shotwell master - en to hu translation catalogue (1223 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
hu[0]: 
    
    És %d egyéb.
hu[1]: 
    
    És %d egyéb.

en: 
    
    The file "%s" may not be supported by or may be too large for this instance of Gallery3.
hu: 
    
    A(z) „%s” fájl lehet hogy nem támogatott, vagy túl nagy a Gallery3 ezen példányához.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
hu: 
    
    Szeretné folytatni az exportálást?

en: 
    Note that Gallery3 only supports the video types that Flowplayer does.
hu: 
    Ne feledje, hogy a Gallery3 csak a Flowplayer által támogatott videotípusokat támogatja.

en:  Site Not Found
hu:  Az oldal nem található

en: %-I:%M %p
hu: %H.%M

en: %-I:%M:%S %p
hu: %H.%M.%S

en: %.1f seconds
hu: %.1f másodperc

en: %a %b %d, %Y
hu: %Y. %b. %d., %a

en: %d Event | %d Events
hu[0]: %d esemény
hu[1]: %d esemény

en: %d Photo | %d Photos
hu[0]: %d fénykép
hu[1]: %d fénykép

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
hu[0]: %d fénykép/videó
hu[1]: %d fénykép/videó

en: %d Video | %d Videos
hu[0]: %d videó
hu[1]: %d videó

en: %d hour | %d hours
hu[0]: %d óra
hu[1]: %d óra

en: %d minute | %d minutes
hu[0]: %d perc
hu[1]: %d perc

en: %d second | %d seconds
hu[0]: %d másodperc
hu[1]: %d másodperc

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
hu: %Y. %m. %d., %k.%M.%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
hu: %Y. %m. %d., %l.%M.%S %p

en: %s Database
hu: %s adatbázis

en: %s does not exist.
hu: %s nem létezik.

en: %s does not support the file format of
    %s.
hu: %s nem támogatja a következő fájlformátumát:
    %s.

en: %s is not a file.
hu: %s nem fájl.

en: %s or Better
hu: %s vagy jobb

en: '%s' isn't a valid response to an OAuth authentication request
hu: „%s” nem érvényes válasz OAuth hitelesítési kérésre

en: (Help)
hu: (Súgó)

en: (None)
hu: (Nincs)

en: (and %d more)
hu: (és még %d)

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
hu[0]: %d duplikált fénykép nem lett importálva:
hu[1]: %d duplikált fénykép nem lett importálva:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
hu[0]: %d duplikált fénykép/videó nem lett importálva:
hu[1]: %d duplikált fénykép/videó nem lett importálva:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
hu[0]: %d duplikált videó nem lett importálva:
hu[1]: %d duplikált videó nem lett importálva:

en: 1 file failed to import because it was corrupt:
     | %d files failed to import because it was corrupt:
hu[0]: 1 fájl importálása sikertelen, mert sérült:
hu[1]: %d fájl importálása sikertelen, mert sérült:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
hu[0]: A fényképgyűjtemény mappája nem írható, emiatt %d fájl importálása nem sikerült:
hu[1]: A fényképgyűjtemény mappája nem írható, emiatt %d fájl importálása nem sikerült:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
hu[0]: 1 fájlt nem sikerült importálni fényképezőgép-hiba miatt:
hu[1]: %d fájlt nem sikerült importálni fényképezőgép-hiba miatt:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
hu[0]: %d fájlt nem sikerült importálni hardver- vagy fájlhiba miatt:
hu[1]: %d fájlt nem sikerült importálni hardver- vagy fájlhiba miatt:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
hu[0]: %d fájl a felhasználó utasítására kihagyva:
hu[1]: %d fájl a felhasználó utasítására kihagyva:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
hu[0]: %d nem képfájl kihagyva.
hu[1]: %d nem képfájl kihagyva.

en: 1 photo failed to import because it was corrupt:
     | %d photos failed to import because they were corrupt:
hu[0]: 1 fénykép importálása sikertelen, mert sérült:
hu[1]: %d fénykép importálása sikertelen, mert sérült:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
hu[0]: %d fényképet nem sikerült importálni, mert a fényképgyűjtemény mappája nem írható:
hu[1]: %d fényképet nem sikerült importálni, mert a fényképgyűjtemény mappája nem írható:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
hu[0]: %d fényképet nem sikerült importálni fényképezőgép-hiba miatt:
hu[1]: %d fényképet nem sikerült importálni fényképezőgép-hiba miatt:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
hu[0]: %d fényképet nem sikerült importálni fájl- vagy hardverhiba miatt:
hu[1]: %d fényképet nem sikerült importálni fájl- vagy hardverhiba miatt:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
hu[0]: %d fénykép a felhasználó utasítására kihagyva.
hu[1]: %d fénykép a felhasználó utasítására kihagyva.

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
hu[0]: %d fénykép sikeresen importálva.
hu[1]: %d fénykép sikeresen importálva.

en: 1 photo/video failed to import because it was corrupt:
     | %d photos/videos failed to import because they were corrupt:
hu[0]: 1 fénykép/videó importálása sikertelen, mert sérült:
hu[1]: %d fénykép/videó importálása sikertelen, mert sérült:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
hu[0]: %d fényképet/videót nem sikerült importálni, mert a fényképgyűjtemény mappája nem írható:
hu[1]: %d fényképet/videót nem sikerült importálni, mert a fényképgyűjtemény mappája nem írható:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
hu[0]: 1 fényképet/videót nem sikerült importálni fényképezőgép-hiba miatt:
hu[1]: %d fényképet/videót nem sikerült importálni fényképezőgép-hiba miatt:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
hu[0]: %d fényképet/videót nem sikerült importálni fájl- vagy hardverhiba miatt:
hu[1]: %d fényképet/videót nem sikerült importálni fájl- vagy hardverhiba miatt:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
hu[0]: %d fénykép/videó a felhasználó utasítására kihagyva:
hu[1]: %d fénykép/videó a felhasználó utasítására kihagyva:

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
hu[0]: %d fénykép/videó sikeresen importálva.
hu[1]: %d fénykép/videó sikeresen importálva.

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
hu[0]: %d nem támogatott formátumú fénykép kihagyva:
hu[1]: %d nem támogatott formátumú fénykép kihagyva:

en: 1 video failed to import because it was corrupt:
     | %d videos failed to import because they were corrupt:
hu[0]: 1 videó importálása sikertelen, mert sérült:
hu[1]: %d videó importálása sikertelen, mert sérült:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
hu[0]: %d videót nem sikerült importálni, mert a fényképgyűjtemény mappája nem írható:
hu[1]: %d fényképet nem sikerült importálni, mert a fényképgyűjtemény mappája nem írható:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
hu[0]: 1 videót nem sikerült importálni fényképezőgép-hiba miatt:
hu[1]: %d videót nem sikerült importálni fényképezőgép-hiba miatt:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
hu[0]: %d videót nem sikerült importálni fájl- vagy hardverhiba miatt:
hu[1]: %d videót nem sikerült importálni fájl- vagy hardverhiba miatt:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
hu[0]: %d videó a felhasználó utasítására kihagyva:
hu[1]: %d videó a felhasználó utasítására kihagyva:

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
hu[0]: %d videó sikeresen importálva.
hu[1]: %d videó sikeresen importálva.

en: 1024 x 768 pixels
hu: 1024 x 768 képpont

en: 11 x 14 in.
hu: 11 x 14 hüvelyk

en: 1280 x 853 pixels
hu: 1280 x 853 képpont

en: 16 images per page
hu: 16 kép oldalanként

en: 16 x 20 in.
hu: 16 x 20 hüvelyk

en: 2 images per page
hu: 2 kép oldalanként

en: 2048 x 1536 pixels
hu: 2048 x 1536 képpont

en: 24 Hr
hu: 24 óra

en: 32 images per page
hu: 32 kép oldalanként

en: 4 images per page
hu: 4 kép oldalanként

en: 4 x 6 in.
hu: 4 x 6 hüvelyk

en: 4096 x 3072 pixels
hu: 4096 x 3072 képpont

en: 5 x 7 in.
hu: 5 x 7 hüvelyk

en: 500 x 375 pixels
hu: 500 x 375 képpont

en: 6 images per page
hu: 6 kép oldalanként

en: 8 images per page
hu: 8 kép oldalanként

en: 8 x 10 in.
hu: 8 x 10 hüvelyk

en: <b>Pixel Resolution</b>
hu: <b>Felbontás képpontban</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
hu: <b>Nyomtatott képméret</b>

en: <b>Titles</b>
hu: <b>Címek</b>

en: A _new album
hu: Új _album

en: A _new album named:
hu: Új _album, a neve:

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell's library.  Shotwell cannot continue.
    
    %s
hu: Végzetes hiba történt a Shotwell gyűjtemény megnyitása közben, a Shotwell futása nem folytatódhat.
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to %s can't continue.
hu: Egy, a közzétételhez szükséges fájl nem érhető el. A közzététel nem folytatódhat ide: %s.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can't continue.
hu: Egy, a közzétételhez szükséges fájl nem érhető el. A közzététel a Facebookra nem folytatódhat.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can't continue.
hu: Egy, a közzétételhez szükséges fájl nem érhető el. A közzététel a Flickrre nem folytatódhat.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can't continue.
hu: Egy, a közzétételhez szükséges fájl nem érhető el. A közzététel a Picasara nem folytatódhat.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Youtube can't continue.
hu: Egy, a közzétételhez szükséges fájl nem érhető el. A közzététel a Youtube-ra nem folytatódhat.

en: A grayscale color for use as the background color.
hu: Háttérszínként használandó szürkeárnyalatos szín.

en: A nonzero, positive integer representing the height part of the last custom crop ratio the user entered.
hu: Egy pozitív egész, amely a felhasználó által megadott, legutóbb használt egyéni vágási arány magasság komponensét jelöli.

en: A nonzero, positive integer representing the width part of the last custom crop ratio the user entered.
hu: Egy pozitív egész, amely a felhasználó által megadott, legutóbb használt egyéni vágási arány szélesség komponensét jelöli.

en: A numeric code representing the currently selected images per page mode used when printing
hu: Numerikus kód, amely a jelenleg kiválasztott, nyomtatás során érvényes kép / oldal módot képviseli

en: A numeric code representing the default size for photos published to Facebook
hu: Numerikus kód, amely a Facebookon közzétett fényképek alapértelmezett méretét képviseli

en: A numeric code representing the default size for photos published to Flickr
hu: Numerikus kód, amely a Flickr-re feltöltött képek alapértelmezett méretét képviseli

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Picasa Web Albums
hu: Numerikus kód, amely a legutóbb, a Picasa Webalbumokba történő feltöltéskor használt alapértelmezett fényképméretet képviseli.

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Tumblr
hu: Numerikus kód, amely a Tumblr-re történő feltöltéskor használt alapértelmezett fényképméretet képviseli

en: A numeric code representing the default visibility for photos published to Flickr
hu: Numerikus kód, amely a Flickr-re feltöltött képek alapértelmezett láthatóságát képviseli

en: A numeric code representing the last crop menu choice the user made.
hu: Numerikus kód, amely a felhasználó által legutóbb választott vágás menüpontot jelöli.

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Piwigo.
hu: Numerikus kód, amely a legutóbbi, Piwigóra történő feltöltéskor használt fényképméret előbeállítást képviseli.

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Rajce.
hu: Numerikus kód, amely a legutóbbi, Rayce-re történő feltöltéskor használt fényképméret előbeállítást képviseli.

en: A numeric code representing the last service from which photos were imported
hu: Numerikus kód, amely a fényképek legutóbbi importálási forrását képviseli

en: A numeric code representing the last service to which photos were published
hu: Numerikus kód, amely a legutóbbi fénykép-közzétételi szolgáltatást képviseli

en: A numeric code representing unit of measure (inches or centimeters) used when printing
hu: Numerikus kód, amely a nyomtatás során használt mértékegységet képviseli (hüvelyk vagy centiméter)

en: A numeric code that captures the state of the GStreamer plug-in environment
hu: Numerikus kód, amely lementi a GStreamer bővítmény környezeti állapotát

en: A numeric code that describes how photos are laid out on the page during printing
hu: Numerikus kód, amely leírja a képek elrendezését nyomtatáskor

en: A numeric code that specifies the sort criteria for photos in library views.
hu: Numerikus kód, amely meghatározza a gyűjteménynézetben lévő fényképek rendezési feltételét.

en: A string encoding a custom naming pattern that will be used to name photo directories on import.
hu: A névmintát kódoló egyéni karakterlánc, amely a fényképkönyvtárak elnevezésekor kerül használatra importáláskor.

en: A string encoding a naming pattern that will be used to name photo directories on import.
hu: A névmintát kódoló karakterlánc, amely a fényképkönyvtárak elnevezésekor kerül használatra importáláskor.

