shotwell-0.15 - en to lv translation catalogue (1251 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
lv[0]: 
    
    Un %d cits.
lv[1]: 
    
    Un %d citi.
lv[2]: 
    
    Un %d citu.

en: 
    
    The file “%s” may not be supported by or may be too large for this instance of Gallery3.
lv: 
    
    Iespējams, datne “%s” vairs nav atbalstīta vai arī ir pārāk liela šai Gallery3 instancei.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
lv: 
    
    Vai vēlaties turpināt eksportēšanu?

en: 
    Note that Gallery3 only supports the video types that Flowplayer does.
lv: 
    Ņemiet vērā, ka Gallery3 atbalsta tikai tos video veidus, ko atbalsta Flowplayer.

en:  Site Not Found
lv: Vietne nav atrasta

en: %.1f seconds
lv: %.1f sekundes

en: %d Event | %d Events
lv[0]: %d notikums
lv[1]: %d notikumi
lv[2]: %d notikumu

en: %d Photo | %d Photos
lv[0]: %d fotogrāfija
lv[1]: %d fotogrāfijas
lv[2]: %d fotogrāfiju

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
lv[0]: %d fotogrāfija/video
lv[1]: %d fotogrāfijas/video
lv[2]: %d fotogrāfiju/video

en: %d Video | %d Videos
lv[0]: %d video
lv[1]: %d video
lv[2]: %d video

en: %d hour | %d hours
lv[0]: %d stunda
lv[1]: %d stundas
lv[2]: %d stundu

en: %d minute | %d minutes
lv[0]: %d minūte
lv[1]: %d minūtes
lv[2]: %d minūšu

en: %d second | %d seconds
lv[0]: %d sekunde
lv[1]: %d sekundes
lv[2]: %d sekunžu

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
lv: %d.%m.%Y, %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
lv: %d.%m.%Y, %H:%M:%S

en: %s Database
lv: %s datubāze

en: %s does not exist.
lv: %s neeksistē.

en: %s does not support the file format of
    %s.
lv: %s neatbalsta %s datnes formātu.

en: %s is not a file.
lv: %s nav datne.

en: %s or Better
lv: %s vai labāka

en: (Help)
lv: (Palīdzība)

en: (None)
lv: (Nekādas)

en: (and %d more)
lv: (un vēl %d)

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
lv[0]: Netika importēta %d dublējoša fotogrāfija:
lv[1]: Netika importētas %d dublējošas fotogrāfijas:
lv[2]: Netika importētas %d dublējošu fotogrāfijas:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
lv[0]: Netika importēta %d dublējoša fotogrāfija/video:
lv[1]: Netika importētas %d dublējošas fotogrāfijas/video:
lv[2]: Netika importētas %d dublējošu fotogrāfijas/video:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
lv[0]: Netika importēts %d dublējošs video:
lv[1]: Netika importēti %d dublējoši video:
lv[2]: Netika importēti %d dublējošu video:

en: 1 file failed to import because it was corrupt:
     | %d files failed to import because it was corrupt:
lv[0]: %d datnes importēšana neizdevās, jo tā ir bojāta:
lv[1]: %d datņu importēšana neizdevās, jo tās ir bojātas:
lv[2]: %d datņu importēšana neizdevās, jo tās ir bojātas:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
lv[0]: %d datnes importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:
lv[1]: %d datņu importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:
lv[2]: %d datņu importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
lv[0]: %d datnes importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:
lv[1]: %d datņu importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:
lv[2]: %d datņu importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
lv[0]: %d datnes importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:
lv[1]: %d datņu importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:
lv[2]: %d datņu importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
lv[0]: Izlaista %d lietotāja atcelta datne:
lv[1]: Izlaistas %d lietotāja atceltas datnes:
lv[2]: Izlaistas %d lietotāja atceltas datnes:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
lv[0]: Izlaista %d ne-attēla datne.
lv[1]: Izlaistas %d ne-attēla datnes.
lv[2]: Izlaistu %d ne-attēla datņu.

en: 1 photo failed to import because it was corrupt:
     | %d photos failed to import because they were corrupt:
lv[0]: %d fotogrāfijas importēšana neizdevās, jo tā ir bojāta:
lv[1]: %d fotogrāfiju importēšana neizdevās, jo tās ir bojātas:
lv[2]: %d fotogrāfiju importēšana neizdevās, jo tās ir bojātas:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
lv[0]: %d fotogrāfijas importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:
lv[1]: %d fotogrāfiju importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:
lv[2]: %d fotogrāfiju importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
lv[0]: %d fotogrāfijas importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:
lv[1]: %d fotogrāfiju importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:
lv[2]: %d fotogrāfiju importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
lv[0]: %d fotogrāfijas importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:
lv[1]: %d fotogrāfiju importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:
lv[2]: %d fotogrāfiju importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
lv[0]: Izlaista %d lietotāja atcelta fotogrāfija:
lv[1]: Izlaistas %d lietotāja atceltas fotogrāfijas:
lv[2]: Izlaistas %d lietotāja atceltas fotogrāfijas:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
lv[0]: %d fotogrāfija veiksmīgi importēta.
lv[1]: %d fotogrāfijas veiksmīgi importētas.
lv[2]: %d fotogrāfijas veiksmīgi importētas.

en: 1 photo/video failed to import because it was corrupt:
     | %d photos/videos failed to import because they were corrupt:
lv[0]: %d fotogrāfijas/video importēšana neizdevās, jo tā ir bojāta:
lv[1]: %d fotogrāfiju/video importēšana neizdevās, jo tās ir bojātas:
lv[2]: %d fotogrāfiju/video importēšana neizdevās, jo tās ir bojātas:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
lv[0]: %d fotogrāfijas/video importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:
lv[1]: %d fotogrāfiju/video importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:
lv[2]: %d fotogrāfiju/video importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
lv[0]: %d fotogrāfijas/video importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:
lv[1]: %d fotogrāfiju/video importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:
lv[2]: %d fotogrāfiju/video importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
lv[0]: %d fotogrāfijas/video importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:
lv[1]: %d fotogrāfiju/video importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:
lv[2]: %d fotogrāfiju/video importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
lv[0]: Izlaista %d lietotāja atcelta fotogrāfija/video:
lv[1]: Izlaistas %d lietotāja atceltas fotogrāfijas/video:
lv[2]: Izlaistas %d lietotāja atceltas fotogrāfijas/video:

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
lv[0]: %d fotogrāfija/video veiksmīgi importēts.
lv[1]: %d fotogrāfijas/video veiksmīgi importēti.
lv[2]: %d fotogrāfijas/video veiksmīgi importēti.

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
lv[0]: Izlaista %d neatbalstīta fotogrāfija:
lv[1]: Izlaistas %d neatbalstītas fotogrāfijas:
lv[2]: Izlaistas %d neatbalstītas fotogrāfijas:

en: 1 video failed to import because it was corrupt:
     | %d videos failed to import because they were corrupt:
lv[0]: %d video importēšana neizdevās, jo tas ir bojāts:
lv[1]: %d video importēšana neizdevās, jo tie ir bojāti:
lv[2]: %d video importēšana neizdevās, jo tie ir bojāti:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
lv[0]: %d video importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:
lv[1]: %d video importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:
lv[2]: %d video importēšana neizdevās, jo fotogrāfiju mape nav rakstāma:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
lv[0]: %d video importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:
lv[1]: %d video importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:
lv[2]: %d video importēšana neizdevās dēļ kameras kļūdas:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
lv[0]: %d video importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:
lv[1]: %d video importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:
lv[2]: %d video importēšana neizdevās dēļ datnes vai aparatūras kļūdas:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
lv[0]: Izlaists %d lietotāja atcelts video:
lv[1]: Izlaisti %d lietotāja atcelti video:
lv[2]: Izlaisti %d lietotāja atcelti video:

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
lv[0]: %d video veiksmīgi importēts.
lv[1]: %d video veiksmīgi importēti.
lv[2]: %d video veiksmīgi importēti.

en: 1024 × 768 pixels
lv: 1024 × 768 pikseļi

en: 11 × 14 in.
lv: 11 × 14 collas

en: 1280 × 853 pixels
lv: 1280 × 853 pikseļi

en: 16 images per page
lv: 16 attēli uz lapas

en: 16 × 20 in.
lv: 16 × 20 collas

en: 2 images per page
lv: 2 attēli uz lapas

en: 2048 × 1536 pixels
lv: 2048 × 1536 pikseļi

en: 24 Hr
lv: 24 st

en: 32 images per page
lv: 32 attēli uz lapas

en: 4 images per page
lv: 4 attēli uz lapas

en: 4 × 6 in.
lv: 4 × 6 collas

en: 4096 × 3072 pixels
lv: 4096 × 3072 pikseļi

en: 5 × 7 in.
lv: 5 × 7 collas

en: 500 × 375 pixels
lv: 500 × 375 pikseļi

en: 6 images per page
lv: 6 attēli uz lapas

en: 8 images per page
lv: 8 attēli uz lapas

en: 8 × 10 in.
lv: 8 × 10 collas

en: <b>Pixel Resolution</b>
lv: <b>Pikseļu izšķirtspēja</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
lv: <b>Izdrukāta attēla izmērs</b>

en: <b>Titles</b>
lv: <b>Nosaukumi</b>

en: A _new album
lv: Jau_ns albums

en: A _new album named:
lv: Jau_ns albums ar nosaukumu:

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell’s library. Shotwell cannot continue.
    
    %s
lv: Gadījās fatāla kļūda, piekļūstot Shotwell bibliotēkām. Shotwell nevar turpināt.
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to %s can’t continue.
lv: Nav pieejama publicēšanai vajadzīgā datne. Nevar turpināt publicēt uz %s.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can’t continue.
lv: Nav pieejama publicēšanai vajadzīgā datne. Nevar turpināt publicēt uz Facebook.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can’t continue.
lv: Nav pieejama publicēšanai vajadzīgā datne. Nevar turpināt publicēt uz Flickr.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can’t continue.
lv: Nav pieejama publicēšanai vajadzīgā datne. Nevar turpināt publicēt uz Picasa.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to YouTube can’t continue.
lv: Nav pieejama publicēšanai vajadzīgā datne. Nevar turpināt publicēt uz YouTube.

en: A grayscale color for use as the background color.
lv: Pelēktoņu krāsa, ko izmantot kā fona krāsu.

en: A nonzero, positive integer representing the height part of the last custom crop ratio the user entered.
lv: Pozitīvs vesels skaitlis, kas attēlo augstuma daļu pielāgotajai kadrēšanas malu attiecībai, ko ievadīja lietotājs.

en: A nonzero, positive integer representing the width part of the last custom crop ratio the user entered.
lv: Pozitīvs vesels skaitlis, kas attēlo platuma daļu pielāgotajai kadrēšanas malu attiecībai, ko ievadīja lietotājs.

en: A numeric code representing the currently selected images per page mode used when printing
lv: Skaitlisks kods, kas reprezentē kodu pašlaik izvēlēto attēlu skaitam lappusē, kad drukā

en: A numeric code representing the default size for photos published to Facebook
lv: Skaitlisks kods, kas reprezentē noklusējuma izmēru fotogrāfijām, ko publicēs Facebook

en: A numeric code representing the default size for photos published to Flickr
lv: Skaitlisks kods, kas reprezentē noklusējuma izmēru fotogrāfijām, ko publicēs Flickr

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Picasa Web Albums
lv: Skaitlisks kods, kas reprezentē noklusējuma izmēru fotogrāfijām, ko publicēs Picasa Web Albums

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Tumblr
lv: Skaitlisks kods, kas attēlo noklusējuma izmēru fotogrāfijām, kas augšupielādētas Tumblr

en: A numeric code representing the default visibility for photos published to Flickr
lv: Skaitlisks kods, kas reprezentē noklusējuma redzamību fotogrāfijām, ko publicēs Flickr

en: A numeric code representing the last crop menu choice the user made.
lv: Skaitlisks kods, kas attēlo pēdējo izmantoto kadrēšanas izvēlnes izvēli, ko ir veicis lietotājs.

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Piwigo.
lv: Skaitlisks kods, kas attēlo pēdējo izmantoto priekšiestatījumu, kad publicēja uz Piwigo.

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Rajce.
lv: Skaitlisks kods, kas attēlo pēdējo izmēra priekšiestatījumu, kas tika izmantots, publicējot Rajce.

en: A numeric code representing the last service from which photos were imported
lv: Skaitlisks kods, kas reprezentē pēdējo pakalpojumu, no kura importēja fotogrāfijas

en: A numeric code representing the last service to which photos were published
lv: Skaitlisks kods, kas reprezentē pēdējo pakalpojumu, uz kuru publicēja fotogrāfijas

en: A numeric code representing unit of measure (inches or centimeters) used when printing
lv: Skaitlisks kods, kas reprezentē mērvienības (collas vai centimetri), ko izmantot drukājot

en: A numeric code that captures the state of the GStreamer plug-in environment
lv: Skaitlisks kods, kas ietver GStreamer spraudņa vides stāvokli

en: A numeric code that describes how photos are laid out on the page during printing
lv: Skaitlisks kods, kas apraksta, kā drukāšanas laikā fotogrāfijas tiek izkārtotas uz papīra.

en: A numeric code that specifies the sort criteria for photos in library views.
lv: Skaitlisks kods, kas norāda kārtošanas kritēriju fotogrāfijām bibliotēkas skatos.

en: A string encoding a custom naming pattern that will be used to name photo directories on import.
lv: Virkne, kas iekodē pielāgotu nosaukšanas struktūru, ko izmantos fotogrāfiju direktoriju nosaukšanai importēšanas laikā.

en: A string encoding a naming pattern that will be used to name photo directories on import.
lv: Virkne, kas iekodē nosaukšanas struktūru, ko izmantos fotogrāfiju direktoriju nosaukšanai importēšanas laikā.

