shotwell-0.15 - en to uk translation catalogue (1235 entries)

en: 
    
    And %d other. | 
    
    And %d others.
uk[0]: 
    
    І ще %d.
uk[1]: 
    
    І ще %d.
uk[2]: 
    
    І ще %d.
uk[3]: 
    
    І ще %d.

en: 
    
    The file “%s” may not be supported by or may be too large for this instance of Gallery3.
uk: 
    
    Можливо, підтримки файлів типу «%s» у цьому екземплярі Gallery3 не передбачено або файл є надто великим.

en: 
    
    Would you like to continue exporting?
uk: 
    
    Бажаєте продовжити експортування?

en: 
    Note that Gallery3 only supports the video types that Flowplayer does.
uk: 
    Зауважте, що у Gallery3 передбачено підтримку лише тих типів відео, які підтримуються Flowplayer.

en:  Site Not Found
uk:  Сайт не знайдено

en: %.1f seconds
uk: %.1f секунд

en: %a %b %d, %Y
uk: %a %b %d %Y

en: %d Event | %d Events
uk[0]: %d подія
uk[1]: %d події
uk[2]: %d подія
uk[3]: %d подія

en: %d Photo | %d Photos
uk[0]: %d фотографія
uk[1]: %d фотографії
uk[2]: %d фотографія
uk[3]: %d фотографія

en: %d Photo/Video | %d Photos/Videos
uk[0]: %d фотографія/відео
uk[1]: %d фотографії/відео
uk[2]: %d фотографій/відео
uk[3]: %d фотографія/відео

en: %d Video | %d Videos
uk[0]: %d відео
uk[1]: %d відео
uk[2]: %d відео
uk[3]: %d відео

en: %d hour | %d hours
uk[0]: %d година
uk[1]: %d години
uk[2]: %d година
uk[3]: %d година

en: %d minute | %d minutes
uk[0]: %d хвилина
uk[1]: %d хвилини
uk[2]: %d хвилина
uk[3]: %d хвилина

en: %d second | %d seconds
uk[0]: %d секунда
uk[1]: %d секунди
uk[2]: %d секунда
uk[3]: %d секунда

en: %m/%d/%Y, %H:%M:%S
uk: %d %m %Y, %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y, %I:%M:%S %p
uk: %d %m %Y, %H:%M:%S

en: %s Database
uk: База даних %s

en: %s does not exist.
uk: %s не існує.

en: %s does not support the file format of
    %s.
uk: У %s не передбачено підтримки файлів у форматі
    %s.

en: %s is not a file.
uk: %s не є файлом.

en: %s or Better
uk: %s або краща

en: (Help)
uk: (Довідка)

en: (None)
uk: (Немає)

en: (and %d more)
uk: (і ще %d)

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 duplicate photo was not imported:
     | %d duplicate photos were not imported:
uk[0]: Не імпортовано %d дублікат фотографій:
uk[1]: Не імпортовано %d дублікати фотографій:
uk[2]: Не імпортовано %d дублікат фотографії:
uk[3]: Не імпортовано %d дублікат фотографій:

en: 1 duplicate photo/video was not imported:
     | %d duplicate photos/videos were not imported:
uk[0]: Не імпортовано %d дублікат фотографій або відео:
uk[1]: Не імпортовано %d дублікати фотографій або відео:
uk[2]: Не імпортовано %d дублікат фотографії або відео:
uk[3]: Не імпортовано %d дублікат фотографій або відео:

en: 1 duplicate video was not imported:
     | %d duplicate videos were not imported:
uk[0]: Не імпортовано %d дублікат відео:
uk[1]: Не імпортовано %d дублікати відео:
uk[2]: Не імпортовано %d дублікат відео:
uk[3]: Не імпортовано %d дублікат відео:

en: 1 file failed to import because it was corrupt:
     | %d files failed to import because it was corrupt:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d файл, оскільки його пошкоджено:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d файли, оскільки їх пошкоджено:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d файлів, оскільки їх пошкоджено:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d файл, оскільки його пошкоджено:

en: 1 file failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d files failed to import because the photo library folder was not writable:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d файл, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d файли, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d файлів, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d файл, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:

en: 1 file failed to import due to a camera error:
     | %d files failed to import due to a camera error:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d файл через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d файл через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d файлів через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d файл через помилки у роботі з фотоапаратом:

en: 1 file failed to import due to a file or hardware error:
     | %d files failed to import due to a file or hardware error:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d файл через помилки у файлах або апаратні помилки:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d файли через помилки у файлах або апаратні помилки:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d файлів через помилки у файлах або апаратні помилки:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d файл через помилки у файлах або апаратні помилки:

en: 1 file skipped due to user cancel:
     | %d file skipped due to user cancel:
uk[0]: Обробку %d файла скасовано користувачем:
uk[1]: Обробку %d файлів скасовано користувачем:
uk[2]: Обробку %d файлів скасовано користувачем:
uk[3]: Обробку %d файла скасовано користувачем:

en: 1 non-image file skipped.
     | %d non-image files skipped.
uk[0]: Пропущено %d звичайний файл (не є файлами зображень).
uk[1]: Пропущено %d звичайних файла (не є файлами зображень).
uk[2]: Пропущено %d звичайних файлів.
uk[3]: Пропущено %d звичайний файл (не є файлами зображень).

en: 1 photo failed to import because it was corrupt:
     | %d photos failed to import because they were corrupt:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d фотографію, оскільки її пошкоджено:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d фотографії, оскільки їх пошкоджено:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d фотографій, оскільки їх пошкоджено:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d фотографію, оскільки її пошкоджено:

en: 1 photo failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos failed to import because the photo library folder was not writable:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d фотографію, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d фотографії, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d фотографію, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d фотографію, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:

en: 1 photo failed to import due to a camera error:
     | %d photos failed to import due to a camera error:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d фотографію через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d фотографії через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d фотографію через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d фотографію через помилки у роботі з фотоапаратом:

en: 1 photo failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos failed to import due to a file or hardware error:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d фотографію через помилки у файлах або апаратні помилки:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d фотографії через помилки у файлах або апаратні помилки:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d фотографію через помилку у файлі або апаратну помилку:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d фотографію через помилки у файлах або апаратні помилки:

en: 1 photo skipped due to user cancel:
     | %d photos skipped due to user cancel:
uk[0]: Обробку %d фотографії скасовано користувачем:
uk[1]: Обробку %d фотографій скасовано користувачем:
uk[2]: Обробку %d фотографії скасовано користувачем:
uk[3]: Обробку %d фотографії скасовано користувачем:

en: 1 photo successfully imported.
     | %d photos successfully imported.
uk[0]: Успішно імпортовано %d фотографію.
uk[1]: Успішно імпортовано %d фотографії.
uk[2]: Успішно імпортовано %d фотографій.
uk[3]: Успішно імпортовано %d фотографію.

en: 1 photo/video failed to import because it was corrupt:
     | %d photos/videos failed to import because they were corrupt:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d фотографію/відео, оскільки їх пошкоджено:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d фотографії/відео, оскільки їх пошкоджено:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d фотографій/відео, оскільки їх пошкоджено:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d фотографію/відео, оскільки їх пошкоджено:

en: 1 photo/video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d photos/videos failed to import because the photo library folder was not writable:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d фотографію або відео, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d фотографії або відео, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d фотографію або відео, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d фотографію або відео, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:

en: 1 photo/video failed to import due to a camera error:
     | %d photos/videos failed to import due to a camera error:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d фотографію або відео через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d фотографії або відео через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d фотографію або відео через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d фотографію або відео через помилки у роботі з фотоапаратом:

en: 1 photo/video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d photos/videos failed to import due to a file or hardware error:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d фотографію або відео через помилки у файлах або апаратні помилки:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d фотографії або відео через помилки у файлах або апаратні помилки:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d фотографію або відео через помилку у файлі або апаратну помилку:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d фотографію або відео через помилки у файлах або апаратні помилки:

en: 1 photo/video skipped due to user cancel:
     | %d photos/videos skipped due to user cancel:
uk[0]: Обробку %d фотографії або відео скасовано користувачем:
uk[1]: Обробку %d фотографій або відео скасовано користувачем:
uk[2]: Обробку %d фотографії або відео скасовано користувачем:
uk[3]: Обробку %d фотографії або відео скасовано користувачем:

en: 1 photo/video successfully imported.
     | %d photos/videos successfully imported.
uk[0]: Успішно імпортовано %d фотографію або відео.
uk[1]: Успішно імпортовано %d фотографії або відео.
uk[2]: Успішно імпортовано %d фотографій або відео.
uk[3]: Успішно імпортовано %d фотографію або відео.

en: 1 unsupported photo skipped:
     | %d unsupported photos skipped:
uk[0]: Пропущено %d фотографію у форматі, який не підтримується:
uk[1]: Пропущено %d фотографії у форматі, який не підтримується:
uk[2]: Пропущено %d фотографію у форматі, який не підтримується:
uk[3]: Пропущено %d фотографію у форматі, який не підтримується:

en: 1 video failed to import because it was corrupt:
     | %d videos failed to import because they were corrupt:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d відео, оскільки його пошкоджено:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d відео, оскільки їх пошкоджено:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d відео, оскільки їх пошкоджено:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d відео, оскільки його пошкоджено:

en: 1 video failed to import because the photo library folder was not writable:
     | %d videos failed to import because the photo library folder was not writable:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d відео, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d відео, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d відео, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d відео, оскільки теку бібліотеки фотографій захищено від запису:

en: 1 video failed to import due to a camera error:
     | %d videos failed to import due to a camera error:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d відео через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d відео через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d відео через помилки у роботі з фотоапаратом:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d відео через помилки у роботі з фотоапаратом:

en: 1 video failed to import due to a file or hardware error:
     | %d videos failed to import due to a file or hardware error:
uk[0]: Не вдалося імпортувати %d відео через помилки у файлах або апаратні помилки:
uk[1]: Не вдалося імпортувати %d відео через помилки у файлах або апаратні помилки:
uk[2]: Не вдалося імпортувати %d відео через помилку у файлі або апаратну помилку:
uk[3]: Не вдалося імпортувати %d відео через помилки у файлах або апаратні помилки:

en: 1 video skipped due to user cancel:
     | %d videos skipped due to user cancel:
uk[0]: Обробку %d відео скасовано користувачем:
uk[1]: Обробку %d відео скасовано користувачем:
uk[2]: Обробку %d відео скасовано користувачем:
uk[3]: Обробку %d відео скасовано користувачем:

en: 1 video successfully imported.
     | %d videos successfully imported.
uk[0]: Успішно імпортовано %d відео.
uk[1]: Успішно імпортовано %d відео.
uk[2]: Успішно імпортовано %d відео.
uk[3]: Успішно імпортовано %d відео.

en: 1024 × 768 pixels
uk: 1024 × 768 пікселів

en: 11 × 14 in.
uk: 11 × 14 дюймів

en: 1280 × 853 pixels
uk: 1280 × 853 пікселів

en: 13 × 18 cm
uk: 13 × 18 см

en: 16 images per page
uk: 16 зображень на сторінку

en: 16 × 20 in.
uk: 16 × 20 дюймів

en: 18 × 24 cm
uk: 18 × 24 см

en: 2 images per page
uk: 2 зображення на сторінку

en: 20 × 30 cm
uk: 20 × 30 см

en: 2048 × 1536 pixels
uk: 2048 × 1536 пікселів

en: 24 Hr
uk: 24 год.

en: 24 × 40 cm
uk: 24 × 40 см

en: 30 × 40 cm
uk: 30 × 40 см

en: 32 images per page
uk: 32 зображення на сторінку

en: 4 images per page
uk: 4 зображення на сторінку

en: 4 × 6 in.
uk: 4 × 6 дюймів

en: 4096 × 3072 pixels
uk: 4096 × 3072 пікселів

en: 5 × 7 in.
uk: 5 × 7 дюймів

en: 500 × 375 pixels
uk: 500 × 375 пікселів

en: 6 images per page
uk: 6 зображень на сторінку

en: 8 images per page
uk: 8 зображень на сторінку

en: 8 × 10 in.
uk: 8 × 10 дюймів

en: <b>Pixel Resolution</b>
uk: <b>Роздільність у пікселях</b>

en: <b>Printed Image Size</b>
uk: <b>Розміри друкованих зображень</b>

en: <b>Titles</b>
uk: <b>Заголовки</b>

en: A _new album
uk: _Новому альбомі

en: A _new album named
uk: _Новому альбомі з назвою:

en: A _new album named:
uk: _Новому альбомі з назвою:

en: A fatal error occurred when accessing Shotwell’s library. Shotwell cannot continue.
    
    %s
uk: Під час спроби отримання доступу до бібліотеки Shotwell сталася помилка. Продовження роботи Shotwell є неможливою.
    
    %s

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to %s can’t continue.
uk: Не виявлено потрібного для оприлюднення файла. Продовження дій з оприлюднення на %s неможливе.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Facebook can’t continue.
uk: Не виявлено потрібного для оприлюднення файла. Продовження дій з оприлюднення на Facebook неможливе.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Flickr can’t continue.
uk: Не виявлено потрібного для оприлюднення файла. Продовження дій з оприлюднення на Flickr неможливе.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to Picasa can’t continue.
uk: Не виявлено потрібного для оприлюднення файла. Продовження дій з оприлюднення на Picasa неможливе.

en: A file required for publishing is unavailable. Publishing to YouTube can’t continue.
uk: Не виявлено потрібного для оприлюднення файла. Продовження дій з оприлюднення на Youtube неможливе.

en: A grayscale color for use as the background color.
uk: Визначає тон сірого кольору, який слід використовувати як колір тла.

en: A nonzero, positive integer representing the height part of the last custom crop ratio the user entered.
uk: Додатне ціле число, що відповідає частині висоти у останньому введеному користувачем нетиповому співвідношенні розмірів для обрізання.

en: A nonzero, positive integer representing the width part of the last custom crop ratio the user entered.
uk: Додатне ціле число, що відповідає частині ширини у останньому введеному користувачем нетиповому співвідношенні розмірів для обрізання.

en: A numeric code representing the currently selected images per page mode used when printing
uk: Числовий код поточного вибраного режиму кількості фотографій на аркуші під час друку

en: A numeric code representing the default size for photos published to Facebook
uk: Числовий код, що відповідає типовому розміру фотографій, які оприлюднюються на Facebook

en: A numeric code representing the default size for photos published to Flickr
uk: Числовий код, що відповідає типовому розміру фотографій, які оприлюднюються на Flickr

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Picasa Web Albums
uk: Числовий код, що відповідає типовому розміру фотографій, які вивантажуються на Альбомах Picasa

en: A numeric code representing the default size for photos uploaded to Tumblr
uk: Числовий код, що відповідає типовому розміру фотографій, які вивантажуються на Tumblr

en: A numeric code representing the default visibility for photos published to Flickr
uk: Числовий код, що відповідає типовому стану видимості фотографій, які оприлюднюються на Flickr

en: A numeric code representing the last crop menu choice the user made.
uk: Числовий код, який відповідає останньому вибраному пункту меню обрізання фотографій, який було вибрано користувачем.

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Piwigo.
uk: Числовий код, який відповідає останньому вибраному шаблону розміру фотографій, що використовується для оприлюднення на Piwigo.

en: A numeric code representing the last photo size preset used when publishing to Rajce.
uk: Числовий код, який відповідає останньому вибраному шаблону розміру фотографій, що використовується для оприлюднення на Rajce.

en: A numeric code representing the last service from which photos were imported
uk: Числовий код, що відповідає останній службі, з якої імпортувалися фотографії

en: A numeric code representing the last service to which photos were published
uk: Числовий код, що відповідає останній службі, на якій оприлюднювалися фотографії

en: A numeric code representing unit of measure (inches or centimeters) used when printing
uk: Числовий код, який відповідає одиниці виміру (дюймам або сантиметрам), яку буде використано під час друку

en: A numeric code that captures the state of the GStreamer plug-in environment
uk: Числовий код, який зберігає стан середовища додатків GStreamer

en: A numeric code that describes how photos are laid out on the page during printing
uk: Числовий код, який описує, як слід розташовувати фотографії на сторінці під час друку

en: A numeric code that specifies the sort criteria for photos in library views.
uk: Числовий код, який визначає критерій упорядковування фотографій на панелях бібліотек.

en: A string encoding a custom naming pattern that will be used to name photo directories on import.
uk: Рядок-код нетипового взірця найменування, який буде використано для назв каталогів під час імпортування.

en: A string encoding a naming pattern that will be used to name photo directories on import.
uk: Рядок-код взірця найменування, який буде використано для назв каталогів під час імпортування.

en: A temporary file needed for publishing is unavailable
uk: Тимчасовий файл, потрібний для оприлюднення, недоступний

en: A3 (297 × 420 mm)
uk: A3 (297 ⨯ 420 мм)

en: A4 (210 × 297 mm)
uk: A4 (210 × 297 мм)

en: AM
uk: ДО

en: API _Key:
uk: _Ключ API:

en: API key
uk: ключ API

en: Access _type:
uk: _Тип доступу:

en: Add Tag “%s”
uk: Додати мітку «%s»

en: Add Tags “%s” and “%s”
uk: Додати мітки «%s» і «%s»

en: Add _Tags…
uk: Додати _мітки…

en: Adjust
uk: Скоригувати

en: Adjust Date and Time
uk: Скоригувати дату і час

en: Adjust Date and Time…
uk: Скоригувати дату і час…

en: Adjust the photo’s color and tone
uk: Скоригувати колір і тон фотографії

en: Adjust the size of the thumbnails
uk: Скоригувати розміри мініатюр

en: Adjusting Date and Time
uk: Коригування дати і часу

en: Admins
uk: Адміністратори

en: Admins, Family
uk: Адміністратори, родичі

en: Admins, Family, Friends
uk: Адміністратори, родичі, друзі

en: Admins, Family, Friends, Contacts
uk: Адміністратори, родичі, друзі, контакти

en: Album comment
uk: Коментар до альбому

en: All + _Rejected
uk: Всі + в_ідкинуті

en: All Events
uk: Всі події

en: All photo source files are missing.
uk: Не виявлено всіх файлів джерел даних фотографій.

en: An _existing album
uk: _Наявному альбомі

en: An _existing album:
uk: _Існуючому альбомі:

en: An _existing category
uk: _Вже створеній категорії

en: An error message occurred when publishing to Piwigo. Please try again.
uk: Під час спроби оприлюднення даних на Piwigo сталася помилка. Будь ласка, повторіть спробу.

en: An error message occurred when publishing to Rajce. Please try again.
uk: Під час спроби оприлюднення даних на Rajce сталася помилка. Будь ласка, повторіть спробу.

en: Angle:
uk: Кут:

en: Any text
uk: Будь-який текст

en: Apply copied color adjustments to the selected photos
uk: Застосувати скопійоване коригування кольорів до позначених фотографій

en: Applying Color Transformations
uk: Застосовуємо перетворення кольорів

en: Artist:
uk: Фотограф:

en: Attempted to import %d file. | Attempted to import %d files.
uk[0]: Виконано спробу імпортування %d файла.
uk[1]: Виконано спробу імпортування %d файлів.
uk[2]: Виконано спробу імпортування %d файлів.
uk[3]: Виконано спробу імпортування %d файла.

en: Authorization _Number:
uk: _Число розпізнавання:

en: Auto-importing photos…
uk: Автоматичне імпортування фотографій…

en: Automatically improve the photo’s appearance
uk: Автоматично покращити вигляд фотографій

en: Back
uk: Назад

en: Best _Fit
uk: П_ідібрати розмір

en: Blinds
uk: Жалюзі

en: Blogs:
uk: Блоги:

[ctx: Button Label]
en: Edit Title
uk: Змінити заголовок

en: By Exposure _Date
uk: За _датою знімання

en: By _Filename
uk: За _назвою файла

en: By _Rating
uk: За _оцінкою

en: By _Title
uk: За _заголовком

en: Camera
uk: Фотоапарат

en: Camera error
uk: Помилка роботи з фотоапаратом

en: Camera make:
uk: Виробник фотоапарата:

en: Camera model:
uk: Модель фотоапарата:

en: Cameras
uk: Фотоапарати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot open the selected F-Spot database file: the file does not exist or is not an F-Spot database
uk: Не вдалося виконати читання вибраного файла бази даних F-Spot: файла не існує або вказаний файл не є файлом бази даних F-Spot

en: Cannot open the selected F-Spot database file: this version of the F-Spot database is not supported by Shotwell
uk: Не вдалося виконати читання вибраного файла бази даних F-Spot: підтримки цієї версії бази даних F-Spot у Shotwell не передбачено

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading photos table
uk: Не вдалося виконати читання вибраного файла бази даних F-Spot: помилка під час читання таблиці фотографій

en: Cannot read the selected F-Spot database file: error while reading tags table
uk: Не вдалося виконати читання вибраного файла бази даних F-Spot: помилка під час читання таблиці міток

en: Certificate of %s
uk: Сертифікат %s

en: Change slideshow settings
uk: Змінити параметри показу слайдів

en: Change the rating of your photo
uk: Змінити оцінку вашої фотографії

en: Chess
uk: Шахи

en: Choose <span weight="bold">File %s Import From Folder</span>
uk: Скористайтеся пунктом меню <span weight="bold">Файл %s Імпортувати з теки</span>

en: Circle
uk: Коло

en: Circles
uk: Кола

en: Clock
uk: Годинник

en: Close
uk: Закрити

en: Close _without Saving
uk: _Не зберігати

en: Close the red-eye tool
uk: Закрити вікно інструменту усування ефекту «червоних очей»

en: Co_py Photos
uk: _Копіювати фотографії

en: Combine events into a single event
uk: Поєднати події у спільну групу подій

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Con_tinue
uk: П_родовжити

en: Connect a camera to your computer and import
uk: З’єднайте цифровий фотоапарат з вашим комп’ютером і імпортуйте фотографії

en: Continue the slideshow
uk: Продовжити показ слайдів

en: Contrast
uk: Контрастність

en: Contrast Expansion
uk: Розширення контрастності

en: Contrast:
uk: Контрастність:

en: Copy Color Adjustments
uk: Копіювати коригування кольорів

en: Copy the color adjustments applied to the photo
uk: Копіювати коригування кольорів, застосоване до фотографії

en: Copyright 2010 Maxim Kartashev, Copyright 2016 Software Freedom Conservancy Inc.
uk: © Maxim Kartashev, 2010, © Software Freedom Conservancy, 2016

en: Copyright 2010+ Evgeniy Polyakov <zbr@ioremap.net>
uk: © Evgeniy Polyakov <zbr@ioremap.net>, 2010+

en: Copyright 2012 BJA Electronics
uk: © BJA Electronics, 2012

en: Copyright 2016 Software Freedom Conservancy Inc.
uk: © Software Freedom Conservancy Inc., 2016

en: Copyright © 2013 rajce.net
uk: © rajce.net, 2013

en: Copyright:
uk: Авторські права:

en: Core Data Import Services
uk: Служби імпортування основних даних

en: Core Publishing Services
uk: Основні служби оприлюднення

en: Core Slideshow Transitions
uk: Основні переходи під час показу слайдів

en: Corrupt image file
uk: Пошкоджений файл зображення

en: Could not load UI: %s
uk: Не вдалося завантажити інтерфейс: %s

en: Could not make directory %s writable
uk: Не вдалося зробити каталог %s придатним до запису

en: Could not make directory %s writable: %s
uk: Не вдалося зробити каталог %s придатним до запису: %s

en: Create Tag
uk: Створити мітку

en: Create a _new album named:
uk: Створити _альбом з назвою:

en: Creating New Event
uk: Створення запису події

en: Creating album %s…
uk: Створюємо альбом %s…

en: Creating album…
uk: Створення альбому…

en: Crop
uk: Обрізати

en: Crop the photo’s size
uk: Обрізати фотографію

en: Crumble
uk: Розпад

en: Current
uk: Поточна

en: Current Development:
uk: Поточний проявник:

en: Custom
uk: Нетиповий

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: D_escending
uk: За с_паданням

en: Data Imports
uk: Імпортування даних

en: Database error
uk: Помилка бази даних

en: Database file:
uk: Файл бази даних:

en: Date
uk: Дата

en: Date:
uk: Дата:

en: De_fault:
uk: _Типовий:

en: Decrease Rating
uk: Зменшити оцінку

en: Decreasing ratings
uk: Зменшення оцінок

en: Default option for which RAW developer Shotwell will use.
uk: Типовий варіант проявника цифрових негативів, який використовуватиме Shotwell.

en: Delay (in seconds) between photos in the slideshow.
uk: Затримка (у секундах) між фотографіями у показі слайдів.

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete Search
uk: Вилучити пошук

en: Delete Search “%s”
uk: Вилучити пошук «%s»

en: Delete Tag
uk: Вилучити мітку

en: Delete Tag “%s”
uk: Вилучити мітку «%s»

en: Delete all photos in the trash
uk: Вилучити всі фотографії до смітника

en: Delete these files from camera? | Delete these %d files from camera?
uk[0]: Вилучити ці %d файл з фотоапарата?
uk[1]: Вилучити ці %d файли з фотоапарата?
uk[2]: Вилучити ці %d файлів з фотоапарата?
uk[3]: Вилучити ці %d файл з фотоапарата?

en: Delete this photo from camera? | Delete these %d photos from camera?
uk[0]: Вилучити %d фотографію з фотоапарата?
uk[1]: Вилучити %d фотографії з фотоапарата?
uk[2]: Вилучити %d фотографій з фотоапарата?
uk[3]: Вилучити %d фотографію з фотоапарата?

en: Delete this photo/video from camera? | Delete these %d photos/videos from camera?
uk[0]: Вилучити %d фотографію або відео з фотоапарата?
uk[1]: Вилучити %d фотографії або відео з фотоапарата?
uk[2]: Вилучити %d фотографій або відео з фотоапарата?
uk[3]: Вилучити %d фотографію або відео з фотоапарата?

en: Delete this video from camera? | Delete these %d videos from camera?
uk[0]: Вилучити %d відео з фотоапарата?
uk[1]: Вилучити %d відео з фотоапарата?
uk[2]: Вилучити %d відео з фотоапарата?
uk[3]: Вилучити %d відео з фотоапарата?

en: Deleting Photos
uk: Вилучення фотографій

en: Deleting…
uk: Вилучення…

en: Determines how to filter photos based on their ratings. 1: Rejected or better, 2: Unrated or better, 3: One or better, 4: Two or better, 5: Three or better, 6: Four or better, 7: Five or better.
uk: Визначає, як слід фільтрувати фотографії на основі їхніх оцінок. 1: відкинуті і кращі, 2: без оцінки і кращі, 3: одна зірка і кращі, 4: дві зірки і кращі, 5: три зірки і кращі, 6: чотири зірки і кращі, 7: п’ять зірок і кращі.

en: Determines whether custom print sizes must match the aspect ratio of the original photo
uk: Визначає, чи мають нетипові розміри друку відповідати пропорціям початкової фотографії

en: Developer:
uk: Обробник:

[ctx: Dialog Title]
en: Add Tags
uk: Додавання міток

[ctx: Dialog Title]
en: Edit Title
uk: Змінити заголовок

en: Directory in which imported photo files are placed.
uk: Каталог, у якому зберігатимуться імпортовані файли фотографій.

en: Disable _comments
uk: Вимкнути _коментування

en: Disk failure
uk: Помилка роботи з диском

en: Disk full
uk: Диск переповнено

en: Display
uk: Показ

en: Display %s
uk: Показати %s

en: Display %s or Better
uk: Показати %s або кращі

en: Display each photo’s rating
uk: Показувати оцінки всіх фотографій

en: Do not monitor library directory at runtime for changes
uk: Не стежити за змінами у каталозі бібліотеки під час роботи програми

en: Don’t display startup progress meter
uk: Не показувати панель поступу під час завантаження

en: Drag and drop photos onto the Shotwell window
uk: Перетягніть і скиньте позначки фотографій до вікна Shotwell

en: Duplicate
uk: Дублювати

en: Duplicate Photos/Videos Not Imported:
uk: Дублікати фотографій та відео, які не було імпортовано:

en: Duplicating photos
uk: Дублювання фотографій

en: Duration:
uk: Тривалість:

en: E_xtended Information
uk: _Додаткові відомості

en: E_xternal photo editor:
uk: З_овнішній фоторедактор:

en: Edit Comment
uk: Зміна коментаря

en: Edit Event Comment
uk: Змінити коментар до події

en: Edit Event _Comment…
uk: Змінити _коментар до події…

en: Edit Photo/Video Comment
uk: Змінити коментар до фотографії або відео

en: Edit _Comment…
uk: Змінити _коментар…

en: Edit _Title…
uk: Змінити за_головок…

en: Empty T_rash
uk: Споро_жнити смітник

en: Empty Trash
uk: Спорожнити смітник

en: Emptying Trash…
uk: Спорожнення смітника…

en: Enhance
uk: Підвищити якість

en: Enhancing
uk: Покращення

en: Enter email and password associated with your Rajce account.
uk: Вкажіть адресу електронної пошти і пароль, пов’язані з вашим обліковим записом Rajce.

en: Enter the URL for your Gallery3 site and the username and password (or API key) for your Gallery3 account.
uk: Вкажіть адресу вашого сайта Gallery3, ім’я користувача і пароль (або ключ API) до вашого облікового запису на Gallery3.

en: Enter the URL of your Piwigo photo library as well as the username and password associated with your Piwigo account for that library.
uk: Вкажіть адресу вашої бібліотеки фотографій Piwigo, а також ім’я користувача і пароль, пов’язані з вашим обліковим записом Piwigo, до якого прив’язано бібліотеку.

en: Enter the confirmation number which appears after you log into Flickr in your Web browser.
uk: Введіть число підтвердження, яке було показано після входу до служби Flickr за допомогою вашої програми для перегляду інтернету.

en: Enter the username and password associated with your Tumblr account.
uk: Вкажіть ім’я користувача і пароль, пов’язані з вашим обліковим записом Tumblr.

en: Error accessing database file:
     %s
    
    Error was: 
    %s
uk: Помилка під час спроби доступу до файла бази даних:
     %s
    
    Помилка: 
    %s

en: Error loading search bar UI: %s
uk: Помилка під час спроби завантажити інтерфейс панелі пошуку: %s

en: Error while saving to %s: %s
uk: Помилка під час спроби збереження до %s: %s

en: Even_ts
uk: Поді_ї

en: Event %s
uk: Подія %s

en: Event name
uk: Назва події

en: Events
uk: Події

en: Everyone
uk: Будь-хто

en: Example:
uk: Приклад:

en: Export
uk: Експорт

en: Export Photo
uk: Експортувати фотографію

en: Export Photo/Video
uk: Експортувати фотографію/відео

en: Export Photos
uk: Експорт фотографій

en: Export Photos/Videos
uk: Експортувати фотографії/відео

en: Export Video
uk: Експортування відео

en: Export Videos
uk: Експорт відео

en: Export _metadata:
uk: Експорт _метаданих:

en: Exporting
uk: Експортування

en: Exposure
uk: Експозиція

en: Exposure bias:
uk: Ухил експозиції:

en: Exposure date:
uk: Дата експонування:

en: Exposure time will be shifted backward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
uk: Час зйомки буде зсунуто назад на
    %d %s, %d %s, %d %s і %d %s.

en: Exposure time will be shifted forward by
    %d %s, %d %s, %d %s, and %d %s.
uk: Час зйомки буде зсунуто вперед на
    %d %s, %d %s, %d %s і %d %s.

en: Exposure time:
uk: Час експонування:

en: Exposure:
uk: Експозиція:

en: Extended Information
uk: Додаткові відомості

en: External Editors
uk: Зовнішні редактори

en: External _RAW editor:
uk: Зовнішній редактор н_егативів:

en: External application used to edit RAW photos.
uk: Зовнішня програм, яку буде використано для редагування цифрових негативів фотографій (RAW).

en: External application used to edit photos.
uk: Зовнішня програм, яку буде використано для редагування фотографій.

en: F-Spot library: %s
uk: Бібліотека F-Spot: %s

en: Facebook OAuth token for the currently logged in session, if any
uk: Ключ OAuth Facebook для поточного сеансу у системі, якщо такий існує

en: Facebook user i.d. for the currently logged in user, if any
uk: Ідентифікатор користувача Facebook для поточного сеансу у системі, якщо такий існує

en: Fade
uk: Згасання

en: Family only
uk: Лише родичі

en: Fetching account information…
uk: Отримання відомостей щодо облікового запису…

en: Fetching photo information
uk: Отримання даних щодо фотографій

en: Fetching preview for %s
uk: Отримання мініатюри %s

en: File %s already exists. Replace?
uk: Файл з назвою %s вже існує. Замінити його?

en: File already exists in database
uk: Запис файла вже існує у базі даних

en: File error
uk: Помилка роботи з файлами

en: File name
uk: Назва файла

en: File size:
uk: Розмір файла:

en: File write error
uk: Помилка запису до файла

en: Files Not Imported Because They Weren’t Recognized as Photos or Videos:
uk: Файли, які не було імпортовано через те, що ці файли не є файлами фотографій або відео:

en: Fill the entire page
uk: Заповнити всю площу сторінки

en: Filter Photos
uk: Фільтрувати фотографії

en: Find
uk: Знайти

en: Find an image by typing text that appears in its name or tags
uk: Знайти зображення за вказаним рядком з назви або міток зображення

en: Fit to _Page
uk: Влаштувати в с_торінку

en: Flag
uk: Позначити

en: Flag selected photos
uk: Позначити вибрані фотографії

en: Flag state
uk: Стан позначення

en: Flagged
uk: Позначені

en: Flagging selected photos
uk: Позначаємо фотографії прапорцем

en: Flash:
uk: Спалах:

en: Flip Hori_zontally
uk: Віддзеркалити _горизонтально

en: Flip Horizontally
uk: Віддзеркалити горизонтально

en: Flip Verti_cally
uk: Віддзеркалити _вертикально

en: Flip Vertically
uk: Віддзеркалити вертикально

en: Flipping Horizontally
uk: Віддзеркалення горизонтально

en: Flipping Vertically
uk: Віддзеркалити вертикально

en: Focal length:
uk: Фокусна відстань:

en: Folders
uk: Теки

en: Friends
uk: Друзі

en: Friends & family only
uk: Лише друзі і родичі

en: Friends only
uk: Лише друзі

en: From:
uk: Від:

en: Fulls_creen
uk: На весь _екран

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: GPS latitude:
uk: Широта за GPS:

en: GPS longitude:
uk: Довгота за GPS:

en: Gallery3 API key
uk: Ключ до програмного інтерфейсу Gallery3

en: Gallery3 publishing module
uk: Модуль оприлюднення на Gallery3

en: Gallery3 site URL
uk: Адреса сайта Gallery3

en: Gallery3 username
uk: ім’я користувача Gallery3

en: Generate desktop background slideshow
uk: Створити показ слайдів у тлі стільниці

en: Go _Back
uk: _Назад

en: Go to the next photo
uk: Перейти до наступної фотографії

en: Go to the previous photo
uk: Перейти до попередньої фотографії

en: Google+ (2048 × 1536 pixels)
uk: Google+ (2048 ⨯ 1536 пікселів)

en: HD Video (16 ∶ 9)
uk: Відео високої роздільності (16 : 9)

en: Height
uk: Висота

en: Hide photos already imported
uk: Ховати фотографії, які вже імпортовано

en: High (%d%%)
uk: Висока (%d%%)

en: Highlights
uk: Підсвічування

en: Highlights:
uk: Підсвічування:

en: How long each photo is shown on the desktop background
uk: Тривалість показу кожної з фотографій на тлі стільниці

en: I understand, please _proceed.
uk: Зрозуміло, будь ласка, п_родовжуйте.

en: If true, Shotwell will convert all filenames to lowercase when importing photo files
uk: Якщо true, Shotwell перетворить усі літери назв файлів на літери нижнього регістру (малі) під час імпортування файлів фотографій

en: If true, changes to metadata (tags, titles, etc.) are written to the master photo file.
uk: Якщо true, зміни у метаданих (мітках, заголовках тощо) записуватимуться до основного файла фотографії.

en: If true, files added to the library directory are automatically imported.
uk: Якщо true, файли, додані до каталогу бібліотеки, автоматично імпортуються.

en: If true, hide the newly created Rajce album.
uk: Якщо true, приховати новостворений альбом Rajce.

en: If true, open target album in the web browser just after uploading photos
uk: Якщо true, відкривати альбом призначення у програмі для перегляду інтернету одразу після вивантаження фотографій

en: If true, remember last login.
uk: Якщо true, запам’ятовувати останнє ім’я користувача.

en: If true, remember the Piwigo password.
uk: Якщо true, пам’ятати пароль до Piwigo.

en: Image Settings
uk: Параметри зображення

en: Import Complete
uk: Імпортування завершено

en: Import From Application
uk: Імпортування з програми

en: Import From Folder
uk: Імпортувати з теки

en: Import From _Application…
uk: Імпортувати з п_рограми…

en: Import Results Report
uk: Імпортувати звіт з результатами

en: Import _All
uk: Імпортувати _всі

en: Import _Selected
uk: Імпортувати _позначені

en: Import media _from:
uk: Імпортувати дані _з:

en: Import photos from your %s library
uk: Імпортувати фотографії з вашої бібліотеки %s

en: Import to Library
uk: Імпорт до бібліотеки

en: Imported %s
uk: Імпортовано %s

en: Imported failed (%d)
uk: Спроба імпортування зазнала невдачі (%d)

en: Importing
uk: Імпортування

en: Importing from %s can’t continue because an error occurred:
uk: Неможливо продовжувати імпортування з %s, оскільки сталася помилка:

en: Importing…
uk: Імпортування…

en: Increase Rating
uk: Збільшити оцінку

en: Increasing ratings
uk: Збільшення оцінок

en: Indicates whether images being uploaded to Gallery3 should have their metadata removed first
uk: Визначає, чи слід вилучати метадані фотографій перед вивантаженням на Gallery3

en: Invalid URL
uk: Некоректна адреса

en: Invalid User Email or Password
uk: Некоректна адреса ел. пошти користувача або пароль

en: Invalid User Name or Password
uk: Некоректне ім’я користувача або пароль

en: Invalid email and/or password. Please try again
uk: Некоректні значення адреси електронної пошти і/або пароля. Будь ласка, повторіть спробу.

en: Invalid pattern
uk: Некоректний шаблон

en: Items:
uk: Об’єкти

en: JPEG quality option
uk: параметр якості JPEG

en: Just me
uk: Лише я

en: L_ist album in public gallery
uk: По_казувати альбом у відкритій галереї

en: Large (2048 pixels)
uk: Велика (2048 пікселів)

en: Last Import
uk: Попереднє імпортування

en: Last used selection state of the “hide photos already imported” option in the import page.
uk: Останній використаний стан вибору параметра «Ховати фотографії, які вже імпортовано» на сторінці імпортування.

en: Leave _Fullscreen
uk: Вийти з _повноекранного режиму

en: Leave fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: Letter (8.5 × 11 in.)
uk: Лист (8,5 ⨯ 11 дюймів)

en: Library
uk: Бібліотека

en: Library Location
uk: Розташування бібліотеки

en: Limit the number of photos displayed based on a filter
uk: Обмежити кількість показаних фотографій за допомогою фільтра

en: Loading Shotwell
uk: Завантаження Shotwell

en: Location:
uk: Адреса:

en: Log in
uk: Увійти

en: Logging in…
uk: Вхід до системи…

en: Logout
uk: Вийти

en: Lose changes to %s?
uk: Відкинути зміни до %s?

en: Low (%d%%)
uk: Низька (%d%%)

en: Make Key Photo for Event
uk: Зробити ключовою фотографією події

en: Make _Key Photo for Event
uk: Зробити _ключовою фотографією події

en: Make a duplicate of the photo
uk: Створити дублікат фотографії

en: Manually select an F-Spot database file to import:
uk: Виберіть файл бази даних F-Spot для імпортування вручну:

en: Maximum (%d%%)
uk: Максимальна (%d%%)

en: Media type
uk: Тип носія

en: Medium (%d%%)
uk: Середня (%d%%)

en: Medium (1024 × 768 pixels)
uk: Середній (1024 × 768 пікселів)

en: Merge
uk: Об’єднати

en: Merging
uk: Об’єднання

en: Metadata
uk: Метадані

en: Metric Wallet (9 × 13 cm)
uk: Записник (9 ⨯ 13 см)

en: Missing Files
uk: Немає файлів

en: Modif_y Tags…
uk: З_мінити мітки…

en: Modify Tags
uk: Змінити мітки

en: Most-recently-used crop aspect ratio menu choice.
uk: Останній використаний пункт пропорцій обрізання у меню.

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio’s denominator.
uk: Останній використаний знаменник нетипового дробу співвідношення розмірів.

en: Most-recently-used crop custom aspect ratio’s numerator.
uk: Останній використаний чисельник нетипового дробу співвідношення розмірів.

en: Move Photos
uk: Пересунути фотографії

en: Move Photos to Trash
uk: Пересунути фотографії до смітника

en: Move Tag “%s”
uk: Пересунути мітку «%s»

en: Move photos to an event
uk: Пересунути фотографії до події

en: Move the photos to the Shotwell trash
uk: Пересунути фотографії до смітника Shotwell

en: Move the selected photos back into the library
uk: Пересунути позначені фотографії назад до бібліотеки

en: Moving Photos to New Event
uk: Пересування фотографій до нової події

en: Moving Photos to Trash
uk: Пересування фотографій до смітника

[ctx: MultimonthFormat]
en: %a %b %d, %Y
uk: %a %b %d %Y

en: Name:
uk: Назва:

en: Ne_w Saved Search…
uk: С_творити збережений пошук…

en: New Event
uk: Створити запис події

en: New _Tag…
uk: Створити _мітку…

en: Next
uk: Далі

en: Next photo
uk: Наступна фотографія

en: No Event
uk: Без події

en: No events
uk: Немає подій

en: No events found
uk: Подій не виявлено

en: No new photos/videos found on camera
uk: На фотоапараті не виявлено нових фотографій або відео

en: No photos or videos imported.
uk: Не імпортовано жодної фотографії або відео.

en: No photos/videos
uk: Немає фотографій або відео

en: No photos/videos found which match the current filter
uk: Не знайдено фотографій або відео, які відповідають поточним умовам фільтрування

en: None
uk: Немає

en: Not a file
uk: Не є файлом

en: Not an image file
uk: Не є файлом зображення

en: Notecard (3 × 5 in.)
uk: Картка (3 ⨯ 5 дюймів)

en: OAuth Access Phase Token
uk: Ключ фази доступу OAuth

en: OAuth Access Phase Token Secret
uk: Пароль до ключа фази доступу OAuth

en: OK
uk: Гаразд

en: Of these, %d file was successfully imported. | Of these, %d files were successfully imported.
uk[0]: З них успішно імпортовано %d файл.
uk[1]: З них успішно імпортовано %d файли.
uk[2]: З них успішно імпортовано %d файлів.
uk[3]: З них успішно імпортовано %d файл.

en: One original photo could not be adjusted. | The following original photos could not be adjusted.
uk[0]: Фотографії з наведеними нижче назвами не вдалося скоригувати.
uk[1]: Фотографії з наведеними нижче назвами не вдалося скоригувати.
uk[2]: Не вдалося скоригувати одну фотографію.
uk[3]: Фотографії з наведеними нижче назвами не вдалося скоригувати.

en: Only display photos that have not been imported
uk: Показувати лише фотографії, які ще не було імпортовано

en: Only show photos with a rating of %s
uk: Показати лише фотографії з оцінкою %s

en: Only show photos with a rating of %s or better
uk: Показати лише фотографії з оцінкою %s або кращою

en: Open With E_xternal Editor
uk: Відкрити за допомогою з_овнішнього редактора

en: Open With RA_W Editor
uk: Відкрити за допомогою р_едактора цифрових негативів

en: Open target _album in browser
uk: Відкрити _альбом призначення у навігаторі

en: Open the selected photo’s directory in the file manager
uk: Відкрити вказаний каталог фотографій у програмі для керування файлами

en: Open with E_xternal Editor
uk: Відкрити за допомогою з_овнішнього редактора

en: Organize your photos
uk: Впорядкуйте ваші фотографії

en: Original Size
uk: Початковий розмір

en: Original dimensions:
uk: Початкові розміри:

en: Original photo could not be adjusted.
uk: Не вдалося скоригувати початкову фотографію.

en: Original size
uk: Початковий розмір

en: Original:
uk: Початкове:

en: PM
uk: ПО

en: Paste Color Adjustments
uk: Вставити коригування кольорів

en: Path to Shotwell’s private data
uk: Шлях до конфіденційних даних Shotwell

en: Pause
uk: Пауза

en: Pause the slideshow
uk: Призупинити показ слайдів

en: Photo Manager
uk: Впорядник фотографій

en: Photo Viewer
uk: Переглядач фотографій

en: Photo _size preset:
uk: Шаблон _розміру фотографій:

en: Photo _size:
uk: _Розмір фотографії:

en: Photo size
uk: Розмір фотографії

en: Photo source file missing: %s
uk: Не виявлено файла джерела фотографії: %s

en: Photo state
uk: Стан фотографії

en: Photos
uk: Фотографії

en: Photos _visible to:
uk: Фотографії зможе _бачити:

en: Photos and videos _visible to:
uk: Фотографії і відео зможуть _бачити:

en: Photos cannot be exported to this directory.
uk: Експорт фотографій до цього каталогу неможливий.

en: Photos cannot be imported from this directory.
uk: Імпорт фотографій з цього каталогу неможливий.

en: Photos will appear in:
uk: Фотографії з’являться у:

en: Photos will be _visible by
uk: Фотографії зможуть _бачити

en: Photos/Videos Not Imported Because Files Are Corrupt:
uk: Фотографії та відео, які не було імпортовано через пошкодження файлів:

en: Photos/Videos Not Imported Because Shotwell Couldn’t Copy Them into its Library:
uk: Фотографії і відео, які не було імпортовано через те, що Shotwell не вдалося скопіювати їх до бібліотеки програми:

en: Photos/Videos Not Imported Because They Weren’t in a Format Shotwell Understands:
uk: Фотографії та відео, які не було імпортовано через те, що дані зберігалися у форматі, який Shotwell не може обробляти:

en: Photos/Videos Not Imported Due to Camera Errors:
uk: Фотографії та відео, які не було імпортовано через помилки на фотоапараті:

en: Photos/Videos Not Imported for Other Reasons:
uk: Фотографії або відео, які не було імпортовано з інших причин:

en: Pictures
uk: Фотографії

en: Pin Toolbar
uk: Зафіксувати панель

en: Pin the toolbar open
uk: Зафіксувати панель відкритою

en: Pin toolbar in fullscreen, or not.
uk: Визначає, чи слід пришпилювати панель інструментів у повноекранному режимі.

en: Pivot the crop rectangle between portrait and landscape orientations
uk: Перемикач прямокутника обрізання між книжковою та альбомною орієнтацією

en: Piwigo URL
uk: адреса Piwigo

en: Piwigo password, if logged in.
uk: Пароль до Piwigo, якщо здійснено вхід до системи.

en: Piwigo username, if logged in.
uk: Ім’я користувача Piwigo, якщо здійснено вхід.

en: Play
uk: Пуск

en: Please close any other application using the camera.
uk: Будь ласка, завершіть роботу будь-яких сторонніх програми, які працюють з фотоапаратом.

en: Please unmount the camera.
uk: Будь ласка, демонтуйте пристрій фотоапарата.

en: Plugins
uk: Додатки

en: Popular photo manager
uk: Популярний впорядник фотографій

en: Postcard (10 × 15 cm)
uk: Листівка (10 ⨯ 15 см)

en: Preparing for login…
uk: Приготування до входу…

en: Preparing for upload
uk: Приготування до вивантаження

en: Preparing to auto-import photos…
uk: Приготування до автоматичного імпортування фотографій…

en: Preparing to import
uk: Готуємося до імпортування

en: Preparing to import…
uk: Приготування до імпортування…

en: Previous photo
uk: Попередня фотографія

en: Print image _title
uk: Друкувати за_головок зображення

en: Printing…
uk: Друк…

en: Private
uk: Конфіденційне

en: Pu_blish…
uk: О_прилюднити…

en: Public
uk: Відкритий доступ

en: Public listed
uk: Відкрите у списку

en: Public unlisted
uk: Відкрите без показу у списку

en: Publish
uk: Оприлюднити

en: Publish Photos
uk: Оприлюднення фотографій

en: Publish Photos and Videos
uk: Оприлюднення фотографій і відео

en: Publish Videos
uk: Оприлюднення відео

en: Publish photos _to:
uk: Оприлюднити фотографії _на:

en: Publish photos and videos _to
uk: Оприлюднити фотографії і відео _на:

en: Publish to an e_xisting album:
uk: Оприлюднити у іс_нуючому альбомі:

en: Publish to various websites
uk: Оприлюднити на одному з сайтів

en: Publish videos _to
uk: Оприлюднити відео _на

en: Publishing
uk: Оприлюднення

en: Publishing to %s as %s.
uk: Оприлюднення на %s як %s.

en: Publishing to %s can’t continue because an error occurred:
uk: Неможливо продовжувати оприлюднення на %s, оскільки сталася помилка:

en: RAW Developer
uk: Обробник RAW

en: RAW Photos
uk: Цифрові негативи

en: RAW developer default
uk: типовий обробник RAW

en: R_emove From Library
uk: Ви_лучити з бібліотеки

en: R_emove from Library
uk: Ви_лучити з бібліотеки

en: R_ename imported files to lowercase
uk: За_мінити літери у назвах імпортованих файлів на малі

en: Rajce URL
uk: Адреса Rajce

en: Rajce username, if logged in.
uk: Ім’я користувача Rajce, якщо здійснено вхід.

en: Random
uk: Випадковий

en: Rate %s
uk: Оцінка %s

en: Rate Rejected
uk: Оцінку відкинуто

en: Rate Unrated
uk: Оцінити фотографії без оцінки

en: Rating
uk: Оцінка

en: Re_name Event…
uk: Пере_йменувати подію…

en: Re_name Tag “%s”…
uk: Пере_йменувати мітку «%s»…

en: Re_name…
uk: Пере_йменувати…

en: Re_vert External Edit
uk: С_касувати зовнішню зміну

en: Re_vert External Edits
uk: С_касувати зовнішні зміни

en: Re_vert to Original
uk: Пове_рнутися до початкової

en: Recommended (1600 × 1200 pixels)
uk: Рекомендований (1600 ⨯ 1200 пікселів)

en: Red-eye
uk: Червоні очі

en: Redo
uk: Повторити

en: Reduce or eliminate any red-eye effects in the photo
uk: Зменшити або усунути будь-які наслідки ефекту «червоних очей» на фотографії

en: Rejected
uk: Відкинуто

en: Rejected Only
uk: Лише відкинуті

en: Rejected _Only
uk: Лише від_кинуті

en: Remember Password
uk: Запам'ятати пароль

en: Remove From Library
uk: Вилучити з бібліотеки

en: Remove Photo From Library
uk: Вилучення фотографії з бібліотеки

en: Remove Photos From Library
uk: Вилучення фотографій з бібліотеки

en: Remove Tag “%s” From Photo | Remove Tag “%s” From Photos
uk[0]: Вилучення мітки «%s» з фотографій
uk[1]: Вилучення мітки «%s» з фотографій
uk[2]: Вилучення мітки «%s» з фотографій
uk[3]: Вилучення мітки «%s» з фотографії

en: Remove Tag “%s” From _Photo | Remove Tag “%s” From _Photos
uk[0]: Вилучити мітку «%s» з _фотографій
uk[1]: Вилучити мітку «%s» з _фотографій
uk[2]: Вилучити мітку «%s» з _фотографій
uk[3]: Вилучити мітку «%s» з _фотографії

en: Remove and _Trash File | Remove and _Trash Files
uk[0]: Вилучити файли до с_мітника
uk[1]: Вилучити файли до с_мітника
uk[2]: Вилучити файли до с_мітника
uk[3]: Вилучити файл до с_мітника

en: Remove any ratings
uk: Вилучити всі оцінки

en: Remove any red-eye effects in the selected region
uk: Вилучити будь-які наслідки ефекту «червоних очей» у позначеній області

en: Remove the selected photos from the library
uk: Вилучити позначені фотографії з бібліотеки

en: Remove the selected photos from the trash
uk: Вилучити позначені фотографії до смітника

en: Removing Event
uk: Вилучення запису події

en: Removing Photo From Library
uk: Вилучення фотографії з бібліотеки

en: Removing Photos From Library
uk: Вилучення фотографій з бібліотеки

en: Removing duplicated photos
uk: Вилучення дублікатів фотографій

en: Removing photos/videos from camera
uk: Вилучення фотографій або відео з фотоапарата

en: Rename Event
uk: Перейменувати подію

en: Rename Search “%s” to “%s”
uk: Перейменувати пошук «%s» на «%s»

en: Rename Tag “%s” to “%s”
uk: Перейменувати мітку «%s» на «%s»

en: Replace _All
uk: Замінити вс_і

en: Reset Colors
uk: Відновити кольори

en: Reset all color adjustments to original
uk: Скасувати будь-які зміни кольорів і повернутися до початкових значень

en: Restore Photos from Trash
uk: Відновити фотографії зі смітника

en: Restore the photos back to the Shotwell library
uk: Відновити фотографії у бібліотеці Shotwell

en: Restoring Photos From Trash
uk: Відновлення фотографій зі смітника

en: Restoring previous RAW developer
uk: Відновлення попереднього значення обробника RAW

en: Restoring previous rating
uk: Відновлення попередньої оцінки

en: Return to current photo dimensions
uk: Повернутися до поточних розмірів фотографії

en: Revert External E_dits
uk: Скасувати зовнішні з_міни

en: Revert External Edit?
uk: Скасувати зовнішні зміни?

en: Revert External Edits?
uk: Скасувати зовнішні зміни?

en: Revert to Original
uk: Повернутися до початкової

en: Revert to the master photo
uk: Повернутися до початкової фотографії

en: Reverting
uk: Скасування внесених змін

en: Rotate
uk: Обертати

en: Rotate Left
uk: Обернути ліворуч

en: Rotate Right
uk: Обернути праворуч

en: Rotate _Left
uk: Обернути _ліворуч

en: Rotate _Right
uk: Обернути п_раворуч

en: Rotate the photos left
uk: Обернути фотографії ліворуч

en: Rotate the photos right (press Ctrl to rotate left)
uk: Обернути фотографії праворуч (натисніть Ctrl для обертання ліворуч)

en: Rotating
uk: Обертання

en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
uk: Щоб переглянути повний список можливих параметрів командного рядка, віддайте команду «%s --help».

en: SD Video (4 ∶ 3)
uk: Стандартне відео (4 : 3)

en: S_idebar
uk: _Бічна панель

en: S_lideshow
uk: По_каз слайдів

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Saturation:
uk: Насиченість:

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Save Details
uk: Збереження параметрів

en: Save Details…
uk: Зберегти параметри…

en: Save _As
uk: Зберегти _як

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Saved Search
uk: Збережений пошук

en: Saved Searches
uk: Збережені пошуки

en: Scaling constraint:
uk: Обмеження масштабування:

en: Screen
uk: Екран

en: Search
uk: Пошук

en: Secret token
uk: Закритий ключ

en: Select _All
uk: Позначити _всі

en: Select all items
uk: Позначити всі пункти

en: Selection state of “hide photos” option
uk: Стан вибору параметра «приховати фотографії»

en: Send T_o…
uk: Надіс_лати…

en: Send To
uk: Надіслати

en: Send _To…
uk: _Надіслати…

en: Set Developer
uk: Вказати проявника

en: Set Rating
uk: Оцінити

en: Set _all photos/videos to this time
uk: Встановити цей час для всі_х фотографій або відео

en: Set as Desktop Background
uk: Зробити тлом стільниці

en: Set as Desktop Slideshow
uk: Зробити показом слайдів стільниці

en: Set as _Desktop Background
uk: Зробити _тлом стільниці

en: Set as _Desktop Slideshow…
uk: Зробити _показом слайдів стільниці…

en: Set rating to %s
uk: Встановити оцінку %s

en: Set rating to rejected
uk: Позначити оцінку як відкинуту

en: Set selected image to be the new desktop background
uk: Зробити позначене зображення новим зображенням тла стільниці

en: Set the crop for this photo
uk: Встановити параметри обрізання цієї фотографії

en: Setting Photos to Previous Event
uk: Прив’язка фотографій до попередньої події

en: Setting RAW developer
uk: Встановлення обробника RAW

en: Setting as rejected
uk: Позначити як відкинуту

en: Setting as unrated
uk: Зняти оцінки

en: Setting in export dialog: format setting, special value
uk: Параметр у діалоговому вікні експортування: параметр формату, спеціальне значення

en: Setting in export dialog: format setting, type value
uk: Параметр у діалоговому вікні експортування: параметр формату, значення типу

en: Setting in export dialog: how to trim images
uk: Параметр у діалоговому вікні експортування: як обрізати зображення

en: Setting in export dialog: jpeg quality option
uk: Параметр у діалоговому вікні експортування: якість перетворення на jpeg

en: Setting in export dialog: maximal size of image
uk: Параметр у діалоговому вікні експортування: максимальний розмір зображення

en: Setting in export dialog: option to export metadata
uk: Параметр у діалоговому вікні експортування: параметр експортування метаданих

en: Setting rating to %s
uk: Встановлення оцінки %s

en: Settings
uk: Параметри

en: Shadows
uk: Тіні

en: Shadows:
uk: Тіні:

en: Shotwell Connect
uk: З’єднувач Shotwell

en: Shotwell Extra Publishing Services
uk: Додаткові служби оприлюднення Shotwell

en: Shotwell Viewer
uk: Переглядач Shotwell

en: Shotwell can copy the photos into your library folder or it can import them without copying.
uk: Shotwell може копіювати файли фотографій до вашої теки бібліотеки або може просто імпортувати їх без безпосереднього копіювання.

en: Shotwell cannot contact your Piwigo photo library. Please verify the URL you entered
uk: Shotwell не вдалося встановити зв’язок з вашою бібліотекою фотографій Piwigo. Будь ласка, перевірте, чи правильно вказано адресу.

en: Shotwell cannot publish the selected items because you do not have a compatible publishing plugin enabled. To correct this, choose <b>Edit %s Preferences</b> and enable one or more of the publishing plugins on the <b>Plugins</b> tab.
uk: Shotwell не вдалося оприлюднити вказані дані, оскільки у вашій системі не увімкнено сумісного з програмою додатка оприлюднення. Щоб виправити це, скористайтеся пунктом меню <b>Зміни %s Налаштування</b> і увімкніть один або декілька додатків на вкладці <b>Додатки</b>.

en: Shotwell couldn’t create a file for editing this photo because you do not have permission to write to %s.
uk: Shotwell не вдалося створити файл для редагування цієї фотографії, оскільки у вас немає прав доступу на запис до %s.

en: Shotwell default directory
uk: Типовий каталог Shotwell

en: Shotwell has found %d photos in the F-Spot library and is currently importing them. Duplicates will be automatically detected and removed.
    
    You can close this dialog and start using Shotwell while the import is taking place in the background.
uk: У бібліотеці F-Spot було виявлено %d фотографій. Зараз виконується імпортування цих фотографій. Під час імпортування буде автоматично виявлено і вилучено дублікати.
    
    Ви можете закрити це діалогове вікно і продовжити користування Shotwell. Імпортування відбуватиметься у фоновому режимі.

en: Shotwell is an easy-to-use, fast photo organizer designed for the GNOME desktop. It allows you to import photos from your camera or disk, organize them by date and subject matter, even ratings. It also offers basic photo editing, like crop, red-eye correction, color adjustments, and straighten. Shotwell’s non-destructive photo editor does not alter your master photos, making it easy to experiment and correct errors.
uk: Shotwell — проста у користуванні, швидка програма для керування фотографіями, розроблена для стільничного середовища GNOME. За її допомогою ви можете імпортувати фотографії з вашого фотоапарата або диска, упорядкувати їх за датою або темою, навіть оцінками. У програмі також передбачено базові можливості з редагування фотографій, зокрема обрізання, виправлення наслідків ефекту «червоних очей», коригування рівнів кольорів та згладжування. Неруйнівний фоторедактор Shotwell не вносить змін до початкових файлів фотографій, що спростить вам експерименти з редагуванням та виправлення помилок.

en: Shotwell is configured to import photos to your home directory.
    We recommend changing this in <span weight="bold">Edit %s Preferences</span>.
    Do you want to continue importing photos?
uk: Shotwell налаштовано на імпортування фотографій до вашого домашнього каталогу.
    Рекомендуємо змінити ці налаштування за допомогою пункту меню <span weight="bold">Зміни %s Налаштування</span>.
    Хочете продовжити імпортування фотографій?

en: Shotwell needs to unmount the camera from the filesystem in order to access it. Continue?
uk: Shotwell потрібно демонтувати пристрій фотоапарата з файлової системи, щоб отримати до нього доступ. Продовжити?

en: Shotwell supports JPEG, PNG, TIFF, and a variety of RAW file formats.
uk: У Shotwell передбачено підтримку роботи з файлами у форматах JPEG, PNG, TIFF та різноманітних форматах цифрових негативів (RAW).

en: Shotwell was unable to play the selected video:
    %s
uk: Shotwell не вдалося відтворити позначені відео:
    %s

en: Shotwell was unable to upgrade your photo library from version %s (schema %d) to %s (schema %d). For more information please check the Shotwell Wiki at %s
uk: Shotwell не вдалося оновити вашу бібліотеку фотографій з версії %s (схема %d) до версії %s (схема %d). Докладніше про процедуру оновлення можна дізнатися з вікі Shotwell за адресою %s

en: Show all photos
uk: Показати всі фотографії

en: Show each photo for
uk: Показувати кожну фотографію

en: Show in File Mana_ger
uk: Показати у _менеджері файлів

en: Show only rejected photos
uk: Показати лише відкинуті фотографії

en: Show t_itle
uk: Показати за_головок

en: Show the application’s version
uk: Показати дані щодо версії програми

en: Show the certificate…
uk: Показати сертифікат…

en: Show title
uk: Показувати заголовок

en: Size:
uk: Розмір:

en: Slide
uk: Слайд

en: Slideshow
uk: Перегляд слайдів

en: Slideshow Transitions
uk: Переходи показу слайдів

en: Small (640 × 480 pixels)
uk: Малий (640 × 480 пікселів)

en: Software:
uk: Програми:

en: Sort _Ascending
uk: Впорядкувати за з_ростанням

en: Sort _Descending
uk: Впорядкувати за сп_аданням

en: Sort _Events
uk: Впорядкувати п_одії

en: Sort _Photos
uk: Впорядкувати _фотографії

en: Specifies the sort criteria for event photos.
uk: Визначає критерій упорядковування для фотографій подій.

en: Square
uk: Квадрат

en: Squares
uk: Квадрати

en: Standard (720 pixels)
uk: Стандартний (720 пікселів)

en: Starting import, please wait…
uk: Розпочинаємо імпортування, зачекайте…

en: Straighten
uk: Розтягнути

en: Straighten the photo
uk: Виправити фотографію

en: Stripes
uk: Смуги

en: Success
uk: Успіх

en: Switching developers will undo all changes you have made to this photo in Shotwell | Switching developers will undo all changes you have made to these photos in Shotwell
uk[0]: Перемикання обробника призведе до скасування всіх змін, які було внесено у цю фотографію за допомогою Shotwell
uk[1]: Перемикання обробника призведе до скасування всіх змін, які було внесено у ці фотографії за допомогою Shotwell
uk[2]: Перемикання обробника призведе до скасування всіх змін, які було внесено у ці фотографії за допомогою Shotwell
uk[3]: Перемикання обробника призведе до скасування всіх змін, які було внесено у цю фотографію за допомогою Shotwell

en: T_oolbar
uk: П_анель інструментів

en: T_ools
uk: _Інструменти

en: Ta_gs
uk: _Мітки

en: Tabloid (11 × 17 in.)
uk: Таблоїд (11 ⨯ 17 дюймів)

en: Tag
uk: Мітка

en: Tag Photo as “%s” | Tag Photos as “%s”
uk[0]: Додати до фотографії мітку «%s»
uk[1]: Додати до фотографій мітку «%s»
uk[2]: Додати до фотографій мітку «%s»
uk[3]: Додати до фотографії мітку «%s»

en: Tag the selected photo as “%s” | Tag the selected photos as “%s”
uk[0]: Додати до позначених фотографій мітку «%s»
uk[1]: Додати до позначених фотографій мітку «%s»
uk[2]: Додати до позначених фотографій мітку «%s»
uk[3]: Додати до позначених фотографій мітку «%s»

en: Tags
uk: Мітки

en: Tags (separated by commas):
uk: Мітки, відокремлені комами:

en: Temperature
uk: Температура

en: Temperature:
uk: Температура:

en: Testing connection to Facebook…
uk: Перевірка з’єднання з Facebook…

en: The OAuth token used to refresh the Picasa Web Albums session for the currently logged in user, if any.
uk: Ключ OAuth, який використовується для оновлення сеансу Альбомів Picasa для поточного користувача у системі, якщо такий є.

en: The OAuth token used to refresh the YouTube session for the currently logged in user, if any.
uk: Ключ OAuth, який використовується для оновлення сеансу YouTube для поточного користувача у системі, якщо такий є.

en: The Shotwell developers
uk: Розробники Shotwell

en: The URL entered does not appear to be the main directory of a Gallery3 instance. Please make sure you typed it correctly and it does not have any trailing components (e.g., index.php).
uk: Вказана адреса, здається, не є адресою основного каталогу екземпляра Gallery3. Будь ласка, переконайтеся, що адресу введено правильно і у ній немає зайвих частин наприкінці (наприклад, index.php).

en: The authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
uk: Ключ уповноваження для поточного сеансу у системі Flickr, якщо такий існує

en: The camera is locked by another application. Shotwell can only access the camera when it’s unlocked. Please close any other application using the camera and try again.
uk: Пристрій фотоапарата заблоковано сторонньою програмою. Shotwell зможе отримати доступ до фотоапарата лише після його розблокування. Будь ласка, завершіть роботу будь-яких інших програм, які працюють з фотоапаратом, і повторіть спробу.

en: The camera seems to be empty. No photos/videos found to import
uk: Здається, носій на фотоапараті порожній. Не виявлено фотографій або відео для імпортування.

en: The cryptographic secret used to sign requests against the authorization token for the currently logged in Flickr user, if any
uk: Криптографічний пароль, що використовується для підписування запитів щодо ключа уповноваження для поточного сеансу у системі Flickr, якщо такий існує

en: The height of the printed emulsion on the page when printing
uk: Висота зони друку на сторінці

en: The index of the current print size in a pre-defined list of standard sizes
uk: Індекс поточного розміру для друку у попередньо визначеному списку стандартних розмірів

en: The last chosen Piwigo permission level.
uk: Останній вибраний рівень доступу на Piwigo.

en: The last recorded height of the direct-edit application window.
uk: Остання записана висота вікна програми безпосереднього редагування.

en: The last recorded height of the library application window.
uk: Останнє записане значення висоти вікна бібліотеки.

en: The last recorded position of the divider between the sidebar and view in library application window.
uk: Останнє записане розташування роздільника між бічною панеллю та областю перегляду у вікні бібліотеки.

en: The last recorded width of the direct-edit application window.
uk: Остання записана ширина вікна програми безпосереднього редагування.

en: The last recorded width of the library application window.
uk: Останнє записане значення ширини вікна бібліотеки.

en: The last selected Piwigo category.
uk: Остання вибрана категорія на Piwigo.

en: The last selected Rajce category.
uk: Остання вибрана категорія Rajce.

en: The name of the currently logged in Facebook user, if any
uk: Поточне ім’я у системі Facebook, якщо є

en: The name of the default blog of the user, if any
uk: Назва типового блогу користувача, якщо такий існує

en: The name of the font to use for photo titles when they are printed.
uk: Назва шрифту, яким слід скористатися для заголовків фотографій під час друку.

en: The name of the last album the user published photos to, if any
uk: Назва останнього альбому, у якому користувач оприлюднював фотографії, якщо такий є

en: The name of the transition effect that will be used between photos when running a slideshow
uk: Назва ефекту переходу, який буде використано під час показу слайдів

en: The number of pixels per inch (ppi) sent to the printer during printing
uk: Кількість пікселів на дюйм (ppi) у даних, які буде надіслано на принтер під час друку

en: The photo or video cannot be deleted. | %d photos/videos cannot be deleted.
uk[0]: Не вдалося вилучити %d файл фотографій або відеофайл.
uk[1]: Не вдалося вилучити %d файли фотографій або відеофайли.
uk[2]: Не вдалося вилучити %d файлів фотографій або відеофайл.
uk[3]: Не вдалося вилучити %d файл фотографій або відеофайл.

en: The photo or video cannot be moved to your desktop trash. Delete this file? | %d photos/videos cannot be moved to your desktop trash. Delete these files?
uk[0]: %d файл фотографій або відеофайл не вдалося пересунути до теки смітника стільниці. Вилучити ці файли?
uk[1]: %d файли фотографій або відеофайли не вдалося пересунути до теки смітника стільниці. Вилучити ці файли?
uk[2]: %d файл фотографії або відеофайл не вдалося пересунути до теки смітника стільниці. Вилучити цей файл?
uk[3]: %d файл фотографій або відеофайл не вдалося пересунути до теки смітника стільниці. Вилучити ці файли?

en: The pixels of the major axis of the picture to be uploaded; used only if scaling-constraint-id is an appropriate value
uk: Кількість пікселів за більшою стороною зображення, яке вивантажується; використовується, лише якщо ідентифікатор обмежень масштабування має неприйнятне значення

en: The scale of photo thumbnails, ranging from 72 to 360.
uk: Розмір мініатюр фотографій, значення від 72 до 360.

en: The scaling constraint ID of the picture to be uploaded
uk: Ідентифікатор обмеження розмірів для зображень, які вивантажують

en: The secret token to sign oauth requests
uk: Закритий ключ для підписування запитів oauth

en: The selected photo was successfully published. | The selected photos were successfully published.
uk[0]: Позначені фотографії було успішно оприлюднено.
uk[1]: Позначені фотографії було успішно оприлюднено.
uk[2]: Позначені фотографії було успішно оприлюднено.
uk[3]: Позначені фотографії було успішно оприлюднено.

en: The selected photos/videos were successfully published.
uk: Позначені фотографії або відео було успішно оприлюднено.

en: The selected video was successfully published. | The selected videos were successfully published.
uk[0]: Позначені відео було успішно оприлюднено.
uk[1]: Позначені відео було успішно оприлюднено.
uk[2]: Позначені відео було успішно оприлюднено.
uk[3]: Позначені відео було успішно оприлюднено.

en: The time (in seconds) that a transition runs between photos in a slideshow
uk: Тривалість (у секундах) переходу між фотографіями під час показу слайдів.

en: The token to access tumblr
uk: Ключ для доступу до tumblr

en: The user name of the currently logged in Flickr user, if any
uk: Поточне ім’я користувача у системі Flickr, якщо є

en: The username and password or API key were incorrect. To try again, re-enter your username and password below.
uk: Вказані ім’я користувача і пароль або ключ до програмного інтерфейсу виявилися помилковими. Щоб повторити спробу, повторно вкажіть ваше ім’я користувача і пароль у розташованих нижче полях.

en: The width of the printed emulsion on the page when printing
uk: Ширина зони друку на сторінці

en: The width, in pixels, of the sidebar
uk: Ширина бічної панелі у пікселях

en: This connection is not secure
uk: Це з’єднання не захищено

en: This does not look like the real <b>%s</b>. Attackers might be trying to steal or alter information going to or from this site (for example, private messages, credit card information, or passwords).
uk: Здається, це не <b>%s</b>. Зловмисники можуть спробувати викрасти або замінити інформацію, яка надходить до цього сайта або з нього (це стосується, наприклад, особистих повідомлень, даних щодо кредитних карток або паролів).

en: This will destroy all changes made to the external file. Continue? | This will destroy all changes made to %d external files. Continue?
uk[0]: Виконання цієї дії приведе до знищення всіх змін, внесених у %d зовнішній файл. Виконати дію?
uk[1]: Виконання цієї дії призведе до знищення всіх змін, внесених у %d зовнішніх файли. Виконати дію?
uk[2]: Виконання цієї дії призведе до знищення всіх змін, внесених у %d зовнішніх файлів. Виконати дію?
uk[3]: Виконання цієї дії приведе до знищення всіх змін, внесених у зовнішній файл. Виконати дію?

en: This will remove the photo from the library. Continue? | This will remove %d photos from the library. Continue?
uk[0]: З бібліотеки буде вилучено %d фотографію. Продовжувати?
uk[1]: З бібліотеки буде вилучено %d фотографії. Продовжувати?
uk[2]: З бібліотеки буде вилучено %d фотографій. Продовжувати?
uk[3]: З бібліотеки буде вилучено %d фотографію. Продовжувати?

en: This will remove the photo from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
uk[0]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d фотографію. Бажаєте, щоб програма пересунула файл вилучених фотографій до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.
uk[1]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d фотографії. Бажаєте, щоб програма пересунула файли вилучених фотографій до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.
uk[2]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d фотографію. Бажаєте, щоб програма пересунула файл вилученої фотографії до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.
uk[3]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d фотографію. Бажаєте, щоб програма пересунула файл вилучених фотографій до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.

en: This will remove the photo/video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d photos/videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
uk[0]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d фотографію або відео. Бажаєте, щоб програма пересунула файл вилучених фотографій до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.
uk[1]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d фотографії або відео. Бажаєте, щоб програма пересунула файли вилучених фотографій до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.
uk[2]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d фотографію або відео. Бажаєте, щоб програма пересунула файл вилученої фотографії до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.
uk[3]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d фотографію або відео. Бажаєте, щоб програма пересунула файл вилучених фотографій до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.

en: This will remove the saved search “%s”. Continue?
uk: У результаті виконання дії буде вилучено збережений пошук «%s». Продовжити?

en: This will remove the tag “%s” from one photo. Continue? | This will remove the tag “%s” from %d photos. Continue?
uk[0]: Буде вилучено мітку «%s» з %d фотографії. Продовжувати?
uk[1]: Буде вилучено мітку «%s» з %d фотографій. Продовжувати?
uk[2]: Буде вилучено мітку «%s» з %d фотографій. Продовжувати?
uk[3]: Буде вилучено мітку «%s» з %d фотографії. Продовжувати?

en: This will remove the video from your Shotwell library. Would you also like to move the file to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone. | This will remove %d videos from your Shotwell library. Would you also like to move the files to your desktop trash?
    
    This action cannot be undone.
uk[0]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d відео. Бажаєте, щоб програма пересунула файл вилучених фотографій до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.
uk[1]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d відео. Бажаєте, щоб програма пересунула файли вилучених фотографій до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.
uk[2]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d відео. Бажаєте, щоб програма пересунула файл вилученої фотографії до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.
uk[3]: Внаслідок виконання цієї дії з вашої бібліотеки Shotwell буде вилучено %d відео. Бажаєте, щоб програма пересунула файл вилучених фотографій до теки смітника?
    
    Результати виконання дії не можна буде скасувати.

en: Time Adjustment Error
uk: Помилка коригування часу

en: Time adjustments could not be undone on the following photo file. | Time adjustments could not be undone on the following photo files.
uk[0]: Для файлів фотографій з наведеного нижче списку не вдалося скасувати коригування часу.
uk[1]: Для файлів фотографій з наведеного нижче списку не вдалося скасувати коригування часу.
uk[2]: Для файла фотографії з наведеною нижче назвою не вдалося скасувати коригування часу.
uk[3]: Для файлів фотографій з наведеного нижче списку не вдалося скасувати коригування часу.

en: Time:
uk: Час:

en: Tint
uk: Затінення

en: Tint:
uk: Відтінок:

en: Title
uk: Заголовок

en: Title:
uk: Заголовок:

en: To get started, import photos in any of these ways:
uk: Щоб розпочати користування програмою, імпортуйте фотографії у один з таких способів:

en: To try importing from another service, select one from the above menu.
uk: Щоб спробувати імпортувати дані з іншої служби, виберіть службу з розташованого вище меню.

en: To try publishing to another service, select one from the above menu.
uk: Щоб спробувати оприлюднити фотографії за допомогою іншої служби, виберіть відповідний пункт з меню, розташованого вище.

en: To:
uk: До:

en: Today
uk: Сьогодні

en: Toggle _Flag
uk: Перемкнути п_рапорець

en: Token
uk: Ключ

[ctx: Tooltip]
en: Show all photos, including rejected
uk: Показати всі фотографії, зокрема відкинуті

en: Transition d_elay:
uk: Затри_мка переходу:

en: Trash
uk: Смітник

en: Trash is empty
uk: Смітник порожній

en: True if a photo’s rating should be displayed as overlaid trinket, false otherwise.
uk: True, якщо оцінку фотографії слід показувати як накладку на її мініатюру; false, якщо ні.

en: True if direct-edit application is maximized, false otherwise.
uk: True, якщо вікно безпосереднього редагування максимізовано; false, якщо ні.

en: True if event comments are to be displayed beneath thumbnails in event views, false otherwise.
uk: True, якщо при перегляді подій слід показувати коментарі до подій під мініатюрами; false, якщо ні.

en: True if event photos should be sorted ascending, false if descending.
uk: True, якщо фотографії подій слід упорядкувати за зростанням; false, якщо за спаданням.

en: True if events should be sorted ascending, false if descending.
uk: True, якщо події слід упорядкувати за зростанням; false, якщо за спаданням.

en: True if library application is maximized, false otherwise.
uk: True, якщо вікно бібліотеки максимізовано; false, якщо ні.

en: True if library photos should be sorted ascending, false if descending.
uk: True, якщо фотографії у бібліотеці слід упорядкувати за зростанням; false, якщо за спаданням.

en: True if photo comments are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
uk: True, якщо при перегляді збірки слід показувати коментарі до фотографій під мініатюрами; false, якщо ні.

en: True if photo tags are to be listed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
uk: True, якщо при перегляді збірки слід показувати список міток фотографій під мініатюрами; false, якщо ні.

en: True if photo titles are to be displayed beneath thumbnails in collection views, false otherwise.
uk: True, якщо при перегляді збірки слід показувати заголовки фотографій під мініатюрами; false, якщо ні.

en: True if should display times with a 24 hour clock, false if times should use AM/PM notation.
uk: True, якщо час слід показувати у 24-годинному форматі; false, якщо слід використовувати 12-годинне позначення із суфіксами «до полудня», «після полудня».

en: True if the Blinds slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо увімкнено додаток переходу із ефектом жалюзі у перегляді слайдів; false, якщо ні.

en: True if the Chess-Board slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо увімкнено додаток переходу із ефектом шахівниці у перегляді слайдів; false, якщо ні.

en: True if the Circle slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо увімкнено додаток переходу із ефектом кола у перегляді слайдів; false, якщо ні.

en: True if the Circles slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо увімкнено додаток переходу із ефектом кіл у перегляді слайдів; false, якщо ні.

en: True if the Clock slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо увімкнено додаток переходу із ефектом стрілки годинника у перегляді слайдів; false, якщо ні.

en: True if the Crumble slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо увімкнено додаток переходу із ефектом розпаду у перегляді слайдів; false, якщо ні.

en: True if the F-Spot import plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо додаток імпортування з F-Spot увімкнено; false, якщо ні

en: True if the Facebook publishing plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо додаток оприлюднення на Facebook увімкнено; false, якщо ні

en: True if the Fade slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо увімкнено додаток переходу із ефектом згасання у перегляді слайдів; false, якщо ні.

en: True if the Flickr publishing plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо додаток оприлюднення на Flickr увімкнено; false, якщо ні

en: True if the Gallery3 publishing plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо додаток оприлюднення на Gallery3 увімкнено; false, якщо ні

en: True if the Picasa Web Albums publishing plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо додаток оприлюднення у Альбомах Picasa увімкнено; false, якщо ні

en: True if the Piwigo publishing plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо додаток оприлюднення на Piwigo увімкнено; false, якщо ні

en: True if the Rajce publishing plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо додаток оприлюднення на Rajce увімкнено; false, якщо ні

en: True if the Search/Filter Toolbar is to be displayed, false otherwise.
uk: True, якщо слід показувати панель інструментів пошуку та фільтрування; false, якщо ні.

en: True if the Slide slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо увімкнено додаток переходу із ефектом ковзання у перегляді слайдів; false, якщо ні.

en: True if the Squares slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо увімкнено додаток переходу із ефектом квадратів у перегляді слайдів; false, якщо ні.

en: True if the Stripes slideshow transition plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо увімкнено додаток переходу із ефектом смуг у перегляді слайдів; false, якщо ні.

en: True if the Tumblr publishing plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо додаток оприлюднення на Tumblr увімкнено; false, якщо ні

en: True if the Yandex.Fotki publishing plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо додаток оприлюднення на Яндекс.Фоткі увімкнено; false, якщо ні

en: True if the YouTube publishing plugin is enabled, false otherwise
uk: True, якщо додаток оприлюднення на YouTube увімкнено; false, якщо ні

en: True if the basic properties pane is to be displayed, false otherwise.
uk: True, якщо слід показувати панель основних властивостей; false, якщо ні.

en: True if the bottom toolbar is to be displayed, false otherwise.
uk: True, якщо слід показувати нижню панель інструментів; false, якщо ні.

en: True if the extended properties window is to be displayed, false otherwise.
uk: True, якщо слід показувати вікно розширених властивостей; false, якщо ні.

en: True if the sidebar is to be displayed, false otherwise.
uk: True, якщо слід показувати бічну панель; false, якщо ні.

en: True if the title of a photo should be printed when the photo is printed, false otherwise.
uk: True, якщо слід друкувати заголовок разом із фотографією; false, якщо ні.

en: True if when adjusting time/date of photos, relative time should be maintained. False if all photos should be set to the same time.
uk: True, якщо під час коригування часу і дати створення фотографій слід зберігати відносний час між даними різних фотографій. False, якщо для усіх фотографій слід встановити однакову позначку часу.

en: True if when adjusting time/date of photos, the original files should be modified as well. False if changes are made only in the database.
uk: True, якщо під час коригування часу і дати створення фотографій слід вносити відповідні зміни і до початкових файлів. False, якщо зміни слід вносити лише до бази даних програми.

en: True if, when on startup, a welcome dialog should be shown. False if it should not be shown.
uk: True, якщо під час запуску програми слід показувати вікно вітання. False, якщо таке вікно не слід показувати.

en: TumblrPublisher: start( ): can’t start; this publisher is not restartable.
uk: TumblrPublisher: start( ): не вдалося розпочати; цей засіб оприлюднення не можна перезапускати.

en: Type
uk: Тип

en: URL
uk: Адреса

en: URL of the Piwigo server.
uk: Адреса сервера Piwigo.

en: URL of the Rajce server.
uk: Адреса сервера Rajce.

en: Un_flag
uk: Зн_яти позначення

en: Unable open photo %s. Sorry.
uk: Не вдалося відкрити фотографію %s. Вибачте.

en: Unable to create cache directory %s: %s
uk: Не вдалося створити каталог кешування %s: %s

en: Unable to create data directory %s: %s
uk: Не вдалося створити каталог даних %s: %s

en: Unable to create data subdirectory %s: %s
uk: Не вдалося створити підкаталог даних %s: %s

en: Unable to create temporary directory %s: %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий каталог %s: %s

en: Unable to decode file
uk: Не вдалося декодувати файл

en: Unable to delete %d photo/video from the camera due to errors. | Unable to delete %d photos/videos from the camera due to errors.
uk[0]: Не вдалося вилучити з фотоапарата %d фотографію або відео через помилки.
uk[1]: Не вдалося вилучити з фотоапарата %d фотографії або відео через помилки.
uk[2]: Не вдалося вилучити з фотоапарата %d фотографій або відео через помилки.
uk[3]: Не вдалося вилучити з фотоапарата %d фотографію або відео через помилки.

en: Unable to display FAQ: %s
uk: Не вдалося показати сторінку поширених питань: %s

en: Unable to display help: %s
uk: Не вдалося показати довідку: %s

en: Unable to duplicate one photo due to a file error | Unable to duplicate %d photos due to file errors
uk[0]: Не вдалося створити дублікати %d фотографії через помилки у файлах
uk[1]: Не вдалося створити дублікати %d фотографій через помилки у файлах
uk[2]: Не вдалося створити дублікат %d фотографії через помилку у файлі
uk[3]: Не вдалося створити дублікати %d фотографії через помилки у файлах

en: Unable to export %s: %s
uk: Не вдалося експортувати %s: %s

en: Unable to export background to %s: %s
uk: Не вдалося експортувати тло до %s: %s

en: Unable to export the following photo due to a file error.
uk: Не вдалося експортувати фотографію з наведеною нижче назвою через помилку у файлі.

en: Unable to fetch previews from the camera:
    %s
uk: Не вдалося отримати дані мініатюр з фотоапарата:
    %s

en: Unable to generate a temporary file for %s: %s
uk: Не вдалося створити файл тимчасових даних для %s: %s

en: Unable to launch Nautilus Send-To: %s
uk: Не вдалося запустити інструмент надсилання Nautilus: %s

en: Unable to launch editor: %s
uk: Не вдалося запустити редактор: %s

en: Unable to lock camera: %s
uk: Не вдалося заблокувати пристрій фотоапарата: %s

en: Unable to monitor %s: Not a directory (%s)
uk: Неможливо стежити за %s: це не каталог (%s)

en: Unable to navigate to bug database: %s
uk: Не вдалося перейти до сторінки бази даних вад: %s

en: Unable to open in file manager: %s
uk: Не вдалося відкрити у програмі для керування файлами: %s

en: Unable to open/create photo database %s: error code %d
uk: Не вдалося відкрити або створити базу даних фотографій %s: код помилки %d

en: Unable to prepare desktop slideshow: %s
uk: Не вдалося створити показ слайдів на стільниці: %s

en: Unable to print photo:
    
    %s
uk: Не вдалося надрукувати фотографію:
    
    %s

en: Unable to process monitoring updates: %s
uk: Не вдалося обробити поточні оновлення: %s

en: Unable to publish
uk: Не вдалося оприлюднити

en: Unable to rename search to “%s” because the search already exists.
uk: Не вдалося перейменувати пошук на «%s», оскільки пошук з такою назвою вже існує.

en: Unable to rename tag to “%s” because the tag already exists.
uk: Не вдалося перейменувати мітку на «%s», оскільки мітка з такою назвою вже існує.

en: Unable to restore photo database %s
uk: Не вдалося відновити базу даних фотографій %s

en: Unable to unmount camera. Try unmounting the camera from the file manager.
uk: Не вдалося демонтувати пристрій фотоапарата. Спробуйте демонтувати фотоапарат за допомогою менеджера файлів.

en: Unable to write to photo database file:
     %s
uk: Не вдалося записати дані до файла бази даних фотографій:
     %s

en: Unconstrained
uk: Без обмеження

en: Undated
uk: Оновлено

en: Undo
uk: Вернути

[ctx: UndoRedo menu entry]
en: Add Tags
uk: додавання міток

en: Undoing Color Transformations
uk: Скасовуємо перетворення кольорів

en: Undoing Date and Time Adjustment
uk: Скасування коригування дати і часу

en: Undoing Enhance
uk: Скасування покращення

en: Undoing Flip Horizontally
uk: Скасування горизонтального віддзеркалення

en: Undoing Flip Vertically
uk: Скасування вертикального віддзеркалення

en: Undoing Revert
uk: Скасування скасування внесених змін

en: Undoing Rotate
uk: Скасування обертання

en: Unflag
uk: Зняти позначення

en: Unflag selected photos
uk: Зняти позначення з вибраних фотографій

en: Unflagging selected photos
uk: Скасовуємо позначення фотографій прапорцем

en: Unknown error attempting to verify Shotwell’s database: %s
uk: Невідома помилка під час спроби перевірки бази даних Shotwell: %s

en: Unmerging
uk: Скасування об’єднання

en: Unmodified
uk: Без змін

en: Unmounting…
uk: Демонтування…

en: Unrated
uk: Без оцінки

en: Unrecognized User
uk: Нерозпізнаний користувач

en: Unsupported file format
uk: Формат файла не підтримується

en: Updating library…
uk: Оновлення бібліотеки…

en: Upload _size:
uk: _Розміри вивантаженого:

en: Uploading %d of %d
uk: Вивантаження %d з %d

en: Use a _standard size:
uk: Використовувати с_тандартні:

en: Use a c_ustom size:
uk: Використовувати н_етипові:

en: Use a saved search to filter items in the current view
uk: Використати збережений пошук для фільтрування записів у поточній області перегляду

en: Use for Desktop
uk: Використати для стільниці

en: Use for Lock Screen
uk: Використати для вікна блокування

en: User _name
uk: _Користувач

en: User aborted import
uk: Імпортування перервано користувачем

en: Username and/or password invalid. Please try again
uk: Некоректні значення імені користувача і/або пароля. Будь ласка, повторіть спробу.

en: Verifying authorization…
uk: Перевіряємо уповноваження…

en: Video privacy _setting:
uk: _Конфіденційність відео:

en: Videos
uk: Відео

en: Videos _visible to:
uk: Відео зможуть _бачити:

en: Videos and new photo albums _visible to:
uk: Відео і нові фотоальбоми зможуть _бачити:

en: Videos will appear in “%s”
uk: Відео з’являться у «%s»

en: Videos will appear in:
uk: Відео з’являться у:

en: View Eve_nt for Photo
uk: Переглянути п_одію, пов’язану з фотографією

en: Visit the Shotwell home page
uk: Відвідати домашню сторінку Shotwell

en: Visit the Shotwell web site
uk: Відвідати сайт Shotwell

en: Visit the Yandex.Fotki web site
uk: Відвідати сайт Yandex.Fotki

en: Wallet (2 × 3 in.)
uk: Записник (2 ⨯ 3 дюйми)

en: Welcome to Shotwell!
uk: Вітаємо у Shotwell!

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select a library to import, either by selecting one of the existing libraries found by Shotwell or by selecting an alternative F-Spot database file.
uk: Ласкаво просимо до служби імпортування бібліотеки F-Spot.
    
    Будь ласка, виберіть бібліотеку для імпортування. Можна скористатися однією з вже створених бібліотек, виявлених Shotwell, або вибрати інший файл бази даних F-Spot.

en: Welcome to the F-Spot library import service.
    
    Please select an F-Spot database file.
uk: Ласкаво просимо до служби імпортування бібліотеки F-Spot.
    
    Будь ласка, виберіть файл бази даних F-Spot.

en: Welcome!
uk: Вітаємо!

en: When ready, Shotwell can upload your photos to various web sites, such as Facebook, Flickr, Picasa (Google Plus), and more.
uk: Після обробки Shotwell може вивантажувати ваші фотографії на різноманітні сайти, зокрема Facebook, Flickr, Picasa (Google Plus) тощо.

en: Where would you like to publish the selected photos?
uk: Де ви бажаєте оприлюднити позначені фотографії?

en: Whether images being uploaded to Facebook should have their metadata removed first
uk: Визначає, чи слід вилучати метадані фотографій перед вивантаженням на Facebook

en: Whether images being uploaded to Flickr should have their metadata removed first
uk: Визначає, чи слід вилучати метадані фотографій перед вивантаженням на Flickr

en: Whether images being uploaded to Picasa should have their metadata removed first
uk: Визначає, чи слід вилучати метадані фотографій перед вивантаженням на Picasa

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their comment set from the title if title is set and comment unset
uk: Визначає, чи слід встановлювати коментар до зображень, які вивантажують на Piwigo, на основі заголовка зображення, якщо заголовок встановлено, а коментар — ні

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their metadata removed first
uk: Визначає, чи слід вилучати метадані фотографій перед вивантаженням на Piwigo

en: Whether images being uploaded to Piwigo should have their tags removed on upload, such that these tags will not appear on the remote Piwigo server.
uk: Визначає, чи слід вилучати мітки фотографій перед вивантаженням на Piwigo, так, щоб їх не можна було бачити на віддаленому сервері Piwigo.

en: Whether images being uploaded to Rajce should have their metadata removed first
uk: Визначає, чи слід вилучати метадані фотографій перед вивантаженням на Rajce

en: Whether to show the title of a photo during the slideshow
uk: Визначає, чи слід показувати заголовок фотографії під час показу слайдів

en: Width
uk: Ширина

en: Width or height
uk: Ширина або висота

en: Write tags, titles, and other _metadata to photo files
uk: Записувати мітки, заголовки та інші _метадані до файлів фотографій

en: Writing metadata to files…
uk: Запис метаданих до файлів…

en: Yandex-Fotki authentication token, if logged in.
uk: Ключ розпізнавання на Яндекс-Фоткі, якщо здійснено вхід до системи.

en: Year%sMonth
uk: Рік%sМісяць

en: Year%sMonth%sDay
uk: Рік%sМісяць%sДень

en: Year%sMonth-Day
uk: Рік%sМісяць-День

en: Year-Month-Day
uk: Рік-Місяць-День

en: Yesterday
uk: Вчора

en: You are logged into Facebook as %s.
uk: Ви увійшли до облікового запису %s на Facebook.

en: You are logged into Flickr as %s.
uk: Ви увійшли до облікового запису %s на Flickr.

en: You are logged into Picasa Web Albums as %s.
uk: Ви увійшли до облікового запису %s веб-альбомів Picasa.

en: You are logged into Rajce as %s.
uk: Ви увійшли до облікового запису %s на Rajce.

en: You are logged into Tumblr as %s.
uk: Ви увійшли до системи Tumblr від імені %s.

en: You are logged into YouTube as %s.
uk: Ви увійшли до облікового запису %s на YouTube.

en: You are not currently logged into Facebook.
    
    If you don’t yet have a Facebook account, you can create one during the login process. During login, Shotwell Connect may ask you for permission to upload photos and publish to your feed. These permissions are required for Shotwell Connect to function.
uk: Ви ще не увійшли до системи Facebook.
    
    Якщо у вас ще немає облікового запису Facebook, ви можете створити таких запис під час виконання процедури з входу до системи. Під час входу до системи Shotwell може попросити у вас дозволу на вивантаження фотографій та їх оприлюднення за допомогою подачі. Ці дозволи потрібні для нормальної роботи Shotwell.

en: You are not currently logged into Flickr.
    
    Click Log in to log into Flickr in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Flickr account.
uk: Ви не увійшли до служби Flickr.
    
    Натисніть кнопку входу до Flickr (Login) у вашій програмі для перегляду інтернету. Вам слід уповноважити інструмент Shotwell Connect, щоб встановити зв’язок програми з вашим обліковим записом Flickr.

en: You are not currently logged into Picasa Web Albums.
    
    Click Log in to log into Picasa Web Albums in your Web browser. You will have to authorize Shotwell Connect to link to your Picasa Web Albums account.
uk: Ви не увійшли до служби вебальбомів Picasa
    
    Натисніть кнопку входу (Login) у вашій програмі для перегляду інтернету, щоб увійти до служби вебальбомів Picasa. Вам слід уповноважити інструмент Shotwell Connect, щоб встановити зв’язок програми з вашим обліковим записом вебальбомів Picasa.

en: You are not currently logged into Yandex.Fotki.
uk: Ви ще не увійшли до системи Yandex.Fotki.

en: You are not currently logged into YouTube.
    
    You must have already signed up for a Google account and set it up for use with YouTube to continue. You can set up most accounts by using your browser to log into the YouTube site at least once.
uk: Ви ще не увійшли до системи веб-альбомів YouTube.
    
    Щоб продовжити процес вивантаження вам слід мати зареєстрований і налаштований на використання YouTube обліковий запис Google. Для налаштування більшості облікових записів достатньо скористатися ними принаймні один раз для входу до системи YouTube.

en: You are not currently logged into your Gallery.
    
    You must have already signed up for a Gallery3 account to complete the login process.
uk: Ви ще не увійшли до системи Gallery.
    
    Щоб завершити процес входу, вам слід мати зареєстрований обліковий запис Galery.

en: You can also import photos in any of these ways:
uk: Крім того, ви можете імпортувати фотографії у один з таких способів:

en: You do not have any data imports plugins enabled.
    
    In order to use the Import From Application functionality, you need to have at least one data imports plugin enabled. Plugins can be enabled in the Preferences dialog.
uk: Не увімкнено жодного додатка імпортування.
    
    З метою користування імпортуванням з інших програм вам слід увімкнути хоча б один додаток імпортування даних. Додатки можна увімкнути за допомогою діалогового вікна параметрів програми.

en: You have already logged in and out of Facebook during this Shotwell session.
    To continue publishing to Facebook, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
uk: Ви вже входили і виходили з системи Facebook протягом цього сеансу роботи у Shotwell.
    Щоб продовжити оприлюднення фотографій на Facebook, завершіть роботу Shotwell і запустіть програму знову, а потім повторіть спробу оприлюднення.

en: You have already logged in and out of Flickr during this Shotwell session.
    To continue publishing to Flickr, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
uk: Ви вже входили і виходили з системи Flickr протягом цього сеансу роботи у Shotwell.
    Щоб продовжити оприлюднення фотографій на Flickr, завершіть роботу Shotwell і запустіть програму знову, а потім повторіть спробу оприлюднення.

en: You have already logged in and out of a Google service during this Shotwell session.
    
    To continue publishing to Google services, quit and restart Shotwell, then try publishing again.
uk: Ви вже входили і виходили зі служб Google протягом цього сеансу роботи у Shotwell.
    
    Щоб продовжити оприлюднення фотографій на службах Google, завершіть роботу Shotwell і запустіть програму знову, а потім повторіть спробу оприлюднення.

en: Your Flickr Pro account entitles you to unlimited uploads.
uk: За допомогою вашого облікового запису Flickr Pro ви зможете вивантажувати довільний об’єм даних.

en: Your free Flickr account limits how much data you can upload per month.
    This month you have %s remaining in your upload quota.
uk: У вашому безкоштовному обліковому записі Flickr передбачено обмеження на об’єм даних, які ви можете вивантажувати протягом місяця.
    Цього місяця від вашої квоти залишилося %s.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please clear your library by deleting %s and re-import your photos.
uk: Ваша бібліотека фотографій несумісна з цією версією Shotwell. Бібліотеку було створено за допомогою версії програми Shotwell %s (схема %d). Ви користуєтеся версією %s (схема %d). Будь ласка, спорожніть вашу бібліотеку (для цього слід вилучити %s) і повторно імпортуйте ваші фотографії.

en: Your photo library is not compatible with this version of Shotwell. It appears it was created by Shotwell %s (schema %d). This version is %s (schema %d). Please use the latest version of Shotwell.
uk: Ваша бібліотека фотографій несумісна з цією версією Shotwell. Ймовірно, її було створено за допомогою Shotwell %s (схема %d). Ви працюєте з версією програми %s (схема %d). Будь ласка, користуйтеся свіжими версіями Shotwell.

en: Zoom _100%
uk: Масштаб _100%

en: Zoom _200%
uk: Масштаб _200%

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: [FILE]
uk: [ФАЙЛ]

en: _About
uk: _Про програму

en: _Add Tags…
uk: _Додати мітки…

en: _Adjust
uk: С_коригувати

en: _Adjust Date and Time…
uk: С_коригувати дату і час…

en: _Albums (or write new):
uk: _Альбоми (або створити новий):

en: _All Photos
uk: Вс_і фотографії

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Ascending
uk: За з_ростанням

en: _Autosize:
uk: _Авторозмір:

en: _Background:
uk: _Тло:

en: _Basic Information
uk: _Основні відомості

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: За_крити

en: _Comments
uk: _Коментарі

en: _Copy Color Adjustments
uk: _Копіювати коригування кольорів

en: _Crop
uk: _Обрізати

en: _Decrease
uk: З_меншити

en: _Delay:
uk: За_тримка:

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Delete Tag “%s”
uk: Ви_лучити мітку «%s»

en: _Descending
uk: За с_паданням

en: _Developer
uk: П_роявник

en: _Directory structure:
uk: Стр_уктура каталогів:

en: _Do no upload tags
uk: _Не вивантажувати мітки

en: _Don’t show this message again
uk: _Не показувати надалі це повідомлення

en: _Duplicate
uk: _Дублювати

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Edit…
uk: З_мінити…

en: _Email address
uk: _Адреса ел. пошти

en: _Enhance
uk: По_кращити

en: _Export…
uk: _Експортувати…

en: _File
uk: _Файл

en: _Filter Photos
uk: _Фільтрувати фотографії

en: _Find
uk: З_найти

en: _Find…
uk: З_найти…

en: _Flag
uk: _Позначити

en: _Forbid downloading original photo
uk: За_боронити звантаження початкових версій фотографій

en: _Format:
uk: _Формат:

en: _Forward
uk: _Далі

en: _Frequently Asked Questions
uk: По_ширені питання

en: _Gallery3 URL:
uk: _Адреса Gallery3:

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Hide album
uk: При_ховати альбом

en: _If a title is set and comment unset, use title as comment
uk: _Якщо вказано заголовок і не вказано коментаря, використовувати заголовок як коментар

en: _Import
uk: _Імпортувати

en: _Import from Folder…
uk: _Імпортувати з теки…

en: _Import in Place
uk: І_мпортувати сюди

en: _Import photos from your %s folder
uk: _Імпортувати фотографії з вашої теки %s

en: _Import photos to:
uk: _Імпортувати фотографії до:

en: _Increase
uk: З_більшити

en: _Keep
uk: _Не вилучати

en: _Log in
uk: _Увійти

en: _Logout
uk: Ви_йти з системи

en: _Match
uk: Ві_дповідність

en: _Match photo aspect ratio
uk: З_берігати пропорції фотографій

en: _Merge Events
uk: _Об’єднати події

en: _Modify original file | _Modify original files
uk[0]: З_мінити початковий файл
uk[1]: З_мінити початковий файл
uk[2]: З_мінити початковий файл
uk[3]: З_мінити початковий файл

en: _Modify original photo file | _Modify original photo files
uk[0]: З_мінити початкові файли фотографій
uk[1]: З_мінити початкові файли фотографій
uk[2]: З_мінити початкові файли фотографій
uk[3]: З_мінити початковий файл фотографії

en: _Move to Trash
uk: П_ересунути до смітника

en: _Name of search:
uk: _Назва пошуку:

en: _New
uk: С_творити

en: _New Event
uk: С_творити запис події

en: _Next
uk: _Далі

en: _Next Photo
uk: _Наступна фотографія

en: _Normal Size
uk: З_вичайний розмір

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Output photo at:
uk: _Вивести з роздільністю:

en: _Password
uk: _Пароль

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Paste Color Adjustments
uk: _Вставити коригування кольорів

en: _Pattern:
uk: _Шаблон:

en: _Photo
uk: _Фотографія

en: _Photos
uk: _Фотографії

en: _Pixels:
uk: _Пікселі:

en: _Play
uk: _Відтворити

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Previous
uk: _Назад

en: _Previous Photo
uk: _Попередня фотографія

en: _Print
uk: _Надрукувати

en: _Print…
uk: Над_рукувати…

en: _Publish
uk: _Оприлюднити

en: _Quality:
uk: _Якість:

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Ratings
uk: _Оцінки

en: _Red-eye
uk: _Усування червоних очей

en: _Redo
uk: Повт_орити

en: _Refresh
uk: _Оновити

en: _Rejected
uk: Від_кинуті

en: _Remember
uk: _Запам’ятати

en: _Remove
uk: В_илучити

en: _Remove From Library
uk: Ви_лучити з бібліотеки

en: _Remove location, camera, and other identifying information before uploading
uk: Ви_лучити дані щодо місця, фотоапарата та інші ідентифікаційні дані перед вивантаженням

en: _Remove location, tag and camera-identifying data before uploading
uk: Ви_лучити дані щодо місця, мітки та інші ідентифікаційні дані перед вивантаженням

en: _Rename…
uk: Пере_йменувати…

en: _Replace
uk: _Замінити

en: _Report a Problem…
uk: _Повідомити про проблему…

en: _Reset
uk: Від_новити

en: _Restore
uk: Від_новити

en: _Revert
uk: _Відновити

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save a Copy
uk: _Зберегти копію

en: _Scaling constraint:
uk: Обмеження _масштабування:

en: _Search Bar
uk: Панель по_шуку

en: _Set Rating
uk: _Оцінити

en: _Shift photos/videos by the same amount
uk: Зс_унути фотографії або відео на однаковий проміжок часу

en: _Skip
uk: Пр_опустити

en: _Stop
uk: З_упинити

en: _Stop Import
uk: П_рипинити імпортування

en: _Straighten
uk: _Розтягнути

en: _Switch Developer
uk: П_еремкнути обробник

en: _Titles
uk: _Заголовки

en: _Transition effect:
uk: Е_фект переходу:

en: _URL of your Piwigo photo library
uk: _Адреса вашої бібліотеки фотографій Piwigo

en: _Undelete
uk: Від_новити

en: _Undo
uk: В_ернути

en: _Unmount
uk: _Демонтувати

en: _Unrated
uk: _Без оцінки

en: _User name:
uk: _Користувач:

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _Watch library directory for new files
uk: _Шукати нові файли у каталозі бібліотеки

en: a raw photo
uk: необроблена фотографія

en: a video
uk: відео

en: access token
uk: ключ доступу

en: album;camera;cameras;crop;edit;enhance;export;gallery;image;images;import;organize;photo;photographs;photos;picture;pictures;photography;print;publish;rotate;share;tags;video;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;
uk: album;camera;cameras;crop;edit;enhance;export;gallery;image;images;import;organize;photo;photographs;photos;picture;pictures;photography;print;publish;rotate;share;tags;video;facebook;flickr;picasa;youtube;piwigo;альбом;камера;фотоапарат;камери;фотоапарати;обрізати;редагувати;виправити;експортувати;галерея;зображення;фото;імпортувати;імпорт;упорядкувати;упорядковування;фотографія;фотографії;картинка;картинки;друк;надрукувати;оприлюднити;обернути;обертання;поділитися;мітки;теґи;фейсбук;флікр;пікаса;ютьюб;півіго;півіґо;

en: all
uk: всі

en: and
uk: і

en: and higher
uk: і вище

en: and lower
uk: і нижче

en: any
uk: будь-яка

en: any photo
uk: будь-яка фотографія

en: authentication token
uk: ключ розпізнавання

en: background color
uk: колір тла

en: black
uk: чорний

en: cm
uk: см

en: contains
uk: містить

en: content height
uk: висота вмісту

en: content layout mode
uk: режим компонування вмісту

en: content ppi
uk: ppi даних

en: content units
uk: одиниці вмісту

en: content width
uk: ширина вмісту

en: couldn’t copy %s
    	to %s
uk: не вдалося скопіювати %s
    	до %s

en: day | days
uk[0]: день
uk[1]: дні
uk[2]: день
uk[3]: день

en: default blog
uk: типовий блог

en: default publishing service
uk: типова служба оприлюднення

en: default size
uk: типовий розмір

en: default size code
uk: код типового розміру

en: default visibility
uk: типова видимість

en: delay
uk: затримка

en: directory pattern
uk: взірець для каталогів

en: directory pattern custom
uk: нетиповий взірець каталогів

en: display basic properties
uk: показувати основні властивості

en: display event comments
uk: показувати коментарі до подій

en: display extended properties
uk: показувати розширені властивості

en: display photo comments
uk: показувати коментарі до фотографій

en: display photo ratings
uk: показувати оцінки фотографій

en: display photo tags
uk: показувати мітки фотографій

en: display photo titles
uk: показувати заголовки фотографій

en: display search bar
uk: показувати панель пошуку

en: display sidebar
uk: показувати бічну панель

en: display toolbar
uk: показувати панель інструментів

en: do not upload tags when uploading to Piwigo
uk: не вивантажувати мітки під час вивантаження на Piwigo

en: does not contain
uk: не містить

en: duplicates existing media item
uk: мультимедійні дані з наявним дублікатом

en: enable F-Spot import plugin
uk: увімкнути додаток імпортування з F-Spot

en: enable facebook publishing plugin
uk: увімкнути додаток оприлюднення на facebook

en: enable flickr publishing plugin
uk: увімкнути додаток оприлюднення на flickr

en: enable gallery3 publishing plugin
uk: увімкнути додаток оприлюднення на gallery3

en: enable picasa publishing plugin
uk: увімкнути додаток оприлюднення на picasa

en: enable piwigo publishing plugin
uk: увімкнути додаток оприлюднення на piwigo

en: enable rajce publishing plugin
uk: увімкнути додаток оприлюднення на rajce

en: enable slideshow chess transition
uk: увімкнути перехід з шахівницею у показі слайдів

en: enable slideshow circle transition
uk: увімкнути перехід з колами у показі слайдів

en: enable slideshow clock transition
uk: увімкнути перехід з ефектом годинника у показі слайдів

en: enable slideshow crumble transition
uk: увімкнути перехід з розпадом у показі слайдів

en: enable slideshow fade transition
uk: увімкнути перехід зі згасанням у показі слайдів

en: enable slideshow slide transition
uk: увімкнути перехід з ковзанням у показі слайдів

en: enable slideshow squares transition
uk: увімкнути перехід із квадратами у показі слайдів

en: enable slideshow stripes transition
uk: увімкнути перехід зі смугами у показі слайдів

en: enable tumblr publishing plugin
uk: увімкнути додаток оприлюднення на tumblr

en: enable yandex publishing plugin
uk: увімкнути додаток оприлюднення на Яндекс

en: enable youtube publishing plugin
uk: увімкнути додаток оприлюднення на youtube

en: ends with
uk: закінчується на

en: error message:
uk: повідомлення про помилку:

en: export metadata
uk: експортувати метадані

en: external modifications
uk: зовнішні зміни

en: external photo editor
uk: зовнішній фоторедактор

en: external raw editor
uk: зовнішній редактор негативів

en: flagged
uk: позначені

en: format setting, special value
uk: параметр формату, спеціальне значення

en: format setting, type value
uk: параметр формату, значення типу

en: has
uk: має

en: has no
uk: не має

en: height of direct-edit window
uk: висота вікна безпосереднього редагування

en: height of library window
uk: висота вікна бібліотеки

en: hide album
uk: приховування альбому

en: hour | hours
uk[0]: година
uk[1]: години
uk[2]: година
uk[3]: година

en: if title is set and comment unset, use title as comment for uploads to Piwigo
uk: якщо вказано заголовок і не вказано коментаря, використовувати заголовок як коментар для вивантажень на Piwigo

en: images per page code
uk: код кількості зображень на сторінку

en: import directory
uk: каталог імпортування

en: in.
uk: дюйми

en: internal modifications
uk: внутрішні зміни

en: interpreter state cookie
uk: кука стану інтерпретатора

en: is
uk: збігається

en: is after
uk: після

en: is before
uk: перед

en: is between
uk: між

en: is exactly
uk: дорівнює

en: is not
uk: не збігається з

en: is not set
uk: не встановлено

en: is set
uk: встановлено

en: keep relative time between photos
uk: зберігати відносний час між фотографіями

en: label
uk: мітка

en: last album
uk: останній альбом

en: last category
uk: остання категорія

en: last permission level
uk: останній рівень доступу

en: last photo size
uk: останній розмір фотографії

en: last used import service
uk: остання використана служба імпортування

en: last used publishing service
uk: остання використана служба оприлюднення

en: match aspect ratio
uk: відповідність пропорцій

en: maximal size of image
uk: максимальний розмір зображення

en: maximize direct-edit window
uk: максимізація вікна безпосереднього редагування

en: maximize library window
uk: максимізація вікна бібліотеки

en: minute | minutes
uk[0]: хвилина
uk[1]: хвилини
uk[2]: хвилина
uk[3]: хвилина

en: modifications
uk: зміни

en: modified
uk: змінено

en: modify original photo files
uk: змінювати початкові файли фотографій

en: none
uk: жодна

en: not flagged
uk: не позначено

en: of the following:
uk: за такими ознаками:

en: only
uk: лише

en: open album in web browser
uk: відкривати альбом у програмі для перегляду інтернету

en: or
uk: або

en: password
uk: пароль

en: period of time
uk: період часу

en: photo thumbnail scale
uk: розмір мініатюр фотографій

en: pin toolbar state
uk: стан пришпилювання панелі інструментів

en: pixels
uk: пікселів

en: pixels of the major axis uploaded picture
uk: пікселі за великою віссю вивантажуваного зображення

en: pixels per inch
uk: пікселів на дюйм

en: print titles
uk: друк заголовків

en: rating filter level
uk: рівень фільтрування за оцінкою

en: refresh token
uk: ключ освіження

en: remember
uk: запам’ятати

en: remember password
uk: запам’ятати пароль

en: remove sensitive info from uploads
uk: вилучати конфіденційні дані з вивантаженого

en: scaling constraint of uploaded picture
uk: обмеження масштабування вивантажуваного зображення

en: second | seconds
uk[0]: секунда
uk[1]: секунди
uk[2]: секунда
uk[3]: секунда

en: seconds
uk: секунд

en: show welcome dialog on startup
uk: показувати вікно вітання під час запуску

en: sidebar divider position
uk: розташування роздільника бічної панелі

en: sidebar position
uk: розташування бічної панелі

en: size selection
uk: вибір розміру

en: sort event photos ascending
uk: упорядкувати фотографії події за зростанням

en: sort event photos criteria
uk: критерій упорядковування фотографій події

en: sort events ascending
uk: упорядкувати події за зростанням

en: sort library photos ascending
uk: упорядкувати фотографії у бібліотеці за зростанням

en: sort library photos criteria
uk: критерій упорядковування фотографій у бібліотеці

en: starts with
uk: починається на

en: titles font
uk: шрифт заголовків

en: token
uk: ключ

en: transition delay
uk: затримка переходу

en: transition effect id
uk: ідентифікатор ефекту переходу

en: untitled
uk: без назви

en: use 24 hour time
uk: 24-годинний формат запису часу

en: use lowercase filenames
uk: використовувати назви файлів малими літерами

en: user i.d.
uk: ідентифікатор користувача

en: user name
uk: ім’я користувача

en: user token, if remembered.
uk: ключ користувача, якщо його слід пам’ятати.

en: username
uk: користувач

en: watch library directory for new files
uk: виявляти нові файли у каталозі бібліотеки

en: white
uk: білий

en: width of direct-edit window
uk: ширина вікна безпосереднього редагування

en: width of library window
uk: ширина вікна бібліотеки

en: within category
uk: у категорії

en: write metadata to master files
uk: записувати метадані до початкових файлів

en: “%s” isn’t a valid response to an OAuth authentication request
uk: «%s» не є коректною відповіддю на запит щодо розпізнавання OAuth

en: ★+ Rating
uk: Оцінка ★+

en: ★★+ Rating
uk: Оцінка ★★+

en: ★★★+ Rating
uk: Оцінка ★★★+

en: ★★★★+ Rating
uk: Оцінка ★★★★+

en: ★★★★★+ Rating
uk: Оцінка ★★★★★+

en: ⚫ This website presented identification that belongs to a different website.
uk: ⚫ Цим сайтом надано дані щодо розпізнавання, які належать іншому сайту.

en: ⚫ This website’s identification cannot be trusted because it uses very weak encryption.
uk: ⚫ Даним розпізнавання цього сайта не варто довіряти, оскільки на ньому використовується дуже слабкий спосіб шифрування.

en: ⚫ This website’s identification could not be processed. It may be corrupted.
uk: ⚫ Не вдалося обробити дані розпізнавання цього сайта. Ймовірно, дані пошкоджено.

en: ⚫ This website’s identification has been revoked by the trusted organization that issued it.
uk: ⚫ Дані розпізнавання цього сайта було відкликано службою сертифікації, якою їх було випущено.

en: ⚫ This website’s identification is only valid for future dates. Check the date on your computer’s calendar.
uk: ⚫ Дані розпізнавання сайта набудуть чинності лише у майбутньому. Перевірте, чи правильно вказано дату на календарі вашого комп’ютера.

en: ⚫ This website’s identification is too old to trust. Check the date on your computer’s calendar.
uk: ⚫ Дані розпізнавання сайта є надто старими, щоб їм можна було довіряти. Перевірте, чи правильно вказано дату на календарі вашого комп’ютера.

en: ⚫ This website’s identification was not issued by a trusted organization.
uk: ⚫ Дані розпізнавання цього сайта не було видано надійною організацією.
