shotwell-0.15 - en to nl translation catalogue (891 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
nl[0]: 
    
    En %d andere.
nl[1]: 
    
    En %d anderen.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
nl: 
    
    Wilt u doorgaan met exporteren?

en: %.1f seconds
nl: %.1f seconden

en: %a %b %d, %Y
nl: %a %d. %b, %Y

en: %d Event | %d Events
nl[0]: %d gebeurtenis
nl[1]: %d gebeurtenissen

en: %d Photo | %d Photos
nl[0]: %d foto
nl[1]: %d foto's

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
nl[0]: %d foto's/video's
nl[1]: %d foto/video

en: %d Video | %d Videos
nl[0]: %d video
nl[1]: %d video's

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uren

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
nl: %d.%m.%Y, %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
nl: %d.%m.%Y, %I:%M:%S %p

en: %s Database
nl: %s-database

en: %s does not exist.
nl: %s bestaat niet.

en: %s does not support the file format of
    %s.
nl: %s ondersteunt het bestandsformaat van
    %s niet.

en: %s is not a file.
nl: %s is geen bestand.

en: %s or Better
nl: %s of hoger

en: '%s' isn't a valid response to an OAuth authentication request
nl: '%s' is geen geldig antwoord op een OAuth-authenticatieverzoek

en: (Help)
nl: (Hulp)

en: (None)
nl: (Geen)

en: (and %d more)
nl: (en %d andere)

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
nl[0]: 1 duplicaatfoto is niet geïmporteerd:
nl[1]: %d duplicaatfoto's zijn niet geïmporteerd:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
nl[0]: 1 duplicaatfoto/video is niet geïmporteerd:
nl[1]: %d duplicaatfoto's/video's zijn niet geïmporteerd:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
nl[0]: 1 duplicaatvideo is niet geïmporteerd:
nl[1]: %d duplicaatvideo's zijn niet geïmporteerd:

en: 1 file failed to import because it was corrupt:
     | %d files failed to import because it was corrupt:
nl[0]: Kon 1 bestand niet importeren omdat deze beschadigd is:
nl[1]: Kon %d bestanden niet importeren omdat deze beschadigd zijn:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
nl[0]: Kon 1 bestand niet importeren omdat de fotobibliotheekmap niet beschrijfbaar is:
nl[1]: Kon %d bestanden niet importeren omdat de fotobibliotheekmap niet beschrijfbaar is:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
nl[0]: Kon 1 bestand niet importeren wegens een cameraprobleem:
nl[1]: Kon %d bestanden niet importeren wegens een cameraprobleem:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
nl[0]: Kon 1 bestand niet importeren wegens een bestands- of hardwareprobleem:
nl[1]: Kon %d bestanden niet importeren wegens een bestands- of hardwareprobleem:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
nl[0]: 1 bestand overgeslagen wegens het annuleren door de gebruiker:
nl[1]: %d bestanden overgeslagen wegens het annuleren door de gebruiker:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
nl[0]: 1 bestand overgeslagen dat geen afbeelding is.
nl[1]: %d bestanden overgeslagen die geen afbeeldingen zijn.

en: 1 photo failed to import because it was corrupt:
     | %d photos failed to import because they were corrupt:
nl[0]: Kon 1 foto niet importeren omdat deze beschadigd is:
nl[1]: Kon %d foto's niet importeren omdat deze beschadigd zijn:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
nl[0]: Kon 1 foto niet importeren omdat de fotobibliotheekmap niet beschrijfbaar is:
nl[1]: Kon %d foto's niet importeren omdat de fotobibliotheekmap niet beschrijfbaar is:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
nl[0]: Kon 1 foto niet importeren wegens een cameraprobleem:
nl[1]: Kon %d foto's niet importeren wegens een cameraprobleem:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
nl[0]: Kon 1 foto niet importeren wegens een bestands- of hardwareprobleem:
nl[1]: Kon %d foto's niet importeren wegens een bestands- of hardwareprobleem:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
nl[0]: 1 foto overgeslagen wegens het annuleren door de gebruiker:
nl[1]: %d foto's overgeslagen wegens het annuleren door de gebruiker:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
nl[0]: 1 foto succesvol geïmporteerd.
nl[1]: %d  foto's succesvol geïmporteerd.

en: 1 photo/video failed to import because it was corrupt:
     | %d photos/videos failed to import because they were corrupt:
nl[0]: Kon 1 foto/video niet importeren omdat deze beschadigd is:
nl[1]: Kon %d foto's/video's niet importeren omdat deze beschadigd zijn:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
nl[0]: Kon 1 foto/video niet importeren omdat de fotobibliotheekmap niet beschrijfbaar is:
nl[1]: Kon %d foto's/video's niet importeren omdat de fotobibliotheekmap niet beschrijfbaar is:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
nl[0]: Kon 1 foto/video niet importeren wegens een cameraprobleem:
nl[1]: Kon %d foto's/video's niet importeren wegens een cameraprobleem:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
nl[0]: Kon 1 foto/video niet importeren wegens een bestands- of hardwareprobleem:
nl[1]: Kon %d foto's/video's niet importeren wegens een bestands- of hardwareprobleem:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
nl[0]: 1 foto/video overgeslagen wegens het annuleren door de gebruiker:
nl[1]: %d foto's/video's overgeslagen wegens het annuleren door de gebruiker:

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
nl[0]: 1 foto/video succesvol geïmporteerd.
nl[1]: %d  foto's/video's succesvol geïmporteerd.

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
nl[0]: 1 foto overgeslagen die niet ondersteund wordt:
nl[1]: %d foto's overgeslagen die niet ondersteund worden:

en: 1 video failed to import because it was corrupt:
     | %d videos failed to import because they were corrupt:
nl[0]: Kon 1 video niet importeren omdat deze beschadigd is:
nl[1]: Kon %d video's niet importeren omdat deze beschadigd zijn:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
nl[0]: Kon 1 video niet importeren omdat de fotobibliotheekmap niet beschrijfbaar is:
nl[1]: Kon %d video's niet importeren omdat de fotobibliotheekmap niet beschrijfbaar is:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
nl[0]: Kon 1 video niet importeren wegens een cameraprobleem:
nl[1]: Kon %d video's niet importeren wegens een cameraprobleem:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
nl[0]: Kon 1 video niet importeren wegens een bestands- of hardwareprobleem:
nl[1]: Kon %d video's niet importeren wegens een bestands- of hardwareprobleem:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
nl[0]: 1 video overgeslagen wegens het annuleren door de gebruiker:
nl[1]: %d video's overgeslagen wegens het annuleren door de gebruiker:

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
nl[0]: 1 video succesvol geïmporteerd.
nl[1]: %d video's succesvol geïmporteerd.

en: 11 x 14 in.
nl: 11 x 14 inch

en: 16 images per page
nl: 16 afbeeldingen per pagina

en: 16 x 20 in.
nl: 16 x 20 inch

en: 2 images per page
nl: 2 afbeeldingen per pagina

en: 24 Hr
nl: 24 uur

en: 32 images per page
nl: 32 afbeeldingen per pagina

en: 4 images per page
nl: 4 afbeeldingen per pagina

en: 4 x 6 in.
nl: 4 x 6 inch

en: 5 x 7 in.
nl: 5 x 7 inch

en: 6 images per page
nl: 6 afbeeldingen per pagina

en: 8 images per page
nl: 8 afbeeldingen per pagina

en: 8 x 10 in.
nl: 8 x 10 inch

en: <b>Pixel Resolution</b>
nl: <b>Pixelresolutie</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
nl: <b>Afbeeldingsgrootte afdruk</b>

en: <b>Titles</b>
nl: <b>Titels</b>

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell's library.  Shotwell cannot continue.
    
    %s
nl: Er is een fatale fout opgetreden bij het inlezen van de Shotwell-bibliotheek. Shotwell kan niet doorgaan.
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can't continue.
nl: Een bestand dat nodig is voor het publiceren is niet beschikbaar. Publiceren naar Facebook kan niet doorgaan.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can't continue.
nl: Een bestand dat nodig is voor het publiceren is niet beschikbaar. Publiceren naar Flickr kan niet doorgaan.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can't continue.
nl: Een bestand dat nodig is voor het publiceren is niet beschikbaar. Publiceren naar Picasa kan niet doorgaan.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Youtube can't continue.
nl: Een bestand dat nodig is voor het publiceren is niet beschikbaar. Publiceren naar Youtube kan niet doorgaan.

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
nl: Een tijdelijk bestand dat nodig is voor het publiceren is niet beschikbaar

en: Access _type:
nl: Toegangs_type:

en: Add Tag "%s"
nl: Label "%s" toevoegen

en: Add Tags
nl: Labels toevoegen

en: Add Tags "%s" and "%s"
nl: Labels "%s" en "%s" toevoegen

en: Add _Tags...
nl: _Labels toevoegen…

en: Adjust
nl: Aanpassen

en: Adjust Date and Time
nl: Datum en tijd aanpassen

en: Adjust the photo's color and tone
nl: Kleur en kleurtoon van foto's aanpassen

en: Adjust the size of the thumbnails
nl: Pas de grootte van de miniaturen aan

en: Adjusting Date and Time
nl: Datum en tijd aanpassen

en: Admins
nl: Beheerders

en: Admins, Family
nl: Beheerders, Familie

en: Admins, Family, Friends
nl: Beheerders, Familie, Vrienden

en: Admins, Family, Friends, Contacts
nl: Beheerders, Familie, Vrienden, Contacten

en: Album comment:
nl: Commentaar album:

en: All + _Rejected
nl: Alle + de afgewe_zen foto's

en: All photo source files are missing.
nl: De bronbestanden van alle foto's ontbreken.

en: An _existing album:
nl: Een b_estaand album:

en: An _existing category:
nl: Een _bestaande categorie:

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het publiceren naar Piwigo. Probeer het a.u.b. opnieuw.

en: Angle:
nl: Hoek:

en: Any text
nl: Alle tekst

en: Apply copied color adjustments to the selected photos
nl: Gekopieerde kleuraanpassingen op de geselecteerde foto's toepassen

en: Applying Color Transformations
nl: Kleurbewerking toepassen

en: Artist:
nl: Artiest:

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
nl[0]: Geprobeerd om %d bestand te importeren.
nl[1]: Geprobeerd om %d bestanden te importeren.

en: Authorization _Number:
nl: Autorisatie_nummer:

en: Auto-importing photos...
nl: Automatisch importeren van foto's…

en: Automatically improve the photo's appearance
nl: De foto automatisch verbeteren

en: Back
nl: Terug

en: Blinds
nl: Lamellen

en: By Exposure _Date
nl: Op _datum

en: By _Rating
nl: Op waa_rdering

en: By _Title
nl: Op _titel

en: Camera error
nl: Camerafout

en: Camera make:
nl: Camerafabrikant:

en: Camera model:
nl: Cameramodel:

en: Cameras
nl: Camera's

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
nl: Kan het geselecteerde databasebestand van F-Spot niet openen: het bestand bestaat niet of is geen F-Spot-database

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
nl: Kan het geselecteerde databasebestand van F-Spot niet openen: deze versie van de F-Spot-database wordt niet ondersteund door Shotwell.

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
nl: Kan het geselecteerde databasebestand van F-Spot niet lezen: fout bij het lezen van de fototabel

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
nl: Kan het geselecteerde databasebestand van F-Spot niet lezen: fout bij het lezen van de labeltabel

en: Change slideshow settings
nl: Instellingen diavoorstelling wijzigen

en: Change the rating of your photo
nl: Waardering van foto wijzigen

en: Chess
nl: Schaakbord

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
nl: Kies <span weight="bold">Bestand %s importeren uit map</span>

en: Circle
nl: Cirkel

en: Circles
nl: Cirkels

en: Clock
nl: Klok

en: Close _without Saving
nl: Sluiten _zonder op te slaan

en: Close the red-eye tool
nl: Sluit Rode ogen-hulpmiddel

en: Co_py Photos
nl: Foto's ko_piëren

en: Combine events into a single event
nl: Gebeurtenissen samenvoegen tot een enkele gebeurtenis

en: Comment
nl: Commentaar

en: Comment:
nl: Commentaar:

en: Con_tinue
nl: _Doorgaan

en: Connect a camera to your computer and import
nl: Verbind een camera met uw computer en importeer de foto's

en: Continue the slideshow
nl: Doorgaan met de diavoorstelling

en: Contrast Expansion
nl: Contrast vergroten

en: Copy Color Adjustments
nl: Kleuraanpassingen kopiëren

en: Copy the color adjustments applied to the photo
nl: Op de foto toegepaste kleuraanpassingen kopiëren

en: Core Data Import Services
nl: Kerndata-importdiensten

en: Core Publishing Services
nl: Kern-publiceerdiensten

en: Core Slideshow Transitions
nl: Kern-diavoorstellingsovergangen

en: Corrupt image file
nl: Beschadigd imagebestand

en: Could not load UI: %s
nl: Kon gebruikersinterface niet laden: %s

en: Create Tag
nl: Label aanmaken

en: Create a _new album named:
nl: _Nieuw album aanmaken met de naam:

en: Creating New Event
nl: Nieuwe gebeurtenis aanmaken

en: Creating album %s...
nl: Album %s aanmaken…

en: Creating album...
nl: Aanmaken van album…

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Crop the photo's size
nl: Grootte van de foto bijsnijden

en: Crumble
nl: Uiteenvallen

en: Current
nl: Huidige

en: Current Development:
nl: Huidige ontwikkelingsversie:

en: Custom
nl: Aangepast

en: DIRECTORY
nl: MAP

en: D_escending
nl: Aflop_end

en: Data Imports
nl: Data-import

en: Database error
nl: Databasefout

en: Database file:
nl: Databasebestand:

en: Date
nl: Datum

en: Date:
nl: Datum:

en: De_fault:
nl: _Standaard:

en: Decrease Rating
nl: Waardering verlagen

en: Decrease the magnification of the photo
nl: Foto verkleinen

en: Decrease the magnification of the thumbnails
nl: Vergroting van miniaturen verlagen

en: Decreasing ratings
nl: Waarderingen verlagen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Search
nl: Zoekopdracht verwijderen

en: Delete Search "%s"
nl: Zoekopdracht "%s" verwijderen

en: Delete Tag
nl: Label verwijderen

en: Delete Tag "%s"
nl: Label "%s" verwijderen

en: Delete all photos in the trash
nl: Alle foto's uit de prullenbak verwijderen

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
nl[0]: Dit bestand van de camera verwijderen?
nl[1]: Deze %d bestanden van de camera verwijderen?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
nl[0]: Deze foto van de camera verwijderen?
nl[1]: Deze %d foto's van de camera verwijderen?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
nl[0]: Deze foto/video van de camera verwijderen?
nl[1]: Deze %d foto's/video's van de camera verwijderen?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
nl[0]: Deze video van de camera verwijderen?
nl[1]: Deze %d video's van de camera verwijderen?

en: Deleting Photos
nl: Foto's worden verwijderd

en: Deleting...
nl: Verwijderen…

en: Developer:
nl: Ontwikkelaar:

en: Disable _comments
nl: _Commentaar uitschakelen

en: Disk failure
nl: Schijfprobleem

en: Disk full
nl: Schijf is vol

en: Display
nl: Weergave

en: Display %s
nl: %s tonen

en: Display %s or Better
nl: %s of hoger tonen

en: Display basic information for the selection
nl: Laat basisinformatie van selectie zien

en: Display each photo's rating
nl: Waardering van elke foto tonen

en: Display each photo's tags
nl: Labels van elke foto tonen

en: Display extended information for the selection
nl: Laat uitgebreide informatie van selectie zien

en: Display the comment of each event
nl: Toon commentaar van elke gebeurtenis

en: Display the comment of each photo
nl: Toon commentaar van elke foto

en: Display the search bar
nl: Zoekbalk tonen

en: Display the sidebar
nl: Zijbalk tonen

en: Display the title of each photo
nl: Toon de titel van elke foto

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
nl: Bibliotheekmap niet controleren op wijzigingen na opstarten

en: Don't display startup progress meter
nl: Opstartvoortgangsmeter niet tonen

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
nl: Versleep foto's naar het Shotwell-venster

en: Duplicate
nl: Duplicaat maken

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
nl: Duplicaatfoto's/-video's die niet werden geïmporteerd:

en: Duplicating photos
nl: Foto's dupliceren

en: Duration:
nl: Lengte:

en: E_xtended Information
nl: _Uitgebreide informatie

en: E_xternal photo editor:
nl: E_xterne foto-editor:

en: Edit Comment
nl: Commentaar bewerken

en: Edit Event Comment
nl: Commentaar gebeurtenis bewerken

en: Edit Event _Comment...
nl: _Commentaar gebeurtenis bewerken…

en: Edit Photo/Video Comment
nl: Commentaar foto/video bewerken

en: Edit Title
nl: Titel bewerken

en: Edit _Comment...
nl: _Commentaar bewerken…

en: Edit _Title...
nl: _Titel bewerken…

en: Empty T_rash
nl: Prulle_nbak legen

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: Emptying Trash...
nl: Prullenbak legen…

en: Enhance
nl: Verbeteren

en: Enhancing
nl: Verbeteren

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
nl: Voer de URL van uw Piwigo-fotobibliotheek in, evenals de gebruikersnaam en wachtwoord van uw Piwigo-account.

en: Enter the confirmation number which appears after you log into Flickr in your Web browser.
nl: Voer het bevestigingsnummer in dat verschijnt nadat u zich, in uw webbrowser, aangemeld heeft op Flickr.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
nl: Voer uw gebruikersnaam en wachtwoord in voor uw Tumbir-account.

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
nl: Fout bij toegang tot database:
     %s
    
    Fout was: 
    %s

en: Error loading UI file %s: %s
nl: Fout bij het laden van UI-bestand %s: %s

en: Error while saving to %s: %s
nl: Fout bij het opslaan in %s: %s

en: Even_ts
nl: Gebeur_tenissen

en: Event %s
nl: Gebeurtenis %s

en: Event name
nl: Gebeurtenisnaam

en: Events
nl: Gebeurtenissen

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Export
nl: Exporteer

en: Export Photo
nl: Exporteren foto

en: Export Photo/Video
nl: Exporteer foto/video

en: Export Photos
nl: Exporteer foto's

en: Export Photos/Videos
nl: Foto's/video's exporteren

en: Export Video
nl: Exporteer video

en: Export Videos
nl: Exporteer video's

en: Export metadata
nl: Meta-informatie exporteren

en: Exporting
nl: Exporteren

en: Exposure
nl: Belichting

en: Exposure bias:
nl: Belichtingscompensatie:

en: Exposure date:
nl: Datum:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
nl: De aanmaakdatum zal naar achteren worden opgeschoven met
    %d %s, %d %s, %d %s en %d %s.

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
nl: De aanmaakdatum zal naar voren worden opgeschoven met
    %d %s, %d %s, %d %s en %d %s.

en: Exposure time:
nl: Tijd:

en: Exposure:
nl: Belichting:

en: Extended Information
nl: Uitgebreide informatie

en: External Editors
nl: Externe bewerkers

en: External _RAW editor:
nl: Externe _RAW-editor:

en: F-Spot library: %s
nl: F-Spot-bibliotheek: %s

en: Fade
nl: Vervagen

en: Family only
nl: Alleen familie

en: Fetching account information...
nl: Accountinformatie wordt opgehaald…

en: Fetching photo information
nl: Ophalen van foto-informatie

en: Fetching preview for %s
nl: Voorbeeld ophalen voor %s

en: File %s already exists.  Replace?
nl: Bestand %s bestaat al. Vervangen?

en: File already exists in database
nl: Bestand bestaat al in de database

en: File error
nl: Bestandsfout

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File size:
nl: Bestandsgrootte:

en: File write error
nl: Schrijffout bestand

en: Files Not Imported Because They Weren't Recognized as Photos or Videos:
nl: Bestanden niet geïmporteerd omdat ze niet herkend werden als foto's of video's:

en: Fill the entire page
nl: Hele pagina vullen

en: Filter Photos
nl: Foto's filteren

en: Find
nl: Zoeken

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
nl: Zoek een afbeelding door het intypen van tekst die voorkomt in de naam of labels

en: Find photos and videos by search criteria
nl: Foto's en video's zoeken door middel van zoekcriteria

en: Fit to _Page
nl: _Passend op pagina

en: Flag
nl: Markeren

en: Flag selected photos
nl: Geselecteerde foto's markeren

en: Flag state
nl: Markeringsstatus

en: Flagged
nl: Gemarkeerd

en: Flagging selected photos
nl: Geselecteerde foto's markeren

en: Flash:
nl: Flitser:

en: Flip Hori_zontally
nl: Hori_zontaal spiegelen

en: Flip Horizontally
nl: Horizontaal spiegelen

en: Flip Verti_cally
nl: Verti_caal spiegelen

en: Flip Vertically
nl: Verticaal spiegelen

en: Flipping Horizontally
nl: Bezig met horizontaal spiegelen

en: Flipping Vertically
nl: Verticaal spiegelen

en: Focal length:
nl: Brandpuntsafstand:

en: Folders
nl: Mappen

en: Friends
nl: Vrienden

en: Friends & family only
nl: Alleen vrienden & familie

en: Friends only
nl: Alleen vrienden

en: From:
nl: Van:

en: Fulls_creen
nl: Volledig s_cherm

en: GPS latitude:
nl: GPS-breedtegraad:

en: GPS longitude:
nl: GPS-lengtegraad:

en: Generate desktop background slideshow
nl: Bureaubladdiavoorstelling aanmaken

en: Go to the next photo
nl: Ga naar de volgende foto

en: Go to the previous photo
nl: Ga naar de vorige foto

en: HD Video (16 : 9)
nl: HD-video (16 : 9)

en: Height
nl: Hoogte

en: Hide photos already imported
nl: Verberg foto's die al geïmporteerd zijn

en: High (%d%%)
nl: Hoog (%d%%)

en: Highlights
nl: Accentuering

en: Highlights:
nl: Accentuering:

en: How long each photo is shown on the desktop background
nl: Hoe lang elke foto zichtbaar is op de bureaubladachtergrond

en: Image Settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Import Complete
nl: Importeren voltooid.

en: Import From Application
nl: Importeren vanuit toepassing

en: Import From Folder
nl: Importeren uit map

en: Import From _Application...
nl: Importeren vanuit toe_passing…

en: Import Results Report
nl: Importresultatenrapport

en: Import _All
nl: _Alles importeren

en: Import _Selected
nl: _Selectie importeren

en: Import all the photos into your library
nl: Importeer alle foto's naar uw bibliotheek

en: Import media _from:
nl: Media importeren _vanaf:

en: Import photos from disk to library
nl: Importeer foto's van schijf naar bibliotheek

en: Import photos from your %s library
nl: Foto's importeren uit uw %s-bibliotheek

en: Import the selected photos into your library
nl: Importeer de geselecteerde foto's naar uw bibliotheek

en: Import to Library
nl: Importeren naar bibliotheek

en: Imported %s
nl: %s geïmporteerd

en: Imported failed (%d)
nl: Importeren mislukt (%d)

en: Importing
nl: Importeren

en: Importing from %s can't continue because an error occurred:
nl: Het importeren vanaf %s kan niet doorgaan omdat er een fout is opgetreden:

en: Importing...
nl: Importeren…

en: Increase Rating
nl: Waardering verhogen

en: Increase the magnification of the photo
nl: Foto vergroten

en: Increase the magnification of the thumbnails
nl: Vergroting van miniaturen verhogen

en: Increasing ratings
nl: Waarderingen verhogen

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Invalid User Name or Password
nl: Ongeldige gebruikersnaam of wachtwoord

en: Invalid pattern
nl: Ongeldig patroon

en: Just me
nl: Alleen ik

en: L_ist album in public gallery
nl: A_lbum in openbare galerij plaatsen

en: Large (2048 pixels)
nl: Groot (2048 pixels)

en: Last Import
nl: Laatste import

en: Leave _Fullscreen
nl: _Volledig scherm verlaten

en: Leave fullscreen
nl: Volledig scherm verlaten

en: Letter (8.5 x 11 in.)
nl: US Letter (215,9 mm × 279,4 mm)

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Library Location
nl: Bibliotheeklocatie

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
nl: Beperk het aantal getoonde foto's door een filter te gebruiken

en: Loading Shotwell
nl: Bezig met laden van Shotwell

en: Location:
nl: Locatie:

en: Logging in...
nl: Bezig met inloggen…

en: Login
nl: Aanmelden

en: Logout
nl: Afmelden

en: Lose changes to %s?
nl: Wijzigingen aan %s niet opslaan?

en: Low (%d%%)
nl: Laag (%d%%)

en: Make Key Photo for Event
nl: Sleutelfoto voor deze gebeurtenis aanmaken

en: Make _Key Photo for Event
nl: Sleutelfoto voor deze gebeurtenis aanma_ken

en: Make a duplicate of the photo
nl: Duplicaat van foto maken

en: Manually select an F-Spot database file to import:
nl: Handmatig een databasebestand van F-Spot selecteren om te importeren:

en: Maximum (%d%%)
nl: Maximaal (%d%%)

en: Media type
nl: Mediatype

en: Medium (%d%%)
nl: Middel (%d%%)

en: Medium (1024 x 768 pixels)
nl: Middel (1024 x 768 pixels)

