servis sa svojim Google korisničkim računom.

en: You can also import photos in any of these ways:
hr: Isto tako možete uvesti fotografije na jedan od sljedećih načina:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
hr: Nemate omogućen nijedan priključak za uvoz podataka.
    
    Kako bi mogli koristiti uvoz iz aplikacija, morate imati omogućen barem jedan takav priključak. Oni se mogu omogućiti u dijalogu "Osobitosti".

en: You have already logged in and out of Flickr during this Shotwell session.
    To continue publishing to Flickr, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
hr: Već ste se prijavili i odjavili s Flickr-a tjekom korištenja Shotwella.
     Za nastavak korištelja Flickr servisa, ponovno pokrenite Shotwell.

en: You have already logged in and out of a Google service during this Shotwell session.
    
    To continue publishing to Google services, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
hr: Već ste se prijavili i odjavili iz Googlove usluge tijekom ove Shotwell sesije.
    Za nastavak objavljivanja u Googlove usluge, ponovno pokrenite Shotwell i pokušajte ponovno objaviti.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
hr: Vaš Flickr Pro korisnički račun nema ograničenja.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month, you have %d megabytes remaining in your upload quota.
hr: Vaš Flickr korisnički račun ima mjesečno ograničenje količine fotografija koje možete poslati.
     Ovaj mjesec vam je preostalo %d Mb za korištenje.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
hr: Vaša fototeke fotografija nije kompatibilna s ovom inačicom Shotwella. Stvorena je sa Shotwell %s ( shema %d). Ta inačica je %s ( shema %d). Očistite vašu fototeku brisanjem %s , te zatim ponovno uvezite fotografije.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please use the latest version of Shotwell.
hr: Vaša fototeke fotografija nije kompatibilna s ovom inačicom Shotwella. Stvorena je sa Shotwell %s ( shema %d). Ta inačica je %s ( shema %d). Koristite najnoviju inačicu Shotwella.

en: Zoom _100%
hr: Povećaj _100%

en: Zoom _200%
hr: Povećaj _200%

en: Zoom _In
hr: _Povećaj

en: Zoom _Out
hr: Smanji

en: Zoom the photo to 100% magnification
hr: Povećavanje fotografije na 100%

en: Zoom the photo to 200% magnification
hr: Povećavanje fotografije na 200%

en: Zoom the photo to fit on the screen
hr: Zumiraj fotograiju da popuni ekran

en: _About
hr: _O programu

en: _Add Tags...
hr: _Dodaj oznake...

en: _Adjust
hr: Podesi

en: _Adjust Date and Time...
hr: Podesi _datum i vrijeme

en: _Albums (or write new):
hr: _Albumi ( ili napravi novi):

en: _All Photos
hr: _Sve fotografije

en: _Ascending
hr: _Rastući

en: _Autosize:
hr: _Automatska veličina:

en: _Background:
hr: Pozadina:

en: _Basic Information
hr: _Osnovne informacije

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Comments
hr: _Komentari

en: _Contents
hr: _Priručnik

en: _Copy Color Adjustments
hr: _Kopiraj prilagodbe boje

en: _Crop
hr: Odreži

en: _Decrease
hr: _Smanji

en: _Delay:
hr: _Odgoda:

en: _Delete
hr: Obriši

en: _Delete Tag "%s"
hr: O_briši oznaku "%s"

en: _Developer
hr: _Razvijatelj

en: _Directory structure:
hr: _Struktura direktorija:

en: _Do no upload tags
hr: _Ne šalji oznake

en: _Don't show this message again
hr: _Ne prikazuj više ovu poruku

en: _Duplicate
hr: _Duplikat

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Edit...
hr: _Uredi

en: _Email address
hr: _Adresa e-pošte

en: _Enhance
hr: _Poboljšaj

en: _Export...
hr: _Izvoz...

en: _File
hr: _Datoteka

en: _Filter Photos
hr: _Filtriraj fotografije

en: _Find
hr: _Pretraži

en: _Find...
hr: _Pretraži...

en: _Flag
hr: _Označi

en: _Forbid downloading original photo
hr: Zabrani preuzimanje izvorne fotografije

en: _Frequently Asked Questions
hr: _Često postavljana pitanja

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _If a title is set and comment unset, use title as comment
hr: _Ako je naslov postavljen a komentar nije, koristi naslov kao komentar

en: _Import
hr: _Uvezi

en: _Import From Folder...
hr: Uvezi iz direktorija...

en: _Import in Place
hr: _Uvezi

en: _Import photos from your %s folder
hr: _Uvoz fotografija iz direktorija %s

en: _Import photos to:
hr: _Uvoz fotografija u:

en: _Increase
hr: _Povećaj

en: _Keep
hr: _Zadrži

en: _Login
hr: _Prijava

en: _Logout
hr: _Odjava

en: _Match
hr: _Podudara se

en: _Match photo aspect ratio
hr: _Uskladi omjer fotografije

en: _Merge Events
hr: _Spoji događaje

en: _Modify original file
hr: _Promijeni izvornu datototeka

en: _Modify original files
hr: _Promijeni izvorne datoteke

en: _Modify original photo file
hr: _Promjeni izvornu datoteku fotografije

en: _Modify original photo files
hr: _Promjeni izvornu datoteku fotografija

en: _Move to Trash
hr: _Premjesti u smeće

en: _Name of search:
hr: _Ime pretrage:

en: _New
hr: _Novo

en: _New Event
hr: _Novi događaj

en: _Next Photo
hr: _Sljedeća fotografija

en: _Output photo at:
hr: _Izlaz slike na:

en: _Password
hr: _Lozinka

en: _Paste Color Adjustments
hr: _Zalijepi prilagodbe boje

en: _Pattern:
hr: _Uzorak:

en: _Photo
hr: _Fotografija

en: _Photos
hr: _Fotografije

en: _Play Video
hr: _Reproduciraj video snimku

en: _Preferences
hr: _Osobitosti

en: _Previous Photo
hr: _Prijašnja fotografija

en: _Print...
hr: Is_pis...

en: _Publish
hr: O_bjavi

en: _Quality:
hr: _Kvaliteta:

en: _Quit
hr: _Izlaz

en: _Ratings
hr: _Ocjene

en: _Red-eye
hr: _Crvene oči

en: _Redo
hr: Vrati _natrag

en: _Rejected
hr: _Odbačene

en: _Remember Password
hr: _Zapamti lozinku

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: _Remove location, camera, and other identifying information before uploading
hr: _Ukloni lokaciju, kameru, i ostale informacije identifikacije prije slanja

en: _Rename...
hr: _Preimenuj...

en: _Replace
hr: _Zamjeni

en: _Report a Problem...
hr: _Prijavi problem...

en: _Reset
hr: _Poništi

en: _Restore
hr: _Vrati natrag

en: _Save
hr: _Spremi

en: _Save a Copy
hr: _Spremi kopiju

en: _Scaling constraint:
hr: Ograničenje promjene veličine:

en: _Search Bar
hr: T_raka za pretraživanje

en: _Set Rating
hr: _Postavi ocjene

en: _Shift photos/videos by the same amount
hr: _Prebaci fotografije/video snimke za jednaki iznos

en: _Skip
hr: _Preskoći

en: _Stop Import
hr: _Prekini uvoz

en: _Straighten
hr: _Ispravi

en: _Switch Developer
hr: _Zamijeni razvijatelja

en: _Titles
hr: Nas_lovi

en: _Transition effect:
hr: Efekt _prijelaza:

en: _Trash File | _Trash Files
hr[0]: Premjesti u _smeće
hr[1]: Premjesti u _smeće
hr[2]: Premjesti u _smeće

en: _URL of your Piwigo photo library
hr: _URL vaše Piwigo fototeke slika

en: _Undo
hr: _Vrati

en: _Unmount
hr: _Odmontiraj

en: _Unrated
hr: _Neocijenjeno

en: _View
hr: _Prikaz

en: _Watch library directory for new files
hr: _Nadziri mapu fototeke za novim datotekama

en: a raw photo
hr: raw fotografija

en: a video
hr: video snimka

en: all
hr: sve

en: and
hr: i

en: and higher
hr: i više

en: and lower
hr: i niže

en: any
hr: bilo koje

en: any photo
hr: bilo koja fotografija

en: black
hr: crna

en: contains
hr: sadrži

en: couldn't copy %s
    	to %s
hr: nemoguće kopiranje %s
    	u %s

en: day | days
hr[0]: dan
hr[1]: dana
hr[2]: dana

en: does not contain
hr: ne sadrži

en: duplicates existing media item
hr: napravi duplikat postojeće medijske stavke

en: ends with
hr: završava s

en: error message:
hr: poruka greške:

en: external modifications
hr: vanjske promjene

en: flagged
hr: sa zastavicom

en: has
hr: ima

en: has no
hr: nema

en: hour | hours
hr[0]: sat
hr[1]: sata
hr[2]: sati

en: internal modifications
hr: unutrašnje promjene

en: is
hr: .

en: is after
hr: je nakon

en: is before
hr: je prije

en: is between
hr: je između

en: is exactly
hr: je točno

en: is not
hr: nije

en: is not set
hr: nije postavljeno

en: minute | minutes
hr[0]: minuta
hr[1]: minute
hr[2]: minuta

en: modifications
hr: promjene

en: modified
hr: promjenjeno

en: none
hr: nijedan

en: not flagged
hr: bez zastavice

en: of the following:
hr: od sljedećih:

en: only
hr: samo

en: period of time
hr: vremenski period

en: pixels per inch
hr: piksela po inču

en: second | seconds
hr[0]: sekunda
hr[1]: sekunde
hr[2]: sekundi

en: seconds
hr: sekundi

en: starts with
hr: počinje sa

en: untitled
hr: neimenovano

en: white
hr: bijela

en: within category:
hr: unutar kategorije:
