shotwell - en to pl translation catalogue (1233 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
pl[0]: 
    
    Oraz jedno inne.
pl[1]: 
    
    Oraz %d inne.
pl[2]: 
    
    Oraz %d innych.

en: 
    
    The file "%s" may not be supported by or may be too large for this instance of Gallery3.
pl: 
    
    Plik „%s” może nie być obsługiwany lub może być za dużo dla tej witryny Gallery3.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
pl: 
    
    Kontynuować eksportowanie?

en: 
    Note that Gallery3 only supports the video types that Flowplayer does.
pl: 
    Proszę zauważyć, że serwis Gallery3 obsługuje tylko rodzaje nagrań wideo obsługiwane przez oprogramowanie Flowplayer.

en:  Site Not Found
pl:  Nie odnaleziono witryny

en: %-I:%M %p
pl: %H∶%M

en: %-I:%M:%S %p
pl: %H∶%M∶%S

en: %.1f seconds
pl: %.1f s

en: %a %b %d, %Y
pl: %a, %e %b %Y

en: %d Event | %d Events
pl[0]: %d wydarzenie
pl[1]: %d wydarzenia
pl[2]: %d wydarzeń

en: %d Photo | %d Photos
pl[0]: %d zdjęcie
pl[1]: %d zdjęcia
pl[2]: %d zdjęć

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
pl[0]: %d zdjęcie/nagranie wideo
pl[1]: %d zdjęcia/nagrania wideo
pl[2]: %d zdjęć/nagrań wideo

en: %d Video | %d Videos
pl[0]: %d nagranie wideo
pl[1]: %d nagrania wideo
pl[2]: %d nagrań wideo

en: %d hour | %d hours
pl[0]: %d godzina
pl[1]: %d godziny
pl[2]: %d godzin

en: %d minute | %d minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: %d second | %d seconds
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: %d sekundy
pl[2]: %d sekund

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
pl: %d %b %Y, %H∶%M∶%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
pl: %d %b %Y, %I∶%M∶%S %p

en: %s Database
pl: Baza danych %s

en: %s does not exist.
pl: %s nie istnieje.

en: %s does not support the file format of
    %s.
pl: Program %s nie obsługuje formatu pliku
    %s.

en: %s is not a file.
pl: %s nie jest plikiem.

en: %s or Better
pl: %s lub lepszą

en: '%s' isn't a valid response to an OAuth authentication request
pl: „%s” nie jest prawidłową odpowiedzią na żądanie uwierzytelnienia OAuth

en: (Help)
pl: (Pomoc)

en: (None)
pl: (Brak)

en: (and %d more)
pl: (oraz %d więcej)

en: 1 day
pl: dzień

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
pl[0]: Jeden duplikat zdjęcia nie został zaimportowany:
pl[1]: %d duplikaty zdjęć nie zostały zaimportowane:
pl[2]: %d duplikatów zdjęć nie zostało zaimportowanych:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
pl[0]: Jeden duplikat zdjęcia/nagrania wideo nie został zaimportowany:
pl[1]: %d duplikaty zdjęć/nagrań wideo nie zostały zaimportowane:
pl[2]: %d duplikatów zdjęć/nagrań wideo nie zostało zaimportowanych:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
pl[0]: Jeden duplikat nagrania wideo nie został zaimportowany:
pl[1]: %d duplikaty nagrań wideo nie zostały zaimportowane:
pl[2]: %d duplikatów nagrań wideo nie zostało zaimportowanych:

en: 1 file failed to import because it was corrupt:
     | %d files failed to import because it was corrupt:
pl[0]: Zaimportowanie jednego pliku się nie powiodło, ponieważ jest on uszkodzony:
pl[1]: Zaimportowanie %d plików się nie powiodło, ponieważ są one uszkodzone:
pl[2]: Zaimportowanie %d plików się nie powiodło, ponieważ są one uszkodzone:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
pl[0]: Zaimportowanie jednego pliku się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:
pl[1]: Zaimportowanie %d plików się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:
pl[2]: Zaimportowanie %d plików się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
pl[0]: Zaimportowanie jednego pliku się nie powiodło z powodu błędu aparatu:
pl[1]: Zaimportowanie %d plików się nie powiodło z powodu błędu aparatu:
pl[2]: Zaimportowanie %d plików się nie powiodło z powodu błędu aparatu:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
pl[0]: Zaimportowanie jednego pliku się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:
pl[1]: Zaimportowanie %d plików się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:
pl[2]: Zaimportowanie %d plików się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
pl[0]: Pominięto jeden plik z powodu anulowania na żądanie użytkownika:
pl[1]: Pominięto %d pliki z powodu anulowania na żądanie użytkownika:
pl[2]: Pominięto %d plików z powodu anulowania na żądanie użytkownika:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
pl[0]: Pominięto jeden plik nie będący obrazem.
pl[1]: Pominięto %d pliki nie będące obrazami.
pl[2]: Pominięto %d plików nie będących obrazami.

en: 1 photo failed to import because it was corrupt:
     | %d photos failed to import because they were corrupt:
pl[0]: Zaimportowanie jednego zdjęcia się nie powiodło, ponieważ jest one uszkodzone:
pl[1]: Zaimportowanie %d zdjęć się nie powiodło, ponieważ są one uszkodzone:
pl[2]: Zaimportowanie %d zdjęć się nie powiodło, ponieważ są one uszkodzone:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
pl[0]: Zaimportowanie jednego zdjęcia się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:
pl[1]: Zaimportowanie %d zdjęć się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:
pl[2]: Zaimportowanie %d zdjęć się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
pl[0]: Zaimportowanie jednego zdjęcia się nie powiodło z powodu błędu aparatu:
pl[1]: Zaimportowanie %d zdjęć się nie powiodło z powodu błędu aparatu:
pl[2]: Zaimportowanie %d zdjęć się nie powiodło z powodu błędu aparatu:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
pl[0]: Zaimportowanie jednego zdjęcia się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:
pl[1]: Zaimportowanie %d zdjęć się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:
pl[2]: Zaimportowanie %d zdjęć się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
pl[0]: Pominięto jedno zdjęcie z powodu anulowania przez użytkownika:
pl[1]: Pominięto %d zdjęcia z powodu anulowania przez użytkownika:
pl[2]: Pominięto %d zdjęć z powodu anulowania przez użytkownika:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
pl[0]: Jedno zdjęcie zostało pomyślnie zaimportowane.
pl[1]: %d zdjęcia zostały pomyślnie zaimportowane.
pl[2]: %d zdjęć zostało pomyślnie zaimportowanych.

en: 1 photo/video failed to import because it was corrupt:
     | %d photos/videos failed to import because they were corrupt:
pl[0]: Zaimportowanie jednego zdjęcia/nagrania wideo się nie powiodło, ponieważ jest one uszkodzone:
pl[1]: Zaimportowanie %d zdjęć/nagrań wideo się nie powiodło, ponieważ są one uszkodzone:
pl[2]: Zaimportowanie %d zdjęć/nagrań wideo się nie powiodło, ponieważ są one uszkodzone:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
pl[0]: Zaimportowanie jednego zdjęcia/nagrania wideo się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:
pl[1]: Zaimportowanie %d zdjęć/nagrań wideo się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:
pl[2]: Zaimportowanie %d zdjęć/nagrań wideo się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
pl[0]: Zaimportowanie jednego zdjęcia/nagrania wideo się nie powiodło z powodu błędu aparatu:
pl[1]: Zaimportowanie %d zdjęć/nagrań wideo się nie powiodło z powodu błędu aparatu:
pl[2]: Zaimportowanie %d zdjęć/nagrań wideo się nie powiodło z powodu błędu aparatu:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
pl[0]: Zaimportowanie jednego zdjęcia/nagrania wideo się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:
pl[1]: Zaimportowanie %d zdjęć/nagrań wideo się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:
pl[2]: Zaimportowanie %d zdjęć/nagrań wideo się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
pl[0]: Pominięto jedno zdjęcie/nagranie wideo z powodu anulowania przez użytkownika:
pl[1]: Pominięto %d zdjęcia/nagrania wideo z powodu anulowania przez użytkownika:
pl[2]: Pominięto %d zdjęć/nagrań wideo z powodu anulowania przez użytkownika:

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
pl[0]: Jedno zdjęcie/nagranie wideo zostało pomyślnie zaimportowane.
pl[1]: %d zdjęcia/nagrania wideo zostały pomyślnie zaimportowane.
pl[2]: %d zdjęć/nagrań wideo zostało pomyślnie zaimportowanych.

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
pl[0]: Pominięto jedno nieobsługiwane zdjęcie:
pl[1]: Pominięto %d nieobsługiwane zdjęcia:
pl[2]: Pominięto %d nieobsługiwanych zdjęć:

en: 1 video failed to import because it was corrupt:
     | %d videos failed to import because they were corrupt:
pl[0]: Zaimportowanie jednego nagrania wideo się nie powiodło, ponieważ jest one uszkodzone:
pl[1]: Zaimportowanie %d nagrań wideo się nie powiodło, ponieważ są one uszkodzone:
pl[2]: Zaimportowanie %d nagrań wideo się nie powiodło, ponieważ są one uszkodzone:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
pl[0]: Zaimportowanie jednego nagrania wideo się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:
pl[1]: Zaimportowanie %d nagrań wideo się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:
pl[2]: Zaimportowanie %d nagrań wideo się nie powiodło, ponieważ katalog kolekcji zdjęć nie jest zapisywalny:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
pl[0]: Zaimportowanie jednego nagrania wideo się nie powiodło z powodu błędu aparatu:
pl[1]: Zaimportowanie %d nagrań wideo się nie powiodło z powodu błędu aparatu:
pl[2]: Zaimportowanie %d nagrań wideo się nie powiodło z powodu błędu aparatu:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
pl[0]: Zaimportowanie jednego nagrania wideo się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:
pl[1]: Zaimportowanie %d nagrań wideo się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:
pl[2]: Zaimportowanie %d nagrań wideo się nie powiodło z powodu błędu pliku lub sprzętu:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
pl[0]: Pominięto jedno nagranie wideo z powodu anulowania przez użytkownika:
pl[1]: Pominięto %d nagrania wideo z powodu anulowania przez użytkownika:
pl[2]: Pominięto %d nagrań wideo z powodu anulowania przez użytkownika:

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
pl[0]: Jedno nagranie wideo zostało pomyślnie zaimportowane.
pl[1]: %d nagrania wideo zostały pomyślnie zaimportowane.
pl[2]: %d nagrań wideo zostało pomyślnie zaimportowanych.

en: 1024 x 768 pixels
pl: 1024×768 pikseli

en: 11 x 14 in.
pl: 11×14 cali

en: 1280 x 853 pixels
pl: 1280×853 piksele

en: 13 x 18 cm
pl: 13×18 cm

en: 16 images per page
pl: 16 obrazów na stronę

en: 16 x 20 in.
pl: 16×20 cali

en: 18 x 24 cm
pl: 18×24 cm

en: 2 images per page
pl: Dwa obrazy na stronę

en: 20 x 30 cm
pl: 20×30 cm

en: 2048 x 1536 pixels
pl: 2048×1536 pikseli

en: 24 Hr
pl: 24-godzinny

en: 24 x 40 cm
pl: 24×40 cm

en: 30 x 40 cm
pl: 30×40 cm

en: 32 images per page
pl: 32 obrazy na stronę

en: 4 images per page
pl: Cztery obrazy na stronę

en: 4 x 6 in.
pl: 4×6 cali

en: 4096 x 3072 pixels
pl: 4096×3072 piksele

en: 5 x 7 in.
pl: 5×7 cali

en: 500 x 375 pixels
pl: 500×375 pikseli

en: 6 images per page
pl: Sześć obrazów na stronę

en: 8 images per page
pl: Osiem obrazów na stronę

en: 8 x 10 in.
pl: 8×10 cali

en: <b>Pixel Resolution</b>
pl: <b>Rozdzielczość w pikselach</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
pl: <b>Rozmiar wydrukowanego obrazu</b>

en: <b>Titles</b>
pl: <b>Tytuły</b>

en: A _new album
pl: _Nowy album

en: A _new album named:
pl: _Nowym albumie o nazwie:

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell's library.  Shotwell cannot continue.
    
    %s
pl: Wystąpił krytyczny błąd podczas uzyskiwania dostępu do kolekcji programu Shotwell. Program nie może kontynuować.
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to %s can't continue.
pl: Plik wymagany do publikowania jest niedostępny. Nie można kontynuować publikowania do serwisu %s.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can't continue.
pl: Plik wymagany do publikowania jest niedostępny. Nie można kontynuować publikowania do serwisu Facebook.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can't continue.
pl: Plik wymagany do publikowania jest niedostępny. Nie można kontynuować publikowania do serwisu Flickr.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can't continue.
pl: Plik wymagany do publikowania jest niedostępny. Nie można kontynuować publikowania do serwisu Picasa.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Youtube can't continue.
pl: Plik wymagany do publikowania jest niedostępny. Nie można kontynuować publikowania do serwisu YouTube.

en: A grayscale color for use as the background color.
pl: Kolor w skali szarości używany jako kolor tła.

en: A nonzero, positive integer representing the height part of the last custom crop ratio the user entered.
pl: Niezerowa, dodatnia liczba całkowita przedstawiająca wysokość ostatnio wprowadzonych niestandardowych proporcji kadrowania.

en: A nonzero, positive integer representing the width part of the last custom crop ratio the user entered.
pl: Niezerowa, dodatnia liczba całkowita przedstawiająca szerokość ostatnio wprowadzonych niestandardowych proporcji kadrowania.

en: A numeric code representing the currently selected images per page mode used when printing
pl: Kod numeryczny przedstawiający obecnie wybrany tryb obrazów na stronę używany podczas drukowania

en: A numeric code representing the default size for photos published to Facebook
pl: Kod numeryczny przedstawiający domyślne wymiary zdjęć publikowanych w serwisie Facebook

en: A numeric code representing the default size for photos published to Flickr
pl: Kod numeryczny przedstawiający domyślne wymiary zdjęć publikowanych w serwisie Flickr

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Picasa Web Albums
pl: Kod numeryczny przedstawiający domyślne wymiary zdjęć wysyłanych do serwisu Picasa Web Albums

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Tumblr
pl: Kod numeryczny przedstawiający domyślne wymiary zdjęć wysyłanych do serwisu Tumblr

en: A numeric code representing the default visibility for photos published to Flickr
pl: Kod numeryczny przedstawiający domyślną widoczność zdjęć publikowanych w serwisie Flickr

en: A numeric code representing the last crop menu choice the user made.
pl: Kod numeryczny przedstawiający ostatnio wybrane proporcje kadrowania.

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Piwigo.
pl: Kod numeryczny przedstawiający ostatnie ustawienie wymiarów zdjęcia używane podczas publikowania na serwerze Piwigo.

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Rajce.
pl: Kod numeryczny przedstawiający ostatnie wymiary zdjęć używane podczas publikowania do serwera Rajce.

en: A numeric code representing the last service from which photos were imported
pl: Kod numeryczny przedstawiający ostatnią usługę, z której importowano zdjęcia

en: A numeric code representing the last service to which photos were published
pl: Kod numeryczny przedstawiający ostatnią usługę, w której zdjęcia były publikowane

en: A numeric code representing unit of measure (inches or centimeters) used when printing
pl: Kod numeryczny przedstawiający jednostkę miary (cale lub centymetry) używaną podczas drukowania

en: A numeric code that captures the state of the GStreamer plug-in environment
pl: Kod numeryczny przechwytujący stan środowiska wtyczki GStreamer

en: A numeric code that describes how photos are laid out on the page during printing
pl: Kod numeryczny opisujący sposób ułożenia zdjęć na stronie podczas drukowania

en: A numeric code that specifies the sort criteria for photos in library views.
pl: Kod numeryczny określający kryteria porządkowania zdjęć w widoku kolekcji.

en: A string encoding a custom naming pattern that will be used to name photo directories on import.
pl: Ciąg kodujący niestandardowy wzorzec nazw używany do nazywania katalogów zdjęć podczas importowania.

en: A string encoding a naming pattern that will be used to name photo directories on import.
pl: Ciąg kodujący wzorzec nazw używany do nazywania katalogów zdjęć podczas importowania.

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
pl: Plik tymczasowy wymagany do publikacji jest niedostępny

en: A3 (297 x 420 mm)
pl: A3 (297×420 mm)

en: A4 (210 x 297 mm)
pl: A4 (210×297 mm)

en: API _Key:
pl: _Klucz API:

en: API key
pl: klucz API

en: Access _type:
pl: _Typ dostępu:

en: Add Tag "%s"
pl: Dodaj etykietę „%s”

en: Add Tags "%s" and "%s"
pl: Dodaj etykiety „%s” i „%s”

en: Add _Tags...
pl: Dodaj e_tykiety…

en: Adjust
pl: Dopasuj

en: Adjust Date and Time
pl: Dostosowuje datę i czas

en: Adjust the photo's color and tone
pl: Dopasowuje kolor i tonację zdjęcia

en: Adjust the size of the thumbnails
pl: Dopasowuje rozmiar miniatur

en: Adjusting Date and Time
pl: Dostosowywanie daty i czasu

en: Admins
pl: Administratorzy

en: Admins, Family
pl: Administratorzy, rodzina

en: Admins, Family, Friends
pl: Administratorzy, rodzina, przyjaciele

en: Admins, Family, Friends, Contacts
pl: Administratorzy, rodzina, przyjaciele, kontakty

en: Album comment:
pl: Komentarz albumu:

en: All + _Rejected
pl: Wszystko + _odrzucone

en: All Events
pl: Wszystkie wydarzenia

en: All photo source files are missing.
pl: Brak wszystkich plików źródłowych zdjęć.

en: An _existing album
pl: Istni_ejący album

en: An _existing album:
pl: Istni_ejącym albumie:

en: An _existing category:
pl: _Istniejącej kategorii:

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
pl: Wystąpił komunikat błędu podczas publikowania w serwisie Piwigo. Proszę spróbować ponownie.

en: An error message occurred when publishing to Rajce. Please try again.
pl: Wystąpił komunikat błędu podczas publikowania w serwisie Rajce. Proszę spróbować ponownie.

en: Angle:
pl: Kąt:

en: Any text
pl: Dowolny tekst

en: Apply copied color adjustments to the selected photos
pl: Wkleja skopiowane dostosowania kolorów zastosowane na zdjęciu

en: Applying Color Transformations
pl: Zastosowywanie przekształceń kolorów

en: Artist:
pl: Artysta:

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
pl[0]: Spróbowano zaimportować %d plik.
pl[1]: Spróbowano zaimportować %d pliki.
pl[2]: Spróbowano zaimportować %d plików.

en: Authorization _Number:
pl: _Numer upoważnienia:

en: Auto-importing photos...
pl: Automatyczne importowanie zdjęć…

en: Automatically improve the photo's appearance
pl: Automatycznie ulepsza wygląd zdjęcia

en: Back
pl: Wstecz

en: Best _Fit
pl: _Najlepsze dopasowanie

en: Blinds
pl: Zasłony

en: Blogs:
pl: Blogi:

[ctx: Button Label]
en: Edit Title
pl: Modyfikuj tytuł

en: By Exposure _Date
pl: We_dług daty ekspozycji

en: By _Filename
pl: Według _nazw plików

en: By _Rating
pl: Według _oceny

en: By _Title
pl: Według _tytułu

en: Camera
pl: Aparat

en: Camera error
pl: Błąd aparatu

en: Camera make:
pl: Producent aparatu:

en: Camera model:
pl: Model aparatu:

en: Cameras
pl: Aparaty

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
pl: Nie można otworzyć wybranego pliku bazy danych programu F-Spot: plik nie istnieje lub nie jest bazą danych programu F-Spot

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
pl: Nie można otworzyć wybranego pliku bazy danych programu F-Spot: ta wersja bazy danych programu F-Spot nie jest obsługiwana przez program Shotwell

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
pl: Nie można otworzyć wybranego pliku bazy danych programu F-Spot: błąd podczas odczytywania tablicy zdjęć

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
pl: Nie można otworzyć wybranego pliku bazy danych programu F-Spot: błąd podczas odczytywania tablicy etykiet

en: Change slideshow settings
pl: Zmienia ustawienia pokazu slajdów

en: Change the rating of your photo
pl: Zmienia ocenę zdjęcia

en: Chess
pl: Szachy

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
pl: Wybranie <span weight="bold">Plik %s Zaimportuj z katalogu</span>

en: Circle
pl: Kółko

en: Circles
pl: Kółka

en: Clock
pl: Zegar

en: Close
pl: Zamknij

en: Close _without Saving
pl: Zamknij _bez zapisywania

en: Close the red-eye tool
pl: Zamyka narzędzie usuwania czerwonych oczu

en: Co_py Photos
pl: _Skopiowanie zdjęć

en: Combine events into a single event
pl: Łączy wydarzenia w jedno

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: Con_tinue
pl: Ko_ntynuuj

en: Connect a camera to your computer and import
pl: Połączenie aparatu do komputera i zaimportowanie

en: Continue the slideshow
pl: Kontynuuje pokaz slajdów

en: Contrast Expansion
pl: Rozszerzenie kontrastu

en: Copy Color Adjustments
pl: Skopiuj dostosowania kolorów

en: Copy the color adjustments applied to the photo
pl: Kopiuje dostosowania kolorów zastosowane na zdjęciu

en: Copyright (C) 2013 rajce.net
pl: Copyright © 2013 rajce.net

en: Copyright:
pl: Prawa autorskie:

en: Core Data Import Services
pl: Usługi importowania głównych danych

en: Core Publishing Services
pl: Główne usługi publikowania

en: Core Slideshow Transitions
pl: Główne przejścia pokazu slajdów

en: Corrupt image file
pl: Uszkodzony plik obrazu

en: Could not load UI: %s
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika: %s

en: Could not make directory %s writable
pl: Nie można ustawić katalogu %s jako zapisywalnego

en: Could not make directory %s writable: %s
pl: Nie można ustawić katalogu %s jako zapisywalnego: %s

en: Create Tag
pl: Utwórz etykietę

en: Create a _new album named:
pl: Utworzenie _nowego albumu o nazwie:

en: Creating New Event
pl: Tworzenie nowego wydarzenia

en: Creating album %s...
pl: Tworzenie albumu %s…

en: Creating album...
pl: Tworzenie albumu…

en: Crop
pl: Przytnij

en: Crop the photo's size
pl: Przycina rozmiar zdjęcia

en: Crumble
pl: Kruszenie

en: Current
pl: Bieżące

en: Current Development:
pl: Bieżący wywoływacz:

en: Custom
pl: Własny

en: DIRECTORY
pl: KATALOG

en: D_escending
pl: Mal_ejąco

en: Data Imports
pl: Importowanie danych

en: Database error
pl: Błąd bazy danych

en: Database file:
pl: Plik bazy danych:

en: Date
pl: Data

en: Date:
pl: Data:

en: De_fault:
pl: _Domyślnie:

en: Decrease Rating
pl: Zmniejsz ocenę

en: Decrease the magnification of the photo
pl: Zmniejsza powiększenie zdjęcia

en: Decrease the magnification of the thumbnails
pl: Zmniejsza powiększenie miniatur

en: Decreasing ratings
pl: Zmniejszanie ocen

en: Default option for which RAW developer Shotwell will use.
pl: Domyślna opcja używana dla wywoływacza RAW.

en: Delay (in seconds) between photos in the slideshow.
pl: Opóźnienie między zdjęciami w pokazie slajdów w sekundach.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Search
pl: Usunięcie wyszukiwania

en: Delete Search "%s"
pl: Usuwa wyszukiwanie „%s”

en: Delete Tag
pl: Usuń etykietę

en: Delete Tag "%s"
pl: Usuń etykietę „%s”

en: Delete all photos in the trash
pl: Usuwa wszystkie zdjęcia z kosza

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
pl[0]: Usunąć te pliki z aparatu?
pl[1]: Usunąć %d pliki z aparatu?
pl[2]: Usunąć %d plików z aparatu?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
pl[0]: Usunąć to zdjęcie z aparatu?
pl[1]: Usunąć te %d zdjęcia z aparatu?
pl[2]: Usunąć te %d zdjęć z aparatu?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
pl[0]: Usunąć to zdjęcie/nagranie wideo z aparatu?
pl[1]: Usunąć te %d zdjęcia/nagrania wideo z aparatu?
pl[2]: Usunąć te %d zdjęć/nagrań wideo z aparatu?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
pl[0]: Usunąć to nagranie wideo z aparatu?
pl[1]: Usunąć te %d nagrania wideo z aparatu?
pl[2]: Usunąć te %d nagrań wideo z aparatu?

en: Deleting Photos
pl: Usuwanie zdjęć

en: Deleting...
pl: Usuwanie…

en: Determines how to filter photos based on their ratings. 1: Rejected or better, 2: Unrated or better, 3: One or better, 4: Two or better, 5: Three or better, 6: Four or better, 7: Five or better.
pl: Określa sposób filtrowania zdjęć w oparciu o ich oceny. 1: odrzucone lub lepsze, 2: nieocenione lub lepsze, 3: jeden lub lepsze, 4: dwa lub lepsze, 5: trzy lub lepsze, 6: cztery lub lepsze, 7: pięć lub lepsze.

en: Determines whether custom print sizes must match the aspect ratio of the original photo
pl: Określa, czy niestandardowe rozmiary drukowania muszą pasować do proporcji oryginalnego zdjęcia

en: Developer:
pl: Wywoływacz:

[ctx: Dialog Title]
en: Add Tags
pl: Dodanie etykiet

[ctx: Dialog Title]
en: Edit Title
pl: Modyfikacja tytułu

en: Directory in which imported photo files are placed.
pl: Katalog, w którym umieszczać zaimportowane pliki zdjęć.

en: Disable _comments
pl: Wyłączenie _komentarzy

en: Disk failure
pl: Niepowodzenie dysku

en: Disk full
pl: Dysk jest pełny

en: Display
pl: Ekran

en: Display %s
pl: Wyświetlanie %s

en: Display %s or Better
pl: Wyświetlanie %s lub lepszych

en: Display basic information for the selection
pl: Wyświetla podstawowe informacje o wybranych zdjęciach

en: Display each photo's rating
pl: Wyświetla oceny każdego zdjęcia

en: Display each photo's tags
pl: Wyświetla etykiety każdego zdjęcia

en: Display extended information for the selection
pl: Wyświetla rozszerzone informacje o wybranych zdjęciach

en: Display the comment of each event
pl: Wyświetlanie komentarza dla każdego wydarzenia

en: Display the comment of each photo
pl: Wyświetla komentarz każdego zdjęcia

en: Display the search bar
pl: Wyświetla pasek wyszukiwania

en: Display the sidebar
pl: Wyświetla panel boczny

en: Display the title of each photo
pl: Wyświetla tytuł każdego zdjęcia

en: Display the tool bar
pl: Wyświetla pasek narzędziowy

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
pl: Bez monitorowania zmian w katalogu kolekcji podczas uruchamiania

en: Don't display startup progress meter
pl: Bez wyświetlania paska postępu uruchamiania

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
pl: Przeniesienie zdjęć do okna programu Shotwell

en: Duplicate
pl: Utwórz duplikat

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
pl: Niezaimportowane duplikaty zdjęć/nagrań wideo:

en: Duplicating photos
pl: Tworzenie duplikatów zdjęć

en: Duration:
pl: Czas trwania:

en: E_xtended Information
pl: _Rozszerzone informacje

en: E_xternal photo editor:
pl: _Zewnętrzny edytor zdjęć:

en: Edit Comment
pl: Modyfikacja komentarza

en: Edit Event Comment
pl: Modyfikuj komentarz wydarzenia

en: Edit Event _Comment...
pl: Modyfikuj _komentarz wydarzenia…

en: Edit Photo/Video Comment
pl: Modyfikuj komentarz zdjęcia/nagrania wideo

en: Edit _Comment...
pl: Modyfikuj _komentarz…

en: Edit _Title...
pl: Mo_dyfikuj tytuł…

en: Empty T_rash
pl: Opróżnij _kosz

en: Empty Trash
pl: Opróżnij kosz

en: Emptying Trash...
pl: Opróżnianie kosza…

en: Enhance
pl: Uwydatnij

en: Enhancing
pl: Uwydatnianie

en: Enter email and password associated with your Rajce account.
pl: Proszę podać adres e-mail i hasło powiązane z kontem serwisu Rajce.

en: Enter the URL for your Gallery3 site and the username and password (or API key) for your Gallery3 account.
pl: Proszę podać adres URL witryny Gallery3 oraz nazwę użytkownika i hasło (lub klucz API) dla konta w serwisie Gallery3.

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
pl: Proszę podać adres URL kolekcji zdjęć serwisu Piwigo oraz nazwę użytkownika i hasło powiązane z kontem w serwisie Piwigo dla tej kolekcji.

en: Enter the confirmation number which appears after you log into Flickr in your Web browser.
pl: Proszę podać numer potwierdzenia pojawiający się po zalogowaniu do serwisu Flickr w przeglądarce WWW.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
pl: Proszę podać nazwę użytkownika i hasło powiązane z kontem serwisu Tumblr.

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
pl: Błąd podczas uzyskiwania dostępu do pliku bazy danych:
     %s
    
    Błąd: 
    %s

en: Error loading UI file %s: %s
pl: Błąd podczas wczytywania pliku interfejsu użytkownika %s: %s

en: Error while saving to %s: %s
pl: Błąd podczas zapisywania zdjęcia do %s: %s

en: Even_ts
pl: Wy_darzenia

en: Event %s
pl: Wydarzenie %s

en: Event name
pl: Nazwa wydarzenia

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Everyone
pl: Wszystkich

en: Example:
pl: Przykład:

en: Export
pl: Eksport

en: Export Photo
pl: Eksport zdjęcia

en: Export Photo/Video
pl: Eksport zdjęcia/nagrania wideo

en: Export Photos
pl: Eksport zdjęć

en: Export Photos/Videos
pl: Eksport zdjęć/nagrań wideo

en: Export Video
pl: Eksport nagrań wideo

en: Export Videos
pl: Eksport nagrań wideo

en: Export metadata
pl: Wyeksportuj metadane

en: Exporting
pl: Eksportowanie

en: Exposure
pl: Ekspozycja

en: Exposure bias:
pl: Wpływ na ekspozycję:

en: Exposure date:
pl: Data ekspozycji:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
pl: Czas ekspozycji zostanie przesunięty do tyłu o
    %d %s, %d %s, %d %s i %d %s.

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
pl: Czas ekspozycji zostanie przesunięty do przodu o
    %d %s, %d %s, %d %s i %d %s.

en: Exposure time:
pl: Czas ekspozycji:

en: Exposure:
pl: Ekspozycja:

en: Extended Information
pl: Rozszerzone informacje

en: External Editors
pl: Zewnętrzne edytory

en: External _RAW editor:
pl: Zewnętrzny edytor plików _RAW:

en: External application used to edit RAW photos.
pl: Zewnętrzny program używany do modyfikowania zdjęć RAW.

en: External application used to edit photos.
pl: Zewnętrzny program używany do modyfikowania zdjęć.

en: F-Spot library: %s
pl: Kolekcja programu F-Spot: %s

en: Facebook OAuth token for the currently logged in session, if any
pl: Token OAuth serwisu Facebook obecnie zalogowanej sesji

en: Facebook user i.d. for the currently logged in user, if any
pl: Identyfikator serwisu Facebook dla obecnie zalogowanego użytkownika

en: Fade
pl: Przenikanie

en: Family only
pl: Tylko rodzina

en: Fetching account information...
pl: Pobieranie informacji o koncie…

en: Fetching photo information
pl: Pobieranie informacji o zdjęciach

en: Fetching preview for %s
pl: Pobieranie podglądu dla %s

en: File %s already exists.  Replace?
pl: Plik %s już istnieje. Zastąpić?

en: File already exists in database
pl: Plik już istnieje w bazie danych

en: File error
pl: Błąd pliku

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: File size:
pl: Rozmiar pliku:

en: File write error
pl: Błąd zapisu pliku

en: Files Not Imported Because They Weren't Recognized as Photos or Videos:
pl: Niezaimportowane pliki, ponieważ nie zostały rozpoznane jako zdjęcia lub nagrania wideo:

en: Fill the entire page
pl: Wypełnienie całej strony

en: Filter Photos
pl: Filtruj zdjęcia

en: Find
pl: Wyszukiwanie

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
pl: Wyszukuje obraz przez wpisanie tekstu pojawiającego się w jego nazwie lub etykietach

en: Find photos and videos by search criteria
pl: Wyszukuje zdjęcia i nagrania wideo według kryteriów wyszukiwania

en: Fit to _Page
pl: Dopasowanie do _strony

en: Flag
pl: Dodaj flagę

en: Flag selected photos
pl: Dodaje flagę do wybranych zdjęć

en: Flag state
pl: Stan flagi

en: Flagged
pl: Oznaczone flagą

en: Flagging selected photos
pl: Oznaczanie zaznaczonych zdjęć flagą

en: Flash:
pl: Lampa błyskowa:

en: Flip Hori_zontally
pl: Odwróć po_ziomo

en: Flip Horizontally
pl: Odwróć poziomo

en: Flip Verti_cally
pl: Odwróć pi_onowo

en: Flip Vertically
pl: Odwróć pionowo

en: Flipping Horizontally
pl: Odwracanie poziome

en: Flipping Vertically
pl: Odwracanie pionowe

en: Focal length:
pl: Odległość ogniskowa:

en: Folders
pl: Katalogi

en: Friends
pl: Przyjaciele

en: Friends & family only
pl: Tylko przyjaciół i rodziny

en: Friends only
pl: Tylko przyjaciele

en: From:
pl: Od:

en: Fulls_creen
pl: _Pełny ekran

en: GPS latitude:
pl: Szerokość geograficzna GPS:

en: GPS longitude:
pl: Długość geograficzna GPS:

en: Gallery3 API key
pl: Klucz API serwisu Gallery3

en: Gallery3 publishing module
pl: Moduł publikowania w serwisie Gallery3

en: Gallery3 site URL
pl: Adres URL witryny Gallery3

en: Gallery3 username
pl: Nazwa użytkownika serwisu Gallery3

en: Generate desktop background slideshow
pl: Utwórz pokaz slajdów tła pulpitu

en: Go _Back
pl: _Wstecz

en: Go to the next photo
pl: Przechodzi do następnego zdjęcia

en: Go to the previous photo
pl: Przechodzi do poprzedniego zdjęcia

en: Google+ (2048 x 1536 pixels)
pl: Google+ (2048×1536 pikseli)

en: HD Video (16 : 9)
pl: Plik wideo HD (16∶9)

en: Height
pl: Wysokość

en: Hide photos already imported
pl: Ukrywa już zaimportowane zdjęcia

en: High (%d%%)
pl: Wysokie (%d%%)

en: Highlights
pl: Wyróżnienia

en: Highlights:
pl: Wyróżnienia:

en: How long each photo is shown on the desktop background
pl: Jak długo każde zdjęcie jest wyświetlane jako tło pulpitu

en: If true, Shotwell will convert all filenames to lowercase when importing photo files
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, program Shotwell będzie konwertował wszystkie nazwy plików na małe litery podczas importowania plików zdjęć

en: If true, changes to metadata (tags, titles, etc.) are written to the master photo file.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, zmiany metadanych (etykiety, tytuły itp.) są zapisywane do głównych plików zdjęć.

en: If true, files added to the library directory are automatically imported.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, pliki dodane do katalogu kolekcji są automatycznie importowane.

en: If true, hide the newly created Rajce album.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, ukrywa nowo utworzony album serwera Rajce.

en: If true, open target album in the web browser just after uploading photos
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, otwiera album docelowy w przeglądarce WWW od razu po wysłaniu zdjęć

en: If true, remember last login.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, zapamiętuje ostatni login.

en: If true, remember the Piwigo password.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, zapamiętuje hasło serwera Piwigo.

en: Image Settings
pl: Ustawienia obrazu

en: Import Complete
pl: Ukończono importowanie

en: Import From Application
pl: Import z programu

en: Import From Folder
pl: Importowanie z katalogu

en: Import From _Application...
pl: Zaimportuj z p_rogramu…

en: Import Results Report
pl: Zaimportuj raport o wynikach

en: Import _All
pl: Z_aimportuj wszystkie

en: Import _Selected
pl: _Zaimportuj wybrane

en: Import all the photos into your library
pl: Importuje wszystkie zdjęcia do kolekcji

en: Import media _from:
pl: Importowanie multimediów _z:

en: Import photos from disk to library
pl: Importuje zdjęcia z dysku do kolekcji

en: Import photos from your %s library
pl: Import zdjęć z kolekcji programu %s

en: Import the selected photos into your library
pl: Importuje wybrane zdjęcia do kolekcji

en: Import to Library
pl: Zaimportuj do kolekcji

en: Imported %s
pl: Zaimportowano %s

en: Imported failed (%d)
pl: Zaimportowanie się nie powiodło (%d)

en: Importing
pl: Importowanie

en: Importing from %s can't continue because an error occurred:
pl: Importowanie z %s nie może być kontynuowane z powodu wystąpienia błędu:

en: Importing...
pl: Importowanie…

en: Increase Rating
pl: Zwiększ ocenę

en: Increase the magnification of the photo
pl: Zwiększa powiększenie zdjęcia

en: Increase the magnification of the thumbnails
pl: Zwiększa powiększenie miniatur

en: Increasing ratings
pl: Zwiększanie ocen

en: Indicates whether images being uploaded to Gallery3 should have their metadata removed first
pl: Wskazuje, czy obrazy wysyłane do serwisu Gallery3 mają mieć najpierw usuwane metadane

en: Invalid URL
pl: Nieprawidłowy adres URL

en: Invalid User Email or Password
pl: Nieprawidłowa adres e-mail lub hasło użytkownika

en: Invalid User Name or Password
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

en: Invalid email and/or password. Please try again
pl: Nieprawidłowy adres e-mail i/lub hasło. Proszę spróbować ponownie

en: Invalid pattern
pl: Nieprawidłowy wzór

en: Items:
pl: Elementy:

en: Just me
pl: Tylko dla mnie

en: L_ist album in public gallery
pl: Wyśw_ietlenie listy albumów w publicznej galerii

en: Large (2048 pixels)
pl: Duże (2048 pikseli)

en: Last Import
pl: Ostatni import

en: Last used selection state of the "hide photos already imported" option in the import page.
pl: Ostatnio używany stan zaznaczenia opcji ukrywania już zaimportowanych zdjęć na stronie importowania.

en: Leave _Fullscreen
pl: Opuść p_ełny ekran

en: Leave fullscreen
pl: Opuszcza pełny ekran

en: Letter (8.5 x 11 in.)
pl: Letter (8.5×11 cali)

en: Library
pl: Kolekcja

en: Library Location
pl: Położenie kolekcji

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
pl: Ogranicza liczbę wyświetlanych zdjęć w oparciu o filtr

en: Loading Shotwell
pl: Wczytywanie programu Shotwell

en: Location:
pl: Położenie:

en: Logging in...
pl: Logowanie…

en: Login
pl: Zaloguj

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Lose changes to %s?
pl: Utracić zmiany w %s?

en: Low (%d%%)
pl: Niskie (%d%%)

en: Make Key Photo for Event
pl: Tworzy kluczowe zdjęcie dla wydarzenia

en: Make _Key Photo for Event
pl: Utwórz _kluczowe zdjęcie dla wydarzenia

en: Make a duplicate of the photo
pl: Tworzy duplikat zdjęcia

en: Manually select an F-Spot database file to import:
pl: Ręczny wybór pliku bazy danych programu F-Spot do zaimportowania:

en: Maximum (%d%%)
pl: Maksymalne (%d%%)

en: Media type
pl: Typ nośnika

en: Medium (%d%%)
pl: Średnie (%d%%)

en: Medium (1024 x 768 pixels)
pl: Średnie (1024×768 pikseli)

en: Merge
pl: Połącz

en: Merging
pl: Łączenie

en: Metadata
pl: Metadane

en: Metric Wallet (9 x 13 cm)
pl: Portfel metryczny (9×13 cm)

en: Missing Files
pl: Brak plików

en: Modif_y Tags...
pl: M_odyfikuj etykiety…

en: Modify Tags
pl: Modyfikuj etykiety

en: Most-recently-used crop aspect ratio menu choice.
pl: Najczęściej używane proporcje kadrowania w menu.

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio's denominator.
pl: Denominator najczęściej używanych niestandardowych proporcji kadrowania.

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio's numerator.
pl: Numerator najczęściej używanych niestandardowych proporcji kadrowania.

en: Move Photos
pl: Przenieś zdjęcia

en: Move Photos to Trash
pl: Przenieś zdjęcia do kosza

en: Move Tag "%s"
pl: Przenieś etykietę „%s”

en: Move photos to an event
pl: Przenosi zdjęcia do innego wydarzenia

en: Move the photos to the Shotwell trash
pl: Przenosi zdjęcia do kosza programu Shotwell

en: Move the selected photos back into the library
pl: Przenosi wybrane zdjęcia z powrotem do kolekcji

en: Moving Photos to New Event
pl: Przenoszenie zdjęć do nowego wydarzenia

en: Moving Photos to Trash
pl: Przenoszenie zdjęć do kosza

[ctx: MultidayFormat]
en: %a %b %d
pl: %a, %e %b

[ctx: MultidayFormat]
en: %d, %Y
pl: %e, %Y

[ctx: MultimonthFormat]
en: %a %b %d
pl: %a, %e %b

[ctx: MultimonthFormat]
en: %a %b %d, %Y
pl: %a, %e %b %Y

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Ne_w Saved Search...
pl: No_we zapisane wyszukiwanie…

en: New Event
pl: Nowe wydarzenie

en: New _Tag...
pl: Nowa _etykieta…

en: Next
pl: Dalej

en: Next Photo
pl: Następne zdjęcie

en: Next photo
pl: Następne zdjęcie

en: No Event
pl: Brak wydarzenia

en: No events
pl: Brak wydarzeń

en: No events found
pl: Nie odnaleziono wydarzeń

en: No photos or videos imported.
pl: Nie zaimportowano żadnych zdjęć lub nagrań wideo.

en: No photos/videos
pl: Brak zdjęć/nagrań wideo

en: No photos/videos found which match the current filter
pl: Nie odnaleziono zdjęć/nagrań wideo pasujących do bieżącego filtra

en: None
pl: Brak

en: Not a file
pl: Nie jest plikiem

en: Not an image file
pl: Nie jest plikiem obrazu

en: Notecard (3 x 5 in.)
pl: Notatka (3×5 cali)

en: OAuth Access Phase Token
pl: Token etapu dostępu OAuth

en: OAuth Access Phase Token Secret
pl: Hasło tokenu etapu dostępu OAuth

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
pl[0]: %d plik został pomyślnie zaimportowany.
pl[1]: %d pliki zostały pomyślnie zaimportowane.
pl[2]: %d plik zostało pomyślnie zaimportowanych.

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
pl[0]: Nie można dostosować jednego pierwotnego zdjęcia.
pl[1]: Nie można dostosować poniższych pierwotnych zdjęć.
pl[2]: Nie można dostosować poniższych pierwotnych zdjęć.

en: Only display photos that have not been imported
pl: Wyświetla tylko zdjęcia, które nie zostały jeszcze zaimportowane

en: Only show photos with a rating of %s
pl: Wyświetla tylko z oceną %s

en: Only show photos with a rating of %s or better
pl: Wyświetla tylko zdjęcia z oceną %s lub lepszą

en: Open With E_xternal Editor
pl: _Otwórz za pomocą zewnętrznego edytora

en: Open With RA_W Editor
pl: Otwórz za pomocą edytora plików _RAW

en: Open target _album in browser
pl: Otwieranie _albumu docelowego w przeglądarce

en: Open the selected photo's directory in the file manager
pl: Otwiera wybrany katalog zdjęć w menedżerze plików

en: Open the selected videos in the system video player
pl: Otwiera wybrane nagrania wideo w systemowym odtwarzaczu filmów

en: Organize your photos
pl: Organizowanie zdjęć

en: Original Size
pl: Rozmiar pierwotny

en: Original dimensions:
pl: Wymiary pierwotne:

en: Original photo could not be adjusted.
pl: Nie można dostosować pierwotnego zdjęcia.

en: Original size
pl: Rozmiar pierwotny

en: Original:
pl: Oryginał:

en: Paste Color Adjustments
pl: Wklej dostosowania kolorów

en: Path to Shotwell's private data
pl: Ścieżka do prywatnych danych programu Shotwell

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Pause the slideshow
pl: Wstrzymuje pokaz slajdów

en: Photo Manager
pl: Menedżer zdjęć

en: Photo Viewer
pl: Przeglądarka zdjęć

en: Photo _size preset:
pl: Rozmiar _zdjęcia:

en: Photo _size:
pl: _Rozmiar zdjęcia:

en: Photo size:
pl: Rozmiar zdjęcia:

en: Photo source file missing: %s
pl: Brak pliku źródłowego zdjęcia: %s

en: Photo state
pl: Stan zdjęcia

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Photos _visible to:
pl: Zdjęcia _widoczne dla:

en: Photos and videos _visible to:
pl: Zdjęcia i nagrania wideo _widoczne dla:

en: Photos cannot be exported to this directory.
pl: Nie można eksportować zdjęć do tego katalogu.

en: Photos cannot be imported from this directory.
pl: Nie można importować zdjęć z tego katalogu.

en: Photos will appear in:
pl: Zdjęcia pojawią się w:

en: Photos will be _visible by:
pl: Zdjęcia będą _widoczne dla:

en: Photos/Videos Not Imported Because Files Are Corrupt:
pl: Nie zaimportowano zdjęć/nagrań wideo, ponieważ pliki są uszkodzone:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn't Copy Them into its Library:
pl: Niezaimportowane pliki, ponieważ program Shotwell nie mógł skopiować ich do kolekcji:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren't in a Format Shotwell Understands:
pl: Niezaimportowane pliki, ponieważ nie są w formacie rozumianym przez program Shotwell:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
pl: Niezaimportowane zdjęcia/nagrania wideo z powodu błędów aparatu:

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
pl: Niezaimportowane pliki z innego powodu:

en: Pictures
pl: Obrazy

en: Pin Toolbar
pl: Przypnij pasek narzędziowy

en: Pin the toolbar open
pl: Przypina pasek narzędziowy

en: Pin toolbar in fullscreen, or not.
pl: Przypinanie paska narzędziowego na pełnym ekranie.

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
pl: Obraca prostokąt przycięcia między orientacją poziomą a pionową

en: Piwigo URL
pl: Adres URL serwera Piwigo

en: Piwigo password, if logged in.
pl: Hasło serwera Piwigo.

en: Piwigo username, if logged in.
pl: Nazwa użytkownika serwera Piwigo.

en: Play
pl: Odtwórz

en: Play a slideshow
pl: Odtwarza pokaz slajdów

en: Please close any other application using the camera.
pl: Proszę zamknąć inne programy używające aparatu.

en: Please unmount the camera.
pl: Proszę odmontować aparat.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Popular photo manager
pl: Popularny menedżer zdjęć

en: Postcard (10 x 15 cm)
pl: Kartka pocztowa (10×15 cm)

en: Preparing for login...
pl: Przygotowywanie do zalogowania…

en: Preparing for upload
pl: Przygotowywanie do wysłania

en: Preparing to auto-import photos...
pl: Przygotowywanie do automatycznego zaimportowania zdjęć…

en: Preparing to import
pl: Przygotowywanie importu

en: Preparing to import...
pl: Przygotowywanie do zaimportowania…

en: Previous Photo
pl: Poprzednie zdjęcie

en: Previous photo
pl: Poprzednie zdjęcie

en: Print image _title
pl: Drukowanie _tytułów obrazów

en: Print the photo to a printer connected to your computer
pl: Drukuje zdjęcie na drukarce podłączonej do komputera

en: Printing...
pl: Drukowanie…

en: Private
pl: Prywatne

en: Pu_blish...
pl: Opu_blikuj…

en: Public
pl: Publiczne

en: Public listed
pl: Wyświetlane publicznie

en: Public unlisted
pl: Nie wyświetlane publicznie

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Publish Photos
pl: Publikacja zdjęć

en: Publish Photos and Videos
pl: Publikacja zdjęć i nagrań wideo

en: Publish Videos
pl: Publikacja nagrań wideo

en: Publish photos _to:
pl: Publikowanie zdjęć _do:

en: Publish photos and videos _to
pl: Publikowanie zdjęć i nagrań wideo _do

en: Publish to an e_xisting album:
pl: Opublikowanie do i_stniejącego albumu:

en: Publish to various websites
pl: Publikuje na różnych witrynach WWW

en: Publish videos _to
pl: Publikowanie nagrań wideo _do

en: Publishing
pl: Publikowanie

en: Publishing to %s as %s.
pl: Publikowanie w %s jako użytkownik %s.

en: Publishing to %s can't continue because an error occurred:
pl: Nie można kontynuować publikowania w serwisie %s z powodu błędu:

en: RAW Developer
pl: Wywoływacz RAW

en: RAW Photos
pl: Zdjęcia RAW

en: RAW developer default
pl: domyślne wywoływacza RAW

en: RAW photos
pl: Zdjęcia RAW

en: R_emove From Library
pl: _Usuń z kolekcji

en: R_ename imported files to lowercase
pl: _Zmienianie nazw importowanych plików na małe litery

en: Rajce URL
pl: Adres URL serwera Rajce

en: Rajce username, if logged in.
pl: Nazwa użytkownika serwera Rajce, jeśli zalogowano.

en: Random
pl: Losowe

en: Rate %s
pl: Ocena %s

en: Rate Rejected
pl: Odrzucona ocena

en: Rate Unrated
pl: Ustaw jako bez oceny

en: Rating
pl: Ocena

en: Re_name Event...
pl: Zmień _nazwę wydarzenia…

en: Re_name Tag "%s"...
pl: Zmień _nazwę etykiety „%s”…

en: Re_name...
pl: Zmień _nazwę…

en: Re_vert External Edit
pl: Od_wróć zewnętrzną modyfikację

en: Re_vert External Edits
pl: Od_wróć zewnętrzne modyfikacje

en: Re_vert to Original
pl: Przy_wróć pierwotne

en: Recommended (1600 x 1200 pixels)
pl: Zalecane (1600×1200 pikseli)

en: Red-eye
pl: Czerwone oczy

en: Redo
pl: Ponów

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
pl: Zmniejsza lub usuwa wszystkie efekty czerwonych oczu na zdjęciu

en: Rejected
pl: Odrzucona

en: Rejected Only
pl: Tylko odrzucone

en: Rejected _Only
pl: Tylko _odrzucone

en: Remove From Library
pl: Usuń z kolekcji

en: Remove Photo From Library
pl: Usuwanie zdjęcia z kolekcji

en: Remove Photos From Library
pl: Usuwanie zdjęć z kolekcji

en: Remove Tag "%s" From Photo
pl: Usuwa etykietę „%s” ze zdjęcia

en: Remove Tag "%s" From Photos
pl: Usuwa etykietę „%s” ze zdjęć

en: Remove Tag "%s" From _Photo
pl: Usuń etykietę „%s” ze _zdjęcia

en: Remove Tag "%s" From _Photos
pl: Usuwa etykietę „%s” ze _zdjęć

en: Remove and _Trash File | Remove and _Trash Files
pl[0]: _Przenieś plik do kosza
pl[1]: _Przenieś pliki do kosza
pl[2]: _Przenieś pliki do kosza

en: Remove any ratings
pl: Usuwa wszystkie oceny

en: Remove any red-eye effects in the selected region
pl: Usuwa wszystkie efekty czerwonych oczu na wybranym obszarze

en: Remove the selected photos from the library
pl: Usuwa wybrane zdjęcia z kolekcji

en: Remove the selected photos from the trash
pl: Usuwa wybrane zdjęcia z kosza

en: Removing Event
pl: Usuwanie wydarzenia

en: Removing Photo From Library
pl: Usuwanie zdjęcia z kolekcji

en: Removing Photos From Library
pl: Usuwanie zdjęć z kolekcji

en: Removing duplicated photos
pl: Usuwanie duplikatów zdjęć

en: Removing photos/videos from camera
pl: Usuwanie zdjęć/nagrań wideo z aparatu

en: Rename Event
pl: Zmień nazwę wydarzenia

en: Rename Search "%s" to "%s"
pl: Zmienia nazwę wyszukiwania z „%s” na „%s”

en: Rename Tag "%s" to "%s"
pl: Zmień nazwę etykiety „%s” na „%s”

en: Replace _All
pl: Z_astąp wszystkie

en: Reset Colors
pl: Przywróć kolory

en: Reset all color adjustments to original
pl: Przywraca wszystkie dostosowania kolorów do pierwotnych

en: Restore Photos from Trash
pl: Przywróć zdjęcia z kosza

en: Restore the photos back to the Shotwell library
pl: Przywraca zdjęcia z powrotem do kolekcji programu Shotwell

en: Restoring Photos From Trash
pl: Przywracanie zdjęć z kosza

en: Restoring previous RAW developer
pl: Przywracanie poprzedniego wywoływacza RAW

en: Restoring previous rating
pl: Przywracanie poprzedniej oceny

en: Return to current photo dimensions
pl: Powraca do bieżących wymiarów zdjęcia

en: Revert External E_dits
pl: Odwróć zewnętrzne mo_dyfikacje

en: Revert External Edit?
pl: Odwrócić zewnętrzną modyfikację?

en: Revert External Edits?
pl: Odwrócić zewnętrzne modyfikacje?

en: Revert to Original
pl: Przywróć pierwotne

en: Revert to the master photo
pl: Przywraca pierwotne zdjęcie

en: Reverting
pl: Przywracanie

en: Rotate
pl: Obróć

en: Rotate Left
pl: Obróć w lewo

en: Rotate Right
pl: Obróć w prawo

en: Rotate _Left
pl: Obróć w _lewo

en: Rotate _Right
pl: Obróć w p_rawo

en: Rotate the photos left
pl: Obraca zdjęcia w lewo

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
pl: Obraca zdjęcia w prawo (naciśnięcie klawisza Ctrl obraca w lewo)

en: Rotating
pl: Obracanie

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
pl: Polecenie „%s --help” wyświetli pełną listę dostępnych opcji wiersza poleceń.

en: SD Video (4 : 3)
pl: Plik wideo SD (4∶3)

en: S_idebar
pl: Panel _boczny

en: S_lideshow
pl: Pokaz s_lajdów

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Saturation:
pl: Nasycenie:

en: Save As
pl: Zapisz jako

en: Save Details
pl: Zapisz szczegóły

en: Save Details...
pl: Zapisz szczegóły…

en: Save _As
pl: Z_apisz jako

en: Save _As...
pl: Z_apisz jako…

en: Save photo
pl: Zapisuje zdjęcie

en: Save photo with a different name
pl: Zapisuje zdjęcie pod inną nazwą

en: Saved Search
pl: Zapisane wyszukiwanie

en: Saved Searches
pl: Zapisane wyszukiwania

en: Scaling constraint:
pl: Ograniczenie skalowania:

en: Screen
pl: Ekran

en: Search
pl: Wyszukiwanie

en: Secret token
pl: Tajny token

en: Select _All
pl: Z_aznacz wszystkie

en: Select all items
pl: Zaznacza wszystkie elementy

en: Selection state of "hide photos" option
pl: Stan zaznaczenia opcji ukrywania zdjęć

en: Send T_o...
pl: Wyślij d_o…

en: Send To
pl: Wyślij do

en: Send _To...
pl: Wyślij _do…

en: Set Developer
pl: Ustaw wywoływacz

en: Set Rating
pl: Ustaw ocenę

en: Set _all photos/videos to this time
pl: Ust_aw wszystkie zdjęcia/nagrania wideo na ten czas

en: Set as Desktop Background
pl: Ustaw jako tło pulpitu

en: Set as Desktop Slideshow
pl: Ustaw jako pokaz slajdów pulpitu

en: Set as _Desktop Background
pl: Ustaw jako tło p_ulpitu

en: Set as _Desktop Slideshow...
pl: Ustaw jako pokaz slaj_dów pulpitu…

en: Set rating to %s
pl: Ustaw ocenę na %s

en: Set rating to rejected
pl: Ustawia ocenę jako odrzuconą

en: Set selected image to be the new desktop background
pl: Ustawia wybrany obraz jako nowe tło pulpitu

en: Set the crop for this photo
pl: Ustawia przycięcie tego zdjęcia

en: Setting Photos to Previous Event
pl: Ustawianie zdjęć do poprzedniego wydarzenia

en: Setting RAW developer
pl: Ustawianie wywoływacza RAW

en: Setting as rejected
pl: Ustawianie jako odrzucona

en: Setting as unrated
pl: Ustawianie jako bez oceny

en: Setting rating to %s
pl: Ustawianie oceny na %s

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shadows
pl: Cienie

en: Shadows:
pl: Cienie:

en: Shotwell Connect
pl: Połączenie programu Shotwell

en: Shotwell Extra Publishing Services
pl: Dodatkowe usługi publikowania programu Shotwell

en: Shotwell Preferences
pl: Preferencje programu Shotwell

en: Shotwell Viewer
pl: Przeglądarka Shotwell

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
pl: Program Shotwell może skopiować zdjęcia do katalogu kolekcji lub może zaimportować je bez tworzenia ich kopii.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
pl: Program Shotwell nie może połączyć się z kolekcją zdjęć serwisu Piwigo. Proszę sprawdzić podany adres URL

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
pl: Program Shotwell nie może opublikować wybranych elementów, ponieważ nie włączono zgodnej wtyczki publikowania. Aby to naprawić, należy wybrać <b>Modyfikacja preferencji programu %s </b> i włączyć jedną lub więcej wtyczek publikowania w karcie <b>Wtyczki</b>.

en: Shotwell couldn't create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
pl: Program Shotwell nie może utworzyć pliku do modyfikowania tego zdjęcia, ponieważ brak uprawnień do zapisywania w %s.

en: Shotwell default directory
pl: Domyślny katalog programu Shotwell

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
pl: Program Shotwell odnalazł %d zdjęć w kolekcji programu F-Spot i obecnie je importuje. Duplikaty zostaną automatycznie wykryte i usunięte.
    
    Można zamknąć to okno i używać programu Shotwell, podczas gdy import jest przeprowadzany w tle.

en: Shotwell is an easy-to-use, fast photo organizer designed for the GNOME desktop. It allows you to import photos from your camera or disk, organize them by date and subject matter, even ratings. It also offers basic photo editing, like crop, red-eye correction, color adjustments, and straighten. Shotwell's non-destructive photo editor does not alter your master photos, making it easy to experiment and correct errors.
pl: Shotwell to łatwy w użyciu, szybki organizator zdjęć dla środowiska GNOME. Umożliwia on importowanie zdjęć z aparatu lub dysku, organizowanie ich według dat i tematyki, a nawet ocen. Oferuje on także podstawowe funkcje edycji zdjęć, takie jak kadrowanie, korekta efektu czerwonych oczu, dostosowanie kolorów i wyrównywanie. Niedestrukcyjny edytor zdjęć programu Shotwell nie zmienia głównych kopii zdjęć, znacznie ułatwiając eksperymentowanie i poprawianie błędów.

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
    We recommend changing this in <span weight="bold">Edit %s Preferences</span>.
    Do you want to continue importing photos?
pl: Program Shotwell został skonfigurowany, aby importować zdjęcia do katalogu domowego.
    Zalecana jest zmiana tego ustawienia w <span weight="bold">Edycja %s Preferencje</span>.
    Kontynuować importowanie zdjęć?

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it.  Continue?
pl: Program Shotwell musi odmontować aparat z systemu plików, aby uzyskać do niego dostęp. Kontynuować?

en: Shotwell supports JPEG, PNG, TIFF, and a variety of RAW file formats.
pl: Shotwell obsługuje formaty JPEG, PNG, TIFF i wiele rodzajów plików RAW.

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
pl: Program Shotwell nie może odtworzyć wybranego nagrania wideo:
    %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d).  For more information please check the Shotwell Wiki at %s
pl: Program Shotwell nie mógł zaktualizować kolekcji zdjęć z wersji %s (schemat %d) do %s (schemat %d). Wiki programu Shotwell na %s zawiera więcej informacji.

en: Show all photos
pl: Wyświetla wszystkie zdjęcia

en: Show each photo for
pl: Wyświetlanie każdego zdjęcia przez

en: Show in File Mana_ger
pl: Wyświetl w mene_dżerze plików

en: Show only rejected photos
pl: Wyświetla tylko odrzucone zdjęcia

en: Show t_itle
pl: Wyświetlanie tyt_ułu

en: Show the application's version
pl: Wyświetla wersję programu

en: Show title
pl: Wyświetlanie tytułu

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Slide
pl: Slajd

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Slideshow Transitions
pl: Przejścia pokazu slajdów

en: Small (640 x 480 pixels)
pl: Małe (640×480 pikseli)

en: Software:
pl: Oprogramowanie:

en: Sort _Ascending
pl: Porządkowanie _rosnąco

en: Sort _Descending
pl: Porządkowanie mal_ejąco

en: Sort _Events
pl: Uporządkuj wydarz_enia

en: Sort _Photos
pl: _Uporządkuj zdjęcia

en: Sort photos by exposure date
pl: Porządkuje zdjęcia według daty ekspozycji

en: Sort photos by filename
pl: Porządkuje zdjęcia według nazw plików

en: Sort photos by rating
pl: Porządkuje zdjęcia według oceny

en: Sort photos by title
pl: Porządkuje zdjęcia według tytułu

en: Sort photos in a descending order
pl: Porządkuje zdjęcia w porządku malejącym

en: Sort photos in an ascending order
pl: Porządkuje zdjęcia w porządku rosnącym

en: Specifies the sort criteria for event photos.
pl: Określa kryteria porządkowania zdjęć wydarzeń.

en: Square
pl: Kwadratowy

en: Squares
pl: Kwadraty

en: Standard (720 pixels)
pl: Standardowe (720 pikseli)

en: Starting import, please wait...
pl: Rozpoczynanie importowania, proszę czekać…

en: Stop importing photos
pl: Zatrzymuje importowanie zdjęć

en: Straighten
pl: Wyrównaj

en: Straighten the photo
pl: Wyrównuje zdjęcie

en: Stripes
pl: Paski

en: Success
pl: Powodzenie

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
pl[0]: Przełączenie wywoływacza cofnie wszystkie zmiany wprowadzone do zdjęcia w programie Shotwell
pl[1]: Przełączenie wywoływacza cofnie wszystkie zmiany wprowadzone do zdjęć w programie Shotwell
pl[2]: Przełączenie wywoływacza cofnie wszystkie zmiany wprowadzone do zdjęć w programie Shotwell

en: T_oolbar
pl: _Pasek narzędziowy

en: T_ools
pl: _Narzędzia

en: Ta_gs
pl: _Etykiety

en: Tabloid (11 x 17 in.)
pl: Tabloid (11×17 cali)

en: Tag
pl: Etykieta

en: Tag Photo as "%s"
pl: Dodaje etykietę „%s” do zdjęcia

en: Tag Photos as "%s"
pl: Dodaje etykietę „%s” do zdjęć

en: Tag the selected photo as "%s"
pl: Dodaje etykietę „%s” do wybranego zdjęcia

en: Tag the selected photos as "%s"
pl: Dodaje etykietę „%s” do wybranych zdjęć

en: Tags
pl: Etykiety

en: Tags (separated by commas):
pl: Etykiety (oddzielone przecinkami):

en: Temperature
pl: Temperatura

en: Temperature:
pl: Temperatura:

en: Testing connection to Facebook...
pl: Testowanie połączenia z serwisem Facebook…

en: The OAuth token used to refresh the Picasa Web Albums session for the currently logged in user, if any.
pl: Token OAuth używany do odświeżania sesji serwisu Picasa Web Albums dla obecnie zalogowanego użytkownika.

en: The OAuth token used to refresh the YouTube session for the currently logged in user, if any.
pl: Token OAuth używany do odświeżania sesji serwisu YouTube dla obecnie zalogowanego użytkownika.

en: The URL entered does not appear to be the main directory of a Gallery3 instance. Please make sure you typed it correctly and it does not have any trailing components (e.g., index.php).
pl: Podany adres URL nie jest głównym katalogiem witryny Gallery3. Proszę się upewnić, że wpisano go poprawnie i nie zawiera żadnych dodatkowych części końcowych (np. index.php).

en: The authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
pl: Token upoważnienia obecnie zalogowanego użytkownika serwisu Flickr

en: The camera is locked by another application.  Shotwell can only access the camera when it's unlocked.  Please close any other application using the camera and try again.
pl: Aparat jest zablokowany przez inny program. Program Shotwell może uzyskać dostęp do aparatu tylko wtedy, kiedy nie jest zablokowany. Proszę zamknąć wszystkie pozostałe programy używające aparatu i spróbować ponownie.

en: The cryptographic secret used to sign requests against the authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
pl: Hasło kryptograficzne używane do podpisywania żądań dla tokenu upoważnienia dla obecnie zalogowanego użytkownika serwisu Flickr

en: The height of the printed emulsion on the page when printing
pl: Wysokość drukowanej emulsji na stronie podczas drukowania

en: The index of the current print size in a pre-defined list of standard sizes
pl: Indeks bieżącego rozmiaru drukowania na wcześniej określonej liście standardowych rozmiarów

en: The last chosen Piwigo permission level.
pl: Ostatnio wybrany poziom uprawnień serwera Piwigo.

en: The last recorded height of the direct-edit application window.
pl: Ostatnio zapisana wysokość okna bezpośredniego modyfikowania.

en: The last recorded height of the library application window.
pl: Ostatnio zapisana wysokość okna kolekcji.

en: The last recorded position of the divider between the sidebar and view in library application window.
pl: Ostatnio zapisane położenie przegrody między panelem bocznym a widokiem w oknie kolekcji.

en: The last recorded width of the direct-edit application window.
pl: Ostatnio zapisana szerokość okna bezpośredniego modyfikowania.

en: The last recorded width of the library application window.
pl: Ostatnio zapisana szerokość okna kolekcji.

en: The last selected Piwigo category.
pl: Ostatnio wybrana kategoria serwera Piwigo.

en: The last selected Rajce category.
pl: Ostatnio zaznaczona kategoria serwera Rajce.

en: The name of the currently logged in Facebook user, if any
pl: Nazwa obecnie zalogowanego użytkownika serwisu Facebook

en: The name of the default blog of the user, if any
pl: Nazwa domyślnego bloga użytkownika, jeśli istnieje

en: The name of the font to use for photo titles when they are printed.
pl: Nazwa czcionki używanej dla tytułów zdjęć podczas drukowania.

en: The name of the last album the user published photos to, if any
pl: Nazwa albumu, w którym ostatnio publikowano zdjęcia

en: The name of the transition effect that will be used between photos when running a slideshow
pl: Nazwa efektu przejścia używanego między zdjęciami podczas pokazu slajdów

en: The number of pixels per inch (ppi) sent to the printer during printing
pl: Liczba pikseli na cal (ppi) wysyłanych do drukarki podczas drukowania

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
pl[0]: Nie można usunąć zdjęcia lub nagrania wideo.
pl[1]: Nie można usunąć %d zdjęć lub nagrań wideo.
pl[2]: Nie można usunąć %d zdjęć lub nagrań wideo.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash.  Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash.  Delete these files?
pl[0]: Nie można przenieść zdjęcia lub nagrania wideo do kosza. Usunąć ten plik?
pl[1]: Nie można przenieść %d zdjęć lub nagrań wideo do kosza. Usunąć te pliki?
pl[2]: Nie można przenieść %d zdjęć lub nagrań wideo do kosza. Usunąć te pliki?

en: The pixels of the major axis of the picture to be uploaded; used only if scaling-constraint-id is an appropriate value
pl: Piksele głównej osi wysyłanego zdjęcia. Używane tylko, jeśli „scaling-constraint-id” ma odpowiednią wartość

en: The scale of photo thumbnails, ranging from 72 to 360.
pl: Skala miniatur zdjęć, zakres od 72 do 360.

en: The scaling constraint ID of the picture to be uploaded
pl: Identyfikator ograniczenia skalowania wysyłanego zdjęcia

en: The secret token to sign oauth requests
pl: Tajny token do podpisywania żądań OAuth

en: The selected photo was successfully published.
pl: Wybrane nagrania wideo zostały pomyślnie opublikowane.

en: The selected photos were successfully published.
pl: Wybrane zdjęcia zostały pomyślnie opublikowane.

en: The selected photos/videos were successfully published.
pl: Wybrane zdjęcia/nagrania wideo zostały pomyślnie opublikowane.

en: The selected video was successfully published.
pl: Wybrane nagranie wideo zostało pomyślnie opublikowane.

en: The selected videos were successfully published.
pl: Wybrane nagrania wideo zostały pomyślnie opublikowane.

en: The time (in seconds) that a transition runs between photos in a slideshow
pl: Czas przejścia między zdjęciami w pokazie slajdów w sekundach

en: The token to access tumblr
pl: Token dostępu do serwisu Tumblr

en: The user name of the currently logged in Flickr user, if any
pl: Nazwa obecnie zalogowanego użytkownika serwisu Flickr

en: The username and password or API key were incorrect. To try again, re-enter your username and password below.
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika i hasło lub klucz API. Proszę spróbować ponownie, wpisując nazwę użytkownika i hasło poniżej.

en: The width of the printed emulsion on the page when printing
pl: Szerokość drukowanej emulsji na stronie podczas drukowania

en: The width, in pixels, of the sidebar
pl: Szerokość panelu bocznego w pikselach

en: This will destroy all changes made to the external file.  Continue? | This will destroy all changes made to %d external files.  Continue?
pl[0]: Unieważni to wszystkie zmiany wprowadzone do zewnętrznego pliku. Kontynuować?
pl[1]: Unieważni to wszystkie zmiany wprowadzone do %d zewnętrznych plików. Kontynuować?
pl[2]: Unieważni to wszystkie zmiany wprowadzone do %d zewnętrznych plików. Kontynuować?

en: This will remove the photo from the library.  Continue? | This will remove %d photos from the library.  Continue?
pl[0]: Zdjęcie zostanie usunięte z kolekcji. Kontynuować?
pl[1]: %d zdjęcia zostaną usunięte z kolekcji. Kontynuować?
pl[2]: %d zdjęć zostaną usuniętych z kolekcji. Kontynuować?

en: This will remove the photo from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
pl[0]: Zdjęcie zostanie usunięte z kolekcji programu Shotwell. Przenieść także plik do kosza?
    
    Tej czynności nie można cofnąć.
pl[1]: %d zdjęcia zostaną usunięte z kolekcji programu Shotwell. Przenieść także pliki do kosza?
    
    Tej czynności nie można cofnąć.
pl[2]: %d zdjęcia zostaną usunięte z kolekcji programu Shotwell. Przenieść także pliki do kosza?
    
    Tej czynności nie można cofnąć.

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
pl[0]: Zdjęcie/nagranie wideo zostanie usunięte z kolekcji programu Shotwell. Przenieść także plik do kosza?
    
    Tej czynności nie można cofnąć.
pl[1]: %d zdjęcia/nagrania wideo zostaną usunięte z kolekcji programu Shotwell. Przenieść także pliki do kosza?
    
    Tej czynności nie można cofnąć.
pl[2]: %d zdjęć/nagrań wideo zostanie usunięte z kolekcji programu Shotwell. Przenieść także pliki do kosza?
    
    Tej czynności nie można cofnąć.

en: This will remove the saved search "%s".  Continue?
pl: Spowoduje to usunięcie zapisanego wyszukiwania „%s”. Kontynuować?

en: This will remove the tag "%s" from one photo.  Continue? | This will remove the tag "%s" from %d photos.  Continue?
pl[0]: Etykieta „%s” zostanie usunięta ze zdjęcia. Kontynuować?
pl[1]: Etykieta „%s” zostanie usunięta z %d zdjęć. Kontynuować?
pl[2]: Etykieta „%s” zostanie usunięta z %d zdjęć. Kontynuować?

en: This will remove the video from your Shotwell library.  Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library.  Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
pl[0]: Nagranie wideo zostanie usunięte z kolekcji programu Shotwell. Przenieść także plik do kosza?
    
    Tej czynności nie można cofnąć.
pl[1]: %d nagrania wideo zostaną usunięte z kolekcji programu Shotwell. Przenieść także pliki do kosza?
    
    Tej czynności nie można cofnąć.
pl[2]: %d nagrań wideo zostanie usuniętych z kolekcji programu Shotwell. Przenieść także pliki do kosza?
    
    Tej czynności nie można cofnąć.

en: Time Adjustment Error
pl: Błąd dostosowania czasu

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
pl[0]: Nie można cofnąć dostosowania czasu na poniższym pliku zdjęcia.
pl[1]: Nie można cofnąć dostosowania czasu na poniższych plikach zdjęć.
pl[2]: Nie można cofnąć dostosowania czasu na poniższych plikach zdjęć.

en: Time:
pl: Czas:

en: Tint
pl: Odcień

en: Tint:
pl: Odcień:

en: Title
pl: Tytuł

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To get started, import photos in any of these ways:
pl: Aby rozpocząć, należy zaimportować zdjęcia na jeden z poniższych sposobów:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
pl: Aby spróbować zaimportować z innego serwisu należy wybrać go z powyższego menu.

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
pl: Aby spróbować opublikowania do innego serwisu, należy wybrać jeden z powyższego menu.

en: To:
pl: Do:

en: Today
pl: Dzisiaj

[ctx: Tooltip]
en: Show all photos, including rejected
pl: Wyświetla wszystkie zdjęcia, w tym odrzucone

en: Transition d_elay:
pl: Opóźnienie prz_ejścia:

en: Trash
pl: Kosz

en: Trash is empty
pl: Kosz jest pusty

en: True if a photo's rating should be displayed as overlaid trinket, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, oceny zdjęć są wyświetlane jako nakładki.

en: True if direct-edit application is maximized, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, okno bezpośredniego modyfikowania jest zmaksymalizowane.

en: True if event comments are to be displayed beneath thumbnails in event views, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, komentarze wydarzeń są wyświetlane pod miniaturami w widokach kolekcji.

en: True if event photos should be sorted ascending, false if descending.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, zdjęcia wydarzeń są porządkowane rosnąco.

en: True if events should be sorted ascending, false if descending.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wydarzenia będą porządkowane rosnąco.

en: True if library application is maximized, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, okno kolekcji jest zmaksymalizowane.

en: True if library photos should be sorted ascending, false if descending.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, zdjęcia w bibliotece będą porządkowane rosnąco.

en: True if photo comments are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, komentarze zdjęć są wyświetlane pod miniaturami w widokach kolekcji.

en: True if photo tags are to be listed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, etykiety zdjęć są wyświetlane pod miniaturami w widokach kolekcji.

en: True if photo titles are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, tytuły zdjęć są wyświetlane pod miniaturami w widokach kolekcji.

en: True if should display times with a 24 hour clock, false if times should use AM/PM notation.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, czas jest wyświetlany za pomocą zegara 24-godzinnego zamiast notacji AM/PM.

en: True if the Blinds slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka przejścia żaluzji pokazu slajdów jest włączona

en: True if the Chess-Board slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka przejścia szachownicy pokazu slajdów jest włączona

en: True if the Circle slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka przejścia okręgu pokazu slajdów jest włączona

en: True if the Circles slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka przejścia okręgów pokazu slajdów jest włączona

en: True if the Clock slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka przejścia zegara pokazu slajdów jest włączona

en: True if the Crumble slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka przejścia wykruszania pokazu slajdów jest włączona

en: True if the F-Spot import plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka importowania z programu F-Spot jest włączona

en: True if the Facebook publishing plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka publikowania w serwisie Facebook jest włączona

en: True if the Fade slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka przejścia przenikania pokazu slajdów jest włączona

en: True if the Flickr publishing plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka publikowania w serwisie Flickr jest włączona

en: True if the Gallery3 publishing plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka publikowania w serwisie Gallery3 jest włączona

en: True if the Picasa Web Albums publishing plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka publikowania w serwisie Picasa Web Albums jest włączona

en: True if the Piwigo publishing plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka publikowania na serwerze Piwigo jest włączona

en: True if the Rajce publishing plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka publikowania w serwisie Rajce jest włączona

en: True if the Search/Filter Toolbar is to be displayed, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wyświetlany jest pasek wyszukiwania/filtrów.

en: True if the Slide slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka przejścia osunięcia pokazu slajdów jest włączona

en: True if the Squares slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka przejścia kwadratów pokazu slajdów jest włączona

en: True if the Stripes slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka przejścia pasków pokazu slajdów jest włączona

en: True if the Tumblr publishing plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka publikowania w serwisie Tumblr jest włączona

en: True if the Yandex.Fotki publishing plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka publikowania w serwisie Yandex.Fotki jest włączona

en: True if the YouTube publishing plugin is enabled, false otherwise
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wtyczka publikowania w serwisie YouTube jest włączona

en: True if the basic properties pane is to be displayed, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wyświetlany jest panel podstawowych właściwości.

en: True if the bottom toolbar is to be displayed, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wyświetlany jest dolny panel narzędziowy.

en: True if the extended properties window is to be displayed, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wyświetlany jest panel rozszerzonych właściwości.

en: True if the sidebar is to be displayed, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, wyświetlany jest panel boczny.

en: True if the title of a photo should be printed when the photo is printed, false otherwise.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, tytuł zdjęcia jest drukowany podczas drukowania zdjęcia.

en: True if when adjusting time/date of photos, relative time should be maintained. False if all photos should be set to the same time.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, czas względny podczas zmieniania czasu/daty zdjęć będzie utrzymywany, zamiast ustawiania wszystkich zdjęć na ten sam czas.

en: True if when adjusting time/date of photos, the original files should be modified as well. False if changes are made only in the database.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, oryginalne pliki będą także modyfikowane podczas zmieniania czasu/daty zdjęć.

en: True if, when on startup, a welcome dialog should be shown. False if it should not be shown.
pl: Jeśli jest ustawione na wartość „true”, okno powitalne jest wyświetlane podczas uruchamiania.

en: TumblrPublisher: start( ): can't start; this publisher is not restartable.
pl: TumblrPublisher: start( ): nie można uruchomić; tego modułu publikującego nie można uruchamiać ponownie.

en: Type
pl: Typ

en: URL of the Piwigo server.
pl: Adres URL serwera Piwigo.

en: URL of the Rajce server.
pl: Adres URL serwera Rajce.

en: Un_flag
pl: _Usuń flagę

en: Unable open photo %s. Sorry.
pl: Nie można otworzyć zdjęcia %s.

en: Unable to create cache directory %s: %s
pl: Nie można utworzyć katalogu pamięci podręcznej %s: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
pl: Nie można utworzyć katalogu danych %s: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
pl: Nie można utworzyć podkatalogu danych %s: %s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
pl: Nie można utworzyć katalogu tymczasowego %s: %s

en: Unable to decode file
pl: Nie można dekodować pliku

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
pl[0]: Nie można usunąć %d zdjęcia/nagrania wideo z aparatu z powodu błędów.
pl[1]: Nie można usunąć %d zdjęć/nagrań wideo z aparatu z powodu błędów.
pl[2]: Nie można usunąć %d zdjęć/nagrań wideo z aparatu z powodu błędów.

en: Unable to display FAQ: %s
pl: Nie można wyświetlić dokumentu FAQ: %s

en: Unable to display help: %s
pl: Nie można wyświetlić pomocy: %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
pl[0]: Nie można utworzyć duplikatu zdjęcia z powodu błędu pliku
pl[1]: Nie można utworzyć duplikatu %d zdjęć z powodu błędów plików
pl[2]: Nie można utworzyć duplikatu %d zdjęć z powodu błędów plików

en: Unable to export %s: %s
pl: Nie można wyeksportować: %s: %s

en: Unable to export background to %s: %s
pl: Nie można wyeksportować tła do %s: %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
pl: Nie można wyeksportować zdjęcia z powodu błędu pliku.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
pl: Nie można pobrać podglądu z aparatu:
    %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego dla %s: %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
pl: Nie można uruchomić rozszerzenia „Wyślij do” programu Nautilus: %s

en: Unable to launch editor: %s
pl: Nie można uruchomić edytora: %s

en: Unable to lock camera: %s
pl: Nie można zablokować aparatu: %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
pl: Nie można monitorować %s: nie jest katalogiem (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
pl: Nie można przejść do bazy danych błędów: %s

en: Unable to open in file manager: %s
pl: Nie można otworzyć w menedżerze plików: %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
pl: Nie można otworzyć/utworzyć bazy danych zdjęć %s: kod błędu: %d

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
pl: Nie można przygotować pokazu slajdów pulpitu: %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
pl: Nie można wydrukować zdjęcia:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
pl: Nie można przetworzyć aktualizacji monitorowania: %s

en: Unable to publish
pl: Nie można opublikować

en: Unable to rename search to "%s" because the search already exists.
pl: Nie można zmienić nazwy wyszukiwania na „%s”, ponieważ takie wyszukiwanie już istnieje.

en: Unable to rename tag to "%s" because the tag already exists.
pl: Nie można zmienić nazwy etykiety na „%s”, ponieważ ta etykieta już istnieje.

en: Unable to restore photo database %s
pl: Nie można przywrócić bazy danych zdjęć %s

en: Unable to unmount camera.  Try unmounting the camera from the file manager.
pl: Nie można odmontować aparatu. Proszę spróbować odmontować aparat w menedżerze plików.

en: Unable to write to photo database file:
     %s
pl: Nie można zapisać do pliku bazy danych zdjęć:
     %s

en: Unconstrained
pl: Niewymuszony

en: Undated
pl: Niedatowane

en: Undo
pl: Cofnij

[ctx: UndoRedo menu entry]
en: Add Tags
pl: Dodaj etykiety

en: Undoing Color Transformations
pl: Cofanie przekształceń kolorów

en: Undoing Date and Time Adjustment
pl: Cofanie dostosowania daty i czasu

en: Undoing Enhance
pl: Cofanie uwydatniania

en: Undoing Flip Horizontally
pl: Cofanie odwrócenia poziomego

en: Undoing Flip Vertically
pl: Cofanie odwrócenia pionowego

en: Undoing Revert
pl: Cofanie przywracania

en: Undoing Rotate
pl: Cofanie obrotu

en: Unflag
pl: Usuń flagę

en: Unflag selected photos
pl: Usuwa flagę z wybranych zdjęć

en: Unflagging selected photos
pl: Cofanie oznaczeń zdjęć flagą

en: Unknown error attempting to verify Shotwell's database: %s
pl: Nieznany błąd podczas próby sprawdzenia bazy danych programu Shotwell: %s

en: Unmerging
pl: Cofanie łączenia

en: Unmodified
pl: Niezmodyfikowane

en: Unmounting...
pl: Odmontowywanie…

en: Unrated
pl: Bez oceny

en: Unrecognized User
pl: Nierozpoznany użytkownik

en: Unsupported file format
pl: Nieobsługiwany format pliku

en: Updating library...
pl: Aktualizowanie kolekcji…

en: Upload _size:
pl: _Rozmiar wysyłania:

en: Uploading %d of %d
pl: Wysyłanie %d z %d

en: Use a _standard size:
pl: Użycie _standardowego rozmiaru:

en: Use a c_ustom size:
pl: _Użycie własnego rozmiaru:

en: Use a saved search to filter items in the current view
pl: Używa zapisanego wyszukiwania do filtrowania elementów w bieżącym widoku

en: Use for Desktop
pl: Użycie na pulpicie

en: Use for Lock Screen
pl: Użycie na ekranie blokady

en: User _name
pl: _Nazwa użytkownika

en: User aborted import
pl: Użytkownik przerwał importowanie

en: Username and/or password invalid. Please try again
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika i/lub hasło. Proszę spróbować ponownie

en: Verifying authorization...
pl: Sprawdzanie upoważnienia…

en: Video privacy _setting:
pl: U_stawienia prywatności nagrań wideo:

en: Videos
pl: Nagrania wideo

en: Videos _visible to:
pl: Nagrania wideo _widoczne dla:

en: Videos and new photo albums _visible to:
pl: Nagrania wideo i nowe albumy zdjęć _widoczne dla:

en: Videos will appear in '%s'
pl: Nagrania wideo pojawią się w „%s”

en: Videos will appear in:
pl: Nagrania wideo pojawią się w:

en: View Eve_nt for Photo
pl: Wyświetl wydarze_nie dla zdjęcia

en: Visit the Shotwell home page
pl: Witryna programu Shotwell

en: Visit the Shotwell web site
pl: Witryna programu Shotwell

en: Visit the Yandex.Fotki web site
pl: Witryna serwisu Yandex.Fotki

en: Wallet (2 x 3 in.)
pl: Portfel (2×3 cale)

en: Welcome to Shotwell!
pl: Witamy w programie Shotwell

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
pl: Witamy w usłudze importu kolekcji programu F-Spot.
    
    Proszę wybrać kolekcję do zaimportowania, wybierając jedną z istniejących kolekcji odnalezionych przez program Shotwell lub wybierając alternatywny plik bazy danych programu F-Spot.

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
pl: Witamy w usłudze importu kolekcji programu F-Spot.
    
    Proszę wybrać plik bazy danych programu F-Spot.

en: Welcome!
pl: Witamy

en: When ready, Shotwell can upload your photos to various web sites, such as Facebook, Flickr, Picasa (Google Plus), and more.
pl: Po edycji, program Shotwell może wysłać zdjęcia do różnych serwisów internetowych, takich jak Facebook, Flickr, Picasa (Google Plus) i wiele więcej.

en: Where would you like to publish the selected photos?
pl: Gdzie opublikować wybrane zdjęcia?

en: Whether images being uploaded to Facebook should have their metadata removed first
pl: Czy obrazy wysyłane do serwisu Facebook mają mieć najpierw usuwane metadane

en: Whether images being uploaded to Flickr should have their metadata removed first
pl: Czy obrazy wysyłane do serwisu Flickr mają mieć najpierw usuwane metadane

en: Whether images being uploaded to Picasa should have their metadata removed first
pl: Czy obrazy wysyłane do serwisu Picasa mają mieć najpierw usuwane metadane

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their comment set from the title if title is set and comment unset
pl: Czy obrazy wysłane do serwera Piwigo mają mieć ustawiany komentarz z tytułu, jeśli tytuł jest ustawiony, a komentarz nie

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their metadata removed first
pl: Czy obrazy wysyłane do serwera Piwigo mają mieć najpierw usuwane metadane

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their tags removed on upload, such that these tags will not appear on the remote Piwigo server.
pl: Czy obrazy wysłane do serwera Piwigo mają mieć usuwane etykiety podczas wysyłania, aby nie pojawiały się na zdalnym serwerze Piwigo.

en: Whether images being uploaded to Rajce should have their metadata removed first
pl: Czy zdjęcia wysyłane do serwera Rajce mają mieć najpierw usuwane metadane

en: Whether to show the title of a photo during the slideshow
pl: Czy wyświetlać tytuł zdjęcia podczas pokazu slajdów

en: Width
pl: Szerokość

en: Width or height
pl: Szerokość lub wysokość

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
pl: Zapisywanie etykiet, tytułów i innych _metadanych do plików zdjęć

en: Writing metadata to files...
pl: Zapisywanie metadanych do plików…

en: Yandex-Fotki authentication token, if logged in.
pl: Token uwierzytelnienia serwisu Yandex-Fotki, jeśli zalogowano.

en: Year%sMonth
pl: Rok%smiesiąc

en: Year%sMonth%sDay
pl: Rok%smiesiąc%sdzień

en: Year%sMonth-Day
pl: Rok%smiesiąc-dzień

en: Year-Month-Day
pl: Rok-miesiąc-dzień

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: You are logged into Facebook as %s.
pl: Zalogowano w serwisie Facebook jako użytkownik %s.

en: You are logged into Flickr as %s.
pl: Zalogowano w serwisie Flickr jako użytkownik %s.

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
pl: Zalogowano w serwisie Picasa Web Albums jako użytkownik %s.

en: You are logged into Rajce as %s.
pl: Zalogowano w serwisie Rajce jako użytkownik %s.

en: You are logged into Tumblr as %s.
pl: Zalogowano w serwisie Tumblr jako %s.

en: You are logged into YouTube as %s.
pl: Zalogowano w serwisie YouTube jako użytkownik %s.

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don't yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
pl: Nie zalogowano w serwisie Facebook.
    
    Jeśli użytkownik nie posiada jeszcze konta w serwisie Facebook, można je utworzyć podczas procesu logowania. Podczas logowania Shotwell Connect może zapytać o pozwolenie na wysyłanie zdjęć i publikowanie ich w kanale użytkownika. To pozwolenie jest wymagane, aby Shotwell Connect mogło działać.

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Login to log into Flickr in your Web browser.  You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
pl: Nie zalogowano w serwisie Flickr.
    
    Należy nacisnąć przycisk Zaloguj, aby zalogować się w serwisie Flickr w przeglądarce WWW. Następnie należy upoważnić Shotwell Connect na dowiązanie do konta serwisu Flickr.

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Login to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
pl: Obecnie nie zalogowano w serwisie Picasa Web Albums.
    
    Należy kliknąć przycisk Zaloguj, aby zalogować w serwisie Picasa Web Albums w przeglądarce WWW. Należy upoważnić program Shotwell Connect do powiązania z kontem serwisu Picasa Web Albums.

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
pl: Obecnie nie zalogowano w serwisie Yandex.Fotki.

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
pl: Nie zalogowano w serwisie YouTube.
    
    Aby kontynuować używanie serwisu YouTube, należy się zalogować do konta Google i ustawić je do używania serwisu YouTube. Większość kont można ustawić używając przeglądarki WWW do zalogowania się do serwisu YouTube co najmniej raz.

en: You are not currently logged into your Gallery.
    
    You must have already signed up for a Gallery3 account to complete the login process.
pl: Nie zalogowano w serwisie Gallery.
    
    Należy już posiadać konto w serwisie Gallery3, aby ukończyć proces logowania.

en: You can also import photos in any of these ways:
pl: Można także zaimportować zdjęcia na jeden z poniższych sposobów:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
pl: Nie włączono żadnych wtyczek importowania danych.
    
    Aby użyć funkcji importowania z programu należy posiadać co najmniej jedną włączoną wtyczkę importowania danych. Wtyczki można włączać w oknie Preferencji.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
pl: Już zalogowano się i wylogowano z serwisu Facebook podczas tej sesji programu Shotwell.
    Aby kontynuować publikowanie do serwisu Facebook, należy zakończyć i ponownie uruchomić program Shotwell, a następnie ponownie spróbować publikacji.

en: You have already logged in and out of Flickr during this Shotwell session.
    To continue publishing to Flickr, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
pl: Już zalogowano się i wylogowano z serwisu Flickr podczas tej sesji programu Shotwell.
    Aby kontynuować publikowanie do serwisu Flickr, należy zakończyć i ponownie uruchomić program Shotwell, a następnie ponownie spróbować publikacji.

en: You have already logged in and out of a Google service during this Shotwell session.
    
    To continue publishing to Google services, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
pl: Już zalogowano się i wylogowano z serwisów Google podczas tej sesji programu Shotwell.
    
    Aby kontynuować publikowanie do serwisów Google, należy zakończyć i ponownie uruchomić program Shotwell, a następnie ponownie spróbować publikacji.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
pl: Konto Flickr Pro umożliwia nieograniczone wysyłanie.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %d megabyte remaining in your upload quota. | Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %d megabytes remaining in your upload quota.
pl[0]: Darmowe konto w serwisie Flickr ogranicza ilość przesyłanych danych na miesiąc.
    W tym miesiącu pozostało %d megabajt.
pl[1]: Darmowe konto w serwisie Flickr ogranicza ilość przesyłanych danych na miesiąc.
    W tym miesiącu pozostało %d megabajty.
pl[2]: Darmowe konto w serwisie Flickr ogranicza ilość przesyłanych danych na miesiąc.
    W tym miesiącu pozostało %d megabajtów.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
pl: Kolekcja zdjęć nie jest zgodna z tą wersją programu Shotwell. Została utworzona przez program Shotwell %s (schemat %d). Ta wersja to %s (schemat %d). Proszę wyczyścić kolekcję przez usunięcie %s i ponowne zaimportowanie zdjęć.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell.  It appears it was created by Shotwell %s (schema %d).  This version is %s (schema %d).  Please use the latest version of Shotwell.
pl: Kolekcja zdjęć nie jest zgodna z tą wersją programu Shotwell. Została utworzona przez program Shotwell %s (schemat %d). Ta wersja to %s (schemat %d). Proszę używać najnowszej wersji programu Shotwell.

en: Zoom _100%
pl: Powiększenie _100%

en: Zoom _200%
pl: Powiększenie _200%

en: Zoom _In
pl: Pow_iększ

en: Zoom _Out
pl: P_omniejsz

en: Zoom the photo to 100% magnification
pl: Powiększa zdjęcie do 100%

en: Zoom the photo to 200% magnification
pl: Powiększa zdjęcie do 200%

en: Zoom the photo to fit on the screen
pl: Powiększa zdjęcie, aby pasowało do ekranu

en: [FILE]
pl: [PLIK]

en: _About
pl: _O programie

en: _Add Tags...
pl: _Dodaj etykiety…

en: _Adjust
pl: _Dopasuj

en: _Adjust Date and Time...
pl: Dostosuj d_atę i czas…

en: _Albums (or write new):
pl: _Albumy (lub zapisanie nowego):

en: _All Photos
pl: _Wszystkie zdjęcia

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: _Ascending
pl: _Rosnąco

en: _Autosize:
pl: Rozmiar _automatyczny:

en: _Background:
pl: _Tło:

en: _Basic Information
pl: _Podstawowe informacje

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Close
pl: Zam_knij

en: _Comments
pl: _Komentarze

en: _Contents
pl: _Spis treści

en: _Copy Color Adjustments
pl: S_kopiuj dostosowania kolorów

en: _Crop
pl: Przyt_nij

en: _Decrease
pl: _Zmniejsz

en: _Delay:
pl: _Opóźnienie:

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Delete Tag "%s"
pl: _Usuń etykietę „%s”

en: _Developer
pl: _Wywoływacz

en: _Directory structure:
pl: Struktura _katalogów:

en: _Do no upload tags
pl: _Bez wysyłania etykiet

en: _Don't show this message again
pl: _Bez wyświetlania tego komunikatu ponownie

en: _Duplicate
pl: Utwórz _duplikat

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Edit...
pl: _Modyfikuj…

en: _Email address
pl: Adres _e-mail

en: _Enhance
pl: _Uwydatnij

en: _Export...
pl: Wy_eksportuj…

en: _File
pl: _Plik

en: _Filter Photos
pl: _Filtruj zdjęcia

en: _Find
pl: _Znajdź

en: _Find...
pl: _Znajdź…

en: _Flag
pl: _Dodaj flagę

en: _Forbid downloading original photo
pl: _Zakazanie pobierania oryginalnego zdjęcia

en: _Forward
pl: _Dalej

en: _Frequently Asked Questions
pl: Naj_częściej zadawane pytania

en: _Gallery3 URL:
pl: Adres URL witryny _Gallery3:

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Hide album
pl: _Ukrycie albumu

en: _If a title is set and comment unset, use title as comment
pl: _Jeśli tytuł jest ustawiony, a komentarz nie, to używanie tytułu jako komentarz

en: _Import
pl: Zai_mportuj

en: _Import From Folder...
pl: _Zaimportuj z katalogu…

en: _Import in Place
pl: _Zaimportowanie

en: _Import photos from your %s folder
pl: _Zaimportuj zdjęcia z katalogu %s

en: _Import photos to:
pl: _Importowanie zdjęć do:

en: _Increase
pl: Z_większ

en: _Keep
pl: _Zatrzymaj

en: _Login
pl: Za_loguj

en: _Logout
pl: _Wyloguj

en: _Match
pl: _Dopasowanie

en: _Match photo aspect ratio
pl: Utrzy_mywanie proporcji zdjęcia

en: _Merge Events
pl: _Połącz wydarzenia

en: _Modify original file
pl: _Modyfikuj pierwotny plik

en: _Modify original files
pl: _Modyfikuj pierwotne pliki

en: _Modify original photo file
pl: _Modyfikuj oryginalny plik zdjęcia

en: _Modify original photo files
pl: _Modyfikuj oryginalny pliki zdjęć

en: _Move to Trash
pl: Przenieś do _kosza

en: _Name of search:
pl: _Nazwa wyszukiwania:

en: _New
pl: _Nowa

en: _New Event
pl: _Nowe wydarzenie

en: _Next
pl: _Dalej

en: _Next Photo
pl: _Następne zdjęcie

en: _Normal Size
pl: Z_wykły rozmiar

en: _Output photo at:
pl: _Wyjście zdjęcia na:

en: _Password
pl: _Hasło

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Paste Color Adjustments
pl: _Wklej dostosowania kolorów

en: _Pattern:
pl: _Wzór:

en: _Photo
pl: _Zdjęcie

en: _Photos
pl: _Zdjęcia

en: _Pixels:
pl: _Piksele:

en: _Play
pl: Od_twórz

en: _Play Video
pl: _Odtwórz nagranie wideo

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: _Previous
pl: _Wstecz

en: _Previous Photo
pl: _Poprzednie zdjęcie

en: _Print
pl: Wy_drukuj

en: _Print...
pl: Wy_drukuj…

en: _Publish
pl: Opu_blikuj

en: _Quality:
pl: _Jakość:

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: _Ratings
pl: O_ceny

en: _Red-eye
pl: _Czerwone oczy

en: _Redo
pl: P_onów

en: _Refresh
pl: _Odśwież

en: _Rejected
pl: _Odrzucona

en: _Remember
pl: _Zapamiętanie

en: _Remember Password
pl: _Zapamiętanie hasła

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _Remove From Library
pl: _Usuń z kolekcji

en: _Remove location, camera, and other identifying information before uploading
pl: _Usunięcie położenia, aparatu i innych informacji identyfikacyjnych przed wysłaniem

en: _Remove location, tag and camera-identifying data before uploading
pl: _Usunięcie położenia, etykiety, aparatu i innych informacji identyfikacyjnych przed wysłaniem

en: _Rename...
pl: _Zmień nazwę…

en: _Replace
pl: _Zastąp

en: _Report a Problem...
pl: _Zgłoś problem…

en: _Reset
pl: P_rzywróć

en: _Restore
pl: P_rzywróć

en: _Revert
pl: P_rzywróć

en: _Save
pl: Zapi_sz

en: _Save a Copy
pl: Zapi_sz kopię

en: _Scaling constraint:
pl: Ograniczenie _skalowania:

en: _Search Bar
pl: Pasek wy_szukiwania

en: _Set Rating
pl: U_staw ocenę

en: _Shift photos/videos by the same amount
pl: Prze_suń zdjęcia/nagrania wideo o tą samą wartość

en: _Skip
pl: _Pomiń

en: _Stop
pl: _Zatrzymaj

en: _Stop Import
pl: _Zatrzymaj importowanie

en: _Straighten
pl: _Wyrównaj

en: _Switch Developer
pl: _Przełącz wywoływacz

en: _Titles
pl: _Tytuły

en: _Transition effect:
pl: _Efekt przejścia:

en: _URL of your Piwigo photo library
pl: Adres _URL kolekcji zdjęć Piwigo

en: _Undelete
pl: _Cofnij usunięcie

en: _Undo
pl: Cof_nij

en: _Unmount
pl: Odmont_uj

en: _Unrated
pl: _Bez oceny

en: _User name:
pl: _Nazwa użytkownika:

en: _View
pl: _Widok

en: _Watch library directory for new files
pl: _Obserwacja katalogu kolekcji pod kątem nowych plików

en: a raw photo
pl: surowe zdjęcie

en: a video
pl: nagranie wideo

en: access token
pl: token dostępu

en: album;camera;cameras;crop;edit;enhance;export;gallery;image;images;import;organize;photo;photographs;photos;picture;pictures;photography;print;publish;rotate;share;tags;video;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;
pl: album;aparat;aparaty;kamera;kamery;kadruj;kadrowanie;przytnij;przycinanie;modyfikacja;modyfikuj;edycja;edytuj;uwydatnij;uwydatnianie;ulepsz;ulepszanie;wyeksportuj;eksport;galeria;obraz;obrazy;obrazek;obrazki;zaimportuj;import;zorganizuj;organizacja;zdjęcie;fotografia;zdjęcia;fotografie;wydrukuj;drukowanie;opublikuj;publikacja;publikowanie;obróć;obracanie;obrót;udostępnij;udostępnianie;współdziel;współdzielenie;etykiety;znaczniki;tagi;tagowanie;filmy;wideo;filmiki;facebook;fejsbuk;flickr;picasa;youtube;jutube;piwigo;

en: all
pl: wszystko

en: and
pl: oraz

en: and higher
pl: i wyższe

en: and lower
pl: i niższe

en: any
pl: dowolne

en: any photo
pl: wszystkie zdjęcia

en: authentication token
pl: token uwierzytelnienia

en: background color
pl: kolor tła

en: black
pl: czarny

en: contains
pl: zawiera

en: content height
pl: wysokość treści

en: content layout mode
pl: tryb układu treści

en: content ppi
pl: ppi treści

en: content units
pl: jednostki treści

en: content width
pl: szerokość treści

en: couldn't copy %s
    	to %s
pl: nie można skopiować %s
    	do %s

en: day | days
pl[0]: dzień
pl[1]: dni
pl[2]: dni

en: default blog
pl: domyślny blog

en: default publishing service
pl: domyślna usługa publikowania

en: default size
pl: domyślne wymiary

en: default size code
pl: kod domyślnych wymiarów

en: default visibility
pl: domyślna widoczność

en: delay
pl: opóźnienie

en: directory pattern
pl: wzorzec katalogów

en: directory pattern custom
pl: niestandardowy wzorzec katalogów

en: display basic properties
pl: wyświetlanie podstawowych właściwości

en: display event comments
pl: wyświetlanie komentarzy wydarzeń

en: display extended properties
pl: wyświetlanie rozszerzonych właściwości

en: display photo comments
pl: wyświetlanie komentarzy zdjęć

en: display photo ratings
pl: wyświetlanie ocen zdjęć

en: display photo tags
pl: wyświetlanie etykiet zdjęć

en: display photo titles
pl: wyświetlanie tytułów zdjęć

en: display search bar
pl: wyświetlanie paska wyszukiwania

en: display sidebar
pl: wyświetlanie panelu bocznego

en: display toolbar
pl: wyświetlanie panelu narzędziowego

en: do not upload tags when uploading to Piwigo
pl: bez wysyłania etykiet podczas wysyłania do serwera Piwigo

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: duplicates existing media item
pl: duplikuje istniejący element multimedialny

en: enable F-Spot import plugin
pl: włączenie wtyczki importu z programu F-Spot

en: enable facebook publishing plugin
pl: włączenie wtyczki publikowania w serwisie Facebook

en: enable flickr publishing plugin
pl: włączenie wtyczki publikowania w serwisie Flickr

en: enable gallery3 publishing plugin
pl: włączenie wtyczki publikowania w serwisie Gallery3

en: enable picasa publishing plugin
pl: włączenie wtyczki publikowania w serwisie Picasa

en: enable piwigo publishing plugin
pl: włączenie wtyczki publikowania na serwerze Piwigo

en: enable rajce publishing plugin
pl: włączenie wtyczki publikowania w serwisie Rajce

en: enable slideshow chess transition
pl: włączenie przejścia szachownicy pokazu slajdów

en: enable slideshow circle transition
pl: włączenie przejścia okręgu pokazu slajdów

en: enable slideshow clock transition
pl: włączenie przejścia zegara pokazu slajdów

en: enable slideshow crumble transition
pl: włączenie przejścia wykruszania pokazu slajdów

en: enable slideshow fade transition
pl: włączenie przejścia przenikania pokazu slajdów

en: enable slideshow slide transition
pl: włączenie przejścia osunięcia pokazu slajdów

en: enable slideshow squares transition
pl: włączenie przejścia kwadratów pokazu slajdów

en: enable slideshow stripes transition
pl: włączenie przejścia pasków pokazu slajdów

en: enable tumblr publishing plugin
pl: włączenie wtyczki publikowania w serwisie Tumblr

en: enable yandex publishing plugin
pl: włączenie wtyczki publikowania w serwisie Yandex

en: enable youtube publishing plugin
pl: włączenie wtyczki publikowania w serwisie YouTube

en: ends with
pl: kończy się na

en: error message:
pl: komunikat błędu:

en: external modifications
pl: zewnętrzne modyfikacje

en: external photo editor
pl: zewnętrzny edytor zdjęć

en: external raw editor
pl: zewnętrzny edytor plików RAW

en: flagged
pl: oznaczone flagą

en: has
pl: posiada

en: has no
pl: nie posiada

en: height of direct-edit window
pl: wysokość okna bezpośredniego modyfikowania

en: height of library window
pl: wysokość okna kolekcji

en: hide album
pl: ukrycie albumu

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin

en: if title is set and comment unset, use title as comment for uploads to Piwigo
pl: jeśli tytuł jest ustawiony, a komentarz nie, to używanie tytułu jako komentarz podczas wysyłania do serwera Piwigo

en: images per page code
pl: kod obrazów na stronę

en: import directory
pl: katalog importu

en: in.
pl: cale

en: internal modifications
pl: wewnętrzne modyfikacje

en: interpreter state cookie
pl: ciasteczko stanu interpretatora

en: is
pl: jest

en: is after
pl: jest po

en: is before
pl: jest przed

en: is between
pl: jest między

en: is exactly
pl: wynosi dokładnie

en: is not
pl: nie jest

en: is not set
pl: nie jest ustawione

en: is set
pl: jest ustawione

en: keep relative time between photos
pl: utrzymywanie względnego czasu między zdjęciami

en: label
pl: etykieta

en: last album
pl: ostatni album

en: last category
pl: ostatnia kategoria

en: last permission level
pl: ostatni poziom uprawnień

en: last photo size
pl: ostatnie wymiary zdjęcia

en: last used import service
pl: ostatnio używana usługa importowania

en: last used publishing service
pl: ostatnio używana usługa publikowania

en: match aspect ratio
pl: utrzymywanie proporcji

en: maximize direct-edit window
pl: maksymalizacja okna bezpośredniego modyfikowania

en: maximize library window
pl: maksymalizacja okna kolekcji

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut

en: modifications
pl: modyfikacje

en: modified
pl: zmodyfikowany

en: modify original photo files
pl: modyfikowanie oryginalnych plików zdjęć

en: none
pl: brak

en: not flagged
pl: nieoznaczone flagą

en: of the following:
pl: następujących:

en: only
pl: tylko

en: open album in web browser
pl: otwieranie albumu w przeglądarce WWW

en: or
pl: lub

en: password
pl: hasło

en: period of time
pl: okres czasu

en: photo thumbnail scale
pl: skala miniatur zdjęć

en: pin toolbar state
pl: przypinanie paska narzędziowego

en: pixels
pl: piksele

en: pixels of the major axis uploaded picture
pl: piksele głównej osi wysyłanego zdjęcia

en: pixels per inch
pl: piksele na cal

en: print titles
pl: drukowanie tytułów

en: rating filter level
pl: poziom filtru ocen

en: refresh token
pl: token odświeżania

en: remember
pl: zapamiętanie

en: remember password
pl: zapamiętanie hasła

en: remove sensitive info from uploads
pl: usuwanie informacji osobistych z wysyłanych zdjęć

en: scaling constraint of uploaded picture
pl: ograniczenie skalowania wysyłanego zdjęcia

en: second | seconds
pl[0]: sekunda
pl[1]: sekundy
pl[2]: sekund

en: seconds
pl: s

en: show welcome dialog on startup
pl: wyświetlanie okna powitanego podczas uruchamiania

en: sidebar divider position
pl: położenie przegrody panelu bocznego

en: sidebar position
pl: położenie panelu bocznego

en: size selection
pl: wybór rozmiaru

en: sort event photos ascending
pl: rosnące porządkowanie zdjęć wydarzeń

en: sort event photos criteria
pl: kryteria porządkowania zdjęć wydarzeń

en: sort events ascending
pl: rosnące porządkowanie wydarzeń

en: sort library photos ascending
pl: rosnące porządkowanie zdjęć w bibliotece

en: sort library photos criteria
pl: kryteria porządkowania zdjęć w kolekcji

en: starts with
pl: rozpoczyna się od

en: titles font
pl: czcionka tytułów

en: transition delay
pl: opóźnienie przejścia

en: transition effect id
pl: identyfikator efektu przejścia

en: untitled
pl: bez nazwy

en: use 24 hour time
pl: czas 24-godzinny

en: use lowercase filenames
pl: małe litery nazw plików

en: user i.d.
pl: identyfikator użytkownika

en: user name
pl: nazwa użytkownika

en: user token, if remembered.
pl: token użytkownika, jeśli jest zapamiętany.

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: watch library directory for new files
pl: obserwowanie katalogu kolekcji pod kątem nowych plików

en: white
pl: biały

en: width of direct-edit window
pl: szerokość okna bezpośredniego modyfikowania

en: width of library window
pl: szerokość okna kolekcji

en: within category:
pl: w kategorii:

en: write metadata to master files
pl: zapisywanie metadanych do głównych plików