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Merging
nl: Samenvoegen

en: Metadata
nl: Meta-informatie

en: Metric Wallet (9 x 13 cm)
nl: Metrische portemonnee (9 x 13 cm)

en: Missing Files
nl: Ontbrekende bestanden

en: Modif_y Tags...
nl: Labels aan_passen…

en: Modify Tags
nl: Labels aanpassen

en: Move Photos
nl: Foto's verplaatsen

en: Move Photos to Trash
nl: Verplaats foto's naar de prullenbak

en: Move Tag "%s"
nl: Label "%s" verplaatsen

en: Move photos to an event
nl: Foto's naar een gebeurtenis verplaatsen

en: Move the photos to the Shotwell trash
nl: Verplaats foto's naar de Shotwell-prullenbak

en: Move the selected photos back into the library
nl: Geselecteerde foto's herstellen naar de bibliotheek

en: Moving Photos to New Event
nl: Foto's verplaatsen naar nieuwe gebeurtenis

en: Moving Photos to Trash
nl: Foto's naar prullenbak verplaatsen

en: Name:
nl: Naam:

en: Ne_w Saved Search...
nl: Nieu_we opgeslagen zoekopdracht…

en: New Event
nl: Nieuwe gebeurtenis

en: New _Tag...
nl: Nieuw _label…

en: Next
nl: Volgende

en: Next Photo
nl: Volgende foto

en: Next photo
nl: Volgende foto

en: No Event
nl: Geen gebeurtenis

en: No events
nl: Geen gebeurtenissen

en: No events found
nl: Geen gebeurtenissen gevonden

en: No photos or videos imported.
nl: Geen foto's of video's geïmporteerd.

en: No photos/videos
nl: Geen foto's/video's

en: No photos/videos found
nl: Geen foto's/video's gevonden

en: None
nl: Geen

en: Not a file
nl: Geen bestand

en: Not an image file
nl: Geen afbeeldingsbestand

en: Notecard (3 x 5 in.)
nl: Notitiekaart (3 x 5 inch)

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
nl[0]: Hiervan werd %d bestand succesvol geïmporteerd.
nl[1]: Hiervan werden %d bestanden succesvol geïmporteerd.

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
nl[0]: Eén originele foto kon niet worden aangepast.
nl[1]: De volgende originele foto's konden niet worden aangepast.

en: Only _Remove
nl: Alleen ve_rwijderen

en: Only display photos that have not been imported
nl: Toon alleen foto's die nog niet geïmporteerd zijn

en: Only show photos with a rating of %s
nl: Toon alleen foto's met een waardering van %s

en: Only show photos with a rating of %s or better
nl: Toon alleen foto's met een waardering van %s of hoger

en: Open With E_xternal Editor
nl: Openen met e_xterne editor

en: Open With RA_W Editor
nl: Met RA_W-bewerker openen

en: Open the selected photo's directory in the file manager
nl: Geselecteerde map met foto's in bestandsbeheerder openen

en: Open the selected videos in the system video player
nl: De geselecteerde video's openen met de systeemvideospeler

en: Original Size
nl: Originele grootte

en: Original dimensions:
nl: Originele afmetingen:

en: Original photo could not be adjusted.
nl: Originele foto kon niet worden aangepast.

en: Original size
nl: Originele grootte

en: Original:
nl: Origineel:

en: Paste Color Adjustments
nl: Kleuraanpassingen plakken

en: Path to Shotwell's private data
nl: Pad naar Shotwell's privédata

en: Pause
nl: Pauzeer

en: Pause the slideshow
nl: Diavoorstelling pauzeren

en: Photo Manager
nl: Fotobeheerder

en: Photo Viewer
nl: Fotobekijker

en: Photo _size preset:
nl: _Standaard fotogrootte:

en: Photo _size:
nl: Foto_grootte:

en: Photo size:
nl: Fotogrootte:

en: Photo source file missing: %s
nl: Bronbestand van foto ontbreekt: %s

en: Photo state
nl: Fotostatus

en: Photos
nl: Foto's

en: Photos _visible to:
nl: Foto's zichtbaar _voor:

en: Photos and videos _visible to:
nl: Foto's en video's zichtbaar _voor:

en: Photos cannot be exported to this directory.
nl: Foto's kunnen niet worden geëxporteerd naar deze map.

en: Photos cannot be imported from this directory.
nl: Foto's uit deze map kunnen niet worden geïmporteerd.

en: Photos will appear in:
nl: Foto's zullen verschijnen in:

en: Photos will be _visible by:
nl: Foto's zullen zichtbaar zijn _voor:

en: Photos/Videos Not Imported Because Files Are Corrupt:
nl: Foto's/video's niet geïmporteerd omdat de bestanden beschadigd zijn:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn't Copy Them into its Library:
nl: Foto's/video's niet geïmporteerd omdat Shotwell ze niet kon kopiëren naar de bibliotheek:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren't in a Format Shotwell Understands:
nl: Foto's/video's niet geïmporteerd omdat ze in een bestandsformaat zijn dat Shotwell niet kent:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
nl: Foto's/video's niet geïmporteerd door camerafouten:

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
nl: Foto's/video's niet geïmporteerd om andere redenen:

en: Pictures
nl: Foto's

en: Pin Toolbar
nl: Werkbalk vastzetten

en: Pin the toolbar open
nl: Werkbalk open vastzetten

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
nl: Bijsnijdrechthoek wisselen tussen staande en liggende oriëntatie

en: Play
nl: Afspelen

en: Play a slideshow
nl: Diavoorstelling afspelen

en: Please close any other application using the camera.
nl: Sluit alle andere toepassingen af die de camera gebruiken.

en: Please unmount the camera.
nl: Ontkoppel de camera.

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Postcard (10 x 15 cm)
nl: Briefkaart (10 x 15 cm)

en: Preparing for login...
nl: Aanmelden voorbereiden…

en: Preparing for upload
nl: Voorbereiden van het uploaden

en: Preparing to auto-import photos...
nl: Voorbereiden om foto's automatisch te importeren…

en: Preparing to import
nl: Importeren voorbereiden

en: Preparing to import...
nl: Importeren voorbereiden…

en: Previous Photo
nl: Vorige foto

en: Previous photo
nl: Vorige foto

en: Print image _title
nl: Afbeeldings_titel afdrukken

en: Print the photo to a printer connected to your computer
nl: Foto afdrukken met een aan de computer aangesloten printer

en: Printing...
nl: Afdrukken…

en: Private
nl: Privé

en: Pu_blish...
nl: Pu_bliceren…

en: Public
nl: Openbaar

en: Public listed
nl: Openbaar

en: Public unlisted
nl: Beperkt openbaar

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publish Photos
nl: Publiceer foto's

en: Publish Photos and Videos
nl: Publiceer foto's en video's

en: Publish Videos
nl: Publiceer video's

en: Publish photos _to:
nl: Publiceer foto's _naar:

en: Publish photos and videos _to
nl: Publiceer foto's en video's _naar:

en: Publish to an e_xisting album:
nl: Publiceren in een _bestaand album:

en: Publish to various websites
nl: Publiceren naar verschillende websites

en: Publish videos _to
nl: Publiceer video's _naar:

en: Publishing
nl: Publiceren

en: Publishing to %s can't continue because an error occurred:
nl: Het publiceren naar %s kan niet doorgaan omdat er een fout is opgetreden:

en: RAW Developer
nl: RAW-ontwikkelaar

en: RAW Photos
nl: RAW-foto's

en: RAW photos
nl: RAW-foto

en: R_emove From Library
nl: V_erwijder uit bibliotheek

en: R_ename imported files to lowercase
nl: Geïmporteerde bestanden _hernoemen naar kleine letters

en: Random
nl: Willekeurig

en: Rate %s
nl: Waardering %s

en: Rate Rejected
nl: Afgewezen foto's waarderen

en: Rate Unrated
nl: Ongewaardeerde foto's waarderen

en: Rating
nl: Waardering

en: Re_name Event...
nl: Gebeurtenis her_noemen…

en: Re_name Tag "%s"...
nl: Label "%s" her_noemen…

en: Re_name...
nl: _Hernoemen…

en: Re_vert External Edit
nl: Externe _veranderingen ongedaan maken

en: Re_vert External Edits
nl: Externe veran_deringen herstellen

en: Re_vert to Original
nl: _Herstellen naar origineel

en: Recommended (1600 x 1200 pixels)
nl: Aanbevolen (1600 x 1200 pixels)

en: Red-eye
nl: Rode-ogen

en: Redo
nl: Opnieuw doen

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
nl: Corrigeer rode ogen in de foto

en: Rejected
nl: Afgewezen

en: Rejected Only
nl: Alleen afgewezen

en: Rejected _Only
nl: Alleen _afgewezen

en: Remove From Library
nl: Verwijder uit bibliotheek

en: Remove Photo From Library
nl: Foto uit bibliotheek verwijderen

en: Remove Photos From Library
nl: Foto's uit bibliotheek verwijderen

en: Remove Tag "%s" From Photo
nl: Label "%s" van foto verwijderen

en: Remove Tag "%s" From Photos
nl: Label "%s" van foto's verwijderen

en: Remove Tag "%s" From _Photo
nl: Label "%s" van _foto verwijderen

en: Remove Tag "%s" From _Photos
nl: Label "%s" van _foto's verwijderen

en: Remove any ratings
nl: Alle waarderingen verwijderen

en: Remove any red-eye effects in the selected region
nl: Rode ogen in het geselecteerde gebied verwijderen

en: Remove the selected photos from the library
nl: Geselecteerde foto's uit de bibliotheek verwijderen

en: Remove the selected photos from the trash
nl: Geselecteerde foto's uit de Shotwell-prullenbak verwijderen

en: Removing Event
nl: Gebeurtenis verwijderen

en: Removing Photo From Library
nl: Verwijderen van foto uit bibliotheek

en: Removing Photos From Library
nl: Foto's uit bibliotheek verwijderen

en: Removing duplicated photos
nl: Gedupliceerde foto's verwijderen

en: Removing photos/videos from camera
nl: Foto's/video's verwijderen van de camera

en: Rename Event
nl: Hernoem Gebeurtenis

en: Rename Search "%s" to "%s"
nl: Hernoem zoekopdracht "%s" naar "%s"

en: Rename Tag "%s" to "%s"
nl: Hernoem label "%s" naar "%s"

en: Replace _All
nl: _Alles vervangen

en: Reset Colors
nl: Kleuren herstellen

en: Reset all color adjustments to original
nl: Alle kleuraanpassingen naar de oorspronkelijke waarden herstellen

en: Restore Photos from Trash
nl: Haal foto's terug uit de prullenbak

en: Restore the photos back to the Shotwell library
nl: Haal foto's terug naar de Shotwell-bibliotheek

en: Restoring Photos From Trash
nl: Foto's uit prullenbak terugplaatsen

en: Restoring previous RAW developer
nl: Vorige RAW-ontwikkelaar herstellen

en: Restoring previous rating
nl: Vorige waardering herstellen

en: Return to current photo dimensions
nl: Herstellen naar huidige fotoafmetingen

en: Revert External E_dits
nl: Externe veran_deringen herstellen

en: Revert External Edit?
nl: Externe veranderingen herstellen?

en: Revert External Edits?
nl: Externe veranderingen herstellen?

en: Revert to Original
nl: Herstellen naar origineel

en: Revert to the master photo
nl: Herstellen naar de originele foto

en: Reverting
nl: Bezig met herstellen

en: Rotate
nl: Draaien

en: Rotate Left
nl: Naar links draaien

en: Rotate Right
nl: Naar rechts draaien

en: Rotate _Left
nl: Naar _links draaien

en: Rotate _Right
nl: Naar _rechts draaien

en: Rotate the photos left
nl: Foto's naar links draaien

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
nl: Foto's naar rechts draaien (druk op Ctrl om naar links te draaien)

en: Rotating
nl: Aan het draaien

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: Voer '%s --help' uit voor een volledige lijst met beschikbare opdrachtregelopties.

en: SD Video (4 : 3)
nl: SD-video (4 : 3)

en: S_idebar
nl: Z_ijbalk

en: S_lideshow
nl: Diavoorste_lling

en: Saturation
nl: Verzadiging

en: Saturation:
nl: Verzadiging:

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save Details
nl: Details opslaan

en: Save Details...
nl: Details opslaan…

en: Save _As...
nl: Opslaan _als…

en: Save photo
nl: Foto opslaan

en: Save photo with a different name
nl: Foto opslaan met een andere naam

en: Saved Search
nl: Opgeslagen zoekopdracht

en: Saved Searches
nl: Opgeslagen zoekopdrachten

en: Screen
nl: Scherm

en: Search
nl: Zoeken

en: Select _All
nl: _Selecteer alles

en: Select all items
nl: Selecteer alle items

en: Send T_o...
nl: Versturen _naar…

en: Send To
nl: Versturen naar

en: Send _To...
nl: Versturen _naar…

en: Set Developer
nl: Ontwikkelaar instellen

en: Set Rating
nl: Waardering instellen

en: Set _all photos/videos to this time
nl: Deze tijd voor _alle foto's/video's gebruiken

en: Set as Desktop Slideshow
nl: Instellen als bureaubladdiavoorstelling

en: Set as _Desktop Background
nl: Instellen als bureau_bladachtergrond

en: Set as _Desktop Slideshow...
nl: Instellen als bureaubla_ddiavoorstelling…

en: Set rating to %s
nl: Waardering instellen op %s

en: Set rating to rejected
nl: Waardering instellen als afgewezen

en: Set selected image to be the new desktop background
nl: Geselecteerde afbeelding instellen als nieuwe bureaubladachtergrond

en: Set the crop for this photo
nl: Stel de uitsnede voor deze foto in

en: Setting Photos to Previous Event
nl: Foto's verplaatsen naar vorige gebeurtenis

en: Setting RAW developer
nl: RAW-ontwikkelaar instellen

en: Setting as rejected
nl: Instellen als afgewezen

en: Setting as unrated
nl: Instellen als ongewaardeerd

en: Setting rating to %s
nl: Waardering wordt ingesteld op %s

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shadows
nl: Schaduwen

en: Shadows:
nl: Schaduwen:

en: Shotwell Connect
nl: Shotwell-verbinden

en: Shotwell Extra Publishing Services
nl: Shotwell Kern-publicatiediensten

en: Shotwell Preferences
nl: Shotwell-voorkeuren

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
nl: Shotwell kan de foto's kopiëren naar uw bibliotheekmap of kan ze importeren zonder ze te kopiëren.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
nl: Shotwell kan geen contact met uw Piwigo-fotobibliotheek maken. Controleer de opgegeven URL

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
nl: Shotwell kan de geselecteerde items niet publiceren, omdat u geen compatibele publicatieplug-in ingeschakeld heeft. Om dit te corrigeren, selecteert u <b>Bewerken %s Voorkeuren</b> en schakelt u één of meer publicatieplug-ins in in het tabblad <b>Plug-in</b>.

en: Shotwell couldn't create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
nl: Shotwell kon geen bestand aanmaken voor het bewerken van deze foto omdat u geen schrijfrechten hebt voor %s.

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
nl: Shotwell heeft %d foto's gevonden in de F-Spot-bibliotheek en is ze thans aan het importeren. Dubbele exemplaren zullen automatisch worden herkend en verwijderd.
    
    U kunt dit dialoogvenster sluiten en beginnen met het gebruiken van Shotwell, terwijl de import plaatsvindt in de achtergrond.

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
    We recommend changing this in <span weight="bold">Edit %s Preferences</span>.
    Do you want to continue importing photos?
nl: Shotwell is ingesteld om foto's naar uw persoonlijke map te importeren.
    Wij raden u aan dit te wijzigen in <span weight="bold">Bewerken %s Voorkeuren</span>.
    Wilt u doorgaan met het importeren van foto's?

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it.  Continue?
nl: Shotwell moet de camera afkoppelen om er toegang tot te kunnen krijgen. Doorgaan?

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
nl: Shotwell kon de geselecteerde video niet afspelen:
    %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d).  For more information please check the Shotwell Wiki at %s
nl: Shotwell was niet in staat om uw fotobibliotheek te upgraden van versie %s(schema %d) naar %s (schema %d). Voor meer informatie, zie de (Engelstalige) Shotwell-wiki op %s

en: Show all photos
nl: Alle foto's tonen

en: Show all photos, including rejected
nl: Alle foto's tonen, inclusief de afgewezen foto's

en: Show each photo for
nl: Toon elke foto gedurende

en: Show in File Mana_ger
nl: Laat zien in _bestandsbeheerder

en: Show only rejected photos
nl: Alleen afgewezen foto's laten zien

en: Show t_itle
nl: _Titel tonen

en: Show the application's version
nl: Versie van toepassing tonen

en: Size:
nl: Grootte:

en: Slide
nl: Dia

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Slideshow Transitions
nl: Diavoorstellingsovergangen

en: Small (640 x 480 pixels)
nl: Klein (640 x 480 pixels)

en: Sort _Events
nl: G_ebeurtenissen sorteren

en: Sort _Photos
nl: _Foto's sorteren

en: Sort photos by exposure date
nl: Foto's sorteren op datum

en: Sort photos by rating
nl: Foto's sorteren op waardering

en: Sort photos by title
nl: Foto's sorteren op titel

en: Sort photos in a descending order
nl: Foto's sorteren in aflopende volgorde

en: Sort photos in an ascending order
nl: Foto's sorteren in oplopende volgorde

en: Square
nl: Vierkant

en: Squares
nl: Vierkanten

en: Standard (720 pixels)
nl: Standaard (720 pixels)

en: Starting import, please wait...
nl: Importeren wordt gestart, een moment geduld…

en: Stop importing photos
nl: Stoppen met het importeren van foto's

en: Straighten
nl: Rechtmaken

en: Straighten the photo
nl: Foto rechtmaken

en: Stripes
nl: Strepen

en: Success
nl: Succes

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
nl[0]: Het wisselen van ontwikkelaar zal alle wijzigingen ongedaan maken aan deze foto in Shotwell
nl[1]: Het wisselen van ontwikkelaar zal alle wijzigingen ongedaan maken aan deze foto's in Shotwell

en: T_ools
nl: _Hulpmiddelen

en: Ta_gs
nl: _Labels

en: Tabloid (11 x 17 in.)
nl: Tabloid (279,4 x 431,8 mm)

en: Tag
nl: Label

en: Tag Photo as "%s"
nl: Foto's labelen als "%s"

en: Tag Photos as "%s"
nl: Foto's labelen als "%s"

en: Tag the selected photo as "%s"
nl: Geselecteerde foto's labelen als "%s"

en: Tag the selected photos as "%s"
nl: Geselecteerde foto's labelen als "%s"

en: Tags
nl: Labels

en: Tags (separated by commas):
nl: Labels (gescheiden door komma's):

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Temperature:
nl: Temperatuur:

en: Testing connection to Facebook...
nl: Verbinding met Facebook testen…

en: The camera is locked by another application.  Shotwell can only access the camera when it's unlocked.  Please close any other application using the camera and try again.
nl: De camera is vergrendeld door een andere toepassing. Shotwell kan alleen toegang krijgen tot de camera als deze ontgrendeld is. Sluit alle toepassingen die de camera gebruiken en probeer het opnieuw.

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
nl[0]: De foto of video kan niet worden verwijderd.
nl[1]: %d foto's/video's kunnen niet worden verwijderd.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash.  Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash.  Delete these files?
nl[0]: De foto of video kan niet naar de systeemprullenbak worden verplaatst. Dit bestand verwijderen?
nl[1]: %d foto's/video's kunnen niet naar de systeemprullenbak worden verplaatst. Deze bestanden verwijderen?

en: The selected photo was successfully published.
nl: De geselecteerde foto is succesvol gepubliceerd.

en: The selected photos were successfully published.
nl: De geselecteerde foto's zijn succesvol gepubliceerd.

en: The selected photos/videos were successfully published.
nl: De geselecteerde foto's/video's zijn succesvol gepubliceerd.

en: The selected video was successfully published.
nl: De geselecteerde video is succesvol gepubliceerd.

en: The selected videos were successfully published.
nl: De geselecteerde video's zijn succesvol gepubliceerd.

en: This will destroy all changes made to the external file.  Continue? | This will destroy all changes made to %d external files.  Continue?
nl[0]: Dit zal alle wijzigingen aan het externe bestand ongedaan maken. Doorgaan?
nl[1]: Dit zal alle wijzigingen aan %d externe bestanden ongedaan maken. Doorgaan?

en: This will remove the photo from the library.  Continue? | This will remove %d photos from the library.  Continue?
nl[0]: Dit zal de foto uit de bibliotheek verwijderen. Doorgaan?
nl[1]: Dit zal %d foto's uit de bibliotheek verwijderen. Doorgaan?

en: This will remove the photo from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
nl[0]: Dit zal de foto uit uw Shotwell-bibliotheek verwijderen. Wilt u dit bestand ook naar de systeemprullenbak verplaatsen?
    
    Dit kan niet ongedaan worden gemaakt!
nl[1]: Dit zal %d foto's uit uw Shotwell-bibliotheek verwijderen. Wilt u deze bestanden ook naar de systeemprullenbak verplaatsen?
    
    Dit kan niet ongedaan worden gemaakt!

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
nl[0]: Dit zal de foto/video uit uw Shotwell-bibliotheek verwijderen. Wilt u dit bestand ook naar de systeemprullenbak verplaatsen?
    
    Dit kan niet ongedaan worden gemaakt!
nl[1]: Dit zal %d foto's/video's uit uw Shotwell-bibliotheek verwijderen. Wilt u deze bestanden ook naar de systeemprullenbak verplaatsen?
    
    Dit kan niet ongedaan worden gemaakt!

en: This will remove the saved search "%s".  Continue?
nl: Dit zal de opgeslagen zoekopdracht "%s" verwijderen. Doorgaan?

en: This will remove the tag "%s" from one photo.  Continue? | This will remove the tag "%s" from %d photos.  Continue?
nl[0]: Dit zal het label "%s" van één foto verwijderen. Doorgaan?
nl[1]: Dit zal het label "%s" van %d foto's verwijderen. Doorgaan?

en: This will remove the video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
nl[0]: Dit zal de video uit uw Shotwell-bibliotheek verwijderen. Wilt u dit bestand ook naar de systeemprullenbak verplaatsen?
    
    Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.
nl[1]: Dit zal %d video's uit uw Shotwell-bibliotheek verwijderen. Wilt u deze bestanden ook naar de systeemprullenbak verplaatsen?
    
    Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Time Adjustment Error
nl: Fout bij aanpassen tijd

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
nl[0]: Het aanpassen van de tijd kon niet ongedaan worden gemaakt bij het volgende fotobestand.
nl[1]: Het aanpassen van de tijd kon niet ongedaan worden gemaakt bij de volgende fotobestanden.

en: Time:
nl: Tijd:

en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: To get started, import photos in any of these ways:
nl: Om te beginnen, importeer uw foto's op een van deze manieren:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
nl: Indien u wilt importeren vanaf een andere dienst, dan kunt u deze selecteren in het bovenstaande menu.

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
nl: Indien u wilt publiceren naar een andere dienst, dan kunt u deze selecteren in het bovenstaande menu.

en: To:
nl: Tot:

en: Today
nl: Vandaag

en: Transition d_elay:
nl: Overgangsv_ertraging:

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash is empty
nl: De prullenbak is leeg

en: TumblrPublisher: start( ): can't start; this publisher is not restartable.
nl: TumblrPublisher: start( ): kan niet starten; deze uitgever is niet herstartbaar.

en: Un_flag
nl: De_markeer

en: Unable to create cache directory %s: %s
nl: Kon buffermap %s niet aanmaken: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
nl: Kon datamap %s niet aanmaken: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
nl: Kon datasubmap %s niet aanmaken: %s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
nl: Kon tijdelijke map %s niet aanmaken: %s

en: Unable to decode file
nl: Kon het bestand niet decoderen

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
nl[0]: Kon %d foto/video niet van de camera verwijderen wegens een probleem.
nl[1]: Kon %d foto's/video's niet van de camera verwijderen wegens een probleem.

en: Unable to display FAQ: %s
nl: Kon FAQ niet tonen: %s

en: Unable to display help: %s
nl: Kan hulp niet laten zien: %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
nl[0]: Kan één foto niet dupliceren door een bestandsfout
nl[1]: Kan %d foto's niet dupliceren door bestandsfouten

en: Unable to export %s: %s
nl: Kon %s niet exporteren: %s

en: Unable to export background to %s: %s
nl: Kon achtergrond niet exporteren naar %s: %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
nl: Kan de volgende foto niet exporteren door een bestandsfout.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
nl: Kon geen voorbeelden ophalen vanaf de camera:
    %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
nl: Kon tijdelijk bestand voor %s niet aanmaken: %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
nl: Kon Nautilus Send-To (versturen naar) niet openen: %s

en: Unable to launch editor: %s
nl: Kon bewerker niet starten: %s

en: Unable to lock camera: %s
nl: Kan de camera niet vergrendelen: %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
nl: Kon %s niet controleren: is geen map (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
nl: Kon niet navigeren naar foutendatabase: %s

en: Unable to open in file manager: %s
nl: Kon niet geopend worden in bestandsbeheerder: %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
nl: Kon fotodatabase %s niet openen/aanmaken: foutcode %d

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
nl: Kon bureaubladdiavoorstelling niet voorbereiden: %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
nl: Kon foto niet afdrukken:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
nl: Kon monitorende updates niet verwerken: %s

en: Unable to publish
nl: Kon niet publiceren

en: Unable to rename search to "%s" because the search already exists.
nl: Kon zoekopdracht niet hernoemen naar "%s" omdat deze zoekopdracht al bestaat.

en: Unable to rename tag to "%s" because the tag already exists.
nl: Kon label niet hernoemen naar "%s" omdat dit label al bestaat.

en: Unable to unmount camera.  Try unmounting the camera from the file manager.
nl: Kon camera niet afkoppelen. Probeer de camera via de bestandsbeheerder af te koppelen.

en: Unable to write to photo database file:
     %s
nl: Kon foto niet schrijven naar database:
     %s

en: Unconstrained
nl: Onbeperkt

en: Undated
nl: Zonder datum

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undoing Color Transformations
nl: Kleurbewerking ongedaan maken

en: Undoing Date and Time Adjustment
nl: Datum- en tijdsaanpassingen ongedaan maken

en: Undoing Enhance
nl: Verbeteren ongedaan maken

en: Undoing Flip Horizontally
nl: Ongedaan maken van horizontaal spiegelen

en: Undoing Flip Vertically
nl: Verticaal spiegelen ongedaan maken

en: Undoing Revert
nl: Herstellen ongedaan maken

en: Undoing Rotate
nl: Draaien aan het ongedaan maken

en: Unflag
nl: Demarkeren

en: Unflag selected photos
nl: Geselecteerde foto's demarkeren

en: Unflagging selected photos
nl: Markering van geselecteerde foto's verwijderen

en: Unknown error attempting to verify Shotwell's database: %s
nl: Er is een onbekende fout opgetreden bij het controleren van Shotwell's database: %s

en: Unmerging
nl: Samenvoegen ongedaan maken

en: Unmodified
nl: Onaangepast

en: Unmounting...
nl: Afkoppelen...

en: Unrated
nl: Niet gewaardeerd

en: Unsupported file format
nl: Niet-ondersteund bestandsformaat

en: Updating library...
nl: Bijwerken van bibliotheek…

en: Upload _size:
nl: Upload_grootte:

en: Uploading %d of %d
nl: %d van %d uploaden

en: Use a _standard size:
nl: _Standaardgrootte gebruiken:

en: Use a c_ustom size:
nl: Aangepaste grootte gebr_uiken:

en: User _name
nl: Gebruikers_naam

en: User aborted import
nl: Importeren afgebroken door gebruiker

en: Username and/or password invalid. Please try again
nl: Gebruikersnaam en/of wachtwoord onjuist. Probeer het a.u.b. opnieuw

en: Verifying authorization...
nl: Autorisatie controleren…

en: Video privacy _setting:
nl: Privacy-in_stellingen video:

en: Videos
nl: Video's

en: Videos _visible to:
nl: Video's zichtbaar _voor:

en: Videos and new photo albums _visible to:
nl: Video's en nieuwe fotoalbums zichtbaar _voor:

en: Videos will appear in '%s'
nl: Video's zullen verschijnen in '%s'

en: Videos will appear in:
nl: Video's zullen verschijnen in:

en: View Eve_nt for Photo
nl: Gebeurte_nis van foto bekijken

en: Visit the Yandex.Fotki web site
nl: Bezoek de Yandex.Fotki-website

en: Visit the Yorba web site
nl: Bezoek de Yorba-website

en: Wallet (2 x 3 in.)
nl: Portemonnee (2 x 3 inch)

en: Welcome to Shotwell!
nl: Welkom bij Shotwell!

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
nl: Welkom bij de bibliotheekimportdienst van F-Spot.
    
    Selecteer a.u.b. een bibliotheek om te importeren, hetzij door een van de bestaande bibliotheken te selecteren die Shotwel heeft gevonden, hetzij door een alternatief databasebestand van F-Spot te selecteren.

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
nl: Welkom bij de bibliotheekimportdienst van F-Spot.
    
    Selecteer a.u.b. een databasebestand van F-Spot.

en: Welcome!
nl: Welkom!

en: Where would you like to publish the selected photos?
nl: Waar wilt u de geselecteerde foto's publiceren?

en: Width
nl: Breedte

en: Width or height
nl: Breedte of hoogte

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
nl: Labels, titels, en andere _meta-informatie naar fotobestanden schrijven

en: Writing metadata to files...
nl: Wegschrijven van meta-informatie naar bestanden…

en: Year%sMonth
nl: Jaar%sMaand

en: Year%sMonth%sDay
nl: Jaar%sMaand%sDag

en: Year%sMonth-Day
nl: Jaar%sMaand-Dag

en: Year-Month-Day
nl: Jaar-Maand-Dag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You are logged into Facebook as %s.
nl: U bent ingelogd bij Facebook als %s.

en: You are logged into Flickr as %s.
nl: U bent ingelogd bij Flickr als %s.

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
nl: U bent ingelogd bij Picasa Web Albums als %s.

en: You are logged into Tumblr as %s.
nl: U bent op Tumbir aangemeld als %s.

en: You are logged into YouTube as %s.
nl: U bent ingelogd bij YouTube als %s.

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don't yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
nl: U bent momenteel niet ingelogd bij Facebook.
    
    Als u nog geen Facebook-account heeft, dan kunt u die aanmaken tijdens het inlogproces. Tijdens het inloggen kan Shotwell-verbinden u om toestemming vragen om foto's te uploaden en om naar uw prikbord te publiceren. Deze toestemming is nodig zodat Shotwell-verbinden kan functioneren.

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Login to log into Flickr in your Web browser.  You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
nl: U bent momenteel niet aangemeld bij Flickr.
    
    Klik op aanmelden om uzelf in uw webbrowser aan te melden bij Flickr.  U dient Shotwell-verbinden te autoriseren om een verbinding te maken met uw Flickr-account.

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Login to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
nl: U bent momenteel niet aangemeld bij Picasa Web Albums.
    
    Klik op aanmelden om uzelf via uw webbrowser aan te melden bij Picasa Web Albums. U dient Shotwell te autoriseren om verbinding te kunnen maken met uw Picasa Web Albums-account.

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
nl: U bent momenteel niet aangemeld op Yandex.Fotki.

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
nl: U bent momenteel niet ingelogd bij YouTube.
    
    U moet al een Google-account hebben en deze ingesteld hebben voor YouTube om door te kunnen gaan. U kunt de meeste accounts instellen door minstens eenmaal in te loggen bij YouTube in uw webbrowser.

en: You can also import photos in any of these ways:
nl: U kunt foto's ook op één van de volgende manieren importeren:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
nl: U heeft geen data-importplug-in ingeschakeld.
    
    Om het mogelijk te maken om data te importeren vanuit een toepassing, dient u minimaal één data-importplug-in in te schakelen. Plug-ins kunt u inschakelen in de Voorkeuren-dialoog.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
nl: U heeft zich reeds in- en uitgelogd bij Facebook tijdens deze Shotwell-sessie.
    Om door te kunnen gaan met het publiceren naar Facebook dient u Shotwell af te sluiten en te herstarten waarna u het opnieuw kunt proberen.

en: You have already logged in and out of Flickr during this Shotwell session.
    To continue publishing to Flickr, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
nl: U heeft zich reeds in- en uitgelogd bij Flickr tijdens deze Shotwell-sessie.
    Om door te kunnen gaan met het publiceren naar Flickr dient u Shotwell af te sluiten en te herstarten waarna u het opnieuw kunt proberen.

en: You have already logged in and out of a Google service during this Shotwell session.
    
    To continue publishing to Google services, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
nl: U heeft zich reeds aan- en afgemeld bij een Googledienst gedurende deze Shotwellsessie.
    
    Om verder te gaan met publiceren naar Googlediensten dient u Shotwell af te sluiten en opnieuw te starten; probeer het publiceren daarna opnieuw.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
nl: Uw Flickr Pro-account geeft u het recht om ongelimiteerd te uploaden.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month, you have %d megabytes remaining in your upload quota.
nl: Uw gratis Flickr-account heeft een limiet voor wat u maandelijks mag uploaden.
    Voor deze maand heeft u nog %d megabytes aan ruimte over.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
nl: Uw fotobibliotheek is niet compatibel met deze versie van Shotwell. Het lijkt erop dat hij gemaakt is met Shotwell %s (schema %d). Dit is versie %s (schema %d). Wis uw bibliotheek door %s te verwijderen en herimporteer daarna uw foto's .

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please use the latest version of Shotwell.
nl: Uw fotobibliotheek is niet compatibel met deze versie van Shotwell. Het lijkt erop dat hij gemaakt is met Shotwell %s (schema %d). Dit is versie %s (schema %d). Gebruik a.u.b. de nieuwste versie van Shotwell.

en: Zoom _100%
nl: _100% zoomen

en: Zoom _200%
nl: _200% zoomen

en: Zoom _In
nl: _Inzoomen

en: Zoom _Out
nl: Uitz_oomen

en: Zoom the photo to 100% magnification
nl: Foto zoomen naar 100% vergroting

en: Zoom the photo to 200% magnification
nl: Foto zoomen naar 200% vergroting

en: Zoom the photo to fit on the screen
nl: Zoom de foto om op het scherm te passen

en: [FILE]
nl: [BESTAND]

en: _About
nl: O_ver

en: _Add Tags...
nl: Labels _toevoegen…

en: _Adjust
nl: _Aanpassen

en: _Adjust Date and Time...
nl: Datum en tijd _aanpassen…

en: _Albums (or write new):
nl: _Albums (of maak nieuwe aan):

en: _All Photos
nl: _Alle foto's

en: _Ascending
nl: _Oplopend

en: _Autosize:
nl: _Automatisch schalen:

en: _Background:
nl: _Achtergrond

en: _Basic Information
nl: _Basisinformatie

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Comments
nl: _Commentaren

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _Copy Color Adjustments
nl: Kleuraanpassingen _kopiëren

en: _Crop
nl: _Bijsnijden

en: _Decrease
nl: Ver_lagen

en: _Delay:
nl: _Vertraging

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: _Delete Tag "%s"
nl: Label "%s" verwij_deren

en: _Developer
nl: _Ontwikkelaar

en: _Directory structure:
nl: _Mapstructuur:

en: _Do no upload tags
nl: _Geen labels uploaden

en: _Don't show this message again
nl: Laat _dit bericht nooit meer zien

en: _Duplicate
nl: _Duplicaat maken

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Edit...
nl: Be_werken…

en: _Email address
nl: _E-mailadres

en: _Enhance
nl: _Verbeteren

en: _Export...
nl: _Exporteer…

en: _File
nl: _Bestand

en: _Filter Photos
nl: Foto's _filteren

en: _Find
nl: _Zoeken

en: _Find...
nl: _Zoeken…

en: _Flag
nl: _Markeer

en: _Forbid downloading original photo
nl: Downloaden van originele _foto niet toestaan

en: _Format:
nl: _Grootte:

en: _Frequently Asked Questions
nl: _FAQ (veelgestelde vragen)

en: _Help
nl: _Hulp

en: _If a title is set and comment unset, use title as comment
nl: _Indien de titel ingesteld is i.p.v. het commentaar, gebruik dan de titel als commentaar

en: _Import
nl: _Importeer

en: _Import From Folder...
nl: _Importeren uit map…

en: _Import in Place
nl: _Importeren naar locatie

en: _Import photos from your %s folder
nl: Foto's uit uw %s-map _importeren

en: _Import photos to:
nl: _Foto's importeren naar:

en: _Increase
nl: Ver_hogen

en: _Keep
nl: _Bewaren

en: _Login
nl: In_loggen

en: _Logout
nl: Afme_lden

en: _Match
nl: Overeenko_mend met

en: _Match photo aspect ratio
nl: _Beeldverhouding behouden

en: _Merge Events
nl: Gebeurtenissen sa_menvoegen

en: _Modify original file
nl: Originele bestanden _aanpassen

en: _Modify original files
nl: Originele bestanden _aanpassen

en: _Modify original photo file
nl: Originele foto _aanpassen

en: _Modify original photo files
nl: Originele foto's _aanpassen

en: _Move to Trash
nl: Naar prullenbak _verplaatsen

en: _Name of search:
nl: _Naam van zoekopdracht:

en: _New
nl: _Nieuw

en: _New Event
nl: _Nieuwe gebeurtenis

en: _Next Photo
nl: Volge_nde foto

en: _Output photo at:
nl: _Voer foto uit op:

en: _Password
nl: _Wachtwoord

en: _Paste Color Adjustments
nl: Kleuraanpassingen _plakken

en: _Pattern:
nl: _Patroon:

en: _Photo
nl: _Foto

en: _Photos
nl: _Foto's

en: _Play Video
nl: Video afs_pelen

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Previous Photo
nl: Vo_rige foto

en: _Print...
nl: Af_drukken…

en: _Publish
nl: _Publiceren

en: _Quality:
nl: _Kwaliteit:

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: _Ratings
nl: Waa_rderingen

en: _Red-eye
nl: _Rode-ogen

en: _Redo
nl: _Opnieuw doen

en: _Rejected
nl: Afgewe_zen

en: _Remember Password
nl: Wachtwoord _onthouden

en: _Remove
nl: Ve_rwijderen

en: _Remove location, camera, and other identifying information before uploading
nl: Locatie, camera en andere identificatiegegevens _verwijderen alvorens te uploaden

en: _Rename...
nl: _Hernoemen…

en: _Replace
nl: Ve_rvangen

en: _Report a Problem...
nl: Een probleem _rapporteren…

en: _Reset
nl: He_rstellen

en: _Restore
nl: He_rstellen

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Save a Copy
nl: Een kopie op_slaan

en: _Scaling constraint:
nl: _Schaalbeperking:

en: _Search Bar
nl: Zoek_balk

en: _Set Rating
nl: Waardering in_stellen

en: _Shift photos/videos by the same amount
nl: Foto's/video's evenveel ver_schuiven

en: _Skip
nl: Over_slaan

en: _Stop Import
nl: Importeren _stoppen

en: _Straighten
nl: _Rechtmaken

en: _Switch Developer
nl: Ontwikkelaar _wisselen

en: _Titles
nl: _Titels

en: _Transition effect:
nl: Overgangseffec_t:

en: _Trash File | _Trash Files
nl[0]: Bestand naar prullenbak _verplaatsen
nl[1]: Bestanden naar prullenbak _verplaatsen

en: _URL of your Piwigo photo library
nl: _URL van uw Piwigo-fotobibliotheek

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Unmount
nl: _Afkoppelen

en: _Unrated
nl: Onge_waardeerd

en: _View
nl: _Weergave

en: _Watch library directory for new files
nl: Bibliotheekmap monitoren voor nieuwe bestanden

en: a raw photo
nl: een RAW-foto

en: a video
nl: een video

en: all
nl: alles

en: and
nl: en

en: and higher
nl: en hoger

en: and lower
nl: en lager

en: any
nl: elk

en: any photo
nl: een foto

en: black
nl: zwart

en: contains
nl: bevat

en: couldn't copy %s
    	to %s
nl: kon %s niet kopiëren
    	naar %s

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: does not contain
nl: bevat niet

en: duplicates existing media item
nl: dupliceert bestaand media-item

en: ends with
nl: eindigt op

en: error message:
nl: foutbericht:

en: external modifications
nl: externe wijzigingen

en: flagged
nl: gemarkeerd

en: has
nl: heeft

en: has no
nl: heeft geen

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: internal modifications
nl: interne wijzigingen

en: is after
nl: is na

en: is before
nl: is voor

en: is between
nl: is tussen

en: is exactly
nl: is gelijk aan

en: is not
nl: is niet

en: is not set
nl: is niet ingesteld

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: modifications
nl: wijzigingen

en: modified
nl: aangepast

en: none
nl: geen

en: not flagged
nl: niet gemarkeerd

en: of the following:
nl: van het volgende:

en: only
nl: alleen

en: period of time
nl: tijdsduur

en: second | seconds
nl[0]: seconde
nl[1]: seconden

en: seconds
nl: seconden

en: starts with
nl: begint met

en: untitled
nl: naamloos

en: white
nl: wit

en: within category:
nl: in de categorie:
