shotwell-0.15 - en to kk translation catalogue (1033 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
kk[0]: 
    
    Және %d басқа.

en: 
    
    The file “%s” may not be supported by or may be too large for this instance of Gallery3.
kk: 
    
    "%s" файлына қолдау жоқ болуы мүмкін, немесе ол Gallery3 бұл орнатуы үшін тым үлкен болуы мүмкін.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
kk: 
    
    Экспорттауды жалғастыруды қалайсыз ба?

en: 
    Note that Gallery3 only supports the video types that Flowplayer does.
kk: 
    Есіңізде болсын, Gallery3 ішінде тек Flowplayer қолдайтын видео түрлеріне қолдау бар.

en:  Site Not Found
kk:  Сайт табылмады

en: %.1f seconds
kk: %.1f секунд

en: %d Event | %d Events
kk[0]: %d оқиға

en: %d Photo | %d Photos
kk[0]: %d фото

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
kk[0]: %d фото/видео

en: %d Video | %d Videos
kk[0]: %d видео

en: %d hour | %d hours
kk[0]: %d сағат

en: %d minute | %d minutes
kk[0]: %d минут

en: %d second | %d seconds
kk[0]: %d секунд

en: %s Database
kk: %s дерекқоры

en: %s does not exist.
kk: %s жоқ болып тұр.

en: %s does not support the file format of
    %s.
kk: %s келесі үшін файл пішімін қолдамайды:
    %s.

en: %s is not a file.
kk: %s файл емес.

en: %s or Better
kk: %s не жақсырақ

en: (Help)
kk: (Көмек)

en: (None)
kk: (Ешнәрсе)

en: (and %d more)
kk: (және тағы да %d)

en: 1 day
kk: %d күн

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
kk[0]: %d қайталанатын фото импортталмаған:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
kk[0]: %d қайталанатын фото/видео импортталмады:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
kk[0]: %d қайталанатын видео импортталмады:

en: 1 file failed to import because it was corrupt:
     | %d files failed to import because it was corrupt:
kk[0]: %d файл зақымдалған болғандықтан импортталмады:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
kk[0]: %d файл фото жинақ бумасына жазуға болмаған соң импортталмады:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
kk[0]: %d файл камера қатесі салдарынан импортталмады:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
kk[0]: %d файл файлдық не құрылғылық қате салдарынан импортталмады:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
kk[0]: %d файл пайдаланушы бас тартқан соң аттап өтілді:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
kk[0]: %d сурет емес файлдан аттап өттік.

en: 1 photo failed to import because it was corrupt:
     | %d photos failed to import because they were corrupt:
kk[0]: %d фото зақымдалған болғандықтан импортталмады:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
kk[0]: %d фотосуретті импорттау қате, өйткені фото жинақ бумасына жазу құқығы жоқ:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
kk[0]: %d фото камера қате салдарынан импортталмаған:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
kk[0]: %d фото файл не құрылғылық қате салдарынан импортталмаған:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
kk[0]: %d фото пайдаланушы бас тарқан соң импортталмады:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
kk[0]: %d фото сәтті импортталды.

en: 1 photo/video failed to import because it was corrupt:
     | %d photos/videos failed to import because they were corrupt:
kk[0]: %d фото/видео зақымдалған болғандықтан импортталмады:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
kk[0]: %d фото/видеоны импорттау қате, өйткені фото жинақ бумасына жазу құқығы жоқ:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
kk[0]: %d фото/видео камера қате салдарынан импортталмады:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
kk[0]: %d фото/видео файл не құрылғылық қате салдарынан импортталмады:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
kk[0]: %d фото/видео пайдаланушы бас тартқан соң импортталмады:

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
kk[0]: %d фото/видео сәтті импортталды.

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
kk[0]: %d қолдауы жоқ фотодан аттап өттік:

en: 1 video failed to import because it was corrupt:
     | %d videos failed to import because they were corrupt:
kk[0]: %d видео зақымдалған болғандықтан импортталмады:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
kk[0]: %d видеоны импорттау қате, өйткені фото жинақ бумасына жазу құқығы жоқ:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
kk[0]: %d видео камера қате салдарынан импортталмады:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
kk[0]: %d видео файл не құрылғылық қате салдарынан импортталмаған:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
kk[0]: %d видео пайдаланушы бас тартқан соң импортталмады:

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
kk[0]: %d видео сәтті импортталды.

en: 1024 × 768 pixels
kk: 1024 × 768 пиксель

en: 11 × 14 in.
kk: 11 × 14 дюйм

en: 1280 × 853 pixels
kk: 1280 × 853 пиксель

en: 13 × 18 cm
kk: 13 × 18 см

en: 16 images per page
kk: 16 сурет парақта

en: 16 × 20 in.
kk: 16 × 20 дюйм

en: 18 × 24 cm
kk: 18 × 24 см

en: 2 images per page
kk: 2 сурет парақта

en: 20 × 30 cm
kk: 20 × 30 см

en: 2048 × 1536 pixels
kk: 2048 × 1536 пиксель

en: 24 Hr
kk: 24 сағ

en: 24 × 40 cm
kk: 24 × 40 см

en: 30 × 40 cm
kk: 30 × 40 см

en: 32 images per page
kk: 32 сурет парақта

en: 4 images per page
kk: 4 сурет парақта

en: 4 × 6 in.
kk: 4 × 6 дюйм

en: 4096 × 3072 pixels
kk: 4096 × 3072 пиксель

en: 5 × 7 in.
kk: 5 × 7 дюйм

en: 500 × 375 pixels
kk: 500 × 375 пиксель

en: 6 images per page
kk: 6 сурет парақта

en: 8 images per page
kk: 8 сурет парақта

en: 8 × 10 in.
kk: 8 × 10 дюйм

en: <b>Pixel Resolution</b>
kk: <b>Пиксель шешімділігі</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
kk: <b>Басылып шығарылатын сурет өлшемі</b>

en: <b>Titles</b>
kk: <b>Атаулар</b>

en: A _new album
kk: _Жаңа альбом

en: A _new album named
kk: Атау_ы келесідей жаңа альбом

en: A _new album named:
kk: Атау_ы келесідей жаңа альбомда:

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell’s library. Shotwell cannot continue.
    
    %s
kk: Shotwell жинағына қатынау кезінде қатаң қате орын алған. Shotwell өз жұмысын жалғастыра алмайды.
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to %s can’t continue.
kk: Жариялау үшін керек файл қолжетерсіз. %s қызметіне жариялауды жалғастыру мүмкін емес.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can’t continue.
kk: Жариялау үшін керек файл қолжетерсіз. Facebook-ке жариялауды жалғастыру мүмкін емес.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can’t continue.
kk: Жариялау үшін керек файл қолжетерсіз. Flickr-ге жариялауды жалғастыру мүмкін емес.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can’t continue.
kk: Жариялау үшін керек файл қолжетерсіз. Picasa-ға жариялауды жалғастыру мүмкін емес.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to YouTube can’t continue.
kk: Жариялау үшін керек файл қолжетерсіз. Youtube-ге жариялауды жалғастыру мүмкін емес.

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
kk: Жариялау үшін керек уақытша файл қолжетерсіз

en: A3 (297 × 420 mm)
kk: A3 (297 × 420 мм)

en: A4 (210 × 297 mm)
kk: A4 (210 × 297 мм)

en: API _Key:
kk: API _кілті:

en: API key
kk: API кілті

en: Access _type:
kk: Қатынау _түрі:

en: Add Tag “%s”
kk: "%s" тегін қосу

en: Add Tags “%s” and “%s”
kk: "%s" және "%s" тегтерін қосу

en: Add _Tags…
kk: _Тегтерді қосу…

en: Adjust
kk: Келтіру

en: Adjust Date and Time
kk: Күн мен уақытын түзету

en: Adjust Date and Time…
kk: Күн мен уақытын түзету…

en: Adjust the photo’s color and tone
kk: Фото түсін мен реңің келтіру

en: Adjust the size of the thumbnails
kk: Кіші көріністердің өлшемдерін баптау

en: Adjusting Date and Time
kk: Күн мен уақытын баптау

en: Admins
kk: Әкімшілер

en: Admins, Family
kk: Әкімшілер, Отбасы

en: Admins, Family, Friends
kk: Әкімшілер, Отбасы, Достар

en: Admins, Family, Friends, Contacts
kk: Әкімшілер, Отбасы, Достар, Контакттар

en: Album comment
kk: Альбом түсіндірмесі

en: All + _Rejected
kk: Барл_ығы + тайдырылған

en: All Events
kk: Барлық оқиғалар

en: All photo source files are missing.
kk: Барлық фотолардың бастапқы файлдары жоқ.

en: An _existing album
kk: Б_ар болып тұрған альбом

en: An _existing album:
kk: Б_ар болып тұрған альбом:

en: An _existing category
kk: Бар бол_ып тұрған санат

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
kk: Piwigo-ға жариялау кезінде қате хабарламасы алынды. Қайталап көріңіз.

en: An error message occurred when publishing to Rajce. Please try again.
kk: Rajce қызметіне жариялау кезінде қате хабарламасы алынды. Қайталап көріңіз.

en: Angle:
kk: Бұрыш:

en: Any text
kk: Кез-келген мәтін

en: Apply copied color adjustments to the selected photos
kk: Таңдалған фотоларға көшірілген түстерді келтіруін кірістіру

en: Applying Color Transformations
kk: Түстер түрлендіруін іске асыру

en: Artist:
kk: Орындаушы:

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
kk[0]: %d файлды импорттау талабы жасалды

en: Authorization _Number:
kk: Авторизациялық _нөмірі:

en: Auto-importing photos…
kk: Фотоларды автоимпорттау…

en: Automatically improve the photo’s appearance
kk: Фото түрін автожақсарту

en: Back
kk: Артқа

en: Best _Fit
kk: Жақ_сырақ сыю

en: Blinds
kk: Жалюзи

en: Blogs:
kk: Блогтар:

[ctx: Button Label]
en: Edit Title
kk: Атауды түзету

en: By Exposure _Date
kk: Түсірілген _күні бойынша

en: By _Filename
kk: _Файл аты бойынша

en: By _Rating
kk: Ре_йтингі бойынша

en: By _Title
kk: А_тауы бойынша

en: Camera
kk: Камера

en: Camera error
kk: Камера қатесі

en: Camera make:
kk: Камера моделі:

en: Camera model:
kk: Камера моделі:

en: Cameras
kk: Камералар

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
kk: Таңдалған F-Spot дерекқор файлын ашу мүмкін емес: файл жоқ болып тұр немесе ол файл F-Spot дерекқор файлы емес

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
kk: Таңдалған F-Spot дерекқор файлын ашу мүмкін емес: F-Spot дерекқор нұсқасын Shotwell қолдамайды

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
kk: Таңдалған F-Spot дерекқор файлын оқу мүмкін емес: фотосуреттер кестесін оқу қатесі

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
kk: Таңдалған F-Spot дерекқор файлын оқу мүмкін емес: тегтер кестесін оқу қатесі

en: Certificate of %s
kk: %s сертификаты

en: Change slideshow settings
kk: Слайдшоу баптауларын өзгерту

en: Change the rating of your photo
kk: Фотоңыздың рейтингін орнату

en: Chess
kk: Шахмат

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
kk: <span weight="bold">Файл %s Бумадан импорттау</span> таңдаңыз

en: Circle
kk: Шеңбер

en: Circles
kk: Шеңберлер

en: Clock
kk: Сағат

en: Close
kk: Жабу

en: Close _without Saving
kk: Сақтамай-ақ _жабу

en: Close the red-eye tool
kk: Қызыл көздер сайманын жабу

en: Co_py Photos
kk: Фо_толарды көшіру

en: Combine events into a single event
kk: Оқиғаларды бір оқиғаға біріктіру

en: Comment
kk: Түсіндірме

en: Comment:
kk: Түсіндірме:

en: Con_tinue
kk: Жа_лғастыру

en: Connect a camera to your computer and import
kk: Компьютеріңізге камераны жалғап, ипорттаңыз

en: Continue the slideshow
kk: Слайдшоуды жалғастыру

en: Contrast
kk: Контраст

en: Contrast Expansion
kk: Контраст кеңейтілуі

en: Contrast:
kk: Контраст:

en: Copy Color Adjustments
kk: Түстерді келтіруін көшіріп алу

en: Copy the color adjustments applied to the photo
kk: Фотосуретке іске асырылған түстерді келтіруін көшіріп алу

en: Core Data Import Services
kk: Өзек мәлімет импорттау қызметтері

en: Core Publishing Services
kk: Жариялау қызметтері

en: Core Slideshow Transitions
kk: Слайдшоу арасында өту аралығы

en: Corrupt image file
kk: Зақымдалған сурет файлы

en: Could not load UI: %s
kk: UI жүктеу мүмкін емес: %s

en: Could not make directory %s writable
kk: %s бумасын жазу үшін қолжетерлік жасау мүмкін емес.

en: Could not make directory %s writable: %s
kk: %s бумасын жазу үшін қолжетерлік жасау мүмкін емес: %s

en: Create Tag
kk: Тегті жасау

en: Create a _new album named:
kk: Атауы келесіде_й жаңа альбомды жасау:

en: Creating New Event
kk: Жаңа оқиғаны жасау

en: Creating album %s…
kk: %s альбомын жасау…

en: Creating album…
kk: Альбомды жасау…

en: Crop
kk: Қиып жіберу

en: Crop the photo’s size
kk: Фотосуретті қиып жіберу

en: Crumble
kk: Шашырау

en: Current
kk: Ағымдағы

en: Current Development:
kk: Ағымдағы өндеуде:

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: DIRECTORY
kk: БУМА

en: D_escending
kk: К_ему ретімен

en: Data Imports
kk: Мәлімет импорты

en: Database error
kk: Дерекқор қатесі

en: Database file:
kk: Дерекқор файлы:

en: Date
kk: Күн

en: Date:
kk: Күні:

en: De_fault:
kk: Ба_стапқы:

en: Decrease Rating
kk: Рейтингі кішірейту

en: Decreasing ratings
kk: Рейтингтерді кішірейту

en: Default album
kk: Үнсіз келісім альбомы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Delete Search
kk: Іздеуді өшіру

en: Delete Search “%s”
kk: "%s" іздеуін өшіру

en: Delete Tag
kk: Тегті өшіру

en: Delete Tag “%s”
kk: "%s" тегін өшіру

en: Delete all photos in the trash
kk: Қоқыс шелегінен барлық фотоларды өшіру

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
kk[0]: Бұл %d файлды камерадан өшіру керек пе?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
kk[0]: Камерадан бұл %d фотоны өшіру керек пе?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
kk[0]: Камерадан бұл %d фото/видеоны өшіру керек пе?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
kk[0]: Камерадан бұл %d видеоны өшіру керек пе?

en: Deleting Photos
kk: Фотоларды өшіру

en: Deleting…
kk: Өшірілуде…

en: Developer:
kk: Өндіруші:

[ctx: Dialog Title]
en: Add Tags
kk: Тегтерді қосу

[ctx: Dialog Title]
en: Edit Title
kk: Атауды түзету

en: Disable _comments
kk: _Пікірлерді сөндіру:

en: Disk failure
kk: Диск қатесі

en: Disk full
kk: Диск толық

en: Display
kk: Көрсету

en: Display %s
kk: Көрсету %s

en: Display %s or Better
kk: %s не жақсырақ көрсету

en: Display each photo’s rating
kk: Әр фотоның рейтингін көрсету

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
kk: Жинақ бумасын өзгерістерге бақылап отырмау

en: Don’t display startup progress meter
kk: Іске қосылу үрдіс жолағын көрсетпеу

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
kk: Фотоларды Shotwell терезесіне тартып апарыңыз

en: Duplicate
kk: Көшірмесін жасау

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
kk: Импортталмаған қайталанатын фото/видеолар:

en: Duplicating photos
kk: Фотолар көшірмелерін жасау

en: Duration:
kk: Ұзақтығы:

en: E_xtended Information
kk: Кеңе_йтілген ақпарат

en: E_xternal photo editor:
kk: С_ыртқы фото түзетушісі:

en: Edit Comment
kk: Түсіндірмені түзету

en: Edit Event Comment
kk: Оқиға түсіндірмесін түзету

en: Edit Event _Comment…
kk: Оқиға тү_сіндірмесін түзету…

en: Edit Photo/Video Comment
kk: Фото/видео түсіндірмесін түзету

en: Edit _Comment…
kk: Тү_сіндірмені түзету…

en: Edit _Title…
kk: А_тауды түзету…

en: Empty T_rash
kk: Қоқ_ыс шелегін тазарту

en: Empty Trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

en: Emptying Trash…
kk: Қоқыс шелегі тазартылуда…

en: Enhance
kk: Жақсарту

en: Enhancing
kk: Жақсарту

en: Enter email and password associated with your Rajce account.
kk: Rajce тіркелгіңіздің пайдаланушы аты мен паролін енгізіңіз.

en: Enter the URL for your Gallery3 site and the username and password (or API key) for your Gallery3 account.
kk: Gallery3 сайтыңыздың сілтемесін, және сіздің Gallery3 тіркелгіңіздің пайдаланушы атыңыз бен парольді (немесе API кілтін) көрсетіңіз.

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
kk: Piwigo фото жинағыңыздың сілтемесін, және сіздің Piwigo тіркелгіңіздің пайдаланушы атыңыз бен парольді көрсетіңіз.

en: Enter the confirmation number which appears after you log into Flickr in your Web browser.
kk: Веб браузеріңізде Flickr ішіне кіргеннен кейін көрсетілген растау кодын енгізіңіз.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
kk: Tumblr тіркелгіңіздің пайдаланушы аты мен паролін енгізіңіз.

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
kk: Дерекқор файлына қатынау қатесі:
     %s
    
    Қате: 
    %s

en: Error while saving to %s: %s
kk: %s ішіне сақтау қатесі: %s

en: Even_ts
kk: Оқ_иғалар

en: Event %s
kk: Оқиға %s

en: Event name
kk: Оқиға аты

en: Events
kk: Оқиғалар

en: Everyone
kk: Әркім

en: Example:
kk: Мысалы:

en: Export
kk: Экспорт

en: Export Photo
kk: Фото(лар) экспорттау

en: Export Photo/Video
kk: Фото/видеоны экспорттау

en: Export Photos
kk: Фотоларды экспорттау

en: Export Photos/Videos
kk: Фото/видеоларды экспорттау

en: Export Video
kk: Видеоны экспорттау

en: Export Videos
kk: Видеоларды экспорттау

en: Export _metadata:
kk: _Метаақпаратты экспорттау:

en: Exporting
kk: Экспорттау

en: Exposure
kk: Экспозиция

en: Exposure bias:
kk: Экспозицияны келтіру:

en: Exposure date:
kk: Экспозиция күні:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
kk: Ұсталым уақыты артқа келесі мәнге жылжытылады:
    %d %s, %d %s, %d %s, және %d %s.

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
kk: Ұсталым уақыты алға келесі мәнге жылжытылады:
    %d %s, %d %s, %d %s, және %d %s.

en: Exposure time:
kk: Экспозиция уақыты:

en: Exposure:
kk: Экспозиция:

en: Extended Information
kk: Кеңейтілген ақпараты

en: External Editors
kk: Сыртқы түзетушілер

en: External _RAW editor:
kk: С_ыртқы RAW түзетушісі:

en: F-Spot library: %s
kk: F-Spot жинағы: %s

en: Fade
kk: Сөндіру

en: Family only
kk: Тек отбасы

en: Fetching account information…
kk: Тіркелгі ақпараты алынуда…

en: Fetching photo information
kk: Фото ақпаратын алу

en: Fetching preview for %s
kk: %s үшін алдын-ала қарауды алу

en: File %s already exists. Replace?
kk: %s файлы бар болып тұр. Оны алмастыру керек пе?

en: File already exists in database
kk: Файл дерекқорда бар

en: File error
kk: Файл қатесі

en: File name
kk: Файл аты

en: File size:
kk: Файл өлшемі:

en: File write error
kk: Файлды жазу қатесі

en: Files Not Imported Because They Weren’t Recognized as Photos or Videos:
kk: Файлдар фото не видео ретінде танылмағандықтан импортталмады:

en: Fill the entire page
kk: Парақты түгел толтыру

en: Filter Photos
kk: Фотоларды сүзгілеу

en: Find
kk: Табу

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
kk: Суретті оның аты не тегтеріндегі бар мәтін арқылы табу

en: Fit to _Page
kk: Параққа сы_йдыру

en: Flag
kk: Жалауша

en: Flag selected photos
kk: Таңдалған фотоларға жалауша орнату

en: Flag state
kk: Жалауша күйі

en: Flagged
kk: Жалауша бар

en: Flagging selected photos
kk: Таңдалған фотоларға жалауша орнату

en: Flash:
kk: Жарқылдау:

en: Flip Hori_zontally
kk: Горизонта_лды айналдыру

en: Flip Horizontally
kk: Горизонталды айналдыру

en: Flip Verti_cally
kk: _Вертикалды айналдыру

en: Flip Vertically
kk: Вертикалды айналдыру

en: Flipping Horizontally
kk: Горизонталды айналдыру

en: Flipping Vertically
kk: Вертикалды айналдыру

en: Focal length:
kk: Фокустық қашықтығы:

en: Folders
kk: Бумалар

en: Friends
kk: Достар

en: Friends & family only
kk: Тек отбасы мен достар

en: Friends only
kk: Тек достар

en: From:
kk: Қайдан:

en: Fulls_creen
kk: Т_олық экранға

en: Fullscreen
kk: Толық экранға

en: GPS latitude:
kk: GPS ендігі:

en: GPS longitude:
kk: GPS бойлығы:

en: Gallery3 API key
kk: Gallery3 API кілті

en: Gallery3 publishing module
kk: Gallery3 жариялау модулі

en: Gallery3 site URL
kk: Gallery3 сайт сілтемесі

en: Gallery3 username
kk: Gallery3 пайдаланушы аты

en: Generate desktop background slideshow
kk: Жұмыс үстел тұсқағаз слайдшоуын жасау

en: Go _Back
kk: Ар_тқа

en: Go to the next photo
kk: Келесі фотоға өту

en: Go to the previous photo
kk: Алдыңғы фотоға өту

en: Google+ (2048 × 1536 pixels)
kk: Google+ (2048 × 1536 пиксель)

en: HD Video (16 ∶ 9)
kk: HD видео (16 ∶ 9)

en: Height
kk: Биіктігі

en: Hide photos already imported
kk: Алдыңда импортталған фотоларды жасыру

en: High (%d%%)
kk: Жоғары (%d%%)

en: Highlights
kk: Ерекшелеу

en: Highlights:
kk: Ерекшелеу:

en: How long each photo is shown on the desktop background
kk: Әр фото жұмыс үстелдің түсқағазы ретінде тұратын уақыты

en: I understand, please _proceed.
kk: Мен түсіндім, _жалғастыра беріңіз.

en: Image Settings
kk: Сурет баптаулары

en: Import Complete
kk: Импорт аяқталды

en: Import From Application
kk: Қолданбадан импорттау

en: Import From Folder
kk: Бумадан импорттау

en: Import From _Application…
kk: Қолд_анбадан импорттау…

en: Import Results Report
kk: Импорттау нәтижелері

en: Import _All
kk: Барл_ығын импорттау

en: Import _Selected
kk: Таңд_алғанды импорттау

en: Import media _from:
kk: Мульт_имедияны қайдан импорттау:

en: Import photos from your %s library
kk: Фотоларды сіздің %s жинағыңыздан импорттау

en: Import to Library
kk: Жинақ ішіне импорттау

en: Imported %s
kk: Импортталды %s

en: Imported failed (%d)
kk: Импорттау қатесі (%d)

en: Importing
kk: Импорттау

en: Importing from %s can’t continue because an error occurred:
kk: %s ішінен импорттау мүмкін емес, өйткені қате орын алды:

en: Importing…
kk: Импорттау…

en: Increase Rating
kk: Рейтингі үлкейту

en: Increasing ratings
kk: Рейтингтерді үлкейту

en: Invalid URL
kk: Қате сілтеме

en: Invalid User Email or Password
kk: Пайдаланушы эл. поштасы не паролі қате

en: Invalid User Name or Password
kk: Пайдаланушы аты не пароль қате

en: Invalid email and/or password. Please try again
kk: Эл. пошта мен/не пароль қате. Қайтадан енгізіп көріңіз

en: Invalid pattern
kk: Шаблон қате

en: Items:
kk: Элементтер:

en: JPEG quality option
kk: JPEG сапасы опциясы

en: Just me
kk: Тек мен

en: Large (2048 pixels)
kk: Үлкен (2048 пиксель)

en: Last Import
kk: Соңғы импорт

en: Leave _Fullscreen
kk: Т_олық экраннан шығу

en: Leave fullscreen
kk: Толық экраннан шығу

en: Library
kk: Жинақ

en: Library Location
kk: Жинақтың орналасуы

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
kk: Көрсетілетін фотолардың санын сүзгі негізінде азайту

en: Loading Shotwell
kk: Shotwell жүктелуде

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Log in
kk: Жүйеге кіру

en: Logging in…
kk: Жүйеге кіру…

en: Logout
kk: Шығу

en: Lose changes to %s?
kk: %s үшін өзгерістерді жоғалту керек пе?

en: Low (%d%%)
kk: Төмен (%d%%)

en: Make Key Photo for Event
kk: Оқиға үшін негізгі фото жасау

en: Make _Key Photo for Event
kk: Оқиға үшін _негізгі фото жасау

en: Make a duplicate of the photo
kk: Фотоның көшірмесін жасау

en: Manually select an F-Spot database file to import:
kk: Импорттау үшін F-Spot дерекқор файлын қолмен көрсетіңіз:

en: Maximum (%d%%)
kk: Максимум (%d%%)

en: Media type
kk: Медиа түрі

en: Medium (%d%%)
kk: Орташа (%d%%)

en: Medium (1024 × 768 pixels)
kk: Орташа (1024 × 768 пиксель)

en: Merge
kk: Біріктіру

en: Merging
kk: Біріктіру

en: Metadata
kk: Метаақпарат

en: Missing Files
kk: Файлдар жоқ

en: Modif_y Tags…
kk: Тегтерді түз_ету…

en: Modify Tags
kk: Тегті түзету

en: Move Photos
kk: Фотоларды жылжыту

en: Move Photos to Trash
kk: Фотоларды қоқыс шелегіне тастау

en: Move Tag “%s”
kk: "%s" тегін жылжыту

en: Move photos to an event
kk: Фотоларды оқиғаға жылжыту

en: Move the photos to the Shotwell trash
kk: Фотоларды Shotwell қоқыс шелегіне тастау

en: Move the selected photos back into the library
kk: Таңдалған фотоларды жинаққа қайта апару

en: Moving Photos to New Event
kk: Фотоларды жаңа оқиғаға жылжыту

en: Moving Photos to Trash
kk: Фотолар қоқыс шелегіне тасталуда

en: Name:
kk: Аты:

en: Ne_w Saved Search…
kk: Ж_аңа сақталған іздеу…

en: New Event
kk: Жаңа оқиға

en: New _Tag…
kk: Жаңа _тег…

en: Next
kk: Келесі

en: Next photo
kk: Келесі фото

en: No Event
kk: Оқиға жоқ

en: No events
kk: Оқиғалар жоқ

en: No events found
kk: Ешбір оқиға табылмады

en: No new photos/videos found on camera
kk: Камерадан ешбір жаңа фото/видео табылмады

en: No photos or videos imported.
kk: Ешбір фото не видео импортталмады.

en: No photos/videos
kk: Фото/видеолар жоқ

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Not a file
kk: Файл емес

en: Not an image file
kk: Сурет файлы емес

en: OK
kk: ОК

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
kk[0]: Осылардан, %d файл сәтті импортталды.

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
kk[0]: Келесі бастапқы фотоны баптау мүмкін емес.

en: Only display photos that have not been imported
kk: Тек импортталмаған фотоларды көрсету

en: Only show photos with a rating of %s
kk: Тек қана рейтингі %s болатын фотоларды көрсету

en: Only show photos with a rating of %s or better
kk: Тек қана рейтингі %s не одан жақсы болатын фотоларды көрсету

en: Open With E_xternal Editor
kk: Сыр_тқы түзетушісімен ашу

en: Open With RA_W Editor
kk: RAW түзетушісімен ашу

en: Open target _album in browser
kk: Мақсат _альбомды браузерде ашу

en: Open the selected photo’s directory in the file manager
kk: Таңдалған фотоның бумасын файлдар басқарушысында ашу

en: Open with E_xternal Editor
kk: Сыр_тқы түзетушісімен ашу

en: Organize your photos
kk: Фотосуреттеріңізді реттеңіз

en: Original Size
kk: Бастапқы өлшемі

en: Original dimensions:
kk: Бастапқы өлшемдері:

en: Original photo could not be adjusted.
kk: Бастапқы фотоны түзету мүмкін емес.

en: Original size
kk: Бастапқы өлшемі

en: Original:
kk: Бастапқы:

en: Paste Color Adjustments
kk: Түстерді келтіруін кірістіру

en: Path to Shotwell’s private data
kk: Shotwell жеке деректеріне дейінгі жол

en: Pause
kk: Аялдату

en: Pause the slideshow
kk: Слайдшоуды аялдату

en: Photo Manager
kk: Фотосуреттерді басқару қолданбасы

en: Photo Viewer
kk: Фотосуреттерді көрсету

en: Photo _size preset:
kk: Фото өл_шемінің алдын-ала орнатуы:

en: Photo _size:
kk: Фотосурет өл_шемі:

en: Photo size
kk: Фотосурет өлшемі

en: Photo source file missing: %s
kk: Фотоның бастапқы файлы жоқ: %s

en: Photo state
kk: Фотосурет күйі

en: Photos
kk: Фотолар

en: Photos _visible to:
kk: Фотолар кі_мге көрінеді:

en: Photos and videos _visible to:
kk: Фото мен видеолар кім_ге көрінеді:

en: Photos cannot be exported to this directory.
kk: Фотоларды бұл бумаға экспорттау мүмкін емес.

en: Photos cannot be imported from this directory.
kk: Фотоларды бұл бумадан импорттау мүмкін емес.

en: Photos will appear in:
kk: Фотолар қайда көрінеді:

en: Photos will be _visible by
kk: Фотоларды кі_м көре алады

en: Photos/Videos Not Imported Because Files Are Corrupt:
kk: Фото/видеолар зақымдалған болғандықтан импортталмады:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn’t Copy Them into its Library:
kk: Фото/видеолар Shotwell оларды өз жинағына көшіре алмаған себебінен импортталмады:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren’t in a Format Shotwell Understands:
kk: Фото/видеолар Shotwell түсінетін пішімде емес болғандықтан импортталмады:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
kk: Фото/видеолар камера қатесі салдарынан импортталмады:

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
kk: Фото/видеолар келесі себептермен импортталмады:

en: Pictures
kk: Суреттер

en: Pin Toolbar
kk: Панельді бекіту

en: Pin the toolbar open
kk: Панельді ашық түрінде бекіту

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
kk: Қиып жіберу аймағын тік не жатық қояды

en: Piwigo URL
kk: Piwigo сілтемесі

en: Piwigo password, if logged in.
kk: Piwigo паролі, кірген болса.

en: Piwigo username, if logged in.
kk: Piwigo пайдаланушы аты, кірген болса.

en: Play
kk: Ойнату

en: Please close any other application using the camera.
kk: Камераны қолданып тұрған барлық қолданбалады жабыңыз.

en: Please unmount the camera.
kk: Камераны тіркеуден босатыңыз.

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Popular photo manager
kk: Фотосуреттерді басқарудың әйгілі қолданбасы

en: Preparing for login…
kk: Кіру үшін дайындалу…

en: Preparing for upload
kk: Жүктеуге дайындау

en: Preparing to auto-import photos…
kk: Фотоларды автоимпорттауды дайындау…

en: Preparing to import
kk: Импортқа дайындалу

en: Preparing to import…
kk: Импортқа дайындау…

en: Previous photo
kk: Алдыңғы фото

en: Print image _title
kk: Сурет ат_ауын да баспаға шығару

en: Printing…
kk: Баспаға шығару…

en: Private
kk: Жеке

en: Pu_blish…
kk: Жар_иялау…

en: Public
kk: Публикалық

en: Public listed
kk: Ортақ жарияланған

en: Public unlisted
kk: Ортақ тізілмеген

en: Publish
kk: Жариялау

en: Publish Photos
kk: Фотоларды жариялау

en: Publish Photos and Videos
kk: Фото мен видеоларды жариялау

en: Publish Videos
kk: Видеоларды жариялау

en: Publish photos _to:
kk: Фотоларды жари_ялау орны:

en: Publish photos and videos _to
kk: Фото мен видеоларды жари_ялау орны:

en: Publish to an e_xisting album:
kk: _Бар болып тұрған альбомға жариялау:

en: Publish to various websites
kk: Әртүрлі веб сайттарға жариялау

en: Publish videos _to
kk: Видеоларды жари_ялау орны:

en: Publishing
kk: Жариялау

en: Publishing to %s as %s.
kk: %s қызметіне %s ретінде жариялау.

en: Publishing to %s can’t continue because an error occurred:
kk: %s ішіне жариялау мүмкін емес, орын алған қате:

en: RAW Developer
kk: RAW өндіруші

en: RAW Photos
kk: RAW фотосуреттері

en: R_emove From Library
kk: Ж_инақтан өшіру

en: R_emove from Library
kk: Ж_инақтан өшіру

en: R_ename imported files to lowercase
kk: Имп_ортталатын файлдар аттарын төменгі регистрге келтіру

en: Rajce URL
kk: Rajce сілтемесі

en: Rajce username, if logged in.
kk: Rajce пайдаланушы аты, кірген болса.

en: Random
kk: Кездейсоқ

en: Rate %s
kk: %s етіп баға беру

en: Rate Rejected
kk: Тайдырылған етіп белгілеу

en: Rate Unrated
kk: Рейтингсіз етіп белгілеу

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Re_name Event…
kk: Оқиға атын ау_ыстыру…

en: Re_name Tag “%s”…
kk: "%s" тегінің атын ауыст_ыру…

en: Re_name…
kk: Ат_ын ауыстыру…

en: Re_vert External Edit
kk: Сыр_тқы түзетуді болдырмау

en: Re_vert External Edits
kk: Сыр_тқы түзетулерді болдырмау керек пе?

en: Re_vert to Original
kk: Бастапқ_ыға тастау

en: Recommended (1600 × 1200 pixels)
kk: Ұсынылатын (1600 × 1200 пиксель)

en: Red-eye
kk: Қызыл көздер

en: Redo
kk: Қайталау

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
kk: Фотодағы қызыл көздер эффектілерін жою

en: Rejected
kk: Тайдырылған

en: Rejected Only
kk: Тек тайдырылған

en: Rejected _Only
kk: Тек та_йдырылған

en: Remember Password
kk: Парольді есте сақтау

en: Remove From Library
kk: Жинақтан өшіру

en: Remove Photo From Library
kk: Фотоны жинақтан өшіру

en: Remove Photos From Library
kk: Фотоларды жинақтан өшіру

en: Remove Tag “%s” From Photo | Remove Tag “%s” From Photos
kk[0]: Фото(лар)дан "%s" тегін өшіру

en: Remove Tag “%s” From _Photo | Remove Tag “%s” From _Photos
kk[0]: _Фото(лар)дан "%s" тегін өшіру

en: Remove and _Trash File | Remove and _Trash Files
kk[0]: Файл(дар)ды өшіру және қ_оқыс шелегіне тастау

en: Remove any ratings
kk: Бар рейтингілерді өшіру

en: Remove any red-eye effects in the selected region
kk: Таңдалған аймақта "қызыл көздер" эффектісін өшіру

en: Remove the selected photos from the library
kk: Таңдалған фотоларды жинақтан өшіру

en: Remove the selected photos from the trash
kk: Таңдалған фотоларды қоқыс шелегінен өшіру

en: Removing Event
kk: Оқиға өшірілуде

en: Removing Photo From Library
kk: Фото(лар) жинақтан өшіру

en: Removing Photos From Library
kk: Фотоларды жинақтан өшіру

en: Removing duplicated photos
kk: Фотолар көшірмелерін өшіру

en: Removing photos/videos from camera
kk: Камерадан фотолар/видеоларды өшіру

en: Rename Event
kk: Оқиға атын ауыстыру

en: Rename Search “%s” to “%s”
kk: "%s" іздеудің атын "%s" етіп ауыстыру

en: Rename Tag “%s” to “%s”
kk: "%s" тегтің атын "%s" етіп орнату

en: Replace _All
kk: Барл_ығын алмастыру

en: Reset Colors
kk: Түстерді тастау

en: Reset all color adjustments to original
kk: Барлық түстерді келтірудерді бастапқы мәндеріне тастау

en: Restore Photos from Trash
kk: Фотоларды қоқыс шелегінен қайтару

en: Restore the photos back to the Shotwell library
kk: Фотоларды қайта Shotwell жинағына қалпына келтіру.

en: Restoring Photos From Trash
kk: Фотолар қоқыс шелегінен қайтарылуда

en: Restoring previous RAW developer
kk: Алдыңғы RAW өндірушісін қалпына келтіру

en: Restoring previous rating
kk: Алдыңғы рейтингті қайтару

en: Return to current photo dimensions
kk: Фотоның бастапқы өлшемдеріне қайту

en: Revert External E_dits
kk: Сыртқы тү_зетулерді болдырмау

en: Revert External Edit?
kk: Сыртқы түзетуді болдырмау керек пе?

en: Revert External Edits?
kk: Сыртқы түзетулерді болдырмау керек пе?

en: Revert to Original
kk: Бастапқы қалпына келтіру

en: Revert to the master photo
kk: Бас фотоға дейін тастау

en: Reverting
kk: Қайтару

en: Rotate
kk: Бұру

en: Rotate Left
kk: Солға бұру

en: Rotate Right
kk: Оңға бұру

en: Rotate _Left
kk: С_олға бұру

en: Rotate _Right
kk: Оңғ_а бұру

en: Rotate the photos left
kk: Фотоларды солға бұру

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
kk: Фотосуреттерді оңға бұру (Солға бұру үшін Ctrl басыңыз)

en: Rotating
kk: Айналдыру

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
kk: Командалық жолдың барлық опцияларын қарау үшін "%s --help" енгізіңіз.

en: SD Video (4 ∶ 3)
kk: SD видео (4 ∶ 3)

en: S_idebar
kk: Бү_йір панелі

en: S_lideshow
kk: С_лайдшоу

en: Saturation
kk: Қаңықтылығы

en: Saturation:
kk: Қаңықтылығы:

en: Save As
kk: Қалайша сақтау

en: Save Details
kk: Ақпаратын сақтау

en: Save Details…
kk: Ақпаратын сақтау…

en: Save _As
kk: Қала_йша сақтау

en: Save _As…
kk: Қала_йша сақтау…

en: Saved Search
kk: Сақталған іздеу

en: Saved Searches
kk: Сақталған іздеулер

en: Scaling constraint:
kk: Масштабтау шегі:

en: Screen
kk: Экран

en: Search
kk: Іздеу

en: Secret token
kk: Құпия токені

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: Select all items
kk: Барлық нәрсені таңдау

en: Send T_o…
kk: Қа_йда жіберу…

en: Send To
kk: Қайда жіберу

en: Send _To…
kk: Қа_йда жіберу…

en: Set Developer
kk: Өндірушіні орнату

en: Set Rating
kk: Рейтингті орнату

en: Set _all photos/videos to this time
kk: Б_арлық фото/видеоларды бұл уақытқа орнату

en: Set as Desktop Background
kk: Жұмыс үстел тұсқағазы ретінде орнату

en: Set as Desktop Slideshow
kk: Жұмыс үстел слайдшоуы ретінде орнату

en: Set as _Desktop Background
kk: Жұмыс үс_тел тұсқағазы ретінде орнату

en: Set as _Desktop Slideshow…
kk: _Жұмыс үстел слайдшоуы ретінде орнату…

en: Set rating to %s
kk: Рейтингін %s етіп орнату

en: Set rating to rejected
kk: Рейтингі тайдырылған етіп орнату

en: Set selected image to be the new desktop background
kk: Таңдалған суретті жұмыс үстелінің тұсқағазы ретінде орнату

en: Set the crop for this photo
kk: Бұл фотоны қиып жіберу

en: Setting Photos to Previous Event
kk: Фотоларды алдыңғы оқиғаға орнату

en: Setting RAW developer
kk: RAW өндірушісін орнату

en: Setting as rejected
kk: Тайдырылған етіп белгілеу

en: Setting as unrated
kk: Рейтингсіз етіп белгілеу

en: Setting rating to %s
kk: Рейтинг %s етіп орнатылуда

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Shadows
kk: Көлеңкелер

en: Shadows:
kk: Көлеңкелер:

en: Shotwell Extra Publishing Services
kk: Shotwell қосымша жариялау қызметтері

en: Shotwell Viewer
kk: Shotwell көрсетушісі

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
kk: Shotwell фотоларды жинағыңызға көшіре алады, немесе көшірмесіз-ақ импорттай алады.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
kk: Shotwell сіздің Piwigo фото жинағыңызбен байланыса алмады. Енгізілген сілтемені тексеріңіз

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
kk: Shotwell таңдалған нәрселерді жариялай алмайды, өйткені іске қосулы тұрған үйлесімді жариялау плагині жоқ. Осыны түзету үшін, <b>%s баптауларын түзету</b> таңдаңыз да, <b>Плагиндер</b> бетінде бір немесе бірнеше жариялау плагинін іске қосыңыз.

en: Shotwell couldn’t create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
kk: Shotwell бұл фотосуретті түзету үшін керек файлды жасай алмады, өйткені сізде %s ішіне жазу құқығыңыз жоқ.

en: Shotwell default directory
kk: Shotwell негізгі бумасы

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
kk: Shotwell F-Spot жинағынан %d фотосуретті тапты, және оларды қазір импорттауда. Қайталанатын суреттер автоматты түрде анықталады және өшіріледі.
    
    Бұл терезені жауып, Shotwell қолдана беруіңізге болады, импорт үрдісі соңына дейін фонда орындалады.

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
    We recommend changing this in <span weight="bold">Edit %s Preferences</span>.
    Do you want to continue importing photos?
kk: Shotwell фотоларды сіздің үй бумаңызға импорттауға бапталған.
    Біз оны <span weight="bold">Түзету %s Баптаулар</span> ішінде өзгертуді ұсынамыз.
    Фотоларды импорттауды жалғастыру керек пе?

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it. Continue?
kk: Shotwell камераға қолын жеткізу үшін оны алдымен тіркеуден босату керек. Жалғастыру керек пе?

en: Shotwell supports JPEG, PNG, TIFF, and a variety of RAW file formats.
kk: Shotwell JPEG, PNG, TIFF және RAW файл пішімдерінің бірнеше түрлерін қолдайды.

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
kk: Shotwell таңдалған видеоны ойната алмады:
    %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d). For more information please check the Shotwell Wiki at %s
kk: Shotwell сіздің фото жинағыңызды %s нұсқасынан (схема %d) %s нұсқасына (схема %d) дейін жаңарта алмады. Көбірек білу үшін Shotwell Wiki оқыңыз: %s

en: Show all photos
kk: Барлық фотоларды көрсету

en: Show each photo for
kk: Әр фото көрсету мерзімі

en: Show in File Mana_ger
kk: Файлдар басқарушысында көрсету

en: Show only rejected photos
kk: Тек тайдырылған фотоларды көрсету

en: Show t_itle
kk: А_тауын көрсету

en: Show the application’s version
kk: Қолданба нұсқасын көрсету

en: Show the certificate…
kk: Сертификатты көрсету…

en: Show title
kk: Атауын көрсету

en: Size:
kk: Өлшемі:

en: Slide
kk: Слайд

en: Slideshow
kk: Слайдшоу

en: Slideshow Transitions
kk: Слайдшоу эффектілері

en: Small (640 × 480 pixels)
kk: Кіші (640 × 480 пиксель)

en: Software:
kk: Бағд. қамтамасы:

en: Sort _Ascending
kk: Өс_у ретімен сұрыптау

en: Sort _Descending
kk: К_ему ретімен сұрыптау

en: Sort _Events
kk: Оқ_иғаларды сұрыптау

en: Sort _Photos
kk: Фот_оларды сұрыптау

en: Square
kk: Шаршы

en: Squares
kk: Шаршылар

en: Standard (720 pixels)
kk: Қалыпты (720 пиксель)

en: Starting import, please wait…
kk: Импортты бастау, күте тұрыңыз…

en: Straighten
kk: Туралау

en: Straighten the photo
kk: Фотосуретті туралау

en: Stripes
kk: Жолақтар

en: Success
kk: Сәтті

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
kk[0]: Өндірушіні ауыстыру әрекеті Shotwell ішінде бұл фотосуреттерге жасалған барлық өзгерістерді болдырмайды

en: T_oolbar
kk: Саймандар _панелі

en: T_ools
kk: Са_ймандар

en: Ta_gs
kk: Те_гтер

en: Tag
kk: Тег

en: Tag Photo as “%s” | Tag Photos as “%s”
kk[0]: Фото(лар)ға "%s" тегін қосу

en: Tag the selected photo as “%s” | Tag the selected photos as “%s”
kk[0]: Таңдалған фото(лар)ға "%s" тегін қосу

en: Tags
kk: Тегтер

en: Tags (separated by commas):
kk: Тегтер (үтірмен ажыратылған):

en: Temperature
kk: Көлеңкелер

en: Temperature:
kk: Температура:

en: The Shotwell developers
kk: Shotwell өндірушілері

en: The URL entered does not appear to be the main directory of a Gallery3 instance. Please make sure you typed it correctly and it does not have any trailing components (e.g., index.php).
kk: Енгізілген сілтеме Gallery3 орнатуының басты бумасына ұқсамайды. Оны дұрыс енгізілгенін және соңында артық сөздер (мыс. index.php) жоқтығын тесеріңіз.

en: The camera is locked by another application. Shotwell can only access the camera when it’s unlocked. Please close any other application using the camera and try again.
kk: Камераны басқа бір қолданба ұстап тұр. Shotwell камераға тек ол бос кезінде ғана қолын жеткізе алады. Камераны қолданып тұрған барлық қолданбалады жабыңыз да, әрекетті қайталап көріңіз.

en: The last selected Piwigo category.
kk: Соңғы таңдалған Piwigo санаты.

en: The last selected Rajce category.
kk: Соңғы таңдалған Rajce санаты.

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
kk[0]: %d фото/видеоны өшіру мүмкін емес.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash. Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash. Delete these files?
kk[0]: %d фото/видеоны қоқыс шелегіңізге тастауға мүмкін емес. Ол файл(дар)ды өшіру керек пе?

en: The selected photo was successfully published. | The selected photos were successfully published.
kk[0]: Таңдалған фото(лар) сәтті жарияланды.

en: The selected photos/videos were successfully published.
kk: Таңдалған фото/видеолар сәтті жарияланды.

en: The selected video was successfully published. | The selected videos were successfully published.
kk[0]: Таңдалған видео(лар) сәтті жарияланды.

en: The token to access tumblr
kk: tumblr-ге қатынау токені

en: The username and password or API key were incorrect. To try again, re-enter your username and password below.
kk: Пайдаланушы аты мен пароль немесе API кілті дұрыс көрсетілмеді. Қайтадан көру үшін, төменде пайдаланушы атын мен пароліңізді қайта енгізіңіз.

en: This connection is not secure
kk: Бұл байланыс қауіпсіщ емес

en: This will destroy all changes made to the external file. Continue? | This will destroy all changes made to %d external files. Continue?
kk[0]: %d сыртқы файлға жасалған өзгерістер жоғалады. Жалғастыру керек пе?

en: This will remove the photo from the library. Continue? | This will remove %d photos from the library. Continue?
kk[0]: Жинақтан %d фото өшіріледі. Жалғастыру керек пе?

en: This will remove the photo from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
kk[0]: Бұл әрекет сіздің Shotwell жинағыңыздан %d фотоны өшіреді. Оған қоса, файлдарды қоқыс шелегіне тастауды қалайсыз ба?
    
    Бұл әрекетті болдырмау мүмкін емес болады.

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
kk[0]: Бұл әрекет сіздің Shotwell жинағыңыздан %d фото/видеоны өшіреді. Оған қоса, файлдарды қоқыс шелегіне тастауды қалайсыз ба?
    
    Бұл әрекетті болдырмау мүмкін емес болады.

en: This will remove the saved search “%s”. Continue?
kk: Бұл әрекет "%s" сақталған іздеуін өшіреді. Жалғастыру керек пе?

en: This will remove the tag “%s” from one photo. Continue? | This will remove the tag “%s” from %d photos. Continue?
kk[0]: "%s" тегі %d фотодан өшіріледі. Жалғастыру керек пе?

en: This will remove the video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
kk[0]: Бұл әрекет сіздің Shotwell жинағыңыздан %d видеоны өшіреді. Оған қоса, файлдарды қоқыс шелегіне тастауды қалайсыз ба?
    
    Бұл әрекетті болдырмау мүмкін емес болады.

en: Time Adjustment Error
kk: Уақытты баптау қатесі

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
kk[0]: Уақытты баптауды келесі файл(дар)ға болдырмау мүмкін емес.

en: Time:
kk: Уақыты:

en: Tint
kk: Реңі

en: Tint:
kk: Реңі:

en: Title
kk: Атауы

en: Title:
kk: Атауы:

en: To get started, import photos in any of these ways:
kk: Бастау үшін, фотоларды келесі жолдармен импорттай аласыз:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
kk: Басқа қызметтен импорттауды көру үшін, оны жоғарыдағы мәзірден таңдаңыз.

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
kk: Басқа қызметке жариялап көру үшін, үстіндегі мәзірден біреуін таңдаңыз.

en: To:
kk: Қайда:

en: Today
kk: Бүгін

en: Token
kk: Токен

[ctx: Tooltip]
en: Show all photos, including rejected
kk: Барлық фотоларды көрсету, тайдырылғандармен қоса

en: Transition d_elay:
kk: Алмасу ара_лығы:

en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Trash is empty
kk: Қоқыс шелегі бос

en: TumblrPublisher: start( ): can’t start; this publisher is not restartable.
kk: TumblrPublisher: start( ): бастау мүмкін емес; бұл жарияланушыны іске қайта қосуға болмайды.

en: Type
kk: Түрі

en: URL
kk: Сілтеме

en: URL of the Piwigo server.
kk: Piwigo серверінің сілтемесі.

en: URL of the Rajce server.
kk: Rajce серверінің сілтемесі.

en: Un_flag
kk: Жалау_шаны алып тастау

en: Unable open photo %s. Sorry.
kk: %s фотосын ашу мүмкін емес. Кешіріңіз.

en: Unable to create cache directory %s: %s
kk: %s кэш бумасын жасау мүмкін емес: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
kk: %s мәлімет бумасын жасау мүмкін емес: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
kk: %s мәлімет ішкі бумасын жасау мүмкін емес: %s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
kk: %s уақытша бумасын жасау мүмкін емес: %s

en: Unable to decode file
kk: Файлды декодалау мүмкін емес

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
kk[0]: Қателер салдарынан камерадан %d фото/видеоны өшіру мүмкін емес.

en: Unable to display FAQ: %s
kk: ЖҚС көрсету мүмкін емес: %s

en: Unable to display help: %s
kk: Көмек ақпаратын көрсету мүмкін емес: %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
kk[0]: %d фотоның файл қатесі салдарынан көшірмесін жасау мүмкін емес

en: Unable to export %s: %s
kk: %s экспорттау мүмкін емес: %s

en: Unable to export background to %s: %s
kk: Фон суретін %s ішіне экспорттау мүмкін емес: %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
kk: Келесі фотоны файл қатесі нәтижесінен экспорттау мүмкін емес.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
kk: Камерадан алдын-ала қарауды алу мүмкін емес:
    %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
kk: %s үшін уақытша файлды жасау мүмкін емес: %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
kk: Nautilus Send-To жөнелту мүмкін емес: %s

en: Unable to launch editor: %s
kk: Түзетушіні жөнелту мүмкін емес: %s

en: Unable to lock camera: %s
kk: Камераны блоктау мүмкін емес: %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
kk: %s бақылау мүмкін емес: Бума емес (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
kk: Ақаулықтар дерекқорына өту мүмкін емес: %s

en: Unable to open in file manager: %s
kk: Файлдар басқарушысында ашу сәтсіз: %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
kk: %s фотодерекқорын ашу/жасау сәтсіз: қате коды %d

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
kk: Жұмыс үстел слайдшоуын дайындау мүмкін емес: %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
kk: Фотоны баспаға шығару мүмкін емес:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
kk: Жаңартуларды бақылау мүмкін емес: %s

en: Unable to publish
kk: Жариялау мүмкін емес

en: Unable to rename search to “%s” because the search already exists.
kk: Іздеудің атын "%s" етіп ауыстыру сәтсіз, өйткені іздеу бар болып тұр.

en: Unable to rename tag to “%s” because the tag already exists.
kk: Тег үшін жаңа "%s" атауын орнату мүмкін емес, өйткені ондай тег бар болып тұр.

en: Unable to restore photo database %s
kk: %s фотолар дерекқорын қалпына келтіру мүмкін емес

en: Unable to unmount camera. Try unmounting the camera from the file manager.
kk: Камераны тіркеуден босату мүмкін емес. Камераны файлдар басқарушысынан тіркеуден босатып көріңіз.

en: Unable to write to photo database file:
     %s
kk: Фотолар дерекқор файлына жазу мүмкін емес:
     %s

en: Unconstrained
kk: Еркін

en: Undated
kk: Күні жоқ

en: Undo
kk: Болдырмау

[ctx: UndoRedo menu entry]
en: Add Tags
kk: Тегтерді қосу

en: Undoing Color Transformations
kk: Түстер түрлендіруін болдырмау

en: Undoing Date and Time Adjustment
kk: Күн мен уақытын баптауды болдырмау

en: Undoing Enhance
kk: Жақсартуды болдырмау

en: Undoing Flip Horizontally
kk: Горизонталды айналдыруды болдырмау

en: Undoing Flip Vertically
kk: Вертикалды айналдыруды болдырмау

en: Undoing Revert
kk: Қайтаруды болдырмау

en: Undoing Rotate
kk: Айналдыруды болдырмау

en: Unflag
kk: Жалаушаны алу

en: Unflag selected photos
kk: Таңдалған фотолардан жалаушаны алып тастау

en: Unflagging selected photos
kk: Таңдалған фотолардан жалаушаны алып тастау

en: Unknown error attempting to verify Shotwell’s database: %s
kk: Shotwell дерекқорын тексеру талабын жасау кезіндегі белгісіз қате: %s

en: Unmerging
kk: Біріктіруді болдырмау

en: Unmodified
kk: Түрлендірілмеген

en: Unmounting…
kk: Тіркеуден босатылуда…

en: Unrated
kk: Рейтингсіз

en: Unrecognized User
kk: Пайдаланушы танылмады

en: Unsupported file format
kk: Қолдауы жоқ файл пішімі

en: Updating library…
kk: Жинақты жаңарту…

en: Upload _size:
kk: Жүктеу ө_лшемі:

en: Uploading %d of %d
kk: Жүктелуде %d, барлығы %d

en: Use a _standard size:
kk: Қалы_пты өлшемді қолдану:

en: Use a c_ustom size:
kk: Таңдау_ыңызша өлшемді қолдану:

en: Use for Desktop
kk: Жұмыс үстелі үшін қолдану

en: Use for Lock Screen
kk: Блоктау экраны үшін қолдану

en: User _name
kk: Па_йдаланушы аты

en: User aborted import
kk: Пайдаланушы импортты тоқтатқан

en: Username and/or password invalid. Please try again
kk: Пайдаланушы аты мен/не пароль қате. Қайтадан енгізіп көріңіз

en: Verifying authorization…
kk: Авторизацияны тексеру…

en: Video privacy _setting:
kk: Видео ж_екелік баптауы:

en: Videos
kk: Видеолар

en: Videos _visible to:
kk: Видеолар кі_мге көрінеді:

en: Videos and new photo albums _visible to:
kk: Видеолар мен жаңа фото альбомдар кі_мге көрінеді:

en: Videos will appear in:
kk: Видеолар жарияланатын жері:

en: View Eve_nt for Photo
kk: Фото ү_шін оқиғаны қарау

en: Visit the Shotwell home page
kk: Shotwell үй парағын шолу

en: Visit the Shotwell web site
kk: Shotwell веб сайтын шолу

en: Visit the Yandex.Fotki web site
kk: Яндекс.Фотки веб-сайтын шолу

en: Welcome to Shotwell!
kk: Shotwell қолданбасына қош келдіңіз!

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
kk: F-Spot жинақтарын импорттау қызметіне қош келдіңіз.
    
    Импорттау үшін жинақты таңдаңыз, Shotwell тапқан жинақтардың біреуін таңдап, немесе басқа F-Spot дерекқор файлын қолмен көрсетіңіз.

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
kk: F-Spot жинақтарын импорттау қызметіне қош келдіңіз.
    
    F-Spot дерекқор файлын таңдаңыз.

en: Welcome!
kk: Қош келдіңіз!

en: Where would you like to publish the selected photos?
kk: Таңдалған фотоларды қайда жариялауды қалайсыз?

en: Width
kk: Ені

en: Width or height
kk: Ені не биіктігі

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
kk: Фото файлдарына тег, атау және басқа ме_таақпаратты жазу

en: Writing metadata to files…
kk: Файлдарға метаақпаратты жазу…

en: Year%sMonth
kk: Жыл%sАй

en: Year%sMonth%sDay
kk: Жыл%sАй%sКүн

en: Year%sMonth-Day
kk: Жыл%sАй-Күн

en: Year-Month-Day
kk: Жыл-Ай-Күн

en: Yesterday
kk: Кеше

en: You are logged into Facebook as %s.
kk: Сіз Facebook-ке %s ретінде кірдіңіз.

en: You are logged into Flickr as %s.
kk: Сіз Flickr-ге %s ретінде кірдіңіз.

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
kk: Сіз Picasa Web Albums ішіне %s ретінде кірдіңіз.

en: You are logged into Rajce as %s.
kk: Сіз Rajce қызметіне %s ретінде кірдіңіз.

en: You are logged into Tumblr as %s.
kk: Сіз Tumblr-ге %s ретінде кірдіңіз.

en: You are logged into YouTube as %s.
kk: Сіз YouTube-ге %s ретінде кірдіңіз.

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don’t yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
kk: Сіз Facebook ішіне кірген жоқсыз.
    
    Егер сізде Facebook тіркелгісі әлі жоқ болса, кіру үрдісі кезінде оны жасай аласыз. Кіру кезінде, Shotwell Connect сізден фотоларды жүктеу мен оларды сіздің таспаңызға жариялау үшін рұқсат сұрауы мүмкін. Ол рұқсаттар Shotwell Connect дұрыс жұмысы үшін керек.

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Log in to log into Flickr in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
kk: Сіз Flickr ішіне кірген жоқсыз.
    
    Flickr ішіне веб браузеріңізбен кіру үшін Кіру батырмасын шертіңіз. Flickr тіркелгіңізге сілтеу үшін Shotwell Connect үшін авторизация беруіңіз керек.

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Log in to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
kk: Сіз Picasa Web Albums ішіне кірген жоқсыз.
    
    Picasa Web Albums ішіне веб браузеріңізбен кіру үшін Кіру батырмасын шертіңіз. Picasa Web Albums тіркелгіңізге сілтеу үшін Shotwell Connect үшін авторизация беруіңіз керек.

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
kk: Сіз қазір Яндекс.Фотки ішіне кірмегенсіз.

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
kk: Сіз YouTube ішіне кірген жоқсыз.
    
    Сізде Google тіркелгісі болып, және оны YouTube-мен қолдануға баптауыңыз керек. Тіркелгіні осылай баптау үшін браузер көмегімен YouTube сайтына кем дегенде бір рет кіруіңіз керек.

en: You are not currently logged into your Gallery.
    
    You must have already signed up for a Gallery3 account to complete the login process.
kk: Сіз Gallery ішіне кірген жоқсыз.
    
    Кіруді сәтті орындау үшін сізде Gallery3 тіркелгісі болуы тиіс.

en: You can also import photos in any of these ways:
kk: Оған қоса, фотоларды осы жолдармен импорттай аласыз:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
kk: Сізде іске қосулы мәліметтер импорттау плагиндері жоқ.
    
    Қолданбадан импорттау мүмкіндігін қолдану үшін, кем дегенде бір мәліметті импорттау плагинін іске қосыңыз. Плагиндерді Баптаулар сұхбатында іске қосуға болады.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
kk: Сіз осы сессия кезінде Facebook ішіне кіріп және шығып үлгердіңіз.
    Facebook ішіне жариялауды жалғастыру үшін, Shotwell қайта қосыңыз, одан кейін жариялап көріңіз.

en: You have already logged in and out of a Google service during this Shotwell session.
    
    To continue publishing to Google services, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
kk: Сіз осы Shotwell сессиясы кезінде Google ішіне кіріп және шығып үлгердіңіз.
    Google ішіне жариялауды жалғастыру үшін, Shotwell қайта қосыңыз, одан кейін жариялап көріңіз.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
kk: Сіздің Flickr Pro тіркелгіңіз шектелмеген жүктеулерді мүмкін қылады.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %s remaining in your upload quota.
kk: Сіздің тегін Flickr тіркелгісі бір айда қанша деректі жүктеуге болатынын шектеп отыр.
    Бұл айда, сізде шекке дейін қалған %s мегабайт бар.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
kk: Сіздегі фото жинағыңыз Shotwell-дың осы нұсқасымен үйлеспейді. Ол жинақ Shotwell %s нұсқасымен (схема %d) жасалған сияқты. Қазіргі нұсқасы - %s (схема %d). %s өшіру арқылы жинағыңызды өшіріңіз де, фотоларды қайта импорттаңыз.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please use the latest version of Shotwell.
kk: Сіздегі фото жинағыңыз Shotwell-дың осы нұсқасымен үйлеспейді. Ол жинақ Shotwell %s нұсқасымен жасалған сияқты (схема %d). Қазіргі нұсқасы - %s (схема %d). Shotwell-дың соңғы нұсқасын қолданыңыз.

en: Zoom _100%
kk: Үлкейту - _100%

en: Zoom _200%
kk: Үлкейту - _200%

en: Zoom _In
kk: Үлке_йту

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: [FILE]
kk: [ФАЙЛ]

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _Add Tags…
kk: Тегтерді қ_осу…

en: _Adjust
kk: К_елтіру

en: _Adjust Date and Time…
kk: Күн мен уақытын _түзету…

en: _Albums (or write new):
kk: _Альбомдар (не жаңасын жазыңыз):

en: _All Photos
kk: _Барлық фотолар

en: _Apply
kk: Іске _асыру

en: _Ascending
kk: Өс_у ретімен

en: _Autosize:
kk: _Автоөлшем:

en: _Background:
kk: _Фон:

en: _Basic Information
kk: Не_гізгі ақпарат

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Comments
kk: _Пікірлер

en: _Copy Color Adjustments
kk: Түстерді келтіруін _көшіріп алу

en: _Crop
kk: Қ_иып жіберу

en: _Decrease
kk: Кі_шірейту

en: _Delay:
kk: _Аралық:

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Delete Tag “%s”
kk: "%s" те_гін өшіру

en: _Descending
kk: Ке_му ретімен

en: _Developer
kk: Ө_ндіруші

en: _Directory structure:
kk: Бу_ма құрылысы:

en: _Do no upload tags
kk: Тегтерді жү_ктемеу

en: _Don’t show this message again
kk: Бұ_л хабарламаны келесіде көрсетпеу

en: _Duplicate
kk: Кө_шірмесін жасау

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Edit…
kk: Тү_зету…

en: _Email address
kk: _Эл. пошта адресі

en: _Enhance
kk: Жақсар_ту

en: _Export…
kk: _Экспорт…

en: _File
kk: _Файл

en: _Filter Photos
kk: Фотоларды сүз_гілеу

en: _Find
kk: Т_абу

en: _Find…
kk: Т_абу…

en: _Flag
kk: _Жалауша орнату

en: _Forbid downloading original photo
kk: Бастапқы фото_ны жүктеп алуға тыйым салу

en: _Format:
kk: Пі_шімі:

en: _Forward
kk: А_лға

en: _Frequently Asked Questions
kk: _Жиі қойылатын сұрақтар

en: _Gallery3 URL:
kk: _Gallery3 сілтемесі:

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Hide album
kk: Альбомды жа_сыру

en: _If a title is set and comment unset, use title as comment
kk: Егер а_тауы болса, ал түсіндірмесі болмаса, атауды түсіндірме ретінде қолдану

en: _Import
kk: И_мпорттау

en: _Import from Folder…
kk: Бумадан _импорттау…

en: _Import in Place
kk: Кө_шірусіз импорттау

en: _Import photos from your %s folder
kk: Фотоларды сіздің %s _бумаңыздан импорттау

en: _Import photos to:
kk: Фотоларды қа_йда импорттау:

en: _Increase
kk: Ү_лкейту

en: _Keep
kk: Ұ_стау

en: _Log in
kk: _Кіру

en: _Logout
kk: _Шығу

en: _Match
kk: _Сәйкес

en: _Match photo aspect ratio
kk: _Фото жақтарының қатынасын сақтау

en: _Merge Events
kk: _Оқиғаларды біріктіру

en: _Modify original file | _Modify original files
kk[0]: _Бастапқы файл(дар)ды түзету

en: _Modify original photo file | _Modify original photo files
kk[0]: Түпнұсқа фотосурет файл(дар)ын тү_зету

en: _Move to Trash
kk: Қоқы_с шелегіне тастау

en: _Name of search:
kk: Ізд_еудің аты:

en: _New
kk: Ж_аңа

en: _New Event
kk: _Жаңа оқиға

en: _Next
kk: _Келесі

en: _Next Photo
kk: К_елесі фото

en: _Normal Size
kk: Қалы_пты өлшемі

en: _OK
kk: _ОК

en: _Output photo at:
kk: Фото_ны қайда сақтау:

en: _Password
kk: Пар_оль

en: _Password:
kk: Пар_оль:

en: _Paste Color Adjustments
kk: Түстерді келтіруін кірі_стіру

en: _Pattern:
kk: _Шаблон:

en: _Photo
kk: _Фото

en: _Photos
kk: Фо_толар

en: _Pixels:
kk: П_иксель:

en: _Play
kk: Ой_нату

en: _Preferences
kk: Ба_птаулар

en: _Previous
kk: Ал_дыңғы

en: _Previous Photo
kk: Ал_дыңғы фото

en: _Print
kk: Бас_паға шығару

en: _Print…
kk: Ба_спаға шығару…

en: _Publish
kk: Жари_ялау

en: _Quality:
kk: _Сапасы:

en: _Quit
kk: _Шығу

en: _Ratings
kk: Р_ейтингтер

en: _Red-eye
kk: Қы_зыл көздер

en: _Redo
kk: Қа_йталау

en: _Refresh
kk: Жаңар_ту

en: _Rejected
kk: Та_йдырылған

en: _Remember
kk: _Есте сақтау

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: _Remove From Library
kk: Жинақтан ө_шіру

en: _Remove location, camera, and other identifying information before uploading
kk: Жүктеу алдында орналасу, камера және басқа сілтеуші ақпаратты ө_шіру

en: _Remove location, tag and camera-identifying data before uploading
kk: Жүктеу алдында орналасу, тег және камераны сипаттайтын ақпаратты ө_шіру

en: _Rename…
kk: Атын ауысты_ру…

en: _Replace
kk: А_лмастыру

en: _Report a Problem…
kk: Мә_селе жөнінде хабарлау…

en: _Reset
kk: _Тастау

en: _Restore
kk: Қал_пына келтіру

en: _Revert
kk: Қай_тару

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Save a Copy
kk: Кө_шірмесін сақтау

en: _Scaling constraint:
kk: _Масштабтау шегі:

en: _Search Bar
kk: Ізд_еу өрісі

en: _Set Rating
kk: _Рейтингті орнату

en: _Shift photos/videos by the same amount
kk: Бар_лық фото/видеоларды бірдей шамаға жылжыту

en: _Skip
kk: А_ттап кету

en: _Stop
kk: Тоқ_тату

en: _Stop Import
kk: _Импортты тоқтату

en: _Straighten
kk: Тура_лау

en: _Switch Developer
kk: Өндірушіні ауы_стыру

en: _Titles
kk: _Атаулар

en: _Transition effect:
kk: Алма_су эффекті:

en: _URL of your Piwigo photo library
kk: Сіздің Piwigo фото ж_инағыңыздың URL-ы

en: _Undelete
kk: Ө_шірілгенді қалпына келтіру

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: _Unmount
kk: _Тіркеуден босату

en: _Unrated
kk: Рейт_ингсіз

en: _User name:
kk: Па_йдаланушы аты:

en: _View
kk: _Түрі

en: _Watch library directory for new files
kk: Жинақ бу_масын жаңа файлдарға бақылау

en: a raw photo
kk: raw фото

en: a video
kk: видео

en: access token
kk: қатынау токені

en: all
kk: барлығы

en: and
kk: және

en: and higher
kk: және көбірек

en: and lower
kk: және азырақ

en: any
kk: кез-келген

en: any photo
kk: кез-келген фото

en: authentication token
kk: аутентификация токені

en: background color
kk: фон түсі

en: black
kk: қара

en: cm
kk: см

en: contains
kk: құрамында бар

en: content height
kk: құрама биіктігі

en: content ppi
kk: құраманың ppi шамасы

en: content units
kk: құраманың өлшем бірліктері

en: content width
kk: құрама ені

en: couldn’t copy %s
    	to %s
kk: %s көшіру мүмкін емес
    	%s ішіне

en: day | days
kk[0]: күн

en: default blog
kk: үнсіз келісім блогы

en: default publishing service
kk: үнсіз келісім бойынша жариялау қызметі

en: default size
kk: үнсіз келісім өлшемі

en: delay
kk: кідіріс

en: display event comments
kk: оқиға түсіндірмелерін көрсету

en: display extended properties
kk: кеңейтілген ақпаратты көрсету

en: display photo comments
kk: фото түсіндірмелерін көрсету

en: display photo ratings
kk: фото рейтингтерін көрсету

en: display photo tags
kk: фото тегтерін көрсету

en: display photo titles
kk: фото атауларын көрсету

en: display search bar
kk: іздеу өрісін көрсету

en: display sidebar
kk: бүйір панелін көрсету

en: display toolbar
kk: саймандар панелін көрсету

en: does not contain
kk: құрамында жоқ

en: duplicates existing media item
kk: бар болып тұрған медиа элементінің көшірмесі

en: enable facebook publishing plugin
kk: facebook жариялау плагинін іске қосу

en: enable gallery3 publishing plugin
kk: gallery3 жариялау плагинін іске қосу

en: enable piwigo publishing plugin
kk: piwigo жариялау плагинін іске қосу

en: enable rajce publishing plugin
kk: rajce жариялау плагинін іске қосу

en: enable slideshow blinds transition
kk: слайдшоудың жалюзилер ауысу эффектісін іске қосу

en: enable slideshow chess transition
kk: слайдшоудың шахмат ауысу эффектісін іске қосу

en: enable slideshow circle transition
kk: слайдшоудың шеңбер ауысу эффектісін іске қосу

en: enable slideshow circles transition
kk: слайдшоудың шеңберлер ауысу эффектісін іске қосу

en: enable slideshow clock transition
kk: слайдшоудың сағат ауысу эффектісін іске қосу

en: enable slideshow squares transition
kk: слайдшоудың шаршылар ауысу эффектісін іске қосу

en: enable slideshow stripes transition
kk: слайдшоудың жолақтар ауысу эффектісін іске қосу

en: enable tumblr publishing plugin
kk: tumblr жариялау плагинін іске қосу

en: enable youtube publishing plugin
kk: youtube жариялау плагинін іске қосу

en: ends with
kk: аяқталады

en: error message:
kk: қате хабарламасы:

en: export metadata
kk: метаақпаратты экспорттау

en: external modifications
kk: сыртқы өзгертулер

en: external photo editor
kk: сыртқы фото түзетушісі

en: external raw editor
kk: сыртқы RAW түзетушісі

en: flagged
kk: жалаушасы бар

en: has
kk: бар

en: has no
kk: жоқ

en: hide album
kk: альбомды жасыру

en: hour | hours
kk[0]: сағат

en: if title is set and comment unset, use title as comment for uploads to Piwigo
kk: Егер атауы болса, ал түсіндірмесі болмаса, Piwigo-ға жариялау үшін атауды түсіндірме ретінде қолдану

en: import directory
kk: буманы импорттау

en: in.
kk: дюйм

en: internal modifications
kk: ішкі өзгертулер

en: is
kk: екен

en: is after
kk: кейін

en: is before
kk: дейін

en: is between
kk: арасында

en: is exactly
kk: дәл сәйкес

en: is not
kk: емес

en: is not set
kk: орнатылмаған

en: is set
kk: орнатылған

en: label
kk: белгі

en: last album
kk: соңғы альбом

en: last category
kk: соңғы санат

en: last photo size
kk: фотосуреттің соңғы өлшемі

en: last used import service
kk: соңғы қолданылған импорттау қызметі

en: last used publishing service
kk: соңғы қолданылған жариялау қызметі

en: match aspect ratio
kk: жақтар ара қатынасын сақтау

en: maximal size of image
kk: суреттің максималды өлшемі

en: minute | minutes
kk[0]: минут

en: modifications
kk: өзгертулер

en: modified
kk: түрлендірілген

en: modify original photo files
kk: түпнұсқа фотосурет файлдарын түзету

en: none
kk: ешнәрсе

en: not flagged
kk: жалаушасы жоқ

en: of the following:
kk: келесінің:

en: only
kk: тек

en: open album in web browser
kk: альбомды браузерде ашу

en: or
kk: немесе

en: password
kk: пароль

en: period of time
kk: уақыт аралығы

en: pixels
kk: пиксель

en: pixels per inch
kk: дюймге пиксель

en: print titles
kk: атауларын да баспаға шығару

en: refresh token
kk: токенді жаңарту

en: remember
kk: есте сақтау

en: remember password
kk: парольді есте сақтау

en: second | seconds
kk[0]: секунд

en: seconds
kk: секунд

en: sidebar position
kk: бүйір панельдің орналасуы

en: sort event photos ascending
kk: оқиға фотоларын өсу ретімен сұрыптау

en: sort event photos criteria
kk: оқиға фотоларын сұрыптау шарты

en: sort events ascending
kk: оқиғаларды өсу ретімен сұрыптау

en: sort library photos ascending
kk: жинақ фотоларын өсу ретімен сұрыптау

en: starts with
kk: басталады

en: titles font
kk: атаулар қарібі

en: token
kk: токен

en: transition delay
kk: алмасу кідірісі

en: transition effect id
kk: алмасу эффект id-і

en: untitled
kk: атаусыз

en: use 24 hour time
kk: 24-сағаттық уақытты қолдану

en: user i.d.
kk: пайдаланушы идентификаторы

en: user name
kk: пайдаланушы аты

en: user token, if remembered.
kk: пайдаланушы токені, сақталған болса.

en: username
kk: пайдаланушы аты

en: watch library directory for new files
kk: жинақ бумасын жаңа файлдарға бақылау

en: white
kk: ақ

en: within category
kk: қай санатта

en: “%s” isn’t a valid response to an OAuth authentication request
kk: "%s" - OAuth аутентификация сұранымына дұрыс жауап емес

en: ★+ Rating
kk: ★+ рейтинг

en: ★★+ Rating
kk: ★★+ рейтинг

en: ★★★+ Rating
kk: ★★★+ рейтинг

en: ★★★★+ Rating
kk: ★★★★+ рейтинг

en: ★★★★★+ Rating
kk: ★★★★★+ рейтинг