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
lv: Publicēšanai nepieciešama pagaidu datne

en: API _Key:
lv: API _atslēga:

en: API key
lv: API atslēga

en: Access _type:
lv: Piekļuves _tips:

en: Add Tag “%s”
lv: Pievienot tagu “%s”

en: Add Tags “%s” and “%s”
lv: Pievienot tagus “%s” un “%s”

en: Add _Tags…
lv: Pievienot _tagus…

en: Adjust
lv: Pielāgot

en: Adjust Date and Time
lv: Pielāgot datumu un laiku

en: Adjust the photo’s color and tone
lv: Pielāgot fotogrāfijas krāsu un toni

en: Adjust the size of the thumbnails
lv: Pielāgot sīktēlu izmēru

en: Adjusting Date and Time
lv: Pielāgo datumu un laiku

en: Admins
lv: Administratori

en: Admins, Family
lv: Administratori, ģimene

en: Admins, Family, Friends
lv: Administratori, ģimene, draugi

en: Admins, Family, Friends, Contacts
lv: Administratori, ģimene, draugi, kontakti

en: Album comment:
lv: Albuma komentārs:

en: All + _Rejected
lv: Visas un no_raidītās

en: All Events
lv: Visi notikumi

en: All photo source files are missing.
lv: Trūkst visas fotogrāfiju avotu datnes.

en: An _existing album
lv: _Esošs albums

en: An _existing album:
lv: _Esošs albums:

en: An _existing category:
lv: _Esoša kategorija:

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
lv: Gadījās kļūda, publicējot uz Piwigo. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: An error message occurred when publishing to Rajce. Please try again.
lv: Gadījās kļūda, publicējot uz Rajce. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz.

en: Angle:
lv: Leņķis:

en: Any text
lv: Jebkurš teksts

en: Apply copied color adjustments to the selected photos
lv: Izmantot kopētos krāsu labojumus izvēlētajās fotogrāfijās

en: Applying Color Transformations
lv: Transformē krāsas

en: Artist:
lv: Mākslinieks:

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
lv[0]: Mēģināja importēt %d datni.
lv[1]: Mēģināja importēt %d datnes.
lv[2]: Mēģināja importēt %d datņu.

en: Authorization _Number:
lv: Autorizācijas _skaitlis:

en: Auto-importing photos…
lv: Automātiski importē fotogrāfijas…

en: Automatically improve the photo’s appearance
lv: Automātiski uzlabot fotogrāfijas izskatu

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Best _Fit
lv: Labākā _iekļaušanās

en: Blinds
lv: Žalūzijas

en: Blogs:
lv: Emuāri:

[ctx: Button Label]
en: Edit Title
lv: Rediģēt nosaukumu

en: By Exposure _Date
lv: Pēc uzņemšanas _datuma

en: By _Filename
lv: Pēc _datņu nosaukuma

en: By _Rating
lv: Pēc vē_rtējuma

en: By _Title
lv: Pēc _nosaukuma

en: Camera
lv: Kamera

en: Camera error
lv: Kameras kļūda

en: Camera make:
lv: Kameras ražotājs:

en: Camera model:
lv: Kameras modelis:

en: Cameras
lv: Kameras

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
lv: Nevar atvērt izvēlēto F-Spot datubāzes datni — datne neeksistē vai nav F-Spot datubāze

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
lv: Nevar atvērt izvēlēto F-Spot datubāzes datni — šo F-Spot datubāzes datnes versiju Shotwell neatbalsta

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
lv: Nevar nolasīt izvēlēto F-Spot datubāzes datni — kļūda, nolasot fotogrāfiju tabulu

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
lv: Nevar nolasīt izvēlēto F-Spot datubāzes datni — kļūda, nolasot tagu tabulu

en: Change slideshow settings
lv: Izmainīt slaidrādes iestatījumus

en: Change the rating of your photo
lv: Mainīt savas fotogrāfijas vērtējumu

en: Chess
lv: Šahs

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
lv: Izvēlieties <span weight="bold">Datne %s Importēt no mapes</span>

en: Circle
lv: Aplis

en: Circles
lv: Apļi

en: Clock
lv: Pulkstenis

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close _without Saving
lv: Aizvērt _nesaglabājot

en: Close the red-eye tool
lv: Aizvērt sarkano acu rīku

en: Co_py Photos
lv: Ko_pēt fotogrāfijas

en: Combine events into a single event
lv: Apvienot notikumus vienā notikumā

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Con_tinue
lv: Turpinā_t

en: Connect a camera to your computer and import
lv: Pievienojiet kameru datoram un importējiet

en: Continue the slideshow
lv: Turpināt slaidrādi

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Contrast Expansion
lv: Kontrasta palielināšana

en: Contrast:
lv: Kontrasts:

en: Copy Color Adjustments
lv: Kopēt krāsu labojumus

en: Copy the color adjustments applied to the photo
lv: Kopēt krāsu labojumus, kar ir izmantoti fotogrāfijā

en: Copyright 2010 Maxim Kartashev, Copyright 2016 Software Freedom Conservancy Inc.
lv: Autortiesības 2010 Maxim Kartashev, Autortiesības 2016 Software Freedom Conservancy Inc.

en: Copyright 2010+ Evgeniy Polyakov <zbr@ioremap.net>
lv: Autortiesības 2010+ Evgeniy Polyakov <zbr@ioremap.net>

en: Copyright 2012 BJA Electronics
lv: Autortiesības 2012 BJA Electronics

en: Copyright 2016 Software Freedom Conservancy Inc.
lv: Autortiesības 2016 Software Freedom Conservancy Inc.

en: Copyright © 2013 rajce.net
lv: Autortiesības © 2013 rajce.net

en: Copyright:
lv: Autortiesības:

en: Core Data Import Services
lv: Kodola datu importēšanas servisi

en: Core Publishing Services
lv: Pamata publicēšanas servisi

en: Core Slideshow Transitions
lv: Pamata slaidrādes pārejas

en: Corrupt image file
lv: Bojāta attēla datne

en: Could not load UI: %s
lv: Nevarēja ielādēt lietotāja saskarni — %s

en: Could not make directory %s writable
lv: Neizdevās padarīt direktoriju %s rakstāmu

en: Could not make directory %s writable: %s
lv: Neizdevās padarīt direktoriju %s rakstāmu — %s

en: Create Tag
lv: Izveidot tagu

en: Create a _new album named:
lv: Izveidot jau_nu albumu ar nosaukumu:

en: Creating New Event
lv: Izveido jaunu notikumu

en: Creating album %s…
lv: Veido albumu %s…

en: Creating album…
lv: Veido albumu…

en: Crop
lv: Kadrēt

en: Crop the photo’s size
lv: Kadrēt fotogrāfijas izmēru

en: Crumble
lv: Sairt

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Current Development:
lv: Pašreizējais attīstījums:

en: Custom
lv: Pielāgots

en: DIRECTORY
lv: DIREKTORIJA

en: D_escending
lv: _Dilstošā

en: Data Imports
lv: Datu imports

en: Database error
lv: Datubāzes kļūda

en: Database file:
lv: Datubāzes datne:

en: Date
lv: Datums

en: Date:
lv: Datums:

en: De_fault:
lv: No_klusējuma:

en: Decrease Rating
lv: Samazināt vērtējumu

en: Decrease the magnification of the photo
lv: Samazināt fotogrāfijas palielinājumu

en: Decrease the magnification of the thumbnails
lv: Samazināt sīktēlu palielinājumu

en: Decreasing ratings
lv: Samazina vērtējumus

en: Default option for which RAW developer Shotwell will use.
lv: Opcija RAW attīstītājam, kuru pēc noklusējuma izmantos Shotwell.

en: Delay (in seconds) between photos in the slideshow.
lv: Aizture (sekundēs) starp fotogrāfijām slaidrādē.

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete Search
lv: Dzēst meklēšanu

en: Delete Search “%s”
lv: Dzēst meklēšanu “%s”

en: Delete Tag
lv: Dzēst tagu

en: Delete Tag “%s”
lv: Dzēst tagu “%s”

en: Delete all photos in the trash
lv: Dzēst visas fotogrāfijas no miskastes

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
lv[0]: Dzēst šo %d datni no kameras?
lv[1]: Dzēst šīs %d datnes no kameras?
lv[2]: Dzēst šīs %d datnes no kameras?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
lv[0]: Izdzēst šo %d fotogrāfiju no kameras?
lv[1]: Izdzēst šīs %d fotogrāfijas no kameras?
lv[2]: Izdzēst šīs %d fotogrāfijas no kameras?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
lv[0]: Dzēst šo %d fotogrāfiju/video no kameras?
lv[1]: Dzēst šīs %d fotogrāfijas/video no kameras?
lv[2]: Dzēst šīs %d fotogrāfijas/video no kameras?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
lv[0]: Dzēst šo %d video no kameras?
lv[1]: Dzēst šos %d video no kameras?
lv[2]: Dzēst šos %d video no kameras?

en: Deleting Photos
lv: Dzēš fotogrāfijas

en: Deleting…
lv: Dzēš…

en: Determines how to filter photos based on their ratings. 1: Rejected or better, 2: Unrated or better, 3: One or better, 4: Two or better, 5: Three or better, 6: Four or better, 7: Five or better.
lv: Nosaka, kā filtrēt fotogrāfijas pēc to vērtējuma. 1: noraidītās vai labākas, 2: nevērtētās vai labākas, 3: viena zvaigzne vai labākas, 4: divas zvaigznes vai labākas, 5: trīs zvaigznes vai labākas, 6: četras zvaigznes vai labākas, 7: piecas zvaigzne vai labākas.

en: Determines whether custom print sizes must match the aspect ratio of the original photo
lv: Nosaka, vai pielāgotie drukāšanas izmēri atbilst sākotnējās fotogrāfijas malu attiecībām

en: Developer:
lv: Attīstītājs:

[ctx: Dialog Title]
en: Add Tags
lv: Pievienot tagus

[ctx: Dialog Title]
en: Edit Title
lv: Rediģēt nosaukumu

en: Directory in which imported photo files are placed.
lv: Direktorija, kurā tiks novietotas importētās fotogrāfiju datnes.

en: Disable _comments
lv: Izslēgt _komentārus

en: Disk failure
lv: Diska kļūme

en: Disk full
lv: Disks ir pilns

en: Display
lv: Attēlot

en: Display %s
lv: Rādīt %s

en: Display %s or Better
lv: Rādīt %s vai labākas

en: Display basic information for the selection
lv: Rādīt pamatinformāciju par izvēli

en: Display each photo’s rating
lv: Rādīt katras fotogrāfijas vērtējumu

en: Display each photo’s tags
lv: Rādīt katras fotogrāfijas tagu

en: Display extended information for the selection
lv: Rādīt paplašinātu informāciju par izvēli

en: Display the comment of each event
lv: Rādīt komentāru katram notikumam

en: Display the comment of each photo
lv: Rādīt komentāru katrai fotogrāfijai

en: Display the search bar
lv: Rādīt meklēšanas joslu

en: Display the sidebar
lv: Rādīt sānu joslu

en: Display the title of each photo
lv: Rādīt nosaukumu katrai fotogrāfijai

en: Display the tool bar
lv: Rādīt rīkjoslu

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
lv: Nesekot līdzi bibliotēkas direktorijas izmaiņām

en: Don’t display startup progress meter
lv: Nerādīt palaišanās progresu

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
lv: Velciet un nometiet fotogrāfijas Shotwell logā

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
lv: Neimportētie fotogrāfiju/video dublikāti:

en: Duplicating photos
lv: Dublē fotogrāfijas

en: Duration:
lv: Ilgums:

en: E_xtended Information
lv: Pa_plašināta informācija

en: E_xternal photo editor:
lv: Ārējais fotogrāfiju r_edaktors:

en: Edit Comment
lv: Rediģēt komentāru

en: Edit Event Comment
lv: Rediģēt notikuma komentāru

en: Edit Event _Comment…
lv: Rediģēt notikuma _komentāru…

en: Edit Photo/Video Comment
lv: Drukāt fotogrāfijas/video komentāru

en: Edit _Comment…
lv: Rediģēt _komentāru…

en: Edit _Title…
lv: Rediģēt _nosaukumu…

en: Empty T_rash
lv: Iztukšot _miskasti

en: Empty Trash
lv: Iztukšot miskasti

en: Emptying Trash…
lv: Iztukšo miskasti…

en: Enhance
lv: Uzlabot

en: Enhancing
lv: Uzlabo

en: Enter email and password associated with your Rajce account.
lv: Ievadiet e-pasta adresi un paroli, kas ir saistītas ar jūsu Rajce kontu.

en: Enter the URL for your Gallery3 site and the username and password (or API key) for your Gallery3 account.
lv: Ievadiet Gallery3 vietnes URL, kā arī lietotājvārdu un paroli (vai API atslēgu), kas ir saistīta ar Gallery3 kontu.

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
lv: Ievadiet savas fotogrāfiju bibliotēkas URL, kā arī lietotājvārdu un paroli, kas ir saistīta ar Piwigo kontu tai bibliotēkai.

en: Enter the confirmation number which appears after you log into Flickr in your Web browser.
lv: Ievadiet apstiprināšanas skaitli, kas parādīsies pēc tam, kad būsiet ierakstījies Flickr vietnē.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
lv: Ievadiet lietotājvārdu un paroli, kas ir saistītas ar jūsu Tumblr kontu.

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
lv: Kļūda, piekļūstot datubāzes datnei:
     %s
    
    Kļūda bija: 
    %s

en: Error loading UI file %s: %s
lv: Kļūda, ielādējot UI datni “%s” — %s

en: Error while saving to %s: %s
lv: Kļūda, saglabājot kā %s — %s

en: Even_ts
lv: No_tikumi

en: Event %s
lv: Notikums %s

en: Event name
lv: Notikuma nosaukums

en: Events
lv: Notikumi

en: Everyone
lv: Ikviens

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export Photo
lv: Eksportēt fotogrāfiju

en: Export Photo/Video
lv: Eksportēt fotogrāfijas/video

en: Export Photos
lv: Eksportēt fotogrāfijas

en: Export Photos/Videos
lv: Eksportēt fotogrāfijas/video

en: Export Video
lv: Eksportēt video

en: Export Videos
lv: Eksportēt video

en: Export _metadata:
lv: Eksportēt _metadatus:

en: Exporting
lv: Eksportē

en: Exposure
lv: Ekspozīcija

en: Exposure bias:
lv: Ekspozīcijas nobīde:

en: Exposure date:
lv: Uzņemšanas datums:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
lv: Ekspozīcijas laiks tiks pabīdīts atpakaļ par
    %d %s, %d %s, %d %s un %d %s.