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
hu: A közzétételhez szükséges ideiglenes fájl nem érhető el

en: AM
hu: DE

en: API _Key:
hu: API _kulcs:

en: API key
hu: API kulcs

en: Access _type:
hu: Hozzáférés típusa:

en: Add Tag "%s"
hu: „%s” címke hozzáadása

en: Add Tags "%s" and "%s"
hu: „%s” és „%s” címke hozzáadása

en: Add _Tags...
hu: _Címkék hozzáadása…

en: Adjust
hu: Módosítás

en: Adjust Date and Time
hu: Dátum és idő módosítása

en: Adjust the photo's color and tone
hu: Fénykép színének és tónusának módosítása

en: Adjust the size of the thumbnails
hu: A bélyegképek méretének beállítása

en: Adjusting Date and Time
hu: Dátum és idő módosítása

en: Admins
hu: Adminok

en: Admins, Family
hu: Adminok, család

en: Admins, Family, Friends
hu: Adminok, család, barátok

en: Admins, Family, Friends, Contacts
hu: Adminok, család, barátok, partnerek

en: Album comment:
hu: Albummegjegyzés:

en: All + _Rejected
hu: Összes + _visszautasított

en: All Events
hu: Minden esemény

en: All photo source files are missing.
hu: Az összes fénykép forrásfájlja elveszett.

en: An _existing album
hu: _Egy létező album

en: An _existing album:
hu: _Egy létező album:

en: An _existing category:
hu: Egy létező _kategória:

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
hu: Hibaüzenet érkezett a Piwigon való közzététel során. Próbálja újra.

en: An error message occurred when publishing to Rajce. Please try again.
hu: Hibaüzenet érkezett a Rajce-n való közzététel során. Próbálja újra.

en: Angle:
hu: Szög:

en: Any text
hu: Bármilyen szöveg

en: Apply copied color adjustments to the selected photos
hu: A másolt színbeállítások alkalmazása a kijelölt fényképekre

en: Applying Color Transformations
hu: Színátalakítás alkalmazása

en: Artist:
hu: Készítő:

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
hu[0]: Kísérlet történt %d fájl importálására.
hu[1]: Kísérlet történt %d fájl importálására.

en: Authorization _Number:
hu: _Hitelesítési szám:

en: Auto-importing photos...
hu: Fényképek automatikus importálása…

en: Automatically improve the photo's appearance
hu: Fényképek megjelenésének automatikus javítása

en: Back
hu: Vissza

en: Best _Fit
hu: Legjobb _illeszkedés

en: Blinds
hu: Lamellák

en: Blogs:
hu: Blogok:

[ctx: Button Label]
en: Edit Title
hu: Cím szerkesztése

en: By Exposure _Date
hu: _Készítés dátuma

en: By _Filename
hu: Fájl_név szerint

en: By _Rating
hu: É_rtékelés szerint

en: By _Title
hu: _Cím szerint

en: Camera
hu: Fényképezőgép

en: Camera error
hu: Fényképezőgép-hiba

en: Camera make:
hu: Fényképezőgép gyártója:

en: Camera model:
hu: Fényképezőgép típusa:

en: Cameras
hu: Fényképezőgépek

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
hu: A kijelölt F-Spot adatbázisfájl nem nyitható meg: a fájl nem létezik, vagy nem F-Spot adatbázis

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
hu: A kijelölt F-Spot adatbázisfájl nem nyitható meg: a Shotwell nem támogatja az F-Spot adatbázis ezen verzióját

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
hu: A kijelölt F-Spot adatbázisfájl nem olvasható: hiba a fényképtábla olvasásakor

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
hu: A kijelölt F-Spot adatbázisfájl nem olvasható: hiba a címketábla olvasásakor

en: Change slideshow settings
hu: Diavetítés beállításainak módosítása

en: Change the rating of your photo
hu: Fénykép értékelésének módosítása

en: Chess
hu: Sakktábla

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
hu: Válassza a <span weight="bold">Fájl %s Importálás mappából</span> menüpontot

en: Circle
hu: Kör

en: Circles
hu: Körök

en: Clock
hu: Óra

en: Close
hu: Bezárás

en: Close _without Saving
hu: Bezárás mentés _nélkül

en: Close the red-eye tool
hu: Vörösszem-effektus eszköz bezárása

en: Co_py Photos
hu: Fény_képek másolása

en: Combine events into a single event
hu: Események egyesítése egyetlen eseménnyé

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Comment:
hu: Megjegyzés:

en: Con_tinue
hu: Foly_tatás

en: Connect a camera to your computer and import
hu: Csatlakoztasson egy fényképezőgépet a számítógéphez, és importálja a fényképeit

en: Continue the slideshow
hu: Diavetítés folytatása

en: Contrast Expansion
hu: Kontraszt növelése

en: Copy Color Adjustments
hu: Színbeállítások másolása

en: Copy the color adjustments applied to the photo
hu: A képen alkalmazott színbeállítások másolása

en: Core Data Import Services
hu: Alap adatimportáló szolgáltatások

en: Core Publishing Services
hu: Alap közzétételi szolgáltatások

en: Core Slideshow Transitions
hu: Alap diaátmenetek

en: Corrupt image file
hu: Sérült képfájl

en: Could not load UI: %s
hu: A felület nem tölthető be: %s

en: Could not make directory %s writable
hu: Nem sikerült a(z) %s könyvtárat írhatóvá tenni

en: Could not make directory %s writable: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s könyvtárat írhatóvá tenni: %s

en: Create Tag
hu: Címke létrehozása

en: Create a _new album named:
hu: Új _album létrehozása ezen a néven:

en: Creating New Event
hu: Új esemény létrehozása

en: Creating album %s...
hu: %s album létrehozása…

en: Creating album...
hu: Album létrehozása…

en: Crop
hu: Levágás

en: Crop the photo's size
hu: Levágás a fénykép méretéből

en: Crumble
hu: Összecsuklás

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Current Development:
hu: Jelenlegi előhívás:

en: Custom
hu: Egyéni

en: DIRECTORY
hu: KÖNYVTÁR

en: D_escending
hu: _Csökkenő

en: Data Imports
hu: Adatimportálások

en: Database error
hu: Adatbázishiba

en: Database file:
hu: Adatbázisfájl:

en: Date
hu: Dátum

en: Date:
hu: Dátum:

en: De_fault:
hu: _Alapértelmezett:

en: Decrease Rating
hu: Értékelés csökkentése

en: Decrease the magnification of the photo
hu: Fénykép nagyításának csökkentése

en: Decrease the magnification of the thumbnails
hu: Bélyegképek kicsinyítése

en: Decreasing ratings
hu: Értékelés növelése

en: Default option for which RAW developer Shotwell will use.
hu: Az alapértelmezett beállítás, hogy melyik RAW előhívót használja a Shotwell.

en: Delay (in seconds) between photos in the slideshow.
hu: A fényképek közti késleltetés (másodpercekben) diavetítéskor.

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Search
hu: Keresés törlése

en: Delete Search "%s"
hu: „%s” keresés törlése

en: Delete Tag
hu: Címke törlése

en: Delete Tag "%s"
hu: „%s” címke törlése

en: Delete all photos in the trash
hu: Minden fénykép törlése a Kukában

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
hu[0]: Törli ezt a fájlt a fényképezőgépről?
hu[1]: Törli ezt a(z) %d fájlt a fényképezőgépről?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
hu[0]: Törli a fényképet a fényképezőgépről?
hu[1]: Töröl %d fényképet a fényképezőgépről?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
hu[0]: Törli a fényképet/videót a fényképezőgépről?
hu[1]: Töröl %d fényképet/videót a fényképezőgépről?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
hu[0]: Törli a videót a fényképezőgépről?
hu[1]: Töröl %d videót a fényképezőgépről?

en: Deleting Photos
hu: Fényképek törlése

en: Deleting...
hu: Törlés…

en: Determines how to filter photos based on their ratings. 1: Rejected or better, 2: Unrated or better, 3: One or better, 4: Two or better, 5: Three or better, 6: Four or better, 7: Five or better.
hu: Meghatározza hogyan kell szűrni a fényképeket az értékelésük alapján. 1: Visszautasítva vagy jobb, 2: Nem értékelt vagy jobb, 3: Egy vagy jobb, 4: Kettő vagy jobb, 5: Három vagy jobb, 6: Négy vagy jobb, 7: Öt vagy jobb.

en: Determines whether custom print sizes must match the aspect ratio of the original photo
hu: Meghatározza, hogy az egyéni nyomtatási méretek képátlója megegyezzen-e az eredeti képével

en: Developer:
hu: Előhívó:

[ctx: Dialog Title]
en: Add Tags
hu: Címkék hozzáadása

[ctx: Dialog Title]
en: Edit Title
hu: Cím szerkesztése

en: Directory in which imported photo files are placed.
hu: Könyvtár, amelybe az importált fényképfájlok kerülnek.

en: Disable _comments
hu: H_ozzászólások letiltása

en: Disk failure
hu: Lemezhiba

en: Disk full
hu: Betelt a lemez

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Display %s
hu: %s megjelenítése

en: Display %s or Better
hu: %s vagy jobb megjelenítése

en: Display basic information for the selection
hu: Kijelöltek alapvető információinak megjelenítése

en: Display each photo's rating
hu: A fényképek értékelésének megjelenítése

en: Display each photo's tags
hu: Fényképek címkéinek megjelenítése

en: Display extended information for the selection
hu: Kijelöltek további információinak megjelenítése

en: Display the comment of each event
hu: Az egyes események megjegyzéseinek megjelenítése

en: Display the comment of each photo
hu: Az egyes képek megjegyzéseinek megjelenítése

en: Display the search bar
hu: A keresősáv megjelenítése

en: Display the sidebar
hu: Az oldalsáv megjelenítése

en: Display the title of each photo
hu: Fényképek címeinek megjelenítése

en: Display the tool bar
hu: Az eszköztár megjelenítése

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
hu: Ne figyelje a változásokat a gyűjteménykönyvtárban futás közben

en: Don't display startup progress meter
hu: Ne jelenítse meg az indítási folyamatjelzőt

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
hu: Húzza fényképeit a Shotwell ablakába

en: Duplicate
hu: Többszörözés

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
hu: Nem importált, duplikált fényképek/videók:

en: Duplicating photos
hu: Fényképek duplikálása

en: Duration:
hu: Hossz:

en: E_xtended Information
hu: _További információk

en: E_xternal photo editor:
hu: Külső _fényképszerkesztő:

en: Edit Comment
hu: A megjegyzés szerkesztése

en: Edit Event Comment
hu: Eseménymegjegyzés szerkesztése

en: Edit Event _Comment...
hu: _Eseménymegjegyzés szerkesztése…

en: Edit Photo/Video Comment
hu: Fotó/videó megjegyzés szerkesztése

en: Edit _Comment...
hu: Megjegyzés s_zerkesztése…

en: Edit _Title...
hu: _Cím szerkesztése…

en: Empty T_rash
hu: _Kuka ürítése

en: Empty Trash
hu: Kuka ürítése

en: Emptying Trash...
hu: Kuka ürítése…

en: Enhance
hu: Feljavítás

en: Enhancing
hu: Kiemelés

en: Enter email and password associated with your Rajce account.
hu: Adja meg a Rajce fiókjához tartozó e-mail címet és jelszót.

en: Enter the URL for your Gallery3 site and the username and password (or API key) for your Gallery3 account.
hu: Adja meg a Gallery3 oldalának URL-címét, valamint az ahhoz tartozó Gallery3 fiókjának felhasználónevét és jelszavát (vagy API kulcsát).

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
hu: Adja meg a Piwigo fényképgyűjteményének URL-címét, valamint az ahhoz tartozó Piwigo fiókjának felhasználónevét és jelszavát.

en: Enter the confirmation number which appears after you log into Flickr in your Web browser.
hu: Írja be a megerősítési számot, amely a Flickr-be való bejelentkezés után jelenik meg a böngészőjében.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
hu: Adja meg a Tumblr fiókjához tartozó felhasználónevet és jelszót.

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
hu: Hiba az adatbázisfájl elérésekor:
     %s
    
    A hibaüzenet: 
    %s

en: Error loading UI file %s: %s
hu: Hiba a(z) %s felületfájl betöltésekor: %s

en: Error while saving to %s: %s
hu: Hiba a(z) %s helyre mentéskor: %s

en: Even_ts
hu: _Események

en: Event %s
hu: %s események

en: Event name
hu: Eseménynév

en: Events
hu: Események

en: Everyone
hu: Mindenki

en: Example:
hu: Példa:

en: Export
hu: Exportálás

en: Export Photo
hu: Fényképek exportálása

en: Export Photo/Video
hu: Fényképek/videók exportálása

en: Export Photos
hu: Fényképek exportálása

en: Export Photos/Videos
hu: Fényképek/videók exportálása

en: Export Video
hu: Videó exportálása

en: Export Videos
hu: Videók exportálása

en: Export metadata
hu: Metaadatok exportálása

en: Exporting
hu: Exportálás

en: Exposure
hu: Expozíció

en: Exposure bias:
hu: Expozícióeltolás:

en: Exposure date:
hu: Exponálás dátuma:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
hu: A képek készítése vissza lesz tolva ennyivel:
    %d %s, %d %s, %d %s, és %d %s.

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
hu: A képek készítése előre lesz tolva ennyivel:
    %d %s, %d %s, %d %s, és %d %s.

en: Exposure time:
hu: Exponálási idő:

en: Exposure:
hu: Expozíció:

en: Extended Information
hu: Bővebb információk

en: External Editors
hu: Külső szerkesztők

en: External _RAW editor:
hu: Külső _RAW szerkesztő:

en: External application used to edit RAW photos.
hu: A RAW fájlok szerkesztésére használt külső alkalmazás.

en: External application used to edit photos.
hu: A fényképek szerkesztéséhez használt külső alkalmazás.

en: F-Spot library: %s
hu: F-Spot gyűjtemény: %s

en: Facebook OAuth token for the currently logged in session, if any
hu: A pillanatnyilag bejelentkezett munkamenet Facebook OAuth tokenje, ha van

en: Facebook user i.d. for the currently logged in user, if any
hu: A pillanatnyilag bejelentkezett Facebook felhasználó azonosítója, ha van

en: Fade
hu: Elhalványodás

en: Family only
hu: Csak család

en: Fetching account information...
hu: Fiókinformációk letöltése…

en: Fetching photo information
hu: Fénykép-információk lekérése

en: Fetching preview for %s
hu: %s előnézetének lekérése

en: File %s already exists.  Replace?
hu: A fájl (%s) már létezik. Lecseréli?

en: File already exists in database
hu: A fájl már létezik az adatbázisban

en: File error
hu: Fájlhiba

en: File name
hu: Fájlnév

en: File size:
hu: Fájl mérete:

en: File write error
hu: Fájlírási hiba

en: Files Not Imported Because They Weren't Recognized as Photos or Videos:
hu: Fotóként vagy videóként fel nem ismert, és emiatt nem importált fájlok:

en: Fill the entire page
hu: Teljes oldal kitöltése

en: Filter Photos
hu: Fényképek szűrése

en: Find
hu: Keresés

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
hu: Kép keresése a névben vagy a címkékben megjelenő szöveg beírásával

en: Find photos and videos by search criteria
hu: Fényképek és videók keresése keresőkifejezésekkel

en: Fit to _Page
hu: _Teljes oldal

en: Flag
hu: Megjelölés

en: Flag selected photos
hu: Kiválasztott fényképek megjelölése

en: Flag state
hu: Jelölő állapota

en: Flagged
hu: Megjelölve

en: Flagging selected photos
hu: Kijelölt fényképek megjelölése

en: Flash:
hu: Vaku:

en: Flip Hori_zontally
hu: _Vízszintes tükrözés

en: Flip Horizontally
hu: Tükrözés vízszintesen

en: Flip Verti_cally
hu: _Függőleges tükrözés

en: Flip Vertically
hu: Tükrözés függőlegesen

en: Flipping Horizontally
hu: Tükrözés vízszintesen

en: Flipping Vertically
hu: Tükrözés függőlegesen

en: Focal length:
hu: Fókusztávolság:

en: Folders
hu: Mappák

en: Friends
hu: Barátok

en: Friends & family only
hu: Csak barátok és család

en: Friends only
hu: Csak barátok

en: From:
hu: Ettől:

en: Fulls_creen
hu: Teljes ké_pernyő

en: GPS latitude:
hu: GPS szélesség:

en: GPS longitude:
hu: GPS hosszúság:

en: Gallery3 API key
hu: Gallery3 API kulcs

en: Gallery3 publishing module
hu: Gallery3 közzétételi modul

en: Gallery3 site URL
hu: Gallery3 oldal URL

en: Gallery3 username
hu: Gallery3 felhasználónév

en: Generate desktop background slideshow
hu: Asztalháttér-diavetítés készítése

en: Go _Back
hu: _Vissza

en: Go to the next photo
hu: Ugrás a következő fényképre

en: Go to the previous photo
hu: Ugrás az előző fényképre

en: Google+ (2048 x 1536 pixels)
hu: Google+ (2048 x 1536 képpont)

en: HD Video (16 : 9)
hu: HD videó (16 : 9)

en: Height
hu: Magasság

en: Hide photos already imported
hu: Már importált fényképek elrejtése

en: High (%d%%)
hu: Magas (%d%%)

en: Highlights
hu: Kiemelések

en: Highlights:
hu: Kiemelések:

en: How long each photo is shown on the desktop background
hu: Az egyes fényképek meddig jelenjenek meg asztalháttérként

en: If true, Shotwell will convert all filenames to lowercase when importing photo files
hu: Ha igaz, akkor a Shotwell átalakít minden fájlnevet kisbetűsre a fényképek importálásakor

en: If true, changes to metadata (tags, titles, etc.) are written to the master photo file.
hu: Ha igaz, akkor a metaadatok (címkék, címek stb.) beírásra kerülnek az eredeti fényképfájlokba.

en: If true, files added to the library directory are automatically imported.
hu: Ha igaz, akkor a gyűjteménykönyvtárba helyezett fájlok automatikus importálásra kerülnek.

en: If true, hide the newly created Rajce album.
hu: Ha igaz, akkor rejtse el a frissen létrehozott Rajce albumot.

en: If true, open target album in the web browser just after uploading photos
hu: Ha igaz, akkor nyissa meg a cél albumot a böngészőben a fényképek feltöltése után

en: If true, remember last login.
hu: Ha igaz, akkor megjegyzi a legutóbbi bejelentkezést.

en: If true, remember the Piwigo password.
hu: Ha igaz, megjegyzi a Piwigo jelszót.

en: Image Settings
hu: Képbeállítások

en: Import Complete
hu: Importálás kész

en: Import From Application
hu: Importálás alkalmazásból

en: Import From Folder
hu: Importálás mappából

en: Import From _Application...
hu: Importálás _alkalmazásból…

en: Import Results Report
hu: Importálás eredményei jelentés

en: Import _All
hu: Összes im_portálása

en: Import _Selected
hu: _Kijelöltek importálása

en: Import all the photos into your library
hu: Minden fénykép importálása a gyűjteményébe

en: Import media _from:
hu: Mé_dia importálása innen:

en: Import photos from disk to library
hu: Fényképek importálása a gyűjteménybe lemezről

en: Import photos from your %s library
hu: Fényképek importálása a(z) %s gyűjteményéből

en: Import the selected photos into your library
hu: Kijelölt fényképek importálása a gyűjteményébe

en: Import to Library
hu: Importálás a gyűjteménybe

en: Imported %s
hu: %s importálva

en: Imported failed (%d)
hu: Az importálás meghiúsult (%d)

en: Importing
hu: Importálás

en: Importing from %s can't continue because an error occurred:
hu: Az importálás innen: %s egy hiba miatt nem folytatódhat:

en: Importing...
hu: Importálás…

en: Increase Rating
hu: Értékelés növelése

en: Increase the magnification of the photo
hu: Fénykép nagyításának növelése

en: Increase the magnification of the thumbnails
hu: Bélyegképek nagyítása

en: Increasing ratings
hu: Értékelés csökkentése

en: Indicates whether images being uploaded to Gallery3 should have their metadata removed first
hu: A Gallery3-ra feltöltött képek metaadatai előbb eltávolításra kerüljenek-e

en: Invalid URL
hu: Érvénytelen URL

en: Invalid User Email or Password
hu: Érvénytelen felhasználói e-mail cím vagy jelszó

en: Invalid User Name or Password
hu: Érvénytelen felhasználónév vagy jelszó

en: Invalid email and/or password. Please try again
hu: Érvénytelen e-mail cím és/vagy jelszó, próbálja újra.

en: Invalid pattern
hu: Érvénytelen minta

en: Items:
hu: Elemek:

en: Just me
hu: Csak én

en: L_ist album in public gallery
hu: Alb_um listázása a nyilvános galériában

en: Large (2048 pixels)
hu: Nagy (2048 képpont)

en: Last Import
hu: Utolsó importálás

en: Last used selection state of the "hide photos already imported" option in the import page.
hu: A „már importált fényképek elrejtése” beállítás legutóbbi állapota az importálási oldalon.

en: Leave _Fullscreen
hu: Teljes képernyő _elhagyása

en: Leave fullscreen
hu: Teljes képernyő elhagyása

en: Letter (8.5 x 11 in.)
hu: Letter (8.5 x 11 hüvelyk)

en: Library
hu: Gyűjtemény

en: Library Location
hu: Gyűjtemény helye

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
hu: A megjelenített fényképek számának korlátozása szűrővel

en: Loading Shotwell
hu: A Shotwell betöltése

en: Location:
hu: Hely:

en: Logging in...
hu: Bejelentkezés…

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Lose changes to %s?
hu: Eldobja a(z) %s változtatásait?

en: Low (%d%%)
hu: Alacsony (%d%%)

en: Make Key Photo for Event
hu: Esemény kulcsképévé tétel

en: Make _Key Photo for Event
hu: _Esemény kulcsképévé tétel

en: Make a duplicate of the photo
hu: Másolat készítése a fényképről

en: Manually select an F-Spot database file to import:
hu: Importálandó F-Spot adatbázisfájl kiválasztása:

en: Media type
hu: Adathordozó típusa

en: Medium (%d%%)
hu: Közepes (%d%%)

en: Medium (1024 x 768 pixels)
hu: Közepes (1024 x 768 képpont)

en: Merge
hu: Egyesítés

en: Merging
hu: Egyesítés

en: Metadata
hu: Metaadatok

en: Metric Wallet (9 x 13 cm)
hu: Metrikus tárca (9 x 13 cm)

en: Missing Files
hu: Hiányzó fájlok

en: Modif_y Tags...
hu: Cí_mkék módosítása…

en: Modify Tags
hu: Címkék módosítása

en: Most-recently-used crop aspect ratio menu choice.
hu: A legutóbb használt vágás egyéni képarány menüpontja.

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio's denominator.
hu: A legutóbb használt vágás egyéni képarányának nevezője.

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio's numerator.
hu: A legutóbb használt vágás egyéni képarányának számlálója.

en: Move Photos
hu: Fényképek áthelyezése

en: Move Photos to Trash
hu: Fényképek áthelyezése a Kukába

en: Move Tag "%s"
hu: „%s” címke mozgatása

en: Move photos to an event
hu: Fényképek áthelyezése eseménybe

en: Move the photos to the Shotwell trash
hu: Fényképek áthelyezése a Shotwell kukájába

en: Move the selected photos back into the library
hu: Kijelölt fényképek visszaállítása a gyűjteménybe

en: Moving Photos to New Event
hu: Fényképek áthelyezése az új eseménybe

en: Moving Photos to Trash
hu: Fényképek áthelyezése a Kukába

[ctx: MultidayFormat]
en: %a %b %d
hu: %a. %b. %d

[ctx: MultidayFormat]
en: %d, %Y
hu: %Y. %d.

[ctx: MultimonthFormat]
en: %a %b %d
hu: %a. %b. %d

[ctx: MultimonthFormat]
en: %a %b %d, %Y
hu: %Y. %b. %d., %a

en: Name:
hu: Név:

en: Ne_w Saved Search...
hu: Új _mentett keresés…

en: New Event
hu: Új esemény

en: New _Tag...
hu: Új _címke…

en: Next
hu: Következő

en: Next Photo
hu: Következő fénykép

en: Next photo
hu: Következő fénykép

en: No Event
hu: Nincs esemény

en: No events
hu: Nincsenek események

en: No events found
hu: Nem találhatók események

en: No photos or videos imported.
hu: Nem lettek importálva fényképek vagy videók.

en: No photos/videos
hu: Nincsenek fényképek/videók

en: No photos/videos found which match the current filter
hu: Nem található fénykép/videó, amely megfelel a jelenlegi szűrőnek

en: None
hu: Nincs

en: Not a file
hu: Nem fájl

en: Not an image file
hu: Nem képfájl

en: Notecard (3 x 5 in.)
hu: Jegyzettömb (3 x 5 hüvelyk)

en: OAuth Access Phase Token
hu: OAuth hozzáférési fázis token

en: OAuth Access Phase Token Secret
hu: OAuth hozzáférési fázis token titka

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
hu[0]: Ebből %d fájl lett sikeresen importálva.
hu[1]: Ebből %d fájl lett sikeresen importálva.

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
hu[0]: Az eredeti fénykép nem módosítható.
hu[1]: A következő eredeti fényképek nem módosíthatók.

en: Only display photos that have not been imported
hu: Csak a nem importált fényképek megjelenítése

en: Only show photos with a rating of %s
hu: Csak azon fényképek megjelenítése, amelyek értékelése %s

en: Only show photos with a rating of %s or better
hu: Csak azon fényképek mutatása, amelyek értékelése %s vagy jobb

en: Open With E_xternal Editor
hu: Megnyitás külső _szerkesztővel

en: Open With RA_W Editor
hu: Megnyitás RA_W szerkesztővel

en: Open target _album in browser
hu: _Cél album megnyitása böngészőben

en: Open the selected photo's directory in the file manager
hu: Kijelölt fénykép könyvtárának megnyitása a fájlkezelőben

en: Open the selected videos in the system video player
hu: Kijelölt videók megnyitása a rendszer videolejátszójában

en: Organize your photos
hu: Rendszerezze a fényképeit

en: Original Size
hu: Eredeti méret

en: Original dimensions:
hu: Eredeti méretek:

en: Original photo could not be adjusted.
hu: Az eredeti fénykép nem módosítható.

en: Original size
hu: Eredeti méret

en: Original:
hu: Eredeti:

en: PM
hu: DU

en: Paste Color Adjustments
hu: Színbeállítások beillesztése

en: Path to Shotwell's private data
hu: A Shotwell privát adatainak útvonala

en: Pause
hu: Szünet

en: Pause the slideshow
hu: Diavetítés szüneteltetése

en: Photo Manager
hu: Fényképkezelő

en: Photo Viewer
hu: Fénykép-megjelenítő

en: Photo _size preset:
hu: Fénykép_méret előbeállítása:

en: Photo _size:
hu: Fénykép _mérete:

en: Photo size:
hu: Fénykép mérete:

en: Photo source file missing: %s
hu: A fénykép forrásfájlja hiányzik: %s

en: Photo state
hu: Fénykép állapota

en: Photos
hu: Fényképek

en: Photos _visible to:
hu: A _fényképeket láthatja:

en: Photos and videos _visible to:
hu: A _fényképeket/videókat láthatja:

en: Photos cannot be exported to this directory.
hu: Nem exportálhatók fényképek ebbe a könyvtárba.

en: Photos cannot be imported from this directory.
hu: Ebből a könyvtárból nem importálhatók fényképek.

en: Photos will appear in:
hu: A fényképek itt fognak megjelenni:

en: Photos will be _visible by:
hu: Fényképek lát_hatók lesznek:

en: Photos/Videos Not Imported Because Files Are Corrupt:
hu: A fényképek/videók importálása sikertelen volt, mert néhány fájl sérült:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn't Copy Them into its Library:
hu: A Shotwell által a gyűjteménybe nem másolható, és emiatt nem importált fényképek/videók:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren't in a Format Shotwell Understands:
hu: A Shotwell által nem értelmezhető formátumú, és emiatt nem importált fényképek/videók:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
hu: A fényképezőgép hibája miatt nem importált fényképek/videók:

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
hu: Más okból nem importált fényképek/videók:

en: Pictures
hu: Képek

en: Pin Toolbar
hu: Eszköztár rögzítése

en: Pin the toolbar open
hu: Eszköztár rögzítése nyitva

en: Pin toolbar in fullscreen, or not.
hu: Az eszköztár rögzítésre kerüljön-e teljes képernyő esetén.

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
hu: A kivágási téglalap forgatása az álló és fekvő tájolások között

en: Piwigo password, if logged in.
hu: Piwigo jelszó, ha be van jelentkezve.

en: Piwigo username, if logged in.
hu: Piwigo felhasználónév, ha be van jelentkezve.

en: Play
hu: Lejátszás

en: Play a slideshow
hu: Diavetítés indítása

en: Please close any other application using the camera.
hu: Zárja be a fényképezőgépet használó összes alkalmazást.

en: Please unmount the camera.
hu: Válassza le a fényképezőgépet.

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Popular photo manager
hu: Népszerű fényképkezelő

en: Postcard (10 x 15 cm)
hu: Képeslap (10 x 15 cm)

en: Preparing for login...
hu: Felkészülés a bejelentkezésre…

en: Preparing for upload
hu: Előkészítés a feltöltéshez

en: Preparing to auto-import photos...
hu: Felkészülés fényképek automatikus importáláshoz…

en: Preparing to import
hu: Importálás előkészítése

en: Preparing to import...
hu: Importálás előkészítése…

en: Previous Photo
hu: Előző fénykép

en: Previous photo
hu: Előző fénykép

en: Print image _title
hu: Kép _címének nyomtatása

en: Print the photo to a printer connected to your computer
hu: Fénykép nyomtatása a számítógéphez csatlakozó nyomtatón

en: Printing...
hu: Nyomtatás…

en: Private
hu: Magánjellegű

en: Pu_blish...
hu: Kö_zzététel…

en: Public
hu: Nyilvános

en: Public listed
hu: Nyilvános, felsorolt

en: Public unlisted
hu: Nyilvános, felsorolatlan

en: Publish
hu: Közzététel

en: Publish Photos
hu: Fényképek közzététele

en: Publish Photos and Videos
hu: Fényképek és videók közzététele

en: Publish Videos
hu: Videók közzététele

en: Publish photos _to:
hu: _Fényképek közzététele ide:

en: Publish photos and videos _to
hu: Fényképek és vi_deók közzététele ide:

en: Publish to an e_xisting album:
hu: Közzététel _meglévő albumban:

en: Publish to various websites
hu: Közzététel különböző weboldalakon

en: Publish videos _to
hu: _Videók közzététele ide:

en: Publishing
hu: Közzététel

en: Publishing to %s as %s.
hu: Közzététel ide: %s, mint %s.

en: Publishing to %s can't continue because an error occurred:
hu: A közzététel egy hiba miatt nem folytatódhat erre: %s:

en: RAW Developer
hu: RAW előhívó

en: RAW Photos
hu: RAW fényképek

en: RAW developer default
hu: RAW előhívó alapbeállítás

en: RAW photos
hu: RAW fényképek

en: R_emove From Library
hu: _Eltávolítás a gyűjteményből

en: R_ename imported files to lowercase
hu: _Importált fájlok átnevezése kisbetűssé

en: Rajce username, if logged in.
hu: Rajce felhasználónév, ha be van jelentkezve.

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Rate %s
hu: %s értékelés

en: Rate Rejected
hu: Értékelés visszautasítottként

en: Rate Unrated
hu: Értékelés törlése

en: Rating
hu: Értékelés

en: Re_name Event...
hu: Esemé_ny átnevezése…

en: Re_name Tag "%s"...
hu: „%s” címke át_nevezése…

en: Re_name...
hu: Át_nevezés…

en: Re_vert External Edit
hu: Külső szerkesztés _visszavonása

en: Re_vert External Edits
hu: Külső szerkesztések _visszavonása

en: Re_vert to Original
hu: _Vissza az eredetihez

en: Recommended (1600 x 1200 pixels)
hu: Ajánlott (1600 x 1200 képpont)

en: Red-eye
hu: Vörösszem-hatás

en: Redo
hu: Újra

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
hu: Vörösszem-hatás csökkentése vagy eltávolítása a fényképről

en: Rejected
hu: Visszautasítva

en: Rejected Only
hu: Csak visszautasított

en: Rejected _Only
hu: _Csak visszautasított

en: Remove From Library
hu: Eltávolítás a gyűjteményből

en: Remove Photo From Library
hu: Fénykép eltávolítása a gyűjteményből

en: Remove Photos From Library
hu: Fényképek eltávolítása a gyűjteményből

en: Remove Tag "%s" From Photo
hu: „%s” címke eltávolítása a fényképről

en: Remove Tag "%s" From Photos
hu: „%s” címke eltávolítása a fényképekről

en: Remove Tag "%s" From _Photo
hu: „%s” címke _eltávolítása a fényképről

en: Remove Tag "%s" From _Photos
hu: „%s” címke _eltávolítása a fényképekről

en: Remove and _Trash File | Remove and _Trash Files
hu[0]: _Fájl eltávolítása és a Kukába helyezése
hu[1]: _Fájlok eltávolítása és a Kukába helyezésük

en: Remove any ratings
hu: Minden értékelés eltávolítása

en: Remove any red-eye effects in the selected region
hu: Minden vörösszem-effektus eltávolítása a kijelölt területről

en: Remove the selected photos from the library
hu: Kijelölt fényképek eltávolítása a gyűjteményből

en: Remove the selected photos from the trash
hu: Kijelölt fényképek eltávolítása a Kukából

en: Removing Event
hu: Esemény eltávolítása

en: Removing Photo From Library
hu: Fényképek eltávolítás a gyűjteményből

en: Removing Photos From Library
hu: Fényképek eltávolítása a gyűjteményből

en: Removing duplicated photos
hu: Többszörösen jelenlévő fényképek eltávolítása

en: Removing photos/videos from camera
hu: Fényképek/videók eltávolítása a fényképezőgépről

en: Rename Event
hu: Esemény átnevezése

en: Rename Search "%s" to "%s"
hu: „%s” keresés átnevezése erre: „%s”

en: Rename Tag "%s" to "%s"
hu: „%s” címke átnevezése erre: „%s”

en: Replace _All
hu: Öss_zes cseréje

en: Reset Colors
hu: Színek visszaállítása

en: Reset all color adjustments to original
hu: Minden színmódosítás elvetése

en: Restore Photos from Trash
hu: Fényképek visszaállítása a Kukából

en: Restore the photos back to the Shotwell library
hu: Fényképek visszaállítása a Shotwell gyűjteményébe

en: Restoring Photos From Trash
hu: Fényképek visszaállítása a Kukából

en: Restoring previous RAW developer
hu: Előző RAW előhívó visszaállítása

en: Restoring previous rating
hu: Korábbi értékelés visszaállítása

en: Return to current photo dimensions
hu: Aktuális fényképméretek visszaállítása

en: Revert External E_dits
hu: _Külső szerkesztések visszavonása

en: Revert External Edit?
hu: Visszavonja a külső szerkesztést?

en: Revert External Edits?
hu: Visszavonja a külső szerkesztéseket?

en: Revert to Original
hu: Vissza az eredetihez

en: Revert to the master photo
hu: Visszatérés az eredeti fényképhez

en: Reverting
hu: Visszaállítás

en: Rotate
hu: Forgatás

en: Rotate Left
hu: Forgatás balra

en: Rotate Right
hu: Forgatás jobbra

en: Rotate _Left
hu: Forgatás _balra

en: Rotate _Right
hu: Forgatás j_obbra

en: Rotate the photos left
hu: Fényképek forgatása balra

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
hu: Fényképek forgatása jobbra (Ctrl = balra forgatás)

en: Rotating
hu: Forgatás

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
hu: A parancssori paraméterek teljes listája a „%s --help” paranccsal íratható ki.

en: SD Video (4 : 3)
hu: SD videó (4 : 3)

en: S_idebar
hu: _Oldalsáv

en: S_lideshow
hu: _Diavetítés

en: Saturation
hu: Telítettség

en: Saturation:
hu: Telítettség:

en: Save As
hu: Mentés másként

en: Save Details
hu: Részletek mentése

en: Save Details...
hu: Részletek mentése…

en: Save _As
hu: Men_tés másként

en: Save _As...
hu: Men_tés másként…

en: Save photo
hu: Fénykép mentése

en: Save photo with a different name
hu: Fénykép mentése más névvel

en: Saved Search
hu: Mentett keresés

en: Saved Searches
hu: Mentett keresések

en: Scaling constraint:
hu: Méretezési megszorítás:

en: Screen
hu: Képernyő

en: Search
hu: Keresés

en: Secret token
hu: Titkos token

en: Select _All
hu: Összes _kijelölése

en: Select all items
hu: Minden elem kijelölése

en: Selection state of "hide photos" option
hu: A „Fényképek elrejtése” beállítás bejelölési állapota.

en: Send T_o...
hu: Küldés _célja…

en: Send To
hu: Küldés

en: Send _To...
hu: Kül_dés…

en: Set Developer
hu: Az előhívó beállítása

en: Set Rating
hu: Értékelés megadása

en: Set _all photos/videos to this time
hu: Min_den fénykép/videó beállítása erre az időre

en: Set as Desktop Background
hu: Beállítás asztalháttérként

en: Set as Desktop Slideshow
hu: Beállítás asztali diavetítésként

en: Set as _Desktop Background
hu: Beállítás _asztalháttérként

en: Set as _Desktop Slideshow...
hu: Beállítás asztali _diavetítésként…

en: Set rating to %s
hu: Értékelés beállítása erre: %s

en: Set rating to rejected
hu: Értékelés beállítása visszautasítottra

en: Set selected image to be the new desktop background
hu: Kiválasztott fénykép beállítása asztalháttérként

en: Set the crop for this photo
hu: Képkivágás beállítása a képhez

en: Setting Photos to Previous Event
hu: Fényképek átállítása az előző eseményre

en: Setting RAW developer
hu: RAW előhívó beállítása

en: Setting as rejected
hu: Beállítás visszautasítottra

en: Setting as unrated
hu: Beállítás értékeletlenre

en: Setting rating to %s
hu: Értékelés beállítása erre: %s

en: Settings
hu: Beállítások

en: Shadows
hu: Árnyékok

en: Shadows:
hu: Árnyékok:

en: Shotwell Connect
hu: Shotwell kapcsolat

en: Shotwell Extra Publishing Services
hu: Shotwell extra közzétételi szolgáltatások

en: Shotwell Preferences
hu: Shotwell beállítások

en: Shotwell Viewer
hu: Shotwell megjelenítő

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
hu: A Shotwell átmásolhatja a fényképeket a gyűjtemény könyvtárába, vagy importálhatja azokat másolás nélkül is.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
hu: A Shotwell nem éri el a Piwigo fényképgyűjteményét. Ellenőrizze a megadott URL-címet.

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
hu: A Shotwell nem képes közzétenni a kijelölt elemeket, mert nincs engedélyezve a megfelelő közzétételi bővítmény. Ennek javításához válassza a(z) <b>%s beállításainak szerkesztése</b> menüpontot, és engedélyezze az egyik közzétételi bővítményt a <b>Bővítmények</b> lapon.

en: Shotwell couldn't create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
hu: A Shotwell nem tudott létrehozni fájlt a fénykép szerkesztéséhez, mert nincs jogosultsága ide írni: %s.

en: Shotwell default directory
hu: Shotwell alapértelmezett könyvtár

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
hu: A Shotwell %d fényképet talált az F-Spot gyűjteményben, és éppen importálja ezeket. A többször szereplő képek felismerésre és eltávolításra kerülnek.
    
    Bezárhatja ezt az ablakot, és megkezdheti a Shotwell használatát mialatt az importálás a háttérben folytatódik.

en: Shotwell is an easy-to-use, fast photo organizer designed for the GNOME desktop. It allows you to import photos from your camera or disk, organize them by date and subject matter, even ratings. It also offers basic photo editing, like crop, red-eye correction, color adjustments, and straighten. Shotwell's non-destructive photo editor does not alter your master photos, making it easy to experiment and correct errors.
hu: A Shotwell egy könnyen használható, gyors fényképrendező a GNOME asztali környezethez. Segítségével fényképeket importálhat a fényképezőképéről vagy lemezekről, dátum, tárgy és értékelés szerint rendezheti őket. Alapvető fényképszerkesztést is biztosít, mint a vágás, vörös szem javítás, színállítás és egyenesítés. A Shotwell kárt nem okozó fényképszerkesztője nem módosítja az eredeti fényképeket, így könnyebbé teszi a kísérletezést és a hibák javítását.

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
    We recommend changing this in <span weight="bold">Edit %s Preferences</span>.
    Do you want to continue importing photos?
hu: A Shotwell az importált fényképeket az Ön saját könyvtárába helyezi el.
    Javasoljuk, hogy ezt módosítsa a <span weight="bold">%s beállításainak szerkesztése</span> alatt.
    Szeretné folytatni a fényképek importálását?

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it.  Continue?
hu: A Shotwellnek le kell választania a fényképezőgépet a fájlrendszerről az eléréséhez. Folytatja?

en: Shotwell supports JPEG, PNG, TIFF, and a variety of RAW file formats.
hu: A Shotwell a JPEG, PNG, TIFF, valamint különböző nyers fájl formátumokat támogatja.

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
hu: A Shotwell nem tudta lejátszani a kijelölt videót:
    %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d).  For more information please check the Shotwell Wiki at %s
hu: A Shotwell nem volt képes frissíteni az Ön fényképgyűjteményét %s verzióról (%d. séma) %s verzióra (%d. séma). További információkért nézze meg a Shotwell wikit itt: %s

en: Show all photos
hu: Összes fénykép megjelenítése

en: Show each photo for
hu: Minden fénykép megjelenítése

en: Show in File Mana_ger
hu: _Megjelenítés a fájlkezelőben

en: Show only rejected photos
hu: Csak a visszautasított fényképek megjelenítése

en: Show t_itle
hu: _Cím megjelenítése

en: Show the application's version
hu: Az alkalmazás verziószámának megjelenítése

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: Size:
hu: Méret:

en: Slide
hu: Dia

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Slideshow Transitions
hu: Diavetítés átmenetei

en: Small (640 x 480 pixels)
hu: Kicsi (640 x 480 képpont)

en: Software:
hu: Szoftver:

en: Sort _Ascending
hu: _Növekvő sorrend

en: Sort _Descending
hu: _Csökkenő sorrend

en: Sort _Events
hu: _Események rendezése

en: Sort _Photos
hu: Fényképek _rendezése

en: Sort photos by exposure date
hu: Fényképek rendezése készítésük dátuma szerint

en: Sort photos by filename
hu: Fényképek rendezése fájlnév szerint

en: Sort photos by rating
hu: Fényképek rendezése értékelés szerint

en: Sort photos by title
hu: Fényképek rendezése cím szerint

en: Sort photos in a descending order
hu: Fényképek csökkenő sorrendbe rendezése

en: Sort photos in an ascending order
hu: Fényképek növekvő sorrendbe rendezése

en: Specifies the sort criteria for event photos.
hu: Megadja az esemény fényképek rendezési feltételeit.

en: Square
hu: Négyzet

en: Squares
hu: Négyzetek

en: Standard (720 pixels)
hu: Szabványos (720 képpont)

en: Starting import, please wait...
hu: Importálás kezdése, kis türelmet…

en: Stop importing photos
hu: Fényképek importálásának leállítása

en: Straighten
hu: Kiegyenesítés

en: Straighten the photo
hu: A fénykép kiegyenesítése

en: Stripes
hu: Csíkok

en: Success
hu: Sikerült

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
hu[0]: Az előhívók váltása a fénykép minden, a Shotwellben végzett módosítását visszavonja
hu[1]: Az előhívók váltása a fényképek minden, a Shotwellben végzett módosítását visszavonja

en: T_oolbar
hu: Esz_köztár

en: T_ools
hu: _Eszközök

en: Ta_gs
hu: Cí_mkék

en: Tabloid (11 x 17 in.)
hu: Tabloid (11 x 17 hüvelyk)

en: Tag
hu: Címke

en: Tag Photo as "%s"
hu: Fényképek címkézése ezzel: „%s”

en: Tag Photos as "%s"
hu: Fényképek címkézése ezzel: „%s”

en: Tag the selected photo as "%s"
hu: Kiválasztott fényképek címkézése ezzel: „%s”

en: Tag the selected photos as "%s"
hu: Kiválasztott fényképek címkézése ezzel: „%s”

en: Tags
hu: Címkék

en: Tags (separated by commas):
hu: Címkék (vesszővel elválasztva):

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Temperature:
hu: Hőmérséklet:

en: Testing connection to Facebook...
hu: Kapcsolat tesztelése a Facebookhoz…

en: The OAuth token used to refresh the Picasa Web Albums session for the currently logged in user, if any.
hu: Az OAuth token, amelyet a jelenleg bejelentkezett felhasználó Picasa Webalbumok munkamenetének frissítésére használ.

en: The OAuth token used to refresh the YouTube session for the currently logged in user, if any.
hu: Az OAuth token, amely a pillanatnyilag bejelentkezett felhasználó YouTube munkamenetének frissítésére használt, ha van ilyen.

en: The URL entered does not appear to be the main directory of a Gallery3 instance. Please make sure you typed it correctly and it does not have any trailing components (e.g., index.php).
hu: A megadott URL nem tűnik egy Gallery3 telepítés gyökérkönyvtárának. Győződjön meg róla, hogy helyesen írta, és nem tartalmaz záró összetevőket (például: index.php).

en: The authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
hu: A jelenleg bejelentkezett Flickr felhasználó engedélyezési tokene, ha van

en: The camera is locked by another application.  Shotwell can only access the camera when it's unlocked.  Please close any other application using the camera and try again.
hu: A fényképezőgépet egy másik alkalmazás zárolta, így a Shotwell nem tudja használni. Zárja be a fényképezőgépet használó összes alkalmazást, majd próbálja újra.

en: The cryptographic secret used to sign requests against the authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
hu: A bejelentkezett Flickr felhasználó engedélyezési tokenje felé érkező kérések aláírására használt kriptográfiai titok, ha van

en: The height of the printed emulsion on the page when printing
hu: A nyomtatott emulzió magassága az oldalon nyomtatáskor

en: The index of the current print size in a pre-defined list of standard sizes
hu: A jelenlegi nyomtatási méret indexe a szabványos méretek előre meghatározott listájában

en: The last chosen Piwigo permission level.
hu: A legutóbb választott Piwigo engedélyszint.

en: The last recorded height of the direct-edit application window.
hu: A közvetlen szerkesztés alkalmazásablak legutóbb mentett magassága.

en: The last recorded height of the library application window.
hu: A gyűjtemény alkalmazásablak legutóbb mentett magassága.

en: The last recorded position of the divider between the sidebar and view in library application window.
hu: Az elválasztó legutóbb mentett pozíciója az oldalsáv és a gyűjteménynézet ablaka között.

en: The last recorded width of the direct-edit application window.
hu: A közvetlen szerkesztés alkalmazásablak legutóbb mentett szélessége.

en: The last recorded width of the library application window.
hu: A gyűjtemény alkalmazásablak legutóbb mentett szélessége.

en: The last selected Piwigo category.
hu: A legutóbb választott Piwigo kategória.

en: The last selected Rajce category.
hu: A legutóbb választott Rajce kategória.

en: The name of the currently logged in Facebook user, if any
hu: A pillanatnyilag bejelentkezett Facebook felhasználó neve, ha van

en: The name of the default blog of the user, if any
hu: A felhasználó alapértelmezett blogjának neve, ha van ilyen

en: The name of the font to use for photo titles when they are printed.
hu: Nyomtatáskor, a fénykép címekhez használt betűkészlet neve.

en: The name of the last album the user published photos to, if any
hu: A legutóbbi album neve, ahová a felhasználó képeket töltött fel, ha van ilyen.

en: The name of the transition effect that will be used between photos when running a slideshow
hu: Az átmeneti effektus azonosítója, amely a fényképek közti váltás során lesz használva diavetítéskor

en: The number of pixels per inch (ppi) sent to the printer during printing
hu: A nyomtatónak nyomtatáskor kiküldött pixelek száma hüvelykenként (ppi)

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
hu[0]: %d fénykép vagy videó nem törölhető.
hu[1]: %d fénykép vagy videó nem törölhető.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash.  Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash.  Delete these files?
hu[0]: %d fénykép vagy videó nem helyezhető át a Kukába. Törli a fájlt?
hu[1]: %d fénykép vagy videó nem helyezhető át a Kukába. Törli a fájlokat?

en: The pixels of the major axis of the picture to be uploaded; used only if scaling-constraint-id is an appropriate value
hu: A feltöltendő képek fő tengelyeinek pixelei; csak akkor használt, ha a scaling-constraint-id egy megfelelő érték

en: The scale of photo thumbnails, ranging from 72 to 360.
hu: A fénykép bélyegképek méretezése, 72-től 360-ig.

en: The scaling constraint ID of the picture to be uploaded
hu: A feltöltendő kép méretezési megszorításának azonosítója

en: The secret token to sign oauth requests
hu: A titkos token az oauth kérések aláírására

en: The selected photo was successfully published.
hu: A kijelölt fénykép sikeresen közzétéve.

en: The selected photos were successfully published.
hu: A kijelölt fényképek sikeresen közzétéve.

en: The selected photos/videos were successfully published.
hu: A kijelölt fényképek/videók sikeresen közzétéve.

en: The selected video was successfully published.
hu: A kijelölt videó sikeresen közzétéve.

en: The selected videos were successfully published.
hu: A kijelölt videók sikeresen közzétéve.

en: The time (in seconds) that a transition runs between photos in a slideshow
hu: A fényképek közti átmenetek futásának ideje (másodpercekben) diavetítéskor.

en: The token to access tumblr
hu: A tumblr hozzáférési token

en: The user name of the currently logged in Flickr user, if any
hu: A jelenleg bejelentkezett Flickr felhasználó felhasználóneve, ha van ilyen

en: The username and password or API key were incorrect. To try again, re-enter your username and password below.
hu: A felhasználónév és a jelszó vagy API kulcs helytelen. Az újrapróbálkozáshoz adja meg újra a felhasználónevét és jelszavát alább.

en: The width of the printed emulsion on the page when printing
hu: A nyomtatott emulzió szélessége az oldalon nyomtatáskor

en: The width, in pixels, of the sidebar
hu: Az oldalsáv szélessége pixelekben

en: This will destroy all changes made to the external file.  Continue? | This will destroy all changes made to %d external files.  Continue?
hu[0]: Ezzel a külső fájlon végzett minden változtatás elvész. Folytatja?
hu[1]: Ezzel a külső %d fájlon végzett minden változtatás elvész. Folytatja?

en: This will remove the photo from the library.  Continue? | This will remove %d photos from the library.  Continue?
hu[0]: Ezzel eltávolítja a fényképet a gyűjteményből. Folytatja?
hu[1]: Ezzel eltávolít %d fényképet a gyűjteményből. Folytatja?

en: This will remove the photo from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
hu[0]: Ezzel eltávolítja a Shotwell gyűjteményből a fényképet. Szeretné a fájlt a Kukába is áthelyezni?
    
    Ez a művelet nem vonható vissza.
hu[1]: Ezzel eltávolít a Shotwell gyűjteményből %d fényképet. Szeretné a fájlt a Kukába is áthelyezni?
    
    Ez a művelet nem vonható vissza.

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
hu[0]: Ezzel eltávolítja a Shotwell gyűjteményből a fényképet/videót. Szeretné a fájlt a Kukába is áthelyezni?
    
    Ez a művelet nem vonható vissza.
hu[1]: Ezzel eltávolít a Shotwell gyűjteményből %d fényképet/videót. Szeretné a fájlokat a Kukába is áthelyezni?
    
    Ez a művelet nem vonható vissza.

en: This will remove the saved search "%s".  Continue?
hu: Ezzel törli a(z) „%s” mentett keresést. Folytatja?

en: This will remove the tag "%s" from one photo.  Continue? | This will remove the tag "%s" from %d photos.  Continue?
hu[0]: Ez eltávolítja a(z) „%s” címkét egy fényképről. Folytatja?
hu[1]: Ez eltávolítja a(z) „%s” címkét %d fényképről. Folytatja?

en: This will remove the video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
hu[0]: Ezzel eltávolítja a Shotwell gyűjteményből a videót. Szeretné a fájlt a Kukába is áthelyezni?
    
    Ez a művelet nem vonható vissza.
hu[1]: Ezzel eltávolít a Shotwell gyűjteményből %d videót. Szeretné a fájlokat a Kukába is áthelyezni?
    
    Ez a művelet nem vonható vissza.

en: Time Adjustment Error
hu: Hiba az idő megváltoztatásakor

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
hu[0]: Az időmódosítás nem vonható vissza a következő fényképen.
hu[1]: Az időmódosítás nem vonható vissza a következő fényképeken.

en: Time:
hu: Idő:

en: Tint
hu: Árnyalat

en: Tint:
hu: Árnyalat:

en: Title
hu: Cím

en: Title:
hu: Cím:

en: To get started, import photos in any of these ways:
hu: Az alábbi módokon importálhatja fényképeit:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
hu: Egy másik szolgáltatásból való importáláshoz válasszon egyet a fenti menüből.

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
hu: Próbálja másik szolgáltatáson közzétenni, válasszon egyet a fenti menüből.

en: To:
hu: Eddig:

en: Today
hu: Ma

[ctx: Tooltip]
en: Show all photos, including rejected
hu: Összes fénykép megjelenítése, a visszautasítottak is

en: Transition d_elay:
hu: Átmenet _késleltetése:

en: Trash
hu: Kuka

en: Trash is empty
hu: A Kuka üres

en: True if a photo's rating should be displayed as overlaid trinket, false otherwise.
hu: Igaz, ha a fényképek értékelését meg kell jeleníteni a fényképek felett, különben hamis.

en: True if direct-edit application is maximized, false otherwise.
hu: Igaz, ha maximalizált a közvetlen szerkesztés ablak, különben hamis.

en: True if event comments are to be displayed beneath thumbnails in event views, false otherwise.
hu: Igaz, ha az esemény megjegyzéseket meg kell jeleníteni a bélyegképek alatt a gyűjteménynézetekben, különben hamis.

en: True if event photos should be sorted ascending, false if descending.
hu: Igaz, ha az események fényképeit növekvő sorrendbe kell rendezni, különben hamis.

en: True if events should be sorted ascending, false if descending.
hu: Igaz, ha az eseményeket növekvő sorrendbe kell rendezni, különben hamis.

en: True if library application is maximized, false otherwise.
hu: Igaz, ha maximalizált a gyűjtemény alkalmazásablak, különben hamis.

en: True if library photos should be sorted ascending, false if descending.
hu: Igaz, ha a gyűjteményben lévő fényképeket növekvő sorrendbe kell rendezni, különben hamis.

en: True if photo comments are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
hu: Igaz, ha a fénykép megjegyzéseket meg kell jeleníteni a bélyegképek alatt a gyűjteménynézetekben, különben hamis.

en: True if photo tags are to be listed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
hu: Igaz, ha a fényképcímeket listázni kell a bélyegképek alatt a gyűjteménynézeten, különben hamis.

en: True if photo titles are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
hu: Igaz, ha a fényképcímeket meg kell jeleníteni a bélyegképek alatt a gyűjteménynézetekben, különben hamis.

en: True if should display times with a 24 hour clock, false if times should use AM/PM notation.
hu: Igaz, ha 24 órás időt jelenítsen meg, hamis ha az idők a de./du. jelölést használják.

en: True if the Blinds slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Lamellák diaátmenet bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Chess-Board slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Sakktábla diaátmenet bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Circle slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Kör diaátmenet bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Circles slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Körök diaátmenet bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Clock slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha az Óra diaátmenet bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Crumble slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha az Összecsuklás diaátmenet bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the F-Spot import plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha az F-Spot importálás bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Facebook publishing plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Facebook közzétételi bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Fade slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha az Elhalványodás diaátmenet bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Flickr publishing plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Flickr közzétételi bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Gallery3 publishing plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Gallery3 közzétételi bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Picasa Web Albums publishing plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Picasa Webalbumok közzétételi bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Piwigo publishing plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Piwigo közzétételi bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Rajce publishing plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Rajce közzétételi bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Search/Filter Toolbar is to be displayed, false otherwise.
hu: Igaz, ha a meg kell jelennie a kereső/szűrő eszköztárnak, különben hamis.

en: True if the Slide slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Csúszás diaátmenet bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Squares slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Négyzetek diaátmenet bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Stripes slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Csíkok diaátmenet bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Tumblr publishing plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Tumblr közzétételi bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the Yandex.Fotki publishing plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a Yandex.Fotki közzétételi bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the YouTube publishing plugin is enabled, false otherwise
hu: Igaz, ha a YouTube közzétételi bővítmény engedélyezett, különben hamis

en: True if the basic properties pane is to be displayed, false otherwise.
hu: Igaz, ha meg kell jelennie az alapvető tulajdonságok panelnek, különben hamis.

en: True if the bottom toolbar is to be displayed, false otherwise.
hu: Igaz, ha a meg kell jelennie az alsó eszköztárnak, különben hamis.

en: True if the extended properties window is to be displayed, false otherwise.
hu: Igaz, ha meg kell jelennie a további tulajdonságok panelnek, különben hamis.

en: True if the sidebar is to be displayed, false otherwise.
hu: Igaz, ha a meg kell jelennie az oldalsávnak, különben hamis.

en: True if the title of a photo should be printed when the photo is printed, false otherwise.
hu: Igaz, ha a fénykép neve is nyomtatásra kerül a kinyomtatott fényképre, különben hamis.

en: True if when adjusting time/date of photos, relative time should be maintained. False if all photos should be set to the same time.
hu: Igaz, ha a fényképek dátumának és idejének módosításakor a relatív idő meg kell maradjon. Hamis, ha minden fényképét ugyanarra az időre kell állítani.

en: True if when adjusting time/date of photos, the original files should be modified as well. False if changes are made only in the database.
hu: Igaz, ha a fényképek dátumának és idejének módosításakor az eredeti fájlokat is módosítani kell. Hamis, ha a változások csak az adatbázisba kerülnek feljegyzésre.

en: True if, when on startup, a welcome dialog should be shown. False if it should not be shown.
hu: Igaz, ha indításkor meg kell jeleníteni az üdvözlőképernyőt. Hamis, ha nem kell megjeleníteni.

en: TumblrPublisher: start( ): can't start; this publisher is not restartable.
hu: TumblrPublisher: start( ): nem lehet elindítani, ez a közzétevő nem indítható újra.

en: Type
hu: Típus

en: URL of the Piwigo server.
hu: A Piwigo kiszolgáló URL-e.

en: URL of the Rajce server.
hu: A Rajce kiszolgáló URL-e.

en: Un_flag
hu: Megjelölés _törlése

en: Unable open photo %s. Sorry.
hu: Elnézést, a(z) %s fénykép nem nyitható meg.

en: Unable to create cache directory %s: %s
hu: Nem hozható létre a gyorsítótár könyvtára (%s): %s

en: Unable to create data directory %s: %s
hu: Nem hozható létre az adatkönyvtár (%s): %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
hu: Nem hozható létre az adatalkönyvtár (%s): %s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
hu: Nem hozható létre az ideiglenes könyvtár (%s): %s

en: Unable to decode file
hu: Nem dekódolható a fájl

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
hu[0]: Hiba történt, %d fénykép/videó nem törölhető a fényképezőgépről.
hu[1]: Hiba történt, %d fénykép/videó nem törölhető a fényképezőgépről.

en: Unable to display FAQ: %s
hu: Nem jeleníthető meg a GyIK: %s

en: Unable to display help: %s
hu: Nem lehet megjeleníteni a súgót: %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
hu[0]: Fájlhiba miatt a fénykép nem duplikálható
hu[1]: Fájlhiba miatt %d fénykép nem duplikálható

en: Unable to export %s: %s
hu: %s exportálása sikertelen: %s

en: Unable to export background to %s: %s
hu: A háttér exportálása sikertelen ide: %s: %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
hu: A következő fényképek exportálása fájlhiba miatt nem lehetséges.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
hu: Nem tölthetők le az előnézetek a fényképezőgépről:
    %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
hu: Nem generálható ideiglenes fájl ehhez: %s: %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
hu: A Nautilus küldés nem indítható el: %s

en: Unable to launch editor: %s
hu: A szerkesztő nem indítható el: %s

en: Unable to lock camera: %s
hu: A fényképezőgép nem zárolható: %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
hu: %s nem figyelhető: nem könyvtár (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
hu: Nem nyitható meg a hibaadatbázis: %s

en: Unable to open in file manager: %s
hu: Nem nyitható meg a fájlkezelőben: %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
hu: A fénykép-adatbázis (%s) nem nyitható meg/hozható létre: hibakód: %d

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
hu: Az asztali diavetítés nem készíthető elő: %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
hu: A fénykép nem nyomtatható:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
hu: A megfigyelés frissítései nem dolgozhatók fel: %s

en: Unable to publish
hu: Nem sikerült közzétenni

en: Unable to rename search to "%s" because the search already exists.
hu: Nem lehet átnevezni a keresést erre: „%s”, mert a keresés már létezik.

en: Unable to rename tag to "%s" because the tag already exists.
hu: A címke nem nevezhető át erre: „%s”, mert a címke már létezik.

en: Unable to restore photo database %s
hu: A(z) %s fényképadatbázis nem állítható helyre

en: Unable to unmount camera.  Try unmounting the camera from the file manager.
hu: A fényképezőgép leválasztása nem sikerült, próbálja meg a fájlkezelőből leválasztani.

en: Unable to write to photo database file:
     %s
hu: Nem lehet írni a fényképadatbázis-fájlba:
     %s

en: Unconstrained
hu: Korlátlan

en: Undated
hu: Keltezetlen

en: Undo
hu: Visszavonás

[ctx: UndoRedo menu entry]
en: Add Tags
hu: Címkék hozzáadása

en: Undoing Color Transformations
hu: Színátalakítás visszavonása

en: Undoing Date and Time Adjustment
hu: Dátum és idő módosításának visszavonása

en: Undoing Enhance
hu: Kiemelés visszavonása

en: Undoing Flip Horizontally
hu: Vízszintes tükrözés visszavonása

en: Undoing Flip Vertically
hu: Függőleges tükrözés visszavonása

en: Undoing Revert
hu: Visszaállítás visszavonása

en: Undoing Rotate
hu: Forgatás visszavonása

en: Unflag
hu: Jelölés törlése

en: Unflag selected photos
hu: Kiválasztott fényképek megjelölésének törlése

en: Unflagging selected photos
hu: Kijelölt fényképek megjelölésének visszavonása

en: Unknown error attempting to verify Shotwell's database: %s
hu: Ismeretlen hiba a Shotwell adatbázisának ellenőrzésekor: %s

en: Unmerging
hu: Szétválasztás

en: Unmodified
hu: Módosítatlan

en: Unmounting...
hu: Leválasztás…

en: Unrated
hu: Értékeletlen

en: Unrecognized User
hu: Ismeretlen felhasználó

en: Unsupported file format
hu: Nem támogatott fájlformátum

en: Updating library...
hu: Gyűjtemény frissítése…

en: Upload _size:
hu: Feltöltés _mérete:

en: Uploading %d of %d
hu: %d/%d feltöltése

en: Use a _standard size:
hu: _Szabványos méret használata:

en: Use a c_ustom size:
hu: _Egyéni méret használata:

en: Use a saved search to filter items in the current view
hu: Mentett keresés használata a jelenlegi nézetben történő szűréshez

en: Use for Desktop
hu: Használat az asztalhoz

en: Use for Lock Screen
hu: Használat a zárolási képernyőhöz

en: User _name
hu: _Felhasználónév

en: User aborted import
hu: A felhasználó megszakította az importálást

en: Username and/or password invalid. Please try again
hu: A felhasználónév és/vagy jelszó érvénytelen. Próbálja újra

en: Verifying authorization...
hu: Felhatalmazás ellenőrzése…

en: Video privacy _setting:
hu: Videók _magánszféra-beállítása:

en: Videos
hu: Videók

en: Videos _visible to:
hu: A _videókat láthatja:

en: Videos and new photo albums _visible to:
hu: A _videókat és új fényképalbumokat láthatja:

en: Videos will appear in '%s'
hu: A videók itt jelennek meg: „%s”

en: Videos will appear in:
hu: A videók itt jelennek meg:

en: View Eve_nt for Photo
hu: Fénykép _eseményének megjelenítése

en: Visit the Shotwell home page
hu: A Shotwell weboldalának meglátogatása

en: Visit the Shotwell web site
hu: A Shotwell weboldalának meglátogatása

en: Visit the Yandex.Fotki web site
hu: A Yandex.Fotki weboldal felkeresése

en: Wallet (2 x 3 in.)
hu: Tárca (2 x 3 hüvelyk)

en: Welcome to Shotwell!
hu: Üdvözöljük a Shotwellben!

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
hu: Üdvözli az F-Spot gyűjteményimportáló szolgáltatás.
    
    Válasszon egy importálandó gyűjteményt a Shotwell által talált egyik meglévő gyűjtemény kiválasztásával, vagy egy alternatív F-Spot adatbázisfájl kiválasztásával.

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
hu: Üdvözli az F-Spot gyűjteményimportáló szolgáltatás.
    
    Válasszon egy F-Spot adatbázisfájlt.

en: Welcome!
hu: Üdvözöljük!

en: When ready, Shotwell can upload your photos to various web sites, such as Facebook, Flickr, Picasa (Google Plus), and more.
hu: Ha készen áll, akkor a Shotwell képes feltölteni a képeit különböző weboldalakra, mint a Facebook, Flickr, Picasa (Google Plus), és így tovább.

en: Where would you like to publish the selected photos?
hu: Hová szeretné feltölteni a kijelölt fényképeket?

en: Whether images being uploaded to Facebook should have their metadata removed first
hu: A Facebookra feltöltött képek metaadatai előbb eltávolításra kerüljenek-e

en: Whether images being uploaded to Flickr should have their metadata removed first
hu: A Flickr-re feltöltött képek metaadatai előbb eltávolításra kerüljenek-e

en: Whether images being uploaded to Picasa should have their metadata removed first
hu: A Picasára feltöltött képek metaadatai előbb eltávolításra kerüljenek-e

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their comment set from the title if title is set and comment unset
hu: A Piwigóra feltöltött fájlok megjegyzése legyen-e beállítva a címből, ha a cím meg van adva, de a megjegyzés nincs

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their metadata removed first
hu: A Piwigóra feltöltött képek metaadatai előbb eltávolításra kerüljenek-e

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their tags removed on upload, such that these tags will not appear on the remote Piwigo server.
hu: A Piwigóra feltöltött képek metaadatai előbb eltávolításra kerüljenek-e, így ezek a címkék nem fognak megjelenni a távoli Piwigo kiszolgálón.

en: Whether images being uploaded to Rajce should have their metadata removed first
hu: A Rajce-re feltöltött képek metaadatai előbb eltávolításra kerüljenek-e

en: Whether to show the title of a photo during the slideshow
hu: Megjelenjen-e a fénykép címe diavetítés alatt

en: Width
hu: Szélesség

en: Width or height
hu: Szélesség vagy magasság

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
hu: _Címkék, címek és más metaadatok fényképfájlokba írása

en: Writing metadata to files...
hu: Metaadatok írása a fájlokba…

en: Yandex-Fotki authentication token, if logged in.
hu: Yandex-Fotki hitelesítési token, ha be van jelentkezve.

en: Year%sMonth
hu: Év%sHónap

en: Year%sMonth%sDay
hu: Év%sHónap%sNap

en: Year%sMonth-Day
hu: Év%sHónap-Nap

en: Year-Month-Day
hu: Év-Hónap-Nap

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: You are logged into Facebook as %s.
hu: Bejelentkezett a Facebookra %s néven.

en: You are logged into Flickr as %s.
hu: Bejelentkezett a Flickr-re %s néven.

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
hu: Bejelentkezett a Picasa Webalbumokba %s néven.

en: You are logged into Rajce as %s.
hu: Bejelentkezett a Rajce-ra %s néven.

en: You are logged into Tumblr as %s.
hu: Bejelentkezett a Tumblr-re %s néven.

en: You are logged into YouTube as %s.
hu: Bejelentkezett a YouTube-ra %s néven.

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don't yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
hu: Jelenleg nincs bejelentkezve a Facebookra.
    
    Ha nincs még Facebook fiókja, a bejelentkezés során létrehozhat egyet. Engedélyeznie kell a fényképek feltöltését, és a falon való közzétételét. Ezek az engedélyek szükségesek a Shotwell kapcsolat működéséhez.

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Login to log into Flickr in your Web browser.  You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
hu: Jelenleg nincs bejelentkezve Flickr-re
    
    Kattintson a Bejelentkezés gombra a bejelentkezéshez a Flickr fiókjába a böngészőből. A bejelentkezés során jogosultságot kell adnia a Shotwell Connectnek, hogy hozzáférjen a Flickr fiókjához.

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Login to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
hu: Jelenleg nincs bejelentkezve Picasa Webalbumokba.
    
    Kattintson a Bejelentkezés gombra a bejelentkezéshez a Picasa Webalbumokba a böngészőből. A bejelentkezés során jogosultságot kell adnia a Shotwell Connectnek, hogy hozzáférjen a Picasa Webalbumokhoz.

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
hu: Jelenleg nincs bejelentkezve a Yandex.Fotki oldalra.

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
hu: Nincs bejelentkezve a YouTube-ra.
    
    A folytatáshoz rendelkeznie kell egy Google fiókkal, és be kell azt állítania a YouTube-bal való használathoz. A legtöbb fiókot a böngészőből is beállíthatja, ha bejelentkezik a YouTube oldalon legalább egyszer.

en: You are not currently logged into your Gallery.
    
    You must have already signed up for a Gallery3 account to complete the login process.
hu: Jelenleg nincs bejelentkezve a Gallery-ra
    
    A bejelentkezéshez rendelkeznie kell egy Gallery fiókkal.

en: You can also import photos in any of these ways:
hu: Fényképeket a következő módokon is importálhat:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
hu: Nincsenek engedélyezve adatimportáló bővítmények.
    
    Az Importálás alkalmazásból funkció használatához engedélyeznie kell legalább egy adatimportáló bővítményt. A bővítmények a Beállítások ablakban engedélyezhetők.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
hu: A Shotwell használata közben már bejelentkezett a Facebookra, és kijelentkezett onnan.
    A Facebookra való feltöltés folytatásához indítsa újra a Shotwellt, és próbálja újra a feltöltést.

en: You have already logged in and out of Flickr during this Shotwell session.
    To continue publishing to Flickr, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
hu: A Shotwell használata közben már bejelentkezett a Flickr-re, és kijelentkezett onnan.
    A Flickr-re való feltöltés folytatásához indítsa újra a Shotwellt, és próbálja újra a feltöltést.

en: You have already logged in and out of a Google service during this Shotwell session.
    
    To continue publishing to Google services, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
hu: A Shotwell használata közben már bejelentkezett a Google szolgáltatásra, és kijelentkezett onnan.
    
    A Google szolgáltatásra való feltöltés folytatásához indítsa újra a Shotwellt, és próbálja újra a feltöltést.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
hu: Az Ön Flickr Pro fiókja korlátlan feltöltést engedélyez.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %d megabyte remaining in your upload quota. | Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %d megabytes remaining in your upload quota.
hu[0]: Az ingyenes Flickr fiókja korlátozza a havonta feltölthető adatmennyiséget.
    Ebben a hónapban még %d megabájt feltöltésére van lehetősége.
hu[1]: Az ingyenes Flickr fiókja korlátozza a havonta feltölthető adatmennyiséget.
    Ebben a hónapban még %d megabájt feltöltésére van lehetősége.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
hu: A fényképgyűjteménye nem kompatibilis ezzel a Shotwell verzióval. Úgy tűnik, a Shotwell %s verzióval (%d. séma) készült, míg a jelenlegi verzió: %s (%d. séma). Ürítse ki a gyűjteményt a(z) %s törlésével, és importálja újra a fényképeit.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please use the latest version of Shotwell.
hu: A fényképgyűjteménye nem kompatibilis ezzel a Shotwell verzióval. Úgy tűnik, a Shotwell %s verzióval (%d. séma) készült, míg a jelenlegi verzió: %s (%d. séma). Próbálja meg a Shotwell legfrissebb verzióját használni.

en: Zoom _100%
hu: _100% nagyítás

en: Zoom _200%
hu: _200% nagyítás

en: Zoom _In
hu: _Nagyítás

en: Zoom _Out
hu: _Kicsinyítés

en: Zoom the photo to 100% magnification
hu: Fénykép 100%-os nagyítása

en: Zoom the photo to 200% magnification
hu: Fénykép 200%-os nagyítása

en: Zoom the photo to fit on the screen
hu: Képernyő kitöltése a fényképpel

en: [FILE]
hu: [FÁJL]

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Add Tags...
hu: Címkék hozzáadása…

en: _Adjust
hu: Mó_dosítás

en: _Adjust Date and Time...
hu: _Dátum és idő módosítása…

en: _Albums (or write new):
hu: _Albumok (vagy új írása):

en: _All Photos
hu: Öss_zes fénykép

en: _Apply
hu: _Alkalmaz

en: _Ascending
hu: _Növekvő

en: _Autosize:
hu: _Automatikus méret:

en: _Background:
hu: _Háttér:

en: _Basic Information
hu: _Alapvető információk

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Comments
hu: _Megjegyzések

en: _Contents
hu: _Tartalom

en: _Copy Color Adjustments
hu: _Színbeállítások másolása

en: _Crop
hu: _Levágás

en: _Decrease
hu: _Csökkentés

en: _Delay:
hu: _Késleltetés:

en: _Delete
hu: _Törlés

en: _Delete Tag "%s"
hu: „%s” címke _törlése

en: _Developer
hu: _Előhívó

en: _Directory structure:
hu: _Könyvtárszerkezet:

en: _Do no upload tags
hu: _Címkék ne legyenek feltöltve

en: _Don't show this message again
hu: _Ne jelenjen meg ez az üzenet többé

en: _Duplicate
hu: _Többszörözés

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _Edit...
hu: S_zerkesztés…

en: _Email address
hu: _E-mail cím

en: _Enhance
hu: _Feljavítás

en: _Export...
hu: _Exportálás…

en: _File
hu: _Fájl

en: _Filter Photos
hu: _Fényképek szűrése

en: _Find
hu: _Keresés

en: _Find...
hu: _Keresés…

en: _Flag
hu: _Megjelölés

en: _Forbid downloading original photo
hu: _Eredeti kép letöltésének megtiltása

en: _Format:
hu: _Formátum:

en: _Forward
hu: _Előre

en: _Frequently Asked Questions
hu: _Gyakran ismételt kérdések

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Hide album
hu: _Album elrejtése

en: _If a title is set and comment unset, use title as comment
hu: Ha be van állítva _cím, de megjegyzés nincs, akkor a cím használata megjegyzésként

en: _Import
hu: _Importálás

en: _Import From Folder...
hu: _Importálás mappából…

en: _Import in Place
hu: _Importálás

en: _Import photos from your %s folder
hu: Fényképek i_mportálása a(z) %s mappájából

en: _Import photos to:
hu: Fényképek i_mportálása ide:

en: _Increase
hu: _Növelés

en: _Keep
hu: _Megtartás

en: _Login
hu: Bejele_ntkezés

en: _Logout
hu: _Kijelentkezés

en: _Match
hu: Illes_zkedjen

en: _Match photo aspect ratio
hu: Fénykép _méretarányának megtartása

en: _Merge Events
hu: _Események egyesítése

en: _Modify original file
hu: Eredeti fájl _módosítása

en: _Modify original files
hu: Eredeti fájlok _módosítása

en: _Modify original photo file
hu: Eredeti fényképfájl _módosítása

en: _Modify original photo files
hu: Eredeti fényképfájlok _módosítása

en: _Move to Trash
hu: Á_thelyezés a Kukába

en: _Name of search:
hu: Keresés _neve:

en: _New
hu: Ú_j

en: _New Event
hu: Új esemé_ny

en: _Next
hu: Kö_vetkező

en: _Next Photo
hu: _Következő fénykép

en: _Normal Size
hu: _Normál méret

en: _Output photo at:
hu: _Kimenő fénykép:

en: _Password
hu: _Jelszó

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: _Paste Color Adjustments
hu: _Színbeállítások beillesztése

en: _Pattern:
hu: _Minta:

en: _Photo
hu: _Fénykép

en: _Photos
hu: Fény_képek

en: _Pixels:
hu: Ké_ppont:

en: _Play
hu: _Lejátszás

en: _Play Video
hu: _Videó lejátszása

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _Previous
hu: _Előző

en: _Previous Photo
hu: _Előző fénykép

en: _Print
hu: _Nyomtatás

en: _Print...
hu: _Nyomtatás…

en: _Publish
hu: Közzé_tétel

en: _Quality:
hu: _Minőség:

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Ratings
hu: É_rtékelések

en: _Red-eye
hu: Vö_rösszem-hatás

en: _Redo
hu: Új_ra:

en: _Refresh
hu: _Frissítés

en: _Rejected
hu: _Visszautasított

en: _Remember
hu: _Megjegyzés

en: _Remember Password
hu: _Jelszó megjegyzése

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: _Remove From Library
hu: _Eltávolítás a gyűjteményből

en: _Remove location, camera, and other identifying information before uploading
hu: _Hely-, fényképezőgép- és más azonosításra alkalmas adatok eltávolítása a feltöltés előtt

en: _Remove location, tag and camera-identifying data before uploading
hu: _Hely-, címke- és a fényképezőgép azonosításra alkalmas adatok eltávolítása a feltöltés előtt

en: _Rename...
hu: Át_nevezés…

en: _Replace
hu: _Csere

en: _Report a Problem...
hu: _Hiba jelentése…

en: _Reset
hu: _Visszaállítás

en: _Restore
hu: _Visszaállítás

en: _Revert
hu: _Visszaállítás

en: _Save
hu: M_entés

en: _Save a Copy
hu: _Másolat mentése

en: _Scaling constraint:
hu: _Méretezési megszorítás:

en: _Search Bar
hu: Keresősá_v

en: _Set Rating
hu: É_rtékelés megadása

en: _Shift photos/videos by the same amount
hu: Fotók/videók _eltolása azonos mennyiséggel

en: _Skip
hu: _Kihagyás

en: _Stop
hu: _Leállítás

en: _Stop Import
hu: Importálás l_eállítása

en: _Straighten
hu: Ki_egyenesítés

en: _Switch Developer
hu: _Előhívó váltása

en: _Titles
hu: _Címek

en: _Transition effect:
hu: Átmenet _effektus:

en: _URL of your Piwigo photo library
hu: Piwigo fényképgyűjtemény URL-címe

en: _Undelete
hu: _Visszaállítás

en: _Undo
hu: _Visszavonás:

en: _Unmount
hu: _Leválasztás

en: _Unrated
hu: É_rtékeletlen

en: _User name:
hu: _Felhasználónév:

en: _View
hu: _Nézet

en: _Watch library directory for new files
hu: Új _fájlok figyelése a gyűjteménykönyvtárban

en: a raw photo
hu: nyers fénykép

en: a video
hu: videó

en: access token
hu: hozzáférési token

en: album;camera;cameras;crop;edit;enhance;export;gallery;image;images;import;organize;photo;photographs;photos;picture;pictures;photography;print;publish;rotate;share;tags;video;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;
hu: album;fényképezőgép;fényképezőgépek;vágás;szerkesztés;exportálás;galéria;kép;képek;importálás;rendszerezés;fénykép;fényképek;fotó;fotók;fotográfia;nyomtatás;közzététel;forgatás;megosztás;videó;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;

en: all
hu: összes

en: and
hu: és

en: and higher
hu: és nagyobb

en: and lower
hu: és kisebb

en: any
hu: bármely

en: any photo
hu: bármely fénykép

en: authentication token
hu: hitelesítési token

en: background color
hu: háttérszín

en: black
hu: fekete

en: contains
hu: tartalmazza

en: content height
hu: tartalom magassága

en: content layout mode
hu: tartalomelrendezési mód

en: content ppi
hu: tartalom ppi

en: content units
hu: tartalom mértékegysége

en: content width
hu: tartalom szélessége

en: couldn't copy %s
    	to %s
hu: %s nem másolható
    	ide: %s

en: day | days
hu[0]: nap
hu[1]: nap

en: default blog
hu: alapértelmezett blog

en: default publishing service
hu: alapértelmezett közzétételi szolgáltatás

en: default size
hu: alapértelmezett méret

en: default size code
hu: alapértelmezett méretkód

en: default visibility
hu: alapértelmezett láthatóság

en: delay
hu: késleltetés

en: directory pattern
hu: könyvtárminta

en: directory pattern custom
hu: egyéni könyvtárminta

en: display basic properties
hu: alapvető tulajdonságok megjelenítése

en: display event comments
hu: esemény megjegyzések megjelenítése

en: display extended properties
hu: további tulajdonságok megjelenítése

en: display photo comments
hu: fénykép megjegyzések megjelenítése

en: display photo ratings
hu: fénykép értékelések megjelenítése

en: display photo tags
hu: fényképcímkék megjelenítése

en: display photo titles
hu: fényképcímek megjelenítése

en: display search bar
hu: keresősáv megjelenítése

en: display sidebar
hu: oldalsáv megjelenítése

en: display toolbar
hu: eszköztár megjelenítése

en: do not upload tags when uploading to Piwigo
hu: ne töltse fel a címkéket a Piwigora feltöltéskor

en: does not contain
hu: nem tartalmazza

en: duplicates existing media item
hu: Duplikálja a meglévő médiaelemet

en: enable F-Spot import plugin
hu: F-Spot importálás bővítmény engedélyezése

en: enable facebook publishing plugin
hu: facebook közzétételi bővítmény engedélyezése

en: enable flickr publishing plugin
hu: flickr közzétételi bővítmény engedélyezése

en: enable gallery3 publishing plugin
hu: gallery3 közzétételi bővítmény engedélyezése

en: enable picasa publishing plugin
hu: picasa közzétételi bővítmény engedélyezése

en: enable piwigo publishing plugin
hu: piwigo közzétételi bővítmény engedélyezése

en: enable rajce publishing plugin
hu: rajce közzétételi bővítmény engedélyezése

en: enable slideshow chess transition
hu: sakktábla diaátmenet engedélyezése

en: enable slideshow circle transition
hu: kör diaátmenet engedélyezése

en: enable slideshow clock transition
hu: óra diaátmenet engedélyezése

en: enable slideshow crumble transition
hu: összecsuklás diaátmenet engedélyezése

en: enable slideshow fade transition
hu: elhalványodás diaátmenet engedélyezése

en: enable slideshow slide transition
hu: csúszás diaátmenet engedélyezése

en: enable slideshow squares transition
hu: négyzetek diaátmenet engedélyezése

en: enable slideshow stripes transition
hu: csíkok diaátmenet engedélyezése

en: enable tumblr publishing plugin
hu: tumblr közzétételi bővítmény engedélyezése

en: enable yandex publishing plugin
hu: yandex közzétételi bővítmény engedélyezése

en: enable youtube publishing plugin
hu: youtube közzétételi bővítmény engedélyezése

en: ends with
hu: ezzel végződik

en: error message:
hu: hibaüzenet:

en: external modifications
hu: külső változtatások

en: external photo editor
hu: külső fényképszerkesztő

en: external raw editor
hu: külső RAW szerkesztő

en: flagged
hu: megjelölt

en: has
hu: van

en: has no
hu: nincs

en: height of direct-edit window
hu: közvetlen szerkesztés ablak magassága

en: height of library window
hu: a gyűjtemény alkalmazásablak magassága

en: hide album
hu: album elrejtése

en: hour | hours
hu[0]: óra
hu[1]: óra

en: if title is set and comment unset, use title as comment for uploads to Piwigo
hu: ha be van állítva cím, de megjegyzés nincs, akkor a cím használata megjegyzésként a Piwigo feltöltéseknél

en: images per page code
hu: kép / oldal kód

en: import directory
hu: importálási könyvtár

en: in.
hu: hüvelyk

en: internal modifications
hu: belső változtatások

en: interpreter state cookie
hu: értelmező állapot sütije

en: is
hu: =

en: is after
hu: után volt

en: is before
hu: előtte volt

en: is between
hu: ezek közt

en: is exactly
hu: pontosan ez

en: is not
hu: nem

en: is not set
hu: nincs beállítva

en: is set
hu: beállítva

en: keep relative time between photos
hu: relatív idő megtartása a fényképek között

en: label
hu: címke

en: last album
hu: legutóbbi album

en: last category
hu: legutóbbi kategória

en: last permission level
hu: legutóbbi engedélyszint

en: last photo size
hu: legutóbbi fényképméret

en: last used import service
hu: legutóbb használt importálási szolgáltatás

en: last used publishing service
hu: legutóbb használt közzétételi szolgáltatás

en: match aspect ratio
hu: méretarány megtartása

en: maximize direct-edit window
hu: közvetlen szerkesztés ablak maximalizálása

en: maximize library window
hu: gyűjtemény alkalmazásablak maximalizálása

en: minute | minutes
hu[0]: perc
hu[1]: perc

en: modifications
hu: változtatások

en: modified
hu: módosítva

en: modify original photo files
hu: eredeti fényképfájlok módosítása

en: none
hu: nincs

en: not flagged
hu: jelöletlen

en: of the following:
hu: a következőkkel:

en: only
hu: csak

en: open album in web browser
hu: album megnyitása böngészőben

en: or
hu: vagy

en: password
hu: jelszó

en: period of time
hu: ennyi ideig

en: photo thumbnail scale
hu: fénykép bélyegkép méretezése

en: pin toolbar state
hu: eszköztár állapotának rögzítése

en: pixels
hu: képpont

en: pixels of the major axis uploaded picture
hu: a feltöltött kép fő tengelyeinek pixelei

en: pixels per inch
hu: képpont hüvelykenként

en: print titles
hu: címek nyomtatása

en: rating filter level
hu: értékelési szűrő szint

en: refresh token
hu: frissítési token

en: remember
hu: megjegyzés

en: remember password
hu: jelszó megjegyzése

en: remove sensitive info from uploads
hu: érzékeny adatok eltávolítása a feltöltésekből

en: scaling constraint of uploaded picture
hu: a feltöltött kép méretezési megszorítása

en: second | seconds
hu[0]: másodperc
hu[1]: másodperc

en: seconds
hu: másodperc

en: show welcome dialog on startup
hu: üdvözlő párbeszédablak megjelenítése indításkor

en: sidebar divider position
hu: oldalsáv elválasztó pozíciója

en: sidebar position
hu: oldalsáv pozíciója

en: size selection
hu: méret kiválasztása

en: sort event photos ascending
hu: az események fényképeinek rendezése növekvő sorrendben

en: sort event photos criteria
hu: esemény fényképek rendezési feltétele

en: sort events ascending
hu: események rendezése növekvő sorrendben

en: sort library photos ascending
hu: a gyűjteményben lévő fényképek rendezése növekvő sorrendben

en: sort library photos criteria
hu: a gyűjteményben lévő fényképek rendezési feltétele

en: starts with
hu: ezzel kezdődik

en: titles font
hu: címek betűkészlete

en: transition delay
hu: átmenet késleltetése

en: transition effect id
hu: átmenet effektus azonosító

en: untitled
hu: névtelen

en: use 24 hour time
hu: 24 órás idő használata

en: use lowercase filenames
hu: kisbetűs fájlnevek használata

en: user i.d.
hu: felhasználóazonosító

en: user name
hu: felhasználónév

en: user token, if remembered.
hu: felhasználói token, ha meg lett jegyezve.

en: username
hu: felhasználónév

en: watch library directory for new files
hu: új fájlok figyelése a gyűjteménykönyvtárban

en: white
hu: fehér

en: width of direct-edit window
hu: közvetlen szerkesztés ablak szélessége

en: width of library window
hu: a gyűjtemény alkalmazásablak szélessége

en: within category:
hu: kategóriában:

en: write metadata to master files
hu: metaadatok írása az eredeti fájlokba