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
lv: Ekspozīcijas laiks tiks pabīdīts uz priekšu par
    %d %s, %d %s, %d %s un %d %s.

en: Exposure time:
lv: Ekspozīcijas laiks:

en: Exposure:
lv: Ekspozīcija:

en: Extended Information
lv: Paplašināta informācija

en: External Editors
lv: Ārējie redaktori

en: External _RAW editor:
lv: Ārējais _RAW redaktors:

en: External application used to edit RAW photos.
lv: Ārējā lietotne, ko izmantot jēlo fotogrāfiju rediģēšanai.

en: External application used to edit photos.
lv: Ārējā lietotne, ko izmantot fotogrāfiju rediģēšanai.

en: F-Spot library: %s
lv: F-Spot bibliotēka — %s

en: Facebook OAuth token for the currently logged in session, if any
lv: Facebook OAuth marķieris šai sesijai, ja ir

en: Facebook user i.d. for the currently logged in user, if any
lv: Facebook lietotāja identifikācija šai sesijai, ja ir

en: Fade
lv: Izgaist

en: Family only
lv: Tikai ģimenei

en: Fetching account information…
lv: Saņem konta informāciju…

en: Fetching photo information
lv: Iegūst informāciju par fotogrāfiju

en: Fetching preview for %s
lv: Iegūst %s priekšskatījumu

en: File %s already exists. Replace?
lv: Datne %s jau eksistē. Aizvietot?

en: File already exists in database
lv: Datne jau eksistē datubāzē

en: File error
lv: Datnes kļūda

en: File name
lv: Datnes nosaukums

en: File size:
lv: Datnes izmērs:

en: File write error
lv: Datnes rakstīšanas kļūda

en: Files Not Imported Because They Weren’t Recognized as Photos or Videos:
lv: Datnes nav importētas, jo tās netika atpazītas kā fotogrāfijas vai video:

en: Fill the entire page
lv: Aizpildīt visu lapu

en: Filter Photos
lv: Filtrēt fotogrāfijas

en: Find
lv: Meklēt

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
lv: Meklēt attēlu, ierakstot tekstu, kas parādās tā nosaukumā vai tagos

en: Find photos and videos by search criteria
lv: Meklēt fotogrāfijas un video pēc meklēšanas kritērija

en: Fit to _Page
lv: Ietil_pināt lapā

en: Flag
lv: Marķēt

en: Flag selected photos
lv: Marķēt izvēlētās fotogrāfijas

en: Flag state
lv: Atzīmes stāvoklis

en: Flagged
lv: Ar karodziņu

en: Flagging selected photos
lv: Marķē izvēlētās fotogrāfijas

en: Flash:
lv: Zibspuldze:

en: Flip Hori_zontally
lv: Apmest hori_zontāli

en: Flip Horizontally
lv: Apmest horizontāli

en: Flip Verti_cally
lv: Apmest verti_kāli

en: Flip Vertically
lv: Apmest vertikāli

en: Flipping Horizontally
lv: Apmet horizontāli

en: Flipping Vertically
lv: Apmet vertikāli

en: Focal length:
lv: Fokusa attālums:

en: Folders
lv: Mapes

en: Friends
lv: Draugi

en: Friends & family only
lv: Tikai draugiem un ģimenei

en: Friends only
lv: Tikai draugiem

en: From:
lv: No:

en: Fulls_creen
lv: _Pilnekrāns

en: GPS latitude:
lv: GPS platums:

en: GPS longitude:
lv: GPS garums:

en: Gallery3 API key
lv: Gallery3 API atslēga

en: Gallery3 publishing module
lv: Gallery3 publicēšanas modulis

en: Gallery3 site URL
lv: Gallery3 vietnes URL

en: Gallery3 username
lv: Gallery3 lietotājvārds

en: Generate desktop background slideshow
lv: Veidot darbvirsmu no fona slaidrādes

en: Go _Back
lv: Iet _atpakaļ

en: Go to the next photo
lv: Doties uz nākamo fotogrāfiju

en: Go to the previous photo
lv: Doties uz iepriekšējo fotogrāfiju

en: Google+ (2048 × 1536 pixels)
lv: Google+ (2048 × 1536 pikseļi)

en: HD Video (16 ∶ 9)
lv: HD video (16 ∶ 9)

en: Height
lv: Augstums

en: Hide photos already imported
lv: Slēpt jau importētās fotogrāfijas

en: High (%d%%)
lv: Augsta (%d%%)

en: Highlights
lv: Gaišās vietas

en: Highlights:
lv: Gaišās vietas:

en: How long each photo is shown on the desktop background
lv: Cik ilgi katra fotogrāfija tiek rādīta uz darbvirsmas fona

en: I understand, please _proceed.
lv: Es saprotu, lūdzu, _turpiniet.

en: If true, Shotwell will convert all filenames to lowercase when importing photo files
lv: Ja patiess, importējot fotogrāfiju datnes, Shotwell pārveidos visus burtus datņu nosaukumā uz mazajiem burtiem

en: If true, changes to metadata (tags, titles, etc.) are written to the master photo file.
lv: Ja patiess, izmaiņas metadatos (tagi, nosaukumi u.c.) tiks rakstīti oriģinālajā fotogrāfijas datnē.

en: If true, files added to the library directory are automatically imported.
lv: Ja patiess, bibliotēkas direktorijā pievienotās datnes tiks automātiski importētas.

en: If true, hide the newly created Rajce album.
lv: Ja patiess, slēpt jaunizveidoto Rajce albumu.

en: If true, open target album in the web browser just after uploading photos
lv: Ja patiess, atvērt mērķa albumu tīmekļa pārlūkā uzreiz pēc fotogrāfiju augšupielādēšanas.

en: If true, remember last login.
lv: Ja patiess, atcerēties pēdējo ierakstīšanās reizi.

en: If true, remember the Piwigo password.
lv: Ja patiess, atcerēties Piwigo paroli.

en: Image Settings
lv: Attēla iestatījumi

en: Import Complete
lv: Importēšana pabeigta

en: Import From Application
lv: Importēt no lietotnes

en: Import From Folder
lv: Importēt no mapes

en: Import From _Application…
lv: Importēt no _lietotnes…

en: Import Results Report
lv: Importēšanas rezultātu pārskats

en: Import _All
lv: Importēt vis_as

en: Import _Selected
lv: Importēt izvēlētā_s

en: Import all the photos into your library
lv: Importēt visas fotogrāfijas savā bibliotēkā

en: Import media _from:
lv: Importēt datu _nesēju no:

en: Import photos from disk to library
lv: Importēt fotogrāfijas no diska uz bibliotēku

en: Import photos from your %s library
lv: Importēt fotogrāfijas no %s bibliotēkas

en: Import the selected photos into your library
lv: Importēt izvēlētās fotogrāfijās savā bibliotēkā

en: Import to Library
lv: Importēt bibliotēkā

en: Imported %s
lv: Importētas %s

en: Imported failed (%d)
lv: Neizdevās importēt (%d)

en: Importing
lv: Importē

en: Importing from %s can’t continue because an error occurred:
lv: Nevar turpināt importēt no %s, jo gadījās kļūda:

en: Importing…
lv: Importē…

en: Increase Rating
lv: Palielināt vērtējumu

en: Increase the magnification of the photo
lv: Palielināt fotogrāfijas palielinājumu

en: Increase the magnification of the thumbnails
lv: Palielināt sīktēlu palielinājumu

en: Increasing ratings
lv: Palielina vērtējumus

en: Indicates whether images being uploaded to Gallery3 should have their metadata removed first
lv: Vai pirms uz Gallery3 augšupielādēt attēlus, no tiem jāizņem metadati

en: Invalid URL
lv: Nederīgs URL

en: Invalid User Email or Password
lv: Nederīga lietotāja e-pasta adrese vai parole

en: Invalid User Name or Password
lv: Nederīgs lietotājvārds vai parole

en: Invalid email and/or password. Please try again
lv: E-pasta adrese un / vai parole nav pareiza. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Invalid pattern
lv: Nederīgs raksts

en: Items:
lv: Vienumi:

en: JPEG quality option
lv: JPEG kvalitātes opcija

en: Just me
lv: Tikai es

en: L_ist album in public gallery
lv: L_ikt albumu publiskā galerijā

en: Large (2048 pixels)
lv: Liels (2048 pikseļi)

en: Last Import
lv: Pēdējais imports

en: Last used selection state of the “hide photos already imported” option in the import page.
lv: Pēdējais izmantotais stāvoklis opcijai “Slēpt jau importētās fotogrāfijas” importēšanas lapā.

en: Leave _Fullscreen
lv: Iziet no _pilnekrāna režīma

en: Leave fullscreen
lv: Iziet no pilnekrāna režīma

en: Letter (8.5 × 11 in.)
lv: Vēstule (8,5 × 11 collas)

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Library Location
lv: Bibliotēkas atrašanās vieta

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
lv: Ierobežot fotogrāfiju skaitu, ko rādīt pēc filtrēšanas

en: Loading Shotwell
lv: Ielādē Shotwell

en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

en: Log in
lv: Ierakstīties

en: Logging in…
lv: Ierakstās…

en: Logout
lv: Izrakstīties

en: Lose changes to %s?
lv: Zaudēt %s izmaiņas?

en: Low (%d%%)
lv: Zema (%d%%)

en: Make Key Photo for Event
lv: Izvēlēties kā atslēgas fotogrāfiju notikumam

en: Make _Key Photo for Event
lv: Izvēlēties kā _atslēgas fotogrāfiju notikumam

en: Make a duplicate of the photo
lv: Izveidot fotogrāfijas dublikātu

en: Manually select an F-Spot database file to import:
lv: Manuāli izvēlieties F-Spot datubāzes datni, ko importēt:

en: Maximum (%d%%)
lv: Maksimālā (%d%%)

en: Media type
lv: Datu nesēja veids

en: Medium (%d%%)
lv: Vidēja (%d%%)

en: Medium (1024 × 768 pixels)
lv: Vidējs (1024 × 768 pikseļi)

en: Merge
lv: Apvienot

en: Merging
lv: Apvieno

en: Metadata
lv: Metadati

en: Metric Wallet (9 × 13 cm)
lv: Metriskais maks (9 × 13 cm)

en: Missing Files
lv: Iztrūkstošās datnes

en: Modif_y Tags…
lv: Mod_ificēt tagus…

en: Modify Tags
lv: Modificēt tagus

en: Most-recently-used crop aspect ratio menu choice.
lv: Pēdējā izmantotā kadrēšanas malu attiecība.

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio’s denominator.
lv: Pēdējās izmantotās pielāgotās kadrēšanas malu attiecības saucējs.

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio’s numerator.
lv: Pēdējās izmantotās pielāgotās kadrēšanas malu attiecības skaitītājs.

en: Move Photos
lv: Pārvietot fotogrāfijas

en: Move Photos to Trash
lv: Pārvietot fotogrāfijas uz miskasti

en: Move Tag “%s”
lv: Pārvietot tagu “%s”

en: Move photos to an event
lv: Pārvietot fotogrāfijas uz notikumu

en: Move the photos to the Shotwell trash
lv: Pārvietot fotogrāfijas uz Shotwell miskasti

en: Move the selected photos back into the library
lv: Pārvietot izvēlētās fotogrāfijas atpakaļ bibliotēkā

en: Moving Photos to New Event
lv: Pārvieto fotogrāfiju uz jaunu notikumu

en: Moving Photos to Trash
lv: Pārvieto fotogrāfijas uz miskasti

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Ne_w Saved Search…
lv: _Jauna saglabātā meklēšana…

en: New Event
lv: Jauns notikums

en: New _Tag…
lv: Jauns _tags…

en: Next
lv: Nākamais

en: Next Photo
lv: Nākamā fotogrāfija

en: Next photo
lv: Nākamā fotogrāfija

en: No Event
lv: Nav notikuma

en: No events
lv: Nav notikumu

en: No events found
lv: Nav atrastu notikumu

en: No new photos/videos found on camera
lv: Kamerā nav atrastu jaunu fotogrāfiju/video

en: No photos or videos imported.
lv: Neviena fotogrāfija netika importēta.

en: No photos/videos
lv: Nav fotogrāfijas/video

en: No photos/videos found which match the current filter
lv: Netika atrastas fotogrāfijas/video, kas atbilst dotajam filtram

en: None
lv: Nekādas

en: Not a file
lv: Nav datne

en: Not an image file
lv: Nav attēla datne

en: Notecard (3 × 5 in.)
lv: Piezīmjkartiņa (3 × 5 collas)

en: OAuth Access Phase Token
lv: OAuth piekļuves fāzes marķieris

en: OAuth Access Phase Token Secret
lv: OAuth piekļuves fāzes marķiera noslēpums

en: OK
lv: Labi

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
lv[0]: No tām, %d tika sekmīgi importētas.
lv[1]: No tām, %d tika sekmīgi importēta.
lv[2]: No tām, %d tika sekmīgi importētas.

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
lv[0]: Nevarēja pielāgot %d sākotnējo fotogrāfiju.
lv[1]: Nevarēja pielāgot %d sākotnējās fotogrāfijas.
lv[2]: Nevarēja pielāgot %d sākotnējo fotogrāfiju.

en: Only display photos that have not been imported
lv: Rādīt tikai fotogrāfijas, kas nav importētas

en: Only show photos with a rating of %s
lv: Rādīt tikai bildes ar vērtējumu %s

en: Only show photos with a rating of %s or better
lv: Rādīt tikai bildes ar vērtējumu %s vai labāku

en: Open With E_xternal Editor
lv: Atvērt ar ārēju reda_ktoru

en: Open With RA_W Editor
lv: Atvērt ar RA_W redaktoru

en: Open target _album in browser
lv: Atvērt mērķa _albumu pārlūkā

en: Open the selected photo’s directory in the file manager
lv: Atvērt izvēlētās fotogrāfijas mapi datņu pārvaldniekā

en: Open the selected videos in the system video player
lv: Atvērt izvēlētos video sistēmas video atskaņotājā

en: Organize your photos
lv: Organizē savas fotogrāfijas

en: Original Size
lv: Sākotnējais izmērs

en: Original dimensions:
lv: Sākotnējās dimensijas:

en: Original photo could not be adjusted.
lv: Nevarēja pielāgot sākotnējo fotogrāfiju.

en: Original size
lv: Sākotnējais izmērs

en: Original:
lv: Oriģināls:

en: Paste Color Adjustments
lv: Ielīmēt krāsu labojumus

en: Path to Shotwell’s private data
lv: Ceļš uz Shotwell privātajiem datiem

en: Pause
lv: Pauzēt

en: Pause the slideshow
lv: Pauzēt slaidrādi

en: Photo Manager
lv: Fotogrāfiju pārvaldnieks

en: Photo Viewer
lv: Fotogrāfiju skatītājs

en: Photo _size preset:
lv: Fotogrāfiju izmēru priekšiestatījumus:

en: Photo _size:
lv: Fotogrāfiju izmēr_s:

en: Photo size:
lv: Fotogrāfijas izmērs:

en: Photo source file missing: %s
lv: Pazudusi fotogrāfijas avota datne — %s

en: Photo state
lv: Fotogrāfijas stāvoklis

en: Photos
lv: Fotogrāfijas

en: Photos _visible to:
lv: Fotogrāfijas, _kas redzamas:

en: Photos and videos _visible to:
lv: Fotogrāfijas un video, _kas redzami:

en: Photos cannot be exported to this directory.
lv: Uz šo mapi nevar eksportēt fotogrāfijas.

en: Photos cannot be imported from this directory.
lv: No šīs direktorijas fotogrāfijas nevar importēt.

en: Photos will appear in:
lv: Fotogrāfijas parādīsies:

en: Photos will be _visible by:
lv: Fotogrāfijas _varēs redzēt:

en: Photos/Videos Not Imported Because Files Are Corrupt:
lv: Fotogrāfijas/video netika importētas, jo datnes ir bojātas:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn’t Copy Them into its Library:
lv: Fotogrāfijas/video netika importētas, jo Shotwell nevarēja tās importēt bibliotēkā:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren’t in a Format Shotwell Understands:
lv: Fotogrāfijas/video netika importētas, jo tās nebija formātā, ko saprot Shotwell:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
lv: Neimportētās fotogrāfijas/video, jo bija kameras kļūdas:

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
lv: Fotogrāfijas/video netika importētas citu iemeslu dēļ:

en: Pictures
lv: Attēli

en: Pin Toolbar
lv: Nofiksēt rīkjoslu

en: Pin the toolbar open
lv: Nofiksēt rīkjoslu atvērtu

en: Pin toolbar in fullscreen, or not.
lv: Nofiksēt rīkjoslu pilnekrānā, vai arī nē.

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
lv: Pārslēgt kadrēšanas četrstūri starp portreta un ainavas novietojumiem

en: Piwigo password, if logged in.
lv: Piwigo parole, ja ir ierakstījies.

en: Piwigo username, if logged in.
lv: Piwigo lietotājvārds, ja ir ierakstījies.

en: Play
lv: Rādīt

en: Play a slideshow
lv: Rādīt slaidrādi

en: Please close any other application using the camera.
lv: Lūdzu, aizveriet jebkuru citu lietotni, kas izmanto kameru.

en: Please unmount the camera.
lv: Lūdzu, nomontējiet kameru.

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Popular photo manager
lv: Populārs fotogrāfiju pārvaldnieks

en: Postcard (10 × 15 cm)
lv: Pastkarte (10 × 15 cm)

en: Preparing for login…
lv: Gatavojas ierakstīties…

en: Preparing for upload
lv: Gatavo augšupielādēšanai

en: Preparing to auto-import photos…
lv: Gatavojas automātiski importēt fotogrāfijas…

en: Preparing to import
lv: Gatavojas importēt

en: Preparing to import…
lv: Gatavojas importēt…

en: Previous Photo
lv: Iepriekšējā fotogrāfija

en: Previous photo
lv: Iepriekšējā fotogrāfija

en: Print image _title
lv: Drukā_t attēla nosaukumu

en: Print the photo to a printer connected to your computer
lv: Drukāt fotogrāfiju ar printeri, kas ir pievienots pie datora

en: Printing…
lv: Drukā…

en: Private
lv: Privāts

en: Pu_blish…
lv: Pu_blicēt…

en: Public
lv: Publisks

en: Public listed
lv: Publiskā sarakstā

en: Public unlisted
lv: Nav publiskā sarakstā

en: Publish
lv: Publicēt

en: Publish Photos
lv: Publicēt fotogrāfijas

en: Publish Photos and Videos
lv: Publicēt fotogrāfijas un video

en: Publish Videos
lv: Publicēt video

en: Publish photos _to:
lv: Publicēt fo_togrāfijas uz:

en: Publish photos and videos _to
lv: Publicēt fo_togrāfijas un video uz

en: Publish to an e_xisting album:
lv: Publicēt _esošā albumā:

en: Publish to various websites
lv: Publicēt uz dažādām tīmekļa vietnēm

en: Publish videos _to
lv: Publicē_t video uz

en: Publishing
lv: Publicē

en: Publishing to %s as %s.
lv: Publicēt uz %s kā %s.

en: Publishing to %s can’t continue because an error occurred:
lv: Nevar turpināt publicēšanu uz %s, jo gadījās kļūda:

en: RAW Developer
lv: RAW attīstītājs

en: RAW Photos
lv: RAW fotogrāfijas

en: RAW developer default
lv: RAW attīstītājs noklusējuma

en: RAW photos
lv: RAW fotogrāfijas

en: R_emove From Library
lv: Izņ_emt no bibliotēkas

en: R_ename imported files to lowercase
lv: Pārdēvēt importētās datnes uz mazajiem burti_em

en: Rajce username, if logged in.
lv: Rajce lietotājvārds, ja ir ierakstījies.

en: Random
lv: Nejaušs

en: Rate %s
lv: Vērtēt %s

en: Rate Rejected
lv: Vērtējums noraidīts

en: Rate Unrated
lv: Vērtējums nevērtēts

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Re_name Event…
lv: Pārdēvēt _notikumu…

en: Re_name Tag “%s”…
lv: _Pārdēvēt tagu “%s”…

en: Re_name…
lv: _Pārdēvēt…

en: Re_vert External Edit
lv: At_griezt ārējo izmaiņu

en: Re_vert External Edits
lv: At_griezt ārējās izmaiņas

en: Re_vert to Original
lv: At_griezties pie oriģināla

en: Recommended (1600 × 1200 pixels)
lv: Ieteiktais (1600 × 1200 pikseļi)

en: Red-eye
lv: Sarkanās acis

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
lv: Samazināt vai likvidēt sarkano acu efektu fotogrāfijā

en: Rejected
lv: Noraidīts

en: Rejected Only
lv: Tikai noraidītās

en: Rejected _Only
lv: Tikai n_oraidītās

en: Remove From Library
lv: Izņemt no bibliotēkas

en: Remove Photo From Library
lv: Izņemt fotogrāfiju no bibliotēkas

en: Remove Photos From Library
lv: Izņemt fotogrāfijas no bibliotēkas

en: Remove Tag “%s” From Photo
lv: Izņemt tagu “%s” no fotogrāfijas

en: Remove Tag “%s” From Photos
lv: Izņemt tagu “%s” no fotogrāfijām

en: Remove Tag “%s” From _Photo
lv: Izņemt tagu “%s” no _fotogrāfijas

en: Remove Tag “%s” From _Photos
lv: Izņemt tagu “%s” no _fotogrāfijām

en: Remove and _Trash File | Remove and _Trash Files
lv[0]: Izņem_t uz izmest datni
lv[1]: Izņem_t uz izmest datnes
lv[2]: Izņem_t uz izmest datnes

en: Remove any ratings
lv: Noņem jebkuru vērtējumu

en: Remove any red-eye effects in the selected region
lv: Izņemt sarkano acu efektu izvēlētajā reģionā

en: Remove the selected photos from the library
lv: Izņemt izvēlētās fotogrāfijas no bibliotēkas

en: Remove the selected photos from the trash
lv: Izņemt izvēlētās fotogrāfijas no miskastes

en: Removing Event
lv: Izņem notikumu

en: Removing Photo From Library
lv: Izņem fotogrāfijas no bibliotēkas

en: Removing Photos From Library
lv: Izņem fotogrāfijas no bibliotēkas

en: Removing duplicated photos
lv: Izņem fotogrāfiju dublikātus

en: Removing photos/videos from camera
lv: Izņem fotogrāfijas/video no kameras

en: Rename Event
lv: Pārdēvēt notikumu

en: Rename Search “%s” to “%s”
lv: Pārdēvēt meklēšanu “%s” uz “%s”

en: Rename Tag “%s” to “%s”
lv: Pārdēvēt tagu “%s” uz “%s”

en: Replace _All
lv: Aizvietot _visu

en: Reset Colors
lv: Atiestatīt krāsas

en: Reset all color adjustments to original
lv: Atiestatīt visus krāsu pielāgojumu atpakaļ uz sākotnējo

en: Restore Photos from Trash
lv: Atjaunot fotogrāfijas no miskastes

en: Restore the photos back to the Shotwell library
lv: Atjaunot fotogrāfijas atpakaļ uz Shotwell bibliotēku

en: Restoring Photos From Trash
lv: Atjauno fotogrāfijas no miskastes

en: Restoring previous RAW developer
lv: Atjauno iepriekšējo RAW attīstītāju

en: Restoring previous rating
lv: Atjauno iepriekšējo vērtējumu

en: Return to current photo dimensions
lv: Atgriezties uz pašreizējiem fotogrāfijas izmēriem

en: Revert External E_dits
lv: At_griezt ārējās izmaiņas

en: Revert External Edit?
lv: Atgriezt ārējo izmaiņu?

en: Revert External Edits?
lv: Atgriezt ārējās izmaiņas?

en: Revert to Original
lv: Atgriezties pie oriģināla

en: Revert to the master photo
lv: Atgriezt uz sākotnējo fotogrāfiju

en: Reverting
lv: Atgriež

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Rotate Left
lv: Pagriezt pa kreisi

en: Rotate Right
lv: Pagriezt pa labi

en: Rotate _Left
lv: Pagriezt pa _kreisi

en: Rotate _Right
lv: Pag_riezt pa labi

en: Rotate the photos left
lv: Pagriezt fotogrāfijas pa kreisi

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
lv: Pagriezt fotogrāfijas pa labi (piespiediet Ctrl, lai pagrieztu pa kreisi)

en: Rotating
lv: Pagriešana

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
lv: Palaidiet “%s --help”, lai redzētu pilnu pieejamo komandrindas opciju sarakstu.

en: SD Video (4 ∶ 3)
lv: SD video (4 ∶ 3)

en: S_idebar
lv: Sānu _josla

en: S_lideshow
lv: S_laidrāde

en: Saturation
lv: Piesātinājums

en: Saturation:
lv: Piesātinājums:

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: Save Details
lv: Saglabāt detaļas

en: Save Details…
lv: Saglabāt detaļas…

en: Save _As
lv: S_aglabāt kā

en: Save _As…
lv: S_aglabāt kā…

en: Save photo
lv: Saglabāt fotogrāfiju

en: Save photo with a different name
lv: Saglabāt fotogrāfiju ar citu nosaukumu

en: Saved Search
lv: Saglabātais meklējums

en: Saved Searches
lv: Saglabātās meklēšanas

en: Scaling constraint:
lv: Mērogošanas ierobežojums:

en: Screen
lv: Ekrāns

en: Search
lv: Meklēt

en: Secret token
lv: Slepenais marķieris

en: Select _All
lv: Izvēlēties vis_as

en: Select all items
lv: Izvēlēties visus vienumus

en: Selection state of “hide photos” option
lv: Izvēles stāvoklis opcijai “slēpt fotogrāfijas”

en: Send T_o…
lv: Sūtīt _uz…

en: Send To
lv: Sūtīt uz

en: Send _To…
lv: Sū_tīt uz…

en: Set Developer
lv: Iestatīt attīstītāju

en: Set Rating
lv: Iestatīt vērtējumu

en: Set _all photos/videos to this time
lv: Iest_atīt visas fotogrāfijas/video uz šo laiku

en: Set as Desktop Background
lv: Iestatīt kā darbvirsmas fonu

en: Set as Desktop Slideshow
lv: Iestatīt kā darbvirsmas slaidrādi

en: Set as _Desktop Background
lv: Iestatīt kā _darbvirsmas fonu

en: Set as _Desktop Slideshow…
lv: Iestatīt kā _darbvirsmas slaidrādi…

en: Set rating to %s
lv: Iestatīt vērtējumu uz %s

en: Set rating to rejected
lv: Iestatīt vērtējumu uz “noraidīts”

en: Set selected image to be the new desktop background
lv: Iestatīt izvēlētos attēlus kā jaunos darbvirsmas fonus

en: Set the crop for this photo
lv: Iestatīt kadrēšanu šai fotogrāfijai

en: Setting Photos to Previous Event
lv: Iestata fotogrāfiju uz iepriekšējo notikumu

en: Setting RAW developer
lv: Iestata RAW attīstītāju

en: Setting as rejected
lv: Iestata kā noraidītu

en: Setting as unrated
lv: Iestata kā nevērtētu

en: Setting in export dialog: format setting, special value
lv: Iestatījums eksportēšanas dialoglodziņā: formāta iestatījums, īpaša vērtība

en: Setting in export dialog: format setting, type value
lv: Iestatījums eksportēšanas dialoglodziņā: formāta iestatījums, tipa vērtība

en: Setting in export dialog: how to trim images
lv: Iestatījums eksportēšanas dialoglodziņā: kā kadrēt attēlus

en: Setting in export dialog: jpeg quality option
lv: Iestatījums eksportēšanas dialoglodziņā: jpeg kvalitātes opcijas

en: Setting in export dialog: maximal size of image
lv: Iestatījums eksportēšanas dialoglodziņā: maksimālais attēla izmērs

en: Setting in export dialog: option to export metadata
lv: Iestatījums eksportēšanas dialoglodziņā: opcija metadatu eksportēšanā

en: Setting rating to %s
lv: Iestata vērtējumu uz %s

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Shadows
lv: Ēnas

en: Shadows:
lv: Ēnas:

en: Shotwell Connect
lv: Shotwell savienojumi

en: Shotwell Extra Publishing Services
lv: Shotwell papildu publicēšanas pakalpojumi

en: Shotwell Preferences
lv: Shotwell iestatījumi

en: Shotwell Viewer
lv: Shotwell skatītājs

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
lv: Shotwell var kopēt fotogrāfijas jūsu bibliotēkas mapē, vai tās var tikt importētas bez kopēšanas.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
lv: Shotwell nevar sazināties ar jūsu Piwigo fotogrāfiju bibliotēku. Lūdzu, pārbaudiet ievadīto URL.

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
lv: Shotwell nevar publicēt izvēlētos vienumus, jo nav ieslēgts savietojams publicēšanas spraudnis. Lai to labotu, izvelieties <b>Rediģēt %s Iestatījumi</b> un ieslēdziet vienu vai vairākus publicēšanas spraudņus cilnē <b>Spraudņi</b>.

en: Shotwell couldn’t create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
lv: Shotwell nevar izveidot datni šīs fotogrāfijas rediģēšanai, jo jums nav tiesību rakstīt %s.

en: Shotwell default directory
lv: Shotwell noklusējuma direktorija

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
lv: Shotwell ir atradis %d fotogrāfijas F-Spot bibliotēkā un tās pašlaik importē. Dublikāti tiks automātiski atrasti un izņemti.
    
    Jūs varat aizvērt šo dialoglodziņu un sākt lietot Shotwell, kamēr fonā notiek importēšana.

en: Shotwell is an easy-to-use, fast photo organizer designed for the GNOME desktop. It allows you to import photos from your camera or disk, organize them by date and subject matter, even ratings. It also offers basic photo editing, like crop, red-eye correction, color adjustments, and straighten. Shotwell’s non-destructive photo editor does not alter your master photos, making it easy to experiment and correct errors.
lv: Shotwell ir ātrs, viegli lietojams fotogrāfiju organizētājs, veidots GNOME darbvirsmai. Tas jums ļauj importēt fotogrāfijas no kameras uz disku, organizēt tās pēc datuma, tematikas vai par vērtējuma. Tas arī piedāvā vienkāršu fotogrāfiju rediģēšanu, piemēram, apcirst, novērst sarkano acu efektu, pielabot krāsas un iztaisnot bildi. Shotwell nedestruktīvā fotogrāfiju rediģēšana nemaina sākotnējo fotogrāfiju, kas jums ļauj eksperimentēt un labot kļūdas.

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
    We recommend changing this in <span weight="bold">Edit %s Preferences</span>.
    Do you want to continue importing photos?
lv: Shotwell konfigurācijā ir norādīts, ka fotogrāfijas jāimportē jūsu mājas mapē.
    Mēs iesakām to mainīt <span weight="bold">Rediģēt %s Iestatījumi</span>.
    Vai vēlaties turpināt importēt fotogrāfijas?

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it. Continue?
lv: Shotwell ir jānomontē kamera no datņu sistēmas, lai tai piekļūtu. Turpināt?

en: Shotwell supports JPEG, PNG, TIFF, and a variety of RAW file formats.
lv: Shotwell atbalsta JPEG, PNG, TIFF un dažādus jēlo datņu formātus.

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
lv: Shotwell nevar atskaņot izvēlēto video:
    %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d). For more information please check the Shotwell Wiki at %s
lv: Shotwell nevarēja uzlabot šo fotogrāfiju bibliotēku no versijas %s (shēma %d) uz %s (shēma %d). Lai uzzinātu vairāk, apskatiet Shotwell viki lapu %s

en: Show all photos
lv: Rādīt visas fotogrāfijas

en: Show each photo for
lv: Rādīt katru fotogrāfiju

en: Show in File Mana_ger
lv: Rādīt datņu _pārvaldniekā

en: Show only rejected photos
lv: Rādīt tikai noraidītās fotogrāfijas

en: Show t_itle
lv: Rādīt v_irsrakstu

en: Show the application’s version
lv: Rādīt lietotnes versiju

en: Show the certificate…
lv: Rādīt sertifikātu…

en: Show title
lv: rādīt virsrakstu

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Slide
lv: Slaids

en: Slideshow
lv: Slaidrāde

en: Slideshow Transitions
lv: Slaidrādes pārejas

en: Small (640 × 480 pixels)
lv: Mazs (640 × 480 pikseļi)

en: Software:
lv: Programmatūra:

en: Sort _Ascending
lv: Kārtot _augoši

en: Sort _Descending
lv: Kārtot _dilstoši

en: Sort _Events
lv: Kārtot _notikumus

en: Sort _Photos
lv: Kārtot _fotogrāfijas

en: Sort photos by exposure date
lv: Kārtot fotogrāfijas pēc uzņemšanas datuma

en: Sort photos by filename
lv: Kārtot fotogrāfijas pēc datņu nosaukuma

en: Sort photos by rating
lv: Kārtot fotogrāfijas pēc vērtējuma

en: Sort photos by title
lv: Kārtot fotogrāfijas pēc nosaukuma

en: Sort photos in a descending order
lv: Kārtot fotogrāfijas dilstošā secībā

en: Sort photos in an ascending order
lv: Kārtot fotogrāfijas augošā secībā

en: Specifies the sort criteria for event photos.
lv: Norāda kārtošana kritēriju notikumu fotogrāfijām.

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Squares
lv: Kvadrāti

en: Standard (720 pixels)
lv: Standarta (720 pikseļi)

en: Starting import, please wait…
lv: Sāk importēšanu. Lūdzu, uzgaidiet…

en: Stop importing photos
lv: Apturēt fotogrāfiju importēšanu

en: Straighten
lv: Iztaisnot

en: Straighten the photo
lv: Iztaisnot fotogrāfiju

en: Stripes
lv: Svītras

en: Success
lv: Izdevās

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
lv[0]: Attīstītāju pārslēgšana atsauks visas izmaiņas, ko veicāt šai fotogrāfijai ar Shotwell
lv[1]: Attīstītāju pārslēgšana atsauks visas izmaiņas, ko veicāt šīm fotogrāfijām ar Shotwell
lv[2]: Attīstītāju pārslēgšana atsauks visas izmaiņas, ko veicāt šīm fotogrāfijām ar Shotwell

en: T_oolbar
lv: Rīkj_osla

en: T_ools
lv: _Rīki

en: Ta_gs
lv: Ta_gi

en: Tabloid (11 × 17 in.)
lv: Tabloīds (11 × 17 collas)

en: Tag
lv: Tags

en: Tag Photo as “%s”
lv: Tagot fotogrāfiju kā “%s”…

en: Tag Photos as “%s”
lv: Tagot fotogrāfijas kā “%s”…

en: Tag the selected photo as “%s”
lv: Tagot izvēlēto fotogrāfiju kā “%s”

en: Tag the selected photos as “%s”
lv: Tagot izvēlētās fotogrāfijas kā “%s”

en: Tags
lv: Tagi

en: Tags (separated by commas):
lv: Tagi (atdalītas ar komatu):

en: Temperature
lv: Temperatūra

en: Temperature:
lv: Temperatūra:

en: Testing connection to Facebook…
lv: Pārbauda savienojumu ar Facebook…

en: The OAuth token used to refresh the Picasa Web Albums session for the currently logged in user, if any.
lv: OAuth marķieris, ko izmanto Picasa Web Albums sesijas atsvaidzināšanai šīs sesijas lietotājam, ja ir.

en: The OAuth token used to refresh the YouTube session for the currently logged in user, if any.
lv: OAuth marķieris, ko izmanto YouTube sesijas atsvaidzināšanai šīs sesijas lietotājam, ja ir.

en: The URL entered does not appear to be the main directory of a Gallery3 instance. Please make sure you typed it correctly and it does not have any trailing components (e.g., index.php).
lv: Ievadītais URL neizskatās pēc Gallery3 instances galvenās direktorijas. Pārliecinieties, ka to ievadījāt pareizi un tai nav sekojošu komponenšu, piemēram, index.php.

en: The authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
lv: Autorizācijas marķieris pašlaik autorizētajam Flickr lietotājam, ja ir

en: The camera is locked by another application. Shotwell can only access the camera when it’s unlocked. Please close any other application using the camera and try again.
lv: Kameru ir noslēgusi cita lietotne. Shotwell var piekļūt kamerai tikai tad, kad tā nav noslēgta. Lūdzu, aizveriet jebkuru citu lietotni, kas izmanto kameru, un mēģiniet vēlreiz.

en: The camera seems to be empty. No photos/videos found to import
lv: Izskatās, ka kamera ir tukša. Netika atrastas fotogrāfijas/video, ko importēt

en: The cryptographic secret used to sign requests against the authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
lv: Kriptogrāfiskais noslēpums, ko izmanto pieprasījumu parakstīšanai pret autorizācijas marķieri pašlaik autorizētam Flickr lietotājam, ja ir

en: The height of the printed emulsion on the page when printing
lv: Augstums izdrukātajai emulsijai uz papīra

en: The index of the current print size in a pre-defined list of standard sizes
lv: Pašreizējā drukāšanas izmēra indekss iepriekš noteiktā standarta izmēru sarakstā

en: The last chosen Piwigo permission level.
lv: Pēdējais izvēlētais Piwigo atļauju līmenis.

en: The last recorded height of the direct-edit application window.
lv: Pēdējais saglabātais tiešās rediģēšanas lietotnes loga augstums.

en: The last recorded height of the library application window.
lv: Pēdējais saglabātais bibliotēkas lietotnes loga augstums.

en: The last recorded position of the divider between the sidebar and view in library application window.
lv: Pēdējais saglabātais atdalītāja novietojums starp sānu joslu un skatu lietotnes logā.

en: The last recorded width of the direct-edit application window.
lv: Pēdējais saglabātais tiešās rediģēšanas lietotnes loga platums.

en: The last recorded width of the library application window.
lv: Pēdējais saglabātais bibliotēkas lietotnes loga platums.

en: The last selected Piwigo category.
lv: Pēdējā izvēlētā Piwigo kategorija.

en: The last selected Rajce category.
lv: Pēdējā izvēlētā Rajce kategorija.

en: The name of the currently logged in Facebook user, if any
lv: Vārds pašlaik autorizētajam Facebook lietotājam, ja tāds ir

en: The name of the default blog of the user, if any
lv: Nosaukums lietotāja noklusējuma emuāram, ja tāds ir

en: The name of the font to use for photo titles when they are printed.
lv: Nosaukums fontam, ko izmantot fotogrāfiju virsrakstiem to drukāšanas laikā.

en: The name of the last album the user published photos to, if any
lv: Nosaukums albumam, uz kuru pēdējo reizi lietotājs publicēja, ja ir

en: The name of the transition effect that will be used between photos when running a slideshow
lv: Pārejas efekta nosaukums, kas tiks izmantots starp fotogrāfijām slaidrādē.

en: The number of pixels per inch (ppi) sent to the printer during printing
lv: Pikseļu skaits collā (ppi), ko drukāšanas laikā sūtīt printerim

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
lv[0]: Šo %d fotogrāfiju vai video nevar izdzēst.
lv[1]: Šīs %d fotogrāfijas vai video nevar izdzēst.
lv[2]: Šīs %d fotogrāfijas vai video nevar izdzēst.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash. Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash. Delete these files?
lv[0]: Šo %d fotogrāfiju vai video nevar pārvietot uz miskasti. Dzēst šo datni?
lv[1]: Šīs %d fotogrāfijas vai video nevar pārvietot uz miskasti. Dzēst šīs datnes?
lv[2]: Šīs %d fotogrāfijas vai video nevar pārvietot uz miskasti. Dzēst šīs datnes?

en: The pixels of the major axis of the picture to be uploaded; used only if scaling-constraint-id is an appropriate value
lv: Pikseļi galvenās ass attēlam, ko augšupielādēs; izmanto tikai, ja scaling-constraint-id ir atbilstoša vērtība

en: The scale of photo thumbnails, ranging from 72 to 360.
lv: Fotogrāfiju sīktēlu mērogs, intervālā no 72 līdz 360.

en: The scaling constraint ID of the picture to be uploaded
lv: Mērogošanas ierobežojuma ID attēlam, kas tiks augšupielādēts

en: The secret token to sign oauth requests
lv: Slepenais marķieris, ar ko parakstīt oauth pieprasījumus

en: The selected photo was successfully published.
lv: Izvēlētā fotogrāfija tika veiksmīgi publicēta.

en: The selected photos were successfully published.
lv: Izvēlētās fotogrāfijas tika veiksmīgi publicētas.

en: The selected photos/videos were successfully published.
lv: Izvēlētās fotogrāfijas/video tika veiksmīgi publicētas.

en: The selected video was successfully published.
lv: Izvēlētais video tika veiksmīgi publicēts.

en: The selected videos were successfully published.
lv: Izvēlētie video tika veiksmīgi publicēti.

en: The time (in seconds) that a transition runs between photos in a slideshow
lv: Laiks (sekundēs), cik ilgi notiek pāreja starp fotogrāfijām slaidrādē

en: The token to access tumblr
lv: Marķieris, ar ko piekļūt tumblr

en: The user name of the currently logged in Flickr user, if any
lv: Lietotājvārds pašlaik autorizētajam Flickr lietotājam, ja tāds ir

en: The username and password or API key were incorrect. To try again, re-enter your username and password below.
lv: Lietotājvārds un parole vai API atslēga ir nepareiza. Lai mēģinātu vēlreiz, atkal ievadiet savu lietotāja vārdu un paroli zemāk.

en: The width of the printed emulsion on the page when printing
lv: Platums izdrukātajai emulsijai uz papīra

en: The width, in pixels, of the sidebar
lv: Sānu joslas platums, pikseļos.

en: This connection is not secure
lv: Šis savienojums nav drošs

en: This does not look like the real <b>%s</b>. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site (for example, private messages, credit card information, or passwords).
lv: Šī neizskatās pēc īstas <b>%s</b> vietnes. Iespējams, ka uzbrucēji mēģina nozagt vai mainīt informāciju, kas iet uz vai no šīs vietnes (piemēram, privātie ziņojumi, kredītkaršu informācija vai paroles).

en: This will destroy all changes made to the external file. Continue? | This will destroy all changes made to %d external files. Continue?
lv[0]: Šī darbība iznīcinās visas izmaiņas, kas ir veiktas ar %d ārējo datni. Turpināt?
lv[1]: Šī darbība iznīcinās visas izmaiņas, kas ir veiktas ar %d ārējām datnēm. Turpināt?
lv[2]: Šī darbība iznīcinās visas izmaiņas, kas ir veiktas ar %d ārējām datnēm. Turpināt?

en: This will remove the photo from the library. Continue? | This will remove %d photos from the library. Continue?
lv[0]: Šī darbība izņems %d fotogrāfiju no bibliotēkas. Turpināt?
lv[1]: Šī darbība izņems %d fotogrāfijas no bibliotēkas. Turpināt?
lv[2]: Šī darbība izņems %d fotogrāfijas no bibliotēkas. Turpināt?

en: This will remove the photo from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
lv[0]: Šī darbība izņems %d fotogrāfiju no jūsu Shotwell bibliotēkas. Vai vēlaties pārvietot šo datni uz miskasti?
    
    Šo darbību nevar atsaukt.
lv[1]: Šī darbība izņems %d fotogrāfijas no jūsu Shotwell bibliotēkas. Vai vēlaties pārvietot šīs datnes uz miskasti?
    
    Šo darbību nevar atsaukt.
lv[2]: Šī darbība izņems %d fotogrāfijas no jūsu Shotwell bibliotēkas. Vai vēlaties pārvietot šīs datnes uz miskasti?
    
    Šo darbību nevar atsaukt.

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
lv[0]: Šī darbība izņems %d fotogrāfiju/video no jūsu Shotwell bibliotēkas. Vai vēlaties pārvietot šo datni uz miskasti?
    
    Šo darbību nevar atsaukt.
lv[1]: Šī darbība izņems %d fotogrāfijas/video no jūsu Shotwell bibliotēkas. Vai vēlaties pārvietot šīs datnes uz miskasti?
    
    Šo darbību nevar atsaukt.
lv[2]: Šī darbība izņems %d fotogrāfijas/video no jūsu Shotwell bibliotēkas. Vai vēlaties pārvietot šīs datnes uz miskasti?
    
    Šo darbību nevar atsaukt.

en: This will remove the saved search “%s”. Continue?
lv: Šī darbība izņems saglabāto meklēšanu “%s”. Turpināt?

en: This will remove the tag “%s” from one photo. Continue? | This will remove the tag “%s” from %d photos. Continue?
lv[0]: Tiks izņemts tags “%s” no %d fotogrāfijas. Turpināt?
lv[1]: Tiks izņemts tags “%s” no %d fotogrāfijām. Turpināt?
lv[2]: Tiks izņemts tags “%s” no %d fotogrāfijām. Turpināt?

en: This will remove the video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
lv[0]: Šī darbība izņems %d video no jūsu Shotwell bibliotēkas. Vai vēlaties pārvietot šo datni uz miskasti?
    
    Šo darbību nevar atsaukt.
lv[1]: Šī darbība izņems %d video no jūsu Shotwell bibliotēkas. Vai vēlaties pārvietot šīs datnes uz miskasti?
    
    Šo darbību nevar atsaukt.
lv[2]: Šī darbība izņems %d video no jūsu Shotwell bibliotēkas. Vai vēlaties pārvietot šīs datnes uz miskasti?
    
    Šo darbību nevar atsaukt.

en: Time Adjustment Error
lv: Laika pielāgošanas kļūda

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
lv[0]: Nevarēja atsaukt laika pielāgojumu sekojošajai fotogrāfijas datnei.
lv[1]: Nevarēja atsaukt laika regulējumu sekojošajām fotogrāfiju datnēm.
lv[2]: Nevarēja atsaukt laika regulējumu sekojošajām fotogrāfiju datnēm.

en: Time:
lv: Laiks:

en: Tint
lv: Tonis

en: Tint:
lv: Tonis:

en: Title
lv: Virsraksts

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: To get started, import photos in any of these ways:
lv: Lai sāktu, importējiet fotogrāfijas kādā no šiem veidiem:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
lv: Lai mēģinātu importēt no cita servisa, izvēlieties kādu no augšpusē esošās izvēlnes.

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
lv: Lai mēģinātu publicēt citā servisā, izvēlieties to no augstāk redzamās izvēlnes.

en: To:
lv: Uz:

en: Today
lv: Šodiena

en: Token
lv: Marķieris

[ctx: Tooltip]
en: Show all photos, including rejected
lv: Rādīt visas fotogrāfijas, tai skaita noraidītās

en: Transition d_elay:
lv: Pār_ejas aizture:

en: Trash
lv: Miskaste

en: Trash is empty
lv: Miskaste ir tukša

en: True if a photo’s rating should be displayed as overlaid trinket, false otherwise.
lv: Patiess, ja fotogrāfiju vērtējumus kolekciju skatā jāattēlo zem sīktēliem, citādi aplams.

en: True if direct-edit application is maximized, false otherwise.
lv: Patiess, ja tiešās rediģēšanas lietotne ir maksimizēta, citādi aplams.

en: True if event comments are to be displayed beneath thumbnails in event views, false otherwise.
lv: Patiess, ja notikumu komentārus notikumu skatā jāattēlo zem sīktēliem, citādi aplams.

en: True if event photos should be sorted ascending, false if descending.
lv: Patiess, ja notikumu fotogrāfijām jābūt augošā secībā; aplams, ja dilstošā.

en: True if events should be sorted ascending, false if descending.
lv: Patiess, ja notikumiem jābūt augošā secībā; aplams, ja dilstošā.

en: True if library application is maximized, false otherwise.
lv: Patiess, ja bibliotēkas lietotne ir maksimizēta, citādi aplams.

en: True if library photos should be sorted ascending, false if descending.
lv: Patiess, ja bibliotēkas fotogrāfijām jābūt augošā secībā; aplams, ja dilstošā.

en: True if photo comments are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
lv: Patiess, ja fotogrāfiju komentārus kolekciju skatā jāattēlo zem sīktēliem, citādi aplams.

en: True if photo tags are to be listed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
lv: Patiess, ja fotogrāfiju tagus kolekciju skatā jāattēlo zem sīktēliem, citādi aplams.

en: True if photo titles are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
lv: Patiess, ja fotogrāfiju nosaukumus kolekciju skatā jāattēlo zem sīktēliem, citādi aplams.

en: True if should display times with a 24 hour clock, false if times should use AM/PM notation.
lv: Patiess,ja laiku vajadzētu attēlot ar 24 stundu pulksteni, aplams, ja jāizmanto AM/PM notācija.

en: True if the Blinds slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt žalūziju slaidrādes pāreju spraudni, citādi aplams

en: True if the Chess-Board slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt šaha galdiņa slaidrādes pāreju spraudni, citādi aplams

en: True if the Circle slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt apļa slaidrādes pāreju spraudni, citādi aplams

en: True if the Circles slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt apļa slaidrādes pāreju spraudni, citādi aplams

en: True if the Clock slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt pulksteņa slaidrādes pāreju spraudni, citādi aplams

en: True if the Crumble slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt sairšanas slaidrādes pāreju spraudni, citādi aplams

en: True if the F-Spot import plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt F-Spot importēšanas spraudni, citādi aplams

en: True if the Facebook publishing plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt Facebook publicēšanas spraudni, citādi aplams

en: True if the Fade slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt izgaišanas slaidrādes pāreju spraudni, citādi aplams

en: True if the Flickr publishing plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt Flickr publicēšanas spraudni, citādi aplams

en: True if the Gallery3 publishing plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt Gallery3 publicēšanas spraudni, citādi aplams

en: True if the Picasa Web Albums publishing plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt Picasa Web Albums publicēšanas spraudni, citādi aplams

en: True if the Piwigo publishing plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt Piwigo publicēšanas spraudni, citādi aplams

en: True if the Rajce publishing plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt Rajce publicēšanas spraudni, citādi aplams

en: True if the Search/Filter Toolbar is to be displayed, false otherwise.
lv: Patiess, ja ir jāattēlo meklēšanas/filtra josla, citādi aplams.

en: True if the Slide slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt slaidrādes slīdrādes pāreju spraudni, citādi aplams

en: True if the Squares slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt kvadrātu slaidrādes pāreju spraudni, citādi aplams

en: True if the Stripes slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt strīpas slaidrādes pāreju spraudni, citādi aplams

en: True if the Tumblr publishing plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt Tumblr publicēšanas spraudni, citādi aplams

en: True if the Yandex.Fotki publishing plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt Yandex.Fotki publicēšanas spraudni, citādi aplams

en: True if the YouTube publishing plugin is enabled, false otherwise
lv: Ja patiess, ieslēgt YouTube publicēšanas spraudni, citādi aplams

en: True if the basic properties pane is to be displayed, false otherwise.
lv: Patiess, ja ir jāattēlo pamata īpašību rūti, citādi aplams.

en: True if the bottom toolbar is to be displayed, false otherwise.
lv: Patiess, ja ir jāattēlo rīkjosla, citādi aplams.

en: True if the extended properties window is to be displayed, false otherwise.
lv: Patiess, ja ir jāattēlo paplašināto īpašību rūti, citādi aplams.

en: True if the sidebar is to be displayed, false otherwise.
lv: Patiess, ja ir jāattēlo sānu josla, citādi aplams.

en: True if the title of a photo should be printed when the photo is printed, false otherwise.
lv: Patiess, ja drukāšanas laikā jādrukā fotogrāfijas virsraksts, citādi aplams.

en: True if when adjusting time/date of photos, relative time should be maintained. False if all photos should be set to the same time.
lv: Patiess, ja jāsaglabā relatīvais laiks, mainot fotogrāfiju laiku/datumu. Aplams, ja visām fotogrāfijām jāpiemēro vienāds laiks.

en: True if when adjusting time/date of photos, the original files should be modified as well. False if changes are made only in the database.
lv: Patiess, ja pielāgojot fotogrāfiju datumus/laikus, tiks koriģētas arī sākotnējās datnes. Aplams, ja izmaiņas ir jāveic tikai datubāzē.

en: True if, when on startup, a welcome dialog should be shown. False if it should not be shown.
lv: Ja patiess, palaižot lietotni jārāda sveiciena dialoglodziņš. Aplams, ja to nav jārāda.

en: TumblrPublisher: start( ): can’t start; this publisher is not restartable.
lv: TumblrPublisher: start( ): nevar startēt; publicētājs nav pārstartējams.

en: Type
lv: Tips

en: URL of the Piwigo server.
lv: Piwigo servera URL.

en: URL of the Rajce server.
lv: Rajce servera URL.

en: Un_flag
lv: Noņemt _marķējumu

en: Unable open photo %s. Sorry.
lv: Nevar atvērt fotogrāfiju %s.

en: Unable to create cache directory %s: %s
lv: Nevar izveidot keša direktoriju %s — %s

en: Unable to create data directory %s: %s
lv: Nevar izveidot datu direktoriju %s — %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
lv: Nevar izveidot datu apakšdirektoriju %s — %s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
lv: Neizdevās izveidot pagaidu direktoriju %s — %s

en: Unable to decode file
lv: Neizdevās atkodēt datni

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
lv[0]: Neizdevās dzēst %d fotogrāfiju/video no kameras, jo bija kļūdas.
lv[1]: Neizdevās dzēst %d fotogrāfijas/video no kameras, jo bija kļūdas.
lv[2]: Neizdevās dzēst %d fotogrāfijas/video no kameras, jo bija kļūdas.

en: Unable to display FAQ: %s
lv: Nevar parādīt BUJ — %s

en: Unable to display help: %s
lv: Nevar parādīt palīdzību — %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
lv[0]: Neizdevās dublēt %d fotogrāfiju dēļ datnes kļūdas
lv[1]: Neizdevās dublēt %d fotogrāfijas dēļ datnes kļūdas
lv[2]: Neizdevās dublēt %d fotogrāfiju dēļ datnes kļūdas

en: Unable to export %s: %s
lv: Neizdevās eksportēt %s — %s

en: Unable to export background to %s: %s
lv: Neizdevās eksportēt fonu uz %s — %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
lv: Nevar eksportēt sekojošo fotogrāfiju, jo gadījās datnes kļūda.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
lv: Neizdevās iegūt priekšskatījumus no kameras:
    %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
lv: Nevar ģenerēt %s pagaidu datni — %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
lv: Nevar palaist Nautilus sūtīt-uz — %s

en: Unable to launch editor: %s
lv: Nevar palaist redaktoru — %s

en: Unable to lock camera: %s
lv: Neizdevās noslēgt kameru — %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
lv: Nevar pārraudzīt %s — nav direktorija (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
lv: Nevar pārvietoties pa kļūdu datubāzi — %s

en: Unable to open in file manager: %s
lv: Neizdevās atvērt datņu pārvaldniekā — %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
lv: Nevar atvērt/izveidot fotogrāfiju datubāzi %s — kļūdas kods %d

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
lv: Neizdevās sagatavot darbvirsmu slaidrādei — %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
lv: Nevar izdrukāt fotogrāfiju:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
lv: Nevar apstrādāt pārraudzības atjauninājumus — %s

en: Unable to publish
lv: Nevar publicēt

en: Unable to rename search to “%s” because the search already exists.
lv: Nevar pārdēvēt meklēšanu uz “%s”, jo tāda jau eksistē.

en: Unable to rename tag to “%s” because the tag already exists.
lv: Tagu “%s” nevar pārdēvēt, jo tāds tags jau eksistē.

en: Unable to restore photo database %s
lv: Nevar atjaunot fotogrāfiju datubāzi %s

en: Unable to unmount camera. Try unmounting the camera from the file manager.
lv: Neizdevās nomontēt kameru. Mēģiniet nomontēt kameru no datņu pārvaldnieka.

en: Unable to write to photo database file:
     %s
lv: Nevar ierakstīt fotogrāfiju datubāzes datnē:
     %s

en: Unconstrained
lv: Neierobežots

en: Undated
lv: Nav datēts

en: Undo
lv: Atsaukt

[ctx: UndoRedo menu entry]
en: Add Tags
lv: Pievienot tagus

en: Undoing Color Transformations
lv: Atsauc krāsu transformēšanu

en: Undoing Date and Time Adjustment
lv: Atsauc datuma un laika pielāgošanu

en: Undoing Enhance
lv: Atsauc uzlabošanu

en: Undoing Flip Horizontally
lv: Atsauc horizontālo apmešanu

en: Undoing Flip Vertically
lv: Atsauc vertikālo apmešanu

en: Undoing Revert
lv: Atsauc atgriešanu

en: Undoing Rotate
lv: Atsauc pagriešanu

en: Unflag
lv: Noņemt marķējumu

en: Unflag selected photos
lv: Noņemt marķējumu no izvēlētajām fotogrāfijām

en: Unflagging selected photos
lv: Noņem marķējumu no izvēlētajām fotogrāfijām

en: Unknown error attempting to verify Shotwell’s database: %s
lv: Nezināma kļūda, mēģinot pārbaudīt Shotwell datubāzi — %s

en: Unmerging
lv: Atsauc apvienošanu

en: Unmodified
lv: Nemainīts

en: Unmounting…
lv: Nomontē…

en: Unrated
lv: Nav vērtēts

en: Unrecognized User
lv: Neatpazīts lietotājs

en: Unsupported file format
lv: Neatbalstīts datnes formāts

en: Updating library…
lv: Atjaunina bibliotēku…

en: Upload _size:
lv: Augšupielāde_s izmērs:

en: Uploading %d of %d
lv: Augšupielādē %d no %d

en: Use a _standard size:
lv: Lietot _standarta izmēru:

en: Use a c_ustom size:
lv: Lietot pielāgot_u izmēru:

en: Use a saved search to filter items in the current view
lv: Izmantot saglabātu meklējumu, lai filtrētu vienumus šajā skatā

en: Use for Desktop
lv: Izmantot darbvirsmai

en: Use for Lock Screen
lv: Izmantot ekrāna bloķēšanai

en: User _name
lv: _Lietotājvārds

en: User aborted import
lv: Lietotājs pārtrauca importēšanu

en: Username and/or password invalid. Please try again
lv: Lietotājvārds un / vai parole nav pareiza. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz

en: Verifying authorization…
lv: Pārbauda pilnvarojumu…

en: Video privacy _setting:
lv: Video privātuma ie_statījumi:

en: Videos
lv: Video

en: Videos _visible to:
lv: Video, _kas redzami:

en: Videos and new photo albums _visible to:
lv: _Video un jaunie fotogrāfiju albumi ir redzami:

en: Videos will appear in “%s”
lv: Video parādīsies pēc “%s”

en: Videos will appear in:
lv: Video parādīsies:

en: View Eve_nt for Photo
lv: Skatīt fotogrāfijas _notikumu

en: Visit the Shotwell home page
lv: Apmeklēt Shotwell mājas lapu

en: Visit the Shotwell web site
lv: Apmeklējiet Shotwell tīmekļa vietni

en: Visit the Yandex.Fotki web site
lv: Apmeklējiet Yandex.Fotki tīmekļa vietni

en: Wallet (2 × 3 in.)
lv: Maks (2 × 3 collas)

en: Welcome to Shotwell!
lv: Laipni lūdzam Shotwell!

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
lv: Laipni lūdzam F-Spot bibliotēkas importēšanas servisā.
    
    Lūdzu, izvēlieties bibliotēku, ko importēt, vai nu izvēloties kādu no bibliotēkām, ko ir atradis Shotwell, vai arī izvēloties alternatīvu F-Spot datubāzes datni.

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
lv: Laipni lūdzam F-Spot bibliotēkas importēšanas servisā.
    
    Lūdzu, izvēlieties F-Spot datubāzes datni.

en: Welcome!
lv: Laipni lūdzam!

en: When ready, Shotwell can upload your photos to various web sites, such as Facebook, Flickr, Picasa (Google Plus), and more.
lv: Shotwell var augšupielādēt jūsu fotogrāfijas dažādās tīmekļa vietnēs, piemēram, Facebook, Flickr, Picasa (Google Plus).

en: Where would you like to publish the selected photos?
lv: Kur vēlaties publicēt izvēlētās fotogrāfijas?

en: Whether images being uploaded to Facebook should have their metadata removed first
lv: Vai pirms uz Facebook augšupielādēt attēlus, no tiem jāizņem metadati

en: Whether images being uploaded to Flickr should have their metadata removed first
lv: Vai pirms uz Flickr augšupielādēt attēlus, no tiem jāizņem metadati

en: Whether images being uploaded to Picasa should have their metadata removed first
lv: Vai pirms uz Picasa augšupielādēt attēlus, no tiem jāizņem metadati

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their comment set from the title if title is set and comment unset
lv: Vai pirms uz Piwigo augšupielādēt attēlus, vai komentārus jāņem no nosaukuma, ja ir iestatīs nosaukums, bet ne komentāri

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their metadata removed first
lv: Vai pirms uz Piwigo augšupielādēt attēlus, no tiem jāizņem metadati

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their tags removed on upload, such that these tags will not appear on the remote Piwigo server.
lv: Vai pirms uz Piwigo augšupielādēt attēlus, no tiem jāizņem tagi tā, lai tie neparādītos attālinātos Piwigo serveros.

en: Whether images being uploaded to Rajce should have their metadata removed first
lv: Vai, pirms augšupielādēt uz Rajce, no attēliem jāizņem metadati

en: Whether to show the title of a photo during the slideshow
lv: Vai slaidrādes laikā rādīt fotogrāfijas virsrakstu

en: Width
lv: Platums

en: Width or height
lv: Platums vai augstums

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
lv: Rakstīt tagus, nosaukumus un citus _metadatus fotogrāfiju datnēs

en: Writing metadata to files…
lv: Datnēs raksta metadatus…

en: Yandex-Fotki authentication token, if logged in.
lv: Yandex-Fotki autentificēšanās marķieris, ja esat ierakstījies.

en: Year%sMonth
lv: Gads%sMēnesis

en: Year%sMonth%sDay
lv: Gads%sMēnesis%sDiena

en: Year%sMonth-Day
lv: Gads%sMēnesis-Diena

en: Year-Month-Day
lv: Gads-Mēnesis-Diena

en: Yesterday
lv: Vakardiena

en: You are logged into Facebook as %s.
lv: Jūs esat ierakstījies Facebook kā %s.

en: You are logged into Flickr as %s.
lv: Jūs esat ierakstījies Flickr kā %s.

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
lv: Jūs esat ierakstījies Picasa Web Albums kā “%s”.

en: You are logged into Rajce as %s.
lv: Jūs esat ierakstījies Rajce kā “%s”.

en: You are logged into Tumblr as %s.
lv: Jūs esat ierakstījies Tumblr kā %s.

en: You are logged into YouTube as %s.
lv: Jūs esat ierakstījies YouTube kā “%s”.

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don’t yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
lv: Jūs pašlaik neesat ierakstījies Facebook.
    
    Ja jums vēl nav Facebook konta, jūs to varat izveidot ierakstīšanās procesā. Tās laikā Shotwell Connect var jums prasīt atļauju augšupielādēt fotogrāfijas un publicēt tās jūsu plūsmā. Šīs atļaujas ir nepieciešamas, lai Shotwell Connect varētu darboties.

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Log in to log into Flickr in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
lv: Jūs pašlaik neesat ierakstījies Flickr vietnē.
    
    Spiediet “Log in”, lai ierakstītos Flickr vietnē tīmekļa pārlūkā. Jums vajadzēs pilnvarot Shotwell savienojumu, lai sasaistītu to ar Flickr kontu.

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Log in to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
lv: Jūs pašlaik neesat ierakstījies Picasa Web Albums vietnē.
    
    Spiediet “Log in”, lai ierakstītos Picasa Web Albums vietnē tīmekļa pārlūkā. Jums vajadzēs pilnvarot Shotwell savienojumu, lai sasaistītu to ar Picasa Web Albums kontu.

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
lv: Jūs šobrīd neesat ierakstījies Yandex.Fotki.

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
lv: Jūs pašlaik neesat ierakstījies YouTube
    
    Jums jau ir jābūt izveidotam Google kontam un tur ir jābūt iestatītai YouTube izmantošanai, lai turpinātu. Lielāko daļu kontu varat iestatīt, izmantojot pārlūku un ierakstoties YouTube vismaz vienreiz.

en: You are not currently logged into your Gallery.
    
    You must have already signed up for a Gallery3 account to complete the login process.
lv: Jūs pašlaik neesat ierakstījies Gallery
    
    Jums jau ir jābūt izveidotam Gallery kontam lai pabeigtu ierakstīšanās procesu.

en: You can also import photos in any of these ways:
lv: Jūs varat arī importēt fotogrāfijas kādā no šiem veidiem:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
lv: Nav ieslēgtu datu importēšanas spraudņu.
    
    Lai lietotu “Importēt no lietotnes” funkcionalitāti, jābūt ieslēgtam vismaz vienam datu importēšanas spraudnim. Spraudņus var aktivēt iestatījumu dialoglodziņā.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
lv: Jūs jau esat ierakstījies un izrakstījies no Facebook sistēmas Shotwell sesijas laikā.
    Lai turpinātu publicēšanu Facebook sistēmā, izejiet no Shotwell un pārlaidiet to vēlreiz.

en: You have already logged in and out of Flickr during this Shotwell session.
    To continue publishing to Flickr, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
lv: Jūs jau esat ierakstījies un izrakstījies no Flickr sistēmas Shotwell sesijas laikā.
    Lai turpinātu publicēšanu Flickr sistēmā, izejiet no Shotwell un pārlaidiet to vēlreiz.

en: You have already logged in and out of a Google service during this Shotwell session.
    
    To continue publishing to Google services, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
lv: Jūs jau esat ierakstījies un izrakstījies no Google pakalpojuma Shotwell sesijas laikā.
    Lai turpinātu publicēšanu Google pakalpojumos, izejiet no Shotwell un pārlaidiet to vēlreiz.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
lv: Jūsu Flickr Pro konts ļauj jums izmantot neierobežotu datu apjomu.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %d megabyte remaining in your upload quota. | Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %d megabytes remaining in your upload quota.
lv[0]: Jūsu bezmaksas Flickr konts ierobežo mēnesī augšupielādējamo datu apjomu.
    Šomēnes jums ir atlicis %d megabaits augšupielādēšanas kvotas.
lv[1]: Jūsu bezmaksas Flickr konts ierobežo mēnesī augšupielādējamo datu apjomu.
    Šomēnes jums ir atlikuši %d megabaiti augšupielādēšanas kvotas.
lv[2]: Jūsu bezmaksas Flickr konts ierobežo mēnesī augšupielādējamo datu apjomu.
    Šomēnes jums ir atlikuši %d megabaiti augšupielādēšanas kvotas.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
lv: Šī fotogrāfiju bibliotēka nav savietojama ar šo Shotwell versiju. Izskatās, ka tā tika veidota ar Shotwell %s (shēma %d). Šī versija ir %s (shēma %d). Lūdzu, attīriet savu bibliotēku, dzēšot %s un atkal importējot fotogrāfijas.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please use the latest version of Shotwell.
lv: Šī fotogrāfiju bibliotēka nav savietojama ar šo Shotwell versiju. Izskatās, ka tā tika veidota ar Shotwell %s (shēma %d). Šī versija ir %s (shēma %d). Lūdzu, lietojiet jaunāko Shotwell versiju.

en: Zoom _100%
lv: Mērogs _100%

en: Zoom _200%
lv: Mērogs _200%

en: Zoom _In
lv: Tuv_ināt

en: Zoom _Out
lv: Tā_lināt

en: Zoom the photo to 100% magnification
lv: Mainīt fotogrāfijas mērogu uz 100% palielinājumu

en: Zoom the photo to 200% magnification
lv: Mainīt fotogrāfijas mērogu uz 200% palielinājumu

en: Zoom the photo to fit on the screen
lv: Mainīt mērogu, lai fotogrāfija ietilptu ekrānā

en: [FILE]
lv: [DATNE]

en: _About
lv: P_ar

en: _Add Tags…
lv: Pievienot _tagus…

en: _Adjust
lv: Pielāg_ot

en: _Adjust Date and Time…
lv: _Pielāgot datumu un laiku…

en: _Albums (or write new):
lv: _Albums (vai rakstīt jaunu):

en: _All Photos
lv: Vis_as fotogrāfijas

en: _Apply
lv: _Pielietot

en: _Ascending
lv: _Augošā

en: _Autosize:
lv: _Automātisks izmērs:

en: _Background:
lv: _Fons:

en: _Basic Information
lv: _Pamatinformācija

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Comments
lv: _Komentāri

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy Color Adjustments
lv: _Kopēt krāsu labojumus

en: _Crop
lv: _Kadrēt

en: _Decrease
lv: _Samazināt

en: _Delay:
lv: Ai_zture:

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Delete Tag “%s”
lv: _Dzēst tagu “%s”

en: _Developer
lv: _Attīstītājs

en: _Directory structure:
lv: _Direktoriju struktūra:

en: _Do no upload tags
lv: _Nevajag augšupielādēt tagus

en: _Don’t show this message again
lv: _Vairs nerādīt šo ziņojumu

en: _Duplicate
lv: _Dublēt

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Edit…
lv: R_ediģēt…

en: _Email address
lv: _E-pasta adrese

en: _Enhance
lv: _Uzlabot

en: _Export…
lv: _Eksportēt…

en: _File
lv: _Datne

en: _Filter Photos
lv: _Filtrēt fotogrāfijas

en: _Find
lv: _Meklēt

en: _Find…
lv: _Meklēt…

en: _Flag
lv: _Marķēt

en: _Forbid downloading original photo
lv: Aizliegt lejupielādēt sākotnējo _fotogrāfiju

en: _Format:
lv: _Formāts:

en: _Forward
lv: Uz _priekšu

en: _Frequently Asked Questions
lv: _Biežāk uzdotie jautājumi

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Hide album
lv: _Slēpt albumu

en: _If a title is set and comment unset, use title as comment
lv: _Ja ir iestatīs nosaukums un nav komentāru, izmantot nosaukumu kā komentārus

en: _Import
lv: _Importēt

en: _Import From Folder…
lv: _Importēt no mapes…

en: _Import in Place
lv: _Importēt vietā

en: _Import photos from your %s folder
lv: _Importēt fotogrāfijas no savas %s mapes

en: _Import photos to:
lv: _Importēt fotogrāfijas uz:

en: _Increase
lv: Pal_ielināt

en: _Keep
lv: _Paturēt

en: _Log in
lv: _Ierakstīties

en: _Logout
lv: _Izrakstīties

en: _Match
lv: _Sakrīt

en: _Match photo aspect ratio
lv: Atbilst fotogrāfijas sa_mēram

en: _Merge Events
lv: Apvienot notiku_mus

en: _Modify original file
lv: _Mainīt sākotnējo datni

en: _Modify original files
lv: _Mainīt sākotnējās datnes

en: _Modify original photo file
lv: _Mainīt sākotnējo fotogrāfijas datni

en: _Modify original photo files
lv: _Mainīt sākotnējās fotogrāfijas datnes

en: _Move to Trash
lv: Pārvietot uz _miskasti

en: _Name of search:
lv: Meklēšanas _nosaukums

en: _New
lv: Jau_ns

en: _New Event
lv: Jau_ns notikums

en: _Next
lv: _Nākamais

en: _Next Photo
lv: _Nākamā fotogrāfija

en: _Normal Size
lv: _Normāls izmērs

en: _OK
lv: _Labi

en: _Output photo at:
lv: Izvadīt f_otogrāfiju uz:

en: _Password
lv: _Parole

en: _Password:
lv: _Parole:

en: _Paste Color Adjustments
lv: _Ielīmēt krāsu labojumus

en: _Pattern:
lv: Šabl_ons:

en: _Photo
lv: _Fotogrāfija

en: _Photos
lv: _Fotogrāfijas

en: _Pixels:
lv:  _Pikseļi:

en: _Play
lv: _Atskaņot

en: _Play Video
lv: _Atskaņot video

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: _Previous
lv: Ie_priekšējais

en: _Previous Photo
lv: Ie_priekšējā fotogrāfija

en: _Print
lv: _Drukāt

en: _Print…
lv: _Drukāt…

en: _Publish
lv: _Publicēt

en: _Quality:
lv: _Kvalitāte:

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Ratings
lv: Vē_rtējumi

en: _Red-eye
lv: Sa_rkanās acis

en: _Redo
lv: Ata_tsaukt

en: _Refresh
lv: _Atsvaidzināt

en: _Rejected
lv: No_raidīts

en: _Remember
lv: Atce_rēties

en: _Remember Password
lv: Atce_rēties paroli

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Remove From Library
lv: _Izņemt no bibliotēkas

en: _Remove location, camera, and other identifying information before uploading
lv: _Izņemt uzņemšanas vietu, kameru un citu identificējošu informāciju pirms augšupielādēt

en: _Remove location, tag and camera-identifying data before uploading
lv: _Izņemt uzņemšanas vietu, tagus un kameru identificējošus datus pirms augšupielādēt

en: _Rename…
lv: Pā_rdēvēt…

en: _Replace
lv: _Aizvietot

en: _Report a Problem…
lv: _Ziņot par problēmu…

en: _Reset
lv: _Atiestatīt

en: _Restore
lv: _Atjaunot

en: _Revert
lv: Atg_riezt

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Save a Copy
lv: _Saglabāt kopiju

en: _Scaling constraint:
lv: _Mērogošanas ierobežojums:

en: _Search Bar
lv: Meklēšana_s josla

en: _Set Rating
lv: Ie_statīt vērtējumu

en: _Shift photos/videos by the same amount
lv: Pabīdīt fotogrāfija_s/video par vienādu attālumu

en: _Skip
lv: Izlai_st

en: _Stop
lv: _Apturēt

en: _Stop Import
lv: _Apturēt importēšanu

en: _Straighten
lv: Iztai_snot

en: _Switch Developer
lv: Pār_slēgt attīstītāju

en: _Titles
lv: _Nosaukumi

en: _Transition effect:
lv: Pārejas efek_ti:

en: _URL of your Piwigo photo library
lv: Jūsu Piwigo _URL fotogrāfiju bibliotēka

en: _Undelete
lv: Atja_unot

en: _Undo
lv: Atsa_ukt

en: _Unmount
lv: No_montēt

en: _Unrated
lv: _Nav vērtēts

en: _User name:
lv: _Lietotājvārds:

en: _View
lv: _Skats

en: _Watch library directory for new files
lv: _Sekot līdzi jaunām datnēm manā bibliotēkā

en: a raw photo
lv: raw fotogrāfija

en: a video
lv: video

en: access token
lv: piekļuves marķieris

en: album;camera;cameras;crop;edit;enhance;export;gallery;image;images;import;organize;photo;photographs;photos;picture;pictures;photography;print;publish;rotate;share;tags;video;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;
lv: albums;kamera;kameras;kadrēt;rediģēt;uzlabot;eksportēt;galerija;attēls;attēli;importēt;organizēt;foto;fotogrāfija;fotogrāfijas;attēls;attēli;drukāt;publicēt;pagriezt;dalīties;tagi;video;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;

en: all
lv: visi

en: and
lv: un

en: and higher
lv: un vairāk

en: and lower
lv: un mazāk

en: any
lv: jebkurš

en: any photo
lv: jebkura fotogrāfija

en: authentication token
lv: autentificēšanās marķieris

en: background color
lv: fona krāsa

en: black
lv: melns

en: contains
lv: satur

en: content height
lv: satura augstums

en: content layout mode
lv: satura izkārtojuma režīms

en: content ppi
lv: satura punkti collā

en: content units
lv: satura vienības

en: content width
lv: satura platums

en: couldn’t copy %s
    	to %s
lv: nevarēja kopēt %s
    	uz %s

en: day | days
lv[0]: diena
lv[1]: dienas
lv[2]: dienu

en: default blog
lv: noklusējuma emuārs

en: default publishing service
lv: noklusējuma publicēšanas pakalpojumi

en: default size
lv: noklusējuma izmērs

en: default size code
lv: noklusējuma izmērs kodam

en: default visibility
lv: noklusējuma redzamība

en: delay
lv: aizture

en: directory pattern
lv: direktoriju struktūra

en: directory pattern custom
lv: direktoriju struktūra pielāgota

en: display basic properties
lv: rādīt pamata īpašības

en: display event comments
lv: rādīt notikumu komentārus

en: display extended properties
lv: rādīt paplašinātās īpašības

en: display photo comments
lv: rādīt fotogrāfiju komentārus

en: display photo ratings
lv: rādīt fotogrāfiju vērtējumus

en: display photo tags
lv: rādīt fotogrāfiju tagus

en: display photo titles
lv: rādīt fotogrāfiju nosaukumus

en: display search bar
lv: rādīt meklēšanas joslu

en: display sidebar
lv: rādīt sānu joslu

en: display toolbar
lv: rādīt rīkjoslu

en: do not upload tags when uploading to Piwigo
lv: neiekļaut tagus, kad augšupielādē uz Piwigo

en: does not contain
lv: nesatur

en: duplicates existing media item
lv: dublē esošo datu nesēju vienumus

en: enable F-Spot import plugin
lv: ieslēgt  F-Spot importēšanas spraudni

en: enable facebook publishing plugin
lv: ieslēgt facebook publicēšanas spraudni

en: enable flickr publishing plugin
lv: ieslēgt flickr publicēšanas spraudni

en: enable gallery3 publishing plugin
lv: ieslēgt gallery3 publicēšanas spraudni

en: enable picasa publishing plugin
lv: ieslēgt picasa publicēšanas spraudni

en: enable piwigo publishing plugin
lv: ieslēgt piwigo publicēšanas spraudni

en: enable rajce publishing plugin
lv: ieslēgt rajce publicēšanas spraudni

en: enable slideshow chess transition
lv: ieslēgt slaidrādes šaha pāreju

en: enable slideshow circle transition
lv: ieslēgt slaidrādes apļa pāreju

en: enable slideshow clock transition
lv: ieslēgt slaidrādes pulksteņa pāreju

en: enable slideshow crumble transition
lv: ieslēgt slaidrādes sairšanas pāreju

en: enable slideshow fade transition
lv: ieslēgt slaidrādes izgaišanas pāreju

en: enable slideshow slide transition
lv: ieslēgt slaidrādes slīdēšanas pāreju

en: enable slideshow squares transition
lv: ieslēgt slaidrādes kvadrātu pāreju

en: enable slideshow stripes transition
lv: ieslēgt slaidrādes strīpas pāreju

en: enable tumblr publishing plugin
lv: ieslēgt tumblr publicēšanas spraudni

en: enable yandex publishing plugin
lv: ieslēgt yandex publicēšanas spraudni

en: enable youtube publishing plugin
lv: ieslēgt youtube publicēšanas spraudni

en: ends with
lv: beidzas ar

en: error message:
lv: kļūdas paziņojums:

en: export metadata
lv: eksportēt metadatus

en: external modifications
lv: ārējās modifikācijas

en: external photo editor
lv: ārējais fotogrāfiju redaktors

en: external raw editor
lv: ārējais raw redaktors

en: flagged
lv: atzīmēts

en: format setting, special value
lv: formāta iestatījums, īpaša vērtība

en: format setting, type value
lv: formāta iestatījums, tipa vērtība

en: has
lv: ir

en: has no
lv: nav

en: height of direct-edit window
lv: tiešās rediģēšanas loga augstums

en: height of library window
lv: bibliotēkas loga augstums

en: hide album
lv: slēpt albumu

en: hour | hours
lv[0]: stunda
lv[1]: stundas
lv[2]: stundu

en: if title is set and comment unset, use title as comment for uploads to Piwigo
lv: ja ir iestatīs nosaukums un nav komentāru, izmantot nosaukumu kā komentārus, kad augšupielādē uz Piwigo

en: images per page code
lv: attēli lappusē, kods

en: import directory
lv: importēšanas direktorija

en: in.
lv: colla

en: internal modifications
lv: iekšējās modifikācijas

en: interpreter state cookie
lv: interpretatora stāvokļa sīkdatne

en: is
lv: ir

en: is after
lv: ir pēc

en: is before
lv: ir pirms

en: is between
lv: ir starp

en: is exactly
lv: ir tieši

en: is not
lv: nav

en: is not set
lv: nav iestatīts

en: is set
lv: ir iestatīts

en: keep relative time between photos
lv: paturēt relatīvo laiku starp fotogrāfijām

en: label
lv: etiķete

en: last album
lv: pēdējais albums

en: last category
lv: pēdējā kategorija

en: last permission level
lv: pēdējais atļauju līmenis

en: last photo size
lv: pēdējais fotogrāfijas izmērs

en: last used import service
lv: pēdējais izmantotais importēšanas pakalpojums

en: last used publishing service
lv: pēdējais izmantotais publicēšanas pakalpojums

en: match aspect ratio
lv: atbilst malu attiecībām

en: maximal size of image
lv: maksimālais attēla izmērs

en: maximize direct-edit window
lv: maksimizēt tiešās rediģēšanas logu

en: maximize library window
lv: maksimizēt bibliotēkas logu

en: minute | minutes
lv[0]: minūte
lv[1]: minūtes
lv[2]: minūšu

en: modifications
lv: modifikācijas

en: modified
lv: modificēts

en: modify original photo files
lv: mainīt sākotnējo fotogrāfiju datnes

en: none
lv: nekas

en: not flagged
lv: neatzīmēts

en: of the following:
lv: no sekojošajiem:

en: only
lv: tikai

en: open album in web browser
lv: atvērt albumu tīmekļa pārlūkā

en: or
lv: vai

en: password
lv: parole

en: period of time
lv: laika periods

en: photo thumbnail scale
lv: fotogrāfiju sīktēlu mērogs

en: pin toolbar state
lv: nofiksēt rīkjoslas stāvokli

en: pixels
lv: pikseļi

en: pixels of the major axis uploaded picture
lv: pikseļi galvenās ass augšupielādētajam attēlam

en: pixels per inch
lv: pikseļi uz collu

en: print titles
lv: drukāt nosaukumus

en: rating filter level
lv: vērtējumu filtra līmenis

en: refresh token
lv: atsvaidzināšanas marķieris

en: remember
lv: atcerēties

en: remember password
lv: atcerēties paroli

en: remove sensitive info from uploads
lv: Izņemt sensitīvo informāciju pirms augšupielādēt

en: scaling constraint of uploaded picture
lv: mērogošanas ierobežojumi augšupielādētajam attēlam

en: second | seconds
lv[0]: sekunde
lv[1]: sekundes
lv[2]: sekunžu

en: seconds
lv: sekundes

en: show welcome dialog on startup
lv: palaižot lietotni, rādīt sveiciena dialoglodziņu

en: sidebar divider position
lv: sānu joslas atdalītāja novietojums

en: sidebar position
lv: sānu joslas novietojums

en: size selection
lv: izmēra izvēle

en: sort event photos ascending
lv: kārtot notikumu fotogrāfijas augošā secībā

en: sort event photos criteria
lv: kritērijs notikumu fotogrāfiju kārtošanai

en: sort events ascending
lv: kārtot notikumus augoši

en: sort library photos ascending
lv: kārtot bibliotēkas fotogrāfijas augošā secībā

en: sort library photos criteria
lv: bibliotēkas fotogrāfiju kārtošanas kritērijs

en: starts with
lv: sākas ar

en: titles font
lv: virsrakstu nosaukumi

en: token
lv: marķieris

en: transition delay
lv: pārejas aizture

en: transition effect id
lv: pārejas efekta id

en: untitled
lv: nenosaukts

en: use 24 hour time
lv: izmantot 24 stundu laiku

en: use lowercase filenames
lv: lietot mazos burtus datņu nosaukumos

en: user i.d.
lv: lietotāja i.d.

en: user name
lv: lietotājvārds

en: user token, if remembered.
lv: lietotāja marķieris, ja ir iegaumēts.

en: username
lv: lietotājvārds

en: watch library directory for new files
lv: sekot līdzi jaunām datnēm manā bibliotēkā

en: white
lv: balts

en: width of direct-edit window
lv: tiešās rediģēšanas loga platums

en: width of library window
lv: bibliotēkas loga platums

en: within category:
lv: kategorijā:

en: write metadata to master files
lv: metadatus rakstīt datnēs

en: “%s” isn’t a valid response to an OAuth authentication request
lv: “%s” nav derīga atbilde OAuth autentifikācijas pieprasījumam

en: ⚫ This website presented identification that belongs to a different website.
lv: ⚫ Šī tīmekļa vietne sniedza identifikāciju, kas pieder citai tīmekļa vietnei.

en: ⚫ This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
lv: ⚫ Šīs tīmekļa vietnes identifikācijai nevar uzticēties, jo tā izmanto vāju šifrēšanu.

en: ⚫ This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
lv: ⚫ Šīs tīmekļa vietnes identifikāciju nevarēja apstrādāt. Iespējams, tā ir bojāta.

en: ⚫ This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
lv: ⚫ Šīs tīmekļa vietnes identifikāciju atsauca institūcija, kura to ir izdevusi.

en: ⚫ This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
lv: ⚫ Tīmekļa vietnes identifikācija ir derīga tikai nākotnes datumiem. Pārbaudiet datumu sava datora kalendārā.

en: ⚫ This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
lv: ⚫ Tīmekļa vietnes identifikācija ir pārāk veca, lai tai uzticētos. Pārbaudiet sava datora kalendāra datumu.

en: ⚫ This website’s identification was not issued by a trusted organization.
lv: ⚫ Šīs tīmekļa vietnes identifikāciju neizdeva uzticama institūcija.
